займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

I SKIERNIEWICKA DZIESIĄTKA im. EDMUNDA JAWORSKIEGO
BIEG GŁÓWNY 10 km

Miejsce i termin: Skierniewice, 2018-08-26
Organizator: ORGANIZATOR
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach

PATRONAT HONOROWY
Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk
Opis zawodów: Termin biegu: 26.08.2017
Godzina startu: 10:00
Godzina zamknięcia zawodów: 11:30
Długość trasy:
BIeg Główny 10 kilometrów. Trasa posiada atest PZLA;
Start/Meta: Rynek;
Międzyczas: 3 km;
Punkt z wodą: w okolicach 3 kilometra oraz na mecie.
Rekomendujemy odbiór pakietów w sobotę 25.08.2018r. w godzinach 10.00-18.00 w Hali nr 1 przy ulicy Pomologicznej 10 w Skierniewicach. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, jeśli ktoś nie odbierze pakietu w dniu 26.08.2018 ze względu na zbyt duża liczbę zawodników, którzy tego dnia będą chcieli odebrać pakiet;
Biuro zawodów w dniu biegu czynne do 8.00 do 9.30
Wpisowe i wpłata: 4. Opłata startowa (rejestracyjna) jest zróżnicowana w zależności od kolejności zapisu i terminu płatności wg poniższego harmonogramu:
• pierwsze 100 zarejestrowanych osób – 40 zł
• Od 22.06.2018 do 31.07.2018 cena 50 ZŁ
• Od 1.08.2018 do 22.08.2018 cena 70 ZŁ
• Biuro zawodów 25.08.2018. cena 80 ZŁ
• Biuro zawodów 26.08.2018 cena 100 ZŁ
5. Opłata startowa w systemie mikropłatności przez stronę zapisów lub w Biurze Zawodów, o ile pula numerów startowych nie zostanie wcześniej wyczerpana.
6. Osoby nieopłacone będą usuwane z listy w terminach zmian kwoty wpisowego
Limit zawodników: 500
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Ambroziak Robert Bednary 10 km BrakNIE
2 Antos Dawid Polesie 10 km OSP RUNNING POLESIETAK
3 Bakalarski Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
4 Bartczak Marcin Skierniewice 10 km BrakTAK
5 Bąk Artur Skierniewice 10 km BrakTAK
6 Bieganowski Krzysztof Smardzrwice 10 km BrakTAK
7 Bielawski Jarosław Ozorków 10 km BrakTAK
8 Błoński Daniel Skierniewice 10 km BrakTAK
9 Boczek Krzysztof Mysłaków 10 km BrakTAK
10 Borządek Aleksandra Grodzisk Mazowiecki 10 km Legia Run ClubTAK
11 Brytan Patryk Skierniewice 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
12 Brzeziński Wojciech Wrocław 10 km BrakNIE
13 Burzyński Artur Skierniewice 10 km BRAKTAK
14 Bysynger Marcin Skierniewice 10 km BrakTAK
15 Chęcielewski Tomasz Janów 10 km BrakTAK
16 Ciach Paweł Warszawa 10 km BrakTAK
17 Ciesielski Marcin Skierniewice 10 km AB TeamTAK
18 Cyrulewska Małgorzata Glinnik 10 km MPK ŁÓDZTAK
19 Czeczott Katarzyna Skierniewice 10 km BrakTAK
20 Czerwińska Ewelina Dębowa Góra 10 km BrakTAK
21 Czuba Łukasz Skierniewice 10 km BrakTAK
22 Czyżewski Piotr Łódź 10 km Biegiem do Monte CassinoTAK
23 Dąbrowska Klaudia Skierniewice 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
24 Deleska Magdalena Jedlińsk 10 km BrakNIE
25 Dębski Łukasz Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
26 Dolatowski Marek Świebodzin 10 km BrakTAK
27 Dolega Darek Radom 10 km Biegiem RadomTAK
28 Dryguła Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
29 Dubel Andrzej Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
30 Duch Marcin Skierniewice 10 km PARKRUN SKIERNIEWICENIE
31 Dudziński Jakub Łowicz 10 km BrakTAK
32 Dworczyńska Martyna Warszawa 10 km SII Running TeamTAK
33 Dziąg Tomasz Skierniewice 10 km BrakTAK
34 Firek Piotr Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
35 Foks Leszek Skierniewice 10 km niezrzeszonyNIE
36 Frączek Wojciech Skierniewice 10 km AkademiaBiegacza.pl S.L. Salos Wodna ŁódźTAK
37 Frydrych Bożena Warszawa 10 km -----------------NIE
38 Gawałkiewicz Łukasz Skierniewice 10 km BrakTAK
39 Gędek Marzena Łowicz 10 km 1967TAK
40 Gierach Mariusz Rawa Mazowiecka 10 km BrakNIE
41 Gładys Jacek Polesie 10 km BrakTAK
42 Główka Gabriel Skierniewice 10 km ACADEMIA GORILA SKIERNIEWICENIE
43 Gołębiewski Patryk Skierniewice 10 km Wojownik Skierniewice Judo Team TAK
44 Gosik Piotr Skierniewice 10 km Parkrun. SkierniewiceTAK
45 Goszczycki Witold Łowicz 10 km BrakTAK
46 Gozdera Sławomir Skierniewice 10 km Trucht SkierniewiceTAK
47 Góżański Jarosław Łódż 10 km Łódź Kocha SportTAK
48 Gródecki Artur Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
49 Jagiełło Michał Zapady 10 km parkrun skierniewiceTAK
50 Jagodzki Aleksander Skierniewice 10 km ARTgymNIE
51 Jagodzki Mikołaj Skierniewice 10 km BrakNIE
52 Jakubczy Paweł Skierniewice 10 km BrakNIE
53 Janecka Agata Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
54 Janecki Paweł Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
55 Jek Leszek Skierniewice 10 km tRUCHt MARATON SkierniewiceTAK
56 Jochym Kinga Skierniewice 10 km brakNIE
57 Jokiel Łukasz Skierniewice 10 km Skierniewickie Poranki Biegowe TAK
58 Juraś Michał Skierniewice 10 km BrakTAK
59 Jurczak Agnieszka Jedlińsk 10 km BrakNIE
60 Juźwiuk Tomasz Skierniewice 10 km BrakTAK
61 Kalisiak Tomasz SKIERNIEWICE 10 km BrakTAK
62 Kamiński Artur Skierniewice 10 km tRUCHt Maraton SkierniewiceTAK
63 Kanciała Łukasz Warszawa 10 km Milanowscy Miłośnicy LekkoatletykiTAK
64 Kaniewska Monika Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
65 Kaniewski Mariusz Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
66 Kantorek Piotr Skierniewice 10 km BrakNIE
67 Kasińska Ania łódź 10 km BrakTAK
68 Kijo Wincenty Janisławice 10 km KM PSP SKIERNIEWICETAK
69 Kłąb Adam Skierniewice 10 km BrakTAK
70 Kołosowski Sławomir Borowiny 10 km Borowiny BiegajoTAK
71 Kołumbajew Robert Skierniewice 10 km BrakTAK
72 Korbel Krzysztof Skierniewice 10 km BrakTAK
73 Kossowska-Toć Beata Kutno 10 km Kutno BiegaTAK
74 Kowalczyk Ilona Łódź 10 km Mamy-BiegamyTAK
75 Kozakow Borys Warszawa 10 km BrakNIE
76 Kozłowska Małgorzata Skierniewice 10 km BrakTAK
77 Krokocki Marcin SKIERNIEWICE 10 km BrakNIE
78 Krukowska-Dąbek Aldona Częestochowaa 10 km osoba prywatnaNIE
79 Kruszyńska Marzena Pruszków 10 km Kruszon Team PruszkówTAK
80 Kruszyński Grzegorz Pruszków 10 km Kruszon Team PruszkówTAK
81 Krzęczko Mariusz Skierniewice 10 km BrakTAK
82 Kujawa Krzysztof Płock 10 km WIĘCKOWSKI TEAMNIE
83 Kumosiński Roman Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
84 Kurczyński Witold Skierniewice 10 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
85 Kuśmierz Jerzy Skierniewice 10 km BrakTAK
86 Laska Anna Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
87 Laska Marcin Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
88 Lelonkiewicz Arkadiusz Skierniewice 10 km BrakTAK
89 Lipczyński Tomasz Płock 10 km BrakTAK
90 Litoszko Jacek Skierniewice 10 km ParkRun SkierniewiceTAK
91 Łęcki Paweł Żyrardów 10 km BrakTAK
92 Łęczycki Mateusz Skierniewice 10 km Iignis SkierniewiceTAK
93 Łopatka Olga Ludwików 10 km BrakNIE
94 Łysakowski Bogusław Skierniewice 10 km Pod BoremTAK
95 Macander Jakub Skierniewice 10 km BrakTAK
96 Madany Magdalena Skierniewice 10 km Fundacja ROKATAK
97 Majcher Tomasz Skierniewice 10 km 1977TAK
98 Majka Dariusz Skierniewice 10 km BrakTAK
99 Marek Henryk Warszawa 10 km --------TAK
100 Matusiak Kamil Skierniewice 10 km Reebok RUN CREW ŁódźTAK
101 Melon Tomasz Skierniewice 10 km Klub Sportowy 'Tęcza'TAK
102 Melon-Mika Karolina Skierniewice 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
103 Michalak Janina Gieczno 10 km BrakTAK
104 Michalik Mateusz Niwna 10 km Running OSP PolesieTAK
105 Michalik Ewa Skierniewice 10 km Running OSP PolesieTAK
106 Mielczarski Bartosz Warszawa 10 km PomijalniNIE
107 Mikielski Daniel Olsztynek 10 km BrakTAK
108 Misiak Agnieszka Łowicz 10 km Starzyńskiego Biega ŁowiczTAK
109 Mitek Bartłomiej Łowicz 10 km BrakTAK
110 Miziołek Katarzyna Łowicz 10 km Starzyńskiego Biega ŁowiczTAK
111 Moskwa Marek Skierniewice 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
112 Nagłowski Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
113 Niedźwiadek Adam Mszczonów 10 km BrakTAK
114 Niedźwiadek Tadeusz Mszczonów 10 km BrakTAK
115 Niedźwiadek Czesław Warszawa 10 km Niedźwiadki Running TeamTAK
116 Nowak Adam Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
117 Nowak Paulina Skierniewice 10 km BrakNIE
118 Nowakowski Stefan Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
119 Nowakowski Czeslaw Warszawa 10 km Klub Biegacza GOCHTAK
120 Ostrowski Rafał Płock 10 km BrakTAK
121 Pająk Bartłomiej Skierniewice 10 km SMSKlimaTAK
122 Pałosz Jacek Skierniewice 10 km BrakTAK
123 Pardej Tomasz Bolimów 10 km BrakTAK
124 Pawelczak Iwona Skierniewice 10 km BrakTAK
125 Pawłowski Sebastian Włocławek 10 km Rawski Klub Karate KyokushinTAK
126 Pawłowski Andrzej SKIERNIEWICE 10 km BrakTAK
127 Pelski Jakub Łowicz 10 km STARZYŃSKIEGO BIEGATAK
128 Piasecka Urszula Skierniwice 10 km SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWETAK
129 Pietrzak Adam Nieborów 10 km BrakTAK
130 Piorun Paweł Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
131 Piorun Ewelina Skierniewice 10 km parkrun SkierniewiceTAK
132 Piotrowiak Tomasz Skierniewice 10 km parkrun SkierniewiceNIE
133 Piotrowiak Anna Skierniewice 10 km parkrun SkierniewiceTAK
134 Pochwała Justyna Łowicz 10 km Górski Styl TeamTAK
135 Pociech Marek Korytów 10 km 1962TAK
136 Pokrop Agnieszka Skierniewice 10 km Górski Styl TeamTAK
137 Prusinowski Przemysław Skierniewice 10 km BrakTAK
138 Przybył Mateusz Skierniewice 10 km BrakTAK
139 Przybyszewski Radosław Skierniewice 10 km BrakTAK
140 Rembowski Jacek Łowicz 10 km 1967TAK
141 Rosa Agnieszka Skierniewice 10 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
142 Rylik Anna Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
143 Sadowy Robert Skierniewice 10 km BrakTAK
144 Salamon Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
145 Samburski Tomasz Skierniewice 10 km BrakNIE
146 Samson Andżelika Skierniewice 10 km BrakTAK
147 Santarek Wojciech Szczecin 10 km BrakNIE
148 Sekta Grzegorz Skierniewice 10 km 1978TAK
149 Seliga Monika Wola Pękoszewska 10 km BrakTAK
150 Sitkowski Grzegorz Skierniewice 10 km BrakTAK
151 Skowronek Jacek Skierniewice 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
152 Skowrońska Ewa Jedlińsk 10 km BrakNIE
153 Skręta Krzysztof Mokra Lewa 10 km parkrun SkierniewiceTAK
154 Skrzypkowski Tomasz Otwock 10 km BrakTAK
155 Słomczewski Michał Prandotów 10 km BrakTAK
156 Słomczewski Tadeusz Prandotów 10 km BrakNIE
157 Smolarek Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
158 Smółka Przemysław Łowicz 10 km BrakNIE
159 Sobczak Szymon Skierniewice 10 km ParkRun SkierniewiceTAK
160 Stangreciak Wojciech Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
161 Stencel Marcin Skierniewice 10 km Rugby Club SkierniewiceTAK
162 Strzelczyk Zofia Bartniki 10 km BrakTAK
163 Sujka Wojciech Tomaszów Mazowiecki 10 km BBL Tomaszów MazowieckiTAK
164 Szczygieł Michał Strzyżów 10 km BrakTAK
165 Szymczak Dawid Skierniewice 10 km Milanowscy Miłośnicy LekkoatletykiTAK
166 Świderek Marcin Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
167 Terpiłowska Agnieszka Pruszków 10 km BrakTAK
168 Tomczak Marcin Ciechanów 10 km -NIE
169 Turczyński Zbigniew Warszawa 10 km BrakTAK
170 Urbanek Kamil Domaniewice 10 km BrakTAK
171 Uzar Krzysztof Puszcza Marokańska 10 km STT "Uzar"TAK
172 Walasik Maciej łódź 10 km BrakTAK
173 Wałowska Justyna Koło 10 km NO NAME TEAMTAK
174 Wielec Tomasz Skierniewice 10 km BrakTAK
175 Wielgosz Mariusz Skierniewice 10 km 1970TAK
176 Wiśniewski Gustaw Skierniewice 10 km brakNIE
177 Witczak Piotr Skierniewice 10 km BrakTAK
178 Włodarski Mariusz Skierniewice 10 km www.mariogo.plNIE
179 Wojda Jakub Łowicz 10 km BrakTAK
180 Woliński Benedykt Skierniewice 10 km Lodołamacz SkierniewiceTAK
181 Woźniak Jacek Skierniewice 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
182 Woźniak-Pałosz Beata Skierniewice 10 km BrakTAK
183 Wójciak Tomasz Skierniewice 10 km brakTAK
184 Wójciak Ilona Skierniewice 10 km BrakTAK
185 Wójcik Paweł Skierniewice 10 km BrakTAK
186 Wójt Aleksandra Skierniewice 10 km BrakTAK
187 Wójt Sylwester Skierniewice 10 km tRUCHt Maraton SkierniewiceTAK
188 Wysocka Anna Skierniewice 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
189 Wysocka Sylwia Skierniewice 10 km BrakTAK
190 Zaradny Mariusz Skierniewice 10 km BrakTAK
191 Zarębski Paweł Skierniewice 10 km Skierniewickie KonieNIE
192 Zarzycki Piotr Warszawa 10 km BrakNIE
193 Zbącki Konrad Skierniewice 10 km BrakTAK
194 Zieliński Mateusz Skierniewice 10 km ParkRun SkierniewiceTAK
195 Zieliński Adam Sochaczew 10 km SOCHACZEW BIEGATAK
196 Ziębiński Maciej Skierniewice 10 km Reebok run crew Skierniewice TAK
197 Ziółkowska Paulina Skierniewice 10 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
198 Zwoliński Przemysław Skierniewice 10 km ParkRunSkierniewiceTAK
199 Zwoliński Jarosław Skierniewice 10 km Park Run SkierniewiceTAK
200 Zys Krystian Rawa Mazowiecka 10 km Rawski Klub Karate KyokushinTAK
201 Żaczkiewicz Izabela Skierniewice 10 km BrakTAK
202 Żałoba Paweł Skierniewice 10 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту