Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

100 km na 100 lecie

Miejsce i termin: Skierniewice, 2018-11-11
Organizator: Urząd Miasta Skierniewice
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach
Skierniewickie Stowarzyszenie Olimpijczyk w Skierniewicach
Opis zawodów: termin biegu 11.11.2018 – start godzina 1.00
bieg na dystansie 100 km będzie trwał 10 godzin. Uczestnicy będą poruszać się wytyczoną trasą wokół zalewu Zadębie - trasa składać się będzie z pętli o długości 5km.
w biegu weźmie udział 10 drużyn, od 10 do 20 osobowych.
Zawodnicy dopisują się do wybranej drużyny. Decyduje kolejność zapisu, pozostali ponad limit zostaną usunięci z listy
Wpisowe i wpłata: udział w biegu: - bez koszulki bezpłatny / - z pamiątkową koszulką płatny 40 zł na konto Ośrodka Sportu i Rekreacji
Numer konta 85-1020-3352-0000-1202-0222-9748 Bank PKO BP. / W tytule: Imię i nazwisko - Bieg Niepodległości).

OSOBY ZAMAWIAJĄCE KOSZULKI MUSZĄ DOKONAĆ WPŁATY DO 25.10.2018
Limit zawodników: 140
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Drużyna Wpłata
1 Marat Konstanty Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
2 Adamczyk-Kaliszek Agata Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
3 Augustyniak Rafał Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
4 Babicki Rafał Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
5 Bartczak Marcin Skierniewice Jacek Skowronek - drużyna nr 4 - start godz. 4.00 / finisz godz. 5.00NIE
6 Bibik Piotr Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
7 Bizub Jakub Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
8 Błoński Daniel Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
9 Brytan Patryk Skierniewice Patryk Brytan - drużyna nr 3 - start godz. 3.00 / finisz godz. 4.00NIE
10 Brzezińska Agnieszka Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
11 Brzeziński Michał Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
12 Brzeziński Grzegorz skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
13 Brzuszczak Dawid Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
14 Czerwiński Michał Wola Makowska Tomasz Piotrowiak - drużyna nr 8 - start godz. 8.00 / finisz godz. 9.00NIE
15 Dąbrowska Klaudia Skierniewice Patryk Brytan - drużyna nr 3 - start godz. 3.00 / finisz godz. 4.00NIE
16 Dąbrowski Michał Skierniewie Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
17 Dębski Łukasz Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
18 Domostowicz Michał Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
19 Dryguła Piotr Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
20 Dryguła Monika Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
21 Dubel Andrzej Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
22 Dudziński Jakub Skierniewice Patryk Brytan - drużyna nr 3 - start godz. 3.00 / finisz godz. 4.00NIE
23 Fijałkowski Kamil Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
24 Firek Piotr Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
25 Frączek Wojciech Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
26 Fronc Kamil Skiernice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
27 Gajewski Piotr Łódź Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
28 Gawałkiewicz Łukasz Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
29 Gładki Arkadiusz Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
30 Gosik Piotr Skierniewice Tomasz Piotrowiak - drużyna nr 8 - start godz. 8.00 / finisz godz. 9.00NIE
31 Gródecki Artur Skierniewice Tomasz Piotrowiak - drużyna nr 8 - start godz. 8.00 / finisz godz. 9.00NIE
32 Grzejszczak Aleksandra Skierniewice Jarosław Zwoliński - drużyna nr 2 - start godz. 2.00 / finisz godz. 3.00NIE
33 Grzejszczak Piotr Skierniewice Jarosław Zwoliński - drużyna nr 2 - start godz. 2.00 / finisz godz. 3.00NIE
34 Hołownicka Katarzyna SKIERNIEWICE Tomasz Piotrowiak - drużyna nr 8 - start godz. 8.00 / finisz godz. 9.00NIE
35 Idaszak Wioletta Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
36 Janecka Agata Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
37 Janecki Paweł Skierniewice Tomasz Piotrowiak - drużyna nr 8 - start godz. 8.00 / finisz godz. 9.00NIE
38 Jaworski Krzysztof Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
39 Jędrycha Mariusz Skierniewice Jacek Skowronek - drużyna nr 4 - start godz. 4.00 / finisz godz. 5.00NIE
40 Jokiel Łukasz Skierniewice Jarosław Zwoliński - drużyna nr 2 - start godz. 2.00 / finisz godz. 3.00NIE
41 Juraś Michał Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
42 Juźwiuk Tomek Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
43 Kalisiak Włodzimierz Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
44 Kalisiak Marcin Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
45 Kalisiak Włodzimierz Skierniewice Jarosław Zwoliński - drużyna nr 2 - start godz. 2.00 / finisz godz. 3.00NIE
46 Kaniewska Monika Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
47 Kaniewski Mariusz Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
48 Kantorek Piotr Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
49 Kłąb Adam Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
50 Kołosowski Sławomir Borowiny Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
51 Korwek Łukasz Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
52 Kowalczyk Krzysztof Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
53 Krawczyk Gabriel Płyćwia Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
54 Król Grzegorz Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
55 Kruk Kamil Skierniewice Jarosław Zwoliński - drużyna nr 2 - start godz. 2.00 / finisz godz. 3.00NIE
56 Krzęczko Mariusz Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
57 Kubel Agnieszka Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
58 Kubel Jacek Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
59 Kubisiak Marek Skierniewice Jarosław Zwoliński - drużyna nr 2 - start godz. 2.00 / finisz godz. 3.00NIE
60 Kubisiak Witold Skierniewice Jarosław Zwoliński - drużyna nr 2 - start godz. 2.00 / finisz godz. 3.00NIE
61 Kulicka Agata Skierniewice Jarosław Zwoliński - drużyna nr 2 - start godz. 2.00 / finisz godz. 3.00NIE
62 Kulig Justyna Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
63 Kurczyński Witold Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
64 Laska Anna Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
65 Laska Marcin Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
66 Laskowski Marek Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
67 Lelonkiewicz Arkadiusz Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
68 Lewandowska Katarzyna Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
69 Lewandowski Paweł Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
70 Liberadzki Krystian Skierniewice Patryk Brytan - drużyna nr 3 - start godz. 3.00 / finisz godz. 4.00NIE
71 Litoszko Jacek Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
72 Łęcki Paweł Żyrardów Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
73 Łęczycki Mateusz Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
74 Łopatka Olga Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
75 Łyżeń Piotr Skierniewice Jarosław Zwoliński - drużyna nr 2 - start godz. 2.00 / finisz godz. 3.00NIE
76 Macander Jakub Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
77 Madany Magdalena Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
78 Madany Jacek Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
79 Mądrzycki Arkadiusz Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
80 Melon Tomasz Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
81 Melon-Mika Karolina Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
82 Melon-Mika Krzysztof Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
83 Mitek Damian Lowicz Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
84 Mitek Bartłomiej Jamno Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
85 Nowakowski Stefan Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
86 Nowicki Waldek Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
87 Okraska Zbigniew Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
88 Pałczyński Jacek Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
89 Perzankowski Krzysztof Skierniewice Tomasz Piotrowiak - drużyna nr 8 - start godz. 8.00 / finisz godz. 9.00NIE
90 Piasecka Urszula Skierniewice Jacek Skowronek - drużyna nr 4 - start godz. 4.00 / finisz godz. 5.00NIE
91 Pięcek Ewa Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
92 Piorun Paweł Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
93 Piorun Ewelina Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
94 Piotrowiak Tomasz Skierniewice Tomasz Piotrowiak - drużyna nr 8 - start godz. 8.00 / finisz godz. 9.00NIE
95 Piotrowiak Anna Skierniewice Tomasz Piotrowiak - drużyna nr 8 - start godz. 8.00 / finisz godz. 9.00NIE
96 Podwójci Artur Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
97 Puchalska Małgorzata Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
98 Puchalski Jarosław Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
99 Rosa Agnieszka Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
100 Rosiński Łukasz Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
101 Rosiński Maciej Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
102 Rylik Anna Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
103 Sadowniczyk Paweł Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
104 Sala Sebastian Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
105 Sałuda Jacek Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
106 Samson Andżelika Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
107 Sarna Marcin Skierniewice Jacek Skowronek - drużyna nr 4 - start godz. 4.00 / finisz godz. 5.00NIE
108 Sarna Aneta Skierniewice Jacek Skowronek - drużyna nr 4 - start godz. 4.00 / finisz godz. 5.00NIE
109 Savoshchenko Dmytriy Warszawa Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
110 Sekta Grzegorz Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
111 Skowronek Jacek Skikerniewice Jacek Skowronek - drużyna nr 4 - start godz. 4.00 / finisz godz. 5.00NIE
112 Skręta Krzysztof Mokra Lewa Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
113 Słodki Jacek Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
114 Sobczak Szymon Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
115 Stanecka Małgorzata Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
116 Stanecki Marcin Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
117 Stangreciak Wojciech Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
118 Sułek Iwona Skierniewice Ks. Rafał Babicki - drużyna nr 5 - start godz. 5.00 / finisz godz. 6.00NIE
119 Szymański Jacek Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
120 Ścięgosz Arkadiusz Skierniewice Paweł Sadowniczyk - drużyna nr 6 - start godz. 6.00 / finisz godz. 7.00NIE
121 Świderek Marcin Skierniewice Tomasz Piotrowiak - drużyna nr 8 - start godz. 8.00 / finisz godz. 9.00NIE
122 Witczak Piotr Skierniewice Tomasz Piotrowiak - drużyna nr 8 - start godz. 8.00 / finisz godz. 9.00NIE
123 Włodarski Mariusz Skierniewice Tomasz Piotrowiak - drużyna nr 8 - start godz. 8.00 / finisz godz. 9.00NIE
124 Woźniak Jacek Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
125 Wójt Sylwester Skierniewice Agnieszka Rosa - drużyna nr 10 - start godz. 10.00 / finisz godz. 11.00NIE
126 Wysocka Anna Skierniewice Monika Kaniewska - drużyna nr 9 - start godz. 9.00 / finisz godz. 10.00NIE
127 Zakrzewska Sylwia Skierniewice Patryk Brytan - drużyna nr 3 - start godz. 3.00 / finisz godz. 4.00NIE
128 Zakrzewski Artur Skierniewice Patryk Brytan - drużyna nr 3 - start godz. 3.00 / finisz godz. 4.00NIE
129 Zaradny Mariusz Skierniewice Piotr Firek - drużyna nr 1 - start godz. 1.00 / finisz godz. 2.00NIE
130 Zarębski Paweł Skierniewice Patryk Brytan - drużyna nr 3 - start godz. 3.00 / finisz godz. 4.00NIE
131 Zieliński Mateusz Skierniewice Jarosław Zwoliński - drużyna nr 2 - start godz. 2.00 / finisz godz. 3.00NIE
132 Ziębiński Maciej Skierniewice Maciej Ziębiński - drużyna nr 7 - start godz. 7.00 / finisz godz. 8.00NIE
133 Zwoliński Jarosław Skierniewice Jarosław Zwoliński - drużyna nr 2 - start godz. 2.00 / finisz godz. 3.00NIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту