Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

XXX OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY
10-TKA PO ZIEMI BIŁGORAJSKIEJ

Miejsce i termin: Biłgoraj, 2018-10-07
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju.
Wójt Gminy Biłgoraj.
LKS „Znicz” w Biłgoraju.
Inicjatywa Biłgoraj Biega.
Opis zawodów: Trasa (podłoże asfaltowe) Biegu Ulicznego: stadion OSiR (start) – ul.: Targowa - Stadionowa –Obwodnica Północna – Moniuszki – Romanowskiego – Radzięcka – Gromada – Majdan Gromadzki – Nadrzecze (meta).
Biegi młodzieżowe przeprowadzone będą na terenach przy Stadionie OSiR (trasy: bieżnia lekkoatletyczna, ulica i trawiaste boiska piłkarskie).
Biuro Zawodów umiejscowione będzie w Hali Sportowej OSiR w Biłgoraju, ul. Targowa 15).
9: 30 – 11: 45 – przyjmowanie zgłoszeń do biegów w Biurze Zawodów i odbiór pakietów startowych
Biegi dla dzieci i młodzieży
Godz.
1045 - 400 m. dziewczęta i chłopcy r. 2009-2010
1050 - 600 m. dziewczęta r. 2007-2008
1100 - 600 m. chłopcy r. 2007-2008
1110 - 800 m. dziewczęta r. 2005-2006
1120 - 800 m. chłopcy r. 2005-2006
1130 - 1000 m. dziewczęta r. 2003-2004
1140 - 1000 m. chłopcy r. 2003-2004
1150 - 300 m. Bieg Pierwszaka (dziewczęta i chłopcy r. 2011)
1200 - 150 m. Bieg Przedszkolaka (dziewczęta i chłopcy r. 2012 i mł.)
10 km. - Bieg Główny:
1230 – Start
1400 – Dekoracje
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa (płatność on-line przy zapisach na stronie firmy Chronotex) wynosi 30 zł. Osoby, które nie uiszczą opłaty startowej do dnia 26.09.2018 r. zostaną usunięte z listy startowej w celu umożliwienia zapisu wszystkim zdecydowanym. Powtórna rejestracja możliwa z równoczesną wpłatą w miarę dostępności pakietów startowych.
W przypadku nie osiągnięcia limitu zgłoszeń elektronicznych zgłoszenia przyjmowane będą dodatkowo w dniu startu (bez zagwarantowania pakietu startowego) w godz. 9:30 – 11:45
(w Biurze Zawodów – Hala Sportowa OSiR, ul. Targowa 15). Opłata startowa w dniu zawodów wynosi 50 zł.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamek Adam Lublin 10 km BrakNIE
2 Balicki Zbigniew Zwierzyniec 10 km BrakTAK
3 Banaśkiewicz Kamil Dominów 10 km Cisowianka Team PLTAK
4 Banicki Michał Skokówka 10 km Rozbiegany ZamośćNIE
5 Bemben Anna Nowa Sarzyna 10 km BrakNIE
6 Bernaciak Bartosz Rudnik 10 km lkb.rudnikTAK
7 Bernaś Dariusz Biłgoraj 10 km BrakTAK
8 Białas Dariusz Frampol 10 km BrakTAK
9 Biały Michał Kraśnik 10 km SKB KraśnikTAK
10 Biały Piotr Kraśnik 10 km SKB KraśnikTAK
11 Biernacka Justyna Biłgoraj 10 km BrakTAK
12 Biernacki Paweł Biłgoraj 10 km BrakTAK
13 Blacha Agata Biłgoraj 10 km BrakNIE
14 Blajer Elżbieta Rzeszów 10 km BrakTAK
15 Blajer Maciej Rzeszów 10 km BrakTAK
16 Blicharz Jacek Biłgoraj 10 km BrakTAK
17 Borsuk Bartek Hedwiżyn 10 km BrakTAK
18 Brzyska Marcelina Biłgoraj 10 km Ultra Wild Girls TeamTAK
19 Buksa Andrzej Pysznica 10 km SKB Stalowa WolaTAK
20 Buławski Krzysztof Puchaczów 10 km BrakNIE
21 Buryło Mateusz Jodłówka 10 km Perfect Runner Team/Jarosławski BiegaczTAK
22 Chmiel Tomasz Nadrzecze 10 km NADRZECZETAK
23 Cich Agnieszka Biłgoraj 10 km BrakTAK
24 Czyrw Daniel Biłgoraj 10 km Potrenujemy?TAK
25 Dąbrowska Lidia Biłgoraj 10 km NADRZECZENIE
26 Dąbrowski Andrzej Józefów 10 km BrakTAK
27 Demucha Maciej Biłgoraj 10 km BrakTAK
28 Dudek Sylwester Rudnik 10 km lkb.rudnikNIE
29 Dzido Jolanta Okrągłe 10 km BrakTAK
30 Gałka Krzysztof Tarnogród 10 km BrakTAK
31 Garbacz Marcin Janów Lubelski 10 km BrakTAK
32 Grabias Mateusz Biłgoraj 10 km BrakNIE
33 Grabias Jarosław Biłgoraj 10 km BrakTAK
34 Grasza Artur Biłgoraj 10 km NADRZECZETAK
35 Grela Andrzej Biłgoraj 10 km KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIATAK
36 Gronowska Małgorzata Horyszów 10 km RGBTAK
37 Hrymak Stanisław Lubaczów 10 km BrakTAK
38 Hurkała Mateusz Biłgoraj 10 km ZSZiO w Biłgoraju/BSK Miód KozackiTAK
39 Jacek Andrzej Zamość 10 km BrakTAK
40 Jankowski Eugeniusz Puławy 10 km OPEC - PUŁAWYTAK
41 Jargiło Robert Jastkowice 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaNIE
42 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
43 Kaproń Łukasz Janów Lubelski 10 km BrakTAK
44 Kaproń Czesław Janów Lubelski 10 km FORTACO TeamTAK
45 Karasinski Michał Rudnik 10 km lkb.rudnikTAK
46 Karkut Bogdan KOMORÓW 10 km UKS Tiki Taka KolbuszowaNIE
47 Khomych Hryhorii LUCK 10 km LKB,,RUDNIK''SK,,Kovel''NIE
48 Kiper Maciej Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
49 Kołakowski Przemek Zamość 10 km 2.LBOT/25blp ZamośćTAK
50 Kołodziej Anna Korczów 10 km BrakTAK
51 Komar Joanna Żyrzyn 10 km Potrenujemy?TAK
52 Kopacz Adam Nowa Sarzyna 10 km BrakTAK
53 Kopacz Piotr Nowa Sarzyna 10 km BrakTAK
54 Kostowski Stanisław Chełm 10 km BrakTAK
55 Kot Leszek Łęczna 10 km LW BogdankaTAK
56 Kot Piotr Zamość 10 km Rozbiegany ZamośćTAK
57 kowalski jan Zamość 10 km BrakNIE
58 Kraczek Paweł Biłgoraj 10 km Wesoła SiódemkaTAK
59 Krawczak Marian Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
60 Krawczyk Maciej Biłgoraj 10 km BrakNIE
61 Krupa Kamil Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWATAK
62 Kuchta Monika Ułęż 10 km Potrenujemy?NIE
63 Kulanin Karol Wola Dereźniańska 10 km ZSZiO w BiłgorajuTAK
64 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 10 km Superior Team PrzemyślTAK
65 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 10 km Szafa Biegacza TeamTAK
66 Lepiarz Sylwester Rudnik 10 km lkb.rudnikNIE
67 Łancucki Stanislaw Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
68 Łukasik Zbyszek Rapy Dylańskie 10 km RAPY MASTERSTAK
69 Łukasik Paweł Biłgoraj 10 km RAPY MASTERSTAK
70 Łukaszczyk Henryk Hrubieszów 10 km 1960TAK
71 Łukaszczyk Marcin Biłgoraj 10 km KLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA - BIŁGORAJTAK
72 Łukaszczyk Piotr Biłgoraj 10 km Klub Zdowego Stylu Życia BiłgorajNIE
73 Łuszczek Martyna Biszcza 10 km BrakTAK
74 Maciejak Mateusz Moszczanica 10 km BrakNIE
75 Maciejko Rafał Dachnów 10 km KresowianieNIE
76 Makarzec - Surma Agnieszka Biłgoraj 10 km BrakTAK
77 Makuchowska Joanna Przemysl 10 km BrakNIE
78 Markowicz Dariusz Markowicze 10 km BrakNIE
79 Marzec Małgorzata Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
80 Mazurek Leszek Lipowiec 10 km BrakNIE
81 Misiągiewicz Paweł Tarnogród 10 km ZSZiO w BiłgorajuTAK
82 Młynarski Stanisław Zarzecze k. Niska 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
83 Młynarz Bartłomiej Biłgoraj 10 km BrakNIE
84 Monastyrska Anna Zamość 10 km DrużynaATAK
85 Monastyrski Andrzej Zamość 10 km DrużynaATAK
86 Morawski Arkadiusz Adamów 10 km Nie ma letko LublinTAK
87 Morpak Michal Nisko 10 km BrakTAK
88 Moskal Agnieszka Żyrzyn 10 km Potrenujemy?TAK
89 Mróz Marek Warszawa 10 km POLCARTAK
90 Nalepa Tomasz Janów Lubelski 10 km GUKS ModliborzyceTAK
91 Nalepa Krzysztof BIŁGORAJ 10 km BrakTAK
92 Nowakowski Czesław Warszawa 10 km Klub Biegacza GOCHTAK
93 Oczkowski Roman Stalowa Wola 10 km amatorTAK
94 Oleksy Przemysław Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
95 Oleszek Magdalena Goraj 10 km BrakTAK
96 Oleszek Bolesław Goraj 10 km BrakTAK
97 Peszek Kamil Biłgoraj 10 km Wesoła SiódemkaNIE
98 Pieczykolan Piotr Biłgoraj 10 km BrakTAK
99 Piekarz Mariusz Przedzel 10 km skbTAK
100 Piekutowski Jacek Wola mała 10 km BrakTAK
101 Plewa Mateusz Janów Lubelski 10 km STAL TECHTAK
102 Podlipny Marek Wesołówka 10 km LW BogdankaTAK
103 Polak Irena BIŁGORAJ 10 km Biłgoraj Ultra TrailTAK
104 Predko Grażyna Tarnobrzeg 10 km BrakNIE
105 Procner Leszek Gromada 10 km BrakTAK
106 Przybyłowicz Paweł Biłgoraj 10 km NiezrzeszonyTAK
107 Psiuk Andrzej Stary Bidaczów 10 km BrakTAK
108 Pudło Marjan Zańie 10 km BrakNIE
109 Puźniak Patryk Aleksandrów Pierwszy 10 km BSK Miód KozzackiTAK
110 Rafał Eliza Biłgoraj 10 km UltraWildGirlsTeamNIE
111 Rawska-Śmieciuch Anna Lubaczów 10 km Biegomania LubaczówTAK
112 Robak Marcin Biłgoraj 10 km Wesoła SiódemkaTAK
113 Rogowski Piotr Biłgoraj 10 km BrakTAK
114 Sala Kamil Adam Dęblin 10 km Potrenujemy?TAK
115 Sędłak Adam Biłgoraj 10 km BrakTAK
116 Sęk Wiesław Pruchnik 10 km Perfect Runner Team Jarosławski BiegaczTAK
117 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
118 Sienkiewicz Michał Przemyśl 10 km PSK OLIMPIONIK SUPERIOR TRI TEAM PRZEMYŚLNIE
119 Skrzypczak Barbara Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub Biegacza TAK
120 Słoma Tadeusz Hrubieszów 10 km BrakTAK
121 Smoliniec Tomasz Dachnów 10 km Biegomania LubaczówNIE
122 Sobków Adam Moszczanica 10 km BrakTAK
123 Sokalska-Pizun Roksana Zamość 10 km 3 Zamojski Batalion ZmechanizowanyNIE
124 Sta Paulina Rudnik 10 km lkb.rudnikTAK
125 Staniszewski Janusz Krowica Lasowa 10 km Akademia SportuTAK
126 Staszowski Paweł Pruchnik 10 km --NIE
127 Stec Krzysztof Stalowa Wola 10 km BrakTAK
128 Stelmach Zbigniew Ćmiłow 10 km Lubelski węgiel BogdankaNIE
129 Stepniewski Norber Rudnik 10 km lb.rudnikNIE
130 Streit Beata Lubaczów 10 km Biegomania Lubaczów oNIE
131 Strzałka Ewelina Biłgoraj 10 km BrakTAK
132 Strzelecki Lubomir Jarosław 10 km BrakNIE
133 Swacha Piotr Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
134 Sysa Kazimierz Krasnystaw 10 km Krasnystaw BiegaTAK
135 Szabat Wiesław Annopol 10 km BrakTAK
136 Szawan Paweł Przeworsk 10 km PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWANIE
137 Szczepanek Ewelina Dęblin 10 km Potrenujemy TAK
138 Szkoda Robert Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
139 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km Aktywny PruchnikTAK
140 Szmit Joanna Łabunie 10 km KS Agros ZamośćNIE
141 Szpyt Justyna Biłgoraj 10 km BUT Biłgoraj Ultra TrailTAK
142 Szymanik Adam Tarnogród 10 km BrakTAK
143 Szymański Adam Stalowa Wola 10 km Stalowowolski Klub BiegaczaTAK
144 Świś Paweł Dzwola 10 km BrakTAK
145 Tokarz Tomasz Pysznica 10 km SKBTAK
146 Trzeźwińska Anna Kajetanówka 10 km BrakNIE
147 Trzeźwińska Anna Biłgoraj 10 km BrakNIE
148 Trzonek Andrzej Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
149 Tutka Dominik Biłgoraj 10 km Biłgoraj BiegaTAK
150 Urban Ewa Stalowa wola 10 km Stalowowolskiklub biegaczaTAK
151 Voznenko Marta Biłgoraj 10 km ZSZiO w BiłgorajuTAK
152 Walas Piotr Zamość 10 km BrakTAK
153 Warecki Radosław Przeworsk 10 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
154 Wernikowicz-Wrona Jlona Rudnik 10 km lkb.rudnikNIE
155 Węgrzyn Monika Komorów 10 km UKS Tiki Taka KolbuszowaTAK
156 Widz Łukasz Ryki 10 km Potrenujemy?TAK
157 Wielgus Piotr Wrocław 10 km ARTIBAUTAK
158 Winiarz Beata Cieszanów 10 km BrakNIE
159 Wiśniewski Sławomir Biłgoraj 10 km MARWIN BiłgorajTAK
160 Wosik Daniel Nietulisko Małe 10 km DANIEL WOSIK TERVEL TEAMNIE
161 Wosk Jacek Ryki 10 km Lost in Sport/Potrenujemy?TAK
162 Wójciak Piotr Lubaczów 10 km BrakTAK
163 Wrocławski Stanisław Chodel 10 km LW BogdankaTAK
164 Wybranowski Paweł Zamosc 10 km BrakNIE
165 Zając Anna Jarczów 10 km BrakTAK
166 Zasiadko Mikołaj Łęczna 10 km LW BogdankaTAK
167 Zdunek Michał Frampol 10 km Gmina FrampolNIE
168 Zielonka Monika Lipiny Dolne 10 km BrakTAK
169 Żak Arkadiusz Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
170 Żak Jacek Jarosław 10 km BrakNIE
171 Żurawski Mieczysław Stalowa Wola 10 km STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZATAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту