Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
GALOP HRABINY

Miejsce i termin: Łańcut, 2019-04-13
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut w Łańcucie

kontakt; 501 526 512
Opis zawodów: Start i meta biegów na terenie MOSIR w Łańcucie ul. Armi Krajowej 57.
Biuro zawodów znajdować się będzie na na MOSiR w Łańcucie, czynne w dniu 12.04.2019 od 18;00 do 21;00 w dniu 13.04.2019 od 5;00 do 5;30 oraz od 7;30 do 10;30
Trasa biegu:
Galop Hrabiny –25 km Start 9;00
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=xwulgcnrhvgafqlu – ślad do pobrania;
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Wpisowe do biegu GALOP HRABINY 90 zł
Zgłoszenia i płatności wyłącznie drogą elektroniczną w terminie 11.12.2018 do 20.03.2019 lub do osiągnięcia limitu zawodników
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 90
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albigowska Magdalena Kraczkowa 25 km Brak
2 Babiarz Robert Albigowa 25 km Brak TAK
3 Bereś Arkadiusz Rzeszów 25 km BrakTAK
4 Bester Monika Kosina 25 km Brak
5 Bocek Sławomir Boguchwała 25 km Wataha TAK
6 Borcz Marcin Kańczuga 25 km DIP-MAR MARCIN BORCZTAK
7 Brocławik Mirosław Krosno 25 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
8 Brzeziński Arkadiusz Warszawa 25 km BrakTAK
9 Cieślachowska Małgorzata Łańcut 25 km -TAK
10 Cyran Anna Kraczkowa 25 km BrakTAK
11 Czenczek Krystian Rzeszów 25 km CUTLINETAK
12 Delekta Dariusz Łowisko 25 km DelnoVaTAK
13 Dębska Bernardeta Łańcut 25 km BrakTAK
14 DOROBISZ Magdalena Sosnowiec 25 km BrakTAK
15 Dorosz Barbara Przemyśl 25 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
16 Dymek Mateusz Rzeszów 25 km BrakTAK
17 Dziedzic Witold Rzeszów 25 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
18 Dzierżak Elżbieta Głogów Małopolski 25 km Husaria Race Team
19 Dzierżak Arkadiusz Głogów Małopolski 25 km Husaria Race TeamTAK
20 Dzierżak Edward Cierpisz 25 km Fart CirpiszTAK
21 Filipiński Bartosz Łańcut 25 km SuperklubBTAK
22 Garncarczyk Aneta Żywiec 25 km 1974
23 Golec Łukasz Rzeszów 25 km Husaria Race TeamTAK
24 Gubernat Bartosz Rzeszów 25 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
25 Hałoń Kamil Zarzecze 25 km 5 Batalion Strzelców Podhalańskich
26 HOŁUB WACŁAW JAROSŁAW 25 km JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
27 Jackowska Monika Bedzin 25 km BrakTAK
28 Jagusiak Barbara Trzebownisko 25 km BrakTAK
29 Jagusiak Piotr Trzebownisko 25 km BrakTAK
30 Kaczor Dariusz Niechobrz 25 km NiechbiegaTAK
31 Kałka Marcin Rawicz 25 km BrakTAK
32 Kardach Kamil Rymanów Zdrój 25 km Finisz RymanówTAK
33 Kawalec Anna Rzeszów 25 km BrakTAK
34 Kitowska Anna Zabajka 25 km BrakTAK
35 KOT Krzysztof Rzeszów 25 km MPK Rzeszów
36 Kowalczyk Ewa Jarosław 25 km Husaria Race TeamTAK
37 Królicki Dariusz Rymanów 25 km Finisz RymanówTAK
38 Kuźmicz Wojciech Łańcut 25 km Brak
39 Lechman Agnieszka Jarosław 25 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
40 Łukaczyk Marcin Przemyśl 25 km Bricomarche Przemyśl
41 Łukaczyk Marcin Przemyśl 25 km Bricomarche Przemyśl
42 Łuszczyc Anna Rzeszów 25 km BrakTAK
43 Maca Michał Łańcut 25 km BrakTAK
44 Materna Dawid Rzeszów 25 km Asseco Active TeamTAK
45 Mindak Paweł Krosno 25 km 75TAK
46 Motyka Kamil Jarosław 25 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
47 Motyka Anna Rzeszow 25 km Be Fit Anna MotykaTAK
48 Murias Joanna Kraczkowa 25 km -TAK
49 Musiał Ewa Stalowa Wola 25 km BrakTAK
50 Nowakowski Wiesław Przemyśl 25 km -TAK
51 Nykiel Tomasz Przemyśl 25 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
52 Oberc Grzegorz Rymanow 25 km Finisz RymanowTAK
53 Ogórek Piotr Warszawa 25 km BrakTAK
54 Oleksak Tomasz Nisko 25 km BrakTAK
55 Oleksy Przemysław Rzeszów 25 km Rzeszowskie Gazele i Gepardy
56 Ostrowski Pawel Rzeszów 25 km BrakTAK
57 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska 25 km BrakTAK
58 Piątek Beata Łańcut 25 km Ultra Łańcut
59 PIETRZYK ZBIGNIEW KĘPA BORZECHOWSKA 25 km ISKRY
60 Pill-Sowa Karolina Łańcut 25 km BrakTAK
61 Podolak Zbigniew Przemyśl 25 km Stowarzyszenie SzwejkowskieTAK
62 Radyk Jakub Przemyśl 25 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
63 Rychlak - Bożek MONIKA Stalowa Wola 25 km Stalowowolski Klub BieczaczaTAK
64 Sarna Kamil Krasne 25 km Brak
65 Sądej Robert NOWA SARZYNA 25 km BrakTAK
66 Siciński Daniel Łańcut 25 km Łańcuckie Towarzystwo CyklistówTAK
67 Sidor Jerzy RZESZOW 25 km BrakTAK
68 SKRODZIUK DARIUSZ RZESZÓW 25 km DARunEK
69 Słowik JAN Hermanowa 25 km Wybiegamy w przyszłośćTAK
70 Smerecki Paweł Posada Górna 25 km Finisz RymanówTAK
71 Sobieraj Kamil Małogoszcz 25 km MKS -Wierna- Sekcja Biegowa / Wkurw_teamTAK
72 Socha Bogusław Jarosław 25 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
73 Sondej Wiesław Sokołów Małopolski 25 km Morsy
74 STASIOWSKI PIOTR BRZÓZA KRÓLEWSKA 25 km STAJNIA BALONA/NGBTAK
75 Sułkowski Maciej Jarosław 25 km Triathlon JarosławTAK
76 Surowiec Grzegorz Rzeszów 25 km Besta sp z o.o.TAK
77 Szczepański Jan Łańcut 25 km BrakTAK
78 Szczotka Agata Jarosław 25 km BrakTAK
79 SZCZYGIEŁ Beata Stobierna 25 km BrakTAK
80 Szczygieł Zbigniew Stobierna 25 km BrakTAK
81 Szybiak Joanna Krzywcza 25 km Agona W&MTAK
82 Ścibor Jarosław Przemyśl 25 km Przemyski Klub Biegacza
83 Ścibor Jarosław Przemyśl 25 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
84 Śnieżek Krzysztof Nisko 25 km Planeta Nisko
85 Tomczyk Grzegorz Strzyżów 25 km Brak
86 Witek Bogdan Baryczka 25 km Water TeamTAK
87 Wójcik Krzysztof Świlcza 25 km NIGHT RUNNERS ŚWILCZATAK
88 Wywłoka Paulina Wierzbna 25 km SalcoGarminTeamTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту