Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
5 DYSZKA HAJSTRA

Miejsce i termin: Sośnie, 2018-09-08
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przyjazne Otoczenie, Cieszyn, ul. Kościelna 44, 63-435 Sośnie

PATRONAT
Wójt Gminy Sośnie i Nadleśnictwo Antonin

KONTAKT
Dyrektor biegu:
p. Piotr Myszkowski tel. 604-654-165 e-mail: phmyszkowski@gmail.com
p. Waldemar Blaźniak tel: 531 931 446 e-mail: w.blazniak@poznan.lasy.gov.pl
Opis zawodów: Termin: 08.09.2018 r. godz. 10:00.
START i META: STANICA HARCERSKA ,,BIAŁY DANIEL’’ W MOJEJ WOLI, 63-435 SOŚNIE, ul. Harcerska 1.
Bieg ,,V dyszka Hajstra’’ jest częścią V Rajdu Hajstra, w ramach którego wyznaczono również trasę rowerowego maratonu MTB, rowerową trasę rodzinną, oraz trasę Nordic Walking
Wszyscy zawodnicy Biegu muszą zostać zweryfikowani w dniu zawodów, w biurze zawodów od godz. 8.00 do godz. 10:00.
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: bezpłatny
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczak Przemysław Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
2 Balcer Radosław Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
3 Banaszkiewicz Robert Ostrów Wielkopolski 10 km AJRNIE
4 Barański Łukasz Topola Mała 10 km BrakNIE
5 Bartkowiak Sławomir Ostrów Wlkp. 10 km atamedica.plNIE
6 Binkowski Jarosław Ostrów Wielkopolski 10 km RajSport Active NIE
7 Bodylska Patrycja Węgry 10 km BrakNIE
8 Bodylski Szymon Węgry 10 km BrakNIE
9 Bogusławski Dominik Ostrów Wlkp 10 km 1975NIE
10 Borecki Marcin Janków Przygodzki 10 km BrakNIE
11 Brzezińska Anita Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
12 Bury Roman Karski 10 km BrakNIE
13 Chłopek Rafał Jankow Przygodzki 10 km Born RunnersNIE
14 Chmielarczyk Jarosław Ostrów Wielkopolski 10 km miraz race teamNIE
15 Chmielecki Mateusz Janków Przygodzki 10 km BrakNIE
16 Cierpka Norbert Sośnie 10 km KB Czarne WilkiNIE
17 Cnotalska Aneta Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
18 Cnotalski Adam Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
19 Czarnojańczyk Rafał Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
20 Dąbrowka Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km OctagonNIE
21 Dąbrowski Maciej Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
22 Dera Rafał Potaśnia 10 km amatorskoNIE
23 Derdas Sławomir Poznań 10 km BrakNIE
24 Deresiński Tomasz Topola Osiedle 10 km BrakNIE
25 Dolata Rafał Topola Mała 10 km BrakNIE
26 Drozd Wojciech Poznań 10 km 365sportu.plNIE
27 Duczmal Piotr Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
28 Dudek Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km niezrzeszonyNIE
29 Dybalski Łukasz Kalisz 10 km BrakNIE
30 Dzikowski Damian Międzybórz 10 km BrakNIE
31 Fedorowski Mariusz Wysocko Małe 10 km BrakNIE
32 Figiel Arkadiusz Kalisz 10 km parkrun KaliszNIE
33 Figiel Marzena Kalisz 10 km parkrun KaliszNIE
34 Fleischer Leszek Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
35 Fluder Szymon Dębnica 10 km OSP DębnicaNIE
36 Fluder Roman Dębnica 10 km Osp DębnicaNIE
37 Gawroński Paweł Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
38 Gąsiorek Monika Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
39 Godziszewski Jacek Ostrów Wlkp 10 km BrakNIE
40 Gorzelańczyk Ewa Poznań 10 km 365sportu.plNIE
41 Górka Justyna Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
42 Grajek Mateusz Ostrów Wielkopolski 10 km KB Czarne WilkiNIE
43 Grykałowski Waldemar Topola Mała 10 km 1985NIE
44 Grzegorek Piotr Sliwniki 10 km 1979NIE
45 Grzegorek Monika Sliwniki 10 km 1979NIE
46 Grzegorowska Kamila Janków Przygodzki 10 km KS STAL LANIE
47 Grzegorowski Marcin Janków Przygodzki 10 km KS STAL LANIE
48 Grzeszczyk Marcin Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
49 Grześczyk Marek Ostrów Wielkopolski 10 km NiezrzeszonyNIE
50 Hajdziony Dawid Janków Przygodzki 10 km BrakNIE
51 Helicki Andrzej Ostrów Wielkopolski 10 km NiezrzeszonyNIE
52 Hybiak Michał Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon Uliczna strefaNIE
53 Idzior Barbara Ostrów Wlkp 10 km BrakNIE
54 Idzkowska Marta Kalisz 10 km 1979NIE
55 Jadczak Monika Krotoszyn 10 km BrakNIE
56 Jadczak Piotr Krotoszyn 10 km BrakNIE
57 Jakuszkowiak Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km Niebieski parasolNIE
58 Jańczak Karol Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
59 Jarosik Dariusz Nowe Skalmierzyce 10 km BrakNIE
60 Jasinski Tomasz Godziesze 10 km KM PSP KaliszNIE
61 Kabat Szymon Krotoszyn 10 km TeamRomansNIE
62 Kaniewski Błażej Raszków 10 km KB Czarne WilkiNIE
63 Kelner Magda Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
64 Klak Izabela Pleszew 10 km BrakNIE
65 Kluska Kamila Międzybórz 10 km Miedzyborska Grupa Biegowa NIE
66 Koczura Alina Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
67 Kołodziej Adam Sieroszewice 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.NIE
68 Kosztyła Tomasz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
69 Kosztyła Paulina Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
70 Kowalczyk Robert Kąty Śląskie 10 km Z(DOLNY)MIĘDZYBÓRZNIE
71 Krawczyk Mateusz Ostrów Wielkopolski 10 km Urząd Gminy Ostrów WielkopolskiNIE
72 Król Łukasz Przygodzice 10 km Klub Sportowy Fabryka Biegania NIE
73 Kubik Bartosz Gołuchów 10 km Uliczna strefaNIE
74 Kuziemski Tomasz Ostrow Wielkopolski 10 km KS Fabryka BieganiaNIE
75 Liszewska Justyna Wrocław 10 km BrakNIE
76 Liszewski Damian Wrocław 10 km Cswiichem Wrocław NIE
77 Liszewski Arkadiusz Sulmierzyce 10 km BrakNIE
78 Lorenc Arleta Ostrów Wlkp. 10 km KB Czarne WilkiNIE
79 Lorenc Alojzy Ostrów Wlkp. 10 km BrakNIE
80 Małecki Damian Gorzyce Wielkie 10 km BrakNIE
81 Maraszek Piotr Ostrów 10 km BrakNIE
82 Markowski Grzegorz Skalmierzyce 10 km BrakNIE
83 Markowski Jacek Skalmierzyce 10 km BrakNIE
84 Matillek Miłosz Międzybórz 10 km Międzyborska Grupa BiegowaNIE
85 Matuszak Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
86 Matysiak Jacek Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
87 Matysik Zbigniew Ostrów Wielkopolski 10 km K.S. Ice Mat Team Ostrów WielkopolskiNIE
88 Mądry Jakub Kierzno 10 km KS LeniwiceNIE
89 Michalak Marcin Grabowiec 10 km BrakNIE
90 Michaś Gerard Ostrów Wlkp 10 km BrakNIE
91 Mielcarek Beniamin Nowe Skalmierzyce 10 km BrakNIE
92 Mielczarek Stanisław Kalisz 10 km senior61NIE
93 Mikołajczak Marcin Wtórek 10 km BrakNIE
94 Minta Krzysztof Trzcieliny 10 km KEROZA 2017NIE
95 Mrowicki Piotr Koscielna wies 10 km Supermaraton kaliszNIE
96 Naczke Marcin Ostrów Wielkopolski 10 km Octagon Uliczna StrefaOstrów WielkopolskiNIE
97 Niezgodka Ewelina Maczniki 10 km BrakNIE
98 Nowak Adam Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
99 Nowak Lidia Kalisz 10 km BrakNIE
100 Pacyna Marek Ostrów Wielkopolski 10 km Biegam bo lubięNIE
101 Pasternak Emil Topola-Osiedle 10 km BrakNIE
102 Pasternak Piotr Topola-Osiedle 10 km BrakNIE
103 Patalong Sylwia Ostrow wlkp 10 km BrakNIE
104 Patalong Tomasz Ostrow wlkp 10 km BrakNIE
105 Pawlik Katarzyna Przygodzice 10 km 5F TeamNIE
106 Piwoński Wojciech Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
107 Płochocki Ryszard Nowe Skalmierzyce 10 km SUPERMARATON KALISZNIE
108 Przerwa Michał Odolanów 10 km AMS Trofea sportowe OstrówNIE
109 Przybył Aron Kuźnia 10 km PKB Kalisz KWP WK PoznańNIE
110 Przybył Łukasz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
111 Przywarciak Marcin Topola-Osiedle 10 km BrakNIE
112 Radomska Karolina Kalisz 10 km PKB KMP Kalisz NIE
113 Radomska Magdalena Dzieslawie 10 km Międzyborska Grupa BiegowaNIE
114 Radomski Artur Kalisz 10 km BrakNIE
115 Rataj Marcin Ostrów Wlkp. 10 km BrakNIE
116 Rojek Miłosz Przygodzice 10 km BrakNIE
117 Ropa Łukasz Krośnice 10 km BrakNIE
118 Schubert Mateusz Tarchały Wielkie 10 km BrakNIE
119 Sikora Paweł Ostrów Wlkp 10 km KS MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKINIE
120 Skórzyński Arkadiusz Lewków 10 km BrakNIE
121 Sroka Jan Ostrów Wlkp 10 km BrakNIE
122 Stachowicz Marcin Przygodzice 10 km 5F TeamNIE
123 Szaj-Pawłowska Kamila Miedzyborz 10 km Z (dolny) Miedzyborz NIE
124 Szczepanek Monika Janków Zaleśny 10 km BrakNIE
125 Szczerbicki Bartłomiej Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
126 Szczypkowski Hieronim Ostrów Wlkp. 10 km BrakNIE
127 Szymanowski Paweł Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
128 Szymańska Anna Dębnica 10 km BrakNIE
129 Szyszka Agnieszka Ostrów Wlkp 10 km OctagonNIE
130 Świętek Maciej Kępno 10 km KS Gepard Kępno NIE
131 Świgoniak Monika Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
132 Talaga Jerzy Ostrow wlkp 10 km niezrzeszonyNIE
133 Tomaszek Szymon Janków Przygodzki 10 km BrakNIE
134 Trzcieliński Jan Ostrów Wielkopolski 10 km KS Maraton Ostrów WielkopolskiNIE
135 Trzepacz Gabriela Milejów 10 km 100 Batalion ŁącznościNIE
136 Tworek Marek Kalisz 10 km BrakNIE
137 Tylicki Robert Leszno 10 km TylickiTeamNIE
138 Udała Paweł Opatów 10 km -----NIE
139 Urbaniak Jan Topola-Osiedle 10 km brak NIE
140 Wawrocki Sebastian Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
141 Wawrzyniak Michał Ostrów Wielkopolski 10 km KS ICE MAT TEAMNIE
142 Wawrzyniak Weronika Skalmierzyce 10 km BrakNIE
143 Wiencek Artur Ostrów Wielkopolski 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiNIE
144 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski 10 km BrakNIE
145 Wilczak Tomasz Skalmierzyce 10 km BrakNIE
146 Wojtaszak Paweł Gniazdów 10 km Octagon Ulicznastrefa.plNIE
147 Wojtaszek Katarzyna Tarchały Wielkie 10 km LZS TARCHALANKA Tarchały WielkieNIE
148 Zając Kamila Gołuchów 10 km Uliczna strefaNIE
149 Zając Aleksandra Łęka Opatowska 10 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту