Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

CROSS SATURNA

Miejsce i termin: Czeladź, 2018-09-29
Organizator: Organizatorem biegu i marszu nordic walking jest: Stowarzyszenie Czeladź Biega.
Współorganizatorem biegu i marszu jest: Galeria Sztuki Współczesnej „Elektrownia”.
Opis zawodów: Bieg i marsz odbędzie się 29 września 2018 roku na terenach leśnych i parkowych rozciągających się
od ulicy Szyb Jana aż do granicy miasta. Trasa crossowa w 90% szuter i leśne ścieżki.
Start: godzina 18:00 ul. Szyb Jana 1 Czeladź.
Weryfikacja zawodników oraz wydawanie numerów startowych odbędzie w się w dniu imprezy tj. 29
września w godzinach od 14 do 17:30 w biurze zawodów zlokalizowanych w Galerii Sztuki
Współczesnej „Elektrownia” ul. Dehnelów 45 Czeladź (oddalonej 300 metrów od miejsca startu).
Długość trasy: bieg 10 km oraz nordic walking 7 km.
Drużynę tworzą zawodnicy przez wpisanie jednakowo brzmiącej nazwy w polu "drużyna"
Wpisowe i wpłata: Wpisowe wynosi 30 zł i wpłacane jest w systemie mikropłatności przez stronę zapisów do biegu do dnia 27.09.2018

Osoby nieopłacone będą sukcesywnie usuwane z listy. W dniu zawodów nie ma możliwości zapisania się na bieg
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Drużyna Wpłata
1 Adamik-Wiekiera Ewelina Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km TAK
2 Adamus Aneta Chorzów Marsz Nordic Walking 7 km Ekipa Na KijachTAK
3 Adamus Czesław Chorzów Marsz Nordic Walking 7 km Ekipa Na KijachTAK
4 Agdan Krzysztof Czeladź Bieg 10 km TAK
5 Antosiewicz Bogdan Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
6 Anyż Maria Będzin Marsz Nordic Walking 7 km TAK
7 Baczyńska-Jach Anna Sosnowiec Bieg 10 km TAK
8 Bagińska Dorota Sławków Marsz Nordic Walking 7 km 1968TAK
9 Bagiński Łukasz Lubliniec Bieg 10 km Kurła kaj ta meta?!TAK
10 Bakoń Małgorzata Łaziska Górne Marsz Nordic Walking 7 km TAK
11 Banasiewicz Damian Będzin Bieg 10 km #byledometyTAK
12 Bereszko Waldemar Sosnowiec Bieg 10 km TAK
13 Biesaga Wiktor Czeladź Bieg 10 km TAK
14 Blachnik Agnieszka Chorzów Marsz Nordic Walking 7 km KLACHULETAK
15 Bladowska Marta Czeladź Bieg 10 km TAK
16 Błaszczyk Krzysztof Będzin Bieg 10 km #byledomety TAK
17 Błaszczyk Sebastian Zawadzkie Bieg 10 km Kurła kaj ta meta ?!TAK
18 Bodzioch Grzegorz Czeladź Bieg 10 km TAK
19 Brodiuk Norbert Gliwice Bieg 10 km Night Runners Gliwice TAK
20 Brodzińska Kamila Sosnowiec Bieg 10 km W pogoni za duchemTAK
21 Bucki Marcin Sosnowiec Bieg 10 km TAK
22 Burakowska Małgorzata Sosnowiec Bieg 10 km 1974TAK
23 Byczek Izabela Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Carbon OCR Racing TeamTAK
24 Chrzanowska Barbara Będzin Bieg 10 km TAK
25 Cieśla Anna Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy DurśTAK
26 Dędek Gerard Będzin Bieg 10 km Saint-Gobain SQUADTAK
27 Dobkowska-Szefer Daria Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Lubię Burpees'yTAK
28 Dobkowski Martin Chorzow Bieg 10 km Lubię Burpees?yTAK
29 Dorobek Agata Zabrze Bieg 10 km TAK
30 Dors Łukasz Janów Marsz Nordic Walking 7 km Kabex Podkowa JanówTAK
31 Dors Grzegorz Janów Marsz Nordic Walking 7 km Kabex Podkowa JanówTAK
32 Drygalska Aleksandra Będzin Marsz Nordic Walking 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
33 Dudkiewicz Anna Katowice Bieg 10 km Eko Okna- RunnersTAK
34 Duszyńska Marta Katowice Bieg 10 km DŻEM TEAMTAK
35 Dziąbor Andrzej Będzin Bieg 10 km #byledometyTAK
36 Dziubek Monika Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km TAK
37 Fiałkowska Bożena Sosnowiec Bieg 10 km Harpagan SosnowiecTAK
38 Filik Magdalena Czeladź Bieg 10 km TAK
39 Filik Anna Czeladź Bieg 10 km #czeladzbiegaTAK
40 Formicki Michał Czeladź Bieg 10 km #czeladzbiegaTAK
41 Foryś Piotr Katowice Bieg 10 km TAK
42 Franki Marcin Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy DurśTAK
43 Furman Sylwia Sosnowiec Bieg 10 km Wirusy TAK
44 Gagatek Wirginia Siemianowice Śląskie Marsz Nordic Walking 7 km Carbon OCR Racing Team TAK
45 Gajewska Monika Dabrowa Gornicza Bieg 10 km TAK
46 Gałązka Julia Janów Marsz Nordic Walking 7 km Kabex Podkowa JanówTAK
47 Gałkiewicz Michał Katowice Bieg 10 km TAK
48 Gałkiewicz Monika Katowice Bieg 10 km TAK
49 Garnowski Maciej Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Author BicyclesTAK
50 Gawron Jolanta Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km TAK
51 Gazda Dorota Katowice Marsz Nordic Walking 7 km TAK
52 Gierczak Łukasz Sosnowiec Bieg 10 km TAK
53 Gilova Monika Bedzin Marsz Nordic Walking 7 km TAK
54 Gołębiowski Piotrek Chorzów Bieg 10 km Będzin TeamTAK
55 Górniak Adam Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km TAK
56 Górnik Jerzy Katowice Marsz Nordic Walking 7 km TAK
57 Grabowska Anita Sosnowiec Bieg 10 km TAK
58 Grela Przemysław Siemianowice Śl. Bieg 10 km Strong HouseTAK
59 Gruchlik Bartosz Siemianowice Bieg 10 km TAK
60 Grzesiak Justyna Sławków Bieg 10 km TAK
61 Grzesiak Wojciech Sławków Bieg 10 km TAK
62 Gwiazda Ewa Będzin Marsz Nordic Walking 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
63 Hamerla Agnieszka Sosnowiec Bieg 10 km GitfitduoTAK
64 Hanasiewicz Marcin Czeladź Bieg 10 km TAK
65 Hauke Iwona Siemonia Marsz Nordic Walking 7 km Bobry WalkingTAK
66 Herman Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10 km Runonline TeamTAK
67 Hoły Leszek Czeladź Bieg 10 km TAK
68 Horbacz Dariusz Sosnowiec Bieg 10 km ZimnokrwiściTAK
69 Hycnar Katarzyna czeladź Bieg 10 km TAK
70 Hyla Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km TAK
71 Jach Jolanta Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
72 Jach Marcin Sosnowiec Bieg 10 km TAK
73 Jackowska Monika Bedzin Bieg 10 km TAK
74 Jacoszek Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10 km TAK
75 Jacoszek Rafał Siemianowice Śląskie Bieg 10 km TAK
76 Janczyk Radosław Będzin Bieg 10 km TAK
77 Janczyk Kamil Będzin Bieg 10 km TAK
78 Jankowska Becia Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km WIRUSYTAK
79 Jankowski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km TAK
80 Janus Przemysław Czeladź Bieg 10 km STRONG HOUSE TAK
81 Jaros Marcin Czeladź Bieg 10 km TAK
82 Jączyk Magdalena Parkoszowice Bieg 10 km TAK
83 Jężak Piotr Czeladź Bieg 10 km TAK
84 Jurczak Brygida Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km TAK
85 Kachel Mateusz Tychy Bieg 10 km Carbon OCR Racing TeamTAK
86 Kacprowski Filip Tychy Bieg 10 km TAK
87 Kaleta Piotr Będzin Bieg 10 km Banda z PlacuTAK
88 Kalinowski Emil Czeladź Bieg 10 km #Czeladzbiega TAK
89 Kaliściak Ewa Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
90 Kałużna Anna Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km TAK
91 Kasprzyk Łukasz Będzin Bieg 10 km TAK
92 Kaszuba Łukasz Czeladź Bieg 10 km TAK
93 Kaszuba Katarzyna Czeladz Marsz Nordic Walking 7 km TAK
94 Kawecka Ania Maków Bieg 10 km TAK
95 Kaźmierczak Marcin Lubliniec Bieg 10 km Kurła kaj ta meta?!TAK
96 Kęska Paulina Katowice Bieg 10 km DżemTAK
97 Kiszka-Maziarczuk Berenika Chorzów Marsz Nordic Walking 7 km Lecymy DurśTAK
98 Klejszta Grzegorz Mysłowice Bieg 10 km #czeladzbiegaTAK
99 Kłonowska-Benduch Joanna Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
100 Kmera Tomasz Sosnowiec Bieg 10 km Saint-Gobain-SQUADTAK
101 Kochman Krzysztof Sosnowiec Bieg 10 km Harpagan SosnowiecTAK
102 Kolarczyk Kamila Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km WirusyTAK
103 Kołek Patryk Janów Marsz Nordic Walking 7 km Kabex Podkowa Janów TAK
104 Kołodziej Sara Siemianowice śląskie Bieg 10 km Gorące duchemTAK
105 Komasińska Katarzyna Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
106 Komasińska Karolina Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
107 Korczak Oliwia Czeladź Bieg 10 km #czeladzbiegaTAK
108 Korczak Łukasz Czeladź Bieg 10 km #czeladzbiegaTAK
109 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg 10 km Lubię Burpees'yTAK
110 Kosteczka Sabina Siewierz Marsz Nordic Walking 7 km TAK
111 Kosteczka Mateusz Siewierz Marsz Nordic Walking 7 km TAK
112 Kowal Agata Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
113 Kowalik Wojciech Będzin Bieg 10 km TAK
114 Kozerańska Aneta Wojkowice Bieg 10 km Wild Dogs TeamTAK
115 Kozioł-Żurawska Dorota Katowice Marsz Nordic Walking 7 km KlachuleTAK
116 Kożuch Agnieszka Piekary ŚLąskie Bieg 10 km Lecymy DurśTAK
117 Krainski Piotr Czeladz Marsz Nordic Walking 7 km #czeladzbiegaTAK
118 Krężel Joanna Sosnowiec Bieg 10 km Biegowa kuźnia TAK
119 Krupa Kacper Czeladź Bieg 10 km TAK
120 Kruszek Małgorzata Katowice Bieg 10 km TAK
121 Krzak Izabela Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km Carbon OCR Racing TeamTAK
122 Księżopolski Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km W pogoni za duchemTAK
123 Kużdżał Patryk Czeladź Bieg 10 km TAK
124 Kwarciak Katarzyna Katowice Bieg 10 km Carbon OCR Racing TeamTAK
125 Kwaśniak-Minor Zuzanna Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
126 Latos Wojtek Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km TAK
127 Latos Edyta Dąbrowa Górnicza Marsz Nordic Walking 7 km Carbon OCR Racing TeamTAK
128 Lulko Magdalena Czeladź Bieg 10 km SEKCJA PIASKITAK
129 Łaba-Szymura Małgorzata Będzin Marsz Nordic Walking 7 km TAK
130 Łączyk Jerzy Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
131 Łączyk Barbara Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km #czeladźbiegaTAK
132 Łoszajć Justyna Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km WirusyTAK
133 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10 km #GrodziecRunTAK
134 Macholc Bartosz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km ZimnokrwiściTAK
135 Machura Piotr Bobrowniki Bieg 10 km TAK
136 Maciejaszek Przemysław Sosnowiec Bieg 10 km TAK
137 Maciejaszek Aleksandra Sosnowiec Bieg 10 km TAK
138 Maciejko Grzegorz Gliwice Bieg 10 km Tytani WSBTAK
139 Macińska Estera Piekary Śląskie Marsz Nordic Walking 7 km Lecymy DurśTAK
140 Majcherczyk Mateusz Sosnowiec Bieg 10 km TAK
141 Majcherczyk Wacław Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
142 Majcherczyk Krzysztof Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km TAK
143 Majda Patrycja Sosnowiec Bieg 10 km TAK
144 Malach Agnieszka Strzelce Opolskie Bieg 10 km Kurła kaj ta meta?!TAK
145 Malinowski Adrian Będzin Bieg 10 km #czeladzbiega TAK
146 Małka Marian Gliwice Marsz Nordic Walking 7 km TAK
147 Małka Irena Gliwice Marsz Nordic Walking 7 km TAK
148 Mańka Wojciech Chorzów Bieg 10 km TAK
149 Maślanka Krzysztof Czeladź Bieg 10 km TAK
150 Materny Anna Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km # czeladzbiegaTAK
151 Matonia Szymon Siemianowice Śląskie Bieg 10 km #czeladzbiegaTAK
152 Matuszewska Monika Gliwice Bieg 10 km TAK
153 Mazur Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km BentelerTAK
154 Mazur Zbigniew Zabrze Bieg 10 km Running Team ZabrzeTAK
155 Mazur Mariusz Sosnowiec Bieg 10 km TAK
156 Mędrala Małgorzata Będzin Marsz Nordic Walking 7 km TAK
157 Misiurek Ernest Katowice Bieg 10 km TAK
158 Moos Michał Czeladź Bieg 10 km Strong HouseTAK
159 Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km TAK
160 Mrozik Kacper Czeladź Bieg 10 km TAK
161 Mrózek Tomasz Gliwice Bieg 10 km TAK
162 Mucha Michał Czeladź Bieg 10 km TAK
163 Muskała Mateusz Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km WIRUSYTAK
164 Mysłek Mariusz Jastrzebie- zdrój Marsz Nordic Walking 7 km TAK
165 Naturalny Kamil Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km -TAK
166 Nawrocki Adam Siemianowice Bieg 10 km TAK
167 Niedbała Magdalena Czeladź Bieg 10 km -TAK
168 Niedziela Kamil Sosnowiec Bieg 10 km W pogoni za duchemTAK
169 Niezgoda Magdalena Katowice Marsz Nordic Walking 7 km Carbon Ocr Race TeamTAK
170 Noga Łukasz Sosnowiec Bieg 10 km Sekcja PiaskiTAK
171 Nowak Agnieszka Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
172 Nowak Małgorzata Czeladź Bieg 10 km TAK
173 Nowak Monika Katowice Marsz Nordic Walking 7 km PORAŻENI SPORTEMTAK
174 Nowak Grzegorz Czeladz Marsz Nordic Walking 7 km TAK
175 Nowak Magdalena Czeladź Bieg 10 km TAK
176 Nowak Adam Sosnowiec Bieg 10 km TAK
177 Nycz Elżbieta Siemianowice śląskie Bieg 10 km Gorące duchemTAK
178 Okraska Paulina Będzin Bieg 10 km TAK
179 Okraska Grzegorz Będzin Bieg 10 km TAK
180 Olczyk Rafał Czeladź Bieg 10 km TAK
181 Olszewski Artur Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km TAK
182 Ościłowicz Ewa Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km TAK
183 Owczarz Irena Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km #czeladźbiegaTAK
184 Pająk Marek Siemianowice Śląskie Bieg 10 km TAK
185 Pałyga Agnieszka Sosnowiec Bieg 10 km parkrun KatowiceTAK
186 Patyk Ryszard Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
187 Pawelec Sebastian Sosnowiec Bieg 10 km HARPAGAN SOSNOWIECTAK
188 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 10 km Będzin TeamTAK
189 Pawlak Dorota Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km Carbon OCR Racing TeamTAK
190 Pawlak Sebastian Czeladź Bieg 10 km Carbon OCR Racing TeamTAK
191 Penar Dominik Czeladź Bieg 10 km PiaskiTAK
192 Penar Grzegorz Czeladź Bieg 10 km TAK
193 Pernikoza Michał Czeladź Bieg 10 km TAK
194 Pęcherczyk Anna Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km #czeladzbiegaTAK
195 Piątek Ewa Sosnowiec Bieg 10 km TAK
196 Piątek - Olszewska Klaudia Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km TAK
197 Piega Katarzyna Sosnowiec Bieg 10 km TAK
198 Pieniążek Katarzyna Czeladź Bieg 10 km TAK
199 Pieniowska Karolina Świętochłowice Bieg 10 km TAK
200 Pietruszka Przemysław Sosnowiec Bieg 10 km wkurw_teamTAK
201 Pietrzyk Angelika Janów Marsz Nordic Walking 7 km Kabex Podkowa JanówTAK
202 Pilarczyk Łukasz Katowice Bieg 10 km TAK
203 Pilecki Piotr Sosnowiec Bieg 10 km TAK
204 Pinkawa Agnieszka Katowice Marsz Nordic Walking 7 km TAK
205 Piotrowska-Rup Beata Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km Czeladź BiegaTAK
206 Podlewska Karolina Katowice Bieg 10 km TAK
207 Podsiadło Nina Podzamcze Bieg 10 km TAK
208 Pokorny Agnieszka Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
209 Ptaś Jolanta Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km Mosir CzeladzTAK
210 Ptaś Agnieszka Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km Mosir tkkf saturn CzeladzTAK
211 Radzięta Anna Czeladź Bieg 10 km -TAK
212 Rogacz Piotr Sosnowiec Bieg 10 km HDR Watacha Dąbrowa GórniczaTAK
213 Rogóż Kamil Będzin Bieg 10 km TAK
214 Rudy Barbara Sosnowiec Bieg 10 km TAK
215 Rusin Ewa Czeladź Bieg 10 km STRONG HOUSE TAK
216 Rychlik Patryk Klucze Bieg 10 km TAK
217 Rychlik Sebastian Klucze Bieg 10 km 2008TAK
218 Sas Beata Sosnowiec Bieg 10 km Biegowa Kuźnia TAK
219 Sądaj Sandra Bolesławiec Bieg 10 km TAK
220 Sieczka Robert Sosnowiec Bieg 10 km TAK
221 Sieczka Anna Sosnowiec Bieg 10 km TAK
222 Siwy Karolina Będzin Bieg 10 km TAK
223 Siwy Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km TAK
224 Skwarek Tomasz Katowice Bieg 10 km Carbon OCR Racing TeamTAK
225 Skwarek Piotr Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km TAK
226 Słupianek Paweł Katowice Marsz Nordic Walking 7 km TAK
227 Smolik Sławomir Świętochłowice Bieg 10 km GitfitduoTAK
228 Sodowski Marek Siemianowice Śląskie Bieg 10 km TAK
229 Sojda Sylwia Siemianowice Bieg 10 km TAK
230 Sosnowska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km ŁazarzeTAK
231 Soter Bartłomiej Czeladź Bieg 10 km parkrun KatowiceTAK
232 Srokosz Weronika Sosnowiec Bieg 10 km TAK
233 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg 10 km Lecymy DurśTAK
234 Stalmach Teresa Będzin Grodziec Marsz Nordic Walking 7 km TAK
235 Stareprawo Grażyna Sosnowiec Bieg 10 km TAK
236 Staszewski Konrad Sosnowiec Bieg 10 km #czeladzbiegaTAK
237 Strójwąs Magdalena Sosnowiec Bieg 10 km TAK
238 Struzik Agata Sosnowiec Bieg 10 km CITY FITNESS ZAGÓRZETAK
239 Strzebińczyk Iwona Siemianowice Śl Marsz Nordic Walking 7 km TAK
240 Studniarz Rafał Czeladź Bieg 10 km TAK
241 Stypułkowski Tomasz Sosnowiec Bieg 10 km Samotny WilkTAK
242 Swoboda Tomasz Szymiszów Bieg 10 km Kurła kaj ta meta?!TAK
243 Szadkowski Marek Bytom Bieg 10 km TAK
244 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 10 km Będzin TeamTAK
245 Szatniewska Agnieszka Będzin Bieg 10 km TAK
246 Szaton Bogusław CZELADŹ Bieg 10 km TAK
247 Szczęsna Edyta Czechowice - Dziedzice Bieg 10 km Carbon OCR Racing TeamTAK
248 SZCZĘŚNIAK SYLWIA CZELADŹ Bieg 10 km TAK
249 Szeląg Aleksandra Czeladź Bieg 10 km TAK
250 Szewczyk Kasia Sosnowiec Bieg 10 km WirusyTAK
251 Szpila Agnieszka Chorzów Bieg 10 km TAK
252 Szwarcer Artur Siemianowice Śląskie Bieg 10 km TAK
253 Szwed Bożena Siemianowice Bieg 10 km TAK
254 Szyja Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km TAK
255 Ścibisz Marta Czeladź Bieg 10 km TAK
256 Ślęk Aneta Sosnowiec Bieg 10 km Harpagan SosnowiecTAK
257 Ślusarski Leszek Rogoźnik Bieg 10 km TAK
258 Świadek Wojciech Psary Bieg 10 km TAK
259 Świrad Mirosław Będzin Bieg 10 km TAK
260 Tekieli Tomek Sosnowiec Bieg 10 km Klub Byłych DżentelmenówTAK
261 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz Nordic Walking 7 km TAK
262 Torzewska Lidia Czeladź Bieg 10 km Strong HouseTAK
263 Torzewski Jacek Czeladź Bieg 10 km Strong HouseTAK
264 Trzęsimiech Adam Sosnowiec Bieg 10 km TAK
265 Turek Rafał Będzin Bieg 10 km TAK
266 Tylikowska Małgorzata Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
267 Tylikowski Piotr Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
268 Ufel Joanna Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km MOSIR TKKF SATURN CZELADŹTAK
269 Ufel Marcelina Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
270 Ufel Marcin Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
271 Wałczyk Katarzyna Czeladź Bieg 10 km Strong House TAK
272 Wawrzyczek Grzegorz Zabrze Bieg 10 km TAK
273 Wąsacz Maciej Sosnowiec Bieg 10 km Strong HouseTAK
274 Wątroba Agnieszka Libiąż Marsz Nordic Walking 7 km TAK
275 Widera Anna Wojkowice Bieg 10 km TAK
276 Wiekiera Przemek Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km TAK
277 Wiekieta Marek Siemianowice Śląskie Bieg 10 km TAK
278 Wiekieta Helena Siemianowice Śląskie Bieg 10 km TAK
279 Wiekieta Daniel Siemianowice Śląskie Bieg 10 km TAK
280 Wilczak Małgorzata Libiąż Marsz Nordic Walking 7 km TAK
281 Wilk Rafał Piaski Bieg 10 km SEKCJA PIASKITAK
282 Wojsław Marcin Kraków Bieg 10 km TAK
283 Wolak Łukasz Sosnowiec Bieg 10 km TAK
284 Wójcik Anna Sosnowiec Bieg 10 km TAK
285 Wrzosek Urszula Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km Carbon OCR Racing Team TAK
286 Wrzosek Damian Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km Carbon OCR Racing TeamTAK
287 Wykurz Liliana Wojkowice Bieg 10 km TAK
288 Wywiał Łukasz Wojkowice Bieg 10 km Saint-Gobain SquadTAK
289 Zakrzewska Agnieszka Czeladź Bieg 10 km TAK
290 Zakrzewski Paweł Czeladź Bieg 10 km STRONG HOUSE TAK
291 Zemła Iwona Malinowice Marsz Nordic Walking 7 km TAK
292 Zemła Krzysztof Malinowice Bieg 10 km TAK
293 Zielińska Grażyna Dobieszowice Marsz Nordic Walking 7 km TAK
294 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 10 km Gmina PsaryTAK
295 Zięba Łukasz Katowice Bieg 10 km TAK
296 Ziuziański Roman Siemianowice Śląskie Bieg 10 km TAK
297 Zych Jacek Czeladź Bieg 10 km TAK
298 Zych Sylwia Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km TAK
299 Zydek Ewa Dobieszowice Marsz Nordic Walking 7 km TAK
300 Żurek Lena Będzin Bieg 10 km TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту