Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XVI OGÓLNOPOLSKI BIEG ULICZNY SZLAKIEM JANA DŁUGOSZA

Miejsce i termin: Kłobuck, 2018-09-23
Organizator: ORGANIZATOR:
Ponadregionalne Stowarzyszenie Edukacyjne „Wieniawa” w Kłobucku
WSPÓŁORGANIZATORZY:
• Powiat Kłobucki
• Gmina Kłobuck
• Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kłobucku
• Zespół Szkół nr 2 im. Jana Długosza w Kłobucku
Opis zawodów: 23 września 2018 r. (niedziela) godz. 1345 w Kłobucku
Rynek im. Jana Pawła II w Kłobucku.
BIEG GŁÓWNY - 8400 m
Asfalt + kostka granitowa 3 pętle. Start godz. 1600
Start i meta - Rynek im. Jana Pawła II w Kłobucku.
Wpisowe i wpłata: W biegu głównym opłata za uczestnictwo - 10 zł./os
Biegi dzieci bezpłatnie
Regulamin zawodów: PDF
Mapa zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Gaudy Anna Jaskrów BIeg Główny Zabiegani CzęstochowaNIE
2 Glab Krzysztof Klobuck BIeg Główny ngb klobuck / vege runnersNIE
3 Grajcar Łukasz Konopiska BIeg Główny CKS Budowlani CzęstochowaNIE
4 Jagielska Magdalena Kłobuck BIeg Główny NGB KłobuckTAK
5 Klimek Tadeusz Olsztyn Jurajski BIeg Główny BrakTAK
6 Klimek Dominik Kusięta BIeg Główny CKS Budowlani Częstochowa Gmina Olsztyn TAK
7 Knop Krzysztof Rębielice Szlacheckie BIeg Główny BrakNIE
8 Kowacki Sebastian Częstochowa BIeg Główny Kajtex RunnersTAK
9 Kozak Filip Kłobuck BIeg Główny BrakTAK
10 Kucharski Damian Częstochowa BIeg Główny 1986NIE
11 Lubczyński Jacek Kłobuck BIeg Główny NGB KłobuckNIE
12 Maj Witold Wręczyca Wielka BIeg Główny Oldboys TruskolasyTAK
13 Owczarek Jakub Kłobuck BIeg Główny Ngb kłobuckNIE
14 Paszkiewicz Justyna Kłobuck BIeg Główny NGB KłobuckNIE
15 Paszkiewicz Leszek Kłobuck BIeg Główny NGB KłobuckNIE
16 Ptasik Mirosław Koziegłowy BIeg Główny BrakTAK
17 Roman Rafał Kłobuck BIeg Główny NGB KłobuckNIE
18 Sękiewicz Janusz Częstochowa BIeg Główny ZabieganiTAK
19 Sękiewicz Elżbieta Częstochowa BIeg Główny BBL CzęstochowaTAK
20 Sitkiewicz Kamil Kłobuck BIeg Główny BrakNIE
21 Sowa Damian Cieciulow BIeg Główny Falstart RudnikiNIE
22 Stasiak-Betlejewska Renata Częstochowa BIeg Główny BrakTAK
23 Strzelczak Mariusz Zajączki Drugie BIeg Główny KB Florian Zajączki DrugieNIE
24 Szukalski Grzegorz Pajęczno BIeg Główny WKB META LubliniecNIE
25 Witt Ewa Węglowice BIeg Główny Aktywna WręczycaTAK
26 Witt Weronika Węglowice Biegi Dzieci i Młodzieży BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту