Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

V BIEG DWÓCH SZYBÓW

Miejsce i termin: Chorzów, 2018-11-04
Organizator: Chorzowskie Stowarzyszenie Biegaczy Długodystansowych „W Ruchu”
Opis zawodów: Bieg odbędzie się 4 listopada 2018 r. (w niedzielę). Rozpoczęcie biegu nastąpi o godz. 11:00, spod Wieży Wyciągowej „Szyb Prezydent”, znajdującej się przy ulicy ks. Piotra Skargi w Chorzowie, w województwie śląskim.
Biuro zawodów czynne będzie w dniach:
3 listopada 2018 r. – w godzinach od 12.00 do 14.00, w pobliżu Szybu Prezydent, w widocznym, oznaczonym miejscu;
4 listopada 2018 r. – w godzinach od 8:30 do 10:30, w pobliżu Szybu Prezydent, w widocznym, oznaczonym miejscu.
Dystans biegu wynosi około 15 km. Trasa nie jest atestowana.
Wpisowe i wpłata: Osoby zarejestrowane za pomocą formularza internetowego powinny uiścić opłatę startową w wysokości 45,00 PLN - dla zawodników zarejestrowanych poprzez formularz elektroniczny po dn. 15.10.2018 r.
Dodatkowa rejestracja za pośrednictwem systemu płatności internetowych Tpay.com odbędzie się w dniach od 29.10.2018 r. (poniedziałek) do 30.10.2018 r. do godz. 23:59 (wtorek) lub do osiągnięcia limitu zgłoszeń (500 zawodników). Uiszczenie opłaty startowej powinno nastąpić natychmiast po rejestracji. Jeśli opłata startowa nie zostanie odnotowana w systemie płatności internetowych, wówczas nastąpi skreślenie zapisanej osoby z listy uczestników biegu.
Limit zawodników: 500
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczewski Dariusz Chorzów 15 km BrakNIE
2 Adamik Magda Ledziny 15 km BrakTAK
3 Antolik Łukasz Świętochłowice 15 km Śląsk RunnersTAK
4 Bacia Ewa Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśNIE
5 Bajor Rafał Żory 15 km Rebellion Of Free RUNNERS TAK
6 Baltaza Piotr Kraków 15 km WalravenTAK
7 Baran Ryszard Chorzów 15 km BrakTAK
8 Baron Krzysztof Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
9 Basa Przemysław Ruda Śląska 15 km KRS TKKF TAK
10 Bednarski Mariusz Toporowice 15 km Ostra Góra 351TAK
11 Beiner Adrian Chorzów 15 km Biegam bo lubięTAK
12 Bereszko Waldemar Sosnowiec 15 km TKKF SATURN CzeladźTAK
13 Białek Johanka Chorzów 15 km BrakTAK
14 Bieniek Sebastian Chirzow 15 km BrakTAK
15 Biszta Filip Katowice 15 km BrakTAK
16 Biszta Sylwia Katowice 15 km BrakTAK
17 Błaszczyk Paulina Chorzów 15 km Biegam bo lubię :)TAK
18 Borchert Marcin Świętochłowice 15 km Chorzowski Klub Rowerowy TAK
19 Borek Joanna Katowice 15 km Warta RunnersTAK
20 Bosiacka Marta Świętochłowice 15 km Rebellion of Free RunnersTAK
21 Brzeźniak Krzysztof Ruda Śląska 15 km BrakTAK
22 Brzoska Jacek Ruda Śląska 15 km BrakNIE
23 Buja Błażej Chorzów 15 km MZUIM Chorzów BiegaTAK
24 Bytomski Jerzy Ruda Śl 15 km BrakTAK
25 Bzdyk Katarzyna Katowice 15 km Parkrun Katowice TAK
26 Chodzidlo Joanna Chorzów 15 km BrakTAK
27 Chodzidło Rafał Chorzów 15 km BrakTAK
28 Cibis Anna Katowice 15 km Carbon PAWSTAK
29 Cieśla Arkadiusz Katowice 15 km Biegamy z Sercem.plTAK
30 Cieśla Iwona Ruda Śląska 15 km BrakTAK
31 Czapla Arkadiusz Bytom 15 km BrakNIE
32 Czyżykowski Marcin Świętochłowice 15 km BrakTAK
33 Darda Paweł Ruda Śląska 15 km BrakTAK
34 Dąbrowska Agata Katowice 15 km Tofik TeamTAK
35 Dobek Agata Siemianowice Śląskie 15 km PZU Sport TeamTAK
36 Dobrenko Daniel Blachownia 15 km Blachownia TeamTAK
37 Dolezik Patryk Chorzów 15 km BrakTAK
38 Dolińska Agnieszka Chorzów 15 km OKIEM WILKATAK
39 Dubrawski Artur Katowice 15 km -TAK
40 Duda Mariusz Chorzów 15 km BrakTAK
41 Duda Łukasz Chorzów 15 km BATORY LOTONIE
42 Dudek Agnieszka Ruda Śląska 15 km Night Runners TAK
43 Dudkiewicz Piotr Chorzów 15 km BrakTAK
44 Dziano Łukasz Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
45 Dziubański Grzegorz Pyskowice 15 km Opel Active TeamNIE
46 Fijałkowska Katarzyna Siemianowice Sląskie 15 km BrakTAK
47 Firlej Marek Rychwałdek 15 km FIRLEJ TEAMTAK
48 Firlej Grzegorz Rychwaldek 15 km FIRLEJ TEAMTAK
49 Firlej Krzysztof Rychwałdek 15 km FIRLEJ TEAMTAK
50 Fiszer Andrzej Katowice 15 km Profilaktyczno-Rozwojowy Ośrodek dla MłodzieżyTAK
51 Fojcik Asia Rybnik 15 km SBD ENERGETYK RYBNIKTAK
52 Fonferek Marek Chorzów 15 km BrakTAK
53 Frydrysiak Sylwia Katowice 15 km BrakNIE
54 Furtak Monika Chorzów 15 km Endurance Team TAK
55 Fus Julia Piekary Śląskie 15 km LECYMY DURŚTAK
56 Gabor Katarzyna Łaziska Górne 15 km BrakTAK
57 Gadomski Dawid Świętochłowice 15 km BrakTAK
58 Gałeczka Paweł Katowice 15 km BrakTAK
59 Gałkiewicz Michał Katowice 15 km tomkatotrening.plTAK
60 Gałuszka Dawid Świętochłowice 15 km HAZOKITAK
61 Gamza Bogna Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
62 Gapiński Paweł Katowice 15 km BrakTAK
63 Gaweł Artur Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
64 Gawlik Jarosław Zabrze 15 km Run Ciach CiachNIE
65 Gawryś Tomasz Chorzów 15 km BrakTAK
66 Gemza Anna Katowice 15 km BalansTeamTAK
67 Gierlotka Maciej Katowice 15 km BrakTAK
68 Glinka Marcin Gliwice 15 km BrakTAK
69 Głodek Sławosz Chorzów 15 km BrakTAK
70 Godzińska Karolina Chorzów 15 km BrakTAK
71 Golda Grzegorz Świętochłowice 15 km 6GNING9TAK
72 Gomoluch Łukasz Ruda Śląska 15 km BrakNIE
73 Gorus Anna Zabrze 15 km Night Runners Zabrze TAK
74 Gostyńska Weronika Kraków 15 km BrakTAK
75 Gostyński Krzysztof Kraków 15 km BrakTAK
76 Goździcki Leszek Zabrze 15 km 8a.plNIE
77 Górska-Morawiec Dagmara Cieszyn 15 km Szakal TeamTAK
78 Górski Damian Lipiany 15 km BbktsTAK
79 Graca Rafał Będzin 15 km BrakTAK
80 Grębosz Dawid Pszczyna 15 km BrakTAK
81 Griman Joanna Rybnik 15 km BrakTAK
82 Grocki Mirosław Chorzów 15 km HAZOKITAK
83 Gruszka Grzegorz Siemianowice Śląskie 15 km Endurance TeamTAK
84 Gruszka Paweł Siemianowice Śląskie 15 km endurance teamTAK
85 Grzesiak Maciej Kraków 15 km BrakTAK
86 Grzesik Dariusz Chorzów 15 km CLASSICTAK
87 Grzybowski Marek Chorzów 15 km BrakTAK
88 Gwiazda Wiesław Katowice 15 km BrakTAK
89 Hajda Justyna Tarnowskie Góry 15 km Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryNIE
90 Hankus Krzysztof Katowice 15 km Grupa PDKTAK
91 Harwig Patryk Radzionków 15 km Cidry LotajomTAK
92 Harwig Tomasz Radzionków 15 km Cidry LotajomTAK
93 Harwig Michał Radzionków 15 km Cidry LotajomTAK
94 Haufa Dariusz Katowice 15 km BrakTAK
95 Haupt Aleksander Chorzów 15 km BrakTAK
96 Hewig Marek Nowe Chechło 15 km BrakTAK
97 Holeczek Marcin Chorzów 15 km Born tu bi lotacTAK
98 Hołda Marek Siemianowice Śląskie 15 km ProfiAuto TEAMTAK
99 Horzela Adam Katowice 15 km BrakTAK
100 Horzela Błażej Chorzów 15 km Beta-TransTAK
101 Horzela Beata Chorzów 15 km Beta-TransNIE
102 Idzik Małgorzata Świętochłowice 15 km BrakTAK
103 Iwaniuk Paweł Katowice 15 km BrakTAK
104 Jagieła Adam Siemianowice Śląskie 15 km KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaNIE
105 Jakubczyk Jacek Chorzów 15 km Contante TAK
106 Jakubowski Piotr Mysłowice 15 km Lotom Bo LubiaTAK
107 Jamroz Szymon Chorzów 15 km BrakTAK
108 Janik Sergiusz Zawiercie 15 km BrakTAK
109 Jarosz Agnieszka Siemianowice Śląskie 15 km Studio Treningów Personalnych GTSTAK
110 Jarosz Katarzyna Katowice 15 km BrakNIE
111 Jarząbek Zbigniew Chorzów 15 km ENDURANCE TEAMTAK
112 Jasicka Ewa Tychy 15 km BrakNIE
113 Jasicki Krzysztof Tychy 15 km BrakTAK
114 Jaskółka Michał Ruda Śląska 15 km 1985TAK
115 Jędrzejewska Sandra Świętochłowice 15 km -TAK
116 Judasz Marcin Mysłowice 15 km BrakTAK
117 Jureczko Joanna Bytom 15 km Lecymy DurśTAK
118 Kacprowski Filip Tychy 15 km BrakTAK
119 Kaczmarek Dariusz Blachownia 15 km Blachownia TeamTAK
120 Kalinowski Dawid Radzionkow 15 km BrakNIE
121 Kałus Wojciech Katowice` 15 km Pozdro TechnoTAK
122 Kancel Daniel Chorzów 15 km Okiem WilkaTAK
123 Karp Anna Radzionków 15 km BrakTAK
124 Kasperek Katarzyna Świętochłowice 15 km Night RunnersTAK
125 Kasperek Dominik Świętochłowice 15 km NIGHT RUNNERSTAK
126 Kasprzak Martyna Chorzów 15 km BrakTAK
127 Kasprzyk-Kuźniak Michalina Katowice 15 km Carbon PawsNIE
128 Kasztelan - Hunia Ewa Bytom 15 km BrakTAK
129 Kawecki Marek Wolbrom 15 km Wolbrom TeamTAK
130 Kciuk Maciej Opole 15 km BrakTAK
131 Kciuk Łukasz Świerczów 15 km AthleticTAK
132 Kierzek Marta Katowice 15 km BrakTAK
133 Klaszczyk Kamila Chorzow 15 km Crossbox SiemianowiceTAK
134 Klimasara Magdalena Katowice 15 km Lecymy DurśTAK
135 Klyta Anna Chorzów 15 km BrakTAK
136 Kobier Michał Chorzów 15 km Capoeira CamangulaTAK
137 Kobierska Agnieszka Gliwice 15 km SPLA TychyTAK
138 Kobus Ewelina Katowice 15 km BrakTAK
139 Kołodziejczak Damian Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
140 Kołtun Dawid Świętochłowice 15 km Świętochłowice Śląsk RunnersTAK
141 Konarski Rafał Rogoźnik 15 km BrakTAK
142 Konsek Paweł Żory 15 km Żory - KleszczówkaTAK
143 Korbel Joanna Nakło Śl. 15 km Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryTAK
144 Korczak Oliwia Czeladź 15 km BrakNIE
145 Korczyński Tomasz Świetochłowice 15 km BrakTAK
146 Korek Danuta Siemianowice Śląskie 15 km BrakNIE
147 Korek Jacek Siemianowice Śląskie 15 km BrakNIE
148 Kostorz Konrad Rybnik 15 km BrakTAK
149 Kostrzewski Mateusz Myszków 15 km BrakTAK
150 Kościelniak Adam Katowice 15 km BrakTAK
151 Kościelniak Natalia Katowice 15 km BrakTAK
152 Kowalczyk Adam Tychy 15 km Octagon Runners TychyTAK
153 Kowalski Marcin Tychy 15 km Warsztat Formy TychyTAK
154 Kowol Adam Chorzów 15 km BrakTAK
155 Koziarz Przemysław Jankowice 15 km Don't Give UpNIE
156 Koźlik Justyna Siemianowice Śląskie 15 km Siemianowice i przyjaciele biegają NIE
157 Krajewski Damian Świętochłowice 15 km Śląsk Runners TAK
158 Krauze Filip Piekary Śląskie 15 km BrakTAK
159 Krawczyk Paweł Ruda slaska 15 km Śląsk runnersNIE
160 Krawczyk Wojciech Piekary Śląskie 15 km WOPR Piekary ŚląskieTAK
161 Krawiec Szymon Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
162 Kręczyński Jacek Gliwice 15 km BrakTAK
163 Król Żaneta Świętochłowice 15 km BrakTAK
164 Króliczek Piotr Chorzów 15 km -TAK
165 Krzymowski Darek Chorzów 15 km BrakNIE
166 Krzysztofiak Bartłomiej Chorzów 15 km BrakNIE
167 Kubeczka Krzysztof Chorzów 15 km BrakTAK
168 Kubiak Edyta Wodzislaw Slaski 15 km BrakTAK
169 Kuc Marcin Siemianowice Śląskie 15 km AUGUSTEAMTAK
170 Kucharewicz Adam Radzionków 15 km Cidry LotajomTAK
171 Kuczyk Szymon Siemianowice Śląskie 15 km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMNIE
172 Kudłaciok Adam Chorzów 15 km BrakNIE
173 Kugiel Grzegorz Chorzów 15 km DrużynaMOJACUKRZYCA.PLTAK
174 Kukla Maciej Chorzów 15 km BrakTAK
175 Kulisz Adam Chorzów 15 km W Pogoni Za DuchemTAK
176 Kurek Krzysztof Łazy 15 km BrakNIE
177 Kurkowska Aldona Chorzów 15 km AugusTeamTAK
178 Kurnakowski Michał Chorzów 15 km Biegacze mogą dłużejTAK
179 Kurzela Jakub Świętochłowice 15 km BrakTAK
180 Kwaśniewski Tadeusz Lędziny 15 km BrakTAK
181 Lar Bartosz Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
182 Lata Beata Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
183 Lebioda Adam Katowice 15 km BrakTAK
184 Lech Aleksander Mysłowice 15 km BrakNIE
185 Lenik Adam Chorzów 15 km Biegam bo lubięTAK
186 Lipka Grzegorz Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
187 Lulko Magdalena Czeladź 15 km Sekcja PiaskiTAK
188 Lysko Jakub Dąbrowa Górnicza 15 km WKB Meta LubliniecNIE
189 Łakomski Marcin Wodzisław Śląski 15 km BrakTAK
190 Łukawski Bogusław Świętochłowice 15 km BrakTAK
191 Machała Mirosław Chorzów 15 km Chorzów Stary TAK
192 Madej Marek Chorzów 15 km BrakTAK
193 Madejski Sebastian Chorzów 15 km born tu bi lotacTAK
194 Maj-Dziubańska Izabela Pyskowice 15 km INŻYNIERIA BIEGANIA TEAM / AKMB PĘDZIWIATR GLIWICENIE
195 Majda Robert Orzesze 15 km BrakTAK
196 Majek Zbigniew Chorzów 15 km AugusteamTAK
197 Makowski Jacek Gliwice 15 km BrakTAK
198 Małecki Jacek Świętochłowice 15 km Małecki BrosTAK
199 Maniura Adam Bytom 15 km Szombierki RunnersTAK
200 Manjura Tomasz Chorzów 15 km APN Chorzów StaryTAK
201 Mańka Krzysztof Lubliniec 15 km PZU Sport TeamTAK
202 Marcinek Rafał Wrocław 15 km BrakTAK
203 Marek Franciszek Katowice 15 km Energoprojekt-KatowiceTAK
204 Mastalirz Damian Świętochłowice 15 km BrakTAK
205 Mazur Mariusz Siemianowice 15 km BrakTAK
206 Michno Agata Chorzów 15 km BrakTAK
207 Mielcarek Leszek Bytom 15 km niezrzeszonyNIE
208 Mietła Łukasz Katowice 15 km MDMiWTAK
209 Miketa Marek Rybnik 15 km Decathlon Rybnik & PrzyjacieleTAK
210 Mikołajek Barbara Andrychow 15 km BrakTAK
211 Mila Paweł Ruda Śląska 15 km BrakTAK
212 Mila Katarzyna Ruda Śląska 15 km BrakTAK
213 Milik Dagmara Chorzów 15 km BrakTAK
214 Misiak Piotr Sarnow 15 km BrakTAK
215 Misiak Bartłomiej Sosnowiec 15 km BrakTAK
216 Misterka Ewa Chorzów 15 km BrakTAK
217 Mnich Krzysztof Chorzów 15 km BrakTAK
218 Moj Tomasz Chorzów 15 km BrakTAK
219 Mońka Mateusz Chorzów 15 km BrakTAK
220 Morawiec Marek Cieszyn 15 km Szakal TeamTAK
221 Moroń Artur Chorzów 15 km Strefa BykówNIE
222 Moskwa Magdalena Katowice 15 km BrakTAK
223 Mrzyk Ireneusz Zabrze 15 km Biegacze mogą dłóżejTAK
224 Murcha Paweł Siemianowice Śląskie 15 km AugusteamTAK
225 Musioł Maciej Katowice 15 km BrakTAK
226 Mykała Rafał Katowice 15 km AugsTeamTAK
227 Mynarska Ligia Bielsko-Biała 15 km Daleko jeszcze?TAK
228 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała 15 km Daleko jeszcze?TAK
229 Mysiak Arkadiusz Chorzów 15 km Warta RunnersTAK
230 Mysiak Monika Chorzów 15 km BrakTAK
231 Nawrat Monika Katowice 15 km BrakNIE
232 Nawrocki Adam Siemianowice Slaskie 15 km BrakNIE
233 Nawrocki Przemek Katowice 15 km Silesia Marathon TeamNIE
234 Niedzwiecki Ryszard PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 15 km BrakTAK
235 Nieroba Tomasz Mikołów 15 km N-SystemTAK
236 Nigbor-Fogel Katarzyna Katowice 15 km BrakTAK
237 Noga Łukasz Sosnowiec 15 km Zdzieraj KapcieTAK
238 Noga Angelika Kozy 15 km Kęckie harpaganyTAK
239 Nojek Wiesław Ornontowice 15 km WIESŁAW NOJEKTAK
240 Nosal Anna Świętochłowice 15 km BrakTAK
241 Nowak Roman Chorzów 15 km BrakTAK
242 Noworyta Grzegorz Rudze 15 km Don't give upNIE
243 Nytko Małgorzata Wieprz 15 km BrakTAK
244 Oboz Paweł Sosnowiec 15 km URODZENI BIEGACZENIE
245 Olejnik Adam Sosnowiec 15 km BrakTAK
246 Olszewski Adam Katowice 15 km Warta RunnersNIE
247 Olszewski Artur Dąbrowa Górnicza 15 km parkrun KatowiceTAK
248 Ostrowska Iwona Tychy 15 km BrakTAK
249 Ostrowski Marcin Warszawa 15 km PZU Sport TeamTAK
250 Otto Marcin Siemianowice 15 km Crossfit SiemianowiceTAK
251 Ozdoba Marcin Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
252 Oziębłowski Paweł Chorzów 15 km Kancelaria Prawna Paweł OziębłowskiTAK
253 Pacoń Sebastian Chorzów 15 km DagmaTAK
254 Pająk Marcin Jastrzębie-Zdrój 15 km BrakNIE
255 Pajor Edyta Limanowa 15 km BrakNIE
256 Parusel Marcin Żyrowa 15 km KOMITET SPORTU I TURYSTYKI KRZYSZTOFA PODGÓRSKIEGOTAK
257 Parys Anna Chorzow 15 km BrakTAK
258 Pawlok Anna Katowice 15 km BrakTAK
259 Pendolski Franciszek Katowice 15 km KB Józefinka KatowiceTAK
260 Peter Marcin Katowice 15 km Rebellion of Free Runners TAK
261 Pfeifer Dariusz Rybnik 15 km SBD Energetyk RybnikTAK
262 Piątek - Olszewska Klaudia Dąbrowa Górnicza 15 km parkrun KatowiceTAK
263 Piela-Skawińska Aldona Katowice 15 km BrakNIE
264 Pieniowska Karolina Świętochłowice 15 km BrakTAK
265 Piernik Radosław Świętochłowice 15 km 6300TAK
266 Pietrzok Wojciech Zabrze 15 km Night Runners ZabrzeTAK
267 Pikuła Jacek Bieruń 15 km BrakTAK
268 Piłat Rafał Dąbrowa Górnicza 15 km BrakTAK
269 Piper Sebastian Chorzów 15 km POLSTAR BHPTAK
270 Piskorz Agnieszka Sosnowiec 15 km BrakTAK
271 Piszczałka Krzysztof Ruda Śląska 15 km BrakTAK
272 Platen Jerry Bytom 15 km PL@10TAK
273 Plich Andrzej Mysłowice 15 km BrakNIE
274 Pluskwik Marcin Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
275 Podgórski Krzysztof Katowice 15 km Komitet Sportu i Turystyki Krzysztofa PodgórskiegoTAK
276 Podska Joanna Chorzów 15 km BrakTAK
277 Podskarbi Grzegorz Chorzów 15 km BrakTAK
278 Polak Tomasz Bielsko - Biała 15 km BrakTAK
279 Polański Rafał Katowice 15 km BrakTAK
280 Polczyk Mirosław Katowice 15 km BrakTAK
281 Poloczek Anna Świętochłowice 15 km BrakNIE
282 Potapowicz Gabriela Katowice 15 km BrakTAK
283 Pozowski Włodzimierz Katowice 15 km EKOINSTALTAK
284 Półchłopek Janusz Chorzów 15 km BrakTAK
285 Ptak Patryk Chorzów 15 km ChSBD "W ruchu"TAK
286 Ptasik Mirosław Bytom 15 km BrakTAK
287 Puc Paweł Będzin 15 km BrakTAK
288 Pyka Daniel Piekary Śląskie 15 km Lecymy durśNIE
289 Rakowski Dariusz Dabrowa Gornicza 15 km BrakNIE
290 Reclik Jacek Rybnik 15 km Decathlon Rybnik & PrzyjacieleTAK
291 Reczkin Rafał tarnowskie góry 15 km Hufiec ZHP Ziemi TarnogórskiejTAK
292 Rencz Małgorzata Orzesze 15 km AugusTeamNIE
293 Rozmus Marzena Bojszowy Nowe 15 km ŚWIERCZYNIEC RUNNINGTAK
294 Rożek Dariusz Chorzów 15 km BrakTAK
295 Rożek Angelika Chorzów 15 km ŚKK GOLIATTAK
296 Rumpel Dariusz Chorzow 15 km BrakTAK
297 Rup Wieslaw Wojkowice 15 km Runners Wojkowice TeamTAK
298 Rus Michał Ruda Śląska 15 km BrakTAK
299 Rusin Tomasz Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
300 Rutkowski Mateusz Chorzów 15 km Profilaktyczno Rozwojowy Ośrodek dla Młodzieży TAK
301 Rybak Remigiusz Ruda Śląska 15 km BrakTAK
302 Rybarczyk Rafal Siemianowice Slaskie 15 km respectorTAK
303 Rykalski Damian Jaworzno 15 km KB MCKIS JaworznoNIE
304 Ryszka Karol Katowice 15 km CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM TAK
305 Rzepczyński Wiesław Racibórz 15 km NIEZRZESZONYNIE
306 Safader Damian Katowice 15 km BrakTAK
307 Sagan Krzysztof Bytom 15 km Los Pajonkos Arachnidos NIE
308 Sajda Tosia Katowice 15 km MANHATTAN 27TAK
309 Semba Krzysztof Świętochłowice 15 km BrakTAK
310 Serda Anna Chorzów 15 km BrakTAK
311 Sieja Zbyszek Piekary Sląskie 15 km Lecymy DurśTAK
312 Siemek Ewa Siemianowice Śląskie 15 km Siemki2NIE
313 Siemek Michał Siemianowice Śląskie 15 km Siemki2NIE
314 Sikora Arkadiusz Chorzów 15 km BrakTAK
315 Sinkiewicz Małgorzata Chorzów 15 km BrakTAK
316 Skolik Damian Swietochlowice 15 km MorsyNIE
317 Skowron Marcin Katowice 15 km BrakTAK
318 Skrzypczak Mirosław Chorzów 15 km BalansTeamTAK
319 Skrzypek Krzysztof Katowice 15 km BrakTAK
320 Skubis Grzegorz Tychy 15 km BrakTAK
321 Słomiany Magdalena Chorzów 15 km BrakNIE
322 Sobczak Tomasz Chorzów 15 km BrakTAK
323 Sobczak Beniamin Chorzów 15 km BrakTAK
324 Sobczyk Dawid Brynek 15 km DAVIDS CAMSTUDIO / GIBKIE GIZDYTAK
325 Sobolewski Piotr Czeladź 15 km ToPo CzeladźTAK
326 Soboszczyk Magdalena Świętochłowice 15 km AZS UŚ KatowiceTAK
327 Socha Marlena Ruda Śląska 15 km AugusteamTAK
328 Sodowski Marek Siemianowice Śląskie 15 km Siemianowice I przyjaciele biegają TAK
329 Soj Przemysław Katowice 15 km BrakNIE
330 Sojka Aleksander Siemianowice 15 km BrakTAK
331 Sojka Maciej siemianowice śląskie 15 km #rubylotejTAK
332 Sokół Marian Dąbrowa Górnicza 15 km DZIADY OCR RADANIE
333 Sowa Maciej Mysłowice 15 km BrakTAK
334 Sowa Andrzej Chorzów 15 km BrakTAK
335 Sówka Grzegorz Chorzów 15 km BrakTAK
336 Spionkowski Samuel Czernica 15 km Grupa Trzymajaca Wagę NIE
337 Stabrawa Marcin Mysłowice 15 km BrakTAK
338 Stachowiak Marcin Radzionków 15 km BrakNIE
339 Staciwa Michał Katowice 15 km Truchtacz MysłowiceNIE
340 Stajer Tomasz Siemianowice Śląskie 15 km Endurance TeamTAK
341 Stalmach Damian Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
342 Stasiczek Stanisław Pszczyna 15 km BrakTAK
343 Staszewski Henryk Chorzów 15 km Gibkie SzłapyTAK
344 Stefański Jarosław Chorzów 15 km AugustemNIE
345 Stefański Zbyszek Libiąż 15 km HEBELTAK
346 Stefański Antoni Lędziny 15 km BrakTAK
347 Stembalski Remigiusz Zabrze 15 km BrakNIE
348 Stępień Adam Chorzów 15 km BrakNIE
349 Stodolski Mateusz Sosnowiec 15 km BremboNIE
350 Strzyż Ryszard Chorzów 15 km CHORZOWSKA GRUPA BIEGOWATAK
351 Studniarz Rafał Czeladź 15 km Sekcja PiaskiTAK
352 Studnik Jarosław Ruda Śląska 15 km BrakTAK
353 Supińska Anna Gliwice 15 km BrakTAK
354 Surgucka Iwona Chorzów 15 km W pogoni za duchemTAK
355 Surgucki Sebastian Chorzów 15 km W pogoni za duchemTAK
356 Szajbel Joanna Katowice 15 km parkrun KatowiceTAK
357 Szala Daniel Chorzów 15 km ADS MASNATAK
358 Szatniewska Agnieszka Będzin 15 km owocowakrainaTAK
359 Szelest Barbara Mysłowice 15 km Zapiekato TeamNIE
360 Szołtysik Barbara Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
361 Szulc Tomasz Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
362 Szulc-Wylężek Barbara Piekary Sląakie 15 km BrakTAK
363 Szylewska Ewa Chorzów 15 km BrakTAK
364 Szymańska Ewa Świętochłowice 15 km BrakTAK
365 Szymański Filip Katowice 15 km BrakTAK
366 Ściańska Aleksandra Wolbrom 15 km Wolbrom TeamTAK
367 Ścigała Łukasz Siemianowice 15 km Crossfit SiemianowiceTAK
368 Ślęk Aneta Siemianowice Śląskie 15 km Harpagan SosnowiecNIE
369 Śliz Alicja Chorzów 15 km W pogoni za duchemTAK
370 Tatuś Sebastian Chorzów 15 km BrakTAK
371 Tkocz Jerzy Piekary Śląskie 15 km BrakTAK
372 Trapp Dominik Siemianowice Śląskie 15 km Crossbox SiemianowiceTAK
373 Trefon Iwona Rogoźnik 15 km Lecymy DurśTAK
374 Tuleja Adam Chorzów 15 km SayonaraTAK
375 Tuleja Aleksandra Chorzów 15 km Sayonara.TAK
376 Turek Rafał Będzin 15 km owocowakrainaTAK
377 Tutka Jan Zabrze 15 km BrakTAK
378 Tyczka Piotr Radzionków 15 km CIDRY LOTAJOMTAK
379 Tyczyński Ryszard Piekary Śląskie 15 km Lecymy DursNIE
380 Wachowiak Szymon Katowice 15 km BWM TeamTAK
381 Walaszczyk Piotr Siemianowice Śląskie 15 km Endurance TeamTAK
382 Waluga Tadeusz Chorzów 15 km MZUIM Chorzów BiegaTAK
383 Wanot Mariusz Siemianowice Śl. 15 km BrakNIE
384 Wasiewicz Michał Chorzów 15 km BrakTAK
385 Wawrzynczok Adrian Chorzów 15 km FotojokerNIE
386 Wcislo Tomasz Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
387 Węgrzyn Szymon Katowice 15 km Pozdro TechnoTAK
388 Wiater Tomasz Chorzów 15 km Chachary z ChorzowaTAK
389 Wiatr Wojciech Chorzów 15 km ENDURANCE TEAMTAK
390 Wicik Marcin Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśTAK
391 Wieczorek Mirosław Sosnowiec 15 km BrakTAK
392 Wieczorek Lucjan Chorzów 15 km Vege RunnersTAK
393 Wieczorek Oskar Chorzów 15 km born tu bi lotacTAK
394 Wika Sebastian Tychy 15 km 40-latek Tychy / Team PapryTAK
395 Wilk Dariusz PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 15 km BrakTAK
396 Wistel Kamil Piekary Śląskie 15 km BrakTAK
397 Witek Tobiasz Katowice 15 km Studio Treningów Personalnych GTSTAK
398 Witkowska Maria Katowice 15 km Klub Królika StefanaNIE
399 Wlazłowski Rafal Tarnowskie Góry 15 km BrakTAK
400 Wnuk Tomasz Łazy 15 km BrakNIE
401 Wojtała Magdalena Bytom 15 km BrakTAK
402 Wolny Mirosław Katowice 15 km BrakTAK
403 Wolny Maciej Katowice 15 km BrakTAK
404 Wójcik Jacek Bytom 15 km Szombierki RunnersTAK
405 Wróbel Wojciech Bytom 15 km Szombierki Dream Team NIE
406 Wyrwich Dawid Strzelce Opolskie 15 km BrakTAK
407 Zając Krzysztof Radzionków 15 km BrakTAK
408 Zawadzki Damian Piekary Śląskie 15 km Lecymy DurśNIE
409 Zawadzki Bartłomiej Piekary Śląskie 15 km BrakTAK
410 Zawiślak Patryk Wojkowice 15 km Runners Wojkowice Team TAK
411 Zawiślak Dawid Piekary Śląskie 15 km BrakTAK
412 Zieliński Grzegorz Siemianowice Śląskie 15 km BrakTAK
413 Zięba Sylwester Chorzów 15 km Ronin figt club SwietochłowiceNIE
414 Ziębiński Adam Bukowno 15 km olkuszbiega.plNIE
415 Zimoch Daniel Chorzów 15 km brakTAK
416 Ziółkowska-Wnuk Monika Łazy 15 km BrakNIE
417 Złotoś Mariusz Świętochłowice 15 km 6300TAK
418 Żelasko Michaś Ruda Śląska 15 km BrakTAK
419 Żłobiński Dawid Chorzów 15 km BrakTAK
420 Żydek Piotr Chorzów 15 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту