Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V BIEG MIKOŁAJKOWY W ŻYTNIOWIE

Miejsce i termin: Żytniów, 2018-12-02
Organizator: Komitet Organizacyjny Biegu:
Klub Biegacza FALSTART Rudniki
Współorganizatorzy:
Urząd Gminy w Rudnikach
Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Rudnikach
Patron medialny:
OOL24
Kulisy Powiatu Kluczbork - Olesno

KONTAKT:
Klub Biegacza FALSTART Rudniki
Daniel Baros – Dyrektor Biegu
Tel : 535-286-252, e-mail: barosdan@gmail.com
Opis zawodów: MIEJSCE I TERMIN
Boisko sportowe przy Publicznej Szkole Podstawowej w Żytniowie (Żytniów 29, 46-325 Rudniki).
START BIEGU: 2 grudnia 2018 r. , godz.11:00.
BIURO ZAWODÓW: czynne w dniu biegu od godziny 9:00 do 10:30.
Wpisowe i wpłata: Do 25.11.2018 r. – opłata wynosi 30 zł
W dniu zawodów, tj. 02.12.2018 r. – opłata wynosi 40 zł. (w przypadku nie wyczerpania wolnych miejsc – 150)
Opłatę startową należy wnieść do 25 listopada 2018 roku na konto:

Klub Biegacza FALSTART Rudniki,
Żytniów 36, 46-325 Rudniki
o nr: 89 89090006 0050 0505 3160 0001

W tytule przelewu należy wpisać: V Bieg Mikołajkowy w Żytniowie, imię i nazwisko, data urodzenia.
Limit zawodników: 150
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamek Dawid Żytniów 5 km Cicho bondźNIE
2 Augustyniak Grzegorz Mirowszczyzna 5 km BrakNIE
3 Baros Grzegorz Rudniki 5 km FalStart RudnikiTAK
4 Baros Zdzisława Rudniki 5 km FALSTART RudnikiTAK
5 BASIŃSKI WIIKTOR RUDNIKI 5 km FALSTART RUDNIKINIE
6 Belka Marcin Gana 5 km Wilki AlfaNIE
7 Ceglarz Piotr Opatów 5 km BrakTAK
8 Cierpucha Alicja Praszka 5 km BrakTAK
9 Ciesielski Grzegorz Kluczbork 5 km BrakTAK
10 Cieśla Jan Rudniki 5 km Falstart RudnikiNIE
11 Dragan Damian Galewice 5 km Wieluń Biega NIE
12 Dwornik Jakub Żytniów 5 km BrakTAK
13 Gagatek-Woźniak Anna Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
14 Gajek Tomasz Gana 5 km Wilki AlfaTAK
15 Galiczak Anna Przystajń 5 km NGB Kłobuck TAK
16 GOŁDYN SEBASTIAN Ostrzeszów 5 km Aktywny OstrzeszówNIE
17 Grabowska Julia Opole 5 km BrakNIE
18 Grund Marek Strzebiń 5 km Mafia TEAM LubliniecTAK
19 Hajduga Krzysztof Gaszyn 5 km Wieluń BiegaTAK
20 Hrycaj Marcin Opole 5 km Odra OpoleTAK
21 Jacheć Jarosław Opole 5 km BrakTAK
22 Jachymski Ryszard Praszka 5 km BrakTAK
23 Jachymski Piotr Gana 5 km Wilki AlfaNIE
24 Jagiela Rafał Opole 5 km Kubuś TeamTAK
25 Jagiela Joanna Opole 5 km Kubuś TeamTAK
26 Jagielska Magdalena Kłobuck 5 km NGB KłobuckNIE
27 Jakubowska Jolanta Wieluń 5 km Wieluń Biega TAK
28 Jankowski Dariusz Opole 5 km BrakTAK
29 Janus Marcin Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
30 Jendrosek Tomasz Olesno 5 km BrakTAK
31 Jurczyński Rafał Ozimek 5 km KU AZS Politechnika OpolskaTAK
32 Kawoń Andrzej Namysłów 5 km BrakTAK
33 Keller Tomasz Gwizdałki 5 km Wieluń Biega TAK
34 Keller Izabela Gwizdałki 5 km Wieluń Biega TAK
35 Kijak Jakub Biestrzykowice 5 km AZS Politechnika OpolskaTAK
36 Kilan Jarosław Danków 5 km BrakTAK
37 Kluska Mateusz Opole 5 km BrakTAK
38 Knetki Katarzyna Rudniki 5 km Falstart Rudniki TAK
39 Kolman Hubert Szymonków 5 km BrakNIE
40 Kołodziejczyk Jarosław Częstochowa 5 km Zabiegani CzęstochowaTAK
41 Kot-Macherzyńska Patrycja Jaworzno 5 km OldBoysRudnikiNIE
42 Kotala Ewa Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
43 Kotarski Marcin Krzepice 5 km KB Florian Zajączki DrugieNIE
44 Kubicki Mariusz Kluczbork 5 km Kluczborska Grupa BiegowaTAK
45 Kucharska Marlena Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
46 Kudra Aleksandra Wieluń 5 km Wieluń Biega TAK
47 Lach Aleksandra Tarnów Opolski 5 km KU AZS Politechnika OpolskaTAK
48 Luto Andrzej Opatów 5 km BrakTAK
49 Luto Bartosz Opatów 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
50 Macherzyński Maciej Jaworzno 5 km OldBoysRudnikiNIE
51 Maj Witold Wręczyca 5 km Oldboys TruskolasyTAK
52 Malatyński Tomasz Gana 5 km Wilki AlfaTAK
53 Malecha Piotr Zdziechowice 5 km BrakTAK
54 Małek Stanisław Praszska 5 km Neapco PraszkaTAK
55 Matyszczak Roman Kłobuck 5 km NGB Kłobuck TAK
56 Mazur Krzysztof Częstochowa 5 km BrakTAK
57 Mazur Agnieszka Bierdzany 5 km Elita TAK
58 Młynarczyk Andrzej Żytniów 5 km FALSTART Rudniki TAK
59 Młynarczyk Mateusz Żytniów 5 km -NIE
60 Modrzejewski Szymon Wieluń 5 km Warta SieradzNIE
61 Mroczek Adam Bugaj 5 km BrakTAK
62 Mrugała Andrzej Jasienie 5 km Kluczborska Grupa BiegowaTAK
63 Namyślak Kinga Cieciułów 5 km Wilki AlfaTAK
64 Namyślak Aleksandra Cieciułów 5 km Wilki AlfaTAK
65 Namyślak Paweł Cieciułów 5 km Wilki AlfaTAK
66 Napieraj Sylwia Cieciułów 5 km Falstart Rudniki TAK
67 Napieraj Andrzej Żytniów 5 km Falstart RudnikiTAK
68 Napieraj Dominika Żytniów 5 km Falstart RudnikiTAK
69 Niciejewska Monika Czarnożyły 5 km Wieluń Biega TAK
70 Noga Barbara Wilkowiecko 5 km KB Florian Zajączki Drugie TAK
71 Okoń Kamila Porąbki 5 km FALSTART RUDNIKITAK
72 Olejnik Rafał Chorzów 5 km Wataha TeamTAK
73 Osyra Wiktoria Psurów 5 km BrakTAK
74 Palacz Mariusz Krzepice 5 km KB FLORIAN Zajączki DrugieTAK
75 Paruch Klaudia Gana 5 km Gorąca MikołajkaTAK
76 Paruch Katarzyna Gana 5 km Gorąca MikołajkaTAK
77 Pawełczak Mateusz Złochowice 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
78 Pęcherz Piotr Dalachów 5 km Wilki AlfaTAK
79 Pietryga Anna Bytom 5 km BrakNIE
80 Przybył Elżbieta Radzionków 5 km Cidry lotajomNIE
81 Przybył Rafał Radzionków 5 km BrakNIE
82 Przygoda Jacek Waleńczów 5 km BrakTAK
83 Ptak Tomasz Wąsosz Górny 5 km NGB Kłobuck NIE
84 Ptak Ewa Wąsosz Górny 5 km NGB KłobuckTAK
85 PYRA WIESŁAW Praszka 5 km BrakNIE
86 Raducki Jacek Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
87 Rasztar Piotr Rudniki 5 km OldBoysRudnikiTAK
88 Rękowicz Paweł Kowale 5 km BrakNIE
89 Romanowska Justyna Kąty Wrocławskie 5 km AZS PWr Wrocław/ Wosiek TeamTAK
90 Rosak-Szyrocka Joanna Częstochowa 5 km MRTTAK
91 Różyczka Joanna PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 5 km BrakTAK
92 Sas Dominik Starokrzepice 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
93 Sas Florian Starokrzepice 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
94 Sas Maria Żurawie 5 km brakTAK
95 Sas Agnieszka Żurawie 5 km BrakTAK
96 Sazon Agnieszka Przewóz 5 km BrakTAK
97 Skórzewski Przemysław Opole 5 km Odra OpoleNIE
98 Smolarkiewicz Daria Opojowice 5 km Wieluń BiegaTAK
99 Smolarkiewicz Dawid Wielgie 5 km Wieluń BiegaTAK
100 Sobczyk Grzesiu Wieluń 5 km Wieluń BiegaTAK
101 Sosnowski Tomasz Kłobuck 5 km WKB META LUBLINIECNIE
102 Spodzieja Tomasz Gana 5 km Wilki AlfaTAK
103 Stoparek Grzegorz Kraszkowice 5 km Wieluń BiegaTAK
104 Strzelczak Mariusz Zajączki Drugie 5 km KB Florian Zajączki DrugieTAK
105 Strzelecki Damian Gana 5 km Wilki AlfaTAK
106 Strzelecki Rafał Gana 5 km Wilki AlfaTAK
107 Sujka Grażyna Wieluń 5 km BrakTAK
108 Sypko-Marciniszyn Magdalena Kluczbork 5 km Kluczborska Grupa BiegowaNIE
109 Szafer Sylwester Popów 5 km BrakTAK
110 Szczepański Krzysztof Praszka 5 km MIWO PraszkaTAK
111 Szecel Marta Wieluń 5 km Wieluń Biega TAK
112 Świtała Dawid Cieciułów 5 km Falstart RudnikiTAK
113 Udała Paweł Opatów 5 km -----TAK
114 Urzyński Robert Rudniki 5 km -NIE
115 Wielichowski Łukasz Opole 5 km Odra OpoleTAK
116 Wilk Kamil Odcinek 5 km Wilki Alfa TAK
117 Wilk Anna Starokrzepice 5 km sympatyczka KB Florian Zajączki Drugie TAK
118 Wilk Dawid Gana 5 km Wilki AlfaNIE
119 Wiśniewski Mirosław Krzepice 5 km KB FLORIAN ZAJĄCZKI DRUGIENIE
120 Witczak Paweł Wieluń 5 km Wieluń biegaTAK
121 Włoch Zuzanna Słowików 5 km BrakTAK
122 Włodarczyk Magdalena Okalew 5 km BrakNIE
123 Włodarczyk Magdalena Okalew 5 km Wieluń BiegaNIE
124 Włodarczyk Dominika Okalew 5 km BrakNIE
125 Włodarczyk Dominika Okalew 5 km BrakNIE
126 Włodarczyk Damian Okalew 5 km BrakNIE
127 Włóka Agnieszka Rudniki 5 km BrakNIE
128 Włóka Karol Rudniki 5 km BrakNIE
129 Włóka Jan Rudniki 5 km BrakNIE
130 Wodecki Kamil Rudniki 5 km Biegacze w RadomskuNIE
131 Wołoszczuk Tomek Brzeg 5 km BrakTAK
132 Wróż Zuzanna Pieńki 5 km BrakTAK
133 Wrucińska Dorota Radzionków 5 km BrakTAK
134 Wruciński Adam Radzionków 5 km BrakTAK
135 Wruciński Krzysztof Radzionków 5 km BrakTAK
136 Wychrystenko Mateusz Kolonia Biskupska 5 km -TAK
137 Zabłocki Mateusz Wieluń 5 km BrakTAK
138 Zając Aleksandra Łęka Opatowska 5 km BrakTAK
139 Zaręba Michał Lachowskie 5 km SZOMBIERKI DREAM TEAMTAK
140 Żołędź Karolina Olesno 5 km Którędy na Giewont?TAK
141 Żołędź Michał Olesno 5 km BrakTAK
142 Żołna Marcin Opole 5 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту