Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
MARSZ NORDIC WALKING
MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Miejsce i termin: Zręcin, 2019-03-31
Organizator: Klub Biegacza Athletic Zręcin.

Więcej informacji można uzyskać pod
FB grupa: facebook.com/groups/1028560907171366/
FB wydarzenie:
Prezes KB "Athletic" Zręcin - Jan Rodzinka, tel. 517 187 230
Opis zawodów: Bieg oraz Marsz odbędzie się w Zręcinie, dnia 31 marca 2019 roku (start biegu godz. 11:00, marsz Nordic Walking startuje 5 min później). Biuro zawodów czynne od godziny 09:00 do 10:45 i znajduje się przy ulicy Przylaski obok Krzyża Partyzanckiego, GPS 49°40'25.1"N 21°39'37.6"E (49.673624, 21.660446).
Start i meta: Obok Krzyża Partyzanckiego przy ulicy Przylaski w Zręcinie.
Drogi polne i dukty leśne o zróżnicowanej powierzchni terenu, momentami powierzchnia asfaltowa. Trasa na całym dystansie oznakowana będzie taśmami.
Dystans ok. 8 km
Wpisowe i wpłata: Wpisowe dla biegu i marszu 25zł oraz 35zł w biurze zawodów,
Wpłaty należy dokonywać w systemie T-pay przez stronę zapisów do biegu www.chronotex.pl
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamski Michał Jasionka Bieg 8 km baw się sportemTAK
2 Adamski Grzegorz Frysztak Bieg 8 km 1989TAK
3 Ast Grzegorz Jedlicze Bieg 8 km Amstaff Team Jedlicze TAK
4 Bajsarowicz Maciej Kramarzówka Bieg 8 km Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
5 Banasik Monika Pruchnik Bieg 8 km Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
6 Banasik Krzysiek Pruchnik Bieg 8 km Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
7 Baran Arkadiusz Bobrowniki Wielkie Bieg 8 km Husaria Race Team
8 Baran Andrzej Jodłowa Bieg 8 km JODŁOWATAK
9 Bartula Jakub Kołaczyce Bieg 8 km Brak
10 Biały Dariusz Krosno Bieg 8 km Piwosze Polanka
11 Bielski Roman Potok Bieg 8 km BrakTAK
12 Bienia Krzysztof Reykjavik Bieg 8 km Zabiegani Reykjavík TAK
13 Bieszczad Mateusz Wojaszówka Bieg 8 km Nowy Styl Group Running Team
14 Bieszczad Ilona Wojaszówka Bieg 8 km KKB MOSIR KROSNO
15 Bil Norbert Jedlicze Bieg 8 km MUKS Podkarpackie JedliczeTAK
16 Bil Konrad Jedlicze Bieg 8 km MUKS Podkarpacie JedliczeTAK
17 Bilik Wojciech Krosno Marsz Nordic Walking 8 km Samotni Wędrowcy
18 Bilski Marcin Zarzecze Bieg 8 km BrakTAK
19 Binkowicz Stanisław Lubla Bieg 8 km BrakTAK
20 Binkowicz Sebastian Hrubieszów Bieg 8 km 2PRTAK
21 Bloch Radosław Krosno Bieg 8 km BrakTAK
22 Błażejowski Dariusz Świerzowa Polska Bieg 8 km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM
23 Błoniarz Bartłomiej Rogoźnica Bieg 8 km Brak
24 Bobusia Jarosław Krosno Bieg 8 km BrakTAK
25 Bodkowski Paweł Krosno Bieg 8 km BrakTAK
26 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne Bieg 8 km BrakTAK
27 Bojda Łukasz Boguchwała Bieg 8 km Zapiekanka
28 Brela Jakub Jedlicze Bieg 8 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZE
29 Brendzowski Adam Solina Bieg 8 km SolinaTEAM / runonline.plTAK
30 Broda Łukasz Rzeszów Bieg 8 km BrakTAK
31 Buczyńska Agnieszka Świerzowa Polska Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
32 Bugiel Jan Tarnowiec Bieg 8 km Brak
33 Ceberak Bartosz Rzeszów Bieg 8 km Brak
34 Chlebek Tomasz Rzeszów Bieg 8 km Resovia
35 CHRZĘSZCZYK Artur Nowy Borek Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie
36 Cioch Marcin Rzeszów Bieg 8 km BrakTAK
37 Ciupa Łukasz Zręcin Bieg 8 km Delta - RunTeam TAK
38 Cygan Tomasz Krosno Bieg 8 km Morsy krosno
39 Cyran Andrzej Nowy Żmigród Bieg 8 km BrakTAK
40 Czekaj Bogdan krosno Bieg 8 km Morsy Krosno
41 Czekaj Katarzyna Głowienka Bieg 8 km Brak
42 Czekanski Wojciech Krościenko Wyżne Bieg 8 km Brak
43 Czyżowicz Mirosław Jasło Bieg 8 km KP PSP DĘBICA
44 Ćwiąkała halina Krosno Bieg 8 km Athletic Zrecin
45 Danielewicz Daria GNIEWKOWO Bieg 8 km AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCH
46 Demčák Slavomír Parchovany Bieg 8 km Brak
47 Drozd Piotr Dukla Marsz Nordic Walking 8 km Mosir Dukla TAK
48 Drozd Teresa Dukla Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
49 Dworzański Marcin Rymanów Zdrój Bieg 8 km Biegam bo lubię
50 Dymnicki Jakub Dydnia Bieg 8 km Pod DębemTAK
51 Dzierżak Edward Cierpisz Bieg 8 km FartTAK
52 Falarz Jakub Lipiny Bieg 8 km KP PSP DĘBICA
53 Fedak Bohdan Zagórz Bieg 8 km Klub Pod Wisienką / 3PBOTTAK
54 Fejkiel Paweł Zalesie Bieg 8 km KM PSP KROSNO TAK
55 FIRLEJ JAROSŁAW MACHNÓWKA Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
56 Fleszar Andrzej Duńkowice Bieg 8 km Wydział Żandarmerii Wojskowej w RzeszowieTAK
57 Foryś Włodzimierz Jasło Bieg 8 km ULKS Technik TrzcinicaTAK
58 Gajek Karol Sandomierz Bieg 8 km JW3533
59 Gancarski Marcin Lubla Bieg 8 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
60 Gancarz Rafał Rzeszów Bieg 8 km BW
61 Gawle Piotr Rzeszów Bieg 8 km BrakTAK
62 Gierlasiński Krzysztof Krosno Marsz Nordic Walking 8 km NWG PRZYSZŁOŚĆTAK
63 Gierula Grzegorz Łężany Bieg 8 km Zdany Tylko na Siebie
64 Gliwa Aleksandra Rzeszów Bieg 8 km BrakTAK
65 Głogowski Piotr Radom Bieg 8 km MOZW TAK
66 GŁUSZKO PRZEMYSŁAW BEREZKA Bieg 8 km SOLINA TEAM / RUNONLINE.PL TEAMTAK
67 GŁUSZKO JUSTYNA BEREZKA Bieg 8 km SOLINA TEAM TAK
68 Gonet Grzegorz Zręcin Bieg 8 km BrakTAK
69 Górniak Kamil Widacz Bieg 8 km Finisz Rymanów
70 Górniak Stanisław Widacz Bieg 8 km Finisz Rymanów
71 Gruszka Sebastian Zręcin Bieg 8 km kB, Athletic Zręcin
72 Grzybowska Sylwia Przemyśl Bieg 8 km KM PSP Przemyśl/Przemyski Klub Biegacza TAK
73 Habrat Barbara Krosno Bieg 8 km AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHTAK
74 Haryza Robert Dynów Bieg 8 km BrakTAK
75 Hawrot Magdalena Kombornia Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
76 Hejnar Jakub Szczepańcowa Bieg 8 km BrakTAK
77 Inglot Lidia Pustyny Marsz Nordic Walking 8 km Brak
78 jajesnica Marian Jedlicze Bieg 8 km MUKS jedlicze
79 Jakieła Mateusz Rzeszów Bieg 8 km Brak
80 Janas Marian Baligród Bieg 8 km BrakTAK
81 JANKOWSKI RAFAŁ POLICZNA Bieg 8 km BrakTAK
82 JANKOWSKI Rafał POLICZNA Bieg 8 km MOZW
83 Janocha Maciej Świerzowa Polska Bieg 8 km MJE TEAMTAK
84 Janocha Paweł Dobieszyn Bieg 8 km LKS DobieszynTAK
85 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie Bieg 8 km KB "Athletic" Zręcin
86 Józefowicz Mateusz Lubatowa Bieg 8 km BrakTAK
87 Juryś Lidia Rzeszów Bieg 8 km BrakTAK
88 Juryś Bartosz Rzeszów Bieg 8 km BrakTAK
89 Kaczor Dariusz Niechobrz Bieg 8 km NiechBiegaTAK
90 Kalandyk Wojciech Rzeszów Bieg 8 km Turlam Się Do MetyTAK
91 Kandefer Beata Korczyna Bieg 8 km KB ,,Athletic'' ZręcinTAK
92 Kandefer Wojciech Korczyna Bieg 8 km BrakTAK
93 Karaś Sylwia Lubatowa Bieg 8 km BrakTAK
94 Karpinski Dariusz Gliwice Bieg 8 km Brak
95 Kisielewicz Marcin Polska Bieg 8 km Athletic Zręcin
96 Klimowicz Łukasz Dydnia Bieg 8 km Pod Dębem TAK
97 Kolanko Magdalena Głowienka Bieg 8 km BrakTAK
98 kolendowska jolanta Krosno Marsz Nordic Walking 8 km brakTAK
99 Kołodziej Łukasz Jasło Bieg 8 km Brak
100 Konik Mikołaj STEFKOWA Marsz Nordic Walking 8 km bieszczaki klub nordic walking
101 Konik Katarzyna Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 8 km Bieszczadzki Klub Nordic Walking
102 konik Jacek STEFKOWA Marsz Nordic Walking 8 km bieszczaki klub nordic walkingTAK
103 KONIK ALEKSANDRA STEFKOWA Marsz Nordic Walking 8 km bieszczaki klub nordic walkingTAK
104 Kończewska Bozena Ustrzyki Dolne Marsz Nordic Walking 8 km MKS Halicz Klub Biegacza / Bieszczadzki Klub NWTAK
105 Kopacz Adam Nowa Sarzyna Bieg 8 km Brak
106 Kopacz Piotr Jelna Bieg 8 km Brak
107 Kostycz Grzegorz Teodorówka Bieg 8 km AZS AWF Kraków
108 Kozioł Maciej Targowiska Bieg 8 km OSP TargowiskaTAK
109 Krakoś Stanisława Zręcin Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
110 Kras Gabriela Zrecin Bieg 8 km Rysia Gate
111 Krawczyk Krzysztof Żeglce Marsz Nordic Walking 8 km Brak
112 Krawczyk Małgorzata Żeglce Marsz Nordic Walking 8 km Brak
113 Krawczyk Jakub Krosno Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
114 Krokowski Wojciech Jasło Bieg 8 km BWG Ekonomic
115 Kubacka Małgorzata Korczyna Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
116 Kubiszyn Wieslawa Lubaczów Marsz Nordic Walking 8 km 1985TAK
117 Kubiszyn Tadeusz Lubaczów Marsz Nordic Walking 8 km 1984TAK
118 Kubit Robert Głowienka Bieg 8 km KM PSP Krosno
119 Kuczewski Piotr Mielec Bieg 8 km Pro Smile
120 Kukier Andrzej Czaszyn Bieg 8 km BrakTAK
121 Kukulski Sławomir Krosno Bieg 8 km KKB Mi się Krosno
122 Kurowski Mateusz Zręcin Bieg 8 km 1992
123 Kusaj Tomasz Dębica Marsz Nordic Walking 8 km OSP ZAWADA
124 Kusaj Jakub Dębica Marsz Nordic Walking 8 km OSP ZAWADA
125 Kusibab Jakub Rzeszów Bieg 8 km BrakTAK
126 lis Robert Korczyna Marsz Nordic Walking 8 km N/ZTAK
127 Litwin Bartłomiej Wrocanka Bieg 8 km Wkurw_Team/ Kebab 66TAK
128 Majchrowicz Wiktor Rogi Bieg 8 km TS Beskidy
129 Majecki Robert Sandomierz Bieg 8 km JW3533
130 Majka Marcin Krosno Bieg 8 km K B A ZręcinTAK
131 Malczewski Piotr Teodorowka Bieg 8 km MTB MOSIR DUKLA
132 MARKUSZKA SŁAWEK RÓWNE Bieg 8 km BiegamBoLubięTAK
133 Marszałek Dominik Iwonicz Bieg 8 km Brak
134 Martowicz Justyna Sanok Bieg 8 km BrakTAK
135 Marzec Adam Rzeszów Bieg 8 km 1 Batalion Strzelców Podhalańskich
136 Mazan Beata Krosno Bieg 8 km MAZAN TYiMY :)TAK
137 Mazur Mateusz Rzeszów Bieg 8 km WŻW RzeszówTAK
138 Mercik Marek Krosno Bieg 8 km BrakTAK
139 Mercik Tomasz Krosno Bieg 8 km BrakTAK
140 Mezglewski Kamil Krościenko Wyżne Bieg 8 km Wojskowa Akademia Techniczna
141 Mikulski Robert Krakow Bieg 8 km Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie TAK
142 Mindak Paweł Krosno Bieg 8 km Athletic Zręcin
143 Mindak Zuzia Krosno Marsz Nordic Walking 8 km Team Pingwinków
144 Mindak Ewa Krosno Marsz Nordic Walking 8 km Brak
145 Moskal Joanna Korczyna Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
146 Moskal Joanna Korczyna Marsz Nordic Walking 8 km Brak
147 Mrozek Krzysztof Jedlicze Bieg 8 km Muks Podkarpacie Jedlicze
148 Mróz Mirosław Jedlicze Bieg 8 km MUKS Podkarpacie Jedlicze
149 Mróz Kamil Dobieszyn Bieg 8 km Brak
150 Mróz Krzysztof ŻARNOWIEC Bieg 8 km KKB MOSIR KROSNOTAK
151 Mussur Henryk Krosno Bieg 8 km MOSIR KrosnoTAK
152 Niemiec Adam Krosno Bieg 8 km Piwosze Polanka
153 Niemiec Jakub Mielec Bieg 8 km Pro Smile
154 Niemiec Monika Mielec Bieg 8 km Pro Smile
155 Niemiec Dariusz Jasło Bieg 8 km 10TAK
156 Nycz Anna Dukla Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
157 Ochęduszko Jolanta Iskrzynia Marsz Nordic Walking 8 km ZSP Nr2
158 Ochwat Marta Korczyna Marsz Nordic Walking 8 km BrakTAK
159 Olbrot 17 Agnieszka Sobniów Bieg 8 km BrakTAK
160 Olbrych Bartłomiej Binarowa Bieg 8 km nastopy.pl Running Team
161 Pabian Agnieszka Niedomice Bieg 8 km Husaria Race Team
162 Panaś Artur Szczepańcowa Bieg 8 km Zamczysko TeamTAK
163 Papciak Grzegorz Jaslo Bieg 8 km Brak
164 Pasieka Agnieszka Ustrobna Marsz Nordic Walking 8 km Brak
165 Pawłowska Ela Jedlicze Bieg 8 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
166 Pawłowski Czesław Nowy Sącz Bieg 8 km BrakTAK
167 Pernal Monika Lubatowa Marsz Nordic Walking 8 km 9-10 HP/ZSP Nr2
168 Piecuch Michał Rzeszów Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie
169 Piecuch Michał Rzeszów Bieg 8 km Wojewódzki Sztab Wojskowy w Rzeszowie
170 Pieczonka Mateusz Rzeszów Bieg 8 km Brak
171 Pietrzkiewicz Krystian Sanok Bieg 8 km BrakTAK
172 Pikor Jacek Zamość Bieg 8 km WOT/2LBOT/25blp Zamość
173 Pisz Robert Jasło Bieg 8 km OrionTAK
174 Płaza Aneta Krosno Bieg 8 km BrakTAK
175 Płonka Robert Siedlce Bieg 8 km MOŻWTAK
176 płoucha hubert Głowienka Bieg 8 km BrakTAK
177 Poszelężny Jerzy Warzyce Bieg 8 km BrakTAK
178 PRADEL Grzegorz Kraków Bieg 8 km BrakTAK
179 Prajzner Elżbieta Korczyna Bieg 8 km brakTAK
180 Pyc Witold Kowalowa Bieg 8 km KS RygliceTAK
181 RABIEJEWSKI Zbigniew Chmielnik Bieg 8 km WŻW RzeszówTAK
182 Rachwał Kamil Równe Bieg 8 km BrakTAK
183 Rajzer Eryk Zabratówka Bieg 8 km NiechbiegaTAK
184 Reczkowski Andrzej Nienaszów 198 Bieg 8 km Atletic Zręcin
185 Rępalska Agata Krościenko Wyżne Bieg 8 km BrakTAK
186 Rodzinka Jan Zręcin Bieg 8 km 1975
187 Rosłoński Grzegorz Szymbark Bieg 8 km WELNER
188 Roś Jolanta JASŁO Bieg 8 km JASŁOTAK
189 Rościnski Zdzisek Zachutyń Bieg 8 km Brak
190 Rościński Franciszek Sanok-Zahutyń Bieg 8 km Samotny WilkTAK
191 Różycka Dorota Jasło Bieg 8 km Nowy Styl Group Running Team
192 Rykała Dominik Niechobrz Bieg 8 km NiechBiegaTAK
193 Rykała Irena Lubaczów Marsz Nordic Walking 8 km Brak
194 Rzeszuto Janusz Zręcin Marsz Nordic Walking 8 km Brak
195 Rzeszuto Janusz Zręcin Marsz Nordic Walking 8 km Brak
196 Rzeźnik Andrzej Korczyna Bieg 8 km BrakTAK
197 Sanocki Marcin Jedlicze Bieg 8 km MUKS PODKARPACIE JEDLICZETAK
198 Sebzda Malgorzata Błędowa Tyczyńska Bieg 8 km Husaria Race Team
199 Sekuła Mariola Żarnowiec Marsz Nordic Walking 8 km 9-10 HP/ZSP Nr2
200 Sieradzka Justyna Warszawa Bieg 8 km MOŻWTAK
201 Skalski Daniel Żeglce Bieg 8 km LKS Błękitni ŻeglceTAK
202 Skawiński Tomasz Sanok Bieg 8 km Biesy i Czorty
203 Skóra Anna Jedlicze Bieg 8 km MUKS JedliczeTAK
204 Smetana Miroslav Medzilaborce Bieg 8 km MŠK MedzilaborceTAK
205 Smolik Bartosz Krosno Bieg 8 km Turaszówka
206 Smuga Dawid Zręcin Bieg 8 km LKS Tęcza Zręcin
207 SOKÓŁ Adam Rzeszów Bieg 8 km Brak
208 Solińska Magdalena Jankowice Bieg 8 km BrakTAK
209 Sroka Sławomir Głowienka Bieg 8 km BrakTAK
210 Stachon Jacek Krosno Bieg 8 km BrakTAK
211 Stopa Mariusz Rzeszów Bieg 8 km 1969
212 Syrek-Sokołowska Edyta Przysieki Bieg 8 km BrakTAK
213 Szmist Szymon Szczepancowa Bieg 8 km Athletic Zręcin/3 Podkarpacka Brygada Obrony Teryt
214 Szmist Jadwiga Szczepancowa Bieg 8 km K.B Atletic Zręcin
215 Szpiech Damian Ustrobna Bieg 8 km Brak
216 Szuba Dariusz PRZEMYŚL Bieg 8 km BrakTAK
217 Szybisty Grzegorz Wrocanja Bieg 8 km KKB Mosir KrosnoTAK
218 Świątek Agnieszka Świerzowa Polska Bieg 8 km KKB MOSIR KROSNO
219 Tajchman Jarosław Rzeszów Bieg 8 km Stajnia BalonaTAK
220 Turek Paweł Krosno Bieg 8 km KM PSP Krosno
221 Wajda Barbara Korczyna Bieg 8 km BrakTAK
222 Wajda Maciej Korczyna Bieg 8 km BrakTAK
223 Wajda Piotr Krosno Bieg 8 km Wajda teamTAK
224 Wajda Dominik Węglówka Marsz Nordic Walking 8 km 9-10 HP/ZSP Nr2
225 Warzocha Paweł Niechobrz Bieg 8 km NiechBiegaTAK
226 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady Bieg 8 km WŻW RzeszówTAK
227 Wiatr Dariusz Krosno Bieg 8 km BrakTAK
228 WIATR Mateusz Rzeszów Bieg 8 km WŻW Rzeszów TAK
229 Wiklowska Monika Zręcin Bieg 8 km KB,,Athletic''Zręcin
230 Wilk Bogdan świerzowa polska Bieg 8 km brak
231 Wilk Antek Krosno Bieg 8 km KKB Mosir KrosnoTAK
232 Wisz Kinga` Rzeszów Bieg 8 km NiechBiegaTAK
233 Wolf Weronika Sanok Bieg 8 km 3 PBOT, Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
234 Woźniak Daniel Olszewnica Stara Bieg 8 km MOŻWTAK
235 Wójcik Przemysław Krosno Bieg 8 km Spróchniali herkulesiTAK
236 Wyglądała Bartosz Warszawa Bieg 8 km MOŻW
237 Zajchowski Marek Moderówka Bieg 8 km ULKS Technik Trzcinica
238 Zajdel Szymon Krosno Bieg 8 km BrakTAK
239 Zajdel Arek Krosno Bieg 8 km Brak
240 Zapołoch Bożena Sanok Bieg 8 km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region TAK
241 Zawisza Łukasz Iwonicz Bieg 8 km BrakTAK
242 Zdeb Krzysztof Wrocanka Bieg 8 km KKB Mosir KrosnoTAK
243 Zima Krzysztof Lubatowa 400A Marsz Nordic Walking 8 km 9-10 HP/ZSP Nr2
244 Zimoch Oskar Korczyna Marsz Nordic Walking 8 km N/Z
245 Ziobro Tomasz Krosno Bieg 8 km Krosno Miasto SzkłaTAK
246 Zontek Paweł Błażowa Bieg 8 km BrakTAK
247 Zych Patrycja Jasło Bieg 8 km Brak
248 Zych Paweł Jasło Bieg 8 km Brak
249 Zych Witold Rogi Marsz Nordic Walking 8 km Brak
250 Zych Borys Krosno Marsz Nordic Walking 8 km Budo Krosno
251 Żebrakowski Artur Rzeszów Bieg 8 km Chrabąszcze i RobakiTAK
252 Żybura Anna Niechobrz Bieg 8 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту