займ на карту займ на карту срочно без отказа

Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V BIEG DWÓCH SZYBÓW

Miejsce i termin: Chorzów, 2018-11-04
Organizator: Chorzowskie Stowarzyszenie Biegaczy Długodystansowych „W Ruchu”
Opis zawodów: Bieg odbędzie się 4 listopada 2018 r. (w niedzielę). Rozpoczęcie biegu nastąpi o godz. 11:00, spod Wieży Wyciągowej „Szyb Prezydent”, znajdującej się przy ulicy ks. Piotra Skargi w Chorzowie, w województwie śląskim.
Biuro zawodów czynne będzie w dniach:
3 listopada 2018 r. – w godzinach od 12.00 do 14.00, w pobliżu Szybu Prezydent, w widocznym, oznaczonym miejscu;
4 listopada 2018 r. – w godzinach od 8:30 do 10:30, w pobliżu Szybu Prezydent, w widocznym, oznaczonym miejscu.
Dystans biegu wynosi około 15 km. Trasa nie jest atestowana.
Wpisowe i wpłata: Osoby zarejestrowane za pomocą formularza internetowego powinny uiścić opłatę startową w wysokości:
a) 40,00 PLN - dla uczestników zarejestrowanych poprzez formularz elektroniczny do dn. 15.10.2018 r., przy czym przy ocenie zachowania tego terminu zapłaty brana jest pod uwagę data uznania rachunku bankowego organizatora (tj. data wpływu środków na konto organizatora);
b) 45,00 PLN - dla zawodników zarejestrowanych poprzez formularz elektroniczny po dn. 15.10.2018 r.
Opłatę startową należy uiścić przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy organizatora o numerze 34 1750 0012 0000 0000 2716 2207 (Raiffeisen Bank Polska S.A.) w ciągu 2 dni roboczych od daty rejestracji. Za chwilę zapłaty uznaje się datę wpływu środków pieniężnych na rachunek bankowy organizatora.
W tytule przelewu należy wpisać: "Imię i nazwisko – opłata startowa V Bieg Dwóch Szybów".
Limit zawodników: 500
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczewski Dariusz chorzów 15 km BrakNIE
2 Antolik Łukasz Świętochłowice 15 km Śląsk RunnersTAK
3 Bajor Rafał Żory 15 km Rebellion Of Free RUNNERS NIE
4 Baron Krzysztof Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśNIE
5 Basa Przemysław Ruda Śląska 15 km KRS TKKF TAK
6 Białek Johanka Chorzów 15 km BrakTAK
7 Błaszczyk Paulina Chorzów 15 km Biegam bo lubię :)TAK
8 Borchert Marcin Świętochłowice 15 km Chorzowski Klub Rowerowy TAK
9 Borek Joanna Katowice 15 km Warta RunnersNIE
10 Bosiacka Marta Świętochłowice 15 km Rebellion of Free RunnersTAK
11 Brzoska Jacek Ruda Śląska 15 km BrakNIE
12 Buja Błażej Chorzów 15 km MZUIM Chorzów BiegaTAK
13 Bytomski Jerzy Ruda Śl 15 km BrakTAK
14 Bzdyk Katarzyna Katowice 15 km Parkrun Katowice TAK
15 Chodzidlo Rafal Chorzów 15 km BrakTAK
16 Chodzidlo Joanna Chorzów 15 km BrakTAK
17 Cieśla Arkadiusz Katowice 15 km Biegamy z Sercem.plNIE
18 Cieśla Iwona Ruda Śląska 15 km BrakNIE
19 Darda Paweł Ruda Śląska 15 km BrakTAK
20 Dobrenko Daniel Blachownia 15 km Blachownia TeamTAK
21 Dolińska Agnieszka Chorzów 15 km OKIEM WILKATAK
22 Duda Mariusz Chorzów 15 km BrakTAK
23 Duda Łukasz Chorzów 15 km BATORY LOTONIE
24 Dudek Agnieszka Ruda Śląska 15 km Night Runners TAK
25 Dziano Łukasz Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
26 Dziubański Grzegorz Pyskowice 15 km Opel Active TeamNIE
27 Dziubański Grzegorz Pyskowice 15 km Opel Active TeamNIE
28 Fijałkowska Katarzyna Siemianowice Sląskie 15 km BrakTAK
29 Fiszer Andrzej Katowice 15 km Profilaktyczno-Rozwojowy Ośrodek dla MłodzieżyTAK
30 Fonferek Marek Chorzów 15 km BrakTAK
31 Frydrysiak Sylwia Katowice 15 km BrakNIE
32 Furtak Monika Chorzów 15 km Endurance Team TAK
33 Fus Julia Piekary Śląskie 15 km LECYMY DURŚNIE
34 Gałkiewicz Michał Katowice 15 km tomkatotrening.plTAK
35 Gałuszka Dawid Świętochłowice 15 km HAZOKINIE
36 Gamza Bogna Siemianowice Śląskie 15 km BrakNIE
37 Gapiński Paweł Katowice 15 km BrakTAK
38 Gemza Anna Katowice 15 km BalansTeamTAK
39 Gierok Artur Katowice 15 km 1976TAK
40 Glinka Marcin Gliwice 15 km BrakTAK
41 Głodek Sławosz Chorzów 15 km BrakTAK
42 Gorus Anna Zabrze 15 km Night Runners Zabrze TAK
43 Górska-Morawiec Dagmara Cieszyn 15 km Szakal TeamNIE
44 Górski Damian Lipiany 15 km BbktsNIE
45 Griman Joanna Rybnik 15 km BrakTAK
46 Gruszka Grzegorz Siemianowice Śląskie 15 km Endurance TeamTAK
47 Grzesiak Maciej Kraków 15 km BrakNIE
48 Grzybowski Marek Chorzów 15 km BrakTAK
49 Gwiazda Wiesław Katowice 15 km BrakTAK
50 Hajda Justyna Tarnowskie Góry 15 km Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryNIE
51 Hankus Krzysztof Katowice 15 km Grupa PDKTAK
52 Harwig Patryk Radzionków 15 km Cidry LotajomTAK
53 Harwig Tomasz Radzionków 15 km Cidry LotajomTAK
54 Harwig Michał Radzionków 15 km Cidry LotajomNIE
55 Haupt Aleksander Chorzów 15 km BrakTAK
56 Hołda Marek Siemianowice Śląskie 15 km ProfiAuto TEAMTAK
57 Horzela Adam Katowice 15 km BrakTAK
58 Horzela Błażej Chorzów 15 km Beta-TransNIE
59 Horzela Beata Chorzów 15 km Beta-TransNIE
60 Idzik Małgorzata Świętochłowice 15 km BrakNIE
61 Jakubczyk Jacek Chorzów 15 km Contante TAK
62 Jarosz Agnieszka Siemianowice Śląskie 15 km Studio Treningów Personalnych GTSTAK
63 Jarząbek Zbigniew Chorzów 15 km ENDURANCE TEAMTAK
64 Jaskółka Michał Ruda Śląska 15 km 1985TAK
65 Judasz Marcin Mysłowice 15 km BrakNIE
66 Jureczko Joanna Bytom 15 km Lecymy DurśNIE
67 Kacprowski Filip Tychy 15 km BrakTAK
68 Kaczmarek Dariusz Blachownia 15 km Blachownia TeamTAK
69 Kałus Wojciech Katowice` 15 km Pozdro TechnoTAK
70 Kancel Daniel Chorzów 15 km Okiem WilkaTAK
71 Karp Anna Radzionków 15 km BrakNIE
72 Kasprzak Martyna Chorzów 15 km BrakNIE
73 Kasztelan - Hunia Ewa Bytom 15 km BrakTAK
74 Kciuk Maciej Opole 15 km BrakTAK
75 Kciuk Łukasz Świerczów 15 km AthleticTAK
76 Kierzek Marta Katowice 15 km BrakTAK
77 Klaszczyk Kamila Chorzow 15 km Crossbox SiemianowiceTAK
78 Klimasara Magdalena Katowice 15 km Lecymy DurśTAK
79 Kobier Michał Chorzów 15 km Capoeira CamangulaTAK
80 Kobus Ewelina Katowice 15 km BrakTAK
81 Kołodziejczak Damian Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
82 Konarski Rafał Rogoźnik 15 km BrakNIE
83 Korczak Oliwia Czeladź 15 km BrakNIE
84 Korczyński Tomasz Świetochłowice 15 km BrakTAK
85 Korek Danuta Siemianowice Śląskie 15 km BrakNIE
86 Korek Jacek Siemianowice Śląskie 15 km BrakNIE
87 Korek Jacek Siemianowice Śląskie 15 km BrakNIE
88 Kostorz Konrad Rybnik 15 km BrakTAK
89 Kostrzewski Mateusz Myszków 15 km BrakTAK
90 Kościelniak Adam Katowice 15 km BrakTAK
91 Kościelniak Natalia Katowice 15 km BrakTAK
92 Kowalczyk Anna Świętochłowice 15 km LECYMY DURŚTAK
93 Koziarz Przemysław Jankowice 15 km Don't Give UpNIE
94 Koźlik Justyna Siemianowice Śląskie 15 km Siemianowice i przyjaciele biegają NIE
95 Krajewski Damian Świętochłowice 15 km Śląsk Runners NIE
96 Krauze Filip Piekary Śląskie 15 km BrakNIE
97 Krawczyk Paweł Ruda slaska 15 km Śląsk runnersNIE
98 Krawczyk Wojciech Piekary Śląskie 15 km WOPR Piekary ŚląskieNIE
99 Kręczyński Jacek Gliwice 15 km BrakTAK
100 Król Żaneta Świętochłowice 15 km BrakTAK
101 Króliczek Piotr Chorzów 15 km -TAK
102 Krzysztofiak Bartłomiej Chorzów 15 km BrakNIE
103 Kubeczka Krzysztof Chorzów 15 km BrakTAK
104 Kucharewicz Adam Radzionków 15 km Cidry LotajomTAK
105 Kuczyk Szymon Siemianowice Śląskie 15 km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMNIE
106 Kugiel Grzegorz Chorzów 15 km DrużynaMOJACUKRZYCA.PLTAK
107 Kulisz Adam Chorzów 15 km W Pogoni Za DuchemTAK
108 Kurkowska Aldona Chorzów 15 km AugusTeamNIE
109 Kurnakowski Michał Chorzów 15 km Biegacze mogą dłużejNIE
110 Lata Beata Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
111 Lebioda Adam Katowice 15 km BrakTAK
112 Lech Aleksander Mysłowice 15 km BrakNIE
113 Lulko Magdalena Czeladź 15 km Sekcja PiaskiTAK
114 Lysko Jakub Dąbrowa Górnicza 15 km WKB Meta LubliniecNIE
115 Łakomski Marcin Wodzisław Śląski 15 km BrakTAK
116 Łukawski Bogusław Świętochłowice 15 km BrakTAK
117 Machała Mirosław Chorzów 15 km Chorzów Stary TAK
118 Madej Marek Chorzów 15 km BrakNIE
119 Madejski Sebastian Chorzów 15 km born tu bi lotacNIE
120 Maj-Dziubańska Izabela Pyskowice 15 km INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM / AKMB PĘDZIWIATR GLIWICENIE
121 Majek Zbigniew Chorzów 15 km AugusteamTAK
122 Małecki Jacek Świętochłowice 15 km Małecki BrosTAK
123 Maniura Adam Bytom 15 km Szombierki RunnersNIE
124 Mańka Krzysztof Lubliniec 15 km PZU Sport TeamNIE
125 Marcinek Rafał Wrocław 15 km BrakTAK
126 Michno Agata Chorzów 15 km BrakTAK
127 Mietła Łukasz Katowice 15 km MDMiWTAK
128 Mila Paweł Ruda Śląska 15 km BrakTAK
129 Mila Katarzyna Ruda Śląska 15 km BrakTAK
130 Milik Dagmara Chorzów 15 km BrakNIE
131 Misiak Piotr Sarnow 15 km BrakTAK
132 Misterka Ewa Chorzów 15 km BrakNIE
133 Morawiec Marek Cieszyn 15 km Szakal TeamTAK
134 Moroń Artur Chorzów 15 km Strefa BykówNIE
135 Murcha Paweł Siemianowice Śląskie 15 km AugusteamTAK
136 Mykała Rafał Katowice 15 km AugsTeamTAK
137 Mynarska Ligia Bielsko-Biała 15 km Daleko jeszcze?TAK
138 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała 15 km Daleko jeszcze?TAK
139 Mysiak Arkadiusz Chorzów 15 km Warta RunnersTAK
140 Nastuła Mariusz Bytom 15 km Night Runners ŚląskTAK
141 Nawrat Monika Katowice 15 km BrakNIE
142 Nawrocki Adam Siemianowice Slaskie 15 km BrakNIE
143 Noga Łukasz Sosnowiec 15 km Zdzieraj KapcieTAK
144 Noga Angelika Kozy 15 km Kęckie harpaganyTAK
145 Nojek Wiesław Ornontowice 15 km WIESŁAW NOJEKTAK
146 Nosal Anna Świętochłowice 15 km BrakTAK
147 Nowak Roman Chorzów 15 km BrakTAK
148 Noworyta Grzegorz Rudze 15 km Don't give upNIE
149 Olejnik Adam Sosnowiec 15 km BrakTAK
150 Olszewski Adam Katowice 15 km Warta RunnersNIE
151 Olszewski Artur Dąbrowa Górnicza 15 km parkrun KatowiceTAK
152 Ostrowski Marcin Warszawa 15 km PZU Sport TeamTAK
153 Otto Marcin Siemianowice 15 km Crossfit SiemianowiceTAK
154 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
155 Oziębłowski Paweł Chorzów 15 km Kancelaria Prawna Paweł OziębłowskiTAK
156 Pacoń Sebastian Chorzów 15 km DagmaTAK
157 Pająk Marcin Jastrzębie-Zdrój 15 km BrakNIE
158 Parusel Marcin Żyrowa 15 km KOMITET SPORTU I TURYSTYKI KRZYSZTOFA PODGÓRSKIEGOTAK
159 Pawlok Anna Katowice 15 km BrakNIE
160 Peter Marcin Katowice 15 km Rebellion of Free Runners TAK
161 Piątek - Olszewska Klaudia Dąbrowa Górnicza 15 km parkrun KatowiceTAK
162 Pieniowska Karolina Świętochłowice 15 km BrakTAK
163 Pietrzok Wojciech Zabrze 15 km Night Runners ZabrzeTAK
164 Pikuła Jacek Bieruń 15 km BrakNIE
165 Piłat Rafał Dąbrowa Górnicza 15 km BrakTAK
166 Piper Sebastian Chorzów 15 km POLSTAR BHPTAK
167 Piskorz Agnieszka Sosnowiec 15 km BrakNIE
168 Piszczałka Krzysztof Ruda Śląska 15 km BrakTAK
169 Platen Jerry Bytom 15 km PL@10TAK
170 Plich Andrzej Mysłowice 15 km BrakNIE
171 Pluskwik Marcin Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
172 Podgórski Krzysztof Katowice 15 km Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa PodgórskiegoTAK
173 Polak Tomasz Bielsko - Biała 15 km BrakTAK
174 Polański Rafał Katowice 15 km BrakNIE
175 Polczyk Mirosław Katowice 15 km BrakNIE
176 Potapowicz Gabriela Katowice 15 km BrakTAK
177 Pozowski Włodzimierz Katowice 15 km EKOINSTALNIE
178 Półchłopek Janusz Chorzów 15 km BrakTAK
179 Ptasik Mirosław Bytom 15 km BrakNIE
180 Rakowski Dariusz Dabrowa Gornicza 15 km BrakNIE
181 Reczkin Rafał tarnowskie góry 15 km Hufiec ZHP Ziemi TarnogórskiejTAK
182 Rencz Małgorzata Orzesze 15 km AugusTeamNIE
183 Rozmus Marzena Bojszowy Nowe 15 km ŚWIERCZYNIEC RUNNINGTAK
184 Rumpel Dariusz Chorzow 15 km BrakTAK
185 Rup Wieslaw Wojkowice 15 km Runners Wojkowice TeamNIE
186 Rus Michał Ruda Śląska 15 km BrakTAK
187 Rusin Tomasz Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
188 Rutkowski Mateusz Chorzów 15 km Profilaktyczno Rozwojowy Ośrodek dla Młodzieży TAK
189 Rybarczyk Rafal Siemianowice Slaskie 15 km respectorTAK
190 Rykalski Damian Jaworzno 15 km KB MCKIS JaworznoNIE
191 Safader Damian Katowice 15 km BrakTAK
192 Sagan Krzysztof Bytom 15 km Los Pajonkos Arachnidos NIE
193 Semba Krzysztof Świętochłowice 15 km BrakTAK
194 Serda Anna Chorzów 15 km BrakNIE
195 Sieja Zbyszek Piekary Sląskie 15 km Lecymy DurśTAK
196 Sinkiewicz Małgorzata Chorzów 15 km BrakTAK
197 Skolik Damian Swietochlowice 15 km MorsyNIE
198 Skolik Damian Swietochlowice 15 km MorsyNIE
199 Skrzypczak Mirosław Chorzów 15 km BalansTeamTAK
200 Skrzypek Krzysztof Katowice 15 km BrakNIE
201 Skubis Grzegorz Tychy 15 km BrakTAK
202 Słomiany Magdalena Chorzów 15 km BrakNIE
203 Sobczyk Dawid Brynek 15 km DAVIDS CAMSTUDIO / GIBKIE GIZDYTAK
204 Sobolewski Piotr Czeladź 15 km ToPo CzeladźNIE
205 Soboszczyk Magdalena Świętochłowice 15 km AZS UŚ KatowiceNIE
206 Socha Marlena Ruda Śląska 15 km AugusteamTAK
207 Sodowski Marek Siemianowice Śląskie 15 km Siemianowice I przyjaciele biegają TAK
208 Soj Przemysław Katowice 15 km BrakNIE
209 Sojka Aleksander Siemianowice 15 km BrakTAK
210 Sojka Maciej siemianowice śląskie 15 km #rubylotejTAK
211 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza 15 km DZIADY OCR RADANIE
212 Sowa Maciej Mysłowice 15 km BrakTAK
213 Sówka Grzegorz Chorzów 15 km BrakTAK
214 Stabrawa Marcin Mysłowice 15 km BrakNIE
215 Staciwa Michał Katowice 15 km Truchtacz MysłowiceNIE
216 Stajer Tomasz Siemianowice Śląskie 15 km Endurance TeamTAK
217 Stalmach Damian Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśNIE
218 Staszewski Henryk Chorzów 15 km Gibkie SzłapyTAK
219 Stefański Jarosław Chorzów 15 km AugustemNIE
220 Stefański Zbyszek Libiąż 15 km HEBELNIE
221 Stembalski Remigiusz Zabrze 15 km BrakNIE
222 Stępień Adam Chorzów 15 km BrakNIE
223 Stodolski Mateusz Sosnowiec 15 km BremboNIE
224 Strzyż Ryszard Chorzów 15 km CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWANIE
225 Studniarz Rafał Czeladź 15 km Sekcja PiaskiTAK
226 Studnik Jarosław Ruda Śląska 15 km BrakNIE
227 Supińska Anna Gliwice 15 km BrakTAK
228 Surgucka Iwona Chorzów 15 km W pogoni za duchemTAK
229 Surgucki Sebastian Chorzów 15 km W pogoni za duchemTAK
230 Szajbel Joanna Katowice 15 km parkrun KatowiceTAK
231 Szala Daniel Chorzów 15 km ADS MASNANIE
232 Szatniewska Agnieszka Będzin 15 km owocowakrainaTAK
233 Szołtysik Barbara Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśNIE
234 Szołtysik Barbara Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśNIE
235 Szulc Tomasz Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
236 Szylewska Ewa Chorzów 15 km BrakNIE
237 Szymańska Ewa Świętochłowice 15 km BrakTAK
238 Ścigała Łukasz Siemianowice 15 km Crossfit SiemianowiceNIE
239 Ślęk Aneta Siemianowice Śląskie 15 km Harpagan SosnowiecNIE
240 Tatuś Sebastian Chorzów 15 km BrakTAK
241 Tkocz Jerzy Piekary Śląskie 15 km BrakTAK
242 Trapp Dominik Siemianowice Śląskie 15 km Crossbox SiemianowiceNIE
243 Trefon Iwona Rogoźnik 15 km Lecymy DurśNIE
244 Tuleja Adam Chorzów 15 km SayonaraNIE
245 Tuleja Aleksandra Chorzów 15 km Sayonara.TAK
246 Turek Rafał Będzin 15 km owocowakrainaNIE
247 Tyczka Piotr Radzionków 15 km CIDRY LOTAJOMTAK
248 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie 15 km Lecymy DursNIE
249 Wachowiak Szymon Katowice 15 km BWM TeamTAK
250 Walaszczyk Piotr Siemianowice Śląskie 15 km Endurance TeamTAK
251 Waluga Tadeusz Chorzów 15 km MZUIM Chorzów BiegaTAK
252 Wanot Mariusz Siemianowice Śl. 15 km BrakNIE
253 Wawrzynczok Adrian Chorzów 15 km FotojokerNIE
254 Wawrzynek Grzegorz Świętochłowice 15 km Śląsk Runnes NIE
255 Wcislo Tomasz Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
256 Węgrzyn Szymon Katowice 15 km Pozdro TechnoNIE
257 Wiatr Wojciech Chorzów 15 km ENDURANCE TEAMTAK
258 Wieczorek Mirosław Sosnowiec 15 km BrakTAK
259 Wieczorek Lucjan Chorzów 15 km Vege RunnersTAK
260 Wieczorek Oskar Chorzów 15 km born tu bi lotacNIE
261 Wistel Kamil Piekary Śląskie 15 km BrakTAK
262 Witek Tobiasz Katowice 15 km Studio Treningów Personalnych GTSTAK
263 Witkowska Maria Katowice 15 km Klub Królika StefanaNIE
264 Wlazłowski Rafal Tarnowskie Góry 15 km BrakTAK
265 Wojtała Magdalena Bytom 15 km BrakTAK
266 Wolny Mirosław Katowice 15 km BrakTAK
267 Wróbel Wojciech Bytom 15 km Szombierki Dream Team NIE
268 Wyrwich Dawid Strzelce Opolskie 15 km BrakTAK
269 Zając Krzysztof Radzionków 15 km BrakNIE
270 Zawiślak Patryk Wojkowice 15 km Runners Wojkowice Team TAK
271 Zawiślak Dawid Piekary Śląskie 15 km BrakTAK
272 Ziębiński Adam Bukowno 15 km olkuszbiega.plNIE
273 Zimoch Daniel Chorzów 15 km brakTAK
274 Złotoś Mariusz Świętochłowice 15 km 6300TAK
275 Żydek Piotr Chorzów 15 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту