Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Miejsce i termin: Przemyśl, 2019-03-03
Organizator: ORGANIZATOR:
Przemyski Klub Biegacza
WSPÓŁORGANIZATOR:
Instytut Pamięci Narodowej w Rzeszowie
PARTNERZY:
Urząd Miasta Przemyśla
Przemyskie Centrum Kultury i Nauki ZAMEK
Opis zawodów: • Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
• Koordynator biegu - kontakt ze służbami mundurowymi
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
• Koordynator biegu - kontakt z mediami
Robert Bal tel. 606333570 rak76@o2.pl
• Sędzia Główny Zawodów
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl
Wpisowe i wpłata: Zapisy przez stronę www.chronotex.pl do dnia 20.02.2019 lub osobiście 3 marca 2019 roku w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn.
Wysokość wpisowego 25 zł
Ze względu na limit 470 osób liczy się kolejność wpłat !!!
Numer konta do wpłaty:
Przemyski Klub Biegacza
PKO BP 37 1020 4274 0000 1902 0060 3548
W tytule przelewu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz dopisek „Tropem Wilczym”. W przypadku braku tych informacji system może nie uwzględnić wpłaty. Prosimy wówczas o kontakt.
Limit zawodników: 517
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Amarowicz Jacek Przemyśl 6 km 5 BSP/ Przemyśl Klub BiegaczaTAK
2 Andrasz Paweł Przemyśl 6 km SP SłupskTAK
3 Anioł Kamila Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
4 Artym Magdalena Przemyśl 1963 m Przemyski Klub Biegacza TAK
5 Artym Jakub Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
6 Babińska Inga Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
7 Bachor Damian Surmaczówka 6 km BrakNIE
8 Badlik Michał Żurawca 1963 m BrakTAK
9 Badlik Karolina Żurawica 1963 m BrakTAK
10 Badlik Marcin Żurawica 1963 m BrakTAK
11 Bajsarowicz Maciej Kramarzówka 6 km BrakTAK
12 Bal Łukasz Krzywcza 6 km 5 bspTAK
13 Bal Barbara Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
14 Bal Dominika Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
15 Bałata Ewa Krówniki 1963 m BrakTAK
16 Bałata Marek Krówniki 1963 m BrakTAK
17 Banasik Monika Pruchnik 6 km BrakTAK
18 Banasik Krzysztof Pruchnik 6 km BrakTAK
19 Banicka Agnieszka Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
20 Banicki Michał Przemyśl 6 km KU AZS Politechniki RzeszowskiejTAK
21 Bar Michał Przemyśl 6 km BrakTAK
22 Baran Krzysztof Przemyśl 6 km BrakTAK
23 Barski Paweł Przemyśl 1963 m BrakTAK
24 Bednarczyk Dariusz Przemyśl 6 km 5 bspTAK
25 Bednarczyk Benita Przemyśl 1963 m BrakTAK
26 Bedryj Krzysztof Buszkowice 6 km BrakTAK
27 Bembenek Jan Przemyśl 6 km PTC PrzemyślTAK
28 Bereźnicki Piotr Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
29 Bielak Żaneta Tarnawa Duża 1963 m ZSZiO w BiłgorajuTAK
30 Bieliszak Maciej Przemyśl 6 km BrakNIE
31 Bilińska Zuzanna Przemyśl 1963 m BrakTAK
32 Blajer Piotr Radymno 6 km 5 bspTAK
33 Blama Marek Przemyśl 6 km BrakTAK
34 Blama Adrian Przemyśl 1963 m BrakTAK
35 Blama Adam Przemyśl 1963 m ITAK
36 Błaszczak Julia Ostrów 1963 m BrakTAK
37 Błażewicz Piotr Przemyśl 6 km BrakTAK
38 Błażkowski Krzysztof Przemyśl 1963 m BrakTAK
39 Bobala Krystian Przemyśl 6 km Przemyskie SercaTAK
40 Broda Grzegorz Bobrówka 6 km BrakTAK
41 Bruliński Marcin Pikulice, pow. przemyski 1963 m 5bspTAK
42 Brzozowska Justyna Przemyśl 1963 m JS 2009TAK
43 Buciora Paweł Przemyśl 6 km BrakTAK
44 Buczko Grzegorz Lubaczów 6 km Biegania LubaczówTAK
45 Buczkowska Sylwia Przemyśl 6 km Projekt Zdrowie Przemyśl TAK
46 Budziński Dominik Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
47 Buksa Tomasz Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza TAK
48 Buksa Kamil Przemyśl 1963 m BrakTAK
49 Burak Bartłomiej Przemyśl 1963 m SP 16 PrzemyślTAK
50 Burak Adam Przemyśl 6 km 1 bczTAK
51 Burdziak Pamela Przemyśl 1963 m BrakTAK
52 Bytnar Joanna Przemyśl 1963 m 34 blpTAK
53 Chlebuś Mateusz Przeworsk 6 km 5bspTAK
54 Choma Robert Przemyśl 1963 m BrakTAK
55 Chrapek Jakub Rożubowice 1963 m 21 Przemyska Drużyna HarcerskaTAK
56 Chrapek Wojciech Rożubowice 1963 m BrakTAK
57 Chrzan Waldemar Rzeszów 1963 m Nie dotyczy TAK
58 Chrzanowska Julia Małkowice 1963 m BrakTAK
59 Chrzanowski Mateusz Przemysl 6 km 5 bspTAK
60 Ciepałowicz Ewa Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza TAK
61 Ciepĺy Tadeusz Tymce 6 km BrakTAK
62 Curyło Marcin Żurawica 1963 m MKS Polonia Przemyśl TAK
63 Cwynar Grzegorz Orły 1963 m BrakTAK
64 Cwynar Michał Orły 1963 m BrakTAK
65 Cwynar Marta Orły 1963 m BrakTAK
66 Cwynar Krzysztof Orły 1963 m BrakTAK
67 Cyrnek Kacper Witoszyńce 1963 m BrakTAK
68 Cyrnek Piotr Witoszyńce 1963 m brakTAK
69 Czaja Wacław Przemyśl 1963 m BrakTAK
70 Czajka Jacek Przemyśl 1963 m BrakTAK
71 Czajka Aleksandra Przemyśl 1963 m BrakTAK
72 Czech Sebastian Przemyśl 1963 m BrakTAK
73 Czech Łukasz Orły 6 km OSP OrłyTAK
74 Czernicki Marcin Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
75 Czubiński Jakub Przemyśl 1963 m BrakTAK
76 Czuj Stanisław Zamość 6 km BrakTAK
77 Czuj Joanna Zamość 1963 m BrakTAK
78 Czura Renata Przemysl 6 km BrakTAK
79 Demski Witold Przemysl 6 km BrakTAK
80 Domański Marek Przemyśl 1963 m BCG PrzemyślTAK
81 Domin Danuta Dubiecko 6 km BrakTAK
82 Dorosz Barbara Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza TAK
83 Draganowski Damian Przemysl 1963 m BrakTAK
84 Dryniak Daniel Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
85 Duda Piotr Przemyśl 1963 m 5BSPTAK
86 Duda Paweł Brzuska 1963 m BrakTAK
87 Dusza Łukasz Przemyśl 1963 m BrakTAK
88 Dypko Ewa Krasiczyn 1963 m BrakTAK
89 Dzimira Patryk Fredropol 6 km BrakTAK
90 Dziumak Anna Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
91 Dziurzyńska Magdalena Przemyśl 6 km BrakTAK
92 Dziurzyński Krzysztof Przemyśl 6 km PTC PrzemyślTAK
93 Dźwierzyńska Marta Orły 1963 m BrakTAK
94 Dźwierzyński Maksymilian Orły 1963 m BrakTAK
95 Dźwierzyński Arkadiusz Orły 1963 m BrakTAK
96 Fałta Magdalena Przemyśl 1963 m BrakTAK
97 Fałta Antoni Przemyśl 1963 m BrakTAK
98 Fałta Małgorzata Przemyśl 1963 m BrakTAK
99 Fałta Konstanty Przemyśl 1963 m BrakTAK
100 Fałta Irmina Przemyśl 1963 m BrakTAK
101 Fedio Marek Ostrów 6 km Przemyski Klub Biegacza TAK
102 Fedio Karolina Przemyśl 1963 m 5BSP/Szafa Biegacza TeamTAK
103 Fil Hubert Munina 6 km Jarosławski BiegaczTAK
104 Fil Bożena Munina 6 km Jarosławski BiegaczTAK
105 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl 6 km BrakTAK
106 Fleszar Andrzej Duńkowice 6 km Wydział ŻW RzeszówTAK
107 Folta Michał Przemyśl 6 km Przemyśl BearsTAK
108 Frosztęga Anna Krzywcza 1963 m BrakTAK
109 Galanty Bartłomiej Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczTAK
110 Gaweł Damian Maćkowice 6 km BrakTAK
111 Gaweł Marcin Przemyśl 1963 m JS 2009TAK
112 Gaweł Iga Przemyśl 1963 m BrakTAK
113 Gaweł Remigiusz Przemyśl 1963 m BrakTAK
114 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl 1963 m BrakTAK
115 Gąsior-Kolaszkiewicz Małgorzata Przemyśl 6 km BrakTAK
116 Gerula Adam Przemyśl 6 km BrakTAK
117 Giefert Tomasz Przemyśl 6 km BrakTAK
118 Gigoń Andrzej Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
119 Golec Magdalena Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
120 Golik Paweł Medyka 6 km BrakTAK
121 Gołębiowska Julia Przemyśl 1963 m BrakTAK
122 Gołębiowska Kamila Bachów 1963 m BrakTAK
123 Gołębiowski Piotr Przemyśl 1963 m 5 BSPTAK
124 Górecka Monika Radymno 1963 m BrakTAK
125 Górecki Artur Radymno 6 km Przemyski Klub Biegacza TAK
126 Grabowski Damian Orły 6 km KM PSP PrzemyślTAK
127 Gradowska Katarzyna Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
128 Grasza Ireneusz Przemyśl 1963 m BrakTAK
129 Grochowicz Maciej Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
130 Grochowicz Kamil Przemyśl 6 km BrakTAK
131 Grodecki Piotr Przemyśl 6 km BrakTAK
132 Grzegorzak Artur Przemyśl 6 km BrakTAK
133 Grzybowska Sylwia Przemyśl 1963 m PKB/parastyle.plTAK
134 Grzybowski Paweł Przemyśl 1963 m PKB/parastyle.plTAK
135 Grzybowski Kacper Przemyśl 1963 m PTNTAK
136 Gudin Grzegorz Przemyśl 1963 m JS 2009 PrzemyślTAK
137 Hadam Jacek Dachnów 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
138 Hajduk Konrad Ostrów 6 km 5bspTAK
139 Halik Jowita Grochowce 1963 m BrakTAK
140 Hałoń Kamil Zarzecze 6 km 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
141 Hamryszczak Janusz Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
142 Hamryszczak Beata Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
143 Hamryszczak Marek Żurawica 1963 m BRAKTAK
144 Hamryszczak Dawid Przemyśl 1963 m BrakTAK
145 Harłacz Artur Przemyśl 6 km BrakTAK
146 Harłacz Aleksandra Przemyśl 1963 m BrakTAK
147 Hendzel Łukasz Ciemięrzowice 6 km 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
148 Hocek Jakub Przemyśl 1963 m BrakTAK
149 Hołub Agata Jaroslaw 6 km JAROSŁAWSKI BIEGACZTAK
150 Hurkała Mateusz Tereszpol-Zaorenda 6 km ZSZiO w BiłgorajuTAK
151 Igras Anita Przemyśl 6 km BrakTAK
152 Iwanicki Beniamin Przemyśl 6 km Przemyśl BearsTAK
153 Jach Adrian Medyka 6 km 34 batalion lekkiej piechotyTAK
154 Jakubów Krzysztof Przemyśl 6 km BrakTAK
155 Jakubów Magdalena Przemyśl 6 km BrakTAK
156 Jałocha Mieczysław Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
157 Jałocha Barbara Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
158 Janusz Krzysztof Małkowice 6 km 34 blpTAK
159 Jaremko Władysław Oleszyce 6 km BrakTAK
160 Jaroch Rafał Przemyśl 6 km 5 bspTAK
161 Jojczyk Przemek Przemyśl 1963 m BrakTAK
162 Józefczuk Agnieszka Przemyśl 6 km BrakTAK
163 Jusyp Eliza Przemyśl 6 km PTC Przemyśl TAK
164 Kaczmar Ireneusz Przemyśl 6 km Szafa Biegacza TeamTAK
165 Kaczmarek Kacper Przemyśl 1963 m Czuwaj WiaroTAK
166 Kalinowska Ewa Przemyśl 1963 m PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
167 Kalinowska Lucyna Przemyśl 6 km BrakTAK
168 Kalinowski Łukasz Przemyśł 1963 m BrakTAK
169 Kamińska Oktawia Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
170 Kaniecki Paweł Przemyśl 6 km MIEJSCE Blok BTAK
171 Karp Adrianna Rzeszów 1963 m IskraTAK
172 Karuś Waldemar Zadąbrowie 6 km 14das im.gen.bryg.Wacława WieczorkiewiczaTAK
173 Karwowski Maciej Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
174 Karwowski Szymon Przemyśl 1963 m ORKA PRZEMYŚL TAK
175 Kasprzyk Kacper Przemyśl 1963 m BrakTAK
176 Kic Damian Przemyśl/Ujkowice 6 km Przemyski Klub Biegacza TAK
177 Kic Ewelina Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
178 Kic Krzysztof Ujkowice 1963 m BrakTAK
179 Kic Dawid Ujkowice 1963 m BrakTAK
180 Kic Monika Przemyśl 6 km BrakTAK
181 Kicińska Anna Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
182 Kielar Daniel Cieszanów 6 km KresowianieTAK
183 Kielar Krzysztof Przemysl 6 km BrakTAK
184 Kijanka Michał Przemyśl 1963 m BrakTAK
185 Kijanka Weronika Przemyśl 1963 m BrakTAK
186 Kijanka Dawid Przemyśl 1963 m BrakTAK
187 Kijanka Paulina Przemyśl 1963 m BrakTAK
188 Kijanka Rafał Przemyśl 1963 m BrakTAK
189 Kilian Rafał Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
190 Kindlik Dominik Przemyśl 1963 m BrakTAK
191 Kindlik Ewelina Przemyśl 1963 m BrakTAK
192 Kindlik Filip Przemyśl 1963 m BrakTAK
193 Kiper Maciej Jarosław 6 km JAROSLAWSKI BIEGACZA TAK
194 Kiper Elżbieta Jarosław 6 km JAROSŁAWSKI BIEGACZ TAK
195 Kipp Zbigniew Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
196 Klepacki Bartłomiej Przemyśl 1963 m BrakTAK
197 Klepacki Oliwier Przemyśl 1963 m BrakTAK
198 Kluz Rafał Przemyśl 1963 m 5 bspTAK
199 Kłak Andrzej Bolestraszyce 6 km 34 WOGTAK
200 Knaź Przemysław Medyka 1963 m Przemyski Klub "PODKARPACIE" TAK
201 Kobryło Andrzej Kuńkowce 6 km BrakTAK
202 Kobryło Dorota Kuńkowce 1963 m BrakTAK
203 Kocur Mateusz Rzeszów 1963 m IskraTAK
204 Kolaszkiewicz Daniel Przemyśl 6 km BrakTAK
205 Kołoddziej Przemysław Przemyśl 1963 m 5 bspTAK
206 Kołodziej Radosław Przemyśl 1963 m UKS ORLIK PRZEMYŚL/SP 15 PRZEMYŚLTAK
207 Kołodziej Lucyna Przemyśl 1963 m BrakTAK
208 Komorowski Artur Przemyśl 1963 m Regia CivitasTAK
209 Kondoł Krzysztof Humniska 1963 m 5BSPTAK
210 Kondracki Tomasz Przemyśl 6 km BrakTAK
211 Konieczny Mariusz Łańcut 6 km BrakTAK
212 Konowalczuk Łukasz Lubaczów 6 km Student - Wyższa Szkoła Inzynieryjno-Ekonomiczna wTAK
213 Kopczyk Waldemar Przemyśl 6 km BCG PrzemyślTAK
214 Kordek Klaudia Medyka 1963 m BrakTAK
215 Kordiak Ewa Małkowice 1963 m 34blpTAK
216 Kordiak Krystian Małkowice 1963 m BrakTAK
217 Kordiak Krzysztof Małkowice 1963 m 34 blpTAK
218 Korzeniowski Władysław Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
219 Kosicka Julia Przemyśl 1963 m BrakTAK
220 Kosicka Paulina Przemyśl 1963 m BrakTAK
221 Kosmala Martyna Lipiny Dolne 1963 m ZSZiO w BiłgorajuTAK
222 Kosterkiewicz Marcin Przemyśl 6 km Koster i FamiliaTAK
223 Kostkiewicz Dawid Przemyśl 6 km Przemyśl BearsNIE
224 Kościółko Bartosz Przemyśl 1963 m Przemyśl BearsNIE
225 Kowalczyk Kinga Przemyśl 1963 m JS 2009TAK
226 Kowalik Wojciech Przemyśl 6 km Wojciech KowalikTAK
227 Kowalski Kacper Ujkowice 1963 m Lks UjkowiceTAK
228 Kowieszko Marcin Przemyśl 1963 m BrakTAK
229 Kowieszko Nikola Przemyśl 1963 m BrakTAK
230 Kozak Mateusz Przemyśl 6 km BrakTAK
231 Kozioł Mariusz Przemyśl 6 km BrakTAK
232 Krawczyk Beata Przemyśl 6 km BrakTAK
233 Krawczyk Bożena PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 1963 m BrakTAK
234 Krawczykowska Zuzanna Przemyśl 1963 m BrakTAK
235 Krawczykowski Kamil Przemyśl 1963 m BrakTAK
236 Krawiec Łukasz Bolestraszyce 1963 m BrakTAK
237 Krawiec Filip Bolestraszyce 1963 m BrakTAK
238 Krawiec Urszula Bolestraszyce 1963 m BrakTAK
239 Krewko Przemysław Przemyśl 6 km 34 BlpTAK
240 Krewko Edyta Przemyśl 1963 m BrakTAK
241 Król Arkadiusz Przemyśl 1963 m BrakTAK
242 Królik Piotr Przemyśl 6 km BrakNIE
243 Krucan Bartosz Przemyśl 1963 m Fc BrzuchyTAK
244 Kruć Agnieszka Nienadowa 1963 m BrakTAK
245 Kruk Kamil Przemyśl 1963 m ( ?° ?? ?°)TAK
246 Kuc Marian Przemyśl 6 km BrakTAK
247 Kuczynski Krystian Przemyśl 6 km 5BSPTAK
248 Kulanin Karol Wola Dereźniańska 6 km ZSZiO w BiłgorajuTAK
249 Kulawik Patryk Przemyśl 6 km P A T K A C R E WTAK
250 Kumięga Monika Przemyśl 1963 m JS 2009TAK
251 Kuropatwa Gabriel Przemyśl 6 km Przemyski Klub Biegacza TAK
252 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl 1963 m Szafa Biegacza TeamTAK
253 Kurzydło Marcin Przemyśl 6 km 5bspTAK
254 Kuszczak Julia Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
255 Kuś Jacek Przemyśl 1963 m 5 bsp TAK
256 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl 6 km BrakTAK
257 Kutyła Artur Przemyśl 1963 m BrakTAK
258 Lach Mateusz Radymno 1963 m BrakTAK
259 Lach Kamil Radymno 1963 m BrakTAK
260 Lach Michał Radymno 1963 m BrakTAK
261 Lalik Agata Bircza 1963 m BrakTAK
262 Laska Klaudia Orły 1963 m BrakTAK
263 Laska Miłosz Orły 1963 m BrakTAK
264 Lech Anita Trójczyce 1963 m BrakTAK
265 Ligęza Andrzej Przemyśl 1963 m BrakTAK
266 Lisak Michał Przemyśl 6 km BrakTAK
267 Litwin Tomasz Przemyśl 1963 m 5 batalion strzelców podhalańskich TAK
268 Lizak Barbara Przemyśl 1963 m BrakTAK
269 Lizak Łukasz Przemyśl 1963 m 5 batalion strzelców podhalańskichTAK
270 Lizak Grzegorz Przemysl 1963 m OpenfitTAK
271 Lubiński Bartłomiej Żurawica 1963 m BrakTAK
272 Lula Jarosław Dobrucowa 6 km KP PSP JasłoTAK
273 Lupa Cezary Przemyśl 1963 m BrakTAK
274 Łabudzki Jan Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
275 Łabudzki Szymon Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
276 Łabudzki Marcin Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
277 Łańcucki Łukasz Żurawica 6 km 5 bspTAK
278 Łapińska Anna Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
279 Łapiński Andrzej Orły 6 km BrakTAK
280 Łukaczyk Marcin Przemyśl 6 km BrakTAK
281 Mac Damian Krzywcza 1963 m BrakTAK
282 Macek Boguslawa Wyszatyce 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
283 Machowski Artur Przemyśl 6 km Przemyśl BearsTAK
284 Maciewicz Tomasz Przemyśl 1963 m BrakTAK
285 Maciewicz Monika Przemyśl 1963 m BrakTAK
286 Maciewicz Remigiusz Przemyśl 1963 m BrakTAK
287 Majchrowski Kamil Łuczyce 1963 m 5 batalion strzelców podhalańskich TAK
288 Majewska Magdalena Przemyśl 1963 m Przemyskie MorsyTAK
289 Majewski Maksymilian Przemyśl 1963 m Przemyskie MorsyTAK
290 Majewski Michał Lublin 6 km BrakTAK
291 Majewski Stefan Przemyśl 1963 m BrakTAK
292 Makowiecki Przemysław Przemyśl 1963 m Czuwaj WiaroTAK
293 Makowiecki Radosław Przemyśl 1963 m Czuwaj Wiaro! TAK
294 Malinowski Jacek Przemysl 1963 m BrakTAK
295 Małek Andrzej Przemysl 6 km BrakTAK
296 Mandzyn Kazimierz Buszkowiczki 1963 m Polskie KolejeTAK
297 Mandzyn Magdalena Buszkowiczki 1963 m Szkoła Podstawowa BuszkowiceTAK
298 Marczakiewicz Patryk Pikulice 6 km Przemyski Klub Biegacza, AZS Politechnika RzeszowsTAK
299 Markowska-Klepacka Beata Przemyśl 1963 m BrakTAK
300 Markowski Piotr Przemyśl 6 km BrakTAK
301 Martyn Kamia Bachow 6 km BrakTAK
302 Masio Grzegorz przemyśl 1963 m BrakTAK
303 Masternak Izabela Or?y 6 km BrakTAK
304 Materlak Mateusz Ujkowice 1963 m Lks UjkowiceTAK
305 Matusiewicz Andrzej Prałkowce 1963 m BrakTAK
306 Mazek Przemysław Przemyśl 6 km 5 batalion strzelców podhalańskichTAK
307 Maziarczyk Marta Przemyśl 1963 m BrakTAK
308 Mazur Bartłomiej Blizne 6 km BrakTAK
309 Mazur Jakub Przemyśl 1963 m BrakTAK
310 Mazur Hubert Przemyśl 1963 m BrakTAK
311 Mazur Mateusz Rzeszów 6 km WŻW RzeszówTAK
312 Melanik Paweł Przemyśl 6 km BrakTAK
313 Mercik Marek Krosno 6 km BrakTAK
314 Michałów Krzysztof Przemyśl 1963 m 5 batalion strzelców podhalańskichTAK
315 Miciak Łukasz Przemyśl 1963 m BrakTAK
316 Mik Krystyna Przemyśl 1963 m BrakTAK
317 Mikoś Darek Przemyśl 1963 m BrakTAK
318 Misiągiewicz Paweł Tarnogród 6 km ZSZiO w BiłgorajuTAK
319 Młodzińska Małgorzata Lubaczów 6 km Biegomania LubaczówTAK
320 Mocio Michał Przemyśl 1963 m Przemyskie SercaTAK
321 Mokrzycki Sławomir Stubno 1963 m JS 2009TAK
322 Morawski Konrad Oleszyce 6 km BrakTAK
323 Mroszczyk Judyta Rzeszów 1963 m BrakTAK
324 Nanowska Amelia Jaksmanice 6 km ALKOR TEAMTAK
325 Nesterenko Dmytro Wolky 1963 m ZSZiO w BiłgorajuTAK
326 Nienajadło Natalia Cieszanów 1963 m BrakTAK
327 Nowakowski Wiesław Przemyśl 6 km -TAK
328 Nykiel Tomasz Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
329 Nykiel Karol Przemyśl 1963 m BrakTAK
330 Nykiel Tomasz Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
331 Oczoś Hubert Przemyśl 6 km BrakTAK
332 Olszańska Patrycja Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
333 Orłów Zbigniew Przemyśl 6 km BrakTAK
334 Orzechowski Tomasz Łańcut 6 km ŁoMoTTAK
335 Ossoliński Jakub Przemyśl 1963 m BrakTAK
336 Osypanka Daniel Przemyśl 1963 m BrakTAK
337 Oszczypko Piotr Przemyśl 6 km Przemyśl BearsTAK
338 Pajda Ewa Przemyśl 6 km BrakTAK
339 Palkij Łukasz Rzeszów 6 km ŁoMoTTAK
340 Pawełek Grzegorz Hadle Szklarskie 6 km 5bspTAK
341 Pempuś Bernard Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
342 Pempuś Magdalena Przemysl 1963 m UKS Tempo 5TAK
343 Pempuś Remigiusz Przemysl 1963 m UKS Tempo 5TAK
344 Pempuś Adrian Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
345 Perczyk Grzegorz Malkowice 1963 m BrakTAK
346 Pękosz Agnieszka Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
347 Piątkowska Wioletta Przemyśl 1963 m BrakTAK
348 Picur Monika Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
349 Piejko Jakub Przemyśl 1963 m JS2009TAK
350 Pietruś Justyna Buszkowice 1963 m BrakTAK
351 Piksa Oliwia Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
352 Pilawa Błażej Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
353 Piszczek Stanisław Przemyśl 6 km BrakTAK
354 Plis Sławek Przemyśl 6 km BrakTAK
355 Płonka Katarzyna Przemyśl 6 km BrakTAK
356 Pogorzelec Julia Przemyśl 1963 m BrakTAK
357 Pogorzelec Żaneta Przemyśl 1963 m BrakTAK
358 Pogóralski Tomasz Przemysl 1963 m BrakTAK
359 Pogóralski Przemysław Przemysl 1963 m BrakTAK
360 Polański Tomasz Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
361 Ponieważ Paweł Nakło 1963 m BrakTAK
362 Potocki Adrian Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
363 Potoczna Paulina Sanoczek 1963 m BrakTAK
364 Potoczny Paweł Przedmiescie Dubieckie 1963 m BrakTAK
365 Potoczny Szymon Sanoczek 1963 m BrakTAK
366 Pruchnicki Tomasz 1963 m BrakNIE
367 Przybylska Barbara Przemyśl 6 km ZUMBATAK
368 Pudlik Karol Przemyśl 6 km JW5699TAK
369 Pudłowska Renata Przemyśl 1963 m OREWTAK
370 Pukas Monika Wólka Krowicka 6 km -TAK
371 Pyra Łukasz Przemyśl 1963 m BrakTAK
372 Radyk Joanna Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
373 Radyk Jakub Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
374 Radyk Anna Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
375 Radyk Aleksandra Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
376 Radymski Łukasz Przemyśl 6 km OpenfitTAK
377 Rafał Klinger Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
378 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów 6 km Biegomania LubaczówTAK
379 Rohan Iwona Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
380 Rohan Łukasz Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
381 Ruciński Piotr Przemyśl 6 km BrakTAK
382 Rudnicki Sławomir Przemyśl 1963 m Fun Bike PrzemyślTAK
383 Rusin Kornel Przemysl 1963 m BrakTAK
384 Rusinowski Rafał Medyka 6 km BrakTAK
385 Rybienik Mateusz Przemyśl 1963 m BrakTAK
386 Ryś Katarzyna Olszany 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
387 Sałdan Barbara Buszkowice 1963 m BrakTAK
388 Sałdan Krzysztof Buszkowice 6 km BrakTAK
389 Sanocka Małgorzata Przemyśl 6 km BrakTAK
390 Sanocki Jakub Ujkowice 1963 m Lks UjkowiceTAK
391 Saramaga Janusz bihale 1963 m BrakTAK
392 Sarna Karol Przemyśł 1963 m BrakTAK
393 Saturczak Małgorzata Przemyśl 6 km BrakTAK
394 Sekuła Tomasz Krasiczyn 6 km BrakTAK
395 Sielska Aneta Przemyśl 1963 m UMTAK
396 Sikon Grzegorz Mlodowice 6 km 5bspTAK
397 Skałuba Marek Krówniki 6 km BrakTAK
398 Skiba Witold Lubaczów 6 km Sanitex Biegomania LubaczówTAK
399 Smoliński Adam Przemyśl 6 km BrakTAK
400 Smyła Wojciech Przemyśl 6 km BrakTAK
401 Sobejko Artur Bolestraszyce 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
402 Sobiecki Robert Przemyśl 1963 m BrakTAK
403 Sobiecki Paweł Przemyśl 1963 m BrakTAK
404 Sobków Adam Moszczanica 6 km BrakTAK
405 Sochacka Sabina Krzywcza 1963 m BrakTAK
406 Sojka Agnieszka Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
407 Solarz Wiesław Przemyśl 6 km BrakTAK
408 Solarz-Kowalska Agata Krasiczyn 6 km BrakTAK
409 Solińska Magdalena Jankowice 6 km BrakTAK
410 Solska Sylwia Hureczko 6 km BrakTAK
411 Solski Mirosław Hureczko 6 km BrakTAK
412 Sosnowski Wojciech Przemyśl 6 km BrakTAK
413 Sowa Tomasz Nienadowa 1963 m BrakTAK
414 Sowa Rafał Przemyśl 1963 m brakTAK
415 Specylak Krzysztof Przemyśl 1963 m BrakTAK
416 Sporniak Krzysztof Targowiska 6 km Jaksa TeamTAK
417 Stadnik Wojciech Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
418 Stadnik Renata Przemyśl 1963 m BrakTAK
419 Staniszewski Wojciech Przemyśl 6 km BrakTAK
420 Stańko Oliwia Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
421 Staszkiewicz Karol Babice 1963 m JS 2009TAK
422 Steć Jakub Rożubowice 6 km BrakTAK
423 Streit Beata Lubaczów 6 km Biegomania Lubaczów TAK
424 Strusiewicz Dariusz Michałówka 1963 m 34blpTAK
425 Strzelec Justyna Przemyśl 1963 m KU AZS UP KrakówTAK
426 Stukan Piotr Przemyśl 1963 m National Mountain TeamTAK
427 Sura Jan Przemyśl 6 km 34 blpTAK
428 Surmacz Slawek Przemysl 6 km BrakTAK
429 Sycz Barbara Kniażyce 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
430 Szacki Tomasz Przemyśl 6 km BrakTAK
431 Szadurski Tomasz Przemyśl 6 km BrakTAK
432 Szałaj Patryk Przemyśl 1963 m JS 2009TAK
433 Szczepanik Julia Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
434 Szczotka Agata Jarosław 6 km Jarosławski BiegaczTAK
435 Szeremeta Macie Jacek Przemyśl 1963 m 34 batalion lekkiej piechoty TAK
436 Szkulski Krystian Przemyśl 6 km 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
437 Szpetman Jakub Bolestraszyce 1963 m OSP BolestraszyceTAK
438 Szumada Marta Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
439 Szwedka Piotr Przemyśl 1963 m Przemyski Klub Biegacza TAK
440 Szwedka Agata Przemyśl 1963 m Przemyski Klub Biegacza TAK
441 Szwedka Emanuel Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
442 Szwedka Nataniel Przemyśl 1963 m Przemyski Klub BiegaczaTAK
443 Szwedka Gloria Przemyśl 1963 m Przemyski Klub Biegacza TAK
444 Szybiak Waldemar Przemyśl 6 km Agona W&MTAK
445 Szybiak Joanna Krzywcza 6 km Agona W&MTAK
446 Szybiak Maciej Krzywcza 6 km Agona W&MTAK
447 Szymczyszyn Milena Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
448 Ścibor Jarosław Przemyśl 6 km 5 Batalion Strzelców Podhalańskich/PKBTAK
449 Ścibor Kamil Nienadowa 1963 m BrakTAK
450 Ślimak Anna Bachów 6 km BrakTAK
451 Ślimak Miłosz Bachów 1963 m BrakTAK
452 Śmierzyński Tomasz Przemyśl 1963 m 5 batalion strzelców podhalańskichTAK
453 Śnieżek Piotr Przemyśl 6 km Mks Polonia PrzemyślTAK
454 Śnieżek Lidia Przemyśl 6 km BrakTAK
455 Świędrych Dawid Przemyśl 6 km 5 batalion strzelców podhalanskichTAK
456 Świętyniowska Iwona Hermanowice 6 km BrakTAK
457 Temnokhod Olha Obukhiv 1963 m ZSZiO w BiłgorajuTAK
458 Trojnar Justyna Przemyśl 1963 m BrakTAK
459 Trojnar Bogusław Przemyśl 1963 m OpenfitTAK
460 Trusz Paweł Przemyśl 6 km Młode WilkiTAK
461 Ulicki Piotr Przemyśl 6 km BrakTAK
462 Urbańska Aleksandra Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
463 Voznenko Marta Biała Cerkiew 6 km ZSZiO w BiłgorajuTAK
464 Wanat Arkadiusz Krzywcza 1963 m BrakTAK
465 Wasylów Jacek Przemyśl 6 km Antek Team Lipowica-Przemyśl TAK
466 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady 6 km BrakTAK
467 Wawrzusiak Bartosz Jarosław 6 km 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
468 Ważny Łukasz Ruda Różaniecka 6 km BrakTAK
469 Ważny Jacek Ruda Różaniecka 6 km BrakTAK
470 Wenzel Kosma . 1963 m BrakTAK
471 Wesolowska Kinga Ujkowice 1963 m Lks UjkowiceTAK
472 Więcek Nina Rzeszów 6 km BrakTAK
473 Wikar Marta Przemyśl 1963 m SanSwimmersTAK
474 Wikarski Krzysztof Przemyśl 6 km 5 bsp PrzemyślTAK
475 Wilczak Janusz Przemyśl 6 km BrakTAK
476 Wilczyński Krystian Przemyśl 6 km PRZEMYŚL BEARSTAK
477 Wilk Sebastian Odrzykoń 6 km BrakTAK
478 Winiarski Arkadiusz Korczyna 1963 m 5BSPTAK
479 Winiarz Witold Ostrów 6 km BrakTAK
480 Wiśniewski Hubert Przemyśl 1963 m BrakTAK
481 Witko Krystian Przemyśl 1963 m BrakTAK
482 Witko Jerzy Fredropol 6 km BrakTAK
483 Witko Maja Fredropol 1963 m BrakTAK
484 Wittner Paweł Przemyśl 6 km WKS San-Fish Przemyśl TAK
485 Włoch Adriana Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
486 Wnuk Norbert Przemyśl 6 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
487 Wnuk Małgorzata Przemyśl 1963 m BrakTAK
488 Wojdyła Mateusz Pawłosiów 1963 m 5bspTAK
489 Wojdyła Maja Pawłosiów 1963 m BrakTAK
490 Wojdyła Jakub Wola Węgierska 6 km 5 bspNIE
491 Wojdyło Adam Przemysl 6 km 5bspTAK
492 Wolak Tomasz Przemyśl 1963 m 34 blpTAK
493 Wołczyk Cezary Przemyśl 1963 m BrakNIE
494 Wota Łukasz Żurawica 6 km BrakTAK
495 Woźny Łukasz Rzeszów 6 km BrakTAK
496 Wójciak Piotr Lubaczów 6 km -TAK
497 Wójcik-Bilińska Marta Przemyśl 6 km BrakTAK
498 Wrzosek Grzegorz Boguchwała 6 km BrakTAK
499 Wywrot Julia Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
500 Wywrot Natalia Przemyśl 1963 m UKS Tempo 5TAK
501 Zaborniak Paweł Kowalówka 6 km KresowianieTAK
502 Zabroni Rafał Przemyśl 1963 m 21 Przemyska Drużyna Harcerska TAK
503 Zajączkowski Jerzy Przemysl 6 km Przemyski klub biegacza-FIBRIS teamTAK
504 Zajezierski Kamil Przemyśl 1963 m 21 PDHTAK
505 Zajezierski Mateusz Radymno 6 km BrakTAK
506 Zakrzacki Damian Rokietnica 6 km 5 BSPTAK
507 Załuski Piotr Lubaczów 6 km Biegomania LubaczówTAK
508 Zasadzińska Barbara Przemyśl 6 km BrakTAK
509 Zawilińska Angelika Przemyśl 6 km BrakTAK
510 Zieliński Przemysław Przemyśl 1963 m BrakTAK
511 Zieliński Wiktor Przemyśl 1963 m BrakTAK
512 Zielski Karol Przemyśl 1963 m 3 Regionalna Baza Logistyczna KrakówTAK
513 Zielski Mikołaj Przemyśl 1963 m BrakTAK
514 Żaczek Maciej Przemyśl 6 km BrakTAK
515 Żak Dorota Wola Krzywiecka 6 km BrakTAK
516 Żak Izabela Ujkowice 6 km BrakTAK
517 Żołnierz Tomasz Kuńkowce 6 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту