займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XII DYCHA SIEKIERNIKA
SIEKIERNICZEK
Bieg Towarzyszący 5 km i Marsz Nordic Walking 5 km

Miejsce i termin: Krościenko Wyżne, 2018-08-26
Organizator: * Wójt Gminy Krościenko Wyżne
* Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krościenku Wyżnym
* Stowarzyszenie Aktywnej Promocji Sportu i Kultury „APSIK” w Krościenku Wyżnym
* Klub Biegacza w Krościenku Wyżnym

Szczegółowych informacji dotyczących biegów udziela Janusz Szmyd tel. 661 615 050 i Rafał Przymusiński tel. 697-482-468
Opis zawodów: * 26.08.2018 ( niedziela ) - Krościenko Wyżne ( powiat krośnieński )
* Start biegu na dystansie 10 km godz. 14.00 - Stadion GOSiR
* Bieg na dyst. 5 km "Siekierniczek" - START godz. 14.05
* Nordic Walking "Marsz Siekiernika" na dyst. 5 km - START godz. 14.10
* Pomiar czasu – elektroniczny, z wykorzystaniem chipów zwrotnych.
* Chipy będą wydawane nieodpłatnie w biurze zawodów
* Biuro Zawodów czynne: od godz 9.30

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Za zgłoszenie uważa się wysłanie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego oraz uiszczenie opłaty startowej (płatność on-line przez stronę firmy Chronotex)
1. Bieg Główny "Dycha Siekiernika"
 do dnia 23.08.2018r - kwota 30 zł.
 w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 40 zł natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 50 zł.
2. Bieg na 5 km "Siekierniczek" oraz Nordic Walking "Siekiernika"
 do dnia 23.08.2018r - kwota 20 zł
 w dniu zawodów płatność gotówką w biurze zawodów do godziny 12.00 kwota 30 zł. natomiast od godz. 12.00 do godziny 13.00 kwota 40 zł.
Osoby, które zapisały się wcześniej ale nie dokonały opłaty startowej do dnia 20.08.2018 r. (data wpływu) zostaną usunięte z listy startowej w celu umożliwienia zapisów wszystkim zdecydowanym. Powtórna rejestracja możliwa z równoczesną wpłatą w miarę dostępności pakietów startowych.
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amrożkiewicz Patrycja Sanok BIeg Towarzyszący 5 km Amrożkiewicz TeamNIE
2 Banasiewicz Paweł Sanok BIeg Towarzyszący 5 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
3 Bil Norbert Jedlicze BIeg Towarzyszący 5 km MUKS Podkarpackie JedliczeNIE
4 Bilik Wojciech Krosno Marsz Nordic Walking 5 km Samotni WędrowcyTAK
5 Binkowicz Stanisław Lubla BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
6 Biskup Anna Jedlicze Marsz Nordic Walking 5 km MUKS Podkarpacie JedliczeNIE
7 Blajer Elżbieta Rzeszów BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
8 Blajer Maciej Rzeszów BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
9 Bobola Agata Kraków BIeg Towarzyszący 5 km BrakNIE
10 Borczyk Bartłomiej Sanok BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
11 Bryl Janina Lubaczów Marsz Nordic Walking 5 km 1966TAK
12 Brzeżawska Monika Sanok BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
13 Buryło Mateusz Jodłówka BIeg Towarzyszący 5 km Perfect Runner Team/Jarosławski BiegaczTAK
14 Cecelon Agnieszka Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
15 Chojna Anita Sielec Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
16 Cichoń Urszula Oględów Krzewiny Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
17 Ciślik-Kaszany Anna Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
18 Czerwińska Małgorzata Przemyśl BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
19 Dębogórska Joanna SANOK BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
20 Dobrowolski Zbigniew Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
21 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne BIeg Towarzyszący 5 km MKS Halicz Ustrzyki DolneNIE
22 Drzyzga Klaudia Korczyna Marsz Nordic Walking 5 km Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w KrośnieTAK
23 Duda Aleksander Tarnów Marsz Nordic Walking 5 km PTG Sokół Świat PracyNIE
24 Dufaj Dominika Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
25 Dziubaszewska Ewa Rymanów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
26 Foryś Włodzimierz Jasło BIeg Towarzyszący 5 km ULKS Technik TrzcinicaTAK
27 Furman Marian Biecz Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
28 Galica-Niepokój Agnieszka Srednie Wielkie Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
29 Gazda Renata Krosno BIeg Towarzyszący 5 km KROSNOTAK
30 Gierlasiński Krzysztof Krosno Marsz Nordic Walking 5 km NWG PRZYSZŁOŚĆTAK
31 Głuszko Przemysław Berezka BIeg Towarzyszący 5 km Solina TeamNIE
32 Głuszko Justyna Berezka BIeg Towarzyszący 5 km Solina TeamNIE
33 Hanus Joanna Krosno Marsz Nordic Walking 5 km KS METRACO POLKOWICETAK
34 Hejnar Anna Haczów BIeg Towarzyszący 5 km Dzikie Życie RUN TEAMNIE
35 Inglot Beata Iskrzynia BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
36 Iskra Marek Staszów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
37 Janocha Maciej Świerzowa Polska BIeg Towarzyszący 5 km MJE TEAMTAK
38 Janocha Robert Krosno Marsz Nordic Walking 5 km MUKS Podkarpacie JedlicyeNIE
39 Jasiurska Katarzyna Ustrzyki Dolne BIeg Towarzyszący 5 km MKS HALICZ Ustrzyki DolneTAK
40 Jaslar Beata Besko BIeg Towarzyszący 5 km 1981TAK
41 Jurczak Marcin Krościenko Wyżne BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
42 Kaczmarczyk Iwona Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
43 Karaś Sylwia Lubatowa BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
44 Karkut Bogdan Komorów BIeg Towarzyszący 5 km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWATAK
45 Kaszany Piotr Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
46 Kilar Sylwia Jaslo BIeg Towarzyszący 5 km Lady gym Jasło NIE
47 Klamczyńska Zofia Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
48 Klimek Stanisław Krosno Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
49 Klocek Bogusława Trzcinica BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
50 Kochańska Aneta Jedlicze Marsz Nordic Walking 5 km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
51 Kołodziej Tomasz Rzeszów BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
52 Konik Aleksandra Stefkowa Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
53 Konik Jacek Stefkowa Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
54 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
55 Konik Jarosław Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
56 Kończewska Bożena Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic WalkingTAK
57 Kopacz Julia Potok Marsz Nordic Walking 5 km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
58 Kopacz Małgorzata Potok Marsz Nordic Walking 5 km MUKS Podkarpacie Jedlicze TAK
59 Kopciuch - Szmyd Jolanta Krościenko Wyżne Marsz Nordic Walking 5 km Krościenko WyżneNIE
60 Korczak Monika Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
61 Kosińska Teresa Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
62 Kostycz Grzegorz Teodorowka BIeg Towarzyszący 5 km AZS AWF KrakówNIE
63 Kowalski Gabriel Krościenko Wyżne BIeg Towarzyszący 5 km BrakNIE
64 Kozioł Mateusz Krosno BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
65 Krajňák Ladislav Prešov BIeg Towarzyszący 5 km MARAS teamTAK
66 Krawczyk Krzysztof Żeglce Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
67 Krukar Monika Iwonicz Zdrój BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
68 Krzanowski Piotr Krosno BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
69 Krzesaj Marzena Koniemłoty Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
70 Krzesaj Patrycja Koniemłoty Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
71 Kubalski Piotr Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
72 Kubalski Dariusz Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
73 Kubiszyn Wiesława Lubaczów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
74 Kubiszyn Małgorzata Lubaczów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
75 Kubiszyn Mirosław Lubaczów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
76 Kusaj Tomasz Dębica Marsz Nordic Walking 5 km OSP ZAWADATAK
77 Kusaj Jakub Dębica Marsz Nordic Walking 5 km OSP ZawadaTAK
78 Lach Mateusz Przemyśl BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
79 Lizis Sabina Ustrzyki Dolne BIeg Towarzyszący 5 km MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
80 Maras Ladislav Presov BIeg Towarzyszący 5 km MARAS teamTAK
81 Marszałek Edward Krościenko Wyżne Marsz Nordic Walking 5 km DębinaTAK
82 Marszałek Barbara Krościenko Wyżne Marsz Nordic Walking 5 km DębinaNIE
83 Niepokój Radosław Wrocanka Marsz Nordic Walking 5 km Bieszczadzki Klub Nordic Walking TAK
84 Nowak Krystyna Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
85 Ochyra Konrad Lesko BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
86 Oleksyk Małgorzata Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 5 km MKS Halicz Klub Biegacz, BK nordic walkingTAK
87 Oleksyk Grzegorz Ustrzyki Dolne BIeg Towarzyszący 5 km MKS Halicz Klub biegacz Ustrzyki DolneTAK
88 Ostrowski Jan KORCZYNA BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
89 Pasieka Agnieszka Ustrobna Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
90 Pasierb Marek Rzeszow Marsz Nordic Walking 5 km NzTAK
91 Patla Piotr Krosno Marsz Nordic Walking 5 km KKB MOSiR KrosnoTAK
92 Patla Ewa Krosno BIeg Towarzyszący 5 km KKB MOSiR KrosnoNIE
93 Pawlak Władysława Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
94 Pedryc Bartłomiej Rzeszów BIeg Towarzyszący 5 km Forum Górski ŚwiatTAK
95 Pelczar Beata Krościenko Wyzne Marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
96 Pelczar Anna Krościenko Wyżne BIeg Towarzyszący 5 km BrakNIE
97 Piątkowska Laura Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
98 Pietrzkiewicz Krystian Sanok BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
99 Pławska Monika Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km Publiczne Gimnazjum nr1TAK
100 Poczobut Agnieszka Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
101 Puszczałowska-Lizis Ewa Rzeszów BIeg Towarzyszący 5 km Uniwersytet RzeszowskiNIE
102 Rajchel Patrycja Krościenko Wyżne Marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
103 Rajchel Adam Krościenko Wyżne BIeg Towarzyszący 5 km BrakNIE
104 Rępalska Agata Krościenko Wyżne BIeg Towarzyszący 5 km BrakNIE
105 Rykała Irena Lubaczów Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
106 Rzucidło Jan Rzeszów BIeg Towarzyszący 5 km Bbl TAK
107 Saczewska Ewelina Besko BIeg Towarzyszący 5 km .-TAK
108 Słowik Daniel żabno BIeg Towarzyszący 5 km OCR TEAM MASTER'S GYMNIE
109 Sojda Alicja Grzybów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
110 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój Marsz Nordic Walking 5 km PTG "SOKÓŁ"RymanówTAK
111 Strawa Anna Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
112 Switek Alina Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
113 Switek Ewa Połaniec Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
114 Szajna Jagoda Krosno Marsz Nordic Walking 5 km DbjTAK
115 Szczypkowska Marzena Sielec Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
116 Szuba Dariusz Przemyśl BIeg Towarzyszący 5 km SOLDIER TEAMTAK
117 Śnios Maria Wiśniowa Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
118 Świeboda Elżbieta Jedlicze BIeg Towarzyszący 5 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
119 Tkaczyk Wojciech Jedlicze BIeg Towarzyszący 5 km BrakTAK
120 Tomjoła Zofia Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
121 Topór Małgorzata Biecz Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
122 Trela Iwona Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
123 Walczak Zbigniew Krościenko Wyżne Marsz Nordic Walking 5 km brakNIE
124 Walczak Szymon Krościenko Wyżne BIeg Towarzyszący 5 km BrakNIE
125 Warchałowska Maria Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
126 Węgrzyn Monika Komorów BIeg Towarzyszący 5 km UKS TIKI TAKA KOLBUSZOWATAK
127 Wielgosz Iwona Jasło Marsz Nordic Walking 5 km 1990TAK
128 Wilkusz Wiktor Krościenko Wyżne BIeg Towarzyszący 5 km BrakNIE
129 Zaborowska Maria Staszów Marsz Nordic Walking 5 km OSiR StaszówTAK
130 Zajchowski Marek Moderówka BIeg Towarzyszący 5 km ULKS Technik TrzcinicaTAK
131 Zych Witold Rogi Marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
132 Żywiec Tomasz Krościenko Wyżne BIeg Towarzyszący 5 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту