Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IV BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH
MARSZ NORDIC WALKING
MISTRZOSTWA POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Miejsce i termin: Zręcin, 2019-03-31
Organizator: Klub Biegacza Athletic Zręcin.

Więcej informacji można uzyskać pod
FB grupa: facebook.com/groups/1028560907171366/
FB wydarzenie:
Prezes KB "Athletic" Zręcin - Jan Rodzinka, tel. 517 187 230
Opis zawodów: Bieg oraz Marsz odbędzie się w Zręcinie, dnia 31 marca 2019 roku (start biegu godz. 11:00, marsz Nordic Walking startuje 5 min później). Biuro zawodów czynne od godziny 09:00 do 10:45 i znajduje się przy ulicy Przylaski obok Krzyża Partyzanckiego, GPS 49°40'25.1"N 21°39'37.6"E (49.673624, 21.660446).
Start i meta: Obok Krzyża Partyzanckiego przy ulicy Przylaski w Zręcinie.
Drogi polne i dukty leśne o zróżnicowanej powierzchni terenu, momentami powierzchnia asfaltowa. Trasa na całym dystansie oznakowana będzie taśmami.
Dystans ok. 8 km
Wpisowe i wpłata: Wpisowe dla biegu i marszu 25zł oraz 35zł w biurze zawodów,
Wpłaty należy dokonywać w systemie T-pay przez stronę zapisów do biegu www.chronotex.pl
Limit zawodników: 400
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Biały Dariusz Krosno Bieg 8 km Piwosze Polanka
2 Bielski Roman Potok Bieg 8 km Brak
3 Bienia Krzysztof Reykjavik Bieg 8 km Zabiegani Reykjavík TAK
4 Binkowicz Stanisław Lubla Bieg 8 km Brak
5 Brendzowski Adam Solina Bieg 8 km SolinaTEAM / runonline.pl
6 Cioch Marcin Rzeszów Bieg 8 km BrakTAK
7 Cyran Andrzej Nowy Żmigród Bieg 8 km Brak
8 Foryś Włodzimierz Jasło Bieg 8 km ULKS Technik TrzcinicaTAK
9 Gancarski Marcin Lubla Bieg 8 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
10 Gierlasiński Krzysztof Krosno Marsz Nordic Walking 8 km NWG PRZYSZŁOŚĆTAK
11 Głogowski Piotr Radom Bieg 8 km MOZW
12 Jaracz Krystian Siedliska Żmigrodzkie Bieg 8 km KB "Athletic" Zręcin
13 Kandefer Beata Korczyna Bieg 8 km KB ,,Athletic'' Zręcin
14 Kisielewicz Marcin Polska Bieg 8 km Athletic Zręcin
15 Kołodziej Łukasz Jasło Bieg 8 km Brak
16 Krawczyk Krzysztof Żeglce Marsz Nordic Walking 8 km Brak
17 Kukulski Sławomir Krosno Bieg 8 km KKB Mi się Krosno
18 Kurowski Mateusz Zręcin Bieg 8 km 1992
19 Kusaj Tomasz Dębica Marsz Nordic Walking 8 km OSP ZAWADA
20 Kusaj JAKUB Dębica Marsz Nordic Walking 8 km OSP ZAWADA
21 Mróz Mirosław Jedlicze Bieg 8 km MUKS Podkarpacie Jedlicze
22 Niemiec Adam Krosno Bieg 8 km Piwosze Polanka
23 Panaś Artur Szczepańcowa Bieg 8 km Zamczysko Team
24 Pawłowska Ela Jedlicze Bieg 8 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
25 Rępalska Agata Krościenko Wyżne Bieg 8 km BrakTAK
26 Rodzinka Jan Zręcin Bieg 8 km 1975
27 Różycka Dorota Jasło Bieg 8 km Nowy Styl Group Running Team
28 Sieradzka Justyna Warszawa Bieg 8 km MOŻW
29 Stachon Jacek Krosno Bieg 8 km Brak
30 Syrek-Sokołowska Edyta Przysieki Bieg 8 km Brak
31 Szmist Szymon Szczepancowa Bieg 8 km Athletic Zręcin/3 Podkarpacka Brygada Obrony Teryt
32 Szuba Dariusz PRZEMYŚL Bieg 8 km Brak
33 Wiklowska Monika Zręcin Bieg 8 km KB,,Athletic''Zręcin
34 Zajchowski Marek Moderówka Bieg 8 km ULKS Technik Trzcinica
35 Zych Patrycja Jasło Bieg 8 km Brak
36 Zych Paweł Jasło Bieg 8 km Brak


займ на карту срочно без отказа займ на карту