Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIŁGORAJSKI CROSS DUATHLON 2018

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2018-08-05
Organizator: Organizatorzy
Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy BSK Miód Kozacki
adres: 23-400 Biłgoraj, ul. J. Kochanowskiego 30
strona internetowa organizatora: www.bsk-bilgoraj.pl
e-mail: info@bsk-bilgoraj.pl

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju
adres: 23-400 Biłgoraj, ul. Targowa 15
strona internetowa organizatora: www.osir.lbl.pl
e-mail: osirbilgoraj@interia.pl

Partner Techniczny Zawodów
Fundacja Baran Cycling
Adres: 23-210 Kraśnik, ul. Sienkiewicza 2b
Opis zawodów: Biłgorajski Cross Duathlon będzie rozgrywany na dystansie:
Bieg – ok. 5 km
Rower - ok. 20 km
Bieg – ok. 2,5 km
Każda edycja przeprowadzona jest według następującego programu:
W dniu zawodów:
godz. 8.30-10.30 - zapisy w Biurze Zawodów
godz. 10.45 - ustawianie zawodników w sektorze startowym, odprawa techniczna
godz. 11.00 - start
godz. 13.00 – 14.00 dekoracje zwycięzców, zakończenia zawodów.
Jest to program o charakterze orientacyjnym i możliwe są jego korekty.
Wpisowe i wpłata: Wysokość opłaty startowej wynosi:
40 zł – płatne do dnia 25 lipca 2018 r. (płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie firmy Chronotex www.chronotex.pl ).
60 zł – płatne w dniu zawodów w Biurze Zawodów.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bernaś Dariusz Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BUT Biłgoraj Ultra TrailTAK
2 Bielski Bartłomiej Lublin wg. regulaminu zawodów WW TeamTAK
3 Bigoraj Marcin Lublin wg. regulaminu zawodów Baran Cycling TeamNIE
4 Blacha Agata Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BrakTAK
5 Blicharz Jacek Biłgoraj wg. regulaminu zawodów Baśka rusz się TAK
6 Bosak Sławomir Biłgoraj wg. regulaminu zawodów Miód Kozacki BiłgorajTAK
7 Brzyska Marcelina Bilgoraj wg. regulaminu zawodów UltraWildGirlsTeamNIE
8 Bury Marek Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BSK Miód KozackiTAK
9 Drewienkowska Beata Lublin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
10 Gawliński Paweł Świdnik wg. regulaminu zawodów BrakNIE
11 Golas Dariusz Dąbrowica wg. regulaminu zawodów GOŁY BIEGATAK
12 Grądek Dariusz Kraśnik wg. regulaminu zawodów Triathlon Kraśnik TeamNIE
13 Gruca Krzysztof Lublin wg. regulaminu zawodów BrakNIE
14 Gruca Łukasz Lublin wg. regulaminu zawodów Triathlon Lublin TeamNIE
15 Grządka Przemysław Warszawa wg. regulaminu zawodów PZU SPORT TEAMTAK
16 Gugała Ewelina Grębów wg. regulaminu zawodów KK Jeżowe MTBTAK
17 Gwoździowski Marcin Tarnobrzeg wg. regulaminu zawodów BrakTAK
18 Hiller Jerzy Lublin wg. regulaminu zawodów Lubelska Grupa TriathlonuTAK
19 Jacek Andrzej Zamość wg. regulaminu zawodów BrakTAK
20 Jata Marta Lublin wg. regulaminu zawodów WW TEAMNIE
21 Kałamarz Karolina Dąbrowa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
22 Kapka Polanowska Emilia Bilgoraj wg. regulaminu zawodów BrakTAK
23 Konopka Piotr Lublin wg. regulaminu zawodów Lubelska Grupa TriathlonuTAK
24 Krupa Paweł Agatówka wg. regulaminu zawodów Stalowowolski KLUB BIEGACZA TAK
25 Kulanica Jarosław Biłgoraj wg. regulaminu zawodów progress triathlon teamTAK
26 Kulas Andrzej Nagawczyna wg. regulaminu zawodów Dębicki Klub Kolarski GryfTAK
27 Kuryłowicz Mariusz Komarów Osada wg. regulaminu zawodów KK RoztoczeNIE
28 Leja Marek Jarosław wg. regulaminu zawodów TakLubię SandomierzNIE
29 Łukasik Zbyszek Biłgoraj wg. regulaminu zawodów Rapy MastersTAK
30 Łukasik Paweł Rapy Dylańskie wg. regulaminu zawodów RAPY MASTERSTAK
31 Łukaszczyk Marcin Biłgoraj wg. regulaminu zawodów Klub Zdrowego Stylu ŻyciaTAK
32 Łukaszczyk Joanna Biłgoraj wg. regulaminu zawodów Klub Zdrowego Stylu ŻyciaTAK
33 Łukaszczyk Piotr Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BrakTAK
34 Mach-Wała Monika Głogów Małopolski wg. regulaminu zawodów BrakNIE
35 Mazur Grzegorz Lublin wg. regulaminu zawodów MetroBikes.plTAK
36 Morawski Konrad Oleszyce wg. regulaminu zawodów Run Run OleszyceTAK
37 Myszak Sławomir Biłgoraj wg. regulaminu zawodów Biłgoraj BiegaTAK
38 Nawrocki Marcin Lublin wg. regulaminu zawodów CrossFit Z16NIE
39 Oryszczak Bartłomiej Rachanie wg. regulaminu zawodów BrakTAK
40 Orzyp Agnieszka Lublin wg. regulaminu zawodów Triathlon Lublin TeamNIE
41 Paszko Stanisław Gorajec - Zagroble wg. regulaminu zawodów Bsk Miód Kozacki BilgorajTAK
42 Piszczek Stanisław Przemyśl wg. regulaminu zawodów BrakTAK
43 Podlaski Wojciech Bełżyce wg. regulaminu zawodów Halo WycieczkaNIE
44 Procner Leszek Gromada wg. regulaminu zawodów BrakTAK
45 Rafał Eliza Biłgoraj wg. regulaminu zawodów UltraWildGirlsTeamNIE
46 Rozumski Tomasz Kraśnik wg. regulaminu zawodów Triathlon Kraśnik TeamTAK
47 Soleniec Artur Konskowola wg. regulaminu zawodów Baran Cycling TeamNIE
48 Swacha Piotr Biłgoraj wg. regulaminu zawodów Biłgoraj BiegaTAK
49 Szubiak Arkadiusz Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BrakTAK
50 Wacławek Marcin Tyczyn wg. regulaminu zawodów BrakTAK
51 Wiatr Aneta Lublin wg. regulaminu zawodów Metrobikes.plTAK
52 Wołowski Michał Biłgoraj wg. regulaminu zawodów KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA - BIŁGORAJTAK
53 Wójtowicz Paweł Lublin wg. regulaminu zawodów Lublin BiegaTAK
54 Zając Elżbieta Biłgoraj wg. regulaminu zawodów BSK MIÓD KOZACKITAK
55 Zbiciak Adam Lubartów wg. regulaminu zawodów BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту