Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
HRABIA

Miejsce i termin: Łańcut, 2019-04-13
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut w Łańcucie

kontakt; 501 526 512
Opis zawodów: Start i meta biegów na terenie MOSIR w Łańcucie ul. Armi Krajowej 57.
Biuro zawodów znajdować się będzie na na MOSiR w Łańcucie, czynne w dniu 12.04.2019 od 18;00 do 21;00 w dniu 13.04.2019 od 5;00 do 5;30 oraz od 7;30 do 10;30
Trasa biegu:
Hrabia + 50 km Start 6;00
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=flezjmhrkghucnyo – ślad do pobrania;
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Wpisowe do BIEGU HRABIEGO 140 zł
Zgłoszenia i płatności wyłącznie drogą elektroniczną w terminie 11.12.2018 do 20.03.2019 lub do osiągnięcia limitu zawodników
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 45
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bernaś Dariusz Wetlina 50 km BSCzadyTAK
2 Cisek Piotr Rymanów 50 km Finisz RymanówTAK
3 Ćwiąkała Michał Zarszyn 50 km Wybiegamy w PrzyszłośćTAK
4 Dąbek Jerzy Hucisko 50 km NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWATAK
5 Kaniecki Paweł Przemyśl 50 km MIEJSCE BlokBTAK
6 Kapelan Anna Przemyśl 50 km Fitness z Pasją/ PKBTAK
7 Kiper Maciej Jarosław 50 km JAROSLAWSKI BIEGACZA TAK
8 Konieczny Mariusz Łańcut 50 km Agona W&MTAK
9 Kopeć Krzysztof Rzeszów 50 km 1973TAK
10 Kowalczyk Mariusz Żółwin 50 km WolfpackTAK
11 Kozieł Tadeusz Rzeszów 50 km Szczęściarz BiegaTAK
12 Kozieł Łukasz Siedlce k. Lubina 50 km Ratownicy Rudna TAK
13 Kuźmicz Wojciech Łańcut 50 km BrakTAK
14 Makarski Krzysztof Jarosław 50 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
15 MYŚLIWIEC ROBERT RZESZÓW 50 km WILD & FREETAK
16 Nykiel Daniel Pogwizdów Nowy 50 km BrakTAK
17 Oleksy Jarosław Tymbark 50 km Klub Biegajacych Lesnikow
18 Panek Piotr Zielonki 50 km Water TeamTAK
19 Pańtak Sławomir Białobrzegi 50 km 21daplot JarosławTAK
20 Potera Maciej Łańcut 50 km Frytków!!!!TAK
21 Potera Krystyna Łańcut 50 km BrakTAK
22 Rusinek Witoslaw Rzeszów 50 km BrakTAK
23 Sienkiewicz Michał Przemyśl 50 km PSK OLIMPIONIK SUPERIOIR TRI TEAM PRZEMYŚLTAK
24 Siwiec Stanisław Rzeszów 50 km BrakTAK
25 Stanio Arkadiusz Rzeszów 50 km Biegam w RzeszowieTAK
26 Such Arkadiusz Krosno 50 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
27 Szybiak Waldemar Przemyśl 50 km Agona W&MTAK
28 Szymel Jacek Łańcut 50 km Husaria Race TeamTAK
29 Tracz Łukasz Jarosław 50 km AquaReh ŁukaszTraczTAK
30 Warzocha Paweł Niechobrz 50 km NiechBiega TAK
31 Wiernusz Krzysztof Posada Górna 50 km Finisz RymanówTAK
32 Wiglusz Krzysztof Gać 50 km GacokiTAK
33 Wróbel Kelli Rzeszów 50 km BrakTAK
34 Zajaczkowski Jerzy Przemysl 50 km Przemyski klub biegaczaTAK
35 Zając Józef Tuligłowy 50 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
36 Zięba Sabina Świlcza 50 km Forever Business TeamTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту