займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

V RAJD HAJSTRA

Miejsce i termin: Sośnie, 2018-09-08
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przyjazne Otoczenie, Cieszyn, ul. Kościelna 44, 63-435 Sośnie

PATRONAT
Wójt Gminy Sośnie i Nadleśnictwo Antonin

KONTAKT
Dyrektor biegu:
p. Piotr Myszkowski tel. 604-654-165 e-mail: phmyszkowski@gmail.com
p. Waldemar Blaźniak tel: 531 931 446 e-mail: w.blazniak@poznan.lasy.gov.pl
Opis zawodów: Termin: 08.09.2018 r. godz. 10:00.
START i META: STANICA HARCERSKA ,,BIAŁY DANIEL’’ W MOJEJ WOLI, 63-435 SOŚNIE, ul. Harcerska 1.
Rajd Hajstra obejmuje
Trasę rowerową nr 1(Lasów Rychtalskich)- 37 km
Trasę rowerową nr 2(Rodzinną) - 14 km
Marsz Nordic Walking 10 km
Wszyscy zawodnicy Biegu muszą zostać zweryfikowani w dniu zawodów, w biurze zawodów od godz. 8.00 do godz. 10:00.
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: bezpłatny
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abel Karol Kalisz Trasa rowerowa nr 1 - 37 km Ktk cyklista kaliszNIE
2 Aleksandrzak Stanisław Ostrów Wielkopolski Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
3 Andrzejak Halina Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
4 Anioł Monika Kępno Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
5 Anioł Małgorzata Kępno Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
6 Anioł-Misiak Karolina Kępno Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
7 Bajodek Gabrysia Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Zakład Usługowo-Handlowy Maciej SchubertNIE
8 Bajodek Nikodem Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
9 Bajodek Nadia Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
10 Banaszak Joanna Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Rodzina ŁawniczakówNIE
11 Baran Daniel Sośnie Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
12 Bąk Dawid Lipnik Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
13 Bąk Małgorzata Lipnik Trasa rowerowa nr 2 - 14 km P.P.H.U DAMAR II s.cNIE
14 Bąk Kacper Lipnik Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
15 Bąk Adam Lipnik Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
16 Bednarska Dorota Syców Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
17 Bednarska Paulina Syców Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
18 Bednarski Marcin Syców Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
19 Bednarski Wiktor Syców Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
20 Blaźniak Agnieszka Przedborów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
21 Blaźniak Wojciech Przedborów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
22 Blaźniak Waldemar Przedborów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
23 Blaźniak Antonina Przedborów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
24 Borla Malgorzata Wroclaw Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
25 Borla Karol Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
26 Borla Domenico Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
27 Cannon Grażyna Odolanów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
28 Cannon Hanna Odolanów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
29 Cannon Patryk Odolanów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
30 Chazubska Justyna Szklarka Przygodzicka Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
31 Chazubska Karolina Szklarka Przygodzicka Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
32 Chazubski Wojciech Szklarka Przygodzicka Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
33 Chowańska Ania Rojów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Sitowie RojówNIE
34 Chowańska Lilka Rojów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Sitowie RojówNIE
35 Chowański Nikodem Rojów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Sitowie RojówNIE
36 Chowański Jędrzej Rojów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Sitowie RojówNIE
37 Ciapierzyński Jerzy OŁOBOK Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
38 Ciechanowski Witold Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
39 Cieleń Anna Jdezychów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
40 Cieleń Aleksandra Jędrzychów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
41 Cieleń Agnieszka Jędrzychów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
42 Cieleń Jacek Jędrzychów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
43 CZarnecki Sławomir Kalisz Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
44 Doktór Paulina Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
45 Doktór Emil Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
46 Dryka Karolina Cieszyn Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
47 Dryka Gabriela Cieszyn Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
48 Dudczak Patrycja Granowiec Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
49 Dudkiewicz Edyta Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
50 Dudkiewicz Antek Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
51 Dudkiewicz Paweł Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
52 Dudkiewicz Olek Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
53 Duszyńska Krystyna Granowiec Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
54 Duszyński Michał Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
55 Dyrka Marcin Oleśnica Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
56 Dyrka Katarzyna Oleśnica Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
57 Dyrka Wojciech Oleśnica Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
58 Dyrka Alicja Oleśnica Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
59 Eckert Damian Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
60 Eckert Jakub Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
61 Eckert Zuzanna Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
62 Franz Ania Bogdaj Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
63 Franz Dominika Bogdaj Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
64 Gałach Oskar Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
65 Górecka Teresa Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km orły z witosaNIE
66 Górecki Tadeusz Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
67 Grobelny Patryk Mikstat Trasa rowerowa nr 2 - 14 km 2004NIE
68 Grobelny Maciej Krotoszyn Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
69 Grzęda Mariusz Ostrzeszów Trasa rowerowa nr 1 - 37 km OKHP SzuwaryNIE
70 Grzęda Kasia Ostrzeszów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km OKHP SzuwaryNIE
71 Guździoł Danuta Świeca Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
72 Guździoł Hubert Świeca Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
73 Gwiazda Norbert Wilczyce Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
74 Gwiazda Iwona Wilczyce Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
75 Gwiazda Bartosz Wilczyce Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
76 Jasiak Jerzy Krotoszyn Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
77 Jasiak Leszek Krotoszyn Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
78 Jasiak Mirosława Krotoszyn Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
79 Jaszewska Wiktoria Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
80 Jaszewski Krystian Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
81 Jaszewski Bartosz Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
82 Jaszewski Bronisław Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
83 Kawaler Tomasz Jesions Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
84 Kawaler Franek Jesiona Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
85 Kawaler Żaneta Jesiona Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
86 Kaźmierczak Paweł Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
87 Kaźmierczak Danuta Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
88 Kliber Agnieszka Czarnylas Trasa rowerowa nr 2 - 14 km -NIE
89 Kliber Tymon Czarnylas Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
90 Kliber Leon Czarnylas Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
91 Kłos Magdalena Opatówek Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
92 Kłos Lukasz Opatówek Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
93 KOwalska Justyna Antonin Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
94 Kozłowska Krystyna Antonin Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
95 Kozłowska Agatka Antonin Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
96 Kozyra Katarzyna Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
97 Kozyra Magdalena Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
98 Kozyra Piotr Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
99 Kozyra Beata Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
100 Kreczmer Krzysztof Bracław Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
101 Król Aleksandra Twardogóra Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
102 Król Elenka Twardogóra Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
103 Krymarys Daniel Kalisz Trasa rowerowa nr 1 - 37 km ktk cyklista NIE
104 Kuczyńska Marta Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
105 Kuczyńska Lidia Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km PaniNIE
106 Kuczyński Tomasz Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km PanNIE
107 Kuczyński Jaś Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km PaniNIE
108 Kuźma Robert Świebodzice Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
109 Kuźma Mateusz Świebodzice Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
110 Kwiatkowska Iwona Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
111 Kwiatkowski Miroslaw sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
112 Latuszek Joanna Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
113 Latuszek Adam Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
114 Latuszek Katarzyna Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
115 Latuszek Tomasz Wrocław Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
116 Linkowska Anna Kalisz Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
117 Lissewski Jerzy Kalisz Trasa rowerowa nr 1 - 37 km KTK Cyklista KaliszNIE
118 Lucińska Monika Szczodre Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
119 Luciński Rafał Szczodre Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
120 Luciński Julian Szczodre Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
121 Ławniczak Łukasz Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Rodzina ŁawniczakówNIE
122 Ławniczak Tymon Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Rodzina Ławniczaków NIE
123 Ławniczak Olga Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Rodzina ŁawniczakówNIE
124 Majewska Aleksandra Domasławice Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
125 Majewska Hanna Domasławice Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
126 Majewska Weronika Domasławice Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
127 Majewski Piotr Domasławice Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
128 Maląg Kazimierz Antonin Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
129 Malkowski Jacek Ostrów Wielkopolski Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
130 Małek Beata Świebodzice Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
131 Małuszek Maciej Odolanów Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
132 Marcyjaniak Rafał Antonin Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
133 Mazurek Agnieszka Ostrów wlkp Trasa rowerowa nr 2 - 14 km KTK BICYKL-1977NIE
134 Mazurek Witold Ostrów wlkp Trasa rowerowa nr 2 - 14 km KTK BICYKL-1977NIE
135 Mazurek Rafał Ostrów wlkp Trasa rowerowa nr 2 - 14 km KTK BICYKL-1977NIE
136 Megas Joanna Antonin Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
137 Michalewska Katarzyna Cieszyn Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
138 Michalewska Natalia Cieszyn Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
139 Michalewska Lena Cieszyn Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
140 Michalewski Marcin Cieszyn Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
141 Mickiewicz Adam Ostrzeszów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
142 Mickiewicz Filip Ostrzeszów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
143 Mickiewicz Karolina Ostrzeszów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
144 Mickiewicz Kajetan Ostrzeszów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
145 Misiak Bruno Kępno Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
146 Misiak Eryk Kępno Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
147 Misiak Tomek Kępno Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
148 Misiński Michał Twardogóra Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
149 Mundra Walentyna Ostrów wlkp Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
150 Mundry Florian bogdaj Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
151 Mundry Maria Bogdaj Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
152 Myszkowska Adrianna Twardogóra Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
153 Myszkowska Kasia Cieszyn Marsz Nordic Walking 10 km BrakNIE
154 Myszkowska Zosia Cieszyn Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
155 Myszkowski Piotr Cieszyn Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
156 Myszkowski Antek Cieszyn Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
157 Nowak Martyna Cieszyn Trasa rowerowa nr 2 - 14 km -NIE
158 Nowak Anna Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
159 Nowak Paweł Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
160 Nowak Jakub Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
161 Opalka Grzegorz Ostrzeszow Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
162 Opałka Bożena Szklarka Przygodzicka Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
163 Opałka Hubert Szklarka Przygodzicka Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
164 Opałka Kinga Szklarka Przygodzicka Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
165 Patalas Łukasz Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
166 Pauś Wiesława Szklarka Przygodzicka Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
167 Peukert Jan Ostrów Wielkopolski Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
168 Peukert Barbara Ostrów Wielkopolski Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
169 Peukert Łukasz Ostrów Wielkopolski Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
170 Peukert Agnieszka Ostrów Wielkopolski Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
171 Peukert Alicja Ostrów Wielkopolski Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
172 Pierzchot Paweł Granowiec Trasa rowerowa nr 1 - 37 km JJNIE
173 Piotrowiak Halina Sośnie Marsz Nordic Walking 10 km BrakNIE
174 Pohl Zbigniew Ostrów Wlkp Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Bicykl 77NIE
175 Pohl Leon Ostrów Wlkp Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Bicykl 77NIE
176 Pokrzywka Jakub Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
177 Pokrzywka Jaś Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
178 Pudys Piotr Granowiec Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
179 Pudys Magdalena Granowiec Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
180 Rosiewicz Anna Stara huta Marsz Nordic Walking 10 km BrakNIE
181 Rosiewicz Wojciech Stara huta Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
182 Rosiewicz Wiktoria Stara huta Marsz Nordic Walking 10 km BrakNIE
183 Schubert Maciej Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
184 Schubert Iwona Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
185 Schubert Aleksandra Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
186 Schubert Igor Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
187 Serwa Łukasz Ostrzeszów Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
188 Sikorski Arkadiusz Antonin Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
189 Skrzyńska Paulina Cieszyn Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
190 Sobczak Urszula Antonin Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
191 Sokołowska Marzena Wrocław Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
192 Stasko Ewa sosnie Marsz Nordic Walking 10 km BrakNIE
193 Strzok Aleksander Pobiedziska Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
194 Sztukowska Agnieszka Janislawice Marsz Nordic Walking 10 km BrakNIE
195 Sztukowska Helena Janislawice Marsz Nordic Walking 10 km BrakNIE
196 Sztukowska Alicja Janislawice Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
197 Sztukowska Natalia Janislawice Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
198 Sztukowski Krzysztof Janislawice Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
199 Szymanska Agnieszka Bogdaj Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
200 Szymanski Kamil Bogdaj Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
201 Śniadek Maciej Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
202 Śniadek Artur Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
203 Śniadek Hanna Sośnie Marsz Nordic Walking 10 km BrakNIE
204 Tekiel Aleksander Racibórz Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
205 Topolan Rozalia Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
206 Topolan Karolina Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
207 Tworek Jakub Kalisz Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
208 Witkowska Justyna Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
209 Witkowska Marzena Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
210 Wołoch Ireneusz Ostrzeszów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Suwary OstrzeszówNIE
211 Wołoch Ignacy Ostrzeszów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Szuwary OstrzeszówNIE
212 Wołoch Sara Ostrzeszów Trasa rowerowa nr 2 - 14 km Szuwary OstrzeszówNIE
213 Zeissel Michał Ostrów Wielkopolski Trasa rowerowa nr 1 - 37 km BrakNIE
214 Zielezińska Danuta Bogdaj Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE
215 Zieleziński Michał Sośnie Trasa rowerowa nr 2 - 14 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту