Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Miejsce i termin: Przemyśl, 2019-03-03
Organizator: ORGANIZATOR:
Przemyski Klub Biegacza
WSPÓŁORGANIZATOR:
Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie
PARTNERZY:
Urząd Miasta Przemyśla
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Opis zawodów: • Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu - kontakt ze służbami mundurowymi
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu - kontakt z mediami
Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Wpisowe i wpłata: Zapisy przez stronę www.chronotex.pl do dnia 20.02.2019 lub osobiście 3 marca 2019 roku w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn.
Wysokość wpisowego 25 zł
Ze względu na limit 470 osób liczy się kolejność wpłat !!!
Numer konta do wpłaty:
Przemyski Klub Biegacza
PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548
W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz dopisek „Tropem Wilczym”. W przypadku braku tych informacji system może nie uwzględnić wpłaty. Prosimy wówczas o kontakt.
Limit zawodników: 470
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amarowicz Jacek Przemyśl 6 km 5 BSP/ Przemyśl Klub BiegaczaNIE
2 Andrasz Paweł Przemyśl 6 km SP SłupskNIE
3 Andrasz Ewelina Przemyśl 1963 m BrakNIE
4 Antonik Mariola Przemyśl 6 km BrakNIE
5 Antonik tymoteusz przemyśl 6 km BrakNIE
6 Artym Magdalena Przemyśl 1963 m Przemyski Klub Biegacza NIE
7 Artym Jakub Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5NIE
8 Babińska Inga Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
9 Badlik Michał Żurawca 1963 m BrakNIE
10 Badlik Karolina Żurawica 1963 m BrakNIE
11 Badlik Marcin Żurawica 1963 m BrakNIE
12 Bajsarowicz Maciej Kramarzówka 6 km BrakTAK
13 Bal Łukasz Krzywcza 6 km 5 bspNIE
14 Bal Barbara Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
15 Bal Dominika Przemysl 1963 m BrakNIE
16 Bałata Ewa Krówniki 1963 m BrakNIE
17 Banasik Monika Pruchnik 6 km BrakTAK
18 Banasik Krzysztof Pruchnik 6 km BrakTAK
19 Banicka Agnieszka Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
20 Banicki Michał Przemyśl 6 km KU AZS Politechniki RzeszowskiejTAK
21 Bańcarz Andrzej Przemyśl 6 km BrakNIE
22 Bar Michał Przemyśl 6 km BrakNIE
23 Baran Krzysztof Przemyśl 6 km BrakNIE
24 Barski Paweł Przemyśl 1963 m BrakTAK
25 Bartoszko Lucyna Żurawica 6 km BrakNIE
26 Bednarczyk Dariusz Przemyśl 6 km 5 bspNIE
27 Bednarczyk Benita Przemyśl 1963 m BrakNIE
28 Bedryj Krzysztof Buszkowice 6 km BrakNIE
29 Behen Hubert Przemyśl 1963 m BrakNIE
30 Behen Paulina Przemyśl 1963 m BrakTAK
31 Bembenek Jan Przemyśl 6 km PTC PrzemyślNIE
32 Blama Marek Przemyśl 6 km BrakTAK
33 Blama Adrian Przemyśl 1963 m BrakTAK
34 Blama Adam Przemyśl 1963 m ITAK
35 Błaszczak Julia Ostrów 1963 m BrakTAK
36 Błażewicz Piotr Przemyśl 6 km BrakTAK
37 Bobala Krystian Przemyśl 6 km Przemyskie SercaNIE
38 Bruliński Marcin Pikulice, pow. przemyski 1963 m BrakNIE
39 Buciora Paweł Przemyśl 6 km BrakNIE
40 Buczko Grzegorz Lubaczów 6 km Biegania LubaczówTAK
41 Buczkowska Sylwia Przemyśl 6 km Projekt Zdrowie Przemyśl NIE
42 Buksa Tomasz Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza TAK
43 Buksa Kamil Przemyśl 1963 m BrakNIE
44 Burak Bartłomiej Przemyśl 1963 m SP 16 PrzemyślNIE
45 Burak Adam Przemyśl 6 km 1 bczNIE
46 Bytnar Joanna Przemyśl 1963 m 34 blpNIE
47 Chajdaś Mateusz Przemyśl 6 km BrakNIE
48 Chlebuś Mateusz Przeworsk 6 km 5bspTAK
49 Choma Robert Przemyśl 1963 m BrakNIE
50 Chrapek Jakub Rożubowice 1963 m 21 Przemyska Drużyna HarcerskaNIE
51 Chrapek Wojciech Rożubowice 1963 m BrakNIE
52 Chrzanowski Mateusz Przemysl 6 km 5 bspNIE
53 Ciepałowicz Ewa Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza TAK
54 Cupak Tamasz Przemyśl 1963 m 34 batalion lekkiej piechotyNIE
55 Cupak Karol Przemyśl 1963 m 5 Przemyska Drużyna StarszoharcerskaNIE
56 Curyło Marcin Żurawica 1963 m MKS Polonia Przemyśl NIE
57 Cwynar Grzegorz Orły 1963 m BrakNIE
58 Cwynar Michał Orły 1963 m BrakNIE
59 Cwynar Marta Orły 1963 m BrakNIE
60 Cwynar Krzysztof Orły 1963 m BrakNIE
61 Cyrnek Sabina Witoszyńce 1963 m BrakNIE
62 Cyrnek Kacper Witoszyńce 1963 m BrakNIE
63 Czaja Wacław Przemyśl 1963 m BrakTAK
64 Czajka Jacek Przemyśl 1963 m BrakNIE
65 Czajka Aleksandra Przemyśl 1963 m BrakNIE
66 Czech Sebastian Przemyśl 1963 m BrakNIE
67 Czernicki Marcin Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
68 Czubiński Jakub Przemyśl 1963 m BrakTAK
69 Czuj Stanisław Zamość 6 km BrakNIE
70 Czuj Joanna Zamość 1963 m BrakNIE
71 Demski Witold Przemysl 6 km BrakNIE
72 Domin Danuta Dubiecko 6 km BrakNIE
73 Domszy Izabela Przemyśl 1963 m BrakNIE
74 Dorosz Barbara Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza NIE
75 Dryniak Daniel Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
76 Duda Piotr Przemyśl 1963 m 5BSPNIE
77 Dudek Katarzyna Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
78 Duszczak Radosław Przemyśl 6 km Gang KotaNIE
79 Duszczak Claudia Przemyśl 6 km Gang KotaNIE
80 Dypko Ewa Krasiczyn 1963 m BrakNIE
81 Dziurzyńska Magdalena Przemyśl 6 km BrakNIE
82 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl 6 km PTC PrzemyślNIE
83 Fedio Marek Ostrów 6 km Przemyski Klub Biegacza NIE
84 Fedio Karolina Przemyśl 1963 m 5BSP/Szafa Biegacza TeamNIE
85 Fil Hubert Munina 6 km Jarosławski BiegaczNIE
86 Fil Bożena Munina 6 km Jarosławski BiegaczNIE
87 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl 6 km BrakNIE
88 Fleszar Andrzej Duńkowice 6 km Wydział ŻW RzeszówTAK
89 Folta Michał Przemyśl 6 km Przemyśl BearsTAK
90 Galanty Bartłomiej Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczNIE
91 Garbarz Monika Tarnowiec 6 km JAROSŁAWSKI BIEGACZ NIE
92 Gaweł Damian Maćkowice 6 km BrakNIE
93 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl 1963 m BrakTAK
94 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata Przemyśl 6 km BrakNIE
95 Giefert Tomasz Przemyśl 6 km BrakTAK
96 Gigoń Andrzej Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
97 Golik Paweł Medyka 6 km BrakTAK
98 Gołębiowska Kamila Bachów 1963 m BrakNIE
99 Góras Natalia Przemyśl 1963 m 21 Przemyska Drużyna Harcerska im. Szarych SzeregóNIE
100 Górecki Artur Radymno 6 km Przemyski Klub Biegacza NIE
101 Grabowski Damian Orły 6 km KM PSP PrzemyślTAK
102 Gradowska Katarzyna Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
103 Grochowicz Maciej Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
104 Grodecka Anna Przemyśl 6 km BrakNIE
105 Grodecki Piotr Przemyśl 6 km BrakNIE
106 Grzybowska Sylwia Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza/parastyle.plNIE
107 Grzybowski Paweł Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza/parastyle.plNIE
108 Guzik Wojciech Miejsce Piastowe 6 km 1970NIE
109 Hadam Jacek Dachnów 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
110 Hałoń Kamil Zarzecze 6 km 5 Batalion Strzelców PodhalańskichNIE
111 Hamryszczak Janusz Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
112 Hamryszczak Beata Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
113 Hamryszczak Marek Żurawica 1963 m BRAKNIE
114 Hamryszczak Dawid Przemyśl 1963 m BrakNIE
115 Harłacz Artur Przemyśl 6 km BrakNIE
116 Harłacz Aleksandra Przemyśl 1963 m BrakNIE
117 Hendzel Łukasz Ciemięrzowice 6 km BrakTAK
118 Hnatiuk Andrzej Przemyśl 1963 m 5BSPNIE
119 Hnatyk Grzegorz Przemyśl 6 km BrakNIE
120 Hołowid Rafał Przemyśl 6 km BrakNIE
121 Hołub Agata Jaroslaw 6 km JAROSŁAWSKI BIEGACZNIE
122 Hrymak Stanisław Lubaczów 6 km BrakNIE
123 Inglot-Sadowy Iwona Przemyśl 1963 m BrakNIE
124 Iwanicki Beniamin Przemyśl 6 km Przemyśl BearsTAK
125 Jakubów Krzysztof Przemyśl 6 km BrakNIE
126 Jakubów Magdalena Przemyśl 6 km BrakNIE
127 Jałocha Mieczysław Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
128 Jałocha Barbara Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
129 Jaremko Władysław Oleszyce 6 km BrakTAK
130 Jodłowska Anna Przemyśl 1963 m BrakNIE
131 Jodłowski Przemysław Przemyśl 1963 m BrakNIE
132 Jusyp Eliza Przemyśl 6 km PTC Przemyśl NIE
133 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 6 km Szafa Biegacza TeamNIE
134 Kaczmarek Kacper Przemyśl 1963 m Czuwaj WiaroNIE
135 Kalinowska Ewa Przemyśl 1963 m PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
136 Kaniecki Paweł Przemyśl 6 km MIEJSCE Blok BTAK
137 Karp Adrianna Rzeszów 1963 m IskraTAK
138 Karwowski Maciej Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
139 Karwowski Szymon Przemyśl 1963 m ORKA PRZEMYŚL NIE
140 Kic Damian Przemyśl/Ujkowice 6 km Przemyski Klub Biegacza NIE
141 Kic Ewelina Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
142 Kicińska Dorota Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
143 Kicińska Anna Przemyśl 1963 m KS TempoNIE
144 Kielar Daniel Cieszanów 6 km KresowianieNIE
145 Kielar Krzysztof Przemysl 6 km BrakNIE
146 Kijanka Michał Przemyśl 1963 m BrakNIE
147 Kindlik Dominik Przemyśl 1963 m BrakTAK
148 Kindlik Ewelina Przemyśl 1963 m BrakTAK
149 Kindlik Filip Przemyśl 1963 m BrakTAK
150 Kiper Maciej Jarosław 6 km JAROSLAWSKI BIEGACZA NIE
151 Kiper Elżbieta Jarosław 6 km JAROSŁAWSKI BIEGACZ NIE
152 Kipp Zbigniew Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
153 Klinger Weronika Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza NIE
154 Klus Piotr Rzeszów 6 km Piękne i BrodaczeNIE
155 Kobryło Andrzej Kuńkowce 6 km BrakNIE
156 Kobryło Dorota Kuńkowce 1963 m BrakTAK
157 Kocur Mateusz Rzeszów 1963 m IskraTAK
158 Kocyła Katarzyna Przemyśl 1963 m OREWNIE
159 Koczocik Tomasz Medyka 1963 m BrakNIE
160 Kogut Leszek Grochowce 6 km BrakNIE
161 Kohut Dariusz Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
162 Kokoszka Katarzyna Przeworsk 6 km Przeworska Grupa BiegowaNIE
163 Kolaszkiewicz Daniel Przemyśl 6 km BrakNIE
164 Kondoł Krzysztof Humniska 1963 m 5BSPNIE
165 Konieczny Mariusz Łańcut 6 km BrakNIE
166 Kopczyk Waldemar Przemyśl 6 km BCG PrzemyślNIE
167 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 1963 m Przemyśl Klub Biegacza NIE
168 Korzeniowska Adrianna Przemyśl 6 km BrakNIE
169 Korzeniowski Władysław Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
170 Kosicka Julia Przemyśl 1963 m BrakNIE
171 Kosicka Paulina Przemyśl 1963 m BrakNIE
172 Kostkiewicz Dawid Przemyśl 6 km Przemyśl BearsNIE
173 Kowalik Wojciech Przemyśl 6 km Wojciech KowalikNIE
174 Kowalska Basia Przemyśl 1963 m K15NIE
175 Kowalski Kacper Ujkowice 1963 m Lks UjkowiceNIE
176 Kowalski Marcin Przemyśl 1963 m K15NIE
177 Kowalski Karol Przemyśl 1963 m K15NIE
178 Kozak Mateusz Przemyśl 6 km BrakTAK
179 Kozioł Rajmund Wapowce 6 km 5 bspNIE
180 Kozioł Mariusz Przemyśl 6 km BrakTAK
181 Krajewska Anna Święte 1963 m BrakNIE
182 Krajewski Miłosz Święte 1963 m BrakNIE
183 Krawczyk Beata Przemyśl 6 km BrakNIE
184 Krawiec Łukasz Bolestraszyc 1963 m BrakNIE
185 Krawiec Filip Bolestraszyc 1963 m BrakNIE
186 Krawiec Urszula Bolestraszyce 1963 m BrakNIE
187 Krewko Przemysław Przemyśl 6 km 34 BlpNIE
188 Krewko Edyta Przemyśl 1963 m BrakNIE
189 Krucan Bartosz Przemyśl 1963 m Fc BrzuchyNIE
190 Kruszyński Marek Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
191 Kuc Marian Przemyśl 6 km BrakNIE
192 Kuczynski Krystian Przemyśl 6 km 5BSPTAK
193 Kulawik Patryk Przemyśl 6 km P A T K A C R E WTAK
194 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza TAK
195 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 1963 m Szafa Biegacza TeamTAK
196 Kusz Krzysztof Przemyśl 1963 m BrakNIE
197 Kuśmider Jakub Przemyśl 6 km Przemyski klub biegaczaNIE
198 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl 6 km BrakNIE
199 Kutyła Artur Przemyśl 1963 m BrakNIE
200 Lalik Agata Bircza 1963 m BrakTAK
201 Lasek Damian Rzeszów 6 km NaMedal.comNIE
202 Lech Anita Trójczyce 1963 m BrakNIE
203 Lesny Robert Przemysl 1963 m BrakNIE
204 Letniowski Michał Przemyśl 1963 m BrakNIE
205 Ligęza Andrzej Przemyśl 1963 m BrakTAK
206 Lis Jadwiga Mrowla 6 km KW PSP Rzeszów NIE
207 Lisak Michał Przemyśl 6 km BrakNIE
208 Litwin Tomasz Przemyśl 1963 m 5 batalion strzelców podhalańskich NIE
209 Łabudzka Anna Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
210 Łabudzki Jan Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
211 Łabudzki Szymon Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
212 Łabudzki Marcin Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
213 Łańcucki Łukasz Żurawica 6 km 5 bspTAK
214 Łapińska Anna Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
215 Łapiński Andrzej Orły 6 km BrakNIE
216 Łukaczyk Marcin Przemyśl 6 km BrakNIE
217 Mac Damian Bachów 6 km BrakNIE
218 Macek Boguslawa Wyszatyce 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
219 Machowski Artur Przemyśl 6 km Przemyśl BearsNIE
220 Maciejko Rafał Dachnów 6 km KresowianieNIE
221 Maciewicz Tomasz Przemyśl 1963 m BrakTAK
222 Maciewicz Monika Przemyśl 1963 m BrakTAK
223 Maciewicz Remigiusz Przemyśl 1963 m BrakTAK
224 Majchrowski Kamil Łuczyce 1963 m BrakNIE
225 Majewska Magdalena Przemyśl 1963 m Przemyskie MorsyNIE
226 Majewski Maksymilian Przemyśl 1963 m Przemyskie MorsyNIE
227 Makowiecki Przemysław Przemyśl 1963 m Czuwaj WiaroTAK
228 Makowiecki Radosław Przemyśl 1963 m Czuwaj Wiaro! NIE
229 Maksymowicz Bogumił Przemyśl 6 km Przemyśl Klub BiegaczaNIE
230 Malinowski Jacek Przemysl 1963 m BrakTAK
231 Mandzyn Kazimierz Buszkowiczki 1963 m Polskie KolejeTAK
232 Mandzyn Magdalena Buszkowiczki 1963 m Szkoła Podstawowa BuszkowiceTAK
233 Marczakiewicz Patryk Pikulice 6 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
234 Markowski Piotr Przemyśl 6 km BrakNIE
235 Masio Grzegorz przemyśl 1963 m BrakTAK
236 Masternak Izabela Orły 6 km BrakNIE
237 Materlak Mateusz Ujkowice 1963 m Lks UjkowiceNIE
238 Matusiewicz Andrzej Prałkowce 1963 m BrakNIE
239 Mazur Jakub Przemyśl 1963 m BrakNIE
240 Mazur Hubert Przemyśl 1963 m BrakNIE
241 Mazur Mateusz Rzeszów 6 km WŻW RzeszówNIE
242 Melanik Paweł Przemyśl 6 km BrakNIE
243 Miciak Łukasz Przemyśl 1963 m BrakTAK
244 Mik Krystyna Przemyśl 1963 m BrakNIE
245 MIKOŚ DARIUSZ PRZEMYŚL 1963 m BrakNIE
246 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 6 km Biegomania LubaczówNIE
247 Mocio Michał Przemyśl 1963 m Przemyskie SercaTAK
248 Morawski Konrad Oleszyce 6 km BrakTAK
249 Mrozovich Agnieszka J-w 6 km BrakNIE
250 Mucha Wacław Krasiczyn 6 km BrakNIE
251 Nanowska Amelia Jaksmanice 6 km ALKOR TEAMNIE
252 Nienajadło Natalia Cieszanów 1963 m BrakNIE
253 Nowakowski Wiesław Przemyśl 6 km -TAK
254 Nykiel Tomasz Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
255 Nykiel Tomasz Przemyśl 1963 m BrakNIE
256 Nykiel Krystyna Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
257 Nykiel Karol Przemyśl 1963 m BrakNIE
258 Oczoś Hubert Przemyśl 6 km BrakTAK
259 Osypanka Daniel Przemyśl 1963 m BrakNIE
260 Oszczypko Piotr Przemyśl 6 km Przemyśl BearsTAK
261 Pajda Ewa Przemyśl 6 km BrakNIE
262 Pempuś Bernard Przemyśl 1963 m Przemyski Klub Biegacza UKS Tempo 5NIE
263 Pempuś Magdalena Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5NIE
264 Pempuś Remigiusz Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5NIE
265 Perczyk Grzegorz Malkowice 1963 m BrakTAK
266 Pękosz Agnieszka Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
267 Piątkowska Wioletta Przemyśl 1963 m BrakTAK
268 Picur Monika Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
269 Pietruś Justyna Buszkowice 1963 m BrakNIE
270 Pilawa Bogumił Lubaczów 6 km RUN RUN OLESZYCENIE
271 Piszczek Stanisław Przemyśl 6 km BrakNIE
272 Płonka Katarzyna Przemyśl 6 km BrakNIE
273 Pogorzelec Żaneta Przemyśl 1963 m BrakNIE
274 Pogorzelec Piotr Przemyśl 6 km BrakTAK
275 Pogorzelec Julia Przemyśl 1963 m BrakNIE
276 Polański Tomasz Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
277 Ponieważ Paweł Nakło 1963 m BrakTAK
278 Potoczna Sylwia Jarosław 6 km BrakNIE
279 Potoczny Paweł Przedmiescie Dubieckie 1963 m BrakNIE
280 Potoczny Krzysztof Przemysl 6 km BrakNIE
281 Prokop Leszek Przemyśl 1963 m IPA Region Bieszczadzki SGNIE
282 Prus Łukasz Przemyśl 6 km BrakNIE
283 Przybylska Barbara Przemyśl 6 km ZUMBATAK
284 Pudlik Karol Przemyśl 6 km JW5699TAK
285 Pudłowska Renata Przemyśl 1963 m OREWNIE
286 Pyra Łukasz Przemyśl 1963 m BrakNIE
287 Raczkowski Rafał Przemyśl 1963 m BrakNIE
288 Radyk Joanna Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
289 Radyk Jakub Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
290 Radyk Anna Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
291 Radyk Aleksandra Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
292 Radymski Łukasz Przemyśl 1963 m BrakNIE
293 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów 6 km Biegomania LubaczówTAK
294 Rohan Iwona Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
295 Rohan Łukasz Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
296 Ruciński Piotr Przemyśl 6 km BrakTAK
297 Rudnicki Sławomir Przemyśl 6 km Fun Bike PrzemyślNIE
298 Ryś Katarzyna Olszany 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
299 Rzeźniczek Iwona Przemyśl 6 km BrakNIE
300 Sałdan Barbara Buszkowice 1963 m BrakNIE
301 Sałdan Krzysztof Buszkowice 6 km BrakNIE
302 Sanocka Małgorzata Przemyśl 6 km BrakTAK
303 Sanocki Jakub Ujkowice 1963 m Lks UjkowiceNIE
304 Sanocki Maciej Ujkowice 1963 m SPRINT UJKOWICENIE
305 Saramaga Janusz bihale 1963 m BrakNIE
306 Sęk Wiesław Pruchnik 6 km Jarosławski BiegaczNIE
307 Sęk Jakub Rokietnica 1963 m BrakNIE
308 Sikon Grzegorz Mlodowice 6 km 5bspNIE
309 Skałuba Marek Krówniki 6 km BrakNIE
310 Sobejko Artur Bolestraszyce 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
311 Sobiecki Robert Przemyśl 1963 m BrakNIE
312 Socha Marcin Dynów 6 km Aktywny DynówNIE
313 Sochań Bożena Lubaczów 1963 m BrakNIE
314 Sochań Kacper Lubaczów 1963 m BrakNIE
315 Sojka Magdalena Przemyśl 1963 m BrakNIE
316 Sojka Andrzej Przemyśl 1963 m BrakNIE
317 Sojka Agnieszka PRZEMYŚL 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
318 Solarz Wiesław Przemyśl 6 km BrakNIE
319 Solarz-Kowalska Agata Krasiczyn 6 km BrakNIE
320 Solińska Magdalena Jankowice 6 km BrakNIE
321 Solski Sebastian Przemyśl 6 km BrakNIE
322 Sosnowski Wojciech Przemyśl 6 km BrakNIE
323 Sowa Tomasz Nienadowa 1963 m BrakNIE
324 Sowa Rafał Przemyśl 1963 m brakTAK
325 Specylak Krzysztof Przemyśl 1963 m BrakTAK
326 Sporniak Krzysztof Targowiska 6 km Jaksa TeamTAK
327 Stadnik Wojciech Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
328 Stadnik Renata Przemyśl 1963 m BrakTAK
329 Stańko Paweł Stuposiany 6 km Biesy i CzortyNIE
330 Steć Jakub Rożubowice 6 km BrakNIE
331 Stefańska Maria Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
332 Stefański Ireneusz Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
333 Streit Beata Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
334 Strzelec Justyna Przemyśl 1963 m KU AZS UP KrakówNIE
335 Stukan Piotr Przemyśl 1963 m National Mountain TeamNIE
336 Sura Jan Przemyśl 6 km 34 blpTAK
337 Surmacz Slawek Przemysl 6 km BrakTAK
338 Sycz Barbara Kniażyce 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
339 Szacki Tomasz Przemyśl 6 km BrakTAK
340 Szadurski Tomasz Przemyśl 6 km BrakTAK
341 Szczepanik Teresa Przemyśl 1963 m Przemyski klub biegacza NIE
342 Szczotka Agata Jarosław 6 km Jarosławski BiegaczNIE
343 Szczygieł Anna Lubaczów 6 km Biegania LubaczówNIE
344 Szeremeta Tomasz Wojtkowa 6 km BrakNIE
345 Szkoła Mateusz Pruchnik 6 km Aktywny PruchnikNIE
346 Szkulski Krystian Przemyśl 6 km 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
347 Szwedka Piotr Przemyśl 1963 m Przemyski Klub Biegacza NIE
348 Szwedka Agata Przemyśl 1963 m Przemyski Klub Biegacza NIE
349 Szwedka Emanuel Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
350 Szwedka Nataniel Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaNIE
351 Szwedka Gloria Przemyśl 1963 m Przemyski Klub Biegacza NIE
352 Szybiak Waldemar Przemyśl 6 km Agona W&MNIE
353 Szybiak Joanna Krzywcza 6 km Agona W&MNIE
354 Szybiak Maciej Krzywcza 6 km Agona W&MNIE
355 Szyndlar Grzegorz Przemyśl 6 km 5bspNIE
356 Ścibor Jarosław Przemyśl 6 km 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/PKBTAK
357 Ścibor Kamil Nienadowa 6 km BrakNIE
358 Śnieżek Piotr Przemyśl 6 km Mks Polonia PrzemyślNIE
359 Świętyniowska Iwona Hermanowice 6 km BrakNIE
360 Trojnar Justyna Przemyśl 1963 m BrakTAK
361 Trojnar Bogusław Przemyśl 1963 m OpenfitTAK
362 Trusz Paweł Przemyśl 6 km Młode WilkiNIE
363 Trybała Joanna Ujkowice 6 km BrakNIE
364 Turko Ewelina Radymno 1963 m BrakNIE
365 Walczak Łukasz Drohojów 6 km BrakNIE
366 Warta Marek Kosienice 6 km 5BSPNIE
367 Wasylów Jacek Przemyśl 6 km Antek Team Lipowica-Przemyśl NIE
368 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady 6 km BrakNIE
369 Ważny Łukasz Ruda Różaniecka 6 km BrakTAK
370 Ważny Jacek Ruda Różaniecka 6 km BrakTAK
371 Wesolowska Kinga Ujkowice 1963 m Lks UjkowiceNIE
372 Wiejacz Maria Przemyśl 1963 m BrakNIE
373 Więcek Nina Rzeszów 6 km BrakTAK
374 Wikar Marta Przemyśl 1963 m SanSwimmersTAK
375 Wikarski Krzysztof Przemyśl 6 km 5 bsp PrzemyślTAK
376 Wilczak Janusz Przemyśl 6 km BrakNIE
377 Wilczyński Krystian Przemyśl 1963 m BrakNIE
378 Wilczyński Krystian Przemyśl 6 km PRZEMYŚL BEARSNIE
379 Wilgucka Emilia Kraków 6 km BrakNIE
380 Winiarski Arkadiusz Korczyna 1963 m 5BSPNIE
381 Winiarz Witold Ostrów 6 km BrakNIE
382 Witko Krystian Przemyśl 1963 m BrakTAK
383 Witko Jerzy Fredropol 6 km BrakTAK
384 Witko Maja Fredropol 1963 m BrakNIE
385 Wnuk Norbert Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
386 Wnuk Małgorzata Przemyśl 1963 m BrakNIE
387 Wolak Tomasz Przemyśl 1963 m 34 blpNIE
388 Wota Łukasz Żurawica 6 km BrakNIE
389 Woźny Łukasz Rzeszów 6 km BrakTAK
390 Wrzosek Grzegorz Boguchwała 6 km BrakTAK
391 Wyszkida Dawid Przemyśl 6 km BrakNIE
392 Zaborniak Paweł Kowalówka 6 km KresowianieNIE
393 Zabroni Rafał Przemyśl 1963 m 21 Przemyska Drużyna Harcerska TAK
394 Zajaczkowski Krzysztof Dubiecko 6 km BrakNIE
395 Zajączkowski Jerzy Przemysl 6 km Przemyski klub biegacza-FIBRIS teamNIE
396 Zajezierski Mateusz Piaski 6 km BrakNIE
397 Zajezierski Kamil Przemyśl 1963 m 21 PDHTAK
398 Zakrzacki Damian Rokietnica 6 km 5 BSP NIE
399 Załuski Piotr Lubaczów 6 km Biegomania LubaczówNIE
400 Zasadzińska Barbara Przemyśl 6 km BrakNIE
401 Zawilińska Angelika Przemyśl 6 km BrakTAK
402 Zielski Karol Przemyśl 1963 m 3 Regionalna Baza Logistyczna KrakówTAK
403 Zielski Mikołaj Przemyśl 1963 m BrakTAK
404 Zybiński Piotr Przemyśl 1963 m BrakNIE
405 Żak Dorota Wola Krzywiecka 6 km BrakTAK
406 Żak Izabela Ujkowice 6 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту