Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

PRZEŁAJOWY BIEG „BiegŁOŚ”

Miejsce i termin: Łysomice, 2018-10-14
Organizator: Organizatorem I-go biegu przełajowego BiegŁOŚ jest stowarzyszenie DLA NAS przy współudziale Wójta Gminy Łysomice oraz NaNudęMy.
Opis zawodów: Przełajowy bieg „BiegŁOŚ” odbędzie się 14 października (niedziela) 2018 roku. START i META biegu oraz cała impreza zorganizowana będzie na terenie „Pałacyku” w Łysomicach . BIURO ZAWODÓW znajdować się będzie w budynku pałacyku ul. Sadowa
Wpisowe i wpłata: OPŁATA REJESTRACYJNA dla biegu głównego jest stała niezależnie od terminu jej wniesienia (max. do 11.10.2018 r.) i wynosi 25 zł.
OPŁATA REJESTRACYJNA nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z zawodów. Istnieje możliwość przeniesienia opłaty rejestracyjnej na innego zawodnika bezpłatnie do 08.10.2018 r., a po tym terminie po wniesieniu opłaty dodatkowej w wysokości 20 zł.
Wpłaty w systemie mikropłatności przez stronę zapisów do biegu
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bagniewski Dariusz Toruń 5500 m Fitness Klub EndorfinaTAK
2 Balicka Wiktoria Łysomice 5500 m SZTAFETATAK
3 Berdych Julita łysomice 5500 m Dla NasTAK
4 Boniecki Donat Toruń 5500 m Dla NasTAK
5 Brzeski Maciej Papowo Toruńskie 5500 m LINKSPOTNIE
6 Czop Kamil Papowo Toruńskie-Osieki 5500 m NANUDEMYTAK
7 Czyżniewski Jan Toruń 5500 m BrakTAK
8 Daniszewski Mirosław toruń 5500 m BrakTAK
9 Dembek Denis Łysomice 5500 m BrakTAK
10 Fic Henryk Lulkowo 5500 m BrakTAK
11 Golmanowski Krzysztof Sugajenko 5500 m Kurzętnik BiegaTAK
12 Gozdek Marcin Łysomice 5500 m brakTAK
13 Górski Kacper Turzno 5500 m SZTAFETATAK
14 Grabowski Marcin Toruń 5500 m BrakTAK
15 Gruszczyński Kacper Łysomice 5500 m SZTAFETATAK
16 Jankierska Adrianna Brzozówka 5500 m BrakTAK
17 Kicerman Anna Papowo Toruńskie 5500 m BrakTAK
18 Klein Marcin Nowe Miasto Lubawskie 5500 m Kurzętnik BiegaTAK
19 Klepacka Marzanna Papowo Osieki 5500 m BrakTAK
20 Kogut Szymon Szafarnia 5500 m Kurzętnik BiegaTAK
21 Kogut Sławomir Szafarnia 5500 m Kurzętnik BiegaTAK
22 Korycka Magdalena Łysomice 5500 m Magdalena KoryckaTAK
23 Kowalski Mariusz Tylice 5500 m BrakTAK
24 Kożuchowski Dominik Łysomice 5500 m BrakTAK
25 Laskowska Natalia Ostaszewo 5500 m SZTAFETATAK
26 Laskowski Jarosław Małe Bałówki 5500 m Kurzętnik BiegaTAK
27 Laskowski Jakub OSTASZEWO 5500 m SZTAFETATAK
28 Latańska Zuzanna Papowo Biskupie 5500 m BrakTAK
29 Lipińska Amelia Papowo Toruńskie Osieki 5500 m NANUDEMYTAK
30 Lipiński Piotr Papowo Toruńskie Osieki 5500 m NA NUDE MYTAK
31 Ludwik Krystyna Łysomice 5500 m spcNIE
32 Mówiński Robert Bratian 5500 m Kurzętnik BiegaTAK
33 Niemczyk Ula Chojnice 5500 m Totalnie BiegnięciTAK
34 Nowicka Tatiana Świecie 5500 m 1974NIE
35 Palacz Wioletta Bydgoszcz 5500 m BrakTAK
36 Pawłowska Dorota Marzęcice 5500 m Kurzętnik BiegaTAK
37 Pawłowski Mariusz Marzęcice 5500 m Kurzętnik BiegaTAK
38 Piątkowska Angelika Papowo Toruńskie-Osieki 5500 m Piątki NIE
39 Prokopczuk Dominik Ostaszewo 5500 m SZTAFETATAK
40 Rozwadowska Marta Bydgoszcz 5500 m NANUDEMYTAK
41 Rumińska Zuzanna ŁYSOMICE 5500 m SztafetaTAK
42 Rybińska Zofia Świerczynki 5500 m SZTAFETATAK
43 Stawinoga Maciej Łysomice 5500 m RRRRTAK
44 Szulc Kacper Łysomice 5500 m SZTAFETATAK
45 Szumska Joanna Turzno 5500 m BrakTAK
46 Zając Marta Lulkowo 5500 m BrakTAK
47 Zaleśna Agnieszka Lulkowo 5500 m BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту