Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII ŚWIĄTECZNY BIEG Z TERMAMI MSZCZONÓW
BIEGI MŁODZIEŻOWE

Miejsce i termin: Mszczonów, 2018-12-16
Organizator: Organizatorem VII Świątecznego Biegu z TERMAMI MSZCZONÓW jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mszczonowie wspólnie z LKS Osuchów
Kontakt z organizatorem:
LKS Osuchów / Stanisław Zdunek 501 467 677 , maratla@wp.pl
Opis zawodów: VII Świąteczny Bieg z TERMAMI MSZCZONÓW odbędzie się 16.12.2018r o godz.11.00 w Mszczonowie
Start i meta zlokalizowana jest na terenie Term Mszczonów przy ul. Warszawskiej 52
Weryfikacja, wydawanie numerów startowych i pakietów odbywa się w dniu zawodów od godz.8.00 do 10.00 w Biurze Zawodów, znajdującym się na terenie hali sportowej OSiR Mszczonów przy ul. Szkolnej1.
8.00 – 10.00 Weryfikacja i wydawanie numerów / hala sportowa /
/zapisy dla Szkół Podst. do 10.00 /.
10.30 - Bieg Szkół Podstawowych - 650m
10.50 - Nordic Walking - 5km
11.00 - Start biegu Głównego i Młodzieżowego - 5km i 2,5m
12.30 - Wręczanie nagród w kategoriach młodzieżowych / hala sportowa /.
13.00 - Wręczanie nagród w Biegu Głównym/ hala sportowa /.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: 2. Wpłaty w systemie T-Pay przy rejestracji na stronie zawodów lub przelewem na konto organizatora
LKS Osuchów ul. Szkolna 1, 96-323 Osuchów
Nr. Konta 82 9291 0001 0042 20592000 0010 z dopiskiem VII Bieg z TERMAMI a także należy podać imię i nazwisko a także rok urodzenia zawodnika/ jeżeli ktoś nie korzysta z T-pay /
3. Wysokość wpisowego dla Uczestników wynosi:
Bieg główny, Marsz Nordic Walking
1) do 17 listopada 2018 r. – 30,00 zł;
2) do 08 grudnia 2018 r. – 40,00 zł;
Bieg Młodzieżowy
1) do 17 listopada 2018 – 10.00 zł
2) do 08 grudnia 20018 – 15 zł
4. Kwota wpisowego zależna jest od daty wpłaty a nie od daty rejestracji
Limit zawodników: 44
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abramczyk Kamil Łagiewniki Nowe wg. kategorii wiekowych UKS Lisy ZgierzTAK
2 Hućko Michał Smardzew k. zgierza wg. kategorii wiekowych UKS Lisy ZgierzTAK
3 Jasiński Szymon Dwórzno wg. kategorii wiekowych LKS OsuchówTAK
4 Jóźwiak Krzysztof Szczawin Duży wg. kategorii wiekowych UKS Lisy Zgierz TAK
5 Karolczuk Aleksandra Rawa Mazowiecka wg. kategorii wiekowych LUKS "Boguszyce"TAK
6 Karolczuk Martyna Rawa Mazowiecka wg. kategorii wiekowych LUKS "Boguszyce"TAK
7 Kleczewski Piotr Warszawa wg. kategorii wiekowych UKS KUSYTAK
8 Klimek Robert Boguszyce wg. kategorii wiekowych LUKS "Boguszyce"TAK
9 Kołecki Karol Nowy Kamion wg. kategorii wiekowych SP KamionTAK
10 Kostrzewa Stanisław Lutkówka wg. kategorii wiekowych BrakTAK
11 Krajewska Alicja Warszawa wg. kategorii wiekowych LECZO TEAMTAK
12 Krajewska Urszula Warszawa wg. kategorii wiekowych LECZO TEAMTAK
13 Lewandowski Hubert Stare Byliny wg. kategorii wiekowych LUKS "Boguszyce"TAK
14 Łukawska Weronika Sochaczew wg. kategorii wiekowych BrakTAK
15 Łuszczyk Ewa Lutkówka wg. kategorii wiekowych BrakTAK
16 Mróz Mateusz Komorów wg. kategorii wiekowych 1976TAK
17 Niezgoda Zuzanna Zarzecze wg. kategorii wiekowych LUKS "Boguszyce"TAK
18 Nowak Kamila Sochaczew wg. kategorii wiekowych BrakTAK
19 Nowak Aleksandra Rybno wg. kategorii wiekowych BrakTAK
20 Nowakowski Igor Lutkówka wg. kategorii wiekowych BrakTAK
21 Orliński Kacper Sochaczew wg. kategorii wiekowych BrakTAK
22 Piekarowicz Helena Prace Duże wg. kategorii wiekowych Kondycja PiasecznoTAK
23 Postek Amelka Sochaczew wg. kategorii wiekowych BrakTAK
24 Poteralska Julia Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakTAK
25 Rodriquez Alan Lutkówka wg. kategorii wiekowych BrakTAK
26 Romanowska Agata Zgierz wg. kategorii wiekowych UKS Lisy ZgierzTAK
27 Rosinski Krzysztof Warszawa wg. kategorii wiekowych BrakTAK
28 Stanecka Zuzia Skierniewice wg. kategorii wiekowych reebok run crewTAK
29 Stanecki Maciej Skierniewice wg. kategorii wiekowych reebok run crewTAK
30 Symczuk Julia Sochaczew wg. kategorii wiekowych BrakTAK
31 Szczepaniuk Marcin Mińsk Mazowiecki wg. kategorii wiekowych RaceFighterTAK
32 Świerczyński Norbert Dębe Wielkie wg. kategorii wiekowych RaceFighterTAK
33 Świerczyński Kuba Dębe Wielkie wg. kategorii wiekowych RaceFighterTAK
34 Tworski Kacper Dąbrówka Strumainy wg. kategorii wiekowych UKS Lisy ZgierzTAK
35 Warsicka Martyna Sochaczew wg. kategorii wiekowych BrakTAK
36 Wesołowska Gabriela Lutkówka wg. kategorii wiekowych BrakTAK
37 Wiczuk Aleksandra Mińsk Mazowiecki wg. kategorii wiekowych RACEFIGHTERTAK
38 Wołek Dawid Sochaczew wg. kategorii wiekowych BrakTAK
39 Zagrajek Amelia Rawa Mazowiecka wg. kategorii wiekowych LUKS "Boguszyce"TAK
40 Zatorska Natalia Smardzew wg. kategorii wiekowych UKS LISY ZGIERZ TAK
41 Zielińska Agnieszka Rawa Mazowiecka wg. kategorii wiekowych LUKS "Boguszyce"TAK
42 Ziętek lidia Zawady wg. kategorii wiekowych LUKS "Boguszyce"TAK
43 Zimochocka Alicja Sochaczew wg. kategorii wiekowych BrakTAK
44 Zygmunciak Kacper Sochaczew wg. kategorii wiekowych BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту