Nazwa zawodów: | #bike&fitness |
Miejsce i termin: | Cikowice, gmina Bochnia, 2018-07-15 |
Organizator: | Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Sportu w Bochni 32-744 Łapczyca 334 tel. 14 610 54 50 Strona internetowa: gck.bochnia.pl, FB: Bike&fitness Małopolska E-mail: rowery@gck.bochnia.pl |
Opis zawodów: | Ekstremalny bieg z przeszkodami będzie rozgrywany na trzech dystansach: Kids - dzieci od 5-12 lat, start od godziny 13:45, długość trasy około 1000 m i 10 przeszkód. Limit 50 osób. Junior - dzieci od 12-16 lat, start od 12:30 (serie do 30 uczestników co 15 minut), długość trasy około 2000m i 15 przeszkód. Limit 100 osób. Open - dorośli i młodzież od 16 lat za zgodą rodziców, start 11.00 (serie do 30 uczestników co 15 minut), długość trasy około 4000m i 30 przeszkód. Limit 150 osób. Bieg będzie się odbywał na łące przy boisku KS Orzeł Cikowice. Biuro zawodów zlokalizowane będzie na terenie imprezy #bike&fitness Małopolska na boisku KS Orzeł Cikowice. Harmonogram: godz. 7:30 – 11:00– rejestracja w biurze zawodów, odbiór pakietów startowych godz. 11:00 – 12:15 – start grupy 16+ godz. 12:30 – 13:30 – start grupy 12+ godz. 13:45 – 14:15 – start dzieci poniżej 12 roku życia godz. 11.00 – 15.00 – odbiór posiłków regeneracyjnych w biurze zawodów godz. 15.00 - dekoracje zwycięzców, zakończenia zawodów. SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE |
Wpisowe i wpłata: | 1. Pakiet „Dorosły” 40zł w przypadku płatności do 13 lipca 2018r. dla osób powyżej 16 roku życia - płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie firmy Chronotex www.chronotex.pl;przez link "opłać start" 2. Pakiet „Dorosły” 50zł w przypadku płatności w dniu zawodów; 3. Pakiet „Mini” 20zł w przypadku płatności do 13 lipca 2018r. dla osób w wieku 12 - 15 lat - płatność on-line za pomocą TPAY.com na stronie firmy Chronotex www.chronotex.pl;przez link "pakiet mini" 4. Pakiet „Mini” 50zł w przypadku płatności w dniu zawodów; 5. Dzieci poniżej 12 roku życia bezpłatnie. WPŁATY W SYSTEMIE MIKROPŁATNOŚCI PRZEZ STRONĘ ZAPISÓW |
Limit zawodników: | 300 |
Strona WWW: | https://www.facebook.com/pages/biz/Bikefitness-Ma%C5%82opolska-307205406473036/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Batko Alicja | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | brak | ZWOLNIONY |
2 | Batko Karolina | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | brak | ZWOLNIONY |
3 | Batko Adam | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | brak | TAK |
4 | Bieniek Michał | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Bochnia biega | TAK |
5 | Błąkała Damian | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Husaria Race Team | TAK |
6 | Bulanda Dawid | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Bochnia Biega | TAK |
7 | Bulanda Magdalena | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
8 | Bulanda Kamil | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Bochnia Biega | ZWOLNIONY |
9 | Bulanda Barbara | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Bochnia Biega | NIE |
10 | Chopin-Stefańczyk Artur | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Klub Biegaczy JYSK | TAK |
11 | Cyz Maciej | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
12 | Czachurski Mateusz | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
13 | Drabik Weronika | Gdów | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
14 | Dybza Anna | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
15 | Dybza Mateusz | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
16 | Dyga Laura | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
17 | Gajek Bruno | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
18 | Gancarczyk Amelia Anna | Nieszkowice Małe | wg. kategorii wiekowych | Bike Team Łąkta Górna | ZWOLNIONY |
19 | Garlewicz Kaja | Kraków | wg. kategorii wiekowych | noodle-man | NIE |
20 | Guzikowska Dominika | Staniątki | wg. kategorii wiekowych | Apteki Zdrowe Ceny | TAK |
21 | Guzikowski Paweł | Staniątki | wg. kategorii wiekowych | Apteki Zdrowe Ceny | TAK |
22 | Jankowicz Maksymilian | Moszczenica | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
23 | Jasiak Igor | Wola Rzędzińska | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
24 | Jasiak Hubert | Wola Rzędzińska | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
25 | Jasiak Mateusz | Wola Rzędzińska | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
26 | Jasiak Anna | Wola Rzędzińska | wg. kategorii wiekowych | Husaria Race Team | NIE |
27 | Jawień Amelka | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
28 | Jodłowska Antonina | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
29 | Jodłowski Franciszek | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
30 | Kaczmarczyk Tomasz | Giebułtów | wg. kategorii wiekowych | Husaria Race Team | NIE |
31 | Kamusiński Grzegorz | Staniątki | wg. kategorii wiekowych | Apteki Zdrowe Ceny | TAK |
32 | Kasprzyk Wiktoria | Stanisławice | wg. kategorii wiekowych | Orły Cikowice | ZWOLNIONY |
33 | Kasprzyk Dominik | Stanisławice | wg. kategorii wiekowych | Młode Orły | ZWOLNIONY |
34 | Kolis Jakub | Mielec | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
35 | Kołodziej Mateusz | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Radio Shack Bochnia | TAK |
36 | Kościej Adam | Chrostowa | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
37 | Kościej Bartosz | Chrostowa | wg. kategorii wiekowych | Pan | ZWOLNIONY |
38 | Kozub Damian | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
39 | Kozub Patrycja | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
40 | Krzemińska Paulina | Wieliczka | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
41 | Kwinta Szymon | Kłaj | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
42 | Lelek Katarzyna | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
43 | Liszka Milena | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
44 | Łopatka Aleksandra | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
45 | Maciejewska Magdalena | Sulejówek | wg. kategorii wiekowych | Rozbiegany Sulejówek | TAK |
46 | Magdoń Kinga | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Bochnia biega | NIE |
47 | Małysz Kamila | Gdów | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
48 | Marcinkowski Roman | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
49 | Masłoń Stanisław | Dębno | wg. kategorii wiekowych | Zaprzecznica team | TAK |
50 | Maślona Zuzanna | Niepołomice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
51 | Migdał Łukasz Paweł | Nieszkowice Małe | wg. kategorii wiekowych | Bike Team Łąkta Górna | NIE |
52 | Mucha Natalia | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
53 | Multan Ewa | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
54 | Multan Nikola | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
55 | Multan Martyna | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
56 | Niestrój Justyna | Pogrzebień | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
57 | Niestrój Igor | Pogrzebień | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
58 | Niestrój Oskar | Pogrzebień | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
59 | Niestrój Blanka | Pogrzebień | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
60 | Nowakowski Antoni | Jodłówka | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
61 | Palej Patrycja | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
62 | Pamuła Martyna | Kraków | wg. kategorii wiekowych | SRTG Niepołomice | ZWOLNIONY |
63 | Pawlak Antoni | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
64 | Pazdanska Gabriela | Kocmyrzow | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
65 | Pazdanski Daniel | Kocmyrzow | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
66 | Piotrowska Maja | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
67 | Pyciak Aleksandra | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
68 | Rys Leonard | Niepołomice | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
69 | Rząca Dawid | Moszczenica | wg. kategorii wiekowych | Stowarzyszenie Mountainboardinfo | TAK |
70 | Sawa Rafał | Targowisko | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
71 | Sawa Mikołaj | Targowisko | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
72 | Sądel Magdalena | Baczkó - Gm. Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
73 | Sądel Kacper | Baczków - Gm. Bochnia | wg. kategorii wiekowych | PAŁKARZ - BKS BOCHNIA | TAK |
74 | Smoła Grzegorz | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | APTEKI ZDROWE CENY | TAK |
75 | Smoła Karolina | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | APTEKI ZDROWE CENY | ZWOLNIONY |
76 | Starczeus Aleksander | Stanisławice | wg. kategorii wiekowych | MŁODZIEŻOWE KÓŁKO WĘDKARSKIE MIĘTUS | TAK |
77 | Synowiec Nikola | Stanisławice | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
78 | Synowiec Martyna | Stanisławice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
79 | Szczepański Patryk | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
80 | Szewczyk Milena | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
81 | Szewczyk Mikołaj | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
82 | Szewczyk Julia | Stanisławice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
83 | Szymczyk Paweł | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Bike Team Łąkta Górna | NIE |
84 | Śmiałek Łukasz | Targowisko | wg. kategorii wiekowych | APTEKI ZDROWE CENY | TAK |
85 | Tacik Hubert | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
86 | Tacik Filip | Stanisławice | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
87 | Trafas Sara | Kornowac | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
88 | Urbański Karol | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
89 | Walnik Rafał | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
90 | Warchoł Maciek | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | brak | ZWOLNIONY |
91 | Waśniowska Otylia | Rzezawa | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
92 | Waśniowski Filip | Rzezawa | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
93 | Węcław Kacper | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
94 | Węcław Oskar | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
95 | Wiaderny Piotrek | Niepołomice | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
96 | Widła Adam | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Radio Shack Bochnia | TAK |
97 | Wielgus Jakub | Kłaj | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
98 | Winkler Patryk | Krakow | wg. kategorii wiekowych | Brak | NIE |
99 | Wojas Aleksandra | Niepołomice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
100 | Załęczny Adrianna | Cikowice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
101 | Załupska Agata | Nowy Wiśnicz | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
102 | Zasępa Oliwer | Kraków | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
103 | Zelichowski Szymon | Bochnia | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |
104 | Ziecik Bartłomiej | Damienice | wg. kategorii wiekowych | Brak | ZWOLNIONY |