Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG NIEPODLEGŁOŚCI

Miejsce i termin: Skierniewice, 2018-11-11
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach.
Skierniewickie Stowarzyszenie Olimpijczyk – Skierniewickie Poranki Biegowe
Opis zawodów: Bieg na dystansie 5 km oraz marsz Nordic Walking 5 km
Trasa Biegów przebiegać będzie alejkami Zalewu „Zadębie” w Skierniewicach.
Start Biegów nastąpi pomiędzy pierwszą a drugą plażą Zalewu o godz.: 12:30.
Meta Biegów znajdować się będzie przy pierwszej plaży Zalewu „Zadębie”.
Biuro Zawodów mieścić się przy bramie startowej, niedaleko ul. Konwaliowej w Skierniewicach.
Czynne w dniu: 11.11, w godzinach: 9:00 – 11:30.
Wpisowe i wpłata: bezpłatny
Limit zawodników: 140
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin Skierniewickiej Triady: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Aleksandrowicz Piotr Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
2 Bartosik Grzegorz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
3 Bereza Piotr Miedniewice bieg 5 km BrakNIE
4 Białek Łukasz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
5 Biernat Michał Łódż bieg 5 km DMMM Team ŁódźNIE
6 Biernat Dorota Łódż bieg 5 km DMMM Team ŁódźNIE
7 Bors Łukasz Domaniewice bieg 5 km BrakNIE
8 Brytan Patryk Skierniewice bieg 5 km Reebok Run Crew Skierniewice NIE
9 Burzyński Erwin Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
10 Byster Aleksandra Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
11 Caban Zbyszek Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
12 Chmura Tomasz Budy Zaklasztorne bieg 5 km BrakNIE
13 Cichocki Filip Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
14 Czeczot Katarzyna Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
15 Częstochowska Iga Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
16 Dąbrowksa Klaudia Skierniewice bieg 5 km Reebok Run Crew SkierniewiceNIE
17 Dąbrowska Ewelina Łódź bieg 5 km BrakNIE
18 Dębski Łukasz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
19 Dryguła Piotr Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
20 Dudziński Jakub Łowicz bieg 5 km Reebok Run Crew SkierniewiceNIE
21 Duszyński Sebastian Rawa Mazowiecka bieg 5 km BrakNIE
22 Dyjaczenko Grzegorz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
23 Dziąg Tomasz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
24 Filipiak Fabian Sochaczew bieg 5 km BrakNIE
25 Filipiak Elżbieta Sochaczew marsz NW 5 km BrakNIE
26 Firek Piotr Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceNIE
27 Frankowski Jarek Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
28 Frelik Karol Mszczonów bieg 5 km LKS OsuchówNIE
29 Gawałkiewicz Danka Skierniewice marsz NW 5 km BrakNIE
30 Gawałkiewicz Mieszko Skierniewice bieg 5 km MUŁ ZadębieNIE
31 Gawałkiewicz Łucja Skierniewice bieg 5 km MUŁ ZadębieNIE
32 Glonek-Sikora Monika Żyrardów bieg 5 km LKS KoluszkiNIE
33 Gołębiewski Michał Skierniewice bieg 5 km WOJOWNIK SKIERNIEWICE JUDO TEAMNIE
34 Gołębiewski Wiktor Skierniewice bieg 5 km WOJOWNIK SKIERNIEWICE JUDO TEAMNIE
35 Gozdera Sławomir Skierniewice bieg 5 km trucht SkierniewiceNIE
36 Gródecka Katarzyna Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
37 Gródecki Artur Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceNIE
38 Gutkowski Jarosław Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
39 Jaworska Nikolina Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
40 Jaworski Krzysztof Skierniewice bieg 5 km osoba niezrzeszonaNIE
41 Juraś Michał Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
42 Kalisiak Włodzimierz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
43 Kalisiak Tomasz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
44 Kamiński Artur Skierniewice bieg 5 km tRUCHt Maraton SkierniewiceNIE
45 Kantorek Piotr Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
46 Kędzierski Piotr Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
47 Klepacz Tomasz Grabina Radziwiłłowska bieg 5 km BrakNIE
48 Kłodawski Dariusz Skierniewice bieg 5 km PWRKRUNNIE
49 Kołosowski Sławomir Borowiny bieg 5 km Borowiny BiegajoNIE
50 Koncewicz Wioletta Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
51 Kosmatka Emil Bełchów bieg 5 km 1983NIE
52 Kowalczyk Katarzyna Bełchów bieg 5 km BrakNIE
53 Kowczur Lidia Biała Rawska bieg 5 km BrakNIE
54 Kozieł Przemysław Maków bieg 5 km BrakNIE
55 Krala Jerzy Janusz skierniewice marsz NW 5 km brakNIE
56 Kumosiński Piotr Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
57 Kumosiński Roman Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceNIE
58 Kwaśniewski Michał Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
59 Kwiatkowski Tomasz Skierniewice bieg 5 km Academia Gorila SkierniewiceNIE
60 Laskowski Marek Skierniewice bieg 5 km Castorama NIE
61 Lelonkiewicz Arkadiusz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
62 Lewandowska Katarzyna Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
63 Łęcki Paweł Żyrardów bieg 5 km Żyrundowianin biega NIE
64 Łopatka Olga Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
65 Majcher Marzena Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
66 Markowicz Robert Boguszyce Małe bieg 5 km BrakNIE
67 Matysiak Paweł Żyrardów bieg 5 km pawelbiega.plNIE
68 Mądrzycka Edyta Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
69 Melon Tomasz Skierniewice bieg 5 km Klub Sportowy 'Tęcza'NIE
70 Michalak-Wydra Anna Bartniki marsz NW 5 km BrakNIE
71 Michalak-Wydra Jan Bartniki bieg 5 km BrakNIE
72 Michniewski Tomasz Rawa Mazowiecka bieg 5 km BrakNIE
73 Miśta Bartłomiej Bolimów bieg 5 km BrakNIE
74 Mroczek Jakub Warszawa bieg 5 km 1982NIE
75 Myrta Mariola Wr bieg 5 km AWLNIE
76 Nagłowski Piotr Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
77 Nosek Szymon Rawa Mazowiecka bieg 5 km BrakNIE
78 Nowakowski Stefan Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceNIE
79 Pająk Łukasz Skierniewce bieg 5 km BrakNIE
80 Pakuła Sławomir Bełchów bieg 5 km Academia Gorila SkierniewiceNIE
81 Panasiuk Krzysztof Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
82 Papież Jakub Skierniewice bieg 5 km Academia Gorila SkierniewiceNIE
83 Pawelczak Iwona Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
84 Petryna Paweł Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
85 Pięcek Beata Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
86 Pięcek Konrad Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
87 PIorun Paweł Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceNIE
88 Podrażka Dariusz Parma bieg 5 km LKS DAR PLACENCJANIE
89 Pokora Arkadiusz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
90 Pokora Mariusz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
91 Popkowicz Kamila Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
92 Przybył Mateusz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
93 Przybysz Sylwester Świerże bieg 5 km BrakNIE
94 Przybyszewski Jacek Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
95 Radke-Witczak Ewelina Skierniewice marsz NW 5 km Park RunNIE
96 Rochmiński Jan Skierniewice bieg 5 km WOJOWNIK SKIERNIEWICE JUDO TEAMNIE
97 Rokicka Aleksandra Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
98 Sadowy Robert Skierniewice bieg 5 km ZPC MilanowekNIE
99 Samson Andżelika Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceNIE
100 Seelander Michał Nowy Komorów bieg 5 km ????NIE
101 Siejkowska Katarzyna Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
102 Sikora Wojciech Sochaczew bieg 5 km BrakNIE
103 Sikora Łukasz Altanka 15a bieg 5 km BrakNIE
104 Sikora Przemysław Sochaczew bieg 5 km BrakNIE
105 Skalski Emil Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
106 Sobolewski Robert Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
107 Stanecka Zuzia Skierniewice marsz NW 5 km Reebok Run Crew SkierniewiceNIE
108 Stanecki Maciej Skierniewice marsz NW 5 km Reebok Run Crew SkierniewiceNIE
109 Stangreciak Wojciech Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
110 Stępień Lucyna Żdzarow marsz NW 5 km BrakNIE
111 Stopczyński Wojciech Mogielnica bieg 5 km MKS Dwójka WarszawaNIE
112 Stronczyński Maciej Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
113 Stupieńko Fryderyk Skierniewice bieg 5 km Academia gorilaNIE
114 Styczyńska Iga Skierniewice bieg 5 km Academia GorilaNIE
115 Styczyński Grzegorz Skierniewice bieg 5 km Academia GorilaNIE
116 Szczepański Mateusz Mogielnica bieg 5 km BrakNIE
117 Szturomski Bartosz Skierniewice bieg 5 km WOJOWNIK SKIERNIEWICE JUDO TEAMNIE
118 Szumigaj Tarnowska Joanna Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
119 Szymański Jacek Skierniewice marsz NW 5 km Parkrun SkierniewiceNIE
120 Szymczak Jacek Łódź bieg 5 km BrakNIE
121 Szymczak Joanna Łódź bieg 5 km BrakNIE
122 Szymkowicz Julia Łowicz bieg 5 km UKS Pijarska ŁowiczNIE
123 Świderek Marcin Skierniewice bieg 5 km Parkrun SkierniewiceNIE
124 Świderek Krystian Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
125 Tauszyński Tomasz Owczarnia bieg 5 km BrakNIE
126 Teofilak Agnieszka Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
127 Trojan Jarek Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
128 Troniarz Stanisław Raszyn marsz NW 5 km BrakNIE
129 Tyrajski Piotr Nowy Lindów bieg 5 km ????NIE
130 Wasilewski Patryk Skierniewice bieg 5 km Academia GorilaNIE
131 Werker Mariusz Skierniewice bieg 5 km Academia gorila NIE
132 Włodarski Mariusz Skierniewice bieg 5 km www.mariogo.plNIE
133 Woliński Benedykt Skierniewice bieg 5 km Lodołamacz SkierniewiceNIE
134 Wójt Sylwester Skierniewice bieg 5 km tRUCHt Maraton SkierniewiceNIE
135 Wysocka Sylwia Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
136 Zagibajło Łukasz Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
137 Zbącki Konrad Skierniewice bieg 5 km BrakNIE
138 Zieliński Radek Maków bieg 5 km BrakNIE
139 Ziębinski Maciej Skierniewice bieg 5 km RRCNIE
140 Zwoliński Jarosław Skierniewice bieg 5 km ParkRun SkierniewiceNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту