Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
GALOP HRABINY

Miejsce i termin: Łańcut, 2019-04-13
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut w Łańcucie

kontakt; 501 526 512
Opis zawodów: Start i meta biegów na terenie MOSIR w Łańcucie ul. Armi Krajowej 57.
Biuro zawodów znajdować się będzie na na MOSiR w Łańcucie, czynne w dniu 12.04.2019 od 18;00 do 21;00 w dniu 13.04.2019 od 5;00 do 5;30 oraz od 7;30 do 10;30
Trasa biegu:
Galop Hrabiny –25 km Start 9;00
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=xwulgcnrhvgafqlu – ślad do pobrania;
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Wpisowe do biegu GALOP HRABINY 90 zł
Zgłoszenia i płatności wyłącznie drogą elektroniczną w terminie 11.12.2018 do 20.03.2019 lub do osiągnięcia limitu zawodników
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 88
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Babiarz Robert Albigowa 25 km Brak TAK
2 Bereś Arkadiusz Rzeszów 25 km BrakTAK
3 Bocek Sławomir Boguchwała 25 km Wataha TAK
4 Borcz Marcin Kańczuga 25 km DIP-MAR MARCIN BORCZTAK
5 Brocławik Mirosław Krosno 25 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
6 Brzeziński Arkadiusz Warszawa 25 km BrakTAK
7 Cieślachowska Małgorzata Łańcut 25 km -TAK
8 Cyran Anna Kraczkowa 25 km BrakTAK
9 Czenczek Krystian Rzeszów 25 km CUTLINETAK
10 Delekta Dariusz Łowisko 25 km DelnoVaTAK
11 Delekta Jan Łowisko 25 km BrakTAK
12 Dębska Bernardeta Łańcut 25 km BrakTAK
13 Dorobisz Magdalena Sosnowiec 25 km BrakTAK
14 Dorosz Barbara Przemyśl 25 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
15 Dybek Paweł Mielec 25 km Salomon Suunto TeamTAK
16 Dymek Mateusz Rzeszów 25 km BrakTAK
17 Dziedzic Witold Rzeszów 25 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
18 Dzierżak Arkadiusz Głogów Małopolski 25 km Husaria Race TeamTAK
19 Dzierżak Edward Cierpisz 25 km Fart CirpiszTAK
20 Filipiński Bartosz Łańcut 25 km SuperklubBTAK
21 Fryń Marcin Łańcut 25 km BrakTAK
22 Furtek Iwona Kraków 25 km Lacho Team TAK
23 Golec Łukasz Rzeszów 25 km Husaria Race TeamTAK
24 Gubernat Bartosz Rzeszów 25 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
25 Hołówka Sławomir Kraków 25 km Lacho Team TAK
26 Hołub Wacław Jarosław 25 km JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
27 Jackowska Monika Bedzin 25 km BrakTAK
28 Jagusiak Barbara Trzebownisko 25 km BrakTAK
29 Jagusiak Piotr Trzebownisko 25 km BrakTAK
30 Jop Marta Jarosław 25 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
31 Kaczor Dariusz Niechobrz 25 km NiechbiegaTAK
32 Kałka Marcin Rawicz 25 km BrakTAK
33 Kardach Kamil Rymanów Zdrój 25 km Finisz RymanówTAK
34 Kawalec Anna Rzeszów 25 km BrakTAK
35 Kiełczyński Kacper Warszawa 25 km Run Baby Run Team PLTAK
36 Kitowska Anna Zabajka 25 km BrakTAK
37 Kowalczyk Ewa Jarosław 25 km Husaria Race TeamTAK
38 Kowalski Jakub Rzeszów 25 km BrakTAK
39 Królicki Dariusz Rymanów 25 km Finisz RymanówTAK
40 Lechman Agnieszka Jarosław 25 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
41 Lew Beata Cierpisz 25 km BrakTAK
42 Łączak Magdalena Mielec 25 km Salomon SuuntoTAK
43 Łuszczyc Anna Rzeszów 25 km BrakTAK
44 Mac Michał Łańcut 25 km BrakTAK
45 Materna Dawid Rzeszów 25 km Asseco Active TeamTAK
46 Mindak Paweł Krosno 25 km 75TAK
47 Motyka Anna Rzeszow 25 km Be Fit Anna MotykaTAK
48 Motyka Mariusz Radymno 25 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
49 Murias Joanna Kraczkowa 25 km -TAK
50 Musiał Ewa Stalowa Wola 25 km BrakTAK
51 Nowakowski Wiesław Przemyśl 25 km -TAK
52 Nykiel Tomasz Przemyśl 25 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
53 Oberc Grzegorz Rymanow 25 km Finisz RymanowTAK
54 Ogórek Piotr Warszawa 25 km BrakTAK
55 Oleksak Tomasz Nisko 25 km BrakTAK
56 Ostrowski Pawel Rzeszów 25 km BrakTAK
57 Partyka Sebastian Sokołów Małopolski 25 km BrakTAK
58 Pazowski Dawid Kobylnica Wołoska 25 km BrakTAK
59 Pieszko Paweł Jarosław 25 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
60 Podolak Zbigniew Przemyśl 25 km Stowarzyszenie SzwejkowskieTAK
61 Radyk Jakub Przemyśl 25 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
62 Rychlak - Bożek Monika Stalowa Wola 25 km Stalowowolski Klub BieczaczaTAK
63 Sądej Robert Nowa Sarzyna 25 km BrakTAK
64 Siciński Daniel Łańcut 25 km Łańcuckie Towarzystwo CyklistówTAK
65 Sidor Jerzy Rzeszów 25 km BrakTAK
66 Słowik Jan Hermanowa 25 km Wybiegamy w przyszłośćTAK
67 Smerecki Paweł Posada Górna 25 km Finisz RymanówTAK
68 Smith Kelli Rzeszow 25 km BrakTAK
69 Sobieraj Kamil Małogoszcz 25 km MKS -Wierna- Sekcja Biegowa / Wkurw_teamTAK
70 Socha Bogusław Jarosław 25 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
71 Stasiowski Piotr Brzóza Królewska 25 km STAJNIA BALONA/NGBTAK
72 Stempak Marcin Szówsko 25 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
73 Sułkowski Maciej Jarosław 25 km Triathlon JarosławTAK
74 Surowiec Grzegorz Rzeszów 25 km Besta sp z o.o.TAK
75 Szablan Wioletta Jarosław 25 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół TAK
76 Szczepański Jan Łańcut 25 km BrakTAK
77 Szczotka Agata Jarosław 25 km BrakTAK
78 Szczygieł Beata Stobierna 25 km BrakTAK
79 Szczygieł Zbigniew Stobierna 25 km BrakTAK
80 Szuty Julia Brzeźnica 25 km megazgredyTAK
81 Szybiak Joanna Krzywcza 25 km Agona W&MTAK
82 Ścibor Jarosław Przemyśl 25 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
83 Wierzbicki Janusz Sieniawa 25 km BrakTAK
84 Witek Bogdan Baryczka 25 km Water TeamTAK
85 Wójcik Krzysztof Świlcza 25 km NIGHT RUNNERS ŚWILCZATAK
86 Wywłoka Paulina Wierzbna 25 km SalcoGarminTeamTAK
87 Żołnierz Tomasz Kuńkowce 25 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту