Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

DWERNIK KAMIEŃ TRAIL

Miejsce i termin: Dwernik, 2019-07-14
Organizator: Organizatorami biegu są Adam Kapral, Tomasz Dopart oraz Arkadiusz Ślączka,. Bieg jest organizowany pod patronatem Wójta Gminy Lutowiska, Lasów Państwowych, Nadleśnictwa Lutowiska

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: kontakt@kamiendwernik.com oraz numery telefonów Adam 600 914 313, Arek 660 200 844, Tomek 604 172 241 lub w sytuacji braku uzyskania połączenia wiadomość SMS.
Opis zawodów: Termin i miejsce:
Dwernik (Dawny park konny w Dwerniku) 14.07.2019 godz.10:00

Program:
8:00 – 9:30 Praca Biura Zawodów
9:45 – Odprawa zawodników
10:00 – Start Dwernik Kamień Trail 21km
10:15 – Start Dwernik Kamień Trail 10km
12:45 – zamknięcie mety Dwernik Kamień Trail 10km
14:00 – zamknięcie mety Dwernik Kamień Trail 21km
14:15 – Dekoracja zawodników oraz wręczenie nagród
14:45 – Licytacje i aukcje
16:00 – Zakończenie Dwernik Kamień Trail

Przebieg i opis trasy
Dystans 21km, (DKT21 +1135m/-1135m)
Trasa jest bardzo malownicza i przebiega przez szczyt Kamień Dwernik (1004mnpm), obok wodospadu Szepit w Zatwarnicy oraz ciekawą ścieżką przyrodniczą przez las gdzie znajdują się historyczne okopy z II Wojny Światowej. Przed metą zostaje do pokonania już tylko Potok Nasiczański.

Dystans 10km (z małym plusem), (DKT10 +636m/-636m)
Trasa przebiega szlakiem czerwonym przez szczyt Kamień Dwernik (1004mnpm) i zawraca w prawo przez las, a po kilkudziesięciu metrach wpada na trasę DKT21 ciekawą ścieżką przyrodniczą. Przed metą również do pokonania Potok Nasiczański.
Wpisowe i wpłata: Darowizna startowa wynosi nie mniej niż 50zł lub więcej wg uznania. Cały dochód bez żadnych pośredników zostanie przekazany bezpośrednio do podopiecznej.
– Zapisy będą dostępne od 01.03.2019, godz. 19:00 do 30.06.2019 godz. 19:00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
Dane do przelewu:

Fundacja "Słoneczko"
Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
tytułem: 617/W Maja Wójcik DKT + Imię i Nazwisko
(Całość opłaty startowej będzie przekazane dla Mai)
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Babińska Inga Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
2 Brzozowska Anna Krasnystaw 21 km PKS Galopująca SoczewicaNIE
3 Brzozowski Armand Krasnystaw 21 km PKS Galopująca SoczewicaNIE
4 Dabrowska Agnieszka Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
5 Dobicka Katarzyna Pruszków 10 km BrakNIE
6 Drupka Grzegorz Stobierna 10 km BrakNIE
7 Dudzik Maciej Lublin 21 km wieś tańczy i biegaNIE
8 Filipiński Bartosz Łańcut 21 km SuperklubBNIE
9 Gajda Mateusz Błażkowa 21 km Spróchniali Herkulesi NIE
10 Gajek Magdalena Czółna 21 km wieś tańczy i biega NIE
11 Gajek Grzegorz Czółna 21 km wieś tańczy i biega NIE
12 Gawor Monika Stalowa Wola 21 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
13 Gawor Artur Stalowa Wola 21 km Stalowowolski Klub Biegacza NIE
14 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Otryt Gorny 21 km Chata Socjologa - PRZEMYSLnePODROZE.plNIE
15 Kapral Adam Lutowiska, 21 km Mks HaliczNIE
16 Klus Piotr Rzeszów 21 km BrakNIE
17 Kłosowski Karol Modlnica 21 km Los Trepos CompanierosNIE
18 Kołtuniewicz Andrzej Lublin 21 km wieś tańczy i biegaNIE
19 Korzeniowska Małgorzata Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
20 Korzeniowski Władysław Przemyśl 21 km Przemyski Klub Biegacza NIE
21 Kowalczyk Aneta Czerwieńsk 10 km BrakNIE
22 Krajewska Joanna Orelec 21 km Zaporowy Maraton TeamNIE
23 Krajewski Jakub Orelec 21 km Zaporowy Maraton TeamNIE
24 Krudysz Anna Jarosław (podkarpackie) 10 km BrakNIE
25 Krudysz Przemysław Jarosław 10 km BrakNIE
26 Kuśmider Jakub Przemyśl 21 km Przemyski klub biegaczaNIE
27 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl 21 km BrakNIE
28 Leja Julian Dwernik 21 km Republika PołonińskaNIE
29 Majcher Beata Lublin 21 km wieś tańczy i biegaNIE
30 Majewski Marcin Gąbin 21 km Golonka HULSNIE
31 Majewski Wojciech Gąbin 21 km Golonka HULSNIE
32 Makowski Roman Pabianice 21 km Korona PabianiceNIE
33 Mazurek Dariusz Stalowa Wola 21 km Rzeszowskie Gazele i GepardyNIE
34 Mulawa Mateusz Lublin 21 km BrakNIE
35 Radyk Jakub Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
36 Radyk Joanna Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
37 Rohan Łukasz Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
38 Rohan Iwona Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaNIE
39 Sidor Katarzyna Rzeszów 10 km BrakNIE
40 Skawiński Tomasz Sanok 21 km Biesy i CzortyNIE
41 Sokół Sylwia Sędziszów 21 km BrakNIE
42 Sokół Sylwia Sędziszów 21 km BrakNIE
43 Tymicki Zbigniew Warszawa 21 km ENTRE.PL TEAMNIE
44 Wajcowicz Witold Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokNIE
45 Wierzbicka Joanna Boguchwała 21 km BrakNIE
46 Wierzbicki Tomasz Boguchwała 21 km BrakNIE
47 Więckowski Jakub Pruszków 10 km BrakNIE
48 Wilczak Janusz Przemyśl 21 km Przemyśl NIE
49 Zapołoch Bożena Sanok 10 km Bieszczadzki Oddział Straży Granicznej/IPA Region NIE
50 Zimek Dominika Rzeszów 21 km BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту