Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII ŚWIĄTECZNY BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW
BIEG GŁÓWNY, MARSZ NW

Miejsce i termin: Mszczonów, 2018-12-16
Organizator: Organizatorem VII Świątecznego Biegu z TERMAMI MSZCZONÓW jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie wspólnie z LKS Osuchów
Kontakt z organizatorem:
LKS Osuchów / Stanisław Zdunek 501 467 677 , maratla@wp.pl
Opis zawodów: VII Świąteczny Bieg z TERMAMI MSZCZONÓW odbędzie się 16.12.2018r o godz.11.00 w Mszczonowie
Start i meta zlokalizowana jest na terenie Term Mszczonów przy ul. Warszawskiej 52
Weryfikacja, wydawanie numerów startowych i pakietów odbywa się w dniu zawodów od godz.8.00 do 10.00 w Biurze Zawodów, znajdującym się na terenie hali sportowej OSiR Mszczonów przy ul. Szkolnej1.
8.00 – 10.00 Weryfikacja i wydawanie numerów / hala sportowa /
/zapisy dla Szkół Podst. do 10.00 /.
10.30 - Bieg Szkół Podstawowych - 650m
10.50 - Nordic Walking - 5km
11.00 - Start biegu Głównego i Młodzieżowego - 5km i 2,5m
12.30 - Wręczanie nagród w kategoriach młodzieżowych / hala sportowa /.
13.00 - Wręczanie nagród w Biegu Głównym/ hala sportowa /.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: 2. Wpłaty w systemie T-Pay przy rejestracji na stronie zawodów lub przelewem na konto organizatora
LKS Osuchów ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów
Nr. Konta 82 9291 0001 0042 20592000 0010 z dopiskiem VII Bieg z TERMAMI a także należy podać imię i nazwisko a także rok urodzenia zawodnika/ jeżeli ktoś nie korzysta z T-pay /
3. Wysokość wpisowego dla Uczestników wynosi:
Bieg główny, Marsz Nordic Walking
1) do 17 listopada 2018 r. – 30,00 zł;
2) do 08 grudnia 2018 r. – 40,00 zł;
Bieg Młodzieżowy
1) do 17 listopada 2018 – 10.00 zł
2) do 08 grudnia 20018 – 15 zł
4. Kwota wpisowego zależna jest od daty wpłaty a nie od daty rejestracji
W DNIU 8.12.2018 WSZYSCY NIEOPŁACENI ZOSTANĄ USUNIĘCI Z LISTY, NIE MA ZAPISÓW W DNIU ZAWODÓW
Limit zawodników: 239
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamkiewicz Małgorzata Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
2 Adamkiewicz Mirosław Sochaczew Bieg Główny 5 km 1967TAK
3 Aksamit Jakub Sochaczew Bieg Główny 5 km Rowerowy BiegaczTAK
4 Arak Radosław Zimna Woda Bieg Główny 5 km PrzyjacieleTAK
5 Artiukhova Tetiana Lublin Bieg Główny 5 km BrakTAK
6 Augustyniak Mariusz Marki Bieg Główny 5 km BrakTAK
7 Babiński Jerzy Nadarzyn Bieg Główny 5 km BrakTAK
8 Baranowski Romuald Płock Marzsz Nordic Walking 5 km DynamicTAK
9 Baranowski Krzysztof Zielonka Bieg Główny 5 km To naturalneTAK
10 Baranowski Paweł Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
11 Bartołowicz Dawid Brochów Bieg Główny 5 km Dawid TeamTAK
12 Bendinger Krzysztof Łódź Bieg Główny 5 km BrakTAK
13 Bieliński Mateusz Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
14 Bieńczyk Magda Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
15 Błaszczyk Daniel Bobrowiec Bieg Główny 5 km BrakTAK
16 Boniecki Marcin Zboiska Bieg Główny 5 km BrakTAK
17 Borowski Robert Lasek Bieg Główny 5 km OSP ZBIROŻATAK
18 Borządek Aleksandra Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 5 km Legia Run ClubTAK
19 Borządek Krzysztof Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 5 km BrakTAK
20 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec Bieg Główny 5 km BrakTAK
21 Centkowski Łukasz Lutkówka Bieg Główny 5 km LKS OsuchówTAK
22 Chmura Tomasz Budy zaklasztorne Bieg Główny 5 km BrakTAK
23 Chróst Ewa Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RacefighterTAK
24 Cichal Agata Łowicz Bieg Główny 5 km Grubasy z OdzyskuTAK
25 Ciecharowska Justyna Żyrardów Bieg Główny 5 km BrakTAK
26 Cuz Marcin Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
27 Czarnecki Adam Bronisławka Bieg Główny 5 km BrakTAK
28 Częstochowska Iga Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
29 Czyżowski Marek Huta Mińska Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
30 Dąbrowski Maciej Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
31 Deka Tomasz Sochaczew Bieg Główny 5 km KP PSP SochaczewTAK
32 Denuszek Marcin Marki Bieg Główny 5 km Żórawski TeamTAK
33 Dobrowolska Joanna Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
34 Dobrowolski Marek Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
35 Domański Dariusz Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 5 km Float RoomTAK
36 Domaradzki Wiesław Dwórzno Bieg Główny 5 km PrzyjacieleTAK
37 Dryguła Piotr Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
38 Duch Marcin Skierniewice Bieg Główny 5 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
39 Duch Magda Skierniewice Bieg Główny 5 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
40 Duplicki Kamil Sochaczew Bieg Główny 5 km KP PSP SochaczewTAK
41 Dworzyńska-Górska Agnieszka Duchnice Bieg Główny 5 km BrakTAK
42 Dziapak Piotr Wola Mrokowska Bieg Główny 5 km 1BLTrTAK
43 Feszter Ewa Grojec Bieg Główny 5 km BrakTAK
44 Ficoń Monika Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
45 Frączak Magdalena Powązki Bieg Główny 5 km FIEGETAK
46 Furmanek Sebastian Grójec Bieg Główny 5 km BrakTAK
47 Gędek Marzena Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam ŁowiczTAK
48 Glapiński Igor Tarczyn Bieg Główny 5 km BrakTAK
49 Glinka Łukasz Sułkowice Bieg Główny 5 km FIEGETAK
50 Gmaj Karolina Grójec Bieg Główny 5 km BrakTAK
51 Gmaj Daniel Grójec Bieg Główny 5 km BrakTAK
52 Gołembiewski Marcin Radziejowice Bieg Główny 5 km BrakTAK
53 Goszczycki Witold Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam ŁowiczTAK
54 Goszczycki Mateusz Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam ŁowiczTAK
55 Górecka Katarzyna Warszawa Bieg Główny 5 km Żórawski TeamTAK
56 Górski Tomasz Duchnice Bieg Główny 5 km Matka biegnie z tyłuTAK
57 Grubka Marcin Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
58 Grudek Wiesław Warszawa Bieg Główny 5 km GrudkiTAK
59 Grudek Barbara Warszawa Bieg Główny 5 km GrudkiTAK
60 Grzegrzółka Szymon Błonie Bieg Główny 5 km UKS MłodzikTAK
61 Hołowacz Tomasz Warszawa Bieg Główny 5 km KondycjaTAK
62 Hulanicka Irina Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
63 Hulanicki Andrzej Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
64 Jabłońska Ania Wojcieszków Bieg Główny 5 km Race Fighter TAK
65 Jabłońska Ewelina Wojcieszków Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
66 Jagieluk Jacek Łowicz Bieg Główny 5 km Grubasy z odzyskuTAK
67 Jagiełło Michał Godzianów Bieg Główny 5 km parkrun skierniewiceTAK
68 Jagiełło Bartłomiej Grzegorzewice Bieg Główny 5 km OSP ZBIROŻA TAK
69 Juraś Michał Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
70 Juszczak Marcin Cegłów Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
71 Kacpura Piotr Radom Bieg Główny 5 km 4. SLSzTAK
72 Kacpura Mateusz Radom Bieg Główny 5 km BrakTAK
73 Kaczanowska Monika Grójec Bieg Główny 5 km brakTAK
74 Kamiński Stanisław Nadarzyn Bieg Główny 5 km GOS NadarzynTAK
75 Karczewski Wiktor Marki Bieg Główny 5 km Markowi biegaczeTAK
76 Kaska-Łobodowska Ewelina Siennica Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
77 Kazimierski Artur Sochaczew Bieg Główny 5 km klub maratończyka Aktywni SochaczewTAK
78 Kąkol Michał Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
79 Kędzia Ernest Łowicz Bieg Główny 5 km BrakTAK
80 Klimczak Joanna Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
81 Klimek Beata Boguszyce Bieg Główny 5 km LUKS "Boguszyce"TAK
82 Kłodawski Dariusz Skirrniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
83 Kłosiński Artur Ruda Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
84 Kłosiński Rafał Dębe Wielkie Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
85 Kocimski Jan Sochaczew Marzsz Nordic Walking 5 km KM Aktywni SochaczewTAK
86 Kołodziejczak Radosław Sochaczew Marzsz Nordic Walking 5 km Socho TeamTAK
87 Kołodziejczak Beata Sochaczew Marzsz Nordic Walking 5 km Socho TeamTAK
88 Kołomijski Tomasz Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
89 Komarnicki Kamil Warszawa Bieg Główny 5 km #Sam Się TurlamTAK
90 Komorniczak Łukasz Radziejowice Bieg Główny 5 km FIEGETAK
91 Konopacki Krzysztof Toruń Bieg Główny 5 km W drodze do celu!TAK
92 Kopytowska Agnieszka Wysokin Bieg Główny 5 km BrakTAK
93 Korpus Barbara Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
94 Kosiarek Edyta Żyrardów Bieg Główny 5 km Dawid TeamTAK
95 Kościk Jakub Warszawa Bieg Główny 5 km Królewski klub biegacza TAK
96 Kośla Paweł Żyrardów Bieg Główny 5 km BrakTAK
97 Kowalik Paweł Komarówka Podlaska Bieg Główny 5 km Paweł KowalikTAK
98 Kowalski Tomasz Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
99 Kozłowski Radosław Henryków Urocze Bieg Główny 5 km BrakTAK
100 Krajewski Przemysław Warszawa Bieg Główny 5 km LECZO TEAMTAK
101 Krawczak Hubert Błędów Bieg Główny 5 km sadownik błędówTAK
102 Krawczyńska Tina Radziejowice Bieg Główny 5 km Rozbiegany PiastówTAK
103 Ksyna Bogusław Kamion Mały Bieg Główny 5 km OSP KamionTAK
104 Kubiak Grzegorz Sochaczew Bieg Główny 5 km Dawid TeamTAK
105 Kudlak Monika Ruda Bieg Główny 5 km BrakTAK
106 Kuran Piotr Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
107 Lenartowicz Magdalena Mokra Prawa Bieg Główny 5 km FIEGETAK
108 Leszczawski Andrzej Sosnowiec Marzsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
109 Liszewski Leszek Grójec Bieg Główny 5 km BrakTAK
110 Machaj Paulina Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
111 Machaj Katarzyna Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
112 Madejak Sylwia Józefów Bieg Główny 5 km Żórawski TeamTAK
113 Majcher Elżbieta Rawa Mazowiecka Bieg Główny 5 km LUKS "Boguszyce"TAK
114 Malinowski Piotr Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
115 Marczuk Kazimierz Magdalenka Bieg Główny 5 km BrakTAK
116 Markowicz Robert Boguszyce Małe Bieg Główny 5 km LUKS 'Boguszyce"TAK
117 Markowska Joanna Kozery Nowe Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam ŁowiczTAK
118 Mastalerz Marcin Karnice Bieg Główny 5 km BrakTAK
119 Mastalerz Katarzyna Karnice Bieg Główny 5 km SłoniówkaTAK
120 Maślankiewicz Piotr Żyrardów Bieg Główny 5 km FiegeTAK
121 Mazur Zuzanna Garbatka-Letnisko Bieg Główny 5 km BrakTAK
122 Melon Tomasz Skierniewice Bieg Główny 5 km Klub Sportowy 'Tęcza'TAK
123 Miąsko Piotr Stanisławów Bieg Główny 5 km RaceFighter TAK
124 Michalak Artut Błonie Bieg Główny 5 km BrakTAK
125 Michalczuk Paweł Grodzisk Mazowiecki Bieg Główny 5 km FLOATROOMTAK
126 Mirecki Zbigniew Warszawa Bieg Główny 5 km Parkrun BródnoTAK
127 Miszczak Maciej Głosków Bieg Główny 5 km e-point S.A.TAK
128 Moszkowicz Eugeniusz Warszawa Bieg Główny 5 km KondycjaTAK
129 Mróz Sebastian Komorów Bieg Główny 5 km 1976TAK
130 Mucha Kamila Konin Bieg Główny 5 km Biegam Na Tarchominie TAK
131 Naklicka Natalia Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
132 Niedziolka Malgorzata Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalneTAK
133 Norwa Michał Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
134 Nowacki Julian Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalne TAK
135 Nowak Tomasz Belsk Duży Bieg Główny 5 km BrakTAK
136 Nowakowski Czeslaw Warszawa Bieg Główny 5 km Klub Biegacza GOCHTAK
137 Nowakowski Tobiasz Stanisławów Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
138 Obłąkowski Hubert Zazdrość Bieg Główny 5 km BrakTAK
139 Olczak Tomasz Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
140 Olszewski Krzysztof Olszewo - Borki Bieg Główny 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
141 Olszewski Stanislaw Nieporet Bieg Główny 5 km To naturalneTAK
142 Pałka Łukasz Żyradów Bieg Główny 5 km TomsonTAK
143 Partyka Piotr Korytów Bieg Główny 5 km BrakTAK
144 Paszek Krystyna Grodzisk Maz Marzsz Nordic Walking 5 km Rysie RazemTAK
145 Pawelczak Iwona Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
146 Pawelec Krystyna Piastów Bieg Główny 5 km Dogoń Grodzisk MazowieckiTAK
147 Pawlik Mariusz PIONKI Bieg Główny 5 km BrakTAK
148 Pawłowicz Aleksandr Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
149 Petrycki Marcin Marków Świnice Bieg Główny 5 km BrakTAK
150 Piekarowicz Magdalena Prace Duże Bieg Główny 5 km Tarczyński Klub BiegowyTAK
151 Pierzchanowski Maciej Stoczek Węgrowski Bieg Główny 5 km BrakTAK
152 Pietras Jolanta Piastów Bieg Główny 5 km BrakTAK
153 Pluta Stanisław Skierniewice Bieg Główny 5 km Parkrun SkierniewiceTAK
154 Płatkowski Paweł Żyrardów Bieg Główny 5 km BrakTAK
155 Płusa Iwona Warszawa Bieg Główny 5 km Parkrun-BródnoTAK
156 Płusa Jerzy Warszawa Bieg Główny 5 km Parkrun-BródnoTAK
157 Pociech Marek Korytów Bieg Główny 5 km 1962TAK
158 Pociech Iwona Korytów Bieg Główny 5 km BrakTAK
159 Pośnik Sylwia Żyrardów Bieg Główny 5 km BrakTAK
160 Poteralska Alina Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
161 Poteralski Dariusz Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
162 Prokopiuk Robert Jesionka Bieg Główny 5 km BIEGI Grodzisk MazowieckiTAK
163 Przepióra Jacek Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
164 Przybylska Mgadalena Grójec Bieg Główny 5 km BrakTAK
165 Przybylski Marcin Grójec Bieg Główny 5 km BrakTAK
166 Puszkarski Radoslaw Marki Bieg Główny 5 km Markowi biegaczeTAK
167 Radomski Marcin Płock Marzsz Nordic Walking 5 km Biegam W SfetszeTAK
168 Radwan-Pytlewski Paweł Wołomin Bieg Główny 5 km Fundacja Morsy Wołomin-KobyłkaTAK
169 Rdzonek Dariusz Legionowo Bieg Główny 5 km BrakTAK
170 Rembowski Jacek Łowicz Bieg Główny 5 km GoszczyckiTeam ŁowiczTAK
171 Roman Justyna Pruszków Bieg Główny 5 km BrakTAK
172 Rosińska Barbara Milanówek Bieg Główny 5 km STO-nogi MilanówekTAK
173 Rosiński Eugeniusz Milanówek Bieg Główny 5 km STO-nogi MilanówekTAK
174 Roszkowski Tomasz Warszawa Bieg Główny 5 km Ja0306 Biega. Ku Realizacji CelówTAK
175 Ruszkowska Anna Pruszków Bieg Główny 5 km jacekTAK
176 Ruszkowski Jacek Pruszków Bieg Główny 5 km BrakTAK
177 Sadowski Paweł Nowe Budy Bieg Główny 5 km Dogoń Nowe BudyTAK
178 Seliga-Dryguła Monika Wola Pękoszewska Bieg Główny 5 km BrakTAK
179 Siejkowska Katarzyna Święte Laski Bieg Główny 5 km BrakTAK
180 Sienkiewicz Joanna Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
181 Sikorski Andrzej Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
182 Siódemak Mateusz Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
183 Siódemak Marcin Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
184 Sitarek Iwona Marianów Bieg Główny 5 km BBBTAK
185 Skrzeszewski Sebastian Skierniewice Bieg Główny 5 km Razem Trenujemy SportTAK
186 Sochaczewska-Gralak Magdalena Sochaczew Bieg Główny 5 km gralaki 5TAK
187 Soszalski Daniel Wygnanka 54 Bieg Główny 5 km PrzyjacieleTAK
188 Stanecka Małgorzata Skierniewice Marzsz Nordic Walking 5 km reebok run crewTAK
189 Stanecki Marcin Skierniewice Marzsz Nordic Walking 5 km reebok run crewTAK
190 Stanski Slawomir Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalneTAK
191 Stańczak Przemysław Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
192 Starzyński Adam Nieporęt Bieg Główny 5 km STARZYNSKI.COACHTAK
193 Starżyński Andrzej Klementowice Bieg Główny 5 km BrakTAK
194 Stasiukiewicz Joanna Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalneTAK
195 Stępniewski Piotr Pniewy Bieg Główny 5 km PrzyjacieleTAK
196 Sykacz Weronika Starowiskitki Bieg Główny 5 km FIEGETAK
197 Szafran Beata Świnice Bieg Główny 5 km FIEGETAK
198 Szczekutowicz Adrian Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
199 Szewczyk Leszek Belsk Duży Bieg Główny 5 km BrakTAK
200 Szewczyk Robert Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
201 Szramowski Przemek Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
202 Szydlik Łukasz Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
203 Szydlik Wiesław mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
204 Ściechowski Marcin Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
205 Ślepowronski Bogdan Warszawa Bieg Główny 5 km To naturalneTAK
206 Tomaszewski Maciej Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
207 Tomaszewski Krzysztof Radziejowice Bieg Główny 5 km BrakTAK
208 Tomczak Marcin Ciechanów Bieg Główny 5 km Koci PazurTAK
209 Torebko Izabela Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
210 Torzewska Agnieszka Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
211 Torzewski Janusz Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
212 Turczyńska Monika Warszawa Bieg Główny 5 km LECZO TEAMTAK
213 Turek Marzena Pruszków Bieg Główny 5 km Rozbiegany PiastówTAK
214 Ufa Jarosław Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
215 Voytovych Halyna Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
216 Warzecha Jolanta Warszawa Bieg Główny 5 km Biegam Na TarchominieTAK
217 Wawrzyńczyk-Malinowska Ania Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
218 Wiczuk Michał Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 5 km RacefighterTAK
219 Wieckowska Marta Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
220 Więckiewicz Rafał Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
221 Wlaźnik Agnieszka Grójec Bieg Główny 5 km BrakTAK
222 Włoczewski Krzysztof Włocławek Bieg Główny 5 km BrakTAK
223 Włodarczyk Łukasz Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
224 Wodzyński Robert Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK
225 Wojda Jakub Łowicz Bieg Główny 5 km BrakTAK
226 Wojda Jarosław Łoguszew Bieg Główny 5 km BrakTAK
227 Wójciak Tomasz Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
228 Wroblewska Nataliia Piaseczno Bieg Główny 5 km Dental Spa Józefosław TEAMTAK
229 Wysocka Sylwia Skierniewice Bieg Główny 5 km BrakTAK
230 Zalewski Karol Wiśniew Bieg Główny 5 km RaceFighterTAK
231 Zaręba Mateusz Sochaczew Bieg Główny 5 km BrakTAK
232 Zawistowski Pawel Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
233 Ziółkowska Kinga Łowicz Bieg Główny 5 km BrakTAK
234 Zydlewski Michał Brochów Bieg Główny 5 km KP PSP SochaczewTAK
235 Żebrowski Dariusz Warszawa Bieg Główny 5 km JacekBiega Running Team TAK
236 Żochowski Daniel Warszawa Bieg Główny 5 km Żórawski TeamTAK
237 Żółtowski Krzysztof Mszczonów Bieg Główny 5 km BrakTAK
238 Żywek Teresa Warszawa Bieg Główny 5 km Tripower.plTAK
239 Żywień Marek Warszawa Bieg Główny 5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту