Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEGI HRABIEGO
MAŁY PANICZ

Miejsce i termin: Łańcut, 2019-04-13
Organizator: Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut w Łańcucie

kontakt; 501 526 512
Opis zawodów: Start i meta biegów na terenie MOSIR w Łańcucie ul. Armi Krajowej 57. Organizator zastrzega przeniesienie startu w okolice Zamku w Łańcucie.
Biuro zawodów znajdować się będzie na na MOSiR w Łańcucie, czynne w dniu 12.04.2019 od 17;00 do 21;00 w dniu 13.04.2019 od 7;30 do 10;30
Trasa biegu:
Mały Panicz +10 km (1km+4x2km+1km) https://www.gpsies.com/map.do?fileId=cidsnmdlwdgykwkl – ślad do pobrania.
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Wpisowe do biegu MAŁY PANICZ 50 zł
Zgłoszenia i płatności wyłącznie drogą elektroniczną w terminie 11.12.2018 do 28.02.2019
Zawodnicy , którzy nie opłacą do 7 dni od dnia zapisu będą usuwani z listy startowej
Limit zawodników: 200
Strona WWW: http://www.biegihrabiego.pl/biegi-hrabiego/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Biela Dominika Jarosław 10 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
2 Ćwirlej Andrzej Rzeszów 10 km Brak
3 Ćwirlej Andrzej Rzeszów 10 km Husaria Race TeamTAK
4 Gancarz Małgorzata Rzeszów 10 km Husaria Race TeamTAK
5 Gmiterek Daniel Rzeszów 10 km BrakTAK
6 Hala Lucyna Wiązownica 10 km Brak
7 HAMRYSZCZAK JANUSZ PRZEMYŚL 10 km Przemyski Klub Biegacza
8 HAMRYSZCZAK BEATA PRZEMYŚL 10 km Przemyski Klub Biegacza
9 HOŁUB AGATA JAROSŁAW 10 km JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
10 Jędrzejewska Daria Rzeszów 10 km BrakTAK
11 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km Brak
12 Kiper Elżbieta Jarosław 10 km Jarosławski Biegacz
13 Kopacz Adam Nowa Sarzyna 10 km Brak
14 Kopacz Piotr Jelna 10 km Brak
15 Łukaczyk MARCIN Przemyśl 10 km Brak
16 Malik Aleksandra Rzeszów 10 km Rzeszowski Hasacz
17 Nowicka Urszula Łańcut 10 km ŁTC
18 Nowicki Tomasz Rakszawa 10 km ŁTC
19 Pacia Sebastian Łańcut 10 km Brak
20 Partyka Patryk Sokołów Małopolski 10 km Akademia Futbolu TG SOKÓŁ SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI
21 Partyka Sebastian Sokołów Małopolski 10 km Brak
22 Partyka Natalia Sokołów Małopolski 10 km Brak
23 Partyka Katarzyna Sokołów Małopolski 10 km Brak
24 Pecka Gosia Rzeszów 10 km RunbabyRun
25 Piszczek Stanisław Przemyśl 10 km Brak
26 Pyzik Karolina Trzebownisko 10 km BrakTAK
27 Rojek JÓZEF Ropczyce 10 km Brak
28 Siembida Małgorzata Ulanów 10 km Stalowowolski Klub Biegacza
29 Szkoła Mateusz Pruchnik 10 km Aktywny Pruchnik
30 Szot Maria Ujazd 10 km BrakTAK
31 Tomaka Bartlomiej Rzeszow 10 km BrakTAK
32 Tomaka Agnieszka Rzeszow 10 km BrakTAK
33 Turkosz Krzysztof Żołynia 10 km Brak
34 Turza Miroslaw Dachnów 10 km KRESOWIANIE
35 Wacławek VIRUS Marcin Tyczyn 10 km BrakTAK
36 Wikar Marta Przemyśl 10 km SanSwimmersTAK
37 Wyskiel Maciej Dynów 10 km Biegam bo lubię ?


займ на карту срочно без отказа займ на карту