займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

I LIPSKA ZADYSZKA W RAMACH XXIII DNI LIPSKA

Miejsce i termin: Lipsko, 2018-08-18
Organizator: Urząd Miasta Lipsko
Osoba odpowiedzialna za całość: Krzysztof Cywka – Dyrektor zawodów
ul. Kochanowskiego 96 26-700 Zwoleń
przy współudziale:
Grupa nieformalna – Pazerni na Sport i Stowarzyszenie Zwoleń Biega
Partnerzy medialni: Echo Dnia,
kontakt : 609295218
Opis zawodów: Biuro zawodów – Stadion Miejski Lipsko ul. Solecka 113 od 8.00 do 9.30
Bieg Główny około 10 km - godz. 10.00 -start i meta na stadionie
Klasyfikację drużynową tworzymy przez wybranie pola "klasyfikacja drużynowa" oraz wpisanie nazwy drużyny identycznie dla wszystkich członków w polu "drużyna"
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa biegu głównego:
10 zł – dla zawodników którzy dokonają wpłaty przelewem do 15.08.2018 na numer konta
Stowarzyszenie biegowe - Zwoleń Biega. Numer rachunku bankowego: 54102043170000530203824257 PKO BP oddział w Zwoleniu. W tytule przelewu prosimy podać Imię i Nazwisko osoby startującej.
20zł – w dniu zawodów 18.08.2018
Organizator zapewnia 150 pełnych pakietów startowych wg kolejności chronologicznej wpłat. Pozostali zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Drużyna Wpłata
1 Adamczyk Karol Lipsko 10 km TEAM BOLERONIE
2 Adamczyk Łukasz Janów 10 km NIE
3 Adamczyk Anna Janów 10 km NIE
4 Adamowicz Agnieszka Stary Ciepielów 10 km Zwoleń biegaNIE
5 Baran Arkadiusz Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaNIE
6 Baran Tomasz Puławy 10 km Avangarda PuławyNIE
7 Belowski Leszek Puławy 10 km 1953NIE
8 Bernacki Kamil Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecNIE
9 Bęben Robert Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiec NIE
10 Bieniek Krzysztof Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecNIE
11 Binięda Mikołaj Lipsko 10 km Pazerni Na Sport LipskoTAK
12 Biskupski Tomasz Ostrowiec Św. 10 km TAK
13 Błaszczyk Michał Lipsko 10 km PazerniTAK
14 Błaszczyk Anna Radom 10 km PMP POLANDTAK
15 Bober Anna Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecNIE
16 Bober Sławomir Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecNIE
17 Bociarn Radosław Lublin 10 km Największa Armia ŚwiataTAK
18 Bociarn Piotr Lublin 10 km Największa Armia ŚwiataTAK
19 Bociarn Alicja Lublin 10 km Najwieksza Armia ŚwiataTAK
20 Borek Patryk Radom 10 km TAK
21 Borkowski Tomek Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaNIE
22 Bratos Emil Radom 10 km NIE
23 Chmielewski Tomasz Ostrowiec Świętokrzyski 10 km TAK
24 Chodakowski Rafał Ćmielów 10 km OstroBiecTAK
25 Chodakowski Kacper Ćmielów 10 km OstroBiecTAK
26 Chudzik Katarzyna Ostrowiec świętokrzyski 10 km OstroBiecNIE
27 Chudzik Arkadiusz Ostrowiec świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
28 Ciotucha Paweł Końskowola 10 km Multimedia Runners PuławyNIE
29 Cukrowski Piotr Radom 10 km Street Run RadomTAK
30 Cywka Krzysztof Zwoleń 10 km ZWOLEń BiegaTAK
31 Czarnecki Maciej Przytyk 10 km NIE
32 Domagała Marcin Zwoleń 10 km ZWOLEŃ BIEGANIE
33 Dróżdż Tomasz Lubienia 10 km Husaria Race TeamNIE
34 Dygas Katarzyna Lipsko 10 km Zwoleń BiegaTAK
35 Fałek Karolina Lipsko 10 km Pazerni na Sport LipskoTAK
36 Fotyga Agnieszka Ostrowiec Św. 10 km OstroBiecTAK
37 Gajos Damian Jawor Solecki 10 km NIE
38 Gałasiewicz Kuba Radom 10 km RLTL ZTE RADOMNIE
39 Gawlik Jan Lipsko 10 km BrakNIE
40 Gawryjołek Dominik Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
41 Głogowska Karolina Radom 10 km NIE
42 Gołąbek Piotr Radom 10 km NIE
43 Gos Maciej Grabina 10 km NIE
44 Góralczyk Paweł Chocznia 10 km TAK
45 Grabowska Magdalena Ławeczko Stare 10 km NIE
46 Grabowski Piotr Lipsko 10 km Husaria Race TeamTAK
47 Gregorek Edyta Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaTAK
48 Gruszka Marcin Ostrowiec Świętokrzyski 10 km Goździelin BiegaNIE
49 Grzeszczyk Katarzyna Zwoleń 10 km NIE
50 Guźdź Krystyna Iłża 10 km BATMANTEMNIE
51 Jabłoński Sławomir Lipsko 10 km TAK
52 Jagiełło Damian Klwatka Królewska 10 km NIE
53 Jagiełło Kacper Klwatka Królewska 10 km NIE
54 Jagieło Kinga Starachowice 10 km Husaria Race TeamNIE
55 Jagieło Michał Lubienia 10 km Husaria Race TeamNIE
56 Jagieło Karol Lubienia 10 km Husaria Race TeamNIE
57 Janik Paweł Garbatka Letnisko 10 km TAK
58 Jarosz Piotr Warszawa 10 km TAK
59 Jaworska Lilianna Puławy 10 km TAK
60 Jężak Maciek Lipsko 10 km Pazerni na Sport LipskoTAK
61 Jurek Zbigniew Zwoleń 10 km NIE
62 Jusko Rafał Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecNIE
63 Kaca Ewelina Bartidzieje 10 km Zwoleń BiegaNIE
64 Kaczmarzyk Marcin Skaryszew 10 km STREET RUN RADOMTAK
65 Kalita Jakub Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstrobiecTAK
66 Kamiński Paweł Sadkowice 10 km NIE
67 Kania Norbert Dęblin 10 km NIE
68 Karasiewicz Grzegorz Radom 10 km STFNIE
69 Kargul Zbigniew Ostrowiec Świętokrzyski 10 km TAK
70 Karolak Rafał Skaryszew 10 km Zabiegany Skaryszew NIE
71 Kasprowicz Krzysztof Ostrowiec Świętokrzyski 10 km NIE
72 Komar Joanna Żyrzyn 10 km Potrenujemy?TAK
73 Komorowska Martyna Poznań 10 km TAK
74 Korulczyk Rafał Bałtów 10 km Tri rodzinyNIE
75 Kostyra Natalia Tarnobrzeg 10 km TAK
76 Kot Paweł Gózd 10 km Zwoleń BiegaTAK
77 Kotwa Olga Ostrowiec Św. 10 km NIE
78 Kozakiewicz Aneta Zwoleń 10 km NIE
79 Krasiński Michał Lipsko 10 km Pazerni Na Sport LipskoTAK
80 Krupa Jakub Wola Solecka II 10 km TAK
81 Kuchta Monika Białki Górne 10 km Potrenujemy? TAK
82 Kurenda Andrzej Radom 10 km TAK
83 Lasek Mateusz Iłża 10 km TAK
84 Lenart Marcin Lipsko 10 km NIE
85 Lewikowski Mateusz Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaNIE
86 Liszka Błażej Puławy 10 km Multimedia Runners Puławy NIE
87 Łepkowski Szymon Zwoleń 10 km Zwoleń Biega NIE
88 Łukasiewicz Dominika Ostrowiec Świętokrzyski 10 km TAK
89 Maciejewski Łukasz Lipsko 10 km TAK
90 Majewska Monika Ostrowiec Św. 10 km BBL Ostrowiec Św.TAK
91 Maluha Jacek Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
92 Marchewka Jarosław Ciepielów 10 km NIE
93 Marchewka Mateusz Lipsko 10 km Pazerni na SportNIE
94 Marczykowski Artur Gózd 10 km NIE
95 Marniak Natalia Lipsko 10 km Pazerni na Sport Lipsko TAK
96 Marsula Marcin Kazanów 10 km NIE
97 Michalska Małgorzata Antoniówka 10 km NIE
98 Mortka Karol Radom 10 km NIE
99 Moskal Agnieszka Żyrzyn 10 km NIE
100 Moskwa Katarzyna Radom 10 km STREET RUN RADOMNIE
101 Mróz Kamil Ciepielów 10 km TAK
102 Myśliwska Kinga Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OsteoBiecTAK
103 Nguyen Ha Piotr Warszawa 10 km Grupa ANGNIE
104 Nowak Damian Pawliczka 10 km NIE
105 Nowak Robert Andrzejów 10 km Esportowy Biegacz NIE
106 Nowak Marcin Iłża 10 km Iłża PędziNIE
107 Nowak Agnieszka Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecNIE
108 Nowak Przemysław Radom 10 km NIE
109 Okorska-Bombińska Basia Skaryszew 10 km Zabiegany SkaryszewNIE
110 Oleksik Gosia Janowiec 10 km TAK
111 Osiński Marcin Mazowszany 10 km Biegiem Radom!NIE
112 Pańczuk Figura Irmina Puławy 10 km UMCS BIEGA NIE
113 Pastuszka Zuzanna Iłża 10 km BATMANTEAMTAK
114 Pawłowski Piotr Lipsko 10 km Pazerni Na Sport LipskoNIE
115 Pękała Szymon Warszawa 10 km TAK
116 Pękała Karol Kraków 10 km TAK
117 Pietrzyk Damian Radom 10 km Zabiegany SkaryszewNIE
118 Pięta Marlena Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
119 Płachta Marcin Zwoleń 10 km NIE
120 Płatos Patryk Radom 10 km Street Run RadomNIE
121 Płuciś Małgorzata Wierzchowiska Drugie 10 km TAK
122 Pomykała Anna Iłża 10 km NIE
123 Przerwa Dominik Tczów 10 km Zwoleń BiegaNIE
124 Przychodzień Aneta Kozienice 10 km NIE
125 Pszeniczna Joanna Warszawa 10 km NIE
126 Rudolf Agnieszka Warszawa 10 km TAK
127 Rudolf Marcin Warszawa 10 km TAK
128 Sadkowski Paweł Maków 10 km NIE
129 Sadkowski Jacek Maków 10 km DrużynaNIE
130 Sałas Krzysztof Radom 10 km Tiger Faja FajaTAK
131 Seremak Marek Lucin 10 km Zwoleń BiegaTAK
132 Siedlecka Aleksandra Osuchów 10 km NIE
133 Sielwanowska Wiktoria Iłża 10 km Iłża PędziTAK
134 Sitek Tomasz Zwoleń 10 km NIE
135 Skiba Anna Starachowice 10 km Husaria Race TeamNIE
136 Skowron Małorzata Radom 10 km STREET RUN RADOM TAK
137 Słodkiewicz Jarosław Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
138 Smolaga Łukasz Radom 10 km STREET RUN RADOMTAK
139 Sobieszek Sylwia Zwoleń 10 km Zwoleń Biega TAK
140 Sobulski Kamil Lipsko 10 km Pazerni Na Sport LipskoTAK
141 Sobulski Dawid Lipsko 10 km NIE
142 Socha Norbert SkarysZew 10 km Kallipso TeamNIE
143 Sprawka Anna Starachowice 10 km NIE
144 Stajek Mariusz Ostrowiec Świętokrzyski 10 km TAK
145 Stefański Adrian Iłża 10 km Iłża Pędzi NIE
146 Stępień Aneta Dęblin 10 km NIE
147 Styczeń Jarosław Lipsko 10 km TEAM BOLERONIE
148 Styczeń Karol Lipsko 10 km TEAM BOLERONIE
149 Surówka Maciej Wilków 10 km TAK
150 Surówka Katarzyna Wilków 10 km TAK
151 Sygut Eliasz Iłża 10 km BATMANTEAMTAK
152 Sygut Agnieszka Iłża 10 km BATMANTEAMTAK
153 Szwagierczak Przemysław Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
154 Szymańska Karolina Mostki 10 km TAK
155 Tarnowski Maciej Zwola 10 km TAK
156 Tęcza Michał ZWOLEń 10 km NIE
157 Ura Mariusz Radom 10 km PMP POLANDNIE
158 Urbanek Krystian Ławeczko Stare 10 km NIE
159 Uzdowska-Pryszcz Katarzyna Polesie 10 km NIE
160 Walczyk Kamil Maków 10 km Zabiegany SkaryszewTAK
161 Walerczak Anna Radom 10 km Kallipso TeamNIE
162 Wawrzak Michał Lipsko 10 km TAK
163 Widz Łukasz Ryki 10 km potrenujemy?TAK
164 Wieczorek Mateusz Wincentow 10 km NIE
165 Wilkiewicz Dariusz Zwoleń 10 km Zwoleń BiegaNIE
166 Włoszczak-Bociarn Karina Lublin 10 km Największa Armia ŚwiataTAK
167 Wolszczak Aleksandra Tczów 10 km NIE
168 Wosiek Paweł Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiec NIE
169 Wosk Jacek Ryki 10 km TAK
170 Wójcik Anna Lipsko 10 km Pazerni na Sport LipskoTAK
171 Wójcik Michał Lipsko 10 km Pazerni na Sport LipskoTAK
172 Wróbel Adam Sewerynów 10 km NIE
173 Wrzochal Jarosław Ciepielów 10 km Pazerni na sport Lipsko TAK
174 Zanchira Igor Lipsko 10 km Husaria Race TeamTAK
175 Zięba Karol Ciepielów 10 km NIE
176 Żaczek Łukasz Ostrowiec Świętokrzyski 10 km OstroBiecTAK
177 Żebrowska Jolanta Puławy 10 km PotrenujemyTAK
178 Życka Weronika Zwoleń 10 km TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту