займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VI DUATHLON MAKOWSKI

Miejsce i termin: Maków Mazowiecki, 2018-09-09
Organizator: ORGANIZATORZY
– Klub Sportowy Maków Biega
– Fundacja „Kocham Maków

WSPÓŁORGANIZATORZY
– Urząd Miasta Maków Mazowiecki
– Gmina Czerwonka
– Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim

KONTAKT
Andrzej Tartanus, tel. 606 806 678, e-mail: a.tartanus@wp.pl
Opis zawodów: – Zawody odbędą się w dniu 09 września 2018 r (niedziela), na dystansie sprinterskim
– 5km bieg,
– 22 km jazda rowerem szosowym -dopuszcza się do startu i inne rowery
– 2,5km bieg
– Start- godz. 12,00 – ul. Graniczna w Makowie Maz.
– Start znajduje się w odległości ok 350 metrów od biura zawodów
– Biuro zawodów mieści się przy stacji paliwowej „Gozana” (Maków Maz. ul Mazowiecka 18, oznakowany wyjazd kierunek „OSTROŁĘKA”

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Do dnia 3 września 2018r. 40 złotych.
- Od dnia 4 września 2018 oraz w dniu zawodów 60 złotych
- Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku PEKAO nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem startowe Duathlon oraz nazwiskiem i imieniem zawodnika.
- W dniu 8 września osoby zapisane na Duathlon, które nie uiściły opłaty zostaną usunięte z listy zapisanych. Nie wyklucza to ponownego zapisu.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamkiewicz Mirosław Sochaczew wg. regulaminu zawodów KM Aktywni Sochaczew TAK
2 Adamowicz Konrad Piaseczno wg. regulaminu zawodów Sushi Strefa TAK
3 Augustyniak Mariola Marki wg. regulaminu zawodów BrakTAK
4 Bachorski Bogdan Przasnysz wg. regulaminu zawodów SUN RACE ROCK MACHINNIE
5 Banaszczyk Grzegorz Szydłowiec wg. regulaminu zawodów ENDORFINA SzydłowiecTAK
6 Barczewski Marek Toruń wg. regulaminu zawodów Romet Factory TeamTAK
7 Baszta Magdalena Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
8 Baszta Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
9 Blicharski Łukasz Ciechanów wg. regulaminu zawodów Jurand CiechanówTAK
10 Ciecharowska Justyna Żyrardów wg. regulaminu zawodów BrakTAK
11 Ciesielski Marcin Skierniewice wg. regulaminu zawodów AB TeamTAK
12 Cieślak Michał Rozalin wg. regulaminu zawodów BrakTAK
13 Cuz Marcin Sochaczew wg. regulaminu zawodów BrakNIE
14 Czajkowski Jan Ząbki wg. regulaminu zawodów BrakTAK
15 Debert Jarek Warszawa wg. regulaminu zawodów Trinergy TeamTAK
16 Dobaj - Zerek Magdalena Warszawa wg. regulaminu zawodów MAD-ZTAK
17 Fabisiak Agnieszka Gostynin wg. regulaminu zawodów Trening Room 92'TAK
18 Garbiec Tomasz Warszawa wg. regulaminu zawodów Varso Warszawa TargówekTAK
19 Gawek Michał Ostrołęka wg. regulaminu zawodów Dąbrowski TEAMTAK
20 Gawryjołek Michał Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
21 Grabowski Tadeusz Sochaczew wg. regulaminu zawodów 1951TAK
22 Granoszek Przemysław Ciechanów wg. regulaminu zawodów BrakTAK
23 Janiszewski Jarosław Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS MAKÓW BIEGATAK
24 Kaczmarek Adam Poznań wg. regulaminu zawodów parkrunTAK
25 Kaim Ignacy Warszawa wg. regulaminu zawodów LiTTTAK
26 Kazanecki Tomasz Legionowo wg. regulaminu zawodów Twister TeamTAK
27 Kazimierska Paulina Ostrów Mazowiecka wg. regulaminu zawodów Mistral Grodno SA Radio BiałystokTAK
28 Kołdyka Marcin Poznań wg. regulaminu zawodów żółwik, beczka i piąteczkaTAK
29 Kośla Paweł Żyrardów wg. regulaminu zawodów Żyrardów Tri TeamTAK
30 Kowaliński Maciej Ciechanów wg. regulaminu zawodów Mazovia ProActivTAK
31 Krawczyk Mateusz Jabłonowo wg. regulaminu zawodów BrakTAK
32 Kuna Robert Milanowek wg. regulaminu zawodów Legia intercarsTAK
33 Lech Michał Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
34 Leśniewski Andrzej Ostrowiec Świętokrzyski wg. regulaminu zawodów Politechnika WarszawskaTAK
35 Leśnik Mariusz Warszawa wg. regulaminu zawodów KS Maków BiegaTAK
36 Ligocki Maciej Spychowo wg. regulaminu zawodów Mazury FitnessTAK
37 Lis Katarzyna Marki wg. regulaminu zawodów LiTTTAK
38 Łojewski Mariusz Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów Klub Sportowy Maków BiegaNIE
39 Macko Mariusz Białobiel wg. regulaminu zawodów Morsy OstrołękaTAK
40 Maćkowski Daniel Zagościniec wg. regulaminu zawodów TRIATHLONISTA.COMTAK
41 Markowska Małgorzata Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
42 Michta Monika Warszawa wg. regulaminu zawodów TrainingLabTAK
43 Mikoś Adam Warszawa wg. regulaminu zawodów Duklanowski TeamTAK
44 Milczarek Marcin Żyrardów wg. regulaminu zawodów BrakTAK
45 Muskała Tomasz Pułtusk wg. regulaminu zawodów BrakNIE
46 Narojczyk Arkadiusz Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS Maków Biega/ 2 ORelNIE
47 Nawrot Paweł Ciechanów wg. regulaminu zawodów Jurand Ciechanów TAK
48 Nec Sebastian Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
49 Nieszporek Szymon Warszawa wg. regulaminu zawodów TrainingLabNIE
50 Niewiński Łukasz Warszawa wg. regulaminu zawodów Trucht Tarchomin TeamTAK
51 Orman Tomasz Szydlowiec wg. regulaminu zawodów TomTeamNIE
52 Ożarowski Paweł Brańsk wg. regulaminu zawodów Brańsk Daje RadęTAK
53 Padowski Piotr Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS MAKÓW BIEGATAK
54 Pastwa Katarzyna Poznań wg. regulaminu zawodów żółwik, beczka i piąteczkaTAK
55 Pawlin Mateusz Warszawa, woj. mazowieckie, Polska wg. regulaminu zawodów TRIZARZATAK
56 Pietruszewski Bartłomiej Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
57 Podwysocki Marcin Warszawa wg. regulaminu zawodów Tri-LevelTAK
58 Polska Piotr Zalewski Warszawa wg. regulaminu zawodów BenefitSytemsTAK
59 Porowski Łukasz Łapy wg. regulaminu zawodów BrakNIE
60 Prędota Bartosz Warszawa wg. regulaminu zawodów TRUCHT TARCHOMIN TEAMTAK
61 Prusiński Grzegorz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
62 Regulski Dariusz Ostrołęka wg. regulaminu zawodów BrakTAK
63 Ręczkowski Rafał Brwinów wg. regulaminu zawodów BrakTAK
64 Robiński Marcin Warszawa wg. regulaminu zawodów Kuźnia TriathlonuNIE
65 Rowiński Arkadiusz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
66 Sadzyński Adam Ciechanów wg. regulaminu zawodów Mazovia ProActivTAK
67 Sajnóg Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
68 Satoła Grzegorz Warszawa wg. regulaminu zawodów SN KlasykNIE
69 Semmerling Wojciech Warszawa wg. regulaminu zawodów Duklanowski TeamTAK
70 Sierpińska Anna Serock wg. regulaminu zawodów Tri-LevelTAK
71 Sierpiński Mateusz Warszawa wg. regulaminu zawodów TrainingLabTAK
72 Smoliński Rafał Przasnysz wg. regulaminu zawodów Państwowa Straż Pożarna PrzasnyszTAK
73 Sobota Krzysztof Jabłonna wg. regulaminu zawodów Bravehearts LegionowoNIE
74 Sworski Roman Łódź wg. regulaminu zawodów VEGAN RUNNERS / VEGEVEGE.PLTAK
75 Szurnicka Gosia Ostrołęka/Drężewo wg. regulaminu zawodów SZURA TEAMTAK
76 Szurnicki Robert Ostrołęka wg. regulaminu zawodów SZURA TEAMTAK
77 Szymkowski Przemysław Tychy wg. regulaminu zawodów BrakTAK
78 Szynwelska-Leśnik Katarzyna Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS Maków BiegaTAK
79 Ścibisz Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów Serce do biegania NIE
80 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS Maków BiegaTAK
81 Wicher Bartłomiej Warszawa wg. regulaminu zawodów Sklep BiegaczaTAK
82 Więckiewicz Rafał Sochaczew wg. regulaminu zawodów BrakTAK
83 Wiśniewski Krzysztof Ostrołęka wg. regulaminu zawodów Amator_Sportu OstrołękaTAK
84 Włódarczak Agata Bydgoszcz wg. regulaminu zawodów TriSpaceNIE
85 Wójtowicz Robert Ostrołęka wg. regulaminu zawodów Amator_Sportu OstrołękaTAK
86 Zawadzak Zbigniew Warszawa wg. regulaminu zawodów Luft TRI Team TAK
87 Zawadzka Małgorzata Ciechanów wg. regulaminu zawodów Mazovia ProActivTAK
88 Żyłowski Tomasz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту