Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII ŚWIĄTECZNY BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW
BIEG GŁÓWNY, MARSZ NW

Miejsce i termin: Mszczonów, 2018-12-16
Organizator: Organizatorem VII Świątecznego Biegu z TERMAMI MSZCZONÓW jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie wspólnie z LKS Osuchów
Kontakt z organizatorem:
LKS Osuchów / Stanisław Zdunek 501 467 677 , maratla@wp.pl
Opis zawodów: VII Świąteczny Bieg z TERMAMI MSZCZONÓW odbędzie się 16.12.2018r o godz.11.00 w Mszczonowie
Start i meta zlokalizowana jest na terenie Term Mszczonów przy ul. Warszawskiej 52
Weryfikacja, wydawanie numerów startowych i pakietów odbywa się w dniu zawodów od godz.8.00 do 10.00 w Biurze Zawodów, znajdującym się na terenie hali sportowej OSiR Mszczonów przy ul. Szkolnej1.
8.00 – 10.00 Weryfikacja i wydawanie numerów / hala sportowa /
/zapisy dla Szkół Podst. do 10.00 /.
10.30 - Bieg Szkół Podstawowych - 650m
10.50 - Nordic Walking - 5km
11.00 - Start biegu Głównego i Młodzieżowego - 5km i 2,5m
12.30 - Wręczanie nagród w kategoriach młodzieżowych / hala sportowa /.
13.00 - Wręczanie nagród w Biegu Głównym/ hala sportowa /.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: 2. Wpłaty w systemie T-Pay przy rejestracji na stronie zawodów lub przelewem na konto organizatora
LKS Osuchów ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów
Nr. Konta 82 9291 0001 0042 20592000 0010 z dopiskiem VII Bieg z TERMAMI a także należy podać imię i nazwisko a także rok urodzenia zawodnika/ jeżeli ktoś nie korzysta z T-pay /
3. Wysokość wpisowego dla Uczestników wynosi:
Bieg główny, Marsz Nordic Walking
1) do 17 listopada 2018 r. – 30,00 zł;
2) do 08 grudnia 2018 r. – 40,00 zł;
Bieg Młodzieżowy
1) do 17 listopada 2018 – 10.00 zł
2) do 08 grudnia 20018 – 15 zł
4. Kwota wpisowego zależna jest od daty wpłaty a nie od daty rejestracji
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamkiewicz Małgorzata Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
2 Adamkiewicz Mirosław Sochaczew Bieg Główny 5 km 1967TAK
3 Arak Radosław Zimna Woda Bieg Główny 5 km PrzyjacieleTAK
4 Artiukhova Tetiana Lublin Bieg Główny 5 km BrakTAK
5 Augustyniak Mariusz Marki Bieg Główny 5 km BrakTAK
6 Baranowski Romuald Płock Marzsz Nordic Walking 5 km DynamicTAK
7 Baranowski Krzysztof Zielonka Bieg Główny 5 km To naturalneTAK
8 Baranowski Paweł Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
9 Bartołowicz Dawid Brochów Bieg Główny 5 km Dawid TeamTAK
10 Bendinger Krzysztof Łódź Bieg Główny 5 km BrakTAK
11 Błaszczyk Daniel Bobrowiec Bieg Główny 5 km BrakTAK
12 Boniecki Marcin Zboiska Bieg Główny 5 km BrakTAK
13 Borządek Aleksandra Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 5 km Legia Run ClubTAK
14 Borządek Krzysztof Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 5 km BrakTAK
15 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec Bieg Główny 5 km BrakTAK
16 Centkowski Łukasz Lutkówka Bieg Główny 5 km LKS OsuchówTAK
17 Chmura Tomasz Budy zaklasztorne Bieg Główny 5 km Brak
18 Chróst Ewa Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RacefighterTAK
19 Ciałkowska-Płuciennik Joanna Pruszków Marzsz Nordic Walking 5 km NW Człapski Team
20 Cichal Agata Łowicz Bieg Główny 5 km Grubasy z OdzyskuTAK
21 Ciecharowska Justyna Żyrardów Bieg Główny 5 km BrakTAK
22 Cuz Marcin Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
23 Czeczott Katarzyna Skierniewice Bieg Główny 5 km Brak
24 Częstochowska Iga Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
25 Dąbrowski Maciej Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
26 Denuszek Marcin Marki Bieg Główny 5 km Żórawski TeamTAK
27 Domaradzki Wiesław Dwórzno Bieg Główny 5 km PrzyjacieleTAK
28 Dryguła Piotr Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
29 Duch Marcin Skierniewice Bieg Główny 5 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
30 DUCH MAGDA Skierniewice Bieg Główny 5 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
31 Dworzyńska-Górska Agnieszka Duchnice Bieg Główny 5 km BrakTAK
32 DZIEPAK Piotr Wola Mrokowska Bieg Główny 5 km 1BLTrTAK
33 Ficoń Monika Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
34 Gędek Marzena Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam ŁowiczTAK
35 Glapiński Igor Tarczyn Bieg Główny 5 km BrakTAK
36 Glonek-Sikora Monika Żyrardów Bieg Główny 5 km LKS Koluszki
37 Goszczycki Witold Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam ŁowiczTAK
38 Goszczycki Mateusz Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam ŁowiczTAK
39 Górecka Katarzyna Warszawa Bieg Główny 5 km Żórawski TeamTAK
40 Górski Tomasz Duchnice Bieg Główny 5 km Matka biegnie z tyłuTAK
41 Grubka Marcin Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne
42 Grudek Wiesław Warszawa Bieg Główny 5 km GrudkiTAK
43 Grudek Barbara Warszawa Bieg Główny 5 km GrudkiTAK
44 Grzegrzółka Szymon Błonie Bieg Główny 5 km UKS Młodzik
45 Hołowacz Tomasz Warszawa Bieg Główny 5 km Kondycja
46 Hulanicka Irina Warszawa Bieg Główny 5 km Brak
47 Hulanicki Andrzej Warszawa Bieg Główny 5 km Brak
48 Ignatowicz Andrzej Warszawa Bieg Główny 5 km Trucht Tarchomin Team
49 Jabłońska Ania Wojcieszków Bieg Główny 5 km Race Fighter TAK
50 Jabłońska Ewelina Wojcieszków Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
51 Jagieluk Jacek Łowicz Bieg Główny 5 km Grubasy z odzyskuTAK
52 Jagiełło Michał Godzianów Bieg Główny 5 km parkrun skierniewice
53 Juraś Michał Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
54 JURCZAK AGNIESZKA Jedlińsk Bieg Główny 5 km Brak
55 Juszczak Marcin Cegłów Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
56 Kacpura Piotr Radom Bieg Główny 5 km 4. SLSzTAK
57 Karczewski Wiktor Marki Bieg Główny 5 km Markowi biegaczeTAK
58 Kaska-Łobodowska Ewelina Siennica Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
59 kazimierski Artur Sochaczew Bieg Główny 5 km klub maratończyka Aktywni SochaczewTAK
60 kazimierski Artur Sochaczew Bieg Główny 5 km klub maratończyka Aktywni Sochaczew
61 Kąkol Michał Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
62 Klimczak Joanna Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
63 Klimek Beata Boguszyce Bieg Główny 5 km LUKS "Boguszyce"
64 KŁODAWSKI Dariusz SKIERNIEWICE Bieg Główny 5 km BrakTAK
65 Kłosiński Artur Ruda Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
66 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
67 Kocimski Jan Sochaczew Marzsz Nordic Walking 5 km KM Aktywni Sochaczew
68 Kołodziejczak Radosław Sochaczew Marzsz Nordic Walking 5 km Socho Team
69 Kołodziejczak Beata Sochaczew Marzsz Nordic Walking 5 km Socho Team
70 Kołomijski Tomasz Mszczonów Bieg Główny 5 km Brak
71 Korkosz Andrzej Blizne Jasińskiego Bieg Główny 5 km Groty Team
72 Kornicka Aneta Pruszków Marzsz Nordic Walking 5 km Brak
73 Kosiarek Edyta Żyrardów Bieg Główny 5 km Dawid TeamTAK
74 Kościk Jakub Warszawa Bieg Główny 5 km Królewski klub biegacza TAK
75 Kośla Paweł Żyrardów Bieg Główny 5 km BrakTAK
76 Kowalski Piotr Kraków Bieg Główny 5 km Brak
77 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RaceFighter
78 Kozłowski Łukasz Żyrardów Bieg Główny 5 km #BBKTS
79 Kozłowski Radosław Henryków Urocze Bieg Główny 5 km Brak
80 Krajewska Klaudia Legionowo Bieg Główny 5 km MGK Legionowo
81 krawczak hubert błędów Bieg Główny 5 km sadownik błędówTAK
82 krawczak hubert błędów Bieg Główny 5 km sadownik błędów
83 Krawczyńska Tina Radziejowice Bieg Główny 5 km Rozbiegany PiastówTAK
84 Kubiak Grzegorz Sochaczew Bieg Główny 5 km Dawid TeamTAK
85 Kuran Piotr Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
86 Łacheta Konrad Wieliszew Bieg Główny 5 km CSŁiI Zegrze
87 Łapacz Damian Maciejowice Bieg Główny 5 km 1993
88 Machaj Paulina Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
89 Madejak Sylwia Józefów Bieg Główny 5 km Żórawski TeamTAK
90 Majcher Marzena Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
91 Majcher Elżbieta Rawa Mazowiecka Bieg Główny 5 km LUKS "Boguszyce"
92 Malinowski Piotr Warszawa Bieg Główny 5 km Brak
93 Marczuk Kazimierz Magdalenka Bieg Główny 5 km BrakTAK
94 Markowicz Robert Boguszyce Małe Bieg Główny 5 km LUKS 'Boguszyce"
95 Markowska Joanna Kozery Nowe Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam ŁowiczTAK
96 MASTALERZ KATARZYNA Karnice Bieg Główny 5 km SłoniówkaTAK
97 Melon Tomasz Skierniewice Bieg Główny 5 km Klub Sportowy 'Tęcza'TAK
98 Miąsko Piotr Stanisławów Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
99 Mieloch Tamara Podkowa Lesna Bieg Główny 5 km 1977
100 Mikulec Dominika Leszno Marzsz Nordic Walking 5 km Brak
101 Mikulec Robert Leszno Marzsz Nordic Walking 5 km Brak
102 Mirecki Zbigniew Warszawa Bieg Główny 5 km Parkrun BródnoTAK
103 Miszczak Maciej Głosków Bieg Główny 5 km e-point S.A.TAK
104 Moszkowicz Eugeniusz Warszawa Bieg Główny 5 km Kondycja
105 Mroczek Anna Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam Łowicz
106 Mróz Sebastian Komorów Bieg Główny 5 km 1976TAK
107 Mucha Kamila Konin Bieg Główny 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
108 Niedziolka Malgorzata Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalneTAK
109 Norwa Michał Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
110 Nowacki Julian Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
111 Nowak Tomasz Belsk Duży Bieg Główny 5 km BrakTAK
112 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg Główny 5 km Klub Biegacza GOCH
113 Nowakowski Tobiasz Stanisławów Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
114 Olszewski Krzysztof Olszewo - Borki Bieg Główny 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
115 Olszewski Stanislaw Nieporet Bieg Główny 5 km To naturalneTAK
116 Partyka Piotr Korytów Bieg Główny 5 km Brak
117 Pawelczak Iwona Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
118 Pawlik Mariusz PIONKI Bieg Główny 5 km BrakTAK
119 PIEKAROWICZ MAGDALENA Prace Duże Bieg Główny 5 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
120 Pietras Jolanta Piastów Bieg Główny 5 km BrakTAK
121 Pluta Stanisław Skierniewice Bieg Główny 5 km Parkrun SkierniewiceTAK
122 Płatkowski Paweł Żyrardów Bieg Główny 5 km BrakTAK
123 Płuciennik Marcin Pruszków Marzsz Nordic Walking 5 km NW Człapski Team
124 Płusa Iwona Warszawa Bieg Główny 5 km Parkrun-Bródno
125 Płusa Jerzy Warszawa Bieg Główny 5 km Parkrun-Bródno
126 Pociech Marek Korytów Bieg Główny 5 km 1962TAK
127 Pociech Iwona Korytów Bieg Główny 5 km BrakTAK
128 POŚNIK SYLWIA Żyrardów Bieg Główny 5 km BrakTAK
129 Poteralska Alina Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
130 Poteralski Dariusz Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
131 Prokopiuk Robert Jesionka Bieg Główny 5 km BIEGI Grodzisk MazowieckiTAK
132 Przepióra Jacek Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
133 Puszkarski Radoslaw Marki Bieg Główny 5 km Markowi biegaczeTAK
134 Radomski Marcin Płock Marzsz Nordic Walking 5 km Biegam W SfetszeTAK
135 Radwan-Pytlewski Paweł Wołomin Bieg Główny 5 km Fundacja Morsy Wołomin-KobyłkaTAK
136 Rdzonek Dariusz Legionowo Bieg Główny 5 km BrakTAK
137 Rembowski Jacek Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam Łowicz
138 Roman Justyna Pruszków Bieg Główny 5 km BrakTAK
139 ROSA ELŻBIETA Tłuszcz Bieg Główny 5 km BÓBR TŁUSZCZ
140 Rosińska Barbara Milanówek Bieg Główny 5 km STO-nogi MilanówekTAK
141 Rosiński Eugeniusz Milanówek Bieg Główny 5 km STO-nogi MilanówekTAK
142 Roszkowski Tomasz Warszawa Bieg Główny 5 km Ja0306 Biega. Ku Realizacji CelówTAK
143 Ruszkowska Anna Pruszków Bieg Główny 5 km jacekTAK
144 Ruszkowski Jacek Pruszków Bieg Główny 5 km BrakTAK
145 Rutkowska Izabela teresin Bieg Główny 5 km Brak
146 Sadowski Paweł Nowe Budy Bieg Główny 5 km Dogoń Nowe BudyTAK
147 Seliga-Dryguła Monika Wola Pękoszewska Bieg Główny 5 km BrakTAK
148 Siejkowska Katarzyna Święte Laski Bieg Główny 5 km BrakTAK
149 Sikorski Andrzej Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
150 Siódemak Mateusz Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
151 Siódemak Marcin Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
152 SKOWROŃSKA EWA Jedlińsk Bieg Główny 5 km Brak
153 Skrzeszewski Sebastian Skierniewice Bieg Główny 5 km Razem Trenujemy SportTAK
154 Sochaczewska-Gralak Magdalena Sochaczew Bieg Główny 5 km gralaki 5TAK
155 Soszalski Daniel Wygnanka 54 Bieg Główny 5 km PrzyjacieleTAK
156 Stanecka Małgorzata Skierniewice Marzsz Nordic Walking 5 km reebok run crewTAK
157 Stanecki Marcin Skierniewice Marzsz Nordic Walking 5 km reebok run crewTAK
158 Stanski Slawomir Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalneTAK
159 Stasiukiewicz Joanna Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne
160 Stępniewski Piotr Pniewy Bieg Główny 5 km PrzyjacieleTAK
161 Szczekutowicz Adrian Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
162 Szewczyk Leszek Belsk Duży Bieg Główny 5 km BrakTAK
163 Szewczyk Robert Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
164 Szramowski Przemek Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
165 Szydlik Łukasz Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
166 Szydlik Wiesław mszczonów Bieg Główny 5 km Brak
167 Szydlik Wiesław mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
168 Ściechowski Marcin Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
169 Ślepowronski Bogdan Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalneTAK
170 Świerczyński Norbert Dębe Wielkie Bieg Główny 5 km RaceFighter
171 Tomaszewski Maciej Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
172 Tomaszewski Krzysztof Radziejowice Bieg Główny 5 km BrakTAK
173 Tomczak Marcin Ciechanów Bieg Główny 5 km Koci PazurTAK
174 Tomczak Ewa Ciechanów Marzsz Nordic Walking 5 km Brak
175 Torebko Izabela Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
176 Torzewska Agnieszka Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
177 Torzewski Janusz Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
178 Turek Marzena Pruszków Bieg Główny 5 km Rozbiegany PiastówTAK
179 Ufa Jarosław Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
180 Voytovych Halyna Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
181 Warzecha Jolanta Warszawa Bieg Główny 5 km Biegam Na TarchominieTAK
182 Wawrzyńczyk-Malinowska Ania Warszawa Bieg Główny 5 km Brak
183 Wiczuk Michał Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RacefighterTAK
184 Wieckowska Marta Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
185 Więckiewicz Rafał Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
186 Więckowski Michał Sochaczew Bieg Główny 5 km MCPP
187 Wodzyński Robert Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
188 Wojciechowska Ewa Warszawa Bieg Główny 5 km Aegon
189 Wojda Jakub Łowicz Bieg Główny 5 km BrakTAK
190 Wójciak Tomasz Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
191 Wroblewska Nataliia Piaseczno Bieg Główny 5 km Dental Spa Józefosław TEAMTAK
192 Wróblewski Kamil Piaseczno Bieg Główny 5 km Brak
193 Wysocka Sylwia Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
194 Zalewski Karol Wiśniew Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
195 zawistowski pawel mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
196 Żelazowska Emilia Ząbki Bieg Główny 5 km PZU Sport Team
197 Żochowski Daniel Warszawa Bieg Główny 5 km Żórawski TeamTAK
198 Żółtowski Krzysztof Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
199 Żywek Teresa Warszawa Bieg Główny 5 km Tripower.pl
200 Żywień Marek Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту