займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIŁGORAJSKI CROSS DUATHLON 2018
SZTAFETY

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2018-08-05
Organizator: Organizatorzy
Biłgorajskie Stowarzyszenie Kolarzy BSK Miód Kozacki
adres: 23-400 Biłgoraj, ul. J. Kochanowskiego 30
strona internetowa organizatora: www.bsk-bilgoraj.pl
e-mail: info@bsk-bilgoraj.pl

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju
adres: 23-400 Biłgoraj, ul. Targowa 15
strona internetowa organizatora: www.osir.lbl.pl
e-mail: osirbilgoraj@interia.pl

Partner Techniczny Zawodów
Fundacja Baran Cycling
Adres: 23-210 Kraśnik, ul. Sienkiewicza 2b
Opis zawodów: Biłgorajski Cross Duathlon będzie rozgrywany na dystansie:
Bieg – ok. 5 km
Rower - ok. 20 km
Bieg – ok. 2,5 km
Każda edycja przeprowadzona jest według następującego programu:
W dniu zawodów:
godz. 8.30-10.30 - zapisy w Biurze Zawodów
godz. 10.45 - ustawianie zawodników w sektorze startowym, odprawa techniczna
godz. 11.00 - start
godz. 13.00 – 14.00 dekoracje zwycięzców, zakończenia zawodów.
Jest to program o charakterze orientacyjnym i możliwe są jego korekty.
UWAGA !
zawodnicy tworzą sztafetę przez wpisanie identycznie brzmiącej nazwy w polu "drużyna" , przed wpisaniem sprawdź na liście czy ktoś nie użył planowanej przez Ciebie nazwy
Wpisowe i wpłata: Wysokość opłaty startowej za SZTAFETĘ jest stała i wynosi:
60 zł – płatne do dnia 25 lipca 2018 r. (płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie firmy Chronotex www.chronotex.pl ).
80 zł – płatne w dniu zawodów w Biurze Zawodów.
Płaci dowolny członek drużyny
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Drużyna Klub Wpłata
1 Bieniasz Mirosław Tarnów KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM NIE
2 Brzyska Marcelina Biłgoraj UltraWildGirlsTeam rowerNIE
3 Brzyski Paweł Biłgoraj TutkaBrzyskiTeam TutkaBrzyskiTeamTAK
4 Cich Agnieszka Biłgoraj BrakNIE
5 Deleżuch Wojciech Niemce NIEMCE NIEMCETAK
6 Frączek Piotr Łańcut ŁTC Łańcut ŁTC ŁańcutNIE
7 Futymski Mirosław Biłgoraj kolarz i biegacz rowerNIE
8 Golas Michał Dąbrowica Inżyniery BrakTAK
9 Grela Andrzej Biłgoraj BITURBO KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIANIE
10 Gwóźdź Andrzej Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
11 Hasiak Maciej Hucisko BSK MIÓD KOZACKI 1 biegTAK
12 Hyz Marek Biłgoraj kolarz i biegacz biegTAK
13 Jeż Jarosław Niemce NIEMCE NIEMCETAK
14 Karpik Konrad Biłgoraj BrakNIE
15 Kędzierski Grzegorz Cyców Cyców BrakTAK
16 Kołodziej Mariusz Cyców Cyców BrakTAK
17 Kozak Artur Kozaki BSK MIÓD KOZACKI 3 rowerTAK
18 Kozdrowicki Robert Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
19 Kruba Marcin Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
20 Lange Beata , BSK MIÓD KOZACKI 2 biegTAK
21 Łukaszczyk Dominik Biłgoraj BITURBO Klub Zdrowego Stylu ŻyciaNIE
22 Motyka Kamil Jarosław Jarosławska Grupa Biegowa Sokół Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
23 Pawęzka Michał Frampol Vipack Team Vipack TeamTAK
24 Rafał Eliza Biłgoraj UltraWildGirlsTeam biegNIE
25 Sieńko Marcin Tereszpol Biłgoraj Biega Biłgoraj BiegaTAK
26 Szkoda Robert Biłgoraj Biłgoraj Biega Biłgoraj BiegaTAK
27 Szpunar Jerzy Łańcut ŁTC Łańcut ŁTC ŁańcutNIE
28 Trzeźwińska Anna Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI 3 biegTAK
29 Tutka Dominik Biłgoraj TutkaBrzyskiTeam Biłgoraj BiegaTAK
30 Wasilewski Radosław Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI 1 rowerTAK
31 Wiśniewski Sławomir Biłgoraj Vipack Team MARWIN BiłgorajTAK
32 Zając Zbigniew Biłgoraj BSK MIÓD KOZACKI 2 rowerTAK
33 Zając Piotr Łękawica KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAMNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту