займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

MAKOSKA DYCHA

Miejsce i termin: Makoszyn, 2018-09-16
Organizator: LZS Makoszyn
Centrum Tradycji, Turystki i Kultury Gór Świętokrzyskich w Bielinach
OSOBY KONTAKTOWE:
Łodej Krzysztof - 607 278 082
Maciejski Krzysztof – 669 523 339
Herbuś Mateusz – 721 676 090
Opis zawodów: Makoszyn, gm. Bieliny
Start i Meta przy kapliczce w Makoszynie
Trasa - 10 km szlakami Makoszyna
09:00 otwarcie biura zawodów
➢ 09:30 start biegu dla dzieci (3 grupy wiekowe)
➢ 10:30 rozpoczęcie biegu głównego
➢ 12:30 dekoracja zwycięzców i losowanie nagród
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa:
• 25zł – 01.08.2018 – 14.08.2018
• 30zł – 15.08.2018 – 12.09.2018
• 40zł – w dniu zawodów (jeśli wcześniej nie zostanie osiągnięty limit uczestników)
▪ Zgłoszenia elektroniczne będą aktywne do 12.09.2018 (jeśli wcześniej nie zostanie osiągnięty limit uczestników)
▪ Po zapisaniu się 120 osób uczestnicy mają 4 dni robocze na wniesienie opłaty startowej, w innym wypadku zgłoszenie zostaje anulowane
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Grzegorz Kielce 10 km BrakTAK
2 Antczak Iliana Miedziana Gora 10 km BrakTAK
3 Balcerzak Sławomir Makoszyn 10 km LZS MakoszynNIE
4 Banakiewicz Cezary Lechówek 10 km BrakTAK
5 Barabasz Piotr Kielce 10 km Skrzydlaci DzieciomNIE
6 Baran Marcin Kielce 10 km BikeFactory Kielce NIE
7 Bazak Andrzej Kielce 10 km BrakTAK
8 Bednarska Joanna Kielce 10 km BrakTAK
9 Bera Sylwester Lechów 10 km BrakTAK
10 Białobłocki Damian Bieliny 10 km BrakTAK
11 Bielacha Maciej Miedziana Góra 10 km MECHANIK I PRZYJACIELETAK
12 Borycki Łukasz Kielce 10 km BrakTAK
13 Botkiewicz Jarosław Piaseczna Górka 10 km wkurw_team / Drużyna BartkaNIE
14 Brojewski Krzysztof Kielce 10 km BrakTAK
15 Brożyna Rafał Huta Stara 10 km BrakTAK
16 Cedro-Łosak Beata Daleszyce 10 km Fitness ActiveTAK
17 Cendrowski Mariusz Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
18 Chudak Krzysztof Kałków 10 km Stowarzyszenie gmina pawłów plusNIE
19 Deperas Jakub Końskie 10 km Kansas KazanówNIE
20 Dołomisiewicz Sławomir Oględów 10 km BrakTAK
21 Donoch Piotr Ostrowiec świętokrzyski 10 km BrakNIE
22 Dulemba Zbigniew Skarżysko-Kamienna 10 km Juventa-Kobex StarachowiceTAK
23 Filarska Monika Kielce 10 km AZS PŚk KielceTAK
24 Filarski Michał Kielce 10 km AZS PŚk KielceTAK
25 Gajek Miłosz Kielce 10 km BrakTAK
26 Gałka Bartek Makoszyn 10 km BrakTAK
27 Gołębiowska Marta Miłków 10 km BrakTAK
28 Grzelec Adam Kielce 10 km EkstremalniDecaRunTAK
29 Gumula Ewa Kielce 10 km BrakTAK
30 Herbuś Anna Makoszyn 10 km LZS MakoszynTAK
31 Herbuś Stanisława Makoszyn 10 km LZS MakoszynTAK
32 Iwan Tomasz Wola Jachowa 10 km Biegne żeby bartek mógł biegacTAK
33 Jamioł Michał Kielce 10 km BrakTAK
34 Jarmołowicz Monika Kielce 10 km BrakTAK
35 Jarmołowicz Artur Kielce 10 km BrakTAK
36 Jeziorski Przemysław Łask 10 km BrakTAK
37 Jonczyk Wioleta Daleszyce 10 km Fitness Active TAK
38 Jungiewicz Aneta Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćNIE
39 Kaleta Ania Kielce 10 km BrakNIE
40 Kaleta Łukasz Kielce 10 km Biegnę,żeby Bartkek mógł biegaćTAK
41 Karcz Mariusz Olszownica 10 km BrakTAK
42 Kierczyńska Wioletta Brzeziny 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegać TAK
43 Kołodziejski Kamil Kielce 10 km Fitness ActiveTAK
44 Kołomański Michał Wilków 10 km BrakTAK
45 Konik Marcin Kielce 10 km BrakTAK
46 Kornecka-Cielibała Aneta Sobków 10 km Sobków biegaNIE
47 Kozub Adrian Daleszyce 10 km Fitness Active TAK
48 Krochmal Maciej Kielce 10 km Ekipa GŚTAK
49 Krzysztoszek Jakub Kielce 10 km BIEGAM DLA NADISI I LEOSIA :)TAK
50 Kucab Magdalena Kielce 10 km BrakTAK
51 Kurczyński Bartłomiej Suków 10 km BrakNIE
52 Kutera Damian Dabrowa 10 km Czarnecki Run TeamTAK
53 Lampart Michał Połaniec 10 km RUNNING POŁANIECTAK
54 Lech Marcin Makoszyn 10 km LZS MakoszynTAK
55 Lejawka Urszula Daleszyce 10 km Fitness ActiveTAK
56 Lejawka Grzegorz Daleszyce 10 km Fitness Active TAK
57 Lipa Dominika Pawłów 10 km Stowarzyszenie Gmina Pawłów PlusNIE
58 Luściński Konrad Kielce 10 km BrakNIE
59 Łataś Paweł Kielce 10 km BrakNIE
60 Łosak Adrian Daleszyce 10 km FITNESS ACTIVETAK
61 Majecki Robert Sandomierz 10 km JW3533NIE
62 Markiewicz Sylwia Sobków 10 km Sobków BiegaNIE
63 Mazurkiewicz Mateusz Kielce 10 km Kamrat TeamTAK
64 Mazurkiewicz Mariusz Kielce 10 km Kamrat Team TAK
65 Miller Stefan Łagów 10 km BrakTAK
66 Miller Paweł Łagów 10 km BrakTAK
67 Misztal Marcin Huta Nwa 10 km BrakNIE
68 Neska Grzegorz Klwów 10 km BrakTAK
69 Niewadzi Sylwester Serwis 10 km BrakTAK
70 Nowak Karol Kielce 10 km BrakTAK
71 Ossak Justyna Opatów 10 km BrakTAK
72 Picheta Piotr Piekoszów 10 km Woźniak Running TeamTAK
73 Podsiadło Wojciech Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
74 Prasał Adrianna Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćNIE
75 Praszek Łukasz Kielce 10 km STOKOWCZYKITAK
76 Przepióra Renata Kielce 10 km BrakTAK
77 Robak Jarosław Niestachów 10 km BrakTAK
78 Rodkiewicz-Kaługa Maria Kielce 10 km BrakTAK
79 Ruchomski Wiesław Kielce 10 km BrakTAK
80 Rydz Artur Dyminy 10 km BrakTAK
81 Rytlewska Barbara Bieliny 10 km BrakTAK
82 Rytlewski Artur Bieliny 10 km BrakTAK
83 Rzadkowska Anna Kielce 10 km BrakTAK
84 Rzepka Joanna Huta Nowa 10 km BrakNIE
85 Sieroń Tomasz Dyminy 10 km BrakTAK
86 Skrzyniarz Julita Bieliny 10 km BrakTAK
87 Soczomska-Kroma Anna Bieliny 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćTAK
88 Soczumska Angelika Skorzeszyce 10 km BrakNIE
89 Stachera Krzysztof Bieliny 10 km BrakNIE
90 Stachurski Jacek Kielce 10 km BrakTAK
91 Staniec Piotr Kielce 10 km Ślęzak teamTAK
92 Stępień Sylwia Kakonin 10 km BrakTAK
93 Stępień Zenon Kielce 10 km kkl kielceTAK
94 Stępień Grzegorz Kielce 10 km BrakTAK
95 Suchorab Marzena Włoszczowice 10 km BrakTAK
96 Szaniecki Piotr Daleszyce 10 km BrakTAK
97 Szplit Marcin Kielce 10 km BrakTAK
98 Sztorc Maciej Makoszyn 10 km LZS MakoszynNIE
99 Szwajca Tomasz Kielce 10 km BrakTAK
100 Świetlik Martyna Kielce 10 km Biegnę, zeby Bartek mógł biegaćTAK
101 Teliga Rafał Huta Nowa 10 km LZS MakoszynTAK
102 Telka Paweł Kielce 10 km Mechanik i Przyjaciele TAK
103 Tusień Krystian Zagnańsk 10 km BrakTAK
104 Tutaj Łukasz Kielce 10 km BrakTAK
105 Urbaniak Michał Kielce 10 km BrakTAK
106 Wasik Marcin Piotrów 10 km VolturiTAK
107 Wąder Wojciech Bieliny 10 km Wonder Canicross TeamTAK
108 Wieczorek Katarzyna Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegać TAK
109 Wieczorek Piotr Kielce 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegać TAK
110 Wilk Dariusz Wapiennik 10 km BrakTAK
111 Wojtasinski Marcin Kielce 10 km BrakNIE
112 Wolszczak Rafał Kielce 10 km BrakTAK
113 Woźniak Łukasz Strawczyn 10 km KIFATO MK / WOŹNIAK RUNNING TEAM TAK
114 Woźniczko Robert Kielce 10 km BrakTAK
115 Wójcik Jakub Kielce 10 km CKB KIELCE/#HERE/BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆTAK
116 Wrona Izabela Pawłów 10 km Stowarzyszenie Gmina Pawłów PlusTAK
117 Wysocki Damian Pierzchnica 10 km Biegnę, żeby Bartek mógł biegaćNIE
118 Zalińska Małgorzata Lechów 10 km BrakNIE
119 Zaliński Piotr Lechów 10 km BrakNIE
120 Zatorski Paweł Kielce 10 km BIEGAM ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆTAK
121 Zawłocka Joanna Brzeziny 10 km 1983TAK
122 Ziental Dariusz Nowiny 10 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту