Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

BIEG PRZEŁAJOWY O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA CHORZÓW
W RAMACH BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH O PATERĘ "DZIENNIKA ZACHODNIEGO" I ŚLĄSKIEGO TKKF

Miejsce i termin: Chorzów, 2018-10-14
Organizator: Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie
Urząd Miasta Chorzów, Wydział Kultury, Sportu i Turystyki
Ognisko TKKF Chorzów
Opis zawodów: Biegi odbędą się w dniu 14 października 2018 w Chorzowie. Biegi przebiegać będą na terenach zielonych oraz alejkami osiedlowymi w okolicy Kompleksu Sportowego "Hajduki" Chorzów Batory ul. Graniczna 92
Biuro Zawodów usytuowane będzie w hali sportowej.
Biuro czynne w godz. 9:00 – 10:30
Rozpoczęcie zawodów godz. 11:00
Wpisowe i wpłata: WPISOWE
- dzieci i młodzież (kategorie I,II,III,IV) - 1 zł
- członkowie TKKF - 2 zł
- pozostali uczestnicy - 5 zł
Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 12.10.2018r do godz. 15:00. Zgłoszenia zawodników odbywają się poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego na www.chronotex.pl/zawody
Wpisowe przyjmowane będą w biurze zawodów od godz. 9.00 do godz. 10.30, na stanowiskach obsługi dla poszczególnych biegów.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Białkowski Paweł Katowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
2 Antoniewski Wiktor Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
3 Bachryj Wojciech Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
4 Bachryj Julian Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
5 Bachryj Arkadiusz Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
6 Bęben Jerzy Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
7 Błasiak Alicja Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
8 Błasiak Patrycja Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
9 Błasiak Iwona Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
10 Bogacka Laura Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
11 Bogdańska Wiktoria Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
12 Brzoska Jacek Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
13 Ciechomska Iwona Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
14 Ciechomska Natalia Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
15 Ciechomski Paweł Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
16 Ciechomski Bogdan Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
17 Cieślik Szymon Bytom wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
18 Ciupka Ania Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
19 Cybulska Zuzanna Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
20 Cybulska Dorota Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
21 Czarnecka Julia Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
22 Czarnecka Klaudia Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
23 Czarnecki Przemysław Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
24 Czerepak Krystian Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
25 Czerepak Emilia Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
26 Czuta - Pakosz Irena Januszkowice wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
27 Dolezik Patryk Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
28 Duda Łukasz Chorzów wg. kategorii wiekowych BATORY LOTONIE
29 Duda Julia Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceNIE
30 Dybowski Seweryn Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
31 Fraś Adam Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
32 Gawłowski Korneliusz Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
33 Gawłowski Szymon Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
34 Golec Alicja Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
35 Gołębiewska Alicja Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceNIE
36 Gołębiewska Natalia Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceNIE
37 Gorzkowska Magdalena Chorzów wg. kategorii wiekowych Ts Aks ChorzówNIE
38 Grzesik Andrzej Kuźnia Raciborska wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
39 Gumienny Lena Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
40 Gumienny Wiera Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
41 Gumienny Magdalena Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
42 Hachuła Ksawier Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
43 Hajda Justyna Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych Srebrni Biegacze Tarnowskie GóryNIE
44 Jagoda Mateusz Siemianowice Śląskie wg. kategorii wiekowych Fuchs Oil TeamNIE
45 Jakubczyk Damian Zabrze wg. kategorii wiekowych BrakNIE
46 Jambor Krzysztof Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
47 Janus Krzysztof Katowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
48 Jarosz Arkadiusz Bytom wg. kategorii wiekowych Ochoczo Wspieramy Rekreację NIE
49 Jarosz Szymon Bytom wg. kategorii wiekowych Ochoczo Wspieramy Rekreację NIE
50 Jarosz Maciej Bytom wg. kategorii wiekowych Ochoczo Wspieramy Rekreację NIE
51 Jarosz Krzysztof Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
52 Jarosz Szymon Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
53 Jastrzębska Natalia Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP21NIE
54 Jeziorska Ewa Chorzów wg. kategorii wiekowych SP21NIE
55 Józefiak Joanna Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
56 Kalino Natalia Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceNIE
57 Kania Jagoda Chorzów wg. kategorii wiekowych BATORY LOTONIE
58 Kansy Paskal Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
59 Kansy Marcel Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
60 Kansy Izabela Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
61 Kansy Zygmunt Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
62 Kansy Dominika Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
63 Kędziera Krzysztof Kędzierzyn - Koźle wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
64 Kiwic Ireneusz Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
65 Klinger Łukasz Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
66 Kolebska Jessica Chorzów wg. kategorii wiekowych SP21NIE
67 Korczewicz Kamila Ujazd wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
68 Korczewicz Małgorzata Ujazd wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
69 Korczewicz Artur Ujazd wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
70 Kotkiewicz Lena Katowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
71 Kotyś Zuzanna Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
72 Kucypera Filip Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
73 Kunderak Daniel Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
74 Kunka Sonia Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
75 Kunka Magdalena chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
76 Kupka Jacek Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
77 Lankocz Daniel Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
78 Legomiński Werner Mysłowice wg. kategorii wiekowych Truchtacz MysłowiceNIE
79 Leks Bruno Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
80 Lipiec Larysa Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
81 Lutowska Julia Chorzów wg. kategorii wiekowych UKS Statima Biathlon TeamNIE
82 Łazikiewicz Krzysztof Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
83 Łuczak Kamil Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
84 Łuszczyk Bartosz Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
85 Łuszczyk Wiktor Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
86 Maciejewski Marek Mysłowice wg. kategorii wiekowych Truchtacz MysłowiceNIE
87 Majer Krystyna Kędzierzyn - Koźle wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
88 Majer Mieczysław Kędzierzyn - Koźle wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
89 Malysa Marcin Chorzow wg. kategorii wiekowych Vegan runnersNIE
90 Małecki Dominik RUDA Śląska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
91 Mierzejewski Marek Kędzierzyn - Koźle wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
92 Miszuda Oliwia Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
93 Moilek Marcin Chorzów wg. kategorii wiekowych SP21NIE
94 Moj Tomasz Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
95 Moj Adam Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
96 Moj Jakub Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
97 Moj Wojciech Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
98 Moj Magdalena Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
99 Moskwa Karolina Chorzów wg. kategorii wiekowych BATORY LOTONIE
100 Mrozek Mateusz Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
101 Musioł Michał Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
102 Musz Malwina Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
103 Niedźwiedź Sławomir Chorzów wg. kategorii wiekowych BATORY LOTONIE
104 Nowak Karolina Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
105 Olbrich Arek Chorzów wg. kategorii wiekowych brakNIE
106 Olbrich Alicja Chorzów wg. kategorii wiekowych brakNIE
107 Olbrich Joanna Chorzów wg. kategorii wiekowych brakNIE
108 Olbrich Hania Chorzów wg. kategorii wiekowych brakNIE
109 Olbrich Barbara Świętochłowice wg. kategorii wiekowych BATORY LOTO NIE
110 Paczuła Milena Bytom wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
111 Pasternak Oliwia Ortowice wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
112 Pawletko Małgorzata Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
113 Pawlowska Lena Chorzow wg. kategorii wiekowych AmatorNIE
114 Pawlowska-Sosin Barbara Chorzow wg. kategorii wiekowych Stadion SlaskiNIE
115 Piegza Oliwia Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
116 Pilarczyk Łukasz Katowice wg. kategorii wiekowych KB Józefinka KatowiceNIE
117 Plaminiak Roksana Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceNIE
118 Podkowiak Maciej Świętochłowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
119 Porębski Szymon Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
120 Puchłopek Oliwia Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
121 Reichert Andrzej Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
122 Rendchen Natalia Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
123 Rogala Aleksandra Świętochłowice wg. kategorii wiekowych BATORY LOTO NIE
124 Rowińska Ania Chorzów wg. kategorii wiekowych BATORY LOTONIE
125 Rozmus Marzena Bojszowy Nowe wg. kategorii wiekowych Świerczynie RunningNIE
126 Różycka-Duda Zuzanna Chorzow wg. kategorii wiekowych BATORY LOTONIE
127 Rudziarczyk Karolina Świętochłowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
128 Runau Bartosz Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
129 Runau Anna Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
130 Rychlik Patryk Klucze wg. kategorii wiekowych Lisy PustyniNIE
131 Sęktas Mateusz Świętochłowice wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
132 Sikora Tomasz Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
133 Sikora Arkadiusz Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
134 Sikora Dominika Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
135 Sikorska Marcelina Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceNIE
136 Skrzynska Michalina Sosnowiec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
137 Skulimowski Adam Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
138 Sobczyk Ewelina Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
139 Sobczyk Tomasz Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
140 Sosin Stanislaw Chorzow wg. kategorii wiekowych Stadion SlaskiNIE
141 Spałek Cindy Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
142 Sprot Igor Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
143 Sprot Julia Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
144 Stachurska Anna Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych parkrun KatowiceNIE
145 Stańczyk Agata Goszczyce wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
146 Stefańska Klaudia Świętochłowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
147 Stefański Łukasz Świętochłowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
148 Stępień Sylwia Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
149 Stępień Dagmara Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceNIE
150 Surowiec Michał Wojkowice wg. kategorii wiekowych Runners Wojkowice TeamNIE
151 Sydoriak Olga Chorzów wg. kategorii wiekowych BATORY LOTONIE
152 Szmatłoch Iwona Chorzów Batory wg. kategorii wiekowych Cross swionyNIE
153 Szmatłoch Patrycja Chorzów Batory wg. kategorii wiekowych BrakNIE
154 Szmatłoch Bartosz Chorzów Batory wg. kategorii wiekowych BrakNIE
155 Szmatłoch Dawid Chorzów Batory wg. kategorii wiekowych BrakNIE
156 Szuster Aleksandra Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
157 Szymkowski Krzysztof Czestochowa wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUZNIANIE
158 Szymuś Magdalena Bytom wg. kategorii wiekowych AugusTeamNIE
159 Szymuś Rafał Bytom wg. kategorii wiekowych AugusTeamNIE
160 Tkocz Paweł Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
161 Traczyk Jakub Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
162 Trybuś Marcelina Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
163 Trybuś Michalina Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
164 Ufel Marcin Czeladź wg. kategorii wiekowych Mosir TKKF Saturn CzeladźNIE
165 Ufel Marcelina Czeladź wg. kategorii wiekowych Mosir TKKF Saturn CzeladźNIE
166 Wawrzynek Joanna Świętochłowice wg. kategorii wiekowych BATORY LOTO NIE
167 Wawrzynek Sebastian Świętochłowice wg. kategorii wiekowych BATORY LOTO NIE
168 Woźniakowska Natalia Chorzów wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
169 Woźny Kamil Świętochłowice wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
170 Woźny Katarzyna Świętochłowice wg. kategorii wiekowych SP 21NIE
171 Wrońska Beata Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
172 Wrońska Magdalena Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
173 Wrońska Lucjan Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
174 Wszołek Katarzyna Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIANIE
175 Zok Maksym Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
176 Zok Adrianna Chorzow wg. kategorii wiekowych BrakNIE
177 Zyra Patryk Chorz?w wg. kategorii wiekowych BrakNIE
178 Zyra Michał Chorz?w wg. kategorii wiekowych BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту