Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BĘDZIŃSKI BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Miejsce i termin: Będzin, 2018-11-11
Organizator: Urząd Miejski w Będzinie
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie,
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Będzinie,
Robotniczy Klub Sportowy Grodziec.

KONTAKT tel. 534 998 391
Opis zawodów: Start biegu odbędzie się o godz. 12:00 z terenu targowiska miejskiego przy ul. Gzichowskiej.
Start marszu odbędzie się o godz. 12.15 z terenu targowiska miejskiego przy ul. Gzichowskiej.
Biuro zawodów czynne:
- piątek 9 listopada br. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Będzinie, sala nr 18 w godz. 16.00-20.00.
- sobota 10 listopada br. w siedzibie Urzędu Miejskiego w Będzinie, sala nr 18 w godz. 9.00-13.00.
- niedziela 11 listopada br. targowisko miejskiego w Będzinie (w miejscu startu) w godz. 9.00-11.00.
Wpisowe i wpłata: 40 zł od osoby, w przypadku dokonania opłaty przelewem w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2.11.2018 roku do godz. 24:00. Wszyscy nieopłaceni zostaną usunięci z listy zapisanych.
50 zł od osoby, w przypadku rejestracji w biurze zawodów, w dniu startu (w miarę dostępności pakietów).
Limit zawodników: 1000
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Hangiel Monika Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Harpagan SosnowiecNIE
2 Adamczyk Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
3 Adamczyk Rafał Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BędzinteamTAK
4 Adamczyk Anna Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BędzinteamTAK
5 Agdan Krzysztof Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
6 Anioł Paweł Sosnowiec Bieg 11 km Wkurw_TeamNIE
7 Antos Angelika Gliwice Bieg 11 km BrakNIE
8 Antosiewicz Bogusława Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km #czeladzbiegaNIE
9 Anyż Maria Będzin Marsz Nordic Walking 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
10 Anyż Łukasz Będzin Bieg 7 km W pogoni za duchemTAK
11 Apostolski Wojciech Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
12 Augustyńska Daria Orzesze Bieg 7 km A-Team TAK
13 Bacia Błażej Wojkowice Bieg 11 km Runners Wojkowice TeamTAK
14 Badek Kinga Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
15 Badowski Bartosz Będzin Bieg 7 km BrakNIE
16 Bagińska Dorota Sławków Marsz Nordic Walking 7 km 1968TAK
17 Bagiński Ryszard Sławków Bieg 11 km BrakTAK
18 Balazinski Pawel Myslowice Bieg 11 km BrakTAK
19 Balicki Piotr Mysłowice Bieg 11 km Nova Trading Stale biegamTAK
20 Bałazińska Agnieszka Mysłowice Bieg 7 km BrakTAK
21 Bałazy Michał Sosnowiec Bieg 7 km Zimnokrwisci TAK
22 Banach Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
23 Banasiewicz Damian Będzin Bieg 11 km #byledometyTAK
24 Baniak Przemyslaw Zawiercie Bieg 7 km BrakTAK
25 Barglik Piotr Będzin Bieg 11 km BrakTAK
26 Bartkowski Rafał Dobieszowice Bieg 11 km Zryty beret runTAK
27 Bartos Damian Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
28 Basa-Anyz Anna Będzin Bieg 7 km W pogoni za duchem TAK
29 Bazyl Adam Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BremboTAK
30 Beciczko Ewa Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
31 Bednarska Iwona Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
32 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg 11 km Ostra Góra 351TAK
33 Bednarski Dominik Będzin Bieg 7 km #byledometyTAK
34 Bednarski Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
35 Betka Bartłomiej Będzin Bieg 11 km BrakTAK
36 Będkowski Grzegorz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
37 Białas Bartosz Przeczyce Bieg 11 km DEAF RUNNERTAK
38 Białas Krzysztof Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
39 Biały Kamil Siewierz Bieg 11 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZTAK
40 Bieda Marcin Zawiercie Bieg 7 km BrakTAK
41 Biedra Krystyna Będzin Marsz Nordic Walking 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
42 Bielecka Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
43 Bień Natalia Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km W POGONI ZA DUCHEM TAK
44 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W POGONI ZA DUCHEM TAK
45 Bilski Kamil Będzin-Grodziec Bieg 11 km #GrodziecRunTAK
46 Bizoń Karol Lędziny Bieg 11 km Czorno Linia LędzinyTAK
47 Biżek Patryk Będzin Bieg 11 km No LimitTAK
48 Blacha Rafał Gostyń Bieg 7 km BrakTAK
49 Błasiak Artur Sławków Bieg 11 km BrakTAK
50 Błaszczyk Krzysztof Będzin Bieg 11 km #byledometyTAK
51 Błaszczyk Zbigniew Częstochowa Bieg 11 km 24 11 1959NIE
52 Błaszczyk Adrian Częstochowa Marsz Nordic Walking 7 km Leśne Ludki Żarki LetniskoTAK
53 Błeszyński Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
54 Błońska Aneta Będzin Bieg 7 km BrakTAK
55 Bobek Dariusz Zabrze Bieg 11 km Lotom somTAK
56 Bok Jarosław Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
57 Bonk Mirosława Kalety Bieg 11 km Enter Air Runners ClubTAK
58 Borchert Marcin Świętochłowice Bieg 7 km Chorzowski Klub Rowerowy TAK
59 Borek Zbigniew Racibórz Bieg 7 km BrakNIE
60 Borkowska-Kowal Katarzyna Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
61 Borkowski Piotr Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
62 Boroń Tomek Tychy Marsz Nordic Walking 7 km RUNHOGS TychyTAK
63 Bożkiewicz Karolina Będzin Bieg 11 km PaniNIE
64 Bożkiewicz Maciej Będzin Bieg 11 km -NIE
65 Breguła Ewa Tarnowskie Góry Marsz Nordic Walking 7 km Siechodzi TAK
66 Broen Bartosz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
67 Bruzda Joanna BĘDZIN Bieg 7 km BrakTAK
68 Bruzda Piotr BĘDZIN Bieg 7 km BrakTAK
69 Brzeziński Błażej Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
70 Brzózka Karina Świętochłowice Bieg 11 km BrakTAK
71 Brzykcy Adam Bedzin Bieg 11 km BrakNIE
72 Buchta Kinga Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
73 Bucka Monika Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
74 Budzyń Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km Wyciaramciamciane DziamdziakiNIE
75 Bugajewska Anna Płońsk Bieg 7 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGONIE
76 Bugajewski Janusz Płońsk Bieg 7 km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGONIE
77 Bugajski Artur Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km JaBieGamNIE
78 Bujak Marek Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
79 Bujok Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
80 Bukowski Lukasz Katowice Bieg 11 km BrakTAK
81 Bulica Rafal Dąbrowa Gornicza Bieg 11 km BremboTAK
82 Bułka Zenona Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
83 Burczyk Celina Katowice Bieg 7 km BrakTAK
84 Burdak Agnieszka Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
85 Burek Gabriela Pawłowice Śląskie Bieg 11 km RunteamTAK
86 Bywalec Adam Będzin Bieg 7 km #byledometyTAK
87 Cebo Krystian Będzin Bieg 11 km BrakTAK
88 Cebula Jerzy Żarki Letnisko Bieg 11 km Leśne LudkiTAK
89 Chałczyńska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km W Pogoni Za DuchemTAK
90 Chłądzyński Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
91 Chojnicka Agnieszka Ruda Śląska Bieg 7 km BrakNIE
92 Chruściel Tomasz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
93 Chrzanowski Czesław Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km Mysłowicki Klub Biegacza No INIE
94 Chrząszcz Józef Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km niezrzeszonyTAK
95 Chwoła Klaudia Łaziska Górne Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
96 Ciasto Sebastian Przezchlebie Bieg 11 km BrakTAK
97 Cichoński Damian Będzin Bieg 7 km BrakTAK
98 Ciepiela Anna Gródków Bieg 11 km BrakTAK
99 Cieślar Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
100 Cieślik-Kapral Barbara Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Magneti Marelli PolandNIE
101 Ciochoń Agnieszka Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
102 Ciopalska Anna Będzin Bieg 7 km BrakTAK
103 Cis Monika Sosnowiec Bieg 7 km City fitness Zagórze NIE
104 Cis Adam Sosnowiec Bieg 11 km ODDISHTAK
105 Cisz Bożenna Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
106 Cuber Żaneta Lędziny Bieg 11 km Grupa pościgowaTAK
107 Cupiał Artur Katowice Bieg 7 km BrakTAK
108 Cupiał Aneta Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
109 Cyganik Piotr Chorzów Bieg 11 km Fc CwaniakiNIE
110 Cynarski Roland Bytom Bieg 7 km BrakTAK
111 Czapkiewicz Gosia Rogoźnik Bieg 11 km BrakTAK
112 Czapska Ewa Katowice Bieg 7 km BrakTAK
113 Czapski Krzysztof Katowice Bieg 7 km BrakTAK
114 Czarnota Wanda Mysłowice Bieg 7 km BrakTAK
115 Czech Robert Krakow Bieg 11 km BrakTAK
116 Czech Dariusz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
117 Czernikiewicz Rafał Sarnów Bieg 7 km BrakTAK
118 Czerw Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
119 Czerwińska Bogumiła Będzin Marsz Nordic Walking 7 km GhostbikersTAK
120 Czerwiński Wojciech Łazy Bieg 11 km 7TAK
121 Czerwiński Andrzej Będzin Marsz Nordic Walking 7 km GhostbikersTAK
122 Czub Jarosław Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km WirusyNIE
123 Czyżewski Piotr Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
124 Ćwikła Kinga Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
125 Dajka Barbara Bieruń Bieg 11 km Świerczyniecki RunningTAK
126 Datta-Adamczak Magdalena Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
127 Dąbrowski Adrian Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BGW TEAMTAK
128 de Lambert Bartosz Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
129 Deja Arkadiusz Katowice Bieg 11 km BrakNIE
130 Delikowska Beata Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
131 Dędek Gerard Będzin Bieg 11 km SAINT-GOBAIN SQUADTAK
132 Dobrzyńska Aldona Żory Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
133 Domin Krystyna Siemianowice Marsz Nordic Walking 7 km 1955NIE
134 Domogała Tomasz Katowice Bieg 11 km BrakTAK
135 Dorobisz Magdalena Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
136 Dorobisz Magdalena Będzin Bieg 7 km #byledometyTAK
137 Dracheim Bartosz Będzin Bieg 7 km BrakNIE
138 Drej Maciej Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
139 Drukała Sławek Będzin Bieg 7 km Sarmata GymTAK
140 Drygalska Aleksandra Będzin Marsz Nordic Walking 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
141 Dubiel Dominika Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
142 Duda Anna Będzin Bieg 11 km #GrodziecRunNIE
143 Duda Anna Katowice Bieg 7 km BrakNIE
144 Duda Elżbieta Warszawa Bieg 7 km Rowery Duda TeamTAK
145 Duda Robert Warszawa Bieg 11 km Rowery Duda TeamTAK
146 Dudziński Krzysztof Będzin Bieg 11 km SKS "Łagisza"TAK
147 Dudziński Łukasz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
148 Duliban Joanna Sosnowiec Bieg 7 km Spontan SpeedTAK
149 Duliban Jakub Sosnowiec Bieg 7 km Spontan SpeedTAK
150 Durleta Paweł Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
151 Dworniczak Łukasz Katowice Bieg 11 km BrakTAK
152 Dydziak Iwona Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
153 Dyląg Roman Dąbrowa Górnicza Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
154 Dylong Aleksandra Bytom Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
155 Dymek Adrian Bdzin Bieg 7 km BrakTAK
156 Dziąbor Andrzej Będzin Bieg 7 km #byledometyTAK
157 Dziki Marek Rogoźnik Bieg 11 km FARMAbrain runTAK
158 Dziki Maciej Rogoźnik Bieg 11 km FARMABRAIN RUNTAK
159 Dziki Anna Rogoźnik Bieg 7 km FARMABRAIN RUNTAK
160 Dziura Tomasz Będzin Bieg 11 km W Pogoni Za DuchemTAK
161 Dziurka Bartosz Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
162 Dźwigał Ewa Będzin Marsz Nordic Walking 7 km Będzin TeamTAK
163 Fajer Dorota Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
164 Faryna Przemysław Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
165 Ficek Katarzyna Katowice Bieg 7 km BrakTAK
166 Figiel Wojciech Katowice Bieg 7 km BrakTAK
167 Figiel Anna Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
168 Figiel Mariusz Katowice Bieg 7 km BrakTAK
169 Figiel Maciej Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
170 Fijołek Justyna Będzin Bieg 7 km Run&FunTeamTAK
171 Filik Magdalena Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
172 Filik Anna Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
173 Filipczyk Barbara Będzin Bieg 7 km BrakNIE
174 Flak Katarzyna Będzin Bieg 7 km BrakTAK
175 Florek Aleksandra Łaziska Górne Bieg 7 km BrakTAK
176 Florkiewicz Sławomir Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
177 Fornalik Marek Będzin Bieg 11 km BrakTAK
178 Franczewski Adrian Bytom Marsz Nordic Walking 7 km SieChodziTAK
179 Frankowicz Arkadiusz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
180 Frankowicz Magdalena Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
181 Frańczak Aleksandra Będzin Bieg 7 km BrakTAK
182 Frańczak Rafał Strzyżowice Bieg 7 km SWIECE-ZAPLONOWE.plTAK
183 Frączek Robert Wojkowice Bieg 11 km BrakTAK
184 Frączek Janusz Wojkowice Bieg 11 km BrakTAK
185 Frydrysiak Sylwia Katowice Bieg 11 km BrakTAK
186 Fuchs Beata Będzin Bieg 7 km BrakTAK
187 Furman Artur Będzin Bieg 11 km GhostbikersNIE
188 Gadomski Dawid Świętochłowice Bieg 11 km BrakTAK
189 Gajdzica Marcin Pawłowiczki Bieg 11 km BrakTAK
190 Gancarczyk Klaudia Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
191 Garbacz Łukasz Będzin Bieg 7 km BrakNIE
192 Gardyński Paweł Będzin Bieg 11 km W Pogoni Za DuchemNIE
193 Garncarz Michał Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
194 Gazda Dorota Katowice Marsz Nordic Walking 7 km Stadion ŚląskiTAK
195 Gągol Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
196 Gąsior Anetta Sadowie Bieg 7 km BrakTAK
197 Gdula Martyna Bieruń Bieg 11 km BrakTAK
198 Gębka Katarzyna będzin Bieg 11 km BrakTAK
199 Gębska Joanna Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
200 Gębska Elżbieta Będzin Marsz Nordic Walking 7 km Kije w Dobrych RękachTAK
201 Giemza Piotr Dabrowa Gornicza Bieg 11 km BrakNIE
202 Gierczak Piotr Sosnowiec Bieg 11 km Wolnobieg SosnowiecNIE
203 Glimos Agnieszka Gliwice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
204 Głowacz Monika Zabrze Bieg 11 km Strefa Byków TAK
205 Godlewski Bogdan Slaskie Bieg 7 km BrakTAK
206 Gola Paulina Zawiercie Bieg 7 km BrakTAK
207 Gołda Maryna Siewierz Bieg 7 km BrakTAK
208 Gołda Joanna Siewierz Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
209 Gołębiowski Grzegorz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
210 Goły Monika Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
211 Goniwiecha Agnieszka Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
212 Gorczycki Arkadiusz Chorzów Bieg 7 km BanimexTAK
213 Goryczka Tomasz Katowice Bieg 11 km Lubię Burpees'yTAK
214 Górniak Adam Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km Harpagan SosnowiecTAK
215 Górnik Jerzy Katowice Marsz Nordic Walking 7 km Katowice 49TAK
216 Górny Małgorzata Katowice Bieg 11 km BrakNIE
217 Górska Marta Katowice Bieg 7 km A-TeamTAK
218 Górski Jerzy Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
219 Graca Rafał Będzin Bieg 11 km bTAK
220 Grela Beata Będzin Marsz Nordic Walking 7 km Kije w Dobrych rękachNIE
221 Grochowalski Jarosław Będzin Bieg 11 km Banda z placuTAK
222 Gros Agnieszka Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
223 Gruszka Rafał Wojkowice Bieg 11 km BrakNIE
224 Grygiel Jarosław Żarki Letnisko Marsz Nordic Walking 7 km Leśne Ludki Żarki LetniskoNIE
225 Gryma Kamil Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
226 Gryma Szczepan Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
227 Gryma Zofia Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
228 Grząś Rafał Twardowice Bieg 11 km Ostra Góra 351TAK
229 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
230 Grzelec Jacek Katowice Bieg 11 km JACENTY TEAMTAK
231 Grzesiak Justyna Sławków Bieg 7 km BrakNIE
232 Grzmielewski Maciej Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
233 Grzyb Izabela Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
234 Gut Mariusz Bielsko-Biała Marsz Nordic Walking 7 km supermario42195TAK
235 Gut Aneta Bielsko-Biała Marsz Nordic Walking 7 km Żona supermario42195TAK
236 Gwóźdź Jolanta Nowa Wieś Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
237 Habryn Renata Będzin Bieg 7 km BrakTAK
238 Habryn Emilia Będzin Bieg 7 km BrakNIE
239 Hadam Przemek Tychy Bieg 11 km BrakTAK
240 Hajduk Marcin Katowice Bieg 11 km BrakTAK
241 Hajduk Adam Katowice Bieg 11 km BrakTAK
242 Hajduk-Dołba Monika Sławków Marsz Nordic Walking 7 km Sławkowskie Włóczy-kijeTAK
243 Halaczek Marek Będzin Bieg 7 km brakTAK
244 Hanak Rafał Psary Bieg 11 km Pogoń Z.B. NIE
245 Haufa Dariusz Katowice Bieg 11 km BrakTAK
246 Hauke Iwona siemonia Marsz Nordic Walking 7 km Bobry WalkingNIE
247 Hefner Dorota Katowice Bieg 7 km MK TeamTAK
248 Herczak Grzegorz Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
249 Hernik Krzysztof Mierzęcice Bieg 11 km Ostra Góra 351TAK
250 Hoły Leszek Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
251 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz Nordic Walking 7 km CUDA NA KIJACHTAK
252 Hoscilo Patryk Wojkowice Bieg 11 km BrakTAK
253 Hrabia Łukasz Dąbrowa Górnicaa Bieg 11 km BrakTAK
254 Hupacz Mateusz Katowie Bieg 11 km BrakTAK
255 Ibrom Mateusz Zabrze Bieg 11 km KajBiegniesz?TAK
256 Idzik Małgorzata Świętochłowice Bieg 7 km BrakTAK
257 Imbor Wojciech Sosnowiec Bieg 7 km TKKF SATURN CZELADZTAK
258 Jach Jolanta Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km #czeladzbiega NIE
259 Jackowska Monika Bedzin Bieg 11 km BrakTAK
260 Jacoszek Rafał Siemianowice śląskie Bieg 11 km BrakTAK
261 Jagodzińska Magdalena Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
262 Jakobek Szymon Czeladz Bieg 7 km BrakTAK
263 Jakubczyk Mariusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
264 Jakubczyk Mateusz Sarnów Bieg 11 km BrakTAK
265 Jakubczyk Joanna Sarnów Bieg 11 km BrakTAK
266 Jakubowska Magdalena Będzin Bieg 7 km BrakTAK
267 Jakubowski Paweł Będzin Bieg 11 km BrakTAK
268 Jamiński Adam Tychy Bieg 11 km ALTRA TeamTAK
269 Jamioł Kamil Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
270 Janczyk Radosław Będzin Bieg 7 km BrakTAK
271 Janczyk Kamil Będzin Bieg 7 km BrakTAK
272 Janeczek Marcin Katowice Bieg 11 km BrakTAK
273 Janicka Edyta Myslowice Bieg 7 km EKKTAK
274 Janikowski Piotr Sosnowiec Bieg 11 km Grupa pościgowaTAK
275 Janikowski Dawid Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
276 Jankowski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
277 Jaroń Bartłomiej Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
278 Jaros Marcin Czeladź Bieg 11 km OPP KatowiceNIE
279 Jaros Monika Czeladź Bieg 7 km BrakNIE
280 Jaros Beata Będzin Bieg 7 km BrakNIE
281 Jaros Dariusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
282 Jasica Mateusz Sławków Bieg 11 km KUSY BukownoNIE
283 Jasinski Paweł Bedzin Bieg 11 km SyberkaNIE
284 Jastrzębska-Szymonek Gabriela Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
285 Jaworska Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
286 Jaworski Mateusz Górki Wielkie Bieg 7 km BrakNIE
287 Jedrusik Mateusz Sarnów Bieg 11 km BłękitniTAK
288 Jeleń Michał Chełm Śląski Bieg 11 km BrakTAK
289 Jędrycha Marek Siemianowice Śląskie Bieg 7 km BrakTAK
290 Józef Marek Katowice Bieg 11 km Liver TeamTAK
291 Józefowicz Piotr Działdowo Bieg 11 km BrakNIE
292 Juraszczyk Adam Rybnik Bieg 11 km Klub DzikaTAK
293 Jurczak Ryszard Sosnowiec Bieg 11 km Arcelor MittalTAK
294 Jureczko Joanna Bytom Bieg 11 km Lecymy DurśTAK
295 Jurkiewicz Karolina Czeladź Bieg 7 km BrakNIE
296 Kaczmarzyk Paweł Sosnowiec Bieg 11 km Magneti Marelli PolandTAK
297 Kaczor Rafał Sosnowiec Bieg 11 km PKO Bank PolskiTAK
298 Kadula Piotr Jaworzno Bieg 11 km BrakTAK
299 Kajca Mirosław Łaziska Górne Marsz Nordic Walking 7 km ŁAZISKIE KARLUSYTAK
300 Kajzer Damian Będzin Bieg 11 km BrakTAK
301 Kaleta Magdalena Będzin Marsz Nordic Walking 7 km Banda z PlacuTAK
302 Kalinowska Jolanta Bielsko Biała Bieg 11 km BrakNIE
303 Kalinowski Andrzej Bielsko Biała Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
304 Kalisz Łukasz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
305 Kałus Wojciech Katowice` Bieg 11 km Pozdro TechnoTAK
306 Kałużna Anna sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
307 Kałużna-Czyż Monika Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
308 Kamińska Aneta Siemianowice Sl. Bieg 7 km BrakTAK
309 Kamola Monika Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakNIE
310 Kania Agnieszka Łaziska Górne Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
311 Kania Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
312 Kania Igor Płock Bieg 11 km BrakTAK
313 Kańtoch Kinga Katowice Bieg 7 km BrakTAK
314 Kańtoch Izabela Bytom Bieg 11 km BrakTAK
315 Kapa Tomasz Czeladz Bieg 11 km #Czeladzbiega TAK
316 Kapral Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Robim Co Możem ...NIE
317 Kapral Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Robim Co MożemTAK
318 Karasiewicz-Starczewska Elżbieta Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
319 Karcz Kinga Kędzierzyn-Koźle Bieg 7 km BrakTAK
320 Kardasiewicz Grzegorz Będzin Bieg 7 km BrakNIE
321 Kareciński Bartosz Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
322 Karolewski Mariusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
323 Karolewski Mikołaj Będzin Bieg 11 km BrakTAK
324 Kasprzyk Łukasz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
325 Kaszewski Igor Katowice Bieg 7 km Night Runners ŚląskTAK
326 Kasztelan-Hunia Ewa Bytom Bieg 11 km wkurw_teamNIE
327 Kawa Katarzyna Kraków Bieg 11 km BrakTAK
328 Kawa Mariusz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
329 Kawaler Edward Będzin Bieg 11 km BrakTAK
330 Kawczyński Radosław Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
331 Kaźmierczyk Piotr Będzin Bieg 7 km BrakTAK
332 Kędzierski Kamil Będzin Bieg 7 km BrakNIE
333 Kępiński Jacek Katowice Bieg 11 km BrakTAK
334 Kępista Robert Będzin Bieg 7 km #byledometyTAK
335 Kharytynych Inna Bedzin Bieg 11 km ILRTAK
336 Kidawa-Wysocka Ilona Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
337 Kielijan Grzegorz Będzin Bieg 7 km BrakNIE
338 Kieres Aleksandra Dabrowa Gornicza Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
339 Kijowski Tomasz Warszawa Bieg 11 km BrakTAK
340 Kisiecki Damian Katowice Bieg 11 km Nova Trading Stale biegam TAK
341 Kistela Krystian Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km ZimnokrwiściNIE
342 Klabisz Agnieszka Katowice Bieg 7 km BrakTAK
343 Klebach Marek Będzin Bieg 7 km Run&Fun TeamTAK
344 Klejszta Grzegorz Mysłowice Bieg 7 km #czeladzbiegaTAK
345 Kleszcz Piotr Strzyżowice Bieg 11 km BrakTAK
346 Kłyś Ryszard Gliwice Marsz Nordic Walking 7 km Błyskawica GliwiceNIE
347 Kmera Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km Saint-Gobain-SQUADNIE
348 Knap Damian Czeladz Bieg 11 km BrakTAK
349 Knopik Arkadiusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
350 Knopik Anita Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
351 Kobierski Michal Będzin Bieg 11 km #byledometyTAK
352 Kocel Grzegorz Nowa Wieś Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
353 Kocimski Krystian Czeladź Bieg 11 km #byledometyTAK
354 Kocimski Krzysztof Czeladź Bieg 11 km Mosir tkkf saturn TAK
355 Kocot Patrycja Nowa Wieś Bieg 11 km OSTRA GÓRATAK
356 Koj Michał Będzin Bieg 11 km #ZabijGrubasaTAK
357 Kołat Tomasz Będzin Bieg 11 km #byledometyTAK
358 Kołat Teresa Będzin Marsz Nordic Walking 7 km #byledometyTAK
359 Kołodziejczyk Katarzyna Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km #czeladzbiegaTAK
360 Komraus Justyna Wola Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
361 Konderak Janusz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
362 Koniec Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km HUSARIA RACE TEAMNIE
363 Kopeć Artur Jaworzno Bieg 11 km PKP CARGO SA.TAK
364 Kopysta Patrycja Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
365 Korczak Oliwia Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
366 Korczak Łukasz Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
367 Kordon Anna Łaziska Górne Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
368 Kornaga Patryk Jaworzno Bieg 11 km BrakTAK
369 Korzeniowska Agnieszka Będzin Bieg 7 km RokNIE
370 Korzeniowski Krzysztof Będzin Bieg 7 km BrakNIE
371 Korzeniowski Łukasz Sosnowiec Bieg 11 km Korzeń biegaTAK
372 Kosiński Marcin Dąbrowa górnicza Bieg 11 km BrakTAK
373 Kostka Joanna Bojszowy Nowe Bieg 11 km Świerczyniec RunningTAK
374 Kośka Andrzej Bytom Bieg 11 km BrakTAK
375 Kotarba Katarzyna Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
376 Kotecki Marek Mysłowice Bieg 7 km BrakTAK
377 Kotliński Grzegorz Katowie Bieg 11 km BrakTAK
378 Kotuliński Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
379 Kowal Tomasz Będzin Bieg 7 km W Pogoni za DuchemNIE
380 Kowal Katarzyna Mierzęcice Bieg 7 km Centrum Sportu i Rekreacji Agatsu TAK
381 Kowalczyk Anna Będzin Bieg 11 km #byledometyNIE
382 Kowalewska Agnieszka Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
383 Kowalewski Łukasz Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
384 Kowalik Marcin Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
385 Kowalska Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
386 Kowalska Izabela Będzin Bieg 11 km BrakTAK
387 Kowalski Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemNIE
388 Kowalski Rafał Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BKBNIE
389 Kowalski Artur Będzin Bieg 7 km BrakTAK
390 Kozak Katarzyna Będzin Bieg 7 km BrakTAK
391 Kozicki Tomasz Bytom Bieg 11 km BrakTAK
392 Kozieł Mateusz Sosnowiec Bieg 7 km POCANCEROWANITAK
393 Kozłowski Jacek Tarnowskie Góry Bieg 7 km BrakTAK
394 Krakowiak Joanna Wojkowice Bieg 7 km BrakTAK
395 Kraska Wiesław Katowice Bieg 11 km CALIFORNICATION TEAMTAK
396 Krasowska Kamila Sosnowiec Bieg 7 km MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIECTAK
397 Krawczyk Jarosław Będzin Bieg 11 km #byledometyTAK
398 Krawczyk Klaudia Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km wkurw_teamTAK
399 Krawczyk Łukasz Wojkowice Bieg 11 km BrakTAK
400 Krawczyk Marek Dobieszowice Bieg 11 km Dobieszowice ExperimentTAK
401 Krawczyk Łukasz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
402 Krężel Joanna Sosnowiec Bieg 11 km Biegowa kuźnia TAK
403 Król Magdalena Sławków Bieg 7 km BrakNIE
404 Król Zbigniew Sławków Bieg 7 km BrakNIE
405 Król Wojciech Rybnik Bieg 11 km Klub DzikaTAK
406 Kruk Andrzej Będzin Bieg 11 km BrakTAK
407 Krupa Mateusz Katowice Bieg 11 km FC CwaniakiTAK
408 Krupa Marian Katowice Bieg 11 km FC CwaniakiNIE
409 Kruszek Małgorzata Katowice Bieg 11 km BrakTAK
410 Kryczek Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km #biegaczciastekTAK
411 Krystek Ewelina Pszczyna Bieg 7 km Pszczyna BiegaNIE
412 Krzak Izabela Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
413 Krząpa Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
414 Krzystek Szymon Będzin Bieg 11 km BrakTAK
415 Książek Kamil Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km Pogoń TeamNIE
416 Książek Janusz Mysłowice Bieg 11 km BrakTAK
417 Kubacka Monika Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
418 Kubaczka- Ligenza Sylwia Czeladź Bieg 7 km #czeladzbiegaTAK
419 Kubica Beata Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
420 Kubiczek Maciej Będzin Bieg 7 km BrakTAK
421 Kubik - Kopysta Mariola Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
422 Kubista Elżbieta Katowice Bieg 7 km BWMTAK
423 Kucharz Jakub Będzin Bieg 11 km BrakTAK
424 Kuciel Agnieszka Jaworzno Bieg 11 km BrakTAK
425 Kulawiak Leszek Sosnowiec Bieg 11 km City-Fitness ZagórzeTAK
426 Kuraś Łukasz Siewierz Bieg 7 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZTAK
427 Kwapuliński Marek Katowice Bieg 11 km BrakTAK
428 Kwaśniak-Minor Zuzanna Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
429 Kwaśniewski Krzysztof Warszawa Bieg 11 km Żywcem ZabieganiNIE
430 Kwiatek Ireneusz Będzin Bieg 7 km iru75TAK
431 Kwiatkowski Rafał Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
432 Kwiecień Tomasz Będzin Marsz Nordic Walking 7 km Szlachetna PaczkaTAK
433 Laskowska Agnieszka Będzin Bieg 7 km BrakTAK
434 Lassota-Bujak Mariola Czeladź Bieg 7 km #czeladzbiegaTAK
435 Laszczak Piotr Będzin Bieg 7 km BrakTAK
436 Lech Paweł Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
437 Leks Grzegorz Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
438 Leśniak Patryk Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
439 Leśniewski Stanisław Sosnowiec Bieg 11 km MOSiR Saturn CzeladźNIE
440 Letkiewicz-Szczęśniak Angelina Czeladź Bieg 7 km BrakTAK
441 Lewandowski Arkadiusz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
442 Lewoniuk Łukasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
443 Lędźwa Mateusz Wojkowice Bieg 7 km KS MISTRALTAK
444 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Marsz Nordic Walking 7 km Błyskawica GliwiceNIE
445 Lichosik Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km WhiteCloud HandmadeTAK
446 Lotko Marta Będzin Marsz Nordic Walking 7 km Banda z PlacuTAK
447 Ludwikowska Paulina Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
448 Ludwikowski Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
449 Lulko Magdalena Czeladź Bieg 11 km Sekcja-PiaskiTAK
450 Lupa Piotr Mszana Dolna Bieg 11 km BrakTAK
451 Łagowski Paweł Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Ficosa TeamTAK
452 Łapińska-Turocha Izabela Niezdara Marsz Nordic Walking 7 km 42-624TAK
453 Łazarz Dorota Bytom Bieg 7 km BWMTAK
454 Łazowski Mariusz Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
455 Łączyk Jerzy Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
456 Łączyk Barbara Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
457 Łoszajć Justyna Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km WirusyTAK
458 Łukawska Iwona Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
459 Łuszcz Konrad 1 Bytom Bieg 11 km BrakTAK
460 Łuszcz Konrad 2 Będzin Bieg 7 km #GrodziecRunTAK
461 Łysoń Bartosz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
462 Machowski Jan Koziegłowy Marsz Nordic Walking 7 km Leśne Ludki Zarki LetniskoTAK
463 Maciejewski Marek Mysłowice Bieg 11 km TruchtaczTAK
464 Maćkowski Wojciech Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
465 Maj Ewa Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
466 Majcher Sebastian Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
467 Majcherczyk Wacław Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km Mosir tkkf saturn TAK
468 Majcherczyk Krzysztof Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km Mosir tkkf saturn TAK
469 Majcherczyk Maciej Bedzin Marsz Nordic Walking 7 km Grzmiące KijeTAK
470 Majewski Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
471 Majewski Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
472 Majos Kasia Rogoźnik Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
473 Majos Piotr Rogoźnik Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
474 Makowska Agnieszka Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W pogoni za duchemNIE
475 Malecka-Smyk Beata katowice Bieg 7 km BrakNIE
476 Malejka Katarzyna Katowice Bieg 11 km ADS MasnaNIE
477 Malik Tomasz Jaworze Bieg 11 km BrakTAK
478 Malinowska Iwona Będzin Bieg 11 km BrakTAK
479 Malinowski Krzysztof Będzin Bieg 11 km BrakTAK
480 Malinowski Łukasz Będzin Bieg 11 km BrakNIE
481 Malinowski Jakub Sosnowiec Bieg 7 km BrakNIE
482 Malinowski Damian Sosnowiec Bieg 7 km BrakNIE
483 Maliszewski Michał Katowice Bieg 7 km Diebold NixdorfTAK
484 Małka Marian Gliwice Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
485 Małka Irena Gliwice Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
486 Małolepszy Szymon Będzin Bieg 7 km BrakTAK
487 Małota Marzena Zabrze Bieg 11 km Strefa Byków TAK
488 Mandrysz Aleksandra Lyski Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
489 Mandrysz Grzegorz Lyski Bieg 7 km Aktywni LyskiTAK
490 Mansfeld Dorota Tarnowskie Góry Marsz Nordic Walking 7 km SieChodziTAK
491 Marcinkowska Beata Czeladź Bieg 7 km #czeladzbiegaTAK
492 Marczak Ewelina Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
493 Marczewski Marcin Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
494 Marszałek Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
495 Marszałek Adrian Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
496 Marszałek Angelika ZABRZE Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
497 Matuszczyk Krzysztof Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
498 Matuszny Krzysztof Gliwice Bieg 11 km BrakNIE
499 Matyszkiewicz Paweł Czeladź Bieg 11 km W Pogoni za DuchemNIE
500 Mazan Justyna Twardowice Bieg 7 km BrakNIE
501 Mazur Mariusz Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
502 Mazur Ida Będzin Bieg 11 km BrakTAK
503 Mazur Sebastian Będzin Bieg 11 km BrakTAK
504 Mazur Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BentelerTAK
505 Mazur Paweł Wojkowice Bieg 11 km BrakTAK
506 Mazur Rafał Będzin Bieg 11 km OsówkaTAK
507 Mendel Beata Orzesze Bieg 7 km Studio Fitness Beata Mendel MikołówNIE
508 Michalak Teresa Bielsko-Biała Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
509 Michalak Kamil Bielsko-Biała Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
510 Michalak Agnieszka Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
511 Michalska Ewa Tychy Bieg 7 km BrakTAK
512 Michniewicz Tadeusz Knurów Bieg 7 km niezsrzeszonyTAK
513 Mickiewicz Bartłomiej Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W Pogoni Za DuchemTAK
514 Mielcarek Leszek Bytom Marsz Nordic Walking 7 km niezrzeszonyNIE
515 Mielnik Andrzej Myszków Bieg 11 km Leśne Ludki Żarki LetniskoTAK
516 Mierzowska Krystyna Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
517 Mika Maricn Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
518 Mika Magdalena Czeladź Bieg 7 km BrakTAK
519 Miklis-Ślaga Sylwia Lyski Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
520 Mikolajczyk Tomasz Myslowice Bieg 11 km BrakTAK
521 Mikoś Agnieszka Łaziska Górne Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
522 Misiurek Ernest Będzin Bieg 7 km SRH 73pp KatowiceTAK
523 Miszk Ryszard Elbląg Bieg 11 km portElTAK
524 Miśkiewicz Łukasz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
525 Mizieliński Mariusz Sosnowiec Bieg 7 km CrossFitTAK
526 Młynarski Wojciech Bielsko-Biała Bieg 11 km MŁYNARSCY Nieruchomości NIE
527 Mołdrzyk Kinga Świętochłowice Bieg 7 km Peppa RunTAK
528 Morawiecki Kacper Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
529 Morawska Julia Myslowice Bieg 11 km UKS Chromik MyslowiceTAK
530 Morawska Marianna Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
531 Mormul Przemek Sarnow Bieg 11 km PanalpinaNIE
532 Mosz Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km RUSZAMY DĄBROWĘNIE
533 Mól Aleksandra Będzin Bieg 7 km BrakTAK
534 Mól Wioletta Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km #czeladzbiegaTAK
535 Mrzygłód Daria Sosnowiec Bieg 7 km POCANCEROWANITAK
536 Mucha Piotr Będzin Bieg 11 km MUTT MTB TEAMTAK
537 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg 7 km 17.12.1992TAK
538 Mucha Kamil Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
539 Musialik Jan Zabrze Bieg 11 km Pro-Windows Alu & Glass Design TEAM Tarnowskie GórTAK
540 Muszyńska Lilla Katowice Bieg 7 km BrakNIE
541 Muszyński Radosław Katowice Bieg 7 km BrakNIE
542 Muszyński Jakub Katowice Bieg 7 km BrakNIE
543 Myrta Mariola Siewirz Bieg 7 km BrakNIE
544 Myrta-Tudruj Agata Jaworzno Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
545 Nabiałek Aleksandra Dabrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
546 Nabrdalik Paweł Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
547 Nawojska Barbara Chorzów Bieg 11 km BrakTAK
548 Nawratel Marcin Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
549 Nawrotek Ewelina Piekary Śląskie Bieg 7 km BrakTAK
550 Nolbert Aneta Zabrze Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
551 Noszczyk Sebastian Tychy Bieg 11 km TGB Lake RunnersNIE
552 Nowak Roman Chorzów Bieg 11 km BrakTAK
553 Nowak Rafał Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
554 Nowak Andrzej Sosnowiec Bieg 11 km Cross Box EvolutionTAK
555 Nowak Arkadiusz Siemianowice Śląskie Bieg 7 km BrakTAK
556 Nowak Magdalena Czeladź Bieg 11 km BrakNIE
557 Nowak Małgorzata Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
558 Nowak Daria Ruda Śląska Bieg 7 km BrakTAK
559 Nowak Radosław Czeladź Bieg 7 km CzeladźTAK
560 Nowak Radek Będzin Bieg 7 km BrakTAK
561 Nowak Anna Będzin Marsz Nordic Walking 7 km #byledometyNIE
562 Nowak Borys Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
563 Nowakowska Alina Żory Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
564 Nowicki Artur Bargły Bieg 11 km SportczesnaTAK
565 Nowińska Malwina Malinowice Bieg 11 km BrakNIE
566 Oberska Sylwia Katowice Marsz Nordic Walking 7 km -TAK
567 Obradović Paweł Czeladź Bieg 11 km BremboTAK
568 Ociepka Milena Wojkowice Bieg 11 km BrakTAK
569 Oczkowicz Przemysław Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Aktywuj ZdrowieTAK
570 Okońska Wiktoria Katowice Bieg 7 km Diebold NixdorfTAK
571 Okraska Grzegorz Będzin Bieg 11 km BrakNIE
572 Okraska Paulina Będzin Bieg 11 km BrakNIE
573 Olczak Joanna Ruda Śląska Bieg 11 km BrakTAK
574 Olejnik Adam Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
575 Olejnik Mariusz Strzyżowice Bieg 11 km BrakTAK
576 Oleksy Krzysztof Katowice Bieg 11 km ADS MasnaTAK
577 Oleszak Michał Będzin Bieg 11 km BrakTAK
578 Olszenko Andrzej Będzin Bieg 7 km ABBTAK
579 Orczyk Marcin Katowice Bieg 7 km BrakTAK
580 Orczyk Joanna Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
581 Orlik Fabiusz Mysłowice Bieg 11 km Nova Trading Stale biegamTAK
582 Osadziński Łukasz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
583 Otręba Marcin Podzamcze Bieg 11 km #byledometyTAK
584 Owczarski Krzysztof Czeladz Bieg 11 km Czeladz PiaskiNIE
585 Pacyna Danuta Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
586 Paczuła Krystian Katowice Bieg 7 km BWNTAK
587 Pajączkowski Michał Mysłowice Bieg 11 km Nova Trading Stale BiegamTAK
588 Paliga Rafał Toporowice Bieg 11 km BrakTAK
589 Pałaży Nina Świętochłowice Bieg 7 km Chorzowski Klub Rowerowy TAK
590 Pałka Aleksander Mysłowice Bieg 11 km BrakTAK
591 Pałka Monika Mysłowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
592 Panok Wiktor Będzin Bieg 7 km VictoryNIE
593 Parszewski Krzysztof Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
594 Pasiek Joanna Będzin Bieg 7 km BrakTAK
595 Pastusiak Karina Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km #czeladzbiega NIE
596 Paszewski Zbigniew Częstochowa Bieg 7 km Leśne Ludki Żarki LetniskoTAK
597 Paterek Daria Będzin Marsz Nordic Walking 7 km -TAK
598 Patoń Iwona Bytom Bieg 11 km BrakNIE
599 Patryarcha Piotr Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
600 Pawełczyk Adam Katowice Bieg 11 km BWM TEAMTAK
601 Pawełczyk Karolina Będzin Bieg 7 km BrakTAK
602 Pawęzowska Anna Będzin Bieg 11 km Będzin TeamTAK
603 Pawlak Dorota Czeladź Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
604 Pawlik Maciej Sosnowiec Bieg 11 km ORANGE POLSKATAK
605 Pażucha Anna Częstochowa Bieg 11 km ZONE FIT Profesjonalna Szkoła Fitness Pażucha AnnaTAK
606 Pernikoza Michał Czeladź Bieg 11 km #czeladzbiegaTAK
607 Pieloch Grzegorz Będzin Bieg 11 km Ostra Góra 351TAK
608 Pieniążek Katarzyna Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
609 Pieniowska Karolina Świętochłowice Bieg 11 km BrakTAK
610 Pietruch Rafał Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
611 Pietruszka Monika Będzin Bieg 7 km BrakNIE
612 Pietruszka Przemysław Sosnowiec Bieg 11 km wkurw_teamTAK
613 Pietrzyk Tomasz Mysłowice Bieg 11 km BrakTAK
614 Pietrzyński Łukasz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
615 Pietyra Grzegorz Tychy Bieg 11 km BrakTAK
616 Pikula-Walkiewicz Maria Będzin Marsz Nordic Walking 7 km #byledometyTAK
617 Piłko Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Kocham Biegać NIE
618 Piórkowski Krzysztof Będzin Bieg 7 km W pogoni za duchem / Biegowa KuźniaTAK
619 Piórkowski Przemysław Będzin Bieg 7 km W pogoni za duchem/AZS Uniwersytet ŚląskiTAK
620 Piórkowski Marek Będzin Bieg 7 km W POGONI ZA DUCHEMTAK
621 Piróg Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Ficosa TeamTAK
622 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 7 km W pogoni za duchem TAK
623 Placek Dawid Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Ficosa TeamTAK
624 Plesinski Sebastian Sosnowiec Bieg 11 km DSV Running TeamNIE
625 Plich Andrzej Mysłowice Bieg 11 km BrakTAK
626 Pluszczyk Mateusz Katowice Bieg 11 km BrakTAK
627 Pluszczyk Marcin Piekary Śląskie Bieg 11 km Lecymy Durś TAK
628 Pluszczyk Anna Piekary Śląskie Bieg 11 km Lecymy DurśTAK
629 Płaszenko Paweł Będzin Bieg 11 km BrakTAK
630 Płatos Sławomir Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
631 Podchul Marek Będzin Bieg 7 km Deloitte Adventure TeamTAK
632 Podkowa Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
633 Podsiadło Paweł Mierzęvice Bieg 11 km BrakTAK
634 Pogodzinski Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km ŁANIE I SŁONIE TAK
635 Polak Katarzyna Tarnowskie Góry Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
636 Polaszek Robert Będzin Bieg 11 km Wojskowa Komenda Uzupełnień w Będzinie TAK
637 Poloczek Jarosław Mikołów Bieg 11 km Coface Running TeamTAK
638 Popiela Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakNIE
639 Popielewicz Tomasz Katowice Bieg 11 km Metal serwis sport teamTAK
640 Popielewicz Karolina Mikołów Bieg 11 km Metal Serwis Sport TeamTAK
641 Popielewicz Marek Katowice Bieg 11 km Metal Serwis Sport TeamTAK
642 Porębska Karolina Sosnowiec Bieg 7 km MKS MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIECTAK
643 Porębski Arkadiusz Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
644 Poros Tomasz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
645 Porwit-Wójcik Dorota Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
646 Potaczek Wiktor Będzin Bieg 11 km BrakTAK
647 Poznański Piotr Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
648 Poznański Marcin Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
649 Prostko Liliana Bobrowniki Bieg 7 km BrakNIE
650 Proszowska Aleksandra Tarnowskie Góry Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
651 Przechrzta Sylwia Łaziska Górne Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
652 Przewieslik Aleksandra Świętochłowice Bieg 7 km BrakTAK
653 Przewieslik Grzegorz Świętochłowice Bieg 7 km BrakTAK
654 Przybyłka Agnieszka Mysłowice Bieg 7 km BrakTAK
655 Przyłucki Grzegorz Preczów Bieg 11 km BrakTAK
656 Pszczoła Marcin Będzin Bieg 11 km BrakTAK
657 Ptaś Jolanta Czeladz Marsz Nordic Walking 7 km Mosir czeladzNIE
658 Puc Paweł Będzin Bieg 11 km BrakTAK
659 Pyrek Tomek Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
660 Raczek Klaudia Katowice Bieg 11 km Biegam sobie TAK
661 Radoń-Kijowska Katarzyna Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
662 Radziszewska Stefania Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km GhostbikersTAK
663 Rajczyk Włodzimierz Żarki Letnisko Bieg 7 km Leśne Ludki Żarki LetniskoTAK
664 Rakociński Michał Będzin Bieg 11 km Wydział Nauk o Ziemi UŚ TAK
665 Randak Marek Będzin Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
666 Raszczyk Szymon Lyski Bieg 7 km BrakTAK
667 Raszewski Wojciech Góra Siewierska Bieg 11 km BrakTAK
668 Raszewski Wiktor Góra Siewierska Bieg 11 km BrakTAK
669 Raya Ewa Będzin Marsz Nordic Walking 7 km #byledometyNIE
670 Rduch Grzegorz Świerklany Bieg 7 km BrakTAK
671 Redel Magdalena Bedzin Bieg 7 km BrakNIE
672 Rodek - Knop Dagmara Będzin Bieg 7 km BrakTAK
673 Rogowicz Magdalena Dąborwa Górnicza Marsz Nordic Walking 7 km Będzin TeamTAK
674 Rogóż Kamil Będzin Bieg 11 km BrakTAK
675 Romańska Katarzyna Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
676 Roskosz Rafał Tarnowskie Góry Bieg 7 km Pro-Windows Alu & Glass Design TEAM Tarnowskie GórTAK
677 Rozmus Marzena Bojszowy Nowe Bieg 11 km Świerczyniec RunningTAK
678 Równicki Marcin Będzin Bieg 11 km #byledometyTAK
679 Różanka Weronika Będzin Bieg 7 km BrakTAK
680 Różańska Anna Będzin Bieg 7 km BrakTAK
681 Rup Wieslaw Wojkowice Bieg 11 km Runners Wojkowice TeamTAK
682 Rusek Leszek Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
683 Ruszkiewicz Marcin Katowice Bieg 11 km Buyers? WorldNIE
684 Rutka Piotr Dąbrowa Górnicza Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
685 Rutka Mariola Dąbrowa Górnicza Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
686 Rybak Marcin Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
687 Rzepka Rafał Mysłowice Bieg 11 km Nova Trading Stale BiegamTAK
688 Rzyczniak-Olszenko Roksana Będzin Bieg 7 km ABBTAK
689 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km W Pogoni Za DuchemTAK
690 Sadowski Dominik Będzin Bieg 7 km BrakTAK
691 Salamon Paweł Będzin Bieg 7 km #byledometyTAK
692 Saputa Przemysław Będzin Bieg 11 km ZamkoweNIE
693 Sas Paweł Sosnowiec Bieg 7 km Alva 1-Rowery.Ruda.pl TeamTAK
694 Sas Beata Sosnowiec Bieg 11 km Biegowa KuźniaTAK
695 Saternus Iwona Katowice Bieg 11 km BrakTAK
696 Sawecki Grzegorz bedzin Bieg 11 km brakNIE
697 Semper Mateusz Sosnoweic Bieg 11 km MKS-MOS Płomień SosnowiecTAK
698 Serwaczak Joanna Zabrze Bieg 11 km KajBiegniesz?TAK
699 Sędzik Aleksander Bytom Bieg 11 km BrakTAK
700 Sędzik Katarzyna Bytom Marsz Nordic Walking 7 km Lecymy DurśTAK
701 Sibielak Tomasz Będzin Bieg 7 km BrakTAK
702 Sieczka Anna Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
703 Sieczka Robert Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
704 Siek Andrzej tarnowskie góry Bieg 11 km BrakTAK
705 Sielańczyk Małgorzata Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km ZIMNOKRWIŚCITAK
706 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km W Pogoni za duchemTAK
707 Sikora Joanna Tarnowskie Góry Marsz Nordic Walking 7 km SieChodziTAK
708 Sitko Magdalena Wojkowice Bieg 7 km BrakTAK
709 Sitko Krzysztof Wojkowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
710 Sitko Kamil Bedzin Bieg 11 km #GrodziecRunTAK
711 Siudy Przemysław Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
712 Siwczyk Grażyna Piekary Śląskie Marsz Nordic Walking 7 km Lecymy durśNIE
713 Siwińska Gosia Tychy Bieg 7 km BrakTAK
714 Siwy Karolina Będzin Bieg 7 km BrakTAK
715 Siwy Krzysztof Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
716 Skalska Anna Bytom Bieg 11 km Festiwal Biegowy w Krynicy NIE
717 Skalska Aleksandra Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
718 Skibska - Puchala Małgorzata Katowice Marsz Nordic Walking 7 km Mrs sporty TAK
719 Skoczylas Piotr Chorzów Bieg 11 km BrakNIE
720 Skowronek Dariusz Zawiercie Bieg 11 km #byledometyTAK
721 Skrzycka-Gołębiowska Ewa Chorzów Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
722 Skuta Tomasz Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km Pogoria BiegaNIE
723 Słaboń Mariusz Wolbrom Bieg 11 km BrakTAK
724 Słocińska Aneta Będzin Bieg 7 km BrakTAK
725 Słomiany Ryszard Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
726 Słomiany Paweł Tarnowskie Góry Bieg 7 km 4PartnersTAK
727 Słota Michał Będzin Bieg 11 km BrakTAK
728 Słowińska Joanna Sadowie Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
729 Słowiński Mariusz Sadowie Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
730 Słupianek Paweł Katowice Marsz Nordic Walking 7 km Lecymy DurśTAK
731 Smiech Jakub Zabrze Bieg 11 km BrakTAK
732 Smyk Arkadiusz Katowice Bieg 7 km BrakNIE
733 Snochowska Agata Bytom Marsz Nordic Walking 7 km EKIPA NA KIJACHTAK
734 Snochowski Mirek Bytom Bieg 7 km Szombierki Runners TAK
735 Sobczyk Pawel Sarnów Bieg 11 km BrakTAK
736 Sobolewski Piotr Czeladź Bieg 11 km ToPo CzeladźNIE
737 Sodowski Marek Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakNIE
738 Sokół Łukasz Tychy Bieg 7 km Fenix TychyTAK
739 Sołtysik Kamil Orzech Bieg 11 km Ufoki ŚwierklaniecTAK
740 Sopata Patryk Sosnowiec Bieg 11 km BremboTAK
741 Soska Michał Wisła Bieg 11 km BrakTAK
742 Sosna Kamil Ćwiklice Bieg 11 km BrakNIE
743 Spruch Dorota Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
744 Sroka Małgorzata Twardowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
745 Stacchetti Luca Siewierz Bieg 11 km BremboTAK
746 Stach Wojciech Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
747 Stacha Paweł Siemianowice Sląskie Bieg 11 km BrakTAK
748 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg 11 km Lecymy DurśTAK
749 Starczewski Marcin Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
750 Stasiak Zbigniew Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
751 Stasiak Szymon Będzin Bieg 11 km BrakTAK
752 Stasiak Daria Poland, Katowice Bieg 7 km BrakTAK
753 Stasiak Robert Poland, Katowice Bieg 7 km BrakTAK
754 Stasiak Krzysztof Ruda Śląska Bieg 11 km Technar TeamTAK
755 Stasiński Dawid Preczów Bieg 7 km BrakNIE
756 Staszewski Henryk Chorzów Bieg 7 km Gibkie SzłapyTAK
757 Staworzyński Dawid Bedzin Bieg 11 km BrakTAK
758 Staworzyski Dawid Będzin Bieg 7 km BrakTAK
759 Stefaniak Emilia Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km - rok -NIE
760 Stefaniak Krzysztof Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km BRAKNIE
761 Stelmach Mateusz Strzyżowice Bieg 11 km BrakTAK
762 Stelmach Michał Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
763 Stempak Nikodem Tarnów Bieg 11 km BrakNIE
764 Stępel Patrycja Siemianowice Śląskie Bieg 7 km BrakTAK
765 Stępel Marek Siemianowice Śląskie Bieg 11 km BrakTAK
766 Stępień Grzegorz Będzin Bieg 11 km #GRODZIECRUNNIE
767 Stępień-Koj Małgorzata Będzin Bieg 11 km #ZabijGrubasaTAK
768 Stołtny Maciej Rybnik Bieg 11 km Klub DzikaTAK
769 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Bieg 11 km Lecymy Durś NIE
770 Stroba Marek Bytom Bieg 11 km BrakTAK
771 Strojek Piotr Zabrze Bieg 7 km BrakTAK
772 Struk Agnieszka Będzin Bieg 11 km Zdzieraj KapcieTAK
773 Struk Rafał Będzin Bieg 11 km BrakTAK
774 Studniarz Rafał Czeladź Bieg 11 km Sekcja-PiaskiTAK
775 Surgucka Iwona Chorzów Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
776 Surgucki Sebastian Chorzów Bieg 11 km W pogoni za duchemTAK
777 Surowiec Michal Wojkowice Bieg 7 km Runners Wojkowice TeamTAK
778 Swat Iwona Bytom Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
779 Swoboda Krzystof Przyszowice Bieg 11 km Technar TeamTAK
780 Synal Marta Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
781 Szaleniec Patrycja Będzin Bieg 7 km Będzin TeamTAK
782 Szaleniec Sebastian Będzin Bieg 7 km Będzin TeamTAK
783 Szatniewska Agnieszka Będzin Bieg 11 km owocowakrainaTAK
784 Szaton Bogusław Czeladź Bieg 11 km MOSIR TKKF SATURN CZELADŹTAK
785 Szczagiel Kamil Będzin Bieg 11 km BrakTAK
786 Szczepanek Beniamin Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
787 Szczepański Tomasz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
788 Szczepański Andrzej Będzin Bieg 11 km Będzin GórąTAK
789 Szczepański Marek Będzin Bieg 11 km BrakTAK
790 Szczepański Krzysztof Będzin Bieg 11 km BrakTAK
791 Szczęśniak Maciek Będzin Bieg 11 km BrakTAK
792 Szczęśniak Michał Będzin Bieg 11 km brakTAK
793 Szewczuk Mieczysław Tychy Bieg 7 km BrakNIE
794 Szkarłat Anna Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
795 Szklorz Sylwester Katowice Bieg 11 km ADS MasnaTAK
796 Szociński Szymon Katowice Bieg 7 km Spartanie Dzieciom TAK
797 Szpinda Robert Będzin Bieg 11 km BrakTAK
798 Sztuka Agnieszka Będzin Bieg 11 km BrakTAK
799 Szydło Maciej Katowice Bieg 11 km Opel Active TeamNIE
800 Szyja Joanna Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
801 Szylkiewicz Wojciech Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakNIE
802 Szyłejko Jarosław Będzin Bieg 11 km SKS ŁagiszaTAK
803 Szymczak Ewa Będzin Bieg 7 km Banda z PlacuNIE
804 Szymczewski Włodzimierz Świętochłowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
805 Szymkowiak Paweł Kotlarnia Bieg 11 km 4-PAK TEAMTAK
806 Szymonek Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
807 Szymusik Maja Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
808 Szyńcowicz Łukasz Będzin Bieg 7 km brakTAK
809 Szyszka Bożena Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
810 Ścibisz Marta Czeladź Bieg 11 km Tkkf czeladzTAK
811 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg 11 km Biegający TczewTAK
812 Ścisły Mateusz Świerklaniec Bieg 11 km BrakTAK
813 Śledź Iwona Świętochłowice Bieg 11 km BrakTAK
814 Ślusarczyk Krzysztof Będzin Bieg 11 km BrakTAK
815 Świątek-Młynarska Paulina Bielsko-Biała Bieg 11 km MŁYNARSCY NieruchomościNIE
816 Świgoń Beata Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
817 Tamiola Grazyna Katowice Marsz Nordic Walking 7 km Stadion śląski NIE
818 Tatarek-Konik Agnieszka Czeladz Bieg 11 km BrakTAK
819 Tazbir Robert Będzin Bieg 11 km BrakTAK
820 Terlikowski Bartosz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
821 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz Nordic Walking 7 km Lecymy DurśNIE
822 Tomalik Anna Sarnów Bieg 11 km BrakTAK
823 Tomczyk Piotr Będzin Bieg 11 km BrakTAK
824 Tomczyk Tomasz Wojkowice Bieg 11 km BrakTAK
825 Torbus Marcin Twardowice Bieg 7 km BrakTAK
826 Tosza Przemysław Będzin Bieg 11 km BrakTAK
827 Towarek Jolanta Mikołów Marsz Nordic Walking 7 km MikołówTAK
828 Towarek Remigiusz Mikołów Marsz Nordic Walking 7 km MikołówTAK
829 Tracz Andrzej Katowice Bieg 7 km BrakTAK
830 Trząska Joanna Będzin Bieg 11 km BrakNIE
831 Trzeja-Zdanowska Dorota Będzin Bieg 11 km imperium spotru teamTAK
832 Tudruj Andrzej Jaworzno Bieg 11 km BrakTAK
833 Turek Rafał Będzin Bieg 11 km owocowakrainaTAK
834 Tuszyński Paweł Czeladź Bieg 7 km BrakTAK
835 Tuszyński Kamil Czeladź Bieg 11 km BrakTAK
836 Ulman Katarzyna Będzin Bieg 11 km brakTAK
837 Ulman Dawid Będzin Bieg 11 km brakTAK
838 Ulman Marcin Jaworzno Bieg 11 km BrakTAK
839 Urbańczyk Natalia Sosnowiec Bieg 7 km BrakTAK
840 Wajda Marcin Łodygowice Bieg 11 km BrakTAK
841 Walczyk Maciej Nowe Chechło Bieg 11 km BrakNIE
842 Walkiewicz Małgorzata Lyski Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
843 Walkiewicz Karol Radom Marsz Nordic Walking 7 km #byledomety TAK
844 Wałowski Szymon Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
845 Waniewski Przemysław Sosnowiec Bieg 7 km POCANCEROWANITAK
846 Warzocha Mirosław Mikołów Bieg 11 km BrakTAK
847 Watoła Joanna Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
848 Watoła Jakub Będzin Bieg 7 km BrakTAK
849 Wawro Małgorzata Katowice Bieg 11 km BrakTAK
850 Wawrowski Szymon Będzin Bieg 11 km Troglo TeamTAK
851 Wąsik Jakub Czeladź Bieg 7 km BrakTAK
852 Werner Teresa Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
853 Weron Magdalena Siewierz Bieg 11 km FAST FOOT TEAM SIEWIERZTAK
854 Węgrzyn Szymon Katowice Bieg 11 km MaydayRunAfterTAK
855 Węgrzyn Piotr Czeladź Bieg 11 km City Fitness ZagórzeTAK
856 Wiatr Wojciech Chorzów Bieg 11 km ENDURANCE TEAMTAK
857 Wieczorek Barbara Chorzów Bieg 7 km BrakNIE
858 Wieczorek Ireneusz Chorzów Bieg 11 km BrakNIE
859 Wieczorek Radosław Sosnowiec Bieg 11 km BrakNIE
860 Wieczorek Bożena Lyski Marsz Nordic Walking 7 km AKTYWNI LYSKITAK
861 Wiekiera Przemek Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
862 Wiekieta Marek Siemianowice Śląskie Bieg 7 km BrakTAK
863 Wielek Anna Katowice Marsz Nordic Walking 7 km Kijowa DrużynaTAK
864 Wierzbicka Katarzyna Bytom Bieg 7 km Iskra BialogardNIE
865 Wierzbicki Andrzej Sosnowiec Bieg 11 km ---NIE
866 Wierzbicki Jacek Bytom Bieg 7 km TS AKS ChorzówNIE
867 Więcek Przemysław Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
868 Więczkowski Piotr Będzin Bieg 11 km W Pogoni za DuchemTAK
869 Wiktor Marcin Będzin Bieg 11 km BrakTAK
870 Wilk Mariusz Pyskowice Bieg 11 km 1966TAK
871 Wilk Dariusz Miedzno Bieg 11 km BrakNIE
872 Wilk Bogumiła Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
873 Wilk Anna Katowice Bieg 7 km KIWKA BIEGATAK
874 Wilżyński Kamil Katowice Bieg 7 km BrakTAK
875 Wilżyński Łukasz katowice Bieg 7 km BrakTAK
876 Wiśniewska-Poros Edyta Będzin Bieg 7 km BrakTAK
877 Wiśniewski Piotr Będzin Bieg 11 km Dynafit Tuttu.pl NIE
878 Witkowski Damian Będzin Bieg 7 km #byledometyTAK
879 Wlazło Marcin Sosnowiec Bieg 11 km Grupa pościgowaTAK
880 Wlazło Monika Sosnowiec Bieg 11 km Grupa pościgowa TAK
881 Włodarczyk Sławomir Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
882 Woch Tomasz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
883 Wojciechowska Milena Będzin Bieg 11 km #GrodziecRun TAK
884 Wojciechowska Aneta Będzin Bieg 7 km BrakTAK
885 Wojciechowski Marcin Bedzin Bieg 11 km Promet2 TAK
886 Wojciechowski Paweł Będzin Bieg 7 km #GrodziecRun TAK
887 Wojdyło Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BremboTAK
888 Wojtyła-Wajda Agnieszka Łodygowice Bieg 11 km BrakTAK
889 Wolnik Mateusz Lyski Bieg 11 km Aktywni LyskiNIE
890 Wołoszczuk Grzegorz Będzin Marsz Nordic Walking 7 km BrakNIE
891 Wower Maria Katowice Marsz Nordic Walking 7 km csc adventure academyTAK
892 Wozniak Mariusz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
893 Woźniak Marek Wojkowice Bieg 11 km Pogoria biegaTAK
894 Wójcik Radosław kędzierzyn-koźle Bieg 11 km BrakTAK
895 Wójcik Joanna Gródków Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
896 Wróblewska Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km AZS AWF KatowiceTAK
897 Wróż Dacjan Soanowiec Bieg 7 km BrakTAK
898 Wtorek Ilona Będzin Bieg 7 km BrakTAK
899 Wykurz Liliana Wojkowice Bieg 11 km BrakTAK
900 Wylężek Paweł Piekary Śląskie Bieg 11 km Lecymy Durś/ OPP KatowiceTAK
901 Wyłupek Tomasz Mysłowice Bieg 11 km Ayrton Senna Racing TeamTAK
902 Wypysiński Daniel Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BremboTAK
903 Wysocka Dorota Będzin Marsz Nordic Walking 7 km nie należyNIE
904 Wysocki Damian Będzin Bieg 7 km Centrum Sportu i Rekreacji AgatsuTAK
905 Wywiał Kacper Wojkowice Bieg 11 km BrakTAK
906 Zabłocki Sylwester Bedzin Bieg 7 km #byledometyTAK
907 Zaborowski Roman Czeladź Bieg 11 km _TAK
908 Zachariasz Justyna Bedzin Bieg 7 km BrakTAK
909 Zadrożna Agata Katowice Bieg 7 km MK TeamTAK
910 Zając Iwona Bytom Bieg 11 km BrakNIE
911 Zając Przemysław Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
912 Zajęcki Marcin Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
913 Zamarski Karol Czeladź Bieg 11 km Zamarski TeamNIE
914 Zamarski Sebastian Czeladź Bieg 11 km Zamarski TeamNIE
915 Zandecka Magdalena Będzin Bieg 11 km DAZNTAK
916 Zaporowski Michał Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK
917 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Marsz Nordic Walking 7 km MK teamNIE
918 Zawadzka Zuzanna Będzin Bieg 11 km #byledometyNIE
919 Zawadzki Oskar Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakNIE
920 Zawadzki Piotr Dąbrowa Górnicza Bieg 7 km BrakTAK
921 Zegan Agnieszka Będzin Bieg 7 km #byledometyNIE
922 Ziaja Sebastian Bukowno Bieg 11 km Parówkowi SkrytożercyNIE
923 Zielińska Urszula Katowice Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
924 Zielińska Grażyna Dobieszowice Marsz Nordic Walking 7 km Bobry WalkingNIE
925 Zielonka Roman Blachownia Bieg 11 km Brembo TAK
926 Ziental Grzegorz Sosnowiec Bieg 11 km BrakTAK
927 Zięba Łukasz Katowice Bieg 11 km BrakTAK
928 Zięba Aleksander Strzyżowice Bieg 11 km Gmina PsaryNIE
929 Zięba Grzegorz Będzin Bieg 11 km Olboys Sarmacja BędzinTAK
930 Zmuda Łukasz Będzin Bieg 11 km BrakTAK
931 Zobek Edward Sosnowiec Marsz Nordic Walking 7 km BrakTAK
932 Zych Jacek Czeladź Bieg 7 km BrakTAK
933 Żero Sebastian Będzin Bieg 11 km GHOSTBIKERSTAK
934 Żero Dagmara Będzin Bieg 11 km GHOSTBIKERSTAK
935 Żero Jolanta Będzin Marsz Nordic Walking 7 km GhostbikersTAK
936 Żuchowicz Elżbieta Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km Medicover RunnersNIE
937 Żurawiecki Marcin Dąbrowa Górnicza Bieg 11 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту