займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XV BIEG SZLAKIEM PARTYZANTÓW Z LUBATOWEJ

Miejsce i termin: Lubatowa, 2018-07-22
Organizator: ORGANIZATOR
Towarzystwo Miłośników Lubatowej
WSPÓLORGANIZATOR
Gimnazjum Publiczne imienia Jana Pawła II w Lubatowej,
Iwonicki Klub Narciarski „Górnik”,
Ochotnicza Straż Pożarna w Lubatowej,
Szkoła Podstawowa imienia Jana Pawła II w Lubatowej,
UKS „Partyzant” w Lubatowej
KONTAKT:
Sekretarz Komitetu Organizacyjnego Ireneusz Matusik tel. 603 581 811
Stanisław Zając tel. 504 152 513
Opis zawodów: 22 LIPCA 2018 r. (Niedziela) hala przy Szkole Podstawowej w Lubatowej
Start do biegu przy Krzyżu Walecznych
Meta zawodów zlokalizowane będzie przy pomniku wybudowanym ku czci pomordowanych w Lesie Grabińskim, jak i poległych w czasie II wojny światowej.
Wpisowe i wpłata: wpisowego nie pobiera się, darowizny w ramach podziękowania można wpłacać na konto stowarzyszenia
54 8636 0005 2001 0002 9971 0001
Bank Spółdzielczy w Rymanowie, ul. Rynek 14, 38-480 Rymanów
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Ast Grzegorz Jedlicze wg. kategorii wiekowych BrakNIE
2 Blajer Elżbieta Rzeszów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
3 Blajer Maciej Rzeszów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
4 Bolek Daniel Łezyny wg. kategorii wiekowych BrakNIE
5 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
6 Dabrowska Agnieszka Sanok wg. kategorii wiekowych BrakNIE
7 Dabrowska Emilia Sanok wg. kategorii wiekowych BrakNIE
8 Dabrowski Marek Sanok wg. kategorii wiekowych BrakNIE
9 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HaliczNIE
10 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HaliczNIE
11 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS HaliczNIE
12 Dybaś Anna Jasło wg. kategorii wiekowych BrakNIE
13 Dybaś Jerzy Jasło wg. kategorii wiekowych Naturex Pektyna JasłoNIE
14 Furman Katarzyna Mielec wg. kategorii wiekowych MielecNIE
15 Gaworecki Tomasz Sanok wg. kategorii wiekowych Run Energy Club/ Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
16 Gosztyła Patryk Domaradz wg. kategorii wiekowych Brzozowski Klub BiegaczaNIE
17 Jagiełło Aneta Lubatowa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
18 Jagiełło Michał Lubatowa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
19 Kalisz Małgorzata Krosno wg. kategorii wiekowych BrakNIE
20 Kandefer Marcin Rzeszów wg. kategorii wiekowych IdeoNIE
21 Kandefer Urszula Rzeszów wg. kategorii wiekowych IdeoNIE
22 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne wg. kategorii wiekowych MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
23 Kijowski Wiesław Milcza wg. kategorii wiekowych MilczaNIE
24 Kijowski Dominik Milcza wg. kategorii wiekowych KB Gosir Krościenko WyzneNIE
25 Kisielewicz Marcin Leśniówka wg. kategorii wiekowych Atlethic Zręcin NIE
26 Kowalski Konrad Lubatowa wg. kategorii wiekowych 1980NIE
27 Krukar Adam Iwonicz wg. kategorii wiekowych Finisz Rymanów NIE
28 Langos Józef Wróblik Szlachecki wg. kategorii wiekowych Pwsz KrosnoNIE
29 Laskowska Justyna Głojsce wg. kategorii wiekowych BrakNIE
30 Laskowska Kamila Głojsce wg. kategorii wiekowych BrakNIE
31 Majchrowicz Wiktor Rogi wg. kategorii wiekowych TS BeskidyNIE
32 Mika Mirosław Krosno wg. kategorii wiekowych BrakNIE
33 Pawłowski Patryk Stalowa wola wg. kategorii wiekowych BrakNIE
34 Pelczar Wojciech Dobieszyn wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceNIE
35 Pięta Leszek Jasło wg. kategorii wiekowych BrakNIE
36 Półchłopek Piotr Krosno wg. kategorii wiekowych BrakNIE
37 Samborski Michał Wróblik Szlachecki wg. kategorii wiekowych Iskra TeamNIE
38 Skolimowska Agata Dukla wg. kategorii wiekowych BrakNIE
39 Smolik Bartosz Krosno wg. kategorii wiekowych ORLEN PołudnieNIE
40 Szmist Szymon Zręcin wg. kategorii wiekowych 1979NIE
41 Szuba Dariusz Przemyśl wg. kategorii wiekowych 1969NIE
42 Winiarski Karol Żeglce wg. kategorii wiekowych Błękitni ŻeglceNIE
43 Wosik Daniel Brody wg. kategorii wiekowych 1980NIE
44 Wójtowicz Jakub Wróblik Szlachecki wg. kategorii wiekowych Iskra TeamNIE
45 Zając Robert Lubatowa wg. kategorii wiekowych BrakNIE
46 Zięba Kamil Lubatowa wg. kategorii wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту