Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XII DYCHA SIEKIERNIKA
Bieg Główny 10 km

Miejsce i termin: Krościenko Wyżne, 2018-08-26
Organizator: * Wójt Gminy Krościenko Wyżne
* Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
* Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSIK” w Krościenku Wyżnym
* Klub Biegacza w Krościenku Wyżnym

Szczegółowych informacji dotyczących biegów udziela Janusz Szmyd tel. 661 615 050 i Rafał Przymusiński tel. 697-482-468

Opis zawodów: * 26.08.2018 ( niedziela ) - Krościenko Wyżne ( powiat krośnieński )
* Start biegu na dystansie 10 km godz. 14.00 - Stadion GOSiR
* Bieg na dyst. 5 km "Siekierniczek" - START godz. 14.05
* Nordic Walking "Marsz Siekiernika" na dyst. 5 km - START godz. 14.10
* Pomiar czasu – elektroniczny, z wykorzystaniem chipów zwrotnych.
* Chipy będą wydawane nieodpłatnie w biurze zawodów
* Biuro Zawodów czynne: od godz 9.30

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Za zgłoszenie uważa się wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej (płatność on-line przez stronę firmy Chronotex)
1. Bieg Główny "Dycha Siekiernika"
 do dnia 23.08.2018r - kwota 30 zł.
 w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 40 zł natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 50 zł.
2. Bieg na 5 km "Siekierniczek" oraz Nordic Walking "Siekiernika"
 do dnia 23.08.2018r - kwota 20 zł
 w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 30 zł. natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 40 zł.
Osoby, które zapisały się wcześniej ale nie dokonały opłaty startowej do dnia 20.08.2018 r. (data wpływu) zostaną usunięte z listy startowej w celu umożliwienia zapisów wszystkim zdecydowanym. Powtórna rejestracja możliwa z równoczesną wpłatą w miarę dostępności pakietów startowych.
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Gabriela Jedlicze bieg 10 km BrakNIE
2 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
3 Amrożkiewicz - Gromek Judyta Sanok bieg 10 km Amrożkiewicz TeamNIE
4 Andrasz Paweł Przemyśl bieg 10 km BrakNIE
5 Ast Grzegorz Jedlicze bieg 10 km Amstaff Team Jedlicze TAK
6 Barud Artur Klimkówka bieg 10 km BrakTAK
7 Bednarz Karol Trzciana bieg 10 km ROLMATTAK
8 Bełch Tomasz Łężany bieg 10 km BrakTAK
9 Bełch Michał Widacz bieg 10 km BrakTAK
10 Blajer Elżbieta Rzeszów bieg 10 km BrakNIE
11 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne bieg 10 km MKS HALICZTAK
12 Bobola Maciek Kraków bieg 10 km BrakNIE
13 Bodkowski Paweł Krosno bieg 10 km BrakNIE
14 Borek Jan Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
15 Bożek Grzegorz Krosno bieg 10 km Dzikie Życie RunTeamTAK
16 Brela Jakub Jedlicze bieg 10 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZETAK
17 Bril Piotr Jedlicze bieg 10 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
18 Brocławik Mirosław Krosno bieg 10 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
19 Bułdak Krzysztof Sanok bieg 10 km BrakTAK
20 Chodakowska Marzena Bukowsko bieg 10 km BrakTAK
21 Cieśla Jarosław Krosno bieg 10 km BrakTAK
22 Cisek Andrzej Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
23 Cyran Andrzej Nowy Żmigród bieg 10 km BrakNIE
24 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne bieg 10 km Grupa PoscigowaNIE
25 Czepiga Dariusz Głojsce bieg 10 km Wkurw_teamTAK
26 Czyż Grzegorz Bogumiłowice bieg 10 km Grupa Azoty - Automatyka TarnówNIE
27 Ćwiąkała Halina \ bieg 10 km BrakTAK
28 Dabrowska Agnieszka Sanok bieg 10 km BrakTAK
29 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne bieg 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
30 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne bieg 10 km MKS HaliczTAK
31 Drwięga Maciej Sanok bieg 10 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
32 Dziuba Bogdan Jastkowice bieg 10 km Stalowowolski Klub BIegaczaTAK
33 Fejkiel Paweł Zalesie bieg 10 km OSP PustynyTAK
34 Filar Mikołaj Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
35 Foryś Paweł Haczów bieg 10 km BrakTAK
36 Furman Katarzyna Jedlicze bieg 10 km BrakNIE
37 Furtek Iwona Kraków bieg 10 km Lacho TeamNIE
38 Gaworecki Tomasz Sanok bieg 10 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/ Run Energy Club TAK
39 Gazda Mariusz Krosno bieg 10 km KROSNOTAK
40 Gierula Grzegorz Łężany bieg 10 km Zdany tylko na siebie NIE
41 Ginda Jan Rymanów bieg 10 km Finish RymanówTAK
42 Godlewski Krzysztof Krosno bieg 10 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
43 Gorzkowski Marcin Nadolany bieg 10 km BrakTAK
44 Grabska Renata Rzeszów bieg 10 km Ambasador Festiwalu Biegowego Krynica-ZdrójTAK
45 Grabska Jagoda Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
46 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe bieg 10 km BrakNIE
47 Guzik Grzegorz Krosno bieg 10 km Sportowe KarpatyTAK
48 Hadam Ewa Dynów bieg 10 km Spartan Race Training GroupTAK
49 Haduch Jerzy Pisarowce bieg 10 km Sanok i OkoliceNIE
50 Hejnowicz Tomasz Krosno bieg 10 km KMWTWTAK
51 Heliński Jacek Krosno bieg 10 km BrakTAK
52 Honkisz Maciej Krosno bieg 10 km BrakTAK
53 Honkisz-Godlewska Urszula Krosno bieg 10 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
54 jajesnica Marian Jedlicze bieg 10 km MUKS jedliczeTAK
55 Jaracz Marcin Krosno bieg 10 km Marcin JaraczTAK
56 Jasłowska Justyna Poręby bieg 10 km Posmakuj Run Team NIE
57 Jendrichovska Danka Sabinov bieg 10 km MARAS teanTAK
58 Józefczyk Tomasz Krosno bieg 10 km Posmakuj Run TeamTAK
59 Juryś Sławomir Krosno bieg 10 km JSystemTAK
60 Kalisz Małgorzata Krosno bieg 10 km BrakNIE
61 Kaliszuk Szymon Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
62 Kamiński Andrzej Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
63 Karkut Bogdan Mielec bieg 10 km UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
64 Karwan Zbigniew Lublin bieg 10 km bblTAK
65 Kętrzyński Ryszard Krosno bieg 10 km Zabiegani MielecTAK
66 Kijowski Wiesław Milcza bieg 10 km MilczaTAK
67 Kilarowski Marcin Miejsce Piastowe / Zalesie bieg 10 km 1991TAK
68 Kin Rafał Odrzykoń bieg 10 km AZS PWSZ KROSNONIE
69 Kiper Maciej Jarosław bieg 10 km Perfect Runner Team Jarosławski BiegaczTAK
70 Kisielewicz Marcin Chorkówka bieg 10 km Athletic ZręcinTAK
71 Klamut Ryszard Jabłonica Polska bieg 10 km Jabłonica PolskaTAK
72 Kobajło Ryszard Gródek nad Dunajcem bieg 10 km MOK-Mszana DolnaNIE
73 Kochański Tomasz Jedlicze bieg 10 km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
74 Kolanko Michał Krościenko Wyżne bieg 10 km InfoSoftware Polska/Grupa PościgowaNIE
75 Korab Robert Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
76 Kostka Janusz Szczzepańcowa bieg 10 km Posmakuj Run TeamTAK
77 Kot Łukasz Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
78 Kozak Michał Jarosław bieg 10 km biegnijsercem.plTAK
79 Krajňáková Katarína Prešov bieg 10 km MARAS teamTAK
80 Krakowski Maciej Mielec bieg 10 km Bezczelni WojsławTAK
81 Krasucki Marek Stalowa Wola bieg 10 km BrakNIE
82 Krukar Michał Iwonicz Zdrój bieg 10 km BrakTAK
83 Kuzian Kacper Buków bieg 10 km KKB Mosir KrosnoTAK
84 Langos Józef Wróblik Szlachecki bieg 10 km BrakNIE
85 Leśniak Leszek Dukla bieg 10 km BrakTAK
86 Lipa Wojciech Rzeszów bieg 10 km RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY TAK
87 Litwin Bartłomiej Wrocanka bieg 10 km Wkurw_TeamTAK
88 Łapińska Anna Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza /biegusiem.plNIE
89 Majcher Damian Stalowa Wola/Tarnobrzeg bieg 10 km BrakNIE
90 Majchrowicz Andrzej Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
91 Majchrowicz Marzenna Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
92 Markuszka Sławek Równe bieg 10 km BiegamBoLubięTAK
93 Markuszka Mateusz Równe bieg 10 km SA PSP KRAKÓWTAK
94 Maślak Jacek Sanok bieg 10 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
95 Maślak Marzena Sanok bieg 10 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
96 Michałowski Robert Tarnów bieg 10 km 1977TAK
97 Michna Paweł Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
98 Mika Mirosław Krosno bieg 10 km BrakTAK
99 Morawiec Krzysztof Tarnów bieg 10 km Husaria Race Team TarnówTAK
100 Mosoń Wiktor Głowienka bieg 10 km MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
101 Mróz Kamil Dobieszyn bieg 10 km BrakTAK
102 Musialik Magdalena Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyNIE
103 Niemiec Szczepan Rzeszów bieg 10 km MPEC RzeszówTAK
104 Niemiec-Drwięga Bernadeta Sanok bieg 10 km POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOKTAK
105 Nowosielski Marek Sanok bieg 10 km 1955TAK
106 Oczoś Hubert Przemyśl bieg 10 km BrakTAK
107 Osiński Marcin Mazowszany bieg 10 km Biegiem Radom!NIE
108 Owoc Krystian Wróblik Królewski bieg 10 km BrakTAK
109 Pająk-Cieśla Joanna Krosno bieg 10 km BrakTAK
110 Pajecki Łukasz Krempna bieg 10 km BrakTAK
111 Pajestka Wojciech Sanok bieg 10 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZTAK
112 Panaś Artur Szczepańcowa bieg 10 km Zamczysko TeamTAK
113 Patla Ewa Krosno bieg 10 km KKB MOSiR KrosnoTAK
114 Pawłowska Elżbieta Jedlicze bieg 10 km Running Team Nowy Styl GroupTAK
115 Pelczar Wojciech Dobieszyn bieg 10 km AZS AWF KatowiceTAK
116 Pelczar Jaromir Krościenko Wyżne bieg 10 km BrakNIE
117 Podolak Zbigniew Przemyśl bieg 10 km PSPDWSNIE
118 Rachwał Kamil Krosno bieg 10 km BrakTAK
119 Reczkowski Andrzej Nienaszów bieg 10 km KB Atletic Zręcin TAK
120 Rodzinka Jan Zręcin bieg 10 km KB,,Athletic,,ZręcinTAK
121 Rojek Józef Ropczyce bieg 10 km TeaMTAK
122 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń bieg 10 km Samotny Wilk NIE
123 Rutkowska Katarzyna Białystok bieg 10 km KS Podlasie BiałystokNIE
124 Rutkowski Łukasz Korczyna bieg 10 km 1983TAK
125 Rzucidło Jan Rzeszów bieg 10 km Bbl NIE
126 Samolewicz Janusz Rzeszów bieg 10 km HandlopexNIE
127 Sanocki Marcin Jedlicze bieg 10 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZETAK
128 Sarama Grzegorz Sanok bieg 10 km www.sanfot.comTAK
129 Sarna Kamil Krasne bieg 10 km BrakNIE
130 Siembida Małgorzata Ulanów bieg 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
131 Siwak Ryszard Dziekanowice bieg 10 km Ryś Team SkiTAK
132 Skolimowska Agata Zyndranowa bieg 10 km BrakNIE
133 Skóra Anna Jedlicze bieg 10 km MUKS JedliczeTAK
134 Stachurski Mirek Rzeszów bieg 10 km SRTG Rzeszów TAK
135 Stawarz Paweł Oleśnica bieg 10 km Elite Runners ClubNIE
136 Stefański Zbyszek Libiąż bieg 10 km HEBELNIE
137 Sypień Jakub Głojsce bieg 10 km BrakNIE
138 Szelc Artur Krościenko Wyżne bieg 10 km Grupa PościgowaNIE
139 Szelc Marcin Krosno bieg 10 km KKB Mosir KrosnoTAK
140 Szmyd Jan Krościenko Wyżne bieg 10 km KB Krościenko WyżneNIE
141 Szwast Jerzy Dukla bieg 10 km MTB MOSIR DuklaTAK
142 Szybisty Grzegorz Wrocanka bieg 10 km Kkb Mosir KrosnoTAK
143 Szyszło Tomasz Sanok bieg 10 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/ Run Energy Club TAK
144 Świętoniowska Justyna Rzeszów bieg 10 km Spartan Race Training Group RzeszówNIE
145 Tereszkiewicz Szymon Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
146 Tracz Łukasz Jarosław bieg 10 km Treningfizjoterapia.pl/AquaRehTAK
147 Uram Wojciech Jaszczew bieg 10 km Wojtek MTB Sport i Turystyka RowerowaNIE
148 Węgrzyn Monika Komorów bieg 10 km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWANIE
149 Winiarski Karol Żeglce bieg 10 km Błękitni ŻeglceNIE
150 Wójcik Andżelika Rzeszów bieg 10 km BrakTAK
151 Wywłoka Paulina Jarosław bieg 10 km Salco Garmin TeamTAK
152 Zając Józef Tuligłowy bieg 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółNIE
153 Zajdel Maciej Iwonicz bieg 10 km BrakTAK
154 Zawisza Łukasz Iwonicz bieg 10 km BrakTAK
155 Zdeb Krzysztof Wrocanka bieg 10 km KKB Mosir KrosnoTAK
156 Żywiec Roman Krośćienko Wyżne bieg 10 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту