Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

PRZEMYSKA PIĄTKA DLA HOSPICJUM

Miejsce i termin: Przemyśl, 2018-09-16
Organizator: ORGANIZATOR
• Rycerskie i Szpitalne Bractwo Św. Łazarza z Jerozolimy Stowarzyszenie Katolickie.
PARTNERZY
• Urząd Miasta Przemyśla.
INFORMACJE I KONTAKT
• www.facebook.com/PrzemyskaPiątka
• Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu
Tomasz Kucharczyk tel. 790 509 785 kucharczyktomasz89@gmail.com
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Opis zawodów: Start biegu 14.00 Rynek w Przemyślu
• • Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w budynku Urzędu Miasta w Przemyślu ul. Rynek 1.
• Biuro zawodów czynne w niedzielę, 16 września 2018 r. w godz. 10:00 – 16:00, zapisy do 13.30

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: • Uczestnicy biegu głównego na 5 km zobowiązani są do wpłacenia wpisowego:
o 30 zł – przy wpłacie na konto do 13.09.2018
o 50 zł – przy wpłacie w biurze zawodów
• Opłatę startową należy wpłacać poprzez system online
Od dnia 10.09.2018 osoby nieopłacone będą sukcesywnie usuwane z listy zapisanych. Powtórna rejestracja możliwa z jednoczesną płatnością
Limit zawodników: 250
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amarowicz Jacek Przemyśl 5 km 5 bspTAK
2 Andrasz Paweł Przemyśl 5 km BrakTAK
3 Andrasz Ewelina Przemyśl 5 km BrakTAK
4 Andruszkiewicz Artur Przemyśl 5 km OpenfitTAK
5 Artym Magdalena Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
6 Artym Jakub Przemyśl 5 km UKS TEMPO 5 TAK
7 Babińska Inga Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
8 Bal Barbara Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
9 Bal Robert Przemyśl 5 km Regia Civitas/Przemyski Klub BiegaczaTAK
10 Balicka Agnieszka Przemyśl 5 km Xtreme FitnessTAK
11 Bałata Ewa Przemyśl 5 km BrakTAK
12 Banicka Agnieszka Przemyśl 5 km BrakTAK
13 Bańko Andrzej Jarosław 5 km BrakTAK
14 Baran Tomasz Przemyśl 5 km BrakTAK
15 Barszczak Anna Przemyśl 5 km Openfit PrzemyślTAK
16 Bedryj Krzysztof Buszkowice 5 km brakTAK
17 Blajer Maciej Rzeszów 5 km BrakTAK
18 Blajer Elżbieta Rzeszów 5 km BrakTAK
19 Buczko Grzegorz Lubaczów 5 km Biegomania Lubaczów/ IPA PrzemyślNIE
20 Bugera Katarzyna Przemyśl 5 km BrakTAK
21 Choma Robert Przemyśl 5 km Regia CivitasTAK
22 Chudzio Jakub Krasiczyn 5 km Openfit/Reebok Run CrewTAK
23 Ciciński Rafał Przemyśl 5 km OpenFitTAK
24 Ciećko Magdalena Przemyśl 5 km Zatkało kakałoTAK
25 Ciepałowicz Ewa Przemyśl 5 km BrakTAK
26 Cisowska Renata Przemyśl 5 km BrakTAK
27 Cohen Joseph Przemysl 5 km BrakTAK
28 Cwynar Marta Orły 5 km BrakTAK
29 Cwynar Krzysztof Orły 5 km BrakTAK
30 Czajka Aleksandra Przemyśl 5 km BrakTAK
31 Czubiński Jakub Przemyśl 5 km BrakTAK
32 Czura Renata Przemysl 5 km BrakTAK
33 Damaszko Piotr Przemysl 5 km SanSwimmerTAK
34 Delmanowicz Agnieszka Nehrybka 5 km BrakTAK
35 Dorosz Barbara Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
36 Dryla Piotr Przeworsk 5 km 1 bczTAK
37 Dryla Kuba Przeworsk 5 km BrakTAK
38 Dusik Hubert Przemyśl 5 km BrakTAK
39 Duszczak Claudia Przemyśl 5 km Gang KotaTAK
40 Dypko Ewa Brylince 5 km BrakNIE
41 Dziorek Żaneta PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 5 km BrakTAK
42 Dziuba Wojciech Przemyśl, pow. Przemyśl 5 km Devil ServiceTAK
43 Fedio Marek Ostrów 5 km Szafa Biegacza Team/ 5 Batalion Strzelców podchalaTAK
44 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl 5 km BrakTAK
45 Fiszer Adrian Przemyśl 5 km BrakTAK
46 Forbot Michał Przemysl 5 km BrakTAK
47 Frydlewicz-Kłusek Agnieszka Przemyśl 5 km Mamuśka z Orlika PrzemyślTAK
48 Gielżyńska-Wywrot Monika Przemyśl 5 km Przemyski klub biegaczaTAK
49 Góral Katarzyna Przemysl 5 km BrakTAK
50 Grabas Adraian Przemyśl 5 km ZSEiOTAK
51 Grabowska Paulina Kraków 5 km BrakTAK
52 Grabowski Damian Orły 5 km KM PSP PrzemyślTAK
53 Gradowska Katarzyna Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
54 Grodecka Anna Przemyśl 5 km BrakTAK
55 Grzybowski Paweł Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza / parastyle.plTAK
56 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl 5 km BrakTAK
57 Haduch Jerzy Pisarowce 5 km Sanok i OkoliceTAK
58 Hamryszczak Janusz Przemyśl 5 km BrakTAK
59 Hamryszczak Beata Przemyśl 5 km BrakTAK
60 Hamryszczak Rafał Przemyśl 5 km BrakTAK
61 Harłacz Artur Przemyśl 5 km BrakTAK
62 Hayder Agata Przemyśl 5 km OPENFITTAK
63 Horak Bartłomiej Przemyśl 5 km Blok bTAK
64 Jabłoński Łukasz Przemyśl 5 km BrakTAK
65 Jałocha Barbara Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
66 Janzer Janusz Przemyśl 5 km PKB Przemyśl/Fundacja Pomocy Dzieciom Przewlekle CTAK
67 Kalinowska Ewa Przemyśl 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
68 Kaniecki Paweł Przemyśl 5 km Miejsce Blok BTAK
69 Karasiewicz Anna Przemyśl 5 km BrakTAK
70 Karasinski Maciej Przemyśl 5 km S-KKS PrzemyślTAK
71 Karnas-Skalska Beata Żurawica 5 km BrakTAK
72 Karwowski Maciej Przemyśl 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
73 Kic Ewelina Przemyśl 5 km BrakTAK
74 Kic Damian Ujkowice 5 km Szafa Biegacza TeamTAK
75 Kicińska Dorota Przemyśl 5 km BrakTAK
76 Kicińska Anna Przemyśl 5 km BrakTAK
77 Kiełbasa Marek Przeworsk 5 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
78 Kilian Rafał Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
79 Kipp Zbigniew Przemysl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
80 Klinger Weronika Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
81 Kłusek Wiktor Przemyśl 5 km UKS ORLIK PRZEMYŚLTAK
82 Kłyż Dawid Dubiecko 5 km Aktywny DynówTAK
83 Kocan Wojciech Przemyśl 5 km OFM NIE
84 Kochanowicz Piotr Przemyśl 5 km UKS TEMPO 5TAK
85 Kocyła Katarzyna Przemyśl 5 km BrakTAK
86 Kogut Leszek Grochowce 5 km BrakTAK
87 Kołodziej Lucyna Przemyśl 5 km BrakTAK
88 Komorowski Artur Przemyśl 5 km Rycerski i Szpitalny Zakon św. Łazarza z JerozolimTAK
89 Kopacz Paulina Przemyśl 5 km BrakTAK
90 Kopczak Ewa Wapowce 5 km Openfit/Reebok Run CrewTAK
91 Korab Marcin Przemyśl 5 km BrakTAK
92 Korzeniowska Adrianna Przemyśl 5 km BrakTAK
93 Korzeniowska Malgorzata Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
94 Korzeniowski Władysław Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
95 Kowalczyk Mateusz Studzian 5 km Kisan Sp. z o. o. / Przeworska Grupa BiegowaTAK
96 Kowieszko Marcin Przemyśl 5 km BrakTAK
97 Kozłowska Anna Dybawka 5 km BrakTAK
98 Kozłowski Bartosz Dybawka 5 km BrakTAK
99 Kozłowski Krzysztof Dybawka 5 km BrakTAK
100 Krawczyk Beata Przemyśl 5 km BrakTAK
101 Krawczykowski Kamil Przemyśl 5 km OPENFITTAK
102 Kruszyński Marek Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
103 Kruszyński Maciej Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
104 Kuc Alicja Buszkowiczki 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
105 Kuc Maniek Buszkowiczki 5 km BrakTAK
106 Kuczma Piotr Rzeszów 5 km Projektant RzeszówTAK
107 Kuczynski Krystian Przemysl 5 km Szafa Biegacza Team 5 BSPTAK
108 Kud Paweł Jarosław 5 km BrakTAK
109 Kudła Krzysztof Zarzecze 5 km 3 PBOT/ 34 blpTAK
110 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 5 km Superior Team PrzemyślTAK
111 Kusz Krzysztof Przemyśl 5 km BrakTAK
112 Kuźmiński Maciej Przemyśl 5 km BrakTAK
113 Lipski Andrzej PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 5 km BrakTAK
114 Lizak Grzegorz Przemysl 5 km OpenfitTAK
115 Łabudzka Anna Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
116 Łapa Dariusz Przeworsk 5 km BrakTAK
117 Łapińska Anna Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza/ biegusiem.plTAK
118 Łukaczyk Marcin Przemyśl 5 km BrakTAK
119 Mac Damian Krzywcza 5 km BrakTAK
120 Machowski Artur Przemyśl 5 km BrakTAK
121 Makara Beata Przemyśl 5 km BrakTAK
122 Makarowska Joanna Przemyśl 5 km KS Mamuśki z Orlika TAK
123 Makarowski Maciej Przemyśl 5 km KS Orlik PrzemyślTAK
124 Makuchowska Joanna Przemysl 5 km BrakTAK
125 Malarczyk Jarek Fredropol 5 km BrakTAK
126 Malik Grzegorz Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
127 Marchut Kazimierz Nowa Sarzyna 5 km Nowosarzyńska Grupa BiegowaTAK
128 Marczakiewicz Patryk Pikulice 5 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
129 Martyn Arkadiusz Krzywcza 5 km BrakTAK
130 Masternak Izabela Orły 5 km BrakTAK
131 Matusiewicz Andrzej Prałkowce 5 km BrakTAK
132 Michno Małgorzata Pełkinie 5 km Jarosławski BiegaczTAK
133 Michno Andrzej Pełkinie 5 km Jarosławski BiegaczTAK
134 Mierzwiński Marcin Żurawica 5 km BrakTAK
135 Mik Krystyna Przemyśl 5 km BrakTAK
136 Mikoś Dariusz Przemyśl 5 km BrakTAK
137 Morawski Konrad Oleszyce 5 km Run Run OleszyceTAK
138 Mosur Katarzyna Przemyśl 5 km BrakTAK
139 Mucha Wacław Krasiczyn 5 km BrakTAK
140 Nienajadło Natalia Cieszanów 5 km BrakTAK
141 Nodżak-Osieczko Katarzyna Przemyśl 5 km BrakTAK
142 Nowak Kinga Grochowce 5 km BrakTAK
143 Nowakowski Patrycjusz Przemyśl 5 km BRAKTAK
144 Nowakowski Jakub Przemyśl 5 km BrakTAK
145 Nykiel Tomasz Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
146 Nykiel Grzegorz Laszczyny 5 km Grodziska Grupa Biegowa - Szalone Żółwie-TAK
147 Osiński Adam Jarosław 5 km BrakTAK
148 Owczarek Mariusz Przemyśl 5 km BrakTAK
149 Pajda Ewa Przemyśl 5 km BrakTAK
150 Pasierbska-Hernik Kinga Przemysl 5 km BrakTAK
151 Pawlak Anna Przemyśl 5 km BrakTAK
152 Pawłowska Agnieszka Tarnawce 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
153 Pempuś Bernard Przemyśl 5 km UKS Tempo 5 / Przemyski Klub BiegaczaTAK
154 Pempuś Remigiusz Przemyśl 5 km UKS Tempo 5TAK
155 Perczyk Grzegorz Malkowice 5 km BrakTAK
156 Pękosz Agnieszka Przemysl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
157 Pietruś Justyna Przemyśl 5 km BrakTAK
158 Pietruś Paweł Buszkowice 5 km BrakTAK
159 Pilch Iwona Wolica 230 5 km BrakTAK
160 Piszczek Stanisław Przemyśl 5 km BrakTAK
161 Plis Sławek Ostrów 5 km BrakTAK
162 Pogorzelec Piotr Przemyśl 5 km BrakTAK
163 Polański Tomasz Przemyśl 5 km BrakTAK
164 Potoczny Krzysztof Przemysl 5 km BrakTAK
165 Preisner Robert Przemyśl 5 km PKB Przemyśl/Fundacja Pomocy Dzieciom Przewlekle CTAK
166 Prokop Leszek Przemyśl 5 km IPA Region Bieszczadzki SGTAK
167 Przewrocka Kamila Przemyśl 5 km OpenfitTAK
168 Przybylska Barbara Przemysl 5 km Watacha -łaczy nas bieganieTAK
169 Przychocki Przemysław Mogilno 5 km BrakTAK
170 Pudlik Karol Przemyśl 5 km 2.Orel/JW5699TAK
171 Pudłowska Renata Przemyśl 5 km BrakTAK
172 Radyk Joanna Przemyśl 5 km BrakTAK
173 Radyk Jakub Przemyśl 5 km BrakTAK
174 Radyk Anna Przemyśl 5 km BrakTAK
175 Radyk Aleksandra Przemyśl 5 km BrakTAK
176 Radymski Łukasz Przemyśl 5 km OpenfitTAK
177 Rohan Iwona Przemyśl 5 km BrakTAK
178 Różycka Monika Przemyśl 5 km Kukiz'15TAK
179 Rudnicki Sławomir Przemyśl 5 km BrakTAK
180 Rusin Kornel Przemyśl 5 km BrakTAK
181 Rusinowski Rafał Medyka 5 km BrakTAK
182 Rysz Kamila Przemysl 5 km BrakTAK
183 Ryś Katarzyna Olszany 5 km Przemyski Klub Biegacza, Szafa Biegacza TeamTAK
184 Ryzner Tamara Przemyśl 5 km BrakTAK
185 Rzepka Krzysztof Przemyśl 5 km BrakTAK
186 Sadowy Janusz Przemyśl 5 km 5bspTAK
187 Sałdan Krzysztof Buszkowice 160 5 km BrakTAK
188 Sanocka Małgorzata Radymno 5 km BrakTAK
189 Sar Katarzyna Przemyśl 5 km BrakTAK
190 Scheler Justyna Przemyśl 5 km BrakTAK
191 Sekuła Michał Przemyśl 5 km BrakTAK
192 Semerko Aneta Przemyśl 5 km BrakTAK
193 Sienkiewicz Michał Przemyśl 5 km PSK OLIMPIONIK SUPERIOR TRI TEAM PRZEMYŚLTAK
194 Sikora Grzegorz Przemyśl 5 km PKB PrzemyślTAK
195 Skalski Piotr Żurawica 5 km BrakTAK
196 Skawińska Anna Przemyśl 5 km BrakTAK
197 Skolarczyk Bartłomiej Przemyśl 5 km BrakTAK
198 Skórka Ireneusz Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza, Czuwaj Wiaro !, LazaryciTAK
199 Sobejko Artur Bolestraszyce 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
200 Socha Marcin Dynów 5 km Aktywny DynówTAK
201 Sojka Agnieszka PRZEMYŚL 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
202 Stachurski Mirosław Rzeszów 5 km Spartan Race Training Group RzeszówTAK
203 Stadnik Wojciech Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
204 Stecyk Bernadeta Przemyśl 5 km OPENFITTAK
205 Strusiewicz Dariusz Stanisławczyk 5 km ,34blpTAK
206 Stukan Piotr Przemyśl 5 km BrakTAK
207 Suchodolski Mateusz Krosno 5 km BrakTAK
208 Surmacz Sławek Prrzemyśl 5 km Szafa biegaczaTAK
209 Sycz Barbara Kniazyce 5 km BrakTAK
210 Szablan Wioletta Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
211 Szawan Paweł Przeworsk 5 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
212 Szczepanik Teresa Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
213 Szkoła Mateusz Pruchnik 5 km Aktywny PruchnikTAK
214 Szkulski Krystian Przemyśl 5 km 5 BSPTAK
215 Szumada Maria Przemyśl 5 km UKS Tempo 5TAK
216 Szwedka Piotr Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza/Szafa biegacza teamTAK
217 Szwedka Nataniel Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
218 Szwedka Emanuel Przemyśl 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
219 Szwedka Agata Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
220 Szybiak Waldemar Przemyśl 5 km BrakTAK
221 Szybiak Joanna Krzywcza 5 km BrakTAK
222 Szybiak Maciej Krzywcza 5 km BrakTAK
223 Szymańska Ewa Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
224 Tabor Piotr Przemyśl 5 km BrakTAK
225 Tomaszewski Maciej Widna Góra/Pawłosiów 5 km JGB,, Sokół" Jarosław/Resovia RzeszówTAK
226 Trojnar Bogusław Przemyśl 5 km OpenfitTAK
227 Trusz Paweł Przemyśl 5 km Młode WilkiTAK
228 Trybała Joanna Żurawica 5 km BrakTAK
229 Turza Mirosław Dachnów 5 km KRESOWIANIETAK
230 Tywoniuk Robert Orzechowce 5 km 1Batalion Czołgów ŻurawicaTAK
231 Wach Jacek Małkowice 5 km BrakTAK
232 Warchol Marcin Warszawa 5 km -TAK
233 Wasylów Jacek PRZEMYŚL 5 km PKB PRZEMYŚLTAK
234 Wikar Marta Przemyśl 5 km BrakTAK
235 Wilczak Janusz Przemyśl 5 km BrakTAK
236 Wittner Paweł Przemyśl 5 km Xtreme FitnessTAK
237 Wnuk Norbert Przemyśl 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
238 Wojciechowska-Górka Barbara Grochowce 5 km BrakTAK
239 Wolski Marcin Słupsk 5 km Wolscy Brothers Triathlon TeamTAK
240 Wójcicki Grzegorz Przemyśl 5 km UKS Tempo 5TAK
241 Zasadzińska Barbara Przemyśl 5 km BrakTAK
242 Zasadzińska Katarzyna Przemyśl 5 km BrakTAK
243 Zawilińska Angelika Przemyśl 5 km BrakTAK
244 Żaczek Maciej Przemyśl 5 km BrakTAK
245 Żak Arkadiusz Jarosław 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
246 Żak Dorota Krzywcza 5 km BrakTAK
247 Żołnierz Tomasz Kuńkowce 5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту