займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
5 DYSZKA HAJSTRA

Miejsce i termin: Sośnie, 2018-09-08
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przyjazne Otoczenie, Cieszyn, ul. Kościelna 44, 63-435 Sośnie

PATRONAT
Wójt Gminy Sośnie i Nadleśnictwo Antonin

KONTAKT
Dyrektor biegu:
p. Piotr Myszkowski tel. 604-654-165 e-mail: phmyszkowski@gmail.com
p. Waldemar Blaźniak tel: 531 931 446 e-mail: w.blazniak@poznan.lasy.gov.pl
Opis zawodów: Termin: 08.09.2018 r. godz. 10:00.
START i META: STANICA HARCERSKA ,,BIAŁY DANIEL’’ W MOJEJ WOLI, 63-435 SOŚNIE, ul. Harcerska 1.
Bieg ,,V dyszka Hajstra’’ jest częścią V Rajdu Hajstra, w ramach którego wyznaczono również trasę rowerowego maratonu MTB, rowerową trasę rodzinną, oraz trasę Nordic Walking
Wszyscy zawodnicy Biegu muszą zostać zweryfikowani w dniu zawodów, w biurze zawodów od godz. 8.00 do godz. 10:00.
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: bezpłatny
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bodylski Szymon Węgry 10 km BrakNIE
2 Borecki Marcin Janków Przygodzki 10 km BrakNIE
3 Brzezińska Anita Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
4 Chłopek Rafał Jankow Przygodzki 10 km Born RunnersNIE
5 Cnotalska Aneta Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
6 Cnotalski Adam Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
7 Dąbrowka Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km OctagonNIE
8 Dąbrowski Maciej Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
9 DUDEK ANDRZEJ Ostrów Wielkopolski 10 km niezrzeszonyNIE
10 Figiel Arkadiusz Kalisz 10 km parkrun KaliszNIE
11 Figiel Marzena Kalisz 10 km parkrun KaliszNIE
12 Fleischer Leszek Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
13 Fluder Szymon Dębnica 10 km OSP DębnicaNIE
14 Fluder Roman Dębnica 10 km Osp DębnicaNIE
15 Gąsiorek Monika Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
16 Górka Justyna Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
17 Grajek Mateusz Ostrów Wielkopolski 10 km KB Czarne WilkiNIE
18 GRZEGOREK PIOTR SLIWNIKI 10 km 1979NIE
19 GRZEGOREK Monika SLIWNIKI 10 km 1979NIE
20 Grześczyk Marek Ostrów Wielkopolski 10 km NiezrzeszonyNIE
21 Hajdziony Dawid Janków Przygodzki 10 km BrakNIE
22 HELICKI ANDRZEJ OSTRÓW WIELKOPOLSKI 10 km NiezrzeszonyNIE
23 HELICKI ANDRZEJ OSTRÓW WIELKOPOLSKI 10 km NiezrzeszonyNIE
24 HELICKI ANDRZEJ OSTRÓW WIELKOPOLSKI 10 km NiezrzeszonyNIE
25 Hybiak Michał Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon Uliczna strefaNIE
26 Idzior Barbara Ostrów Wlkp 10 km BrakNIE
27 Idzkowska Marta Kalisz 10 km 1979NIE
28 Jakuszkowiak Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km Niebieski parasolNIE
29 Jańczak Karol Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
30 Jarosik Dariusz Nowe Skalmierzyce 10 km BrakNIE
31 Kaniewski Błażej Raszków 10 km KB Czarne WilkiNIE
32 Kosztyła Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
33 Kubik Bartosz Gołuchów 10 km Uliczna strefaNIE
34 Liszewski Damian Wrocław 10 km Cswiichem Wrocław NIE
35 Lorenc Arleta Ostrów Wlkp. 10 km KB Czarne WilkiNIE
36 Lorenc Alojzy Ostrów Wlkp. 10 km BrakNIE
37 Matuszak Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
38 Matysik Zbigniew Ostrów Wielkopolski 10 km K.S. Ice Mat Team Ostrów WielkopolskiNIE
39 Mielczarek Stanisław Kalisz 10 km senior61NIE
40 Minta Krzysztof Trzcieliny 10 km KEROZA 2017NIE
41 NACZKE MARCIN Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon Uliczna StrefaOstrów WielkopolskiNIE
42 NOWAK ADAM Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
43 Pawlik Katarzyna Przygodzice 10 km 5F TeamNIE
44 Piwoński Wojciech Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
45 Płochocki Ryszard Nowe Skalmierzyce 10 km SUPERMARATON KALISZNIE
46 PRZYWARCIAK MARCIN Topola-Osiedle 10 km BrakNIE
47 Radomska Karolina Kalisz 10 km PKB KMP Kalisz NIE
48 Radomska Karolina Kalisz 10 km PKB KMP Kalisz NIE
49 Radomski Artur Kalisz 10 km BrakNIE
50 Ropa Łukasz Krośnice 10 km BrakNIE
51 SIKORA PAWEŁ OSTRÓW WIELKPOLSKI 10 km KS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKINIE
52 sroka jan ostrów wlkp 10 km BrakNIE
53 Stachowicz Marcin Przygodzice 10 km 5F TeamNIE
54 Szczerbicki Bartłomiej Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
55 TOMASZEK SZYMON JANKÓW PRZYGODZKI 10 km BrakNIE
56 Udała Paweł Opatów 10 km -----NIE
57 Wiencek Artur Ostrów Wielkopolski 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiNIE
58 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
59 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
60 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
61 Wojtaszak Paweł Gniazdów 10 km Octagon Ulicznastrefa.plNIE
62 WOJTASZEK KATARZYNA TARCHAŁY WIELKIE 10 km LZS TARCHALANKA Tarchały WielkieNIE
63 Zając Kamila Gołuchów 10 km Uliczna strefaNIE
64 Zając Aleksandra Łęka Opatowska 10 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту