займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

I SKIERNIEWICKA DZIESIĄTKA im. EDMUNDA JAWORSKIEGO
BIEG GŁÓWNY 10 km

Miejsce i termin: Skierniewice, 2018-08-26
Organizator: ORGANIZATOR
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach

PATRONAT HONOROWY
Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk
Opis zawodów: Termin biegu: 26.08.2017
Godzina startu: 10:00
Godzina zamknięcia zawodów: 11:30
Długość trasy:
BIeg Główny 10 kilometrów. Trasa posiada atest PZLA;
Start/Meta: Rynek;
Międzyczas: 3 km;
Punkt z wodą: w okolicach 3 kilometra oraz na mecie.
Rekomendujemy odbiór pakietów w sobotę 25.08.2018r. w godzinach 10.00-18.00 w Hali nr 1 przy ulicy Pomologicznej 10 w Skierniewicach. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, jeśli ktoś nie odbierze pakietu w dniu 26.08.2018 ze względu na zbyt duża liczbę zawodników, którzy tego dnia będą chcieli odebrać pakiet;
Biuro zawodów w dniu biegu czynne do 8.00 do 9.30
Wpisowe i wpłata: 4. Opłata startowa (rejestracyjna) jest zróżnicowana w zależności od kolejności zapisu i terminu płatności wg poniższego harmonogramu:
• pierwsze 100 zarejestrowanych osób – 40 zł
• Od 22.06.2018 do 31.07.2018 cena 50 ZŁ
• Od 1.08.2018 do 22.08.2018 cena 70 ZŁ
• Biuro zawodów 25.08.2018. cena 80 ZŁ
• Biuro zawodów 26.08.2018 cena 100 ZŁ
5. Opłata startowa w systemie mikropłatności przez stronę zapisów lub w Biurze Zawodów, o ile pula numerów startowych nie zostanie wcześniej wyczerpana.
6. Osoby nieopłacone będą usuwane z listy w terminach zmian kwoty wpisowego
Limit zawodników: 500
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bartczak Marcin Skierniewice 10 km Brak
2 Bieganowski Krzysztof Smardzrwice 10 km BrakTAK
3 Błoński Daniel Skierniewice 10 km BrakTAK
4 Borządek Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 10 km Legia Run ClubTAK
5 Brytan Patryk Skierniewice 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
6 Burzyński Artur Skierniewice 10 km BRAKTAK
7 Ciach Paweł Warszawa 10 km BrakTAK
8 Ciesielski Marcin Warszawa 10 km AB TeamTAK
9 Czeczott Katarzyna Skierniewice 10 km Brak
10 Czerwińska Ewelina Dębowa Góra 10 km BrakTAK
11 Czuba Łukasz Skierniewice 10 km BrakTAK
12 Dąbrowska Klaudia Skierniewice 10 km Reebok Run Crew Skierniewice
13 Dębski Łukasz Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
14 Dryguła Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
15 Duch Marcin Skierniewice 10 km PARKRUN SKIERNIEWICE
16 Firek Piotr Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
17 Foks Leszek Skierniewice 10 km niezrzeszony
18 Frydrych Bożena Warszawa 10 km -----------------
19 Gawałkiewicz Łukasz Skierniewice 10 km BrakTAK
20 Gędek Marzena Łowicz 10 km 1967TAK
21 Gierach Mariusz Rawa Mazowiecka 10 km BrakTAK
22 Gołębiewski Patryk Skierniewice 10 km Wojownik Skierniewice Judo Team TAK
23 Gosik Piotr Skierniewice 10 km Parkrun. SkierniewiceTAK
24 Goszczycki Witold Łowicz 10 km BrakTAK
25 Gródecki Artur Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
26 Jagiełło Michał Zapady 10 km parkrun skierniewiceTAK
27 Jagodzki Aleksander Skierniewice 10 km ARTgym
28 Jagodzki Mikołaj Skierniewice 10 km Brak
29 Jek Leszek Skierniewice 10 km tRUCHt MARATON Skierniewice
30 Jokiel Łukasz Skierniewice 10 km Skierniewickie Poranki Biegowe TAK
31 Juraś Michał Skierniewice 10 km BrakTAK
32 Kamiński Artur Skierniewice 10 km tRUCHt Maraton SkierniewiceTAK
33 Kanciała Łukasz Warszawa 10 km Milanowscy Miłośnicy LekkoatletykiTAK
34 Kaniewska Monika Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
35 Kaniewski Mariusz Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
36 Kantorek Piotr Skierniewice 10 km Brak
37 Kłąb Adam Skierniewice 10 km BrakTAK
38 Kołosowski Sławomir Borowiny 10 km Borowiny BiegajoTAK
39 Kossowska-Toć Beata Kutno 10 km Kutno BiegaTAK
40 Kowalczyk Ilona Łódź 10 km Mamy-BiegamyTAK
41 Krokocki Marcin SKIERNIEWICE 10 km Brak
42 Kruszyńska Marzena Pruszków 10 km Kruszon Team PruszkówTAK
43 Kruszyński Grzegorz Pruszków 10 km Kruszon Team PruszkówTAK
44 Krzęczko Mariusz Skierniewice 10 km BrakTAK
45 Kumosiński Roman Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
46 Kuśmierz Jerzy Skierniewice 10 km BrakTAK
47 Laska Anna Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
48 Laska Marcin Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
49 Lelonkiewicz Arkadiusz Skierniewice 10 km BrakTAK
50 Litoszko Jacek Skierniewice 10 km ParkRun SkierniewiceTAK
51 Łęcki Paweł Żyrardów 10 km BrakTAK
52 Łęczycki Mateusz Skierniewice 10 km Iignis SkierniewiceTAK
53 Macander Jakub Skierniewice 10 km BrakTAK
54 Madany Magdalena Skierniewice 10 km Fundacja ROKATAK
55 Marek Henryk Warszawa 10 km --------
56 Melon Tomasz Skierniewice 10 km Klub Sportowy 'Tęcza'TAK
57 Michalik Mateusz Niwna 10 km Running OSP PolesieTAK
58 Michalik Ewa Skierniewice 10 km Running OSP PolesieTAK
59 Mitek Bartłomiej Łowicz 10 km BrakTAK
60 Moskwa Marek Skierniewice 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
61 Nagłowski Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
62 Nowak Adam Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
63 Nowakowski Stefan Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
64 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10 km Klub Biegacza GOCH
65 Pająk Bartłomiej Skierniewice 10 km SMSKlimaTAK
66 Pawelczak Iwona Skierniewice 10 km Brak
67 Pawłowski Sebastian Włocławek 10 km Rawski Klub Karate KyokushinTAK
68 Piasecka Urszula Skierniwice 10 km SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWETAK
69 Piorun Paweł Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
70 Piorun Ewelina Skierniewice 10 km parkrun SkierniewiceTAK
71 POCIECH MARAEK KORYTÓW 10 km 1962TAK
72 Pokrop Agnieszka Skierniewice 10 km Górski Styl TeamTAK
73 Przybył Mateusz Skierniewice 10 km BrakTAK
74 Rembowski Jacek Łowicz 10 km 1967TAK
75 Rosa Agnieszka Skierniewice 10 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
76 Rylik Anna Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
77 Samson Andżelika Skierniewice 10 km BrakTAK
78 Sekta Grzegorz Skierniewice 10 km 1978TAK
79 Seliga Monika Wola Pękoszewska 10 km BrakTAK
80 Sitkowski Grzegorz Skierniewice 10 km BrakTAK
81 Skrzypkowski Tomasz Otwock 10 km BrakTAK
82 Smolarek Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
83 Sobczak Szymon Skierniewice 10 km ParkRun SkierniewiceTAK
84 Stangreciak Wojciech Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
85 Stencel Marcin Skierniewice 10 km Rugby Club SkierniewiceTAK
86 Strzelczyk Zofia Bartniki 10 km BrakTAK
87 Szczygieł Michał Strzyżów 10 km BrakTAK
88 Szymczak Dawid Skierniewice 10 km Milanowscy Miłośnicy LekkoatletykiTAK
89 Świderek Marcin Skierniewice 10 km Parkrun Skierniewice
90 Tomczak Marcin Ciechanów 10 km -
91 Wałowska Justyna Koło 10 km NO NAME TEAMTAK
92 Wielec Tomasz Skierniewice 10 km BrakTAK
93 Wielgosz Mariusz Skierniewice 10 km 1970
94 Witczak Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
95 Włodarski Mariusz Skierniewice 10 km www.mariogo.pl
96 Wójciak Tomasz Skierniewice 10 km brakTAK
97 Wójciak Ilona Skierniewice 10 km BrakTAK
98 Wójcik Paweł Skierniewice 10 km BrakTAK
99 Wójt Aleksandra Skierniewice 10 km BrakTAK
100 Wysocka Sylwia Skierniewice 10 km Brak
101 Zarzycki Piotr Warszawa 10 km Brak
102 Zarzycki Piotr Warszawa 10 km Brak
103 Zieliński Mateusz Skierniewice 10 km ParkRun Skierniewice
104 Zieliński Adam Sochaczew 10 km SOCHACZEW BIEGATAK
105 Ziębiński Maciej Skierniewice 10 km Reebok run crew Skierniewice TAK
106 Ziółkowska Paulina Skierniewice 10 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
107 Zwoliński Przemysław Skierniewice 10 km ParkRunSkierniewiceTAK
108 Zwoliński Jarosław Skierniewice 10 km Park Run SkierniewiceTAK
109 Zys Krystian Rawa Mazowiecka 10 km Rawski Klub Karate Kyokushin


займ на карту срочно без отказа займ на карту