Nazwa zawodów: | VII ŚWIĄTECZNY BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW |
Miejsce i termin: | Mszczonów, 2018-12-16 |
Organizator: | Organizatorem VII Świątecznego Biegu z TERMAMI MSZCZONÓW jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie wspólnie z LKS Osuchów Kontakt z organizatorem: LKS Osuchów / Stanisław Zdunek 501 467 677 , maratla@wp.pl |
Opis zawodów: | VII Świąteczny Bieg z TERMAMI MSZCZONÓW odbędzie się 16.12.2018r o godz.11.00 w Mszczonowie Start i meta zlokalizowana jest na terenie Term Mszczonów przy ul. Warszawskiej 52 Weryfikacja, wydawanie numerów startowych i pakietów odbywa się w dniu zawodów od godz.8.00 do 10.00 w Biurze Zawodów, znajdującym się na terenie hali sportowej OSiR Mszczonów przy ul. Szkolnej1. 8.00 – 10.00 Weryfikacja i wydawanie numerów / hala sportowa / /zapisy dla Szkół Podst. do 10.00 /. 10.30 - Bieg Szkół Podstawowych - 650m 10.50 - Nordic Walking - 5km 11.00 - Start biegu Głównego i Młodzieżowego - 5km i 2,5m 12.30 - Wręczanie nagród w kategoriach młodzieżowych / hala sportowa /. 13.00 - Wręczanie nagród w Biegu Głównym/ hala sportowa /. SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W REGULAMINIE BIEGU |
Wpisowe i wpłata: | 2. Wpłaty w systemie T-Pay przy rejestracji na stronie zawodów lub przelewem na konto organizatora LKS Osuchów ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów Nr. Konta 82 9291 0001 0042 20592000 0010 z dopiskiem VII Bieg z TERMAMI a także należy podać imię i nazwisko a także rok urodzenia zawodnika/ jeżeli ktoś nie korzysta z T-pay / 3. Wysokość wpisowego dla Uczestników wynosi: Bieg główny, Marsz Nordic Walking 1) do 17 listopada 2018 r. – 30,00 zł; 2) do 08 grudnia 2018 r. – 40,00 zł; Bieg Młodzieżowy 1) do 17 listopada 2018 – 10.00 zł 2) do 08 grudnia 20018 – 15 zł 4. Kwota wpisowego zależna jest od daty wpłaty a nie od daty rejestracji |
Limit zawodników: | 44 |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Abramczyk Kamil | Łagiewniki Nowe | wg. kategorii wiekowych | UKS Lisy Zgierz | TAK |
2 | Hućko Michał | Smardzew k. zgierza | wg. kategorii wiekowych | UKS Lisy Zgierz | TAK |
3 | Jasiński Szymon | Dwórzno | wg. kategorii wiekowych | LKS Osuchów | TAK |
4 | Jóźwiak Krzysztof | Szczawin Duży | wg. kategorii wiekowych | UKS Lisy Zgierz | TAK |
5 | Karolczuk Aleksandra | Rawa Mazowiecka | wg. kategorii wiekowych | LUKS "Boguszyce" | TAK |
6 | Karolczuk Martyna | Rawa Mazowiecka | wg. kategorii wiekowych | LUKS "Boguszyce" | TAK |
7 | Kleczewski Piotr | Warszawa | wg. kategorii wiekowych | UKS KUSY | TAK |
8 | Klimek Robert | Boguszyce | wg. kategorii wiekowych | LUKS "Boguszyce" | TAK |
9 | Kołecki Karol | Nowy Kamion | wg. kategorii wiekowych | SP Kamion | TAK |
10 | Kostrzewa Stanisław | Lutkówka | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
11 | Krajewska Alicja | Warszawa | wg. kategorii wiekowych | LECZO TEAM | TAK |
12 | Krajewska Urszula | Warszawa | wg. kategorii wiekowych | LECZO TEAM | TAK |
13 | Lewandowski Hubert | Stare Byliny | wg. kategorii wiekowych | LUKS "Boguszyce" | TAK |
14 | Łukawska Weronika | Sochaczew | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
15 | Łuszczyk Ewa | Lutkówka | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
16 | Mróz Mateusz | Komorów | wg. kategorii wiekowych | 1976 | TAK |
17 | Niezgoda Zuzanna | Zarzecze | wg. kategorii wiekowych | LUKS "Boguszyce" | TAK |
18 | Nowak Kamila | Sochaczew | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
19 | Nowak Aleksandra | Rybno | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
20 | Nowakowski Igor | Lutkówka | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
21 | Orliński Kacper | Sochaczew | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
22 | Piekarowicz Helena | Prace Duże | wg. kategorii wiekowych | Kondycja Piaseczno | TAK |
23 | Postek Amelka | Sochaczew | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
24 | Poteralska Julia | Warszawa | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
25 | Rodriquez Alan | Lutkówka | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
26 | Romanowska Agata | Zgierz | wg. kategorii wiekowych | UKS Lisy Zgierz | TAK |
27 | Rosinski Krzysztof | Warszawa | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
28 | Stanecka Zuzia | Skierniewice | wg. kategorii wiekowych | reebok run crew | TAK |
29 | Stanecki Maciej | Skierniewice | wg. kategorii wiekowych | reebok run crew | TAK |
30 | Symczuk Julia | Sochaczew | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
31 | Szczepaniuk Marcin | Mińsk Mazowiecki | wg. kategorii wiekowych | RaceFighter | TAK |
32 | Świerczyński Kuba | Dębe Wielkie | wg. kategorii wiekowych | RaceFighter | TAK |
33 | Świerczyński Norbert | Dębe Wielkie | wg. kategorii wiekowych | RaceFighter | TAK |
34 | Tworski Kacper | Dąbrówka Strumainy | wg. kategorii wiekowych | UKS Lisy Zgierz | TAK |
35 | Warsicka Martyna | Sochaczew | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
36 | Wesołowska Gabriela | Lutkówka | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
37 | Wiczuk Aleksandra | Mińsk Mazowiecki | wg. kategorii wiekowych | RACEFIGHTER | TAK |
38 | Wołek Dawid | Sochaczew | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
39 | Zagrajek Amelia | Rawa Mazowiecka | wg. kategorii wiekowych | LUKS "Boguszyce" | TAK |
40 | Zatorska Natalia | Smardzew | wg. kategorii wiekowych | UKS LISY ZGIERZ | TAK |
41 | Zielińska Agnieszka | Rawa Mazowiecka | wg. kategorii wiekowych | LUKS "Boguszyce" | TAK |
42 | Ziętek lidia | Zawady | wg. kategorii wiekowych | LUKS "Boguszyce" | TAK |
43 | Zimochocka Alicja | Sochaczew | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |
44 | Zygmunciak Kacper | Sochaczew | wg. kategorii wiekowych | Brak | TAK |