Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII NOCNY BIEG ULICZNY

Miejsce i termin: Czerwionka-Leszczyny, 2018-09-08
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach
Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za organizację biegu będzie Dariusz Luks – Menedżer Sportu w MOSiR Czerwionka-Leszczyny, tel. 32/427-03-17.
Opis zawodów: Zbiórka uczestników: Hala Targowa, Czerwionka ul. 3-go Maja
Start 20:30
Wszyscy zawodnicy startujący w biegu muszą zostać zweryfikowani w biurze zawodów w dniu 8.09.2018r.
Biuro czynne w dniu zawodów od godz. 17.00 do 20.00.
Numer startowy należy przypiąć na piersi, aby umożliwić odpowiedni odczyt. Niewłaściwe zamocowanie numeru może spowodować niesklasyfikowanie zawodnika.
Wpisowe i wpłata: opłat startowa wynosi:
- 30 zł dla zgłoszeń internetowych i płatności elektronicznej
- 40 zł dla zgłoszeń dokonanych w dniu biegu w biurze zawodów
Osoby, które chcą otrzymać fakturę, dokonują opłaty startowej bezpośrednio na konto organizatora. Nr konta:
55 8454 1095 2003 0095 9177 0007
Faktura zostanie wystawiona na podmiot/osobę wpłacającą.
Przy wpłacie na konto firmy CHRONOTEX, obsługującej płatności elektroniczne nie ma możliwości wystawienia faktury!
UWAGA! - osoby, które zarejestrują się poprzez formularz internetowy, ale nie dokonają płatności elektronicznej do dnia 6 września, będą traktowane jak osoby zgłaszające się w dniu zawodów ( opłata 40 zł - jeżeli limit 400 miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpany )
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bajor Rafał Żory 10 km Rebellion Of Free RUNNERS TAK
2 Balcerek Magdalena Połomia 10 km BrakTAK
3 Banach Sebastian Pszów 10 km Inżynieria bieganiaTAK
4 Barchański Jakub Żory 10 km Ja i mój JJTAK
5 Baron Katarzyna Gliwice 10 km KOSMO DENTAL TEAMTAK
6 Baron Aniela Gostyń 10 km 1964TAK
7 Baron Eugeniusz Gostyń 10 km TAURON TEAMTAK
8 Bartocha Marcin Gliwice 10 km BrakTAK
9 Bąk Karina Wodzisław Śląski 10 km Radlinioki w BieguTAK
10 Bednarek Artur Czerwionka 10 km BrakTAK
11 Białas Bartosz Przeczyce 10 km DEAF RUNNERTAK
12 Białasik Marcin Piekary Śląskie 10 km BrakNIE
13 Biela Grzegorz Zawada 10 km GIBKE GIZDYTAK
14 Bielińska Monika Przyszowice 10 km BrakTAK
15 Bieliński Piotr Kędzierzyn-Koźle 10 km Sokół Knurów/ KS KoziołekTAK
16 Bienioszek Krystaian Żory 10 km BrakTAK
17 Bienioszek Katarzyna Żory 10 km HRmax NIE
18 Biskup Anna Ornontowice 10 km BrakNIE
19 Błaszczuk Tomasz Knurów 10 km BrakTAK
20 Bogucka Kamila Katowice 10 km BrakNIE
21 Borkowski Andrzej Orzesze 10 km BrakTAK
22 Borowicz Roksana Knurów 10 km Night Runners GliwiceNIE
23 Bronowski Dariusz Bytom 10 km Szombierki Dream TeamTAK
24 Bugdol Zbigniew Rybnik 10 km BrakTAK
25 Cader Wojciech Chorzów 10 km BrakNIE
26 Cichocki Łukasz Stanowice 10 km Cichy TeamNIE
27 Ciepłak Marcin Rybnik 10 km CHEMIKA RYBNIKTAK
28 Cieślik Rafał Wodzisław Śląski 10 km BrakNIE
29 Cinal Agnieszka Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakNIE
30 Cinal Dominik Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakNIE
31 Czaja Roman Oświęcim 10 km 71090109678NIE
32 Czapek Ania Gliwice 10 km Night Runners GliwiceTAK
33 Czech Damian Bielsko-Biała 10 km 2BTAK
34 Ćwiok Barbara Paniówki 10 km BrakTAK
35 Daniłowski Tomasz Katowice 10 km Parkrun KatowiceTAK
36 Dąbal Fryderyk Racibórz 10 km BERSERKERS TEAM RACIBÓRZTAK
37 Dąbrowski Andrzej Rybnik 10 km BrakNIE
38 Dobosz Andrzej Czerwionka-leszczyny 10 km LUXTORPEDA CZERWIONKA TAK
39 Domański Robert Rybnik 10 km BrakTAK
40 Drażyk Andrzej Orzesze 10 km BrakTAK
41 Drażyk Joanna Orzesze 10 km BrakTAK
42 Dreszer Damian Orzesze 10 km BrakNIE
43 Drzęźla Szymon Kamień 10 km OSP KamieńNIE
44 Duda Radosław Gostyń 10 km BrakNIE
45 Dulian Michał Ruda Śląska 10 km BIEG Z CHRYSTUSEMTAK
46 Dykowska Anna Szczejkowice 10 km BrakNIE
47 Dziuk Dagmara Pawłowice 10 km Klub Biegacza MOSiR JastrzębieTAK
48 Elwicki Adam Katowice 10 km BrakTAK
49 Ficek Hanna Jejkowice 10 km BrakTAK
50 Fliegert Mateusz Rybnik 10 km RybnikTAK
51 Florek Anna Gliwice 10 km BrakTAK
52 Formela Grzegorz Szczejkowice 10 km OSP SzczejkowiceTAK
53 Gadaj Grzegorz Radlin 10 km Śląsk kolarsko / Radlinioki w biegu TAK
54 Gaik Kamil Sosnowiec 10 km MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIECTAK
55 Gałąska Magdalena Orzesze 10 km Orzesze też biegaTAK
56 Gałąska Michał Orzesze 10 km Orzesze też biegaNIE
57 Glenc Mateusz Książenice, pow. rybnicki 10 km BrakTAK
58 Glinka Marek Bytom 10 km BrakTAK
59 Gładysz Leszek Paniówki 10 km BrakTAK
60 Główczyk Izabela Jastrzębie-Zdrój 10 km BrakNIE
61 Gortel-Maciuk Agnieszka Chorzów 10 km NiewymiękaczeTAK
62 Gościcki Krzysztof Bytom 10 km BrakTAK
63 Górecki Wojciech Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
64 Grabarczyk Damian Świerklany 10 km BrakTAK
65 Grecka Anna Gliwice 10 km BrakTAK
66 Griman Joanna Rybnik 10 km BrakTAK
67 Grzegorzyca Marcin Gierałtowice 10 km BrakTAK
68 Grzesik Andrzej Kuźnia Raciborska 10 km ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
69 Grzomba Marcin Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
70 Gzuk Joanna Rybnik 10 km JoannaNIE
71 Han Julia Palowice 10 km BrakTAK
72 Hołubek Mirosław Hażlach 10 km Ikona biegaTAK
73 Iwan Piotr Rybnik 10 km BrakNIE
74 Jabłonka Zbigniew Szczejkowice 10 km BrakTAK
75 Jachimczyk Aleksandra Chrzanów 10 km parkrun ChrzanówNIE
76 Jakubczyk Marcin Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
77 Jakubczyk Katarzyna Czerwionka - Leszczyny 10 km BrakTAK
78 Janczyk Grzegorz Rybnik 10 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy RazemNIE
79 Janicki Krzysztof Jastrzębie-Zdrój 10 km BrakTAK
80 Janiec Witold Zwonowice 10 km UNATCONIE
81 Janikowski Adam Gliwice 10 km BrakTAK
82 Janisiewicz Wojciech Czerwionka-Leszczyny 10 km studiopiska.comTAK
83 Jankowski Jarosław Zabrze 10 km WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIETAK
84 Jarmundowicz Michał Rybnik 10 km BrakTAK
85 Jaruga Damian Rybnik Kamień 10 km Stowarzyszenie Osób Aktywnych MrowiskoTAK
86 Jarzabek Monika Rybnik 10 km BrakNIE
87 Jasnoch Bogumiła Mikołow 10 km BrakTAK
88 Jeleń Michał Rydułtowy 10 km BrakTAK
89 Jęczmionka Szymon Rogów 10 km BrakTAK
90 Jochlik Szymon Jastrzębie Zdrój 10 km BrakTAK
91 Jodłowski Grzegorz Świerklany 10 km BrakTAK
92 Jordan Sandra Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
93 Jóskowski Rafał Ruda Śląska 10 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
94 Jureczko Monika Katowice 10 km STS Biegaton MikołówNIE
95 Kabała Tomasz Ruda Śląska 10 km BrakNIE
96 Kacprowski Filip Tychy 10 km BrakTAK
97 Kaczmarek Jacek Czerwionka Leszczyny 10 km BrakTAK
98 Kapszewicz Joanna Stanowice 10 km LUXTORPEDA CZERWIONKATAK
99 Kastelik Szymon Gilowice 10 km OLIMPIJCZYK GILOWICETAK
100 Kawalec Grzegorz Orzesze 10 km BrakTAK
101 Kiliarska Valentyna Nikolaev 10 km Lkb Rudnik NIE
102 Klepczyńska Sabina Rybnik 10 km BrakTAK
103 Kloc Jakub Rybnik 10 km BrakTAK
104 Kłoda Dominika Rybnik 10 km ASICS FrontRunner PolandNIE
105 Knesz Marek Jejkowice 10 km BrakTAK
106 Kobus Ewelina Katowice 10 km BrakNIE
107 Kocula Tadeusz Świerklany 10 km BrakTAK
108 Koczy Barbara Rybnik 10 km BrakTAK
109 Kołodziej Paweł Rybnik 10 km BrakTAK
110 Komarnicki Tomasz Rybnik 10 km GRUBIORZE LOTAJOM TAK
111 Konsek Paweł Żory 10 km Żory - KleszczówkaTAK
112 Korbut Mirosław Libiąż 10 km parkrun ChrzanówNIE
113 Korzusznik Wojciech Czerwionka-Leszczyny 10 km Luxtorpeda CzerwionkaTAK
114 Kowalczyk Adam Tychy 10 km OCTAGON TYCHYTAK
115 Kowolik Maciej Katowice 10 km BrakTAK
116 Kozielski Daniel Rydułtowy 10 km BrakTAK
117 Kozok Małgorzata Łaziska Górne 10 km BrakNIE
118 Kożdoń Jarosław Żory 10 km Inżynieria Biegania / NiewymiękaczeTAK
119 Krauze Agata Orzesze 10 km BrakTAK
120 Krywult Mirosław Bielsko - Biała 10 km JKS KomorowiceTAK
121 Krzystała Łukasz Czerwionka-Leszczyny 10 km Czwórka JaśkowiceNIE
122 Kunert Zbyszek Czerwionka-Leszczyny 10 km Dog AdventureNIE
123 Kwoka Kamil Bełk 10 km BrakNIE
124 Lapman Anna Rydułtowy 10 km BrakTAK
125 Lewicka Elżbieta Knurów 10 km niezrzeszonaTAK
126 Lipiński Tomasz Skoczów 10 km Opony SerafinowskiNIE
127 Lipiński Sebastian Racibórz 10 km BERSERKERS TEAM RACIBÓRZTAK
128 Lipus Agata Czerwionka Leszczyny 10 km BrakTAK
129 Lipus Mateusz Leszczyny 10 km BrakTAK
130 Listowski Andrzej Bielsko-Biała 10 km BrakNIE
131 Litwinczuk Gabriel Klucze 10 km OLKUSZBIEGA.PLTAK
132 Litwinczuk Aneta Klucze 10 km OLKUSZBIEGA.PLTAK
133 Łakomski Piotr Gliwice 10 km BrakTAK
134 Łuszcz Konrad Będzin 10 km #GrodziecRunNIE
135 Łyżwiński Bartosz Rybnik 10 km BrakNIE
136 Mach Marcin Gliwice 10 km BrakNIE
137 Machura Leszek Czerwionka 10 km Zielone MiastoTAK
138 Maciejczyk Witold Czerwionka - Leszczyny 10 km BrakTAK
139 Maj Ewelina Knurów 10 km ORŁY Z KNUROWATAK
140 Małkowski Damian Zabrze 10 km BrakTAK
141 Markiewicz Martyna Gliwice 10 km BrakTAK
142 Masłowski Piotr Rybnik 10 km BrakTAK
143 Masny-Jarmundowicz Marta RYBNIK 10 km BrakTAK
144 Matuszak Paweł Mikołów 10 km Opel active teamTAK
145 Matuszak Marzena Mikołów 10 km BrakTAK
146 Mendecka Daria Łaziska Górne 10 km MOSiR Łaziska GórneNIE
147 Mendel Beata Orzesze 10 km Studio Fitness MikołówTAK
148 Mędrala Bartłomiej Pisarzowice 10 km BrakTAK
149 Michalik Jerzy Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
150 Mocek Paweł Pszów 10 km Blog biegowy bwotr.plTAK
151 Mrowiec Bernard Tworków 10 km BrakNIE
152 Mydło Arkadiusz RYBNIK 10 km JS 2023TAK
153 Mystek Bogdan Olkusz 10 km Osv TEAM olkuszNIE
154 Myszkowska Julia Czerwionka-Leszczyny 10 km LUXTORPEDA CZERWIONKATAK
155 Myszor Mariusz zory 10 km MrTAK
156 Myśliwiec Jan Ślemień 10 km Olimpijczyk GilowiceTAK
157 Nadrowski Tadeusz Żory 10 km tytułTAK
158 Nawrot Marek Świętochłowice 10 km Bieg z Chrystusem!TAK
159 Niedziela Stefan Knurów 10 km WIECZNOŚĆ NIE
160 Nitka Artur Ruda Śląska 10 km Bieg z ChrystusemTAK
161 Oslislok Paweł Czerwionka 10 km SOCANIE
162 Oszajca Marcin Czuchów 10 km BrakTAK
163 Pająk Marcin Jastrzębie-Zdrój 10 km BrakNIE
164 Papiernik Dariusz Bełk 10 km BrakTAK
165 Pawelczyk Józef Rybnik 10 km 1976TAK
166 Pawlyta Daniel Czerwionka 10 km BrakTAK
167 Paździorek Adam Mikołów 10 km 55/50TAK
168 Pepel Katarzyna Czerwionka-Leszczyny 10 km Luxtorpeda CzerwionkaTAK
169 Piechaczek Izabela Goczałkowice-Zdrój 10 km RodzinkaTAK
170 Pieczka Monika Rybnik 10 km BrakTAK
171 Pięta Michał Rybnik 10 km SpeedNIE
172 Pilch Marek Kraków 10 km Głos SenioraNIE
173 Piontek Adam Rybnik 10 km BrakTAK
174 Plinta Paweł Żory 10 km BrakNIE
175 Płonka Karol Rybnik 10 km Bieg z ChrystusemTAK
176 Płóciennik Aleksandra Bielsko Biała 10 km BrakNIE
177 Pogorzelska Alina Leszczyny 10 km DB LeszczynyTAK
178 Pojda Łukasz Rybnik 10 km BrakTAK
179 Połeć Damian Ruda śląska 10 km BrakNIE
180 Popova Olena Chmelnick 10 km Lkb Rudnik NIE
181 Powązka Patrycja Gliwice 10 km BrakNIE
182 Prządo Monika Olkusz 10 km Bez GranicNIE
183 Ptaszyński Tomasz Zabrze 10 km staryhangarNIE
184 Pustelnik Ewa Żory 10 km HrmaxNIE
185 Pyszny Mateusz Czerwionka 10 km Jadymy DursTAK
186 Rakowski Marcin Leszczyny 10 km Decathlon RybnikTAK
187 Ratajczak Dariusz Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
188 Reclik Jacek Rybnik 10 km Decathlon RybnikTAK
189 Redzimski Piotr Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
190 Rosiński Artur Ruda Śląska 10 km parkrun KatowiceTAK
191 Rzepka Bernard Zdzieszowice 10 km SobasTeam & Morsy na Koksie TAK
192 Salamon Dawid Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
193 Samul Grzegorz Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
194 Siemiesz Paweł Czerwionka 10 km SOCATAK
195 Sikora Anna Knurów 10 km BrakNIE
196 Sikora Alicja Bielsko - Biała 10 km Tt1952tTAK
197 Sikora Stefan Bielsko - Biała 10 km Team SikoraNIE
198 Siwczyk Andrzej RYBNIK 10 km CHEMIKA RybnikNIE
199 Skorupa- Janisiewicz Iwona Czerwionka Leszczyny 10 km Luxtorpeda CzerwionkaTAK
200 Skrzyński Janusz Rybnik 10 km BrakTAK
201 Słupik Tomasz Bełk 10 km EltomsTAK
202 Słupik Bożena Orzesze 10 km BrakTAK
203 Smyczek Roman Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
204 Smyczek Bartosz Rybnik 10 km BrakTAK
205 Sobolewski Piotr Czeladź 10 km ToPo CzeladźNIE
206 Stachurska Anna Ruda Śląska 10 km parkrun KatowiceTAK
207 Stanislawiszyn Malgorzata Pilchowice 10 km NRTAK
208 Stokłosa Michał Bełk 10 km BrakTAK
209 Stroka Tomasz Rybnik 10 km Czwórka JaśkowiceTAK
210 Strzelczak Sebastian Rybnik 10 km Eko okna Runners TAK
211 Szafraniec Anna Gliwice 10 km BrakTAK
212 Szczepanik Sandra Bytom 10 km SZOMBIERKI DREAM TEAMTAK
213 Szulik Grzegorz Jastrzębie Zdrój 10 km KB MOSiR Jastrzębie ZdrójTAK
214 Szymura Grzegorz Leszczyny 10 km BrakTAK
215 Ściebura Agnieszka Chorzów 10 km BrakNIE
216 Świrko Łukasz Czerwionka 10 km BrakTAK
217 Tęcza Jakub Częstochowa 10 km LUNIQUE TEAMNIE
218 Then Dawid Bielsko- Biała 10 km Ultra Beskid SportTAK
219 Toman Andrzej Stanowice 10 km LUXTORPEDA CzerwionkaTAK
220 Torbiński Wiesław Jastrzębie-Zdrój 10 km Szare MorsyTAK
221 Trąba Ania Bielsko - Biała 10 km ASC TEAMTAK
222 Trela Mirosław Czerwionka-Leszczyny 10 km DB LESZCZYNYTAK
223 Trela Aniela Czerwionka-Leszczyny 10 km DB LESZCZYNYTAK
224 Trzcionkowski Mariusz OLKUSZ 10 km OSV TeamTAK
225 Uniejewski Tomasz Katowice 10 km umbaTAK
226 Urban Wiktor Zabrze 10 km Night Runners ZabrzeTAK
227 Veretskyi Pavlo Nikolaev 10 km Lkb Rudnik NIE
228 Walczak Sylwester Rybnik 10 km BrakNIE
229 Widuch Katarzyna Orzesze 10 km Czwórka JaśkowiceNIE
230 Wilk Bogusław RYBNIK 10 km 1967TAK
231 Wilsz Ewa Paniówki 10 km FIS-SST TEAMTAK
232 Wilsz Adam Paniówki 10 km FIS-SST TEAMTAK
233 Wiśniewski Ireneusz Czerwionka Leszczyny 10 km BrakNIE
234 Wojtasiok Wojtek Leszczyny 10 km BrakTAK
235 Wójcik Dariusz Żory 10 km ŻoryTAK
236 Wójcikowski Mateusz Gliwice 10 km BrakTAK
237 Wrzesiński Rafał Tychy 10 km STS Biegaton Mikołów, KIA EtransTAK
238 Wrzesiński Andrzej Tychy 10 km STS Biegaton Mikołów, KIA EtransTAK
239 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie 10 km Przegląd PiekarskiTAK
240 Zaborowski Piotr Bytom 10 km BrakTAK
241 Zając Iwona Bytom 10 km BrakTAK
242 Zieliński Marcin Tychy 10 km BrakNIE
243 Zieliński Rafał Jastrzębie-Zdrój 10 km Kb Mosir Jastrzębie-ZdrójTAK
244 Zimny Ireneusz Rybnik 10 km BrakTAK
245 Żak Sonia Knurów 10 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту