Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG SIEDMIU RÓŻ

Miejsce i termin: Czerwonka, 2018-10-14
Organizator: Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Czerwonce
Urząd Gminy Czerwonka.
Klub Sportowy Maków Biega.
Fundacja Kocham Maków
Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim
KONTAKT
Grzegorz Łuniewski Tel. 663 538 776 mail: g.luniewski@czerwonka.pl
Opis zawodów: Trasa biegu (10 km) wiodła będzie drogami: gminną i powiatową (nawierzchnia asfaltowa) terenami gminy Czerwonka.
Start i meta biegu zlokalizowane będą na parkingu przy budynku Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Czerwonce.
- 8:00 – 10.15 Biuro zawodów.
- 10:25 Odprawa na linii startu.
- 10:30 Start.
- 12:00 Zamknięcie mety.
- 12:30 Dekoracja zwycięzców.
- 12.45 Dekoracja „Biegowej Triady Powiatu Makowskiego”.
- 13.00 Zakończenie imprezy.
Wpisowe i wpłata: 30 zł przelewem na konto Klubu Sportowego Maków Biega do dnia 10.10.2018 r.
50 zł w dniu zawodów w biurze zawodów.
Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku Pekao nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem „startowe B7R” oraz rokiem urodzenia, nazwiskiem i imieniem zawodnika.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Ayoush Rami Szelków 10 km Gmina SzelkówTAK
2 Banaszkiewicz Marcin Nasielsk 10 km Lider WinnicaTAK
3 Bany Robert Sokołówek 10 km KB TTKF PROMYK CIECHANÓW NIE
4 Biedrzycka Roksana Ploniawy-Bramura 10 km KS Maków BiegaNIE
5 Bryśkiewicz Jacek Winnica 10 km Lider WinnicaTAK
6 Budniak Tomasz Władysławowo 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
7 Czerwiński Andrzej BIAŁYSTOK 10 km Gmina SzelkówTAK
8 Długołęcki Sławomir Zaręby Kościelne 10 km MKB TEAM MAŁKINIATAK
9 Domurad Magda Ostrołęka 10 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
10 Grabowski Stanisław Grudusk 10 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓWTAK
11 Grudkowski Tomasz . 10 km BrakTAK
12 Grządkowski Seweryn Władysławowo 10 km Mazovia ProActivNIE
13 Gumkowski Andrzej Ostrołęka 10 km Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaTAK
14 Jaroszewski Cezary Zakocie 10 km KS Maków BiegaTAK
15 Jastrzębski Krzysztof Stary Szelków 10 km Gmina SzelkówTAK
16 Jaworska Joanna Marki 10 km BrakNIE
17 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka 10 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
18 Kamiński Andrzej Ostrołęka 10 km BrakTAK
19 Karolak Cezary Ciechanów 10 km BrakTAK
20 Kopka Artur Pułtusk 10 km Lider WinnicaNIE
21 Kościelska Agnieszka Chruszczewo 10 km Mazovia ProActivNIE
22 Kościelski Mariusz Chruszczewo 10 km Mazovia ProActiv NIE
23 Kowalczyk Kinga Jednorożec 10 km Jednorożec robi co możeNIE
24 Kozłowski Marcin Pułtusk 10 km Lider WinnicaTAK
25 Krawczyk Paweł Winnica 10 km Lider WinnicaTAK
26 Kucisz Piotr Ostrołęka 10 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
27 Kulesza Agnieszka Warszawa 10 km Trucht Tarchomin TeamTAK
28 Kuleszo Karol Suwałki 10 km POGRANICZE POLSKO-LITEWSKIETAK
29 Kwiatkowski Jarosław Gabryelin 10 km BrakNIE
30 Lewalska-Konstanty Agata Szczytno 10 km SP z OI nr 2 w SzczytnieTAK
31 Lewandowski Zenon Ciechanów 10 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
32 Łojewski Mariusz Maków Mazowiecki 10 km KS Maków Biega NIE
33 Łotowska Katarzyna Choroszcz 10 km Palę wrotkiTAK
34 Maluchnik Radosław Grądy 10 km KS MAKÓW BIEGATAK
35 Mateusiak Radosław Różan 10 km DĄBROWSKI TEAMTAK
36 Mikołajewska Anna Lipa 10 km JEDNOROŻEC robi co możeNIE
37 Miniuk Paweł Białystok 10 km Palę WrotkiTAK
38 Olkowska Wiktoria Pułtusk 10 km BrakNIE
39 Opałka Jan Płońsk 10 km KB im.P.SękowskiegoTAK
40 Padowski Piotr Maków Mazowiecki 10 km KS MAKÓW BIEGATAK
41 Parchowska Magdalena Gdańsk 10 km BrakTAK
42 Podlecki Maciej Młock 10 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
43 Podlecki Krzysztof Młock 10 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
44 Puchała Włodzimierz Przasnysz 10 km BrakNIE
45 Rakowska Iwona Krasnosielec 10 km Gmina SzelkówTAK
46 Regulski Dariusz Ostrołęka 10 km Targor-TruckTAK
47 Różański Łukasz Krynica- Zdrój 10 km BrakTAK
48 Saluszewska Aneta Stegna 10 km BrakTAK
49 Sokołowska Milena Szlasy 10 km KS Maków BiegaTAK
50 Sokół Przemysław Białystok 10 km BrakTAK
51 Szafaryn Mariusz Ostrołęka 10 km Morsy OstrołękaNIE
52 Szustak Justyna ZĄBKI 10 km Biegam Bo Lubię Ząbki TeamTAK
53 Tabaka Magdalena Przasnysz 10 km BrakTAK
54 Trochimowicz Artur Szczytno 10 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAMTAK
55 Tworkowski Mariusz Jednorożec 10 km Jednorożec robi co możeTAK
56 Urbaniak Anna Jednorożec 10 km Jednorożec robi co możeTAK
57 Urbaniak Sylwester Jednorożec 10 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
58 Wielechowski Piotr Maków Mazowiecki 10 km Klub Sportowy Maków BiegaTAK
59 Wiktorska Mariola Jednorożec 10 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
60 Wudarczyk Tomasz Władysławowo 10 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
61 Zagroba Rafał Olsztyn 10 km UzerbejdżanTAK
62 Żach Marcin Ostrów Mazowiecka 10 km BrakTAK
63 Żach Andrzej Małkinia Górna 10 km MKB TEAM MałkiniaTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту