займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XII DYCHA SIEKIERNIKA
Bieg Główny 10 km

Miejsce i termin: Krościenko Wyżne, 2018-08-26
Organizator: * Wójt Gminy Krościenko Wyżne
* Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
* Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSIK” w Krościenku Wyżnym
* Klub Biegacza w Krościenku Wyżnym

Szczegółowych informacji dotyczących biegów udziela Janusz Szmyd tel. 661 615 050 i Rafał Przymusiński tel. 697-482-468

Opis zawodów: * 26.08.2018 ( niedziela ) - Krościenko Wyżne ( powiat krośnieński )
* Start biegu na dystansie 10 km godz. 14.00 - Stadion GOSiR
* Bieg na dyst. 5 km "Siekierniczek" - START godz. 14.05
* Nordic Walking "Marsz Siekiernika" na dyst. 5 km - START godz. 14.10
* Pomiar czasu – elektroniczny, z wykorzystaniem chipów zwrotnych.
* Chipy będą wydawane nieodpłatnie w biurze zawodów
* Biuro Zawodów czynne: od godz 9.30

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Za zgłoszenie uważa się wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej (płatność on-line przez stronę firmy Chronotex)
1. Bieg Główny "Dycha Siekiernika"
 do dnia 23.08.2018r - kwota 30 zł.
 w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 40 zł natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 50 zł.
2. Bieg na 5 km "Siekierniczek" oraz Nordic Walking "Siekiernika"
 do dnia 23.08.2018r - kwota 20 zł
 w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 30 zł. natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 40 zł.
Osoby, które zapisały się wcześniej ale nie dokonały opłaty startowej do dnia 20.08.2018 r. (data wpływu) zostaną usunięte z listy startowej w celu umożliwienia zapisów wszystkim zdecydowanym. Powtórna rejestracja możliwa z równoczesną wpłatą w miarę dostępności pakietów startowych.
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amrożkiewicz - Gromek Judyta Sanok bieg 10 km Amrożkiewicz Team
2 Andrasz Paweł Przemyśl bieg 10 km Brak
3 Cisek Andrzej Rzeszów bieg 10 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy
4 Kiper Maciej Jarosław bieg 10 km Perfect Runner Team Jarosławski Biegacz
5 Klamut Ryszard Jabłonica Polska bieg 10 km Jabłonica Polska
6 ŁAPIŃSKA ANNA Przemyśl bieg 10 km Przemyski Klub Biegacza /biegusiem.pl
7 Rojek Józef Ropczyce bieg 10 km TeaM
8 Sarna Kamil Krasne bieg 10 km Brak
9 Siembida Małgorzata Ulanów bieg 10 km Stalowowolski Klub Biegacza
10 Skolimowska Agata Zyndranowa bieg 10 km Brak
11 Szelc Artur Krościenko Wyżne bieg 10 km Grupa Pościgowa
12 Szmyd Jan Krościenko Wyżne bieg 10 km KB Krościenko Wyżne
13 Tracz Łukasz Jarosław bieg 10 km Treningfizjoterapia.pl/AquaReh
14 Wywłoka Paulina Jarosław bieg 10 km Salco Garmin Team


займ на карту срочно без отказа займ на карту