Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
MAŁY PANICZ

Miejsce i termin: Łańcut, 2019-04-13
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut w Łańcucie

kontakt; 501 526 512
Opis zawodów: Start i meta biegów na terenie MOSIR w Łańcucie ul. Armi Krajowej 57.
Biuro zawodów znajdować się będzie na na MOSiR w Łańcucie, czynne w dniu 12.04.2019 od 18;00 do 21;00 w dniu 13.04.2019 od 5;00 do 5;30 oraz od 7;30 do 10;30
Trasa biegu:
Mały Panicz +10 km (1km+4x2km+1km) Start 11;00
https://www.gpsies.com/map.do?fileId=cidsnmdlwdgykwkl – ślad do pobrania.
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Wpisowe do biegu MAŁY PANICZ 50 zł
Zgłoszenia i płatności wyłącznie drogą elektroniczną w terminie 11.12.2018 do 20.03.2019 lub do osiągnięcia limitu zawodników
Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 115
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bester Monika Kosina 10 km BrakTAK
2 Bobala Krystian Przemyśl 10 km Przemyskie SercaTAK
3 Bołba Robert Rzeszów 10 km Pratt&Whitney RzeszówTAK
4 Chmaj Piotr Łańcut 10 km ŁańcutTAK
5 Cholewa Beata Łańcut 10 km Husaria Race TeamTAK
6 Cybulak Wiesław Leżajsk 10 km BrakTAK
7 Czaja Tomasz Rzeszów 10 km BrakTAK
8 Czaja Wacław Przemyśl 10 km BrakTAK
9 Ćwirlej Andrzej Rzeszów 10 km Husaria Race TeamTAK
10 Ferenc Beata Rzeszów 10 km Biegomania Lubaczów
11 Foryś Włodzimierz Jasło 10 km ULKS Technik TrzcinicaTAK
12 Gancarz Małgorzata Rzeszów 10 km Husaria Race TeamTAK
13 GAP BEATA NOWA SARZYNA 10 km NOWOSARZYŃSKAGRUPABIEGOWATAK
14 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl 10 km BrakTAK
15 Gmiterek Daniel Rzeszów 10 km BrakTAK
16 Grzywacz Paweł Łańcut 10 km BrakTAK
17 Gurgacz Dominik Zagórz 10 km runandtrip.plTAK
18 HOŁUB AGATA JAROSŁAW 10 km JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
19 Hul Katarzyna Zaczernie 10 km Night Runners ZaczernieTAK
20 Janioł Karolina Zaczernie 10 km BrakTAK
21 Jędrzejewska Daria Rzeszów 10 km BrakTAK
22 Kaminski Marian Lezajsk 10 km AlecoTAK
23 Kandefer Beata Korczyna 10 km KB ,,Athletic '' ZręcinTAK
24 Kandefer Wojciech Korczyna 10 km aktywnakorczyna.plTAK
25 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km Jarosławski BiegaczTAK
26 Kogut Leszek Przemyśl 10 km BrakTAK
27 Kopacz Adam Nowa Sarzyna 10 km BrakTAK
28 Kopacz Piotr Jelna 10 km BrakTAK
29 Kosior Krzysztof Żołynia 10 km BrakTAK
30 Kosiorowski Grzegorz Rzeszow 10 km BrakTAK
31 Kowalik Piotr Łańcut 10 km BrakTAK
32 Kuc Marek Rzeszów 10 km BrakTAK
33 Kula Marcin Łańcut 10 km BrakTAK
34 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
35 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
36 Lech Agnieszka Przemysl 10 km BrakTAK
37 Lis Dariusz Zamość 10 km BrakTAK
38 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów 10 km BrakTAK
39 Łyszczarz Lucjan Łańcut 10 km BrakTAK
40 Mach Ewa Jasionka 10 km BrakTAK
41 Magda Arkadiusz Krzemienica 10 km BrakTAK
42 Malik Aleksandra Rzeszów 10 km Rzeszowski HasaczTAK
43 Malisiewicz Dominik Rzeszów 10 km BrakTAK
44 Maziarz Renata Rzeszów 10 km BrakTAK
45 Mocio Michał Przemyśl 10 km Przemyskie SercaTAK
46 Natoński Grzegorz Žołynia 10 km BrakTAK
47 Nowicka Urszula Łańcut 10 km ŁTCTAK
48 Nowicki Tomasz Rakszawa 10 km ŁTCTAK
49 Nowicki Mirosław Żołynia 10 km BrakTAK
50 Oszczypko Piotr Przemyśl 10 km Przemyśl BearsTAK
51 Pacia Sebastian Łańcut 10 km BrakTAK
52 Pacia Wojciech Łańcut 10 km BrakTAK
53 Piatek Marcin Przeworsk 10 km BrakTAK
54 Piątek Joanna Kraków 10 km BrakTAK
55 Piszczek Stanisław Przemyśl 10 km BrakTAK
56 Plesnar Jakub Łańcut 10 km bralTAK
57 Pogorzelec Piotr Przemyśl 10 km BrakTAK
58 Przywara Piotr Budy Głogowskie 10 km Mtu Aero Engines PolskaTAK
59 Pudłowska Renata Przemyśl 10 km BrakTAK
60 Pysz Paweł Łańcut 10 km BrakTAK
61 Pyzik Karolina Trzebownisko 10 km BrakTAK
62 RADYK JOANNA Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
63 Rajzer Eryk Zabratówka 10 km NiechBiegaTAK
64 Rojek JÓZEF Ropczyce 10 km BrakTAK
65 Sala Zbigniew Stobierna 10 km BrakTAK
66 Samolewicz Janusz Rzeszów 10 km BrakTAK
67 Sapko Paulina Budy Głogowskie 10 km Run4Fun TAK
68 Sito Piotr Łańcut 10 km Wolny WybiegTAK
69 Stańczyk - Pitera Kinga RZESZÓW 10 km BrakTAK
70 Sułkowska Joanna Jarosław 10 km Sułki teamTAK
71 Surowiec Paulina Rzeszów 10 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
72 Sutyła Waldemar Jasionka 10 km BrakTAK
73 Szczurek Aleksandra Jasionka 10 km BrakTAK
74 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km Aktywny PruchnikTAK
75 Szot Maria Ujazd 10 km BrakTAK
76 Szuba Dariusz PRZEMYŚL 10 km BrakTAK
77 Tomaka Bartlomiej Rzeszow 10 km BrakTAK
78 Tomaka Agnieszka Rzeszow 10 km BrakTAK
79 Turkosz Krzysztof Żołynia Białobrzeska 10 km BrakTAK
80 Turza Miroslaw Dachnów 10 km KRESOWIANIETAK
81 Wacławek VIRUS Marcin Tyczyn 10 km BrakTAK
82 Walania Kinga Głogów Małopolski 10 km TKKF SokółTAK
83 Węgrzyn Weronika Odporyszów 10 km BrakTAK
84 Wikar Marta Przemyśl 10 km SanSwimmersTAK
85 WINIARZ WITEK OSTRÓW 10 km BrakTAK
86 Woźny Leszek Rzeszów 10 km BrakTAK
87 Zawilińska Angelika Przemyśl 10 km BrakTAK
88 Zięba Wojciech Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту