Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
GALOP HRABINY

Miejsce i termin: Łańcut, 2019-04-13
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut w Łańcucie

kontakt; 501 526 512
Opis zawodów: Start i meta biegów na terenie MOSIR w Łańcucie ul. Armi Krajowej 57. Organizator zastrzega przeniesienie startu w okolice Zamku w Łańcucie.
Biuro zawodów znajdować się będzie na na MOSiR w Łańcucie, czynne w dniu 12.04.2019 od 17;00 do 21;00 w dniu 13.04.2019 od 7;30 do 10;30
Trasa biegu:
Galop Hrabiny –25 km https://www.gpsies.com/map.do?fileId=xwulgcnrhvgafqlu – ślad do pobrania;
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Wpisowe do biegu GALOP HRABINY 90 zł
Zgłoszenia i płatności wyłącznie drogą elektroniczną w terminie 11.12.2018 do 28.02.2019
Zawodnicy , którzy nie opłacą do 7 dni od dnia zapisu będą usuwani z listy startowej
Limit zawodników: 200
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/biegi-hrabiego/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albigowska Magdalena Kraczkowa 25 km Brak
2 Bester Monika Kosina 25 km Brak
3 Cieślachowska Małgorzata Łańcut 25 km -TAK
4 Dziedzic Witold Rzeszów 25 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy
5 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski 25 km Husaria Race Team
6 Dzierżak Arkadiusz Głogów Małopolski 25 km Husaria Race Team
7 Filipiński Bartosz Łańcut 25 km SuperklubB
8 Golec Łukasz Rzeszów 25 km Husaria Race Team
9 Hałoń Kamil Zarzecze 25 km 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
10 Kaczor Dariusz Niechobrz 25 km NiechbiegaTAK
11 Kitowska Anna Zabajka 25 km BrakTAK
12 Kowalczyk Ewa Jarosław 25 km Husaria Race TeamTAK
13 Kuźmicz Wojciech Łańcut 25 km Brak
14 Motyka Kamil Jarosław 25 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
15 Motyka Anna Rzeszow 25 km Be Fit Anna Motyka
16 Ogórek Piotr Warszawa 25 km Brak
17 Oleksy Przemysław Rzeszów 25 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy
18 Ostrowski Pawel Rzeszów 25 km BrakTAK
19 Piątek Beata Łańcut 25 km Ultra Łańcut
20 PIETRZYK ZBIGNIEW KĘPA BORZECHOWSKA 25 km ISKRY
21 Pill-Sowa Karolina Łańcut 25 km BrakTAK
22 Sarna Kamil Krasne 25 km Brak
23 Siciński Daniel Łańcut 25 km Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów
24 SKRODZIUK DARIUSZ RZESZÓW 25 km DARunEK
25 Socha Bogusław Jarosław 25 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
26 Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 25 km Morsy
27 Śnieżek Krzysztof Nisko 25 km Planeta Nisko
28 Wójcik Krzysztof Świlcza 25 km NIGHT RUNNERS ŚWILCZATAK
29 Wywłoka Paulina Wierzbna 25 km SalcoGarminTeamTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту