займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

#bike&fitness
EKSTREMALNY BIEG Z PRZESZKODAMI

Miejsce i termin: Cikowice, gmina Bochnia, 2018-07-15
Organizator: Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni
32-744 Łapczyca 334
tel. 14 610 54 50
Strona internetowa: gck.bochnia.pl, FB: Bike&fitness Małopolska
E-mail: rowery@gck.bochnia.pl
Opis zawodów: Ekstremalny bieg z przeszkodami będzie rozgrywany na trzech dystansach:
Kids - dzieci od 5-12 lat, start od godziny 13:45, długość trasy około 1000 m i 10 przeszkód. Limit 50 osób.
Junior - dzieci od 12-16 lat, start od 12:30 (serie do 30 uczestników co 15 minut), długość trasy około 2000m i 15 przeszkód. Limit 100 osób.
Open - dorośli i młodzież od 16 lat za zgodą rodziców, start 11.00 (serie do 30 uczestników co 15 minut), długość trasy około 4000m i 30 przeszkód. Limit 150 osób.
Bieg będzie się odbywał na łące przy boisku KS Orzeł Cikowice.
Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie imprezy #bike&fitness Małopolska na boisku KS Orzeł Cikowice.
Harmonogram:
godz. 7:30 – 11:00– rejestracja w biurze zawodów, odbiór pakietów startowych
godz. 11:00 – 12:15 – start grupy 16+
godz. 12:30 – 13:30 – start grupy 12+
godz. 13:45 – 14:15 – start dzieci poniżej 12 roku życia
godz. 11.00 – 15.00 – odbiór posiłków regeneracyjnych w biurze zawodów
godz. 15.00 - dekoracje zwycięzców, zakończenia zawodów.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: 1. Pakiet „Dorosły” 40zł w przypadku płatności do 13 lipca 2018r. dla osób powyżej 16 roku życia - płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie firmy Chronotex www.chronotex.pl;przez link "opłać start"
2. Pakiet „Dorosły” 50zł w przypadku płatności w dniu zawodów;
3. Pakiet „Mini” 20zł w przypadku płatności do 13 lipca 2018r. dla osób w wieku 12 - 15 lat - płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie firmy Chronotex www.chronotex.pl;przez link "pakiet mini"
4. Pakiet „Mini” 50zł w przypadku płatności w dniu zawodów;
5. Dzieci poniżej 12 roku życia bezpłatnie.

WPŁATY W SYSTEMIE MIKROPŁATNOŚCI PRZEZ STRONĘ ZAPISÓW
Limit zawodników: 300
Strona WWW: https://www.facebook.com/pages/biz/Bikefitness-Ma%C5%82opolska-307205406473036/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Batko Karolina Cikowice wg. kategorii wiekowych brakZWOLNIONY
2 Batko Alicja Cikowice wg. kategorii wiekowych brakZWOLNIONY
3 Batko Adam Cikowice wg. kategorii wiekowych brakTAK
4 Bieniek Michał Bochnia wg. kategorii wiekowych Bochnia biegaTAK
5 Błąkała Damian Kraków wg. kategorii wiekowych Husaria Race TeamTAK
6 Bulanda Magdalena Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
7 Bulanda Kamil Cikowice wg. kategorii wiekowych Bochnia BiegaZWOLNIONY
8 Bulanda Dawid Cikowice wg. kategorii wiekowych Bochnia BiegaTAK
9 Bulanda Barbara Cikowice wg. kategorii wiekowych Bochnia BiegaNIE
10 Chopin-Stefańczyk Artur Kraków wg. kategorii wiekowych Klub Biegaczy JYSKTAK
11 Cyz Maciej Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
12 Czachurski Mateusz Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
13 Drabik Weronika Gdów wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
14 Dybza Anna Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
15 Dybza Mateusz Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakTAK
16 Dyga Laura Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
17 Gajek Bruno Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
18 Gancarczyk Amelia Anna Nieszkowice Małe wg. kategorii wiekowych Bike Team Łąkta GórnaZWOLNIONY
19 Garlewicz Kaja Kraków wg. kategorii wiekowych noodle-manNIE
20 Guzikowska Dominika Staniątki wg. kategorii wiekowych Apteki Zdrowe CenyTAK
21 Guzikowski Paweł Staniątki wg. kategorii wiekowych Apteki Zdrowe CenyTAK
22 Jankowicz Maksymilian Moszczenica wg. kategorii wiekowych BrakTAK
23 Jasiak Anna Wola Rzędzińska wg. kategorii wiekowych Husaria Race Team NIE
24 Jasiak Igor Wola Rzędzińska wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
25 Jasiak Mateusz Wola Rzędzińska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
26 Jasiak Hubert Wola Rzędzińska wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
27 Jawień Amelka Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
28 Jodłowska Antonina Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
29 Jodłowski Franciszek Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
30 Kaczmarczyk Tomasz Giebułtów wg. kategorii wiekowych Husaria Race TeamNIE
31 Kamusiński Grzegorz Staniątki wg. kategorii wiekowych Apteki Zdrowe CenyTAK
32 Kasprzyk Wiktoria Stanisławice wg. kategorii wiekowych Orły CikowiceZWOLNIONY
33 Kasprzyk Dominik Stanisławice wg. kategorii wiekowych Młode OrłyZWOLNIONY
34 Kolis Jakub Mielec wg. kategorii wiekowych BrakTAK
35 Kołodziej Mateusz Bochnia wg. kategorii wiekowych Radio Shack BochniaTAK
36 Kościej Adam Chrostowa wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
37 Kościej Bartosz Chrostowa wg. kategorii wiekowych PanZWOLNIONY
38 Kozub Patrycja Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
39 Kozub Damian Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
40 Krzemińska Paulina Wieliczka wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
41 Kwinta Szymon Kłaj wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
42 Lelek Katarzyna Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
43 Liszka Milena Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
44 Łopatka Aleksandra Kraków wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
45 Maciejewska Magdalena Sulejówek wg. kategorii wiekowych Rozbiegany SulejówekTAK
46 Magdoń Kinga Bochnia wg. kategorii wiekowych Bochnia biegaNIE
47 Małysz Kamila Gdów wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
48 Marcinkowski Roman Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
49 Masłoń Stanisław Dębno wg. kategorii wiekowych Zaprzecznica teamTAK
50 Maślona Zuzanna Niepołomice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
51 Migdał Łukasz Paweł Nieszkowice Małe wg. kategorii wiekowych Bike Team Łąkta GórnaNIE
52 Mucha Natalia Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
53 Multan Ewa Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
54 Multan Martyna Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
55 Multan Nikola Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakNIE
56 Niestrój Blanka Pogrzebień wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
57 Niestrój Igor Pogrzebień wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
58 Niestrój Oskar Pogrzebień wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
59 Niestrój Justyna Pogrzebień wg. kategorii wiekowych BrakNIE
60 Nowakowski Antoni Jodłówka wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
61 Palej Patrycja Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakTAK
62 Pamuła Martyna Kraków wg. kategorii wiekowych SRTG NiepołomiceZWOLNIONY
63 Pawlak Antoni Kraków wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
64 Pazdanska Gabriela Kocmyrzow wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
65 Pazdanski Daniel Kocmyrzow wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
66 Piotrowska Maja Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
67 Pyciak Aleksandra Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakTAK
68 Rys Leonard Niepołomice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
69 Rząca Dawid Moszczenica wg. kategorii wiekowych Stowarzyszenie MountainboardinfoTAK
70 Sawa Mikołaj Targowisko wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
71 Sawa Rafał Targowisko wg. kategorii wiekowych BrakTAK
72 Sądel Kacper Baczków - Gm. Bochnia wg. kategorii wiekowych PAŁKARZ - BKS BOCHNIATAK
73 Sądel Magdalena Baczkó - Gm. Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakTAK
74 Smoła Karolina Cikowice wg. kategorii wiekowych APTEKI ZDROWE CENYZWOLNIONY
75 Smoła Grzegorz Bochnia wg. kategorii wiekowych APTEKI ZDROWE CENYTAK
76 Starczeus Aleksander Stanisławice wg. kategorii wiekowych MŁODZIEŻOWE KÓŁKO WĘDKARSKIE MIĘTUSTAK
77 Synowiec Martyna Stanisławice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
78 Synowiec Nikola Stanisławice wg. kategorii wiekowych BrakTAK
79 Szczepański Patryk Kraków wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
80 Szewczyk Mikołaj Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
81 Szewczyk Milena Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
82 Szewczyk Julia Stanisławice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
83 Szymczyk Paweł Bochnia wg. kategorii wiekowych Bike Team Łąkta GórnaNIE
84 Śmiałek Łukasz Targowisko wg. kategorii wiekowych APTEKI ZDROWE CENYTAK
85 Tacik Filip Stanisławice wg. kategorii wiekowych BrakTAK
86 Tacik Hubert Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakTAK
87 Trafas Sara Kornowac wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
88 Urbański Karol Kraków wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
89 Walnik Rafał Kraków wg. kategorii wiekowych BrakTAK
90 Warchoł Maciek Bochnia wg. kategorii wiekowych brakZWOLNIONY
91 Waśniowska Otylia Rzezawa wg. kategorii wiekowych BrakTAK
92 Waśniowski Filip Rzezawa wg. kategorii wiekowych BrakTAK
93 Węcław Kacper Kraków wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
94 Węcław Oskar Kraków wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
95 Wiaderny Piotrek Niepołomice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
96 Widła Adam Bochnia wg. kategorii wiekowych Radio Shack BochniaTAK
97 Wielgus Jakub Kłaj wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
98 Winkler Patryk Krakow wg. kategorii wiekowych BrakNIE
99 Wojas Aleksandra Niepołomice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
100 Załęczny Adrianna Cikowice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
101 Załupska Agata Nowy Wiśnicz wg. kategorii wiekowych BrakTAK
102 Zasępa Oliwer Kraków wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
103 Zelichowski Szymon Bochnia wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY
104 Ziecik Bartłomiej Damienice wg. kategorii wiekowych BrakZWOLNIONY


займ на карту срочно без отказа займ на карту