Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V BIEG MIKOŁAJKOWY W ŻYTNIOWIE

Miejsce i termin: Żytniów, 2018-12-02
Organizator: Komitet Organizacyjny Biegu:
Klub Biegacza FALSTART Rudniki
Współorganizatorzy:
Urząd Gminy w Rudnikach
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach
Patron medialny:
OOL24
Kulisy Powiatu Kluczbork - Olesno

KONTAKT:
Klub Biegacza FALSTART Rudniki
Daniel Baros – Dyrektor Biegu
Tel : 535-286-252, e-mail: barosdan@gmail.com
Opis zawodów: MIEJSCE I TERMIN
Boisko sportowe przy Publicznej Szkole Podstawowej w Żytniowie (Żytniów 29, 46-325 Rudniki).
START BIEGU: 2 grudnia 2018 r. , godz.11:00.
BIURO ZAWODÓW: czynne w dniu biegu od godziny 9:00 do 10:30.
Wpisowe i wpłata: Do 25.11.2018 r. – opłata wynosi 30 zł
W dniu zawodów, tj. 02.12.2018 r. – opłata wynosi 40 zł.
Limit zawodników 150, decyduje kolejność wpłat.
Zawodnicy nieopłaceni zostaną usunięci z listy, powtórna rejestracja możliwa w biurze zawodów do osiągnięcia limitu wpłat.

Opłatę startową należy wnieść do 25 listopada 2018 roku na konto:

Klub Biegacza FALSTART Rudniki,
Żytniów 36, 46-325 Rudniki
o nr: 89 89090006 0050 0505 3160 0001

W tytule przelewu należy wpisać: V Bieg Mikołajkowy w Żytniowie, imię i nazwisko, data urodzenia.
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Augustyniak Grzegorz Mirowszczyzna 5 km BrakTAK
2 Baros Grzegorz Rudniki 5 km FalStart RudnikiTAK
3 Baros Zdzisława Rudniki 5 km FALSTART RudnikiTAK
4 Basiński Wiktor Rudniki 5 km FALSTART RUDNIKITAK
5 Belka Marcin Gana 5 km Wilki AlfaTAK
6 Bryła Elżbieta Masłowice 5 km BrakTAK
7 Budziński Krzysztof Opole 5 km Stowarzyszenie Sportowe Feniks przy El. Opole TAK
8 Ceglarz Piotr Opatów 5 km BrakTAK
9 Cierpucha Alicja Praszka 5 km BrakTAK
10 Ciesielski Grzegorz Kluczbork 5 km BrakTAK
11 Cieśla Jan Rudniki 5 km Falstart RudnikiTAK
12 Dwornik Jakub Żytniów 5 km BrakTAK
13 Gagatek-Woźniak Anna Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
14 Gajek Tomasz Gana 5 km Wilki AlfaTAK
15 Galiczak Anna Przystajń 5 km NGB Kłobuck TAK
16 Gałęza Magdalena Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
17 Gąszczak Grzegorz Bąków 5 km BrakTAK
18 Gogolin Anna Zabrze 5 km BrakTAK
19 Gogolin Jerzy Zabrze 5 km BrakTAK
20 Gołdyn Sebastian Ostrzeszów 5 km Aktywny OstrzeszówTAK
21 Grund Marek Strzebiń 5 km Mafia TEAM LubliniecTAK
22 Gruszyński Piotr Bąków 5 km Kluczborska grupa biegowa TAK
23 Hajduga Krzysztof Gaszyn 5 km Wieluń BiegaTAK
24 Hrycaj Marcin Opole 5 km Odra OpoleTAK
25 Jacheć Jarosław Opole 5 km BrakTAK
26 Jachymski Ryszard Praszka 5 km BrakTAK
27 Jachymski Piotr Gana 5 km Wilki AlfaTAK
28 Jagiela Rafał Opole 5 km Kubuś TeamTAK
29 Jagiela Joanna Opole 5 km Kubuś TeamTAK
30 Jagielska Magdalena Kłobuck 5 km NGB KłobuckTAK
31 Jakubowska Jolanta Wieluń 5 km Wieluń Biega TAK
32 Jankowski Dariusz Opole 5 km BrakTAK
33 Janus Marcin Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
34 Jendrosek Tomasz Olesno 5 km BrakTAK
35 Jurczyński Rafał Ozimek 5 km KU AZS Politechnika OpolskaTAK
36 Kałwak Jacek Dzietrzniki 5 km BrakTAK
37 Kasprzak Bronisław Wręczyca Wielka 5 km BrakTAK
38 Kawoń Andrzej Namysłów 5 km BrakTAK
39 Keller Tomasz Gwizdałki 5 km Wieluń Biega TAK
40 Keller Izabela Gwizdałki 5 km Wieluń Biega TAK
41 Kijak Jakub Biestrzykowice 5 km AZS Politechnika OpolskaTAK
42 Kilan Jarosław Danków 5 km BrakTAK
43 Kluska Mateusz Opole 5 km BrakTAK
44 Knetki Katarzyna Rudniki 5 km Falstart Rudniki TAK
45 Kolman Hubert Szymonków 5 km BrakTAK
46 Kołodziejczyk Jarosław Częstochowa 5 km Zabiegani CzęstochowaTAK
47 Kot-Macherzyńska Patrycja Jaworzno 5 km OldBoysRudnikiTAK
48 Kotala Ewa Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
49 Kubacki Piotr Cieciułów 5 km Sowa TeamTAK
50 Kubicki Mariusz Kluczbork 5 km Kluczborska Grupa BiegowaTAK
51 Kucharska Marlena Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
52 Kudra Aleksandra Wieluń 5 km Wieluń Biega TAK
53 Lach Aleksandra Tarnów Opolski 5 km KU AZS Politechnika OpolskaTAK
54 Luto Andrzej Opatów 5 km BrakTAK
55 Luto Bartosz Opatów 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
56 Łyko Damian Ostrówek 5 km WIELUŃ BIEGATAK
57 Macherzyński Maciej Jaworzno 5 km OldBoysRudnikiTAK
58 Macoch Zbigniew Krzepice 5 km BrakTAK
59 Maj Witold Wręczyca 5 km Oldboys TruskolasyTAK
60 Malatyński Tomasz Gana 5 km Wilki AlfaTAK
61 Malecha Piotr Zdziechowice 5 km BrakTAK
62 Małek Stanisław Praszska 5 km Neapco PraszkaTAK
63 Matyszczak Roman Kłobuck 5 km NGB Kłobuck TAK
64 Mazur Krzysztof Częstochowa 5 km BrakTAK
65 Mazur Agnieszka Bierdzany 5 km Elita TAK
66 Michalski Paweł Bąków 5 km BrakTAK
67 Młudzik Krzysztof Opole 5 km BrakTAK
68 Młynarczyk Andrzej Żytniów 5 km FALSTART Rudniki TAK
69 Młynarczyk Mateusz Żytniów 5 km -TAK
70 Mroczek Adam Bugaj 5 km BrakTAK
71 Mrugała Andrzej Jasienie 5 km Kluczborska Grupa BiegowaTAK
72 Namyślak Kinga Cieciułów 5 km Wilki AlfaTAK
73 Namyślak Aleksandra Cieciułów 5 km Wilki AlfaTAK
74 Namyślak Paweł Cieciułów 5 km Wilki AlfaTAK
75 Napieraj Sylwia Cieciułów 5 km Falstart Rudniki TAK
76 Napieraj Andrzej Żytniów 5 km Falstart RudnikiTAK
77 Napieraj Dominika Żytniów 5 km Falstart RudnikiTAK
78 Napieraj Barbara Wieluń 5 km Wieluń biega TAK
79 Niciejewska Monika Czarnożyły 5 km Wieluń Biega TAK
80 Noga Barbara Wilkowiecko 5 km KB Florian Zajączki Drugie TAK
81 Okoń Kamila Porąbki 5 km FALSTART RUDNIKITAK
82 Olejnik Rafał Chorzów 5 km Wataha TeamTAK
83 Osyra Wiktoria Psurów 5 km BrakTAK
84 Palacz Mariusz Krzepice 5 km KB FLORIAN Zajączki DrugieTAK
85 Paruch Klaudia Gana 5 km Gorąca MikołajkaTAK
86 Paruch Katarzyna Gana 5 km Gorąca MikołajkaTAK
87 Pawełczak Mateusz Złochowice 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
88 Pęcherz Piotr Dalachów 5 km Wilki AlfaTAK
89 Pietryga Anna Bytom 5 km BrakTAK
90 Płoskoński Piotr Strzałków 5 km KBKS RadomskoTAK
91 Przybył Elżbieta Radzionków 5 km Cidry lotajomTAK
92 Przybył Rafał Radzionków 5 km BrakTAK
93 Przygoda Jacek Waleńczów 5 km BrakTAK
94 Ptak Tomasz Wąsosz Górny 5 km NGB Kłobuck TAK
95 Ptak Ewa Wąsosz Górny 5 km NGB KłobuckTAK
96 Pyra Wiesław Praszka 5 km BrakTAK
97 Raducki Jacek Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
98 Rasztar Piotr Rudniki 5 km OldBoysRudnikiTAK
99 Rękowicz Paweł Kowale 5 km BrakTAK
100 Romanowska Justyna Kąty Wrocławskie 5 km AZS PWr Wrocław/ Wosiek TeamTAK
101 Rosak-Szyrocka Joanna Częstochowa 5 km MRTTAK
102 Różyczka Joanna PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 5 km BrakTAK
103 Sas Dominik Starokrzepice 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
104 Sas Florian Starokrzepice 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
105 Sas Maria Żurawie 5 km brakTAK
106 Sazon Agnieszka Przewóz 5 km BrakTAK
107 Skórzewski Przemysław Opole 5 km Odra OpoleTAK
108 Smolarkiewicz Daria Opojowice 5 km Wieluń BiegaTAK
109 Smolarkiewicz Dawid Wielgie 5 km Wieluń BiegaTAK
110 Sobczyk Grzesiu Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
111 Sosnowski Tomasz Kłobuck 5 km WKB META LUBLINIECTAK
112 Spodzieja Tomasz Gana 5 km Wilki AlfaTAK
113 Stoparek Grzegorz Kraszkowice 5 km Wieluń BiegaTAK
114 Strzelczak Mariusz Zajączki Drugie 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
115 Strzelecki Damian Gana 5 km Wilki AlfaTAK
116 Strzelecki Rafał Gana 5 km Wilki AlfaTAK
117 Sujka Grażyna Wieluń 5 km BrakTAK
118 Sykulska Ewa Krzepice 5 km BrakTAK
119 Sykulski Łukasz Krzepice 5 km BrakTAK
120 Szafer Sylwester Popów 5 km BrakTAK
121 Szczepański Krzysztof Praszka 5 km MIWO PraszkaTAK
122 Szecel Marta Wieluń 5 km Wieluń Biega TAK
123 Świtała Dawid Cieciułów 5 km Falstart RudnikiTAK
124 Udała Paweł Opatów 5 km -----TAK
125 Urzyński Robert Rudniki 5 km -TAK
126 Widera Andrzej Kluczbork 5 km BrakTAK
127 Wielichowski Łukasz Opole 5 km Odra OpoleTAK
128 Wilk Kamil Odcinek 5 km Wilki Alfa TAK
129 Wilk Anna Starokrzepice 5 km sympatyczka KB Florian Zajączki Drugie TAK
130 Witczak Paweł Wieluń 5 km Wieluń biegaTAK
131 Włoch Zuzanna Słowików 5 km BrakTAK
132 Włodarczyk Magdalena Okalew 5 km Wieluń BiegaTAK
133 Włodarczyk Dominika Okalew 5 km BrakTAK
134 Włodarczyk Damian Okalew 5 km BrakTAK
135 Włóka Agnieszka Rudniki 5 km BrakTAK
136 Włóka Karol Rudniki 5 km BrakTAK
137 Włóka Jan Rudniki 5 km BrakTAK
138 Wołoszczuk Tomek Brzeg 5 km BrakTAK
139 Wójcik Paweł Wielun 5 km Wieluń BiegaTAK
140 Wróż Zuzanna Pieńki 5 km BrakTAK
141 Wrucińska Dorota Radzionków 5 km BrakTAK
142 Wruciński Adam Radzionków 5 km BrakTAK
143 Wruciński Krzysztof Radzionków 5 km BrakTAK
144 Wychrystenko Mateusz Kolonia Biskupska 5 km -TAK
145 Zabłocki Mateusz Wieluń 5 km BrakTAK
146 Zając Aleksandra Łęka Opatowska 5 km BrakTAK
147 Zaręba Michał Lachowskie 5 km SZOMBIERKI DREAM TEAMTAK
148 Zbirek Bartosz Żytniów 5 km Żytniów BIegaTAK
149 Żołędź Karolina Olesno 5 km Którędy na Giewont?TAK
150 Żołędź Michał Olesno 5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту