займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII NOCNY BIEG ULICZNY

Miejsce i termin: Czerwionka-Leszczyny, 2018-09-08
Organizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czerwionce-Leszczynach
Osobą bezpośrednio odpowiedzialną za organizację biegu będzie Dariusz Luks – Menedżer Sportu w MOSiR Czerwionka-Leszczyny, tel. 32/427-03-17.
Opis zawodów: Zbiórka uczestników: Hala Targowa, Czerwionka ul. 3-go Maja
Start 20:30
Wszyscy zawodnicy startujący w biegu muszą zostać zweryfikowani w biurze zawodów w dniu 8.09.2018r.
Biuro czynne w dniu zawodów od godz. 17.00 do 20.00.
Numer startowy należy przypiąć na piersi, aby umożliwić odpowiedni odczyt. Niewłaściwe zamocowanie numeru może spowodować niesklasyfikowanie zawodnika.
Wpisowe i wpłata: opłat startowa wynosi:
- 30 zł dla zgłoszeń internetowych i płatności elektronicznej
- 40 zł dla zgłoszeń dokonanych w dniu biegu w biurze zawodów
Osoby, które chcą otrzymać fakturę, dokonują opłaty startowej bezpośrednio na konto organizatora. Nr konta:
55 8454 1095 2003 0095 9177 0007
Faktura zostanie wystawiona na podmiot/osobę wpłacającą.
Przy wpłacie na konto firmy CHRONOTEX, obsługującej płatności elektroniczne nie ma możliwości wystawienia faktury!
UWAGA! - osoby, które zarejestrują się poprzez formularz internetowy, ale nie dokonają płatności elektronicznej do dnia 6 września, będą traktowane jak osoby zgłaszające się w dniu zawodów ( opłata 40 zł - jeżeli limit 400 miejsc nie zostanie wcześniej wyczerpany )
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 BALCAREK MAGDALENA Połomia 10 km BrakTAK
2 BARON KATARZYNA GLIWICE 10 km KOSMO DENTAL TEAMTAK
3 baron aniela gostyn 10 km 1964
4 Bartocha Marcin Gliwice 10 km BrakTAK
5 Bąk Karina Wodzisław Śląski 10 km Radlinioki w BieguTAK
6 Bednarek Artur Czerwionka 10 km Brak
7 BIAŁAS BARTOSZ PRZECZYCE 10 km DEAF RUNNERTAK
8 Białasik Marcin Piekary Śląskie 10 km Brak
9 Biela Grzegorz Zawada 10 km GIBKE GIZDY
10 BIELIŃSKA MONIKA PRZYSZOWICE 10 km Brak
11 Bieliński Piotr Kędzierzyn-Koźle 10 km Sokół Knurów/ KS KoziołekTAK
12 BIENIOSZEK KRYSTIAN Żory 10 km BrakTAK
13 Biskup Anna Ornontowice 10 km Brak
14 Biskup Anna Ornontowice 10 km Brak
15 Bogucka Kamila Katowice 10 km Brak
16 Borkowski Andrzej Orzesze 10 km BrakTAK
17 Borowicz Roksana Knurów 10 km Night Runners Gliwice
18 Bugdol Zbigniew Rybnik 10 km BrakTAK
19 CICHOCKI ŁUKASZ Stanowice 10 km Cichy Team
20 Ciepłak Marcin Rybnik 10 km CHEMIKA RYBNIK
21 Cieślik Rafał Wodzisław Śląski 10 km Brak
22 CINAL AGNIESZKA Czerwionka-Leszczyny 10 km Brak
23 CINAL Dominik Czerwionka-Leszczyny 10 km Brak
24 czaja roman Oświęcim 10 km 71090109678
25 Czech Damian Bielsko-Biała 10 km 2BTAK
26 Daniłowski Tomasz Katowice 10 km Parkrun KatowiceTAK
27 Dobosz Andrzej Czerwionka-leszczyny 10 km LUXTORPEDA CZERWIONKA TAK
28 Drażyk Andrzej Orzesze 10 km BrakTAK
29 Drzęźla Szymon Kamień 10 km OSP Kamień
30 Duda Radosław Gostyń 10 km Brak
31 Dulian Michał Ruda Śląska 10 km BIEG Z CHRYSTUSEMTAK
32 Dykowska Anna Szczejkowice 10 km Brak
33 FLIEGERT Mateusz Rybnik 10 km RybnikTAK
34 Formela Grzegorz Szczejkowice 10 km OSP SzczejkowiceTAK
35 Gadaj Grzegorz RADLIN 10 km Śląsk kolarsko / Radlinioki w biegu TAK
36 Gałąska Magdalena Orzesze 10 km Orzesze też biega
37 Gałąska Michał Orzesze 10 km Orzesze też biega
38 Górecki Wojciech Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
39 Grabarczyk Damian Świerklany 10 km BrakTAK
40 Grecka Anna Gliwice 10 km BrakTAK
41 Griman Joanna Rybnik 10 km BrakTAK
42 Grzegorzyca Marcin Gierałtowice 10 km BrakTAK
43 Grzomba Marcin Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
44 Gzuk Joanna Rybnik 10 km Joanna
45 Han Julia Palowice 10 km BrakTAK
46 Iwan PIOTR rybnik 10 km Brak
47 Jachimczyk Aleksandra Chrzanów 10 km parkrun Chrzanów
48 Janczyk Grzegorz Rybnik 10 km Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem
49 Janikowski Adam Gliwice 10 km BrakTAK
50 Jarmundowicz Michał Rybnik 10 km BrakTAK
51 Jeleń Michał Rydułtowy 10 km Brak
52 Jordan Sandra Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
53 Kacprowski Filip Tychy 10 km BrakTAK
54 KACZMAREK JACEK Czerwionka Leszczyny 10 km BrakTAK
55 KASTELIK SZYMON GILOWICE 10 km OLIMPIJCZYK GILOWICETAK
56 Kawalec Grzegorz Orzesze 10 km BrakTAK
57 Kiliarska Valentyna Nikolaev 10 km Lkb Rudnik
58 Klepczyńska Sabina Rybnik 10 km Brak
59 KOBUS EWELINA KATOWICE 10 km Brak
60 Kocula Tadeusz Świerklany 10 km BrakTAK
61 KOMARNICKI TOMASZ Rybnik 10 km Brak
62 Konsek Paweł Żory 10 km Żory - KleszczówkaTAK
63 Korbut Mirosław Libiąż 10 km parkrun Chrzanów
64 Kowolik Maciej Katowice 10 km Brak
65 Kozok Małgorzata Łaziska Górne 10 km Brak
66 Krauze Agata Orzesze 10 km Brak
67 KRZYSTAŁA ŁUKASZ Czerwionka-Leszczyny 10 km Czwórka Jaśkowice
68 Kunert Zbyszek Czerwionka-Leszczyny 10 km Dog Adventure
69 Kwoka Kamil Bełk 10 km Brak
70 Lewicka Elżbieta Knurów 10 km niezrzeszonaTAK
71 Lipiński Tomasz Skoczów 10 km Opony Serafinowski
72 Lipus Agata Czerwionka Leszczyny 10 km Brak
73 Lipus Agata Czerwionka Leszczyny 10 km BrakTAK
74 Lipus Mateusz Leszczyny 10 km BrakTAK
75 Listowski Andrzej Bielsko-Biała 10 km Brak
76 Litwinczuk Gabriel Klucze 10 km OLKUSZBIEGA.PLTAK
77 Litwinczuk ANETA Klucze 10 km OLKUSZBIEGA.PLTAK
78 Łuszcz Konrad Będzin 10 km #GrodziecRun
79 Łyżwiński Bartosz Rybnik 10 km Brak
80 Machura Leszek Czerwionka 10 km Zielone MiastoTAK
81 Maciejczyk Witold Czerwionka - Leszczyny 10 km BrakTAK
82 Małkowski Damian Zabrze 10 km BrakTAK
83 Masłowski Piotr Rybnik 10 km BrakTAK
84 Masny-Jarmundowicz MARTA RYBNIK 10 km BrakTAK
85 Masny-Jarmundowicz MARTA RYBNIK 10 km Brak
86 Matuszak Paweł Mikołów 10 km Opel active teamTAK
87 Matuszak Marzena Mikołów 10 km BrakTAK
88 Mendel Beata Orzesze 10 km STUDIO FITNESS BEATA MENDEL
89 Mędrala Bartłomiej Pisarzowice 10 km BrakTAK
90 Michalik Jerzy Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
91 Mocek Paweł Pszów 10 km Blog biegowy bwotr.plTAK
92 Mrowiec Bernard Tworków 10 km Brak
93 Myszor Mariusz zory 10 km Mr
94 Niedziela Stefan Knurów 10 km WIECZNOŚĆ
95 Nitka Artur Ruda Śląska 10 km Bieg z ChrystusemTAK
96 Oslislok Paweł Czerwionka 10 km SOCA
97 Oszajca Marcin Czuchów 10 km BrakTAK
98 Pawlyta Daniel Czerwionka 10 km BrakTAK
99 Piechaczek Izabela Goczałkowice-Zdrój 10 km RodzinkaTAK
100 pieczka monika rybnik 10 km Brak
101 Pięta Michał Rybnik 10 km Speed
102 Płonka Karol Rybnik 10 km Bieg z ChrystusemTAK
103 POGORZELSKA ALINA Leszczyny 10 km DB LeszczynyTAK
104 Popova Olena Chmelnick 10 km Lkb Rudnik
105 Powązka Patrycja Gliwice 10 km Brak
106 Prządo Monika Olkusz 10 km Bez Granic
107 PUSTELNIK Ewa Żory 10 km Hrmax
108 Pyszny Mateusz Czerwionka 10 km Jadymy DursTAK
109 Rakowski Marcin Leszczyny 10 km Decathlon RybnikTAK
110 Ratajczak Dariusz Czerwionka-Leszczyny 10 km BrakTAK
111 RZEPKA BERNARD Zdzieszowice 10 km SobasTeam & Morsy na Koksie TAK
112 Siemiesz Paweł Czerwionka 10 km SOCATAK
113 Sikora Anna Knurów 10 km Brak
114 Skrzyński Janusz Rybnik 10 km BrakTAK
115 SŁUPIK TOMASZ Bełk 10 km EltomsTAK
116 Słupik Bożena Orzesze 10 km Brak
117 Sobolewski Piotr Czeladź 10 km ToPo Czeladź
118 Stokłosa Michał Bełk 10 km BrakTAK
119 Stroka Tomasz Rybnik 10 km Czwórka Jaśkowice
120 Szulik Grzegorz Jastrzębie Zdrój 10 km KB MOSiR Jastrzębie ZdrójTAK
121 Ściebura Agnieszka Chorzów 10 km Brak
122 Tęcza Jakub Częstochowa 10 km LUNIQUE TEAM
123 TORBIŃSKI WIESŁAW Jastrzębie-Zdrój 10 km Szare MorsyTAK
124 Trela Mirosław Czerwionka-Leszczyny 10 km DB LESZCZYNYTAK
125 Trela Aniela Czerwionka-Leszczyny 10 km DB LESZCZYNYTAK
126 Uniejewski Tomasz Katowice 10 km umbaTAK
127 Veretskyi Pavlo Nikolaev 10 km Lkb Rudnik
128 Widuch Katarzyna Orzesze 10 km Czwórka Jaśkowice
129 Wilk Bogusław RYBNIK 10 km 1967TAK
130 Wilsz Ewa Paniówki 10 km FIS-SST TEAM
131 Wilsz ADAM Paniówki 10 km FIS-SST TEAM
132 Wiśniewski Ireneusz CZERWIONKA-LESZCZYNY 10 km Brak
133 Wójcik Dariusz Żory 10 km Żory
134 Wójcikowski Mateusz Gliwice 10 km BrakTAK
135 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie 10 km Przegląd PiekarskiTAK
136 Zaborowski Piotr Bytom 10 km BrakTAK
137 ZIELIŃSKI Marcin Tychy 10 km Brak
138 Żak Sonia Knurów 10 km Brak


займ на карту срочно без отказа займ на карту