Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XXV BIEGI NIEPODLEGŁOŚCI
POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA RUDA ŚLĄSKA

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2018-11-11
Organizator: Miasto Ruda Śląska
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Ruda Śląska
KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15
Opis zawodów: Szkoła Podstawowa Sportowa nr 15 ul. Energetyków 15
Trasy przełajowe w Halembie przy Szkole Podstawowej Sportowej nr 15.
9:30 – 11:30 wydawanie chipów oraz numerów startowych w biegu głównym na dystansie 12 km
9:00 – 10:30 przyjmowanie zgłoszeń do biegu rekreacyjnego oraz Nordic Walking
11:00 start biegu rekreacyjnego oraz Nordic Walking (limit na pokonanie dystansu 4 km - 50 minut)
12:00 start biegu głównego
13:30 dekoracja najlepszych uczestników zawodów oraz konkurs w którym do wygrania ponad 100 nagród rzeczowych w tym 2 rowery
Wpisowe i wpłata: ZAPISY I PŁATNOŚCI ZAMKNIĘTE

Zapisy w biurze zawodów wg regulaminu. Wpisowe w dniu biegu 40 zł.
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Andak Marek Będzin 12 km W pogoni za duchemNIE
2 Apostel Piotr Ruda Śląska 12 km BrakTAK
3 Apostel Monika Ruda Śląska 12 km BrakTAK
4 Badowicz Kamil Ruda Śląska 12 km BrakTAK
5 Bagan Grzegorz Gliwice 12 km GOGGLE PAE TEAMTAK
6 Baron Eugeniusz Gostyń 12 km TAURON TEAMTAK
7 Baron Aniela Gostyń 12 km TAURON TEAMTAK
8 Bartoszek Łukasz Ruda Śląska 12 km BrakNIE
9 Bąk Janusz Mikołów 12 km BIEG Z CHRYSTUSEMNIE
10 Bernacisko Damian Ruda Śląska 12 km BrakTAK
11 Bińczak Tomasz Ruda Śląska 12 km BrakTAK
12 Bloch Grzegorz Ruda Śląska 12 km BrakTAK
13 Bogacz Monika Ruda Śląska 12 km BrakTAK
14 Bosowski Tomasz Paniówki 12 km BrakTAK
15 Brzeźniak Krzysztof Ruda Śląska 12 km BrakTAK
16 Burzyński Konrad Tarnowskie Góry 12 km BrakTAK
17 Ciesiołka Marian Bytom 12 km BrakNIE
18 Ciszyński Marek Katowice 12 km START KatowiceNIE
19 Cybula Stanisław Chorzów 12 km BrakTAK
20 Cygan Piotr Zabrze 12 km 3dvsnTAK
21 Czyż Katarzyna Ruda Śląska 12 km TL Pogoń Ruda ŚląskaTAK
22 Dąbrowski Krzysztof Zabrze 12 km SOCIOS SILESIATAK
23 Depta Andrzej Ruda Śląska 12 km BrakTAK
24 Depta Michał Ruda Śląska 12 km BrakTAK
25 Depta Artur Ruda Śląska 12 km BrakNIE
26 Didovodiuk Dmytro Ivano Frankivsk 12 km Borys running clubNIE
27 Dróżga Mirosław Świętochłowice 12 km BrakTAK
28 Dybowski Seweryn Chorzów 12 km BrakTAK
29 Dzida Agata Ruda Śląska 12 km BrakTAK
30 Dzida Dominik Ruda Śląska 12 km BrakTAK
31 Dzik Mirosław Chorzów 12 km BrakTAK
32 Fijałkowski Mariusz Ruda Śląska 12 km BrakNIE
33 Fijałkowski Zbigniew Orzesze 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
34 Fijałkowski Paweł Częstochowa 12 km BrakTAK
35 Flis Dariusz Zabrze 12 km Olimp ZabrzeTAK
36 Fryc Jerzy Ruda Śląska 12 km AmatorNIE
37 Gajdzik Katarzyna Bytom 12 km BrakTAK
38 Garbacz Adrian Ruda Śląska 12 km BrakTAK
39 Głodek Daniel Ruda Śląska 12 km BrakTAK
40 Golonka Marek Mysłowice 12 km BrakTAK
41 Goraus Kamil Ruda Śląska 12 km ADS MASNATAK
42 Górski Sebastian Chorzów 12 km BrakTAK
43 Gralak Adam Lędziny 12 km BrakTAK
44 Grolik Piotr Ruda Śląska 12 km BrakTAK
45 Hajok Łukasz Ruda Śląska 12 km BrakTAK
46 Hayde Dorota Ruda Śląska 12 km Selden HillsTAK
47 Jagielska Magdalena Paradyż 12 km BrakTAK
48 Jagielski Piotr Ruda Śląska 12 km BrakTAK
49 Jagieła Adam Siemianowice Śląskie 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
50 Jarmusik Kamil Ruda Śląska 12 km BrakNIE
51 Jarych Robert Gliwice 12 km BrakTAK
52 Jasnoch Bogumiła Mikołów 12 km BrakTAK
53 Jawoszek Paweł Świętochłowice 12 km Świętochłowicki Klub Kyokushin KarateTAK
54 Kałuża Agnieszka Siemianowice Śląskie 12 km AugusteamTAK
55 Kałużny Adam Ruda Śląska 12 km SOCIOS SILESIATAK
56 Kasperek Katarzyna Świętochłowice 12 km Night runnersNIE
57 Kawa Joanna Mysłowice 12 km Miraz Race TeamNIE
58 Kłyk Dominik Zabrze 12 km PMTTL ZabrzeTAK
59 Kobier Krystian Chorzów 12 km BrakTAK
60 Kobier Lucyna Chorzów 12 km BrakTAK
61 Komor Zbigniew Ruda Śląska 12 km BrakTAK
62 Komor Sylwia Ruda Śląska 12 km BrakNIE
63 Kopiec Roland Łaziska Górne 12 km 1988TAK
64 Kościelniak Józef Łaziska Górne 12 km Tauron TeamTAK
65 Kotala Ania Ruda Śląska 12 km BrakTAK
66 Kowalik Tomasz Częstochowa 12 km Zabegani CzęstochowaTAK
67 Kowalski Robert Rybnik 12 km SBD ENERGETYK RYBNIKNIE
68 Kowalski Rafał Dąbrowa Górnicza 12 km BKBTAK
69 Kowolik Agata Ruda Śląska 12 km BrakNIE
70 Kowolik Grzegorz Ruda Śląska 12 km BrakTAK
71 Kowolik Ewelina Ruda Śląska 12 km BrakNIE
72 Krawczyk Przemysław Chorzów 12 km BrakTAK
73 Król Krystian Ruda Śląska 12 km BrakTAK
74 Krzon Andrzej Ruda Śląska 12 km KRS TKKF ?Jastrząb? Ruda ŚląskaTAK
75 Krzon Ireneusz Ruda Śląska 12 km KRS TKKF ?Jastrząb? Ruda ŚląskaTAK
76 Krzon Magdalena Ruda Śląska 12 km KRS TKKF ?Jastrząb? Ruda ŚląskaTAK
77 Kuczera Krzysztof Ruda Śląska 12 km LEIBER POLAND TEAMTAK
78 Kuczera Filip Ruda Slaska 12 km BrakTAK
79 Kurnakowski Michał Chorzów 12 km Biegacze mogą dłużejTAK
80 Laksa Marlena Ruda Śląska 12 km BrakTAK
81 Leśnikowska Karina Chorzów 12 km BrakTAK
82 Leśnikowski Krzysztof Chorzów 12 km AugusteamTAK
83 Majek Marysia Katowice 12 km AugusteamTAK
84 Majek Agnieszka Katowice 12 km AugusteamTAK
85 Malysa Marcin Chorzow 12 km Vegan runnersTAK
86 Martowski Przemysław Zabrze 12 km PO ROBOCIETAK
87 Maslanka Tomasz Bytom 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
88 Mendecka Daria Ruda Śląska 12 km MOSiR Łaziska Górne TAK
89 Michalska Bożena Ruda Śląska 12 km BrakTAK
90 Michalski Marek Ruda Śląska 12 km BrakTAK
91 Mierzwa Karol Ruda Śląska 12 km BrakTAK
92 Migacz Rafał Wrocław 12 km BrakTAK
93 Milbrant Katarzyna Ruda Śląska 12 km ADS MasnaTAK
94 Miler Adam Ruda Śląska 12 km BrakNIE
95 Moj Krzysztof Ruda Śląska 12 km Nelson ClubTAK
96 Morawiec Barbara Ruda Śląska 12 km BrakTAK
97 Morchat Paweł Sosnowiec 12 km #czeladzbiegaTAK
98 Mroczek Jan Ruda Śląska 12 km nie zrzeszonyTAK
99 Mroczek Danuta Ruda Śląska 12 km nie zrzeszonyTAK
100 Mroczek Monika Ruda Śląska 12 km nie zrzeszonyTAK
101 Mrowiec Kinga Ruda Śląska 12 km TL "Pogoń" Ruda ŚląskaTAK
102 Mrozek Krzysztof Ruda Śląska 12 km Godula LotoTAK
103 Mrówka Mateusz Radlin 12 km Radlinioki w biegu NIE
104 Mrzyk Ireneusz Zabrze 12 km Biegacze mogą dłużejTAK
105 Musiał Andrzej Katowice 12 km BrakTAK
106 Muszala Dawid Ruda Śląska 12 km BrakTAK
107 Nawicki Adam Ruda Śląska 12 km BrakTAK
108 Niedziela Stefan Knurów 12 km Wieczność TAK
109 Niedźwiedzki Ryszard PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 12 km BrakTAK
110 Nowak Piotr Łaziska Górne 12 km BrakTAK
111 Nowak Wojciech Ruda Śląska 12 km wnprojekt.com.plNIE
112 Nowak Piotr Ruda Śląska 12 km wnprojekt.com.plNIE
113 Nowok Jerzy Ruda Sląska 12 km BrakTAK
114 Ociepka Daniel Sosnowiec 12 km BrakTAK
115 Olęder Wioleta Ruda Śląska 12 km BrakTAK
116 Osojca Mariusz Ornontowice 12 km Dzieło Pomocy Św. Ojca Pio / Zabiegani NauczycieleTAK
117 Pacuła Andrzej gliwice 12 km AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
118 Pawłowski Michał Ruda Śląska 12 km BrakTAK
119 Pelc Tomasz Katowice 12 km BrakTAK
120 Pietras Ewelina Dąbrowa Górnicza 12 km W pogoni za duchemTAK
121 Pietruszka Wojciech Ruda Śląska 12 km BrakTAK
122 Pilarski Krzysztof Łaziska Górne 12 km BrakTAK
123 Piłat Jarosław Ruda Śląska 12 km KRS TKKF ?Jastrząb? Ruda ŚląskaTAK
124 Pinocy Szymon Lędziny 12 km BrakTAK
125 Ploch Karolina Pyskowice 12 km BrakTAK
126 Płaszczymąka Justyna Bytom 12 km Miechowicka Grupa Biegowa NIE
127 Podgórski Marek Ruda Śląska 12 km AmatorTAK
128 Połeć Arkadiusz Ruda Śląska 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
129 Połeć Jerzy Ruda Śląska 12 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
130 Połeć Damian Ruda Śląska 12 km TL Pogoń Ruda ŚląskaTAK
131 Połeć Adrian Ruda Śląska 12 km Tl Pogoń Ruda ŚląskaTAK
132 Prokop Jarosław Ruda Śląska 12 km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMTAK
133 Prokop Bartosz Ruda Śląska 12 km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMTAK
134 Przyborek Bartosz Katowice 12 km BrakNIE
135 Przybylski Tomasz Witaszyce 12 km BrakTAK
136 Ptasik Mirosław Bytom 12 km BrakTAK
137 Puczyłowska Katarzyna Sulejówek 12 km BrakNIE
138 Puscizna Pawel Gorlice 12 km Saint-Gobain SQUADNIE
139 Randak Marek Będzin 12 km W pogoni za duchemNIE
140 Respondek Marcin Siemianowice Śląskie 12 km lecymy durśTAK
141 Rybarski Przemysław Ruda Śląska 12 km BrakTAK
142 Sielska Joanna Gliwice 12 km Opel Active TeamTAK
143 Sielski Jarosław Gliwice 12 km Opel Active TeamTAK
144 Sirko Zbigniew Gliwice 12 km BrakNIE
145 Skorupa Tadeusz Gliwice 12 km AmatorTAK
146 Skrzyposzek Małgorzata Ruda Śląska 12 km BrakTAK
147 Skrzypski Marian Ruda Śląska 12 km BrakTAK
148 Skudlik Joanna Ruda Śląska 12 km BrakNIE
149 Skudlik Tomasz Ruda Śląska 12 km Rzeźnicy kilometrówTAK
150 Słota Justyna Ruda Śląska 12 km Miechowicka Grupa Biegowa TAK
151 Sobkowicz Jarosław Ruda Śląska 12 km Rise&ShineTAK
152 Socha Marlena Ruda Śląska 12 km BrakTAK
153 Starostka Jacek Kędzierzyn-Koźle 12 km PKO Bank Polski Biegajmy RazemNIE
154 Starostka Andrzej Kędzierzyn-Koźle 12 km BrakNIE
155 Stempak Nikodem Tarnów 12 km BrakTAK
156 Strenziok Dariusz Tarnowskie Góry 12 km Tarnogórskie Towarzystwo TriathlonoweNIE
157 Strojny Andrzej Chełm Śląski 12 km BrakNIE
158 Styczeń Leszek Zabrze 12 km OFIARY KAMIEŃCATAK
159 Szczypka Edyta Kasinka Mała 12 km BrakTAK
160 Szeliga Nicola Ruda Śląska 12 km TL Pogoń Ruda ŚląskaTAK
161 Szlezingier Tomasz Ruda Śląska 12 km BrakTAK
162 Szołtysek Adrian Paniówki 12 km BrakTAK
163 Szumilas Barbara Świętochłowice 12 km SOCIOS SILESIATAK
164 Szwerthalter Tadeusz Zgoń 12 km Kraftcontrol TeamTAK
165 Tokaj Piotr Gliwice 12 km BrakTAK
166 Urbański Leszek Zabrze 12 km BrakTAK
167 Walkowski Dariusz Ruda Śląska 12 km BrakTAK
168 Wcisło Dariusz Katowice 12 km BrakNIE
169 Wcisło Piotr Katowice 12 km BrakTAK
170 Wencel Zbigniew Świętochłowice 12 km Leiber Poland TeamTAK
171 Witała Damian Ruda Śląska 12 km PWik Ruda Śląska TAK
172 Wojciechowski Przemysław Ruda Śląska 12 km niezrzeszonyTAK
173 Wosk Mateusz Mysłowice 12 km BrakTAK
174 Woźnicki Ireneusz Ruda Śląska 12 km BrakTAK
175 Wójtowicz Marek Katowice 12 km BrakTAK
176 Wójtowicz Teresa Katowice 12 km BrakTAK
177 Wójtowicz Jacek Katowice 12 km BrakTAK
178 Wójtowicz Antoni Katowice 12 km BrakTAK
179 Wrzesiński Andrzej Tychy 12 km STS Biegaton Mikołów - KIA EtransTAK
180 Wrzesiński Rafał Tychy 12 km STS Biegaton Mikołów - KIA EtransTAK
181 Wymysło Andrzej Piekary Śląskie 12 km Przegląd PiekarskiTAK
182 Wysocka Katarzyna Katowice 12 km BrakTAK
183 Wysocka Kinga Katowice 12 km SP 67 KatowiceTAK
184 Wysocki Mariusz Katowice 12 km BrakTAK
185 Wysocki Dawid Katowice 12 km SP 67 KatowiceTAK
186 Zborek Dominika Gliwice 12 km BrakTAK
187 Zemczak Kamil Zabrze 12 km BrakTAK
188 Zgoda Bogusław Siemianowice Śląskie 12 km BrakTAK
189 Zieliński Przemyslaw Ruda Śląska 12 km Sileman Sp. z o.o.NIE
190 Złotoś Mariusz Świętochłowice 12 km 6300TAK
191 Zyskowska Magdalena Ruda Śląska 12 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту