Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

I LIPSKA ZADYSZKA W RAMACH XXIII DNI LIPSKA

Miejsce i termin: Lipsko, 2018-08-18
Organizator: Urząd Miasta Lipsko
Osoba odpowiedzialna za całość: Krzysztof Cywka – Dyrektor zawodów
ul. Kochanowskiego 96 26-700 Zwoleń
przy współudziale:
Grupa nieformalna – Pazerni na Sport i Stowarzyszenie Zwoleń Biega
Partnerzy medialni: Echo Dnia,
kontakt : 609295218
Opis zawodów: Biuro zawodów – Stadion Miejski Lipsko ul. Solecka 113 od 8.00 do 9.30
Bieg Główny około 10 km - godz. 10.00 -start i meta na stadionie
Klasyfikację drużynową tworzymy przez wybranie pola "klasyfikacja drużynowa" oraz wpisanie nazwy drużyny identycznie dla wszystkich członków w polu "drużyna"
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Rejestracja zamknięta, osiągnięto limit zapisów.
Organizator zapewnia 150 pełnych pakietów startowych wg kolejności chronologicznej wpłat. Pozostali zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej
Limit zawodników: 152
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Drużyna Wpłata
1 Adamczyk Łukasz Janów 10 km TAK
2 Adamczyk Anna Janów 10 km TAK
3 Adamowicz Agnieszka Stary Ciepielów 10 km Zwoleń biegaTAK
4 Bęben Robert Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiec TAK
5 Bieniek Krzysztof Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
6 Binięda Mikołaj Lipsko 10 km Pazerni Na Sport LipskoTAK
7 Błaszczyk Michał Lipsko 10 km PazerniTAK
8 Błaszczyk Anna Radom 10 km PMP POLANDTAK
9 Bociarn Radosław Lublin 10 km Największa Armia ŚwiataTAK
10 Bociarn Piotr Lublin 10 km Największa Armia ŚwiataTAK
11 Bociarn Alicja Lublin 10 km Najwieksza Armia ŚwiataTAK
12 Borek Patryk Radom 10 km TAK
13 Borkowski Tomasz Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
14 Chodakowski Rafał Ćmielów 10 km OstroBiecTAK
15 Chodakowski Kacper Ćmielów 10 km OstroBiecTAK
16 Chudzik Katarzyna Ostrowiec świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
17 Chudzik Arkadiusz Ostrowiec świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
18 Chylicki T. Marian Rdom 10 km TAK
19 Ciotucha Paweł Końskowola 10 km Multimedia Runners PuławyTAK
20 Cukrowski Piotr Radom 10 km Street Run RadomTAK
21 Cywka Krzysztof Zwoleń 10 km ZWOLEń BiegaTAK
22 Czajka Sylwia . 10 km OstroBiecTAK
23 Czarnecki Maciej Przytyk 10 km Street Run RadomTAK
24 Dąbrowski Grzegorz Ostrowiec Świętokrzyski 10 km TAK
25 Domagała Marcin Zwoleń 10 km ZWOLEŃ BIEGATAK
26 Dygas Katarzyna Lipsko 10 km Zwoleń BiegaTAK
27 Fałek Karolina Lipsko 10 km Pazerni na Sport LipskoTAK
28 Fotyga Agnieszka Ostrowiec Św. 10 km OstroBiecTAK
29 Gajos Damian Jawor Solecki 10 km TAK
30 Gałasiewicz Jakub Radom 10 km RLTL ZTE RADOMTAK
31 Gawlik Jan Lipsko 10 km BrakTAK
32 Gawryjołek Dominik Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
33 Gos Maciej Grabina 10 km TAK
34 Gowin Marcin Deblin 10 km TAK
35 Góralczyk Paweł Chocznia 10 km TAK
36 Grabowska Magdalena Ławeczko Stare 10 km TAK
37 Grabowski Piotr Lipsko 10 km Husaria Race TeamTAK
38 Gregorek Edyta Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
39 Gruszka Marcin Ostrowiec 10 km Goździelin BiegaTAK
40 Guźdź Krystyna Iłża 10 km BATMANTEMTAK
41 Jabłoński Sławomir Lipsko 10 km TAK
42 Janik Paweł Garbatka Letnisko 10 km TAK
43 Jarosz Piotr Warszawa 10 km TAK
44 Jaworska Lilianna Puławy 10 km TAK
45 Jężak Maciek Lipsko 10 km Pazerni na Sport LipskoTAK
46 Jurek Zbigniew Zwoleń 10 km TAK
47 Jusko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
48 Kaca Ewelina Bartidzieje 10 km Zwoleń BiegaTAK
49 Kaczmarzyk Marcin Skaryszew 10 km STREET RUN RADOMTAK
50 Kalita Jakub Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstrobiecTAK
51 Kania Norbert Dęblin 10 km TAK
52 Karasiewicz Grzegorz Radom 10 km STFTAK
53 Kargul Zbigniew Ostrowiec Świętokrzyski 10 km TAK
54 Karolak Rafał Skaryszew 10 km Zabiegany Skaryszew TAK
55 Karolak Anna skaryszew 10 km Zabiegany SkaryszewTAK
56 Kasprowicz Krzysztof Ostrowiec Świętokrzyski 10 km BBl Ostrowiec ŚwiętokrzyskiTAK
57 Kawka Roksana Dęblin 10 km TAK
58 Komar Joanna Żyrzyn 10 km Potrenujemy?TAK
59 Komorowska Martyna Poznań 10 km TAK
60 Korszeń Natalia Horodyszce 10 km TAK
61 Kostyra Natalia Tarnobrzeg 10 km TAK
62 Kot Paweł Gózd 10 km Zwoleń BiegaTAK
63 Kotwa Olga Ostrowiec Św. 10 km TAK
64 Kowalska Urszula . 10 km TAK
65 Krasiński Michał Lipsko 10 km Pazerni Na Sport LipskoTAK
66 Krupa Jakub Wola Solecka II 10 km TAK
67 Kuchta Monika Białki Górne 10 km Potrenujemy? TAK
68 Kurenda Andrzej Radom 10 km TAK
69 Lasek Mateusz Iłża 10 km TAK
70 Lenart Marcin Lipsko 10 km TAK
71 Lewikowski Mateusz Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
72 Łukasiewicz Dominika Ostrowiec Świętokrzyski 10 km TAK
73 Łukasik Piotr Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiec TAK
74 Maciejewski Łukasz Lipsko 10 km TAK
75 Maj Rafał , 10 km TAK
76 Majewska Monika Ostrowiec Św. 10 km BBL Ostrowiec Św.TAK
77 Maluha Jacek Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
78 Marchewka Mateusz Lipsko 10 km Pazerni na SportTAK
79 Marniak Natalia Lipsko 10 km Pazerni na Sport Lipsko TAK
80 Marsula Marcin Kazanów 10 km TAK
81 Milczarczyk Dariusz Kozienice 10 km TAK
82 Moskal Agnieszka Żyrzyn 10 km TAK
83 Moskwa Katarzyna Radom 10 km STREET RUN RADOMTAK
84 Mróz Kamil Ciepielów 10 km TAK
85 Myśliwska Kinga Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OsteoBiecTAK
86 Nowak Damian Pawliczka 10 km TAK
87 Nowak Marcin Iłża 10 km Iłża PędziTAK
88 Nowak Agnieszka Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
89 Nowak Przemysław Radom 10 km TAK
90 Okorska-Bombińska Basia Skaryszew 10 km Zabiegany SkaryszewTAK
91 Oleksik Gosia Janowiec 10 km TAK
92 Osiński Marcin Mazowszany 10 km Biegiem Radom!TAK
93 Osiński Rafał Kowala 10 km Biegiem Radom! TAK
94 Pańczuk Figura Irmina Puławy 10 km UMCS BIEGA TAK
95 Pastuszka Zuzanna Iłża 10 km BATMANTEAMTAK
96 Pawłowski Piotr Lipsko 10 km Pazerni Na Sport LipskoTAK
97 Pękała Szymon Warszawa 10 km TAK
98 Pękała Karol Kraków 10 km TAK
99 Pietrzyk Damian Radom 10 km Zabiegany SkaryszewTAK
100 Pięta Marlena Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
101 Pikacz Agata Dęblin 10 km TAK
102 Płuciś Małgorzata Wierzchowiska Drugie 10 km TAK
103 Potrząsaj Łukasz Lipsko 10 km Pazerni na Sport LipskoTAK
104 Przychodzień Aneta Kozienice 10 km TAK
105 Pszeniczna Joanna Warszawa 10 km TAK
106 Rudolf Agnieszka Warszawa 10 km TAK
107 Rudolf Marcin Warszawa 10 km TAK
108 Ruszczyk Grzegorz Skaryszew 10 km Zabiegany Skaryszew TAK
109 Sadkowski Paweł Maków 10 km TAK
110 Sadkowski Jacek Maków 10 km DrużynaTAK
111 Sałas Krzysztof Radom 10 km Tiger Faja FajaTAK
112 Seremak Marek Lucin 10 km Zwoleń BiegaTAK
113 Siedlecka Aleksandra Osuchów 10 km TAK
114 Sielwanowska Wiktoria Iłża 10 km Iłża PędziTAK
115 Sikora Piotr Iłża 10 km Iłża PędziTAK
116 Skowron Małorzata Radom 10 km STREET RUN RADOM TAK
117 Skuza Sebastian Mirzec 10 km TAK
118 Słodkiewicz Jarosław Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
119 Smolaga Łukasz Radom 10 km STREET RUN RADOMTAK
120 Sobieszek Sylwia Zwoleń 10 km Zwoleń Biega TAK
121 Sobulski Kamil Lipsko 10 km Pazerni Na Sport LipskoTAK
122 Sobulski Dawid Lipsko 10 km TAK
123 Socha Norbert SkarysZew 10 km Kallipso TeamTAK
124 Sprawka Anna Starachowice 10 km TAK
125 Stajek Mariusz Ostrowiec Świętokrzyski 10 km TAK
126 Stępień Aneta Dęblin 10 km TAK
127 Styczeń Jarosław Lipsko 10 km TEAM BOLEROTAK
128 Styczeń Karol Lipsko 10 km TEAM BOLEROTAK
129 Surówka Maciej Wilków 10 km TAK
130 Surówka Katarzyna Wilków 10 km TAK
131 Sygut Eliasz Iłża 10 km BATMANTEAMTAK
132 Sygut Agnieszka Iłża 10 km BATMANTEAMTAK
133 Szwagierczak Przemysław Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
134 Szymańska Karolina Mostki 10 km TAK
135 Tarnowski Maciej Zwola 10 km TAK
136 Walczyk Kamil Maków 10 km Zabiegany SkaryszewTAK
137 Walerczak Anna Radom 10 km Kallipso TeamTAK
138 Wawrzak Michał Lipsko 10 km TAK
139 Widz Łukasz Ryki 10 km potrenujemy?TAK
140 Wilkiewicz Dariusz Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
141 Włoszczak-Bociarn Karina Lublin 10 km Największa Armia ŚwiataTAK
142 Wosiek Paweł Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiec TAK
143 Wosk Jacek Ryki 10 km TAK
144 Wójcik Anna Lipsko 10 km Pazerni na Sport LipskoTAK
145 Wójcik Michał Lipsko 10 km Pazerni na Sport LipskoTAK
146 Wróbel Adam Sewerynów 10 km TAK
147 Wrzochal Jarosław Ciepielów 10 km Pazerni na sport Lipsko TAK
148 Zanchira Igor Lipsko 10 km Husaria Race TeamTAK
149 Zubrzycki Andrzej Zwoleń 10 km TAK
150 Żaczek Łukasz Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
151 Żebrowska Jolanta Puławy 10 km PotrenujemyTAK
152 Życka Weronika Zwoleń 10 km TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту