Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

LIMANOWA FORREST

Miejsce i termin: Limanowa, 2018-07-01
Organizator: ORGANIZATORZY
Klub Sportowy "Limanowa Forrest"
Urząd Miasta Limanowa

WSPÓŁORGANIZATOR
Międzynarodowe Stowarzyszenie Policji, Sekcja Polska - Region IPA Limanowa

SPONSOR STRATEGICZNY
Bank Spółdzielczy w Limanowej

WSPÓŁPRACA
Grupa Podhalańska Gopr
Komenda Powiatowa Policji w Limanowej
OSP Limanowa
Zespół Szkół Samorządowych nr. 1 w Limanowej
Grupa Strzelecka "Strzelec"
Limanowski Dom Kultury
Małopolska Cywilna Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza

KONTAKT
669 020 100 - Dariusz Bielak
533 990 094 - Andrzej Sądelski
502 056 575 – Jarosław Moskal
516 526 617 - Dawid Kotlarz
884 800 816 - Jacek Palka (Służby Mundurowe)
E-mail: limanowa.forrest.team@gmail.com
Opis zawodów: Trasa anglosaska o podłożu zróżnicowanym, długość około 7 km, różnica wysokości około 300 m
Biuro zawodów czynne od 8.00 do 11.00
Zespół Szkół Samorządowych nr. 1 , ul. M. Konopnickiej 4 w Limanowej
Start biegu godzina 12.00
Start i meta znajdują się w pobliżu biura zawodów, przy ul. Bulwary (za szkołą)

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: 35 zł przy wpłacie do dnia 25.06.2018
45 zł przy wpłacie w dniu zawodów, w biurze zawodów w wypadku wolnych miejsc
20 zł zawodnicy poniżej 13 roku życia, osoby w wieku 70 lat i starsze, osoby niepełnosprawne ( przy rejestracji zaznaczyć odpowiednią kategorię) pod warunkiem płatności do 25.06.2018
Zolnieni z opłaty startowej członkowie KS Limanowa Forrest (przy rejestracji zaznaczyć odpowiednią kategorię.

Osoby nie opłacone będą usuwane z listy zapisanych w terminach zmian wpisowego

WPŁATY na konto - należy dokonywać na rachunek:
Klub Sportowy „LIMANOWA FORREST”
ul. Zygmunta Augusta 7/34, 34-600 Limanowa
Bank Spółdzielczy Limanowa
Nr konta: 27 8804 0000 0000 0017 5441 0001
Limit zawodników: 317
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Jan Limanowa Bieg BrakNIE
2 Adamczyk Jerzy Rozdziele Marsz Nordic Walking BrakTAK
3 Bakalarz Anna Kraków Bieg BrakTAK
4 Bal Katarzyna Kraków Bieg BrakTAK
5 Bal Jakub Kraków Bieg BrakTAK
6 Bańkosz Jakub Szczawnica Marsz Nordic Walking BrakNIE
7 Baran Jerzy Dobra Bieg BrakTAK
8 Baran Stefan Nowy Sącz Bieg Visegrad maraton RytroTAK
9 Baran Alicja Nowy Sącz Bieg BrakTAK
10 Baran Artur Dobra Bieg Ks Limanowa ForrestTAK
11 Baś Mateusz Kraków Bieg LeniwceTAK
12 Baś Anna Kraków Bieg LeniwceTAK
13 Biernat Izabela Mordarka Bieg Limanowa ForrestTAK
14 Boba Monika Jaworzno Bieg Jaworzno Runners TAK
15 Broniec Dariusz Zawada k/Tarnowa Bieg Biegam bo lubięTAK
16 Broś Danusia Kraków Bieg Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt DziewięTAK
17 Brudkiewicz-Paździora Aneta Wierzchosławice Bieg Ekipa z TarnowaTAK
18 Brzozowska Teresa Jaworzno Bieg Etisoft Running Team TAK
19 Buchowicz Agnieszka Jaworzno Bieg MCKIS JaworznoTAK
20 Budka Agata Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno/Jaworzno RunnersTAK
21 Budzyń Paweł Tarnow Bieg Triathlon TarnowTAK
22 Bukowiec Wincenty Krosna Bieg Partner-Alma Okna i Drzwi LimanowaTAK
23 Bukowiec Kamila Laskowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
24 Buksa Tomasz Raba Wyżna Bieg 8. BLTrTAK
25 Burzynski Tobiasz Osiecznica Bieg MKS BOLESLAVIA BoleslawiecTAK
26 Bzdęga Jan Częstochowa Bieg BrakTAK
27 Cabała Rafał Przyszowa Bieg Krokus PrzyszowaTAK
28 Cebula Stanisław Łacko Bieg Visegrad Maraton Rytro NIE
29 Chlipała Marcin Szczawa Bieg BrakTAK
30 Chlipała Paweł Kamienica Bieg BrakTAK
31 Chrzanowski Czesław Sosnowiec Marsz Nordic Walking MYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO ITAK
32 Chudy Wojciech Nowy Sącz Bieg BrakTAK
33 Cyganek Agnieszka Kraków Bieg BeFit24teamTAK
34 Cyran Józef Ocieka Bieg BrakTAK
35 Dalewski Michał Nowy Sącz Bieg NewagTAK
36 Damasiewicz Ewelina Składziste Bieg BrakTAK
37 Dawiec Danuta Tymbark Marsz Nordic Walking Stowarzyszenie "PRZYSTAŃ" im. Jana PawłaII w TymbaTAK
38 Dębska Małgorzata Koszary Bieg BrakTAK
39 Dębski Wojciech Lipowe Bieg HYDROLIMTAK
40 Długosz Andrzej Równe Bieg TurbOMorsYTAK
41 Duda Bożena Kraków Bieg BrakTAK
42 Duda Krzysztof Kraków Bieg BrakTAK
43 Dutka Emil Limanowa Bieg BrakTAK
44 Dziadoń Agnieszka Tymbark Bieg BrakTAK
45 Dziadoń Magdalena Tymbark Bieg BrakTAK
46 Dziadoń Julia Tymbark Bieg BrakTAK
47 Dziedzic Julia Stary Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
48 Dzikowski Jozef Tymowa Bieg BKB Victoria BrzeskoTAK
49 Ehling Dorota Freiburg Bieg KLIfornia TRITAK
50 Fajto Maciej Murzasichle Bieg BrakTAK
51 Faron Robert Zalesie Bieg 1974TAK
52 Faron Konrad Limanowa Bieg BrakTAK
53 Faron Adam Limanowa Marsz Nordic Walking BrakNIE
54 Faron Piotr ZALESIE Bieg Limanowa ForrestTAK
55 Florek Radosław Słopnice Bieg BrakTAK
56 Florek Natalia Słopnice Bieg DKMS PolskaTAK
57 Florek Julia Słopnice Bieg BrakTAK
58 Folwarski Zbigniew Jordanów Bieg BrakTAK
59 Gał Wojciech Murzasichle Bieg BrakTAK
60 Garzeł Grzegorz Kraków Bieg ITMBW KrakówNIE
61 Gąsiorowski Krzysztof Gorenice Bieg BrakTAK
62 Gizowska Monika Brzezna Bieg TurbOMorsYTAK
63 Głąbińska Piotr Kraków Bieg #AdamCzerwińskiTeamTAK
64 Główczyk Piotr Grybów Bieg BrakTAK
65 Gniadek-Zając Grzegorz Kraków Bieg BrakTAK
66 Gondek Dariusz Borek Bieg Salt Runners BochniaTAK
67 Gorszko Tomasz Kraków Bieg Trailrun.plTAK
68 Gorszko Maciej Kraków Bieg Trailrun.plTAK
69 Gorszko Jakub Kraków Bieg Trailrun.plTAK
70 Górka Mariusz Jodłownik Bieg maizdajTAK
71 Górka Jakub Szczyrzyc Bieg maizdajaTAK
72 Grabska Ewa Kraków Bieg BrakTAK
73 Grochal Jan Wieliczka Bieg BrakTAK
74 Grucel Robert Słopnice Bieg BrakTAK
75 Grzyb Tadeusz Bochnia Bieg BrakTAK
76 Hadała Natalia Zalasowa Bieg KS RYGLICE NIE
77 Hebda Tomasz Kanina Bieg MKS LIMANOVIA TAK
78 Hejmej Kamila Nowy Sącz Bieg BrakTAK
79 Jach Paulina Kraków Bieg 72DTAK
80 Janas Marcin Pisarzowa Bieg OŻW KRAKÓW - SPARTANTAK
81 Jania Janusz Półrzeczki Bieg BrakTAK
82 Janik Bogdan Nowy Targ Bieg Nowy Targ RunnersNIE
83 Jaworski Krzysztof Stary Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
84 Joniec Jarosław Nowy Sacz Bieg BrakTAK
85 Jonik Anna Krosna Bieg BrakTAK
86 Jonik Iwona Krosna Bieg BrakTAK
87 Józkowicz Natalia Rupniów Bieg LKS Taekwondo TymbarkTAK
88 Józkowicz Lucyna Rupniów Marsz Nordic Walking LKS Taekwondo TymbarkTAK
89 Jura Maciej Nowy Sącz Bieg ITMBW KrakówTAK
90 Jurek Mariusz Pierzchów Bieg #AdamCzerwińskiTeamTAK
91 Jurek Jarosław Limanowa Bieg KS FlorianTAK
92 Kańtoch Izabela Bytom Bieg HAM Expert TAK
93 Kańtoch Andrzej Bytom Bieg BrakTAK
94 Kapturkiewicz Tomasz Zamieście Bieg Stowarzyszenie na Rzecz Osób z NiepełnosprawnościąTAK
95 Karkut Bogdan Komorów Bieg UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
96 Karlak Halina Uście Gorlickie Bieg BrakTAK
97 Kasprzyk Radosław Dulowa Bieg BrakTAK
98 Kawulak Kazimierz Jaworzno Bieg MCKIS JaworznoTAK
99 Kaźmierczak Karolina Boczów Bieg BrakTAK
100 Kiełb Jerzy Nysa Bieg BrakTAK
101 Kiełbasa Mirosław Tarnow Bieg Ekipa z TarnowaTAK
102 Kisińska Irena Nowy Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroNIE
103 Kisiński Jarosław Nowy Sącz Bieg Comp Team / NovitusNIE
104 Klecha Rafał Zakopane Bieg Dacza Turysty i BiegaczaNIE
105 Knop Grzegorz Nowy Sącz Bieg NewagNIE
106 Kołek Tomasz Nowy Sącz Bieg BrakTAK
107 Komraus Justyna Wola Marsz Nordic Walking BrakTAK
108 Kopta Jerzy Kraków Bieg 1945 Cwałujące DziadkiTAK
109 Kordiasz Radosław Kraków Bieg SMOKI WAWELSKIE KRAKOWTAK
110 Kornaś Krzysztof Nowy Sącz Bieg Husaria Race TeamTAK
111 Kotlarz Dawid Limanowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
112 Kotlarz Piotr Limanowa Bieg LKS Taekwondo Tymbark/Aikido LimanowaTAK
113 Kowalczyk Joanna Kraków Marsz Nordic Walking 1973TAK
114 Kowalczyk Tadeusz Kraków Marsz Nordic Walking 1954TAK
115 Kowalik Dawid Nowy Sącz Bieg Fight House Nowy SączTAK
116 Kozioł Artur Kraków Bieg BrakTAK
117 Kozioł Ewa Kraków Bieg BrakTAK
118 Krerowicz Grzegorz Nowy Sacz Bieg biegam bo lubieTAK
119 Królikowski Przemysław Kraków Bieg BeFit24teamTAK
120 Krużel Beata Tarnów Bieg Husaria Race TeamTAK
121 Kucharczyk Szymon Kasinka Mała Bieg BrakTAK
122 Kukuła Czesław Leńcze Bieg BrakTAK
123 Kukuła Oskar Leńcze Bieg BrakTAK
124 Kukuła Emilia Leńcze Bieg BrakTAK
125 Kulig Paweł Pasierbiec Bieg MKS LIMANOVIA TAK
126 Kulka Regina Ropa Bieg BrakTAK
127 Kunz Tomasz Kraków Bieg BrakTAK
128 Kunz Marcin Kraków Bieg Lacho TeamTAK
129 Kurczab Justyna Limanowa Bieg BrakNIE
130 Laburda Kinga Kraków Bieg Eskadra KrakówTAK
131 Lach Michał Dobra Bieg BrakTAK
132 Lipińska Marta Zbylitowska Góra Bieg PTG SOKÓŁ TarnówTAK
133 Lipiński Robert Tarnów Bieg Nie jesteś samTAK
134 Lis Paulina Długołęka-Śweirkla Bieg BrakTAK
135 Lis Dobrosława Mordarka Bieg Ks limanowa forestTAK
136 Lisowska Magdalena Nawojowa Bieg BrakTAK
137 Lisowski Karol Nawojowa Bieg BrakTAK
138 Liszka Zofia Tymbark Bieg BrakTAK
139 Łukasik Zbyszek Biłgoraj Bieg RAPY MASTERSTAK
140 Łukasik Paweł Biłgoraj Bieg RAPY MASTERSTAK
141 Maier Tomasz Freiburg Bieg KLIfornia TRITAK
142 Majda Maciej Nowy Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
143 Malec Sylwester Nowe Rybie Bieg BrakTAK
144 Malewski Zygmunt Bochnia Bieg niezrzeszonyNIE
145 Malinowska Ewa Limanowa Marsz Nordic Walking BrakNIE
146 Marusarz Barbara Zakopane Bieg TG "Sokół" Zakopane NIE
147 Matusiak Mateusz Słopnice Bieg eXtreme Słopnice TeamTAK
148 Matuszyk Kacper Ropa Bieg BrakTAK
149 Michalik Edyta Biała Niżna Bieg UKS Gimpel Nowy TargNIE
150 Michulec Jacek Żywiec Bieg BrakNIE
151 Miernik Marzena Myślenice Bieg 1973TAK
152 Miękina Piotr Kraków Bieg BrakTAK
153 Mikulski Michał Bochnia Bieg Gremi BochniaNIE
154 Miś Mieczysław Strzeszyce Bieg StrzeszyceTAK
155 Miśkowiec Bożena Dobra Bieg KLIfornia TRITAK
156 Miśkowiec Janusz Dobra Bieg KLIfornia TRITAK
157 Monasterska Małgorzata Limanowa Bieg BrakNIE
158 Monasterski Dariusz Limanowa Bieg BrakNIE
159 Mrowca Maria Nowy Sącz Bieg BrakTAK
160 Mrowca Andrzej Nowy Sącz Bieg BrakTAK
161 Mróz Teresa Krynica-Zdrój Bieg BrakTAK
162 Mucha Grażyna Kraków Bieg BrakNIE
163 Mucha Edward Limanowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
164 Nadkański Marek Mszana górna Bieg MOK MSZANA DOLNATAK
165 Nadratowski Sławomir Nowy Sącz Bieg WB Nowy SączTAK
166 Nalepa Paweł Biała Niżna Bieg 1989TAK
167 Nazimek Lilianna Nowy Sącz Bieg BrakTAK
168 Nowak Grzegorz Czeladź Marsz Nordic Walking TKKF Saturn CzeladzTAK
169 Nowak Grzegorz 2 Laskowa Bieg BrakTAK
170 Nowak Andrzej Laskowa Bieg BrakTAK
171 Olbrych Bartłomiej Binarowa Bieg nastopy.pl Running TeamTAK
172 Olech Aneta Kraków Bieg BrakTAK
173 Olszewski Piotr Bieniewice Bieg BrakTAK
174 Opryszek Bogusław Kraków Bieg ITMBW KrakówTAK
175 Ordzowiały Piotr Osielec Marsz Nordic Walking UKS ZAWOJAKTAK
176 Pachura Kinga Mszana Dolna Bieg BrakNIE
177 Palacz Patryk Słopnice Bieg MKS LIMANOVIATAK
178 Palacz Łukasz Słopnice Bieg MKS LIMANOVIATAK
179 Palka Tomasz Kraków Bieg Eskadra KrakówTAK
180 Palka Jacek Dobra Bieg Limanowa Forrest, KLIfornia TRITAK
181 Pałka Łukasz Limanowa Bieg BrakTAK
182 Pałuzewicz Ewa Nowy Sącz Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
183 Patalas Maria Uniszowa Bieg KS RygliceNIE
184 Pawlik Karolina Limanowa Bieg BrakTAK
185 Pawłowska-Jurek Paulina Limanowa Bieg KS FlorianTAK
186 Pawłowski Czesław Nowy Sącz Bieg BrakTAK
187 Paździora Mariusz Wadowice Marsz Nordic Walking Wadowickie Nordic WalkingTAK
188 Pażucha Swiatosław Żeleźnikowa Wielka Bieg BrakTAK
189 Piaskowy Kamila Limanowa Bieg BrakNIE
190 Pierzchała Wojciech Jaworzno Bieg BrakTAK
191 Pierzchała Anna Jaworzno Bieg KB MCKiS Jaworzno/Jaworzno RunnersTAK
192 Piękoś Marek Jaszczew Bieg BrakTAK
193 Piwowar Krzysztof Olszowka Marsz Nordic Walking BrakTAK
194 Plewa Rafał Jadowniki Bieg BKB Victoria BrzeskoNIE
195 Pławecka Agnieszka Lipnica Murowana Bieg BrakTAK
196 Pławecka Lena Lipnica Murowana Bieg BrakTAK
197 Pławecka Barbara Żegocina Bieg BrakTAK
198 Polak Bogusława Jawornik Bieg BrakTAK
199 Polański Grzegorz Pleśna Bieg Aktywna PleśnaTAK
200 Popiołek Grzegorz Kraków Bieg BrakTAK
201 Prokop Krzysztof Kobylanka Bieg BrakTAK
202 Prymakowska Barbara tarnow Bieg sokolTAK
203 Pycia Marcin Kraków Bieg BrakTAK
204 Pycia Adam Kraków Bieg Korona Masters KrakówTAK
205 Pyjas Paweł Kraków Bieg BrakNIE
206 Pytel Dorota Laskowa Bieg BrakTAK
207 Radomski Zbigniew Bielsko-Biała Bieg TKKF BeskidekNIE
208 Radwan Andrzej Krakow Bieg OSP PRZEW?Z TAK
209 Radzik Robert Biała Niżna Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
210 Rajpold Arkadiusz Trzęsówka Bieg UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
211 Ranosz Piotr Limanowa Bieg BrakNIE
212 Reiter Jacek Kraków Bieg BrakTAK
213 Rybak Sergii Vinnitsya Bieg LKB RudnikNIE
214 Sadko Marek Żabno Marsz Nordic Walking Sokół TarnówTAK
215 Sadowińska Adriana Kraków Bieg Nowa Huta TeamTAK
216 Sala Andrzej Kojszówka Marsz Nordic Walking Podbabiogórskie Nordic WalkingNIE
217 Sarnik Jakub Nowy Sącz Bieg Sp.nr 20 Nowy Sącz.NIE
218 Sawuła Marcin Kraków Bieg 72DTAK
219 Sądej Kamil Powroźnik Bieg ----TAK
220 Seremet Piotr Tarnów Bieg www.s-projekty.plTAK
221 Skałka Adam Nowy Sącz Bieg BrakTAK
222 Słapczyńska Marta Kalisz Pomorski Bieg BrakNIE
223 Słomska Beata Jodłówka Tuchowska Bieg LKS BurzynTAK
224 Słowik Łukasz Kraków Bieg Zajezdnia Autobusowa Wola Duchacka MPK KrakówTAK
225 Smoleń Michał Dobra Bieg opiekun osoby z niepełnosprawnością-StowarzyszenieTAK
226 Solarski Zbigniew Kraków Bieg BrakTAK
227 Solarski Kacper Kraków Bieg BrakNIE
228 Sondej Wiesław Sokołów Małopolski Bieg MorsyTAK
229 Sotoła Aneta Kraków Bieg BrakTAK
230 Spruch Dorota Sosnowiec Bieg BrakTAK
231 Spruch Michał Sosnowiec Bieg BrakNIE
232 Stach Józef Limanowa Bieg PARTNER-ALMATAK
233 Stachura Krzysztof Nowy Sącz Bieg TurbO MorsYNIE
234 Stawarz Dorota Kraków Bieg BrakTAK
235 Stawarz-Pawłowska Bożena Wierzchosławice Bieg BrakNIE
236 Stec Krzysztof Nowy Wiśnicz Bieg Salt Runners BochniaTAK
237 Steczowicz Artur Słopnice Bieg BrakTAK
238 Stelmach Anna Kamienica Bieg BrakTAK
239 Stolarek Michał Janow Lubelski Bieg Sp15 KrakowTAK
240 Sułkowski Wojciech Limanowa Bieg 1972TAK
241 Sułkowski Rafał Limanowa Bieg BrakTAK
242 Sułkowski Paweł Limanowa Bieg KS LIMANOWA FORREST TAK
243 Suska Katarzyna Wadowice Marsz Nordic Walking Wadowickie Nordic WalkingTAK
244 Suski Daniel Wadowice Marsz Nordic Walking Wadowickie Nordic WalkingTAK
245 Swiadek Beata Wolowice Bieg BrakNIE
246 Szafrański Maciej Laskowa Bieg KS FlorianTAK
247 Szczepaniak Sławomir Stary Sącz Bieg BrakTAK
248 Szczepaniak Aleksander Stary Sącz Bieg BrakTAK
249 Szewczyk Dawid Limanowa Bieg MKS LimanoviaTAK
250 Szkaradek Paweł Gródek nad Dunajcem Bieg BrakTAK
251 Szlachtowski Łukasz Nowy Targ Bieg GOPR PodhaleTAK
252 Szpila Zbigniew Nowy Sącz Bieg BrakTAK
253 Szubryt Czesław Limanowa Bieg BrakTAK
254 Szurek Aleksander Szymbark Bieg Gorlicka Grupa BiegowaTAK
255 Szurek Jakub Szymbark Bieg Gorlicka Grupa BiegowaTAK
256 Szwagrzyk Marcin Kraków Bieg BrakTAK
257 Szymański Michał Nowy Sącz Bieg BrakTAK
258 Ścieszka Wojciech kraków Bieg 13 elt Kraków - BaliceTAK
259 Ślaga Dariusz Zakopane Bieg TG SOKÓŁ ZAKOPANENIE
260 Ślęczka Mateusz Kraków Bieg BrakTAK
261 Śliwa Jakub Limanowa Bieg BrakNIE
262 Śmieszek Franciszek Limanowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
263 Śmieszek Zbigniew Limanowa Bieg Ultramaraton LimanowaTAK
264 Świadek Michał Kamień Bieg BrakTAK
265 Tarza Antoni Zgłobice Bieg Ekipa z TarnowaTAK
266 Tokarczyk Anna Jadamwola Bieg BrakTAK
267 Tomasiak Marek Barcice Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
268 Tracz Maciej Kraków Bieg 1974TAK
269 Tracz Karol Kraków Bieg 2006TAK
270 Tracz Kaja Kraków Bieg 2006TAK
271 Tracz Aneta Dobczyce Bieg Rozbiegane DobczyceTAK
272 Tracz Krzysztof Dobczyce Marsz Nordic Walking Rozbiegane DobczyceTAK
273 Tracz Dariusz Dobczyce Marsz Nordic Walking BrakTAK
274 Turcza Piotr Kraków Bieg BrakTAK
275 Twardy Urszula Nawojowa Bieg BrakTAK
276 Wandas Aleksander Laskowa Bieg KS FlorianTAK
277 Wantuch Maria Tarnów Marsz Nordic Walking -------------------NIE
278 Wardęga Sylwia Podegrodzie Bieg BodyiCoachNIE
279 Wątroba Wiktoria Stara Wieś Bieg BrakTAK
280 Węglarz Agata Łapanów Bieg ULKS "Fajfer 2001" ŁapanówTAK
281 Węgrzyn Tomasz Kraków Bieg BrakTAK
282 Węgrzyn Monika Widełka Bieg UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
283 Wiatr Irena Dąbrowa Tarnowska Bieg Run Team DąbrowaTarnowskaTAK
284 Wielocha Mariusz Limanowa Bieg MKS LIMANOVIATAK
285 Wielosik Marcin Kadcza Bieg Visegrad Maraton RytroTAK
286 Winiarski Hubert Tarnów Bieg SiuruburuTAK
287 Winkler Iwo Kraków Bieg Active AcademyNIE
288 Winkler Adam Kraków Bieg Active AcademyNIE
289 Winkler Agata Kraków Bieg Active AcademyNIE
290 Włodarczyk Krzysztof Limanowa Bieg BrakTAK
291 Włodarczyk Julia Limanowa Bieg BrakTAK
292 Włodarczyk Kinga Limanowa Bieg KS Limanowa ForrestTAK
293 Wojs Tomasz limanowa Bieg BrakTAK
294 Wojs Maksymilian limanowa Bieg BrakTAK
295 Wojtanowski Rafał Tarnów Bieg BrakTAK
296 Wojtowicz Zdzislaw Szczawa Bieg BrakTAK
297 Woźniak Barbara Zagórze Bieg KS Limanowa ForrestTAK
298 Woźniak Wojciech Poznan Bieg Better trąb a thousandNIE
299 Wójcik Paweł Kraków Bieg BrakTAK
300 Wójtowicz Łukasz Sadek Bieg BrakTAK
301 Wszołek Helena Kraków Bieg Ambasador Festiwalu BiegówTAK
302 Wysowski Grzegorz Ptaszkowa Bieg PKS Jaworze PtaszkowaTAK
303 Zachara Katarzyna Kraków Bieg BrakNIE
304 Zajda Dorota Kraków Bieg BrakTAK
305 Zamora Katarzyna Laskowa Bieg BrakTAK
306 Zaremba Łukasz Nowy Sącz Bieg BrakTAK
307 Zelek Marek Wronowice Bieg Klub Biegowy Kamionka WielkaTAK
308 Zembaty Olimpia Limanowa Bieg BrakTAK
309 Zięba Szymon Komorów Bieg UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
310 Ziobrowski Marek Limanowa Bieg BrakTAK
311 Ziobrowski Oskar Limanowa Bieg BrakTAK
312 Ziobrowski Błażej Limanowa Bieg BrakTAK
313 Zoń-Wątroba Małgorzata Stara Wieś Bieg BrakTAK
314 Żabczyńska Zuzanna Nowa Dęba Bieg BrakTAK
315 Żabczyński Robert Nowa Dęba Bieg BrakTAK
316 Żalińska Teresa Jaworzno Bieg JAWORZNO RUNNERSTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту