Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

DWERNIK KAMIEŃ TRAIL

Miejsce i termin: Dwernik, 2019-07-14
Organizator: Organizatorami biegu są Adam Kapral, Tomasz Dopart oraz Arkadiusz Ślączka,. Bieg jest organizowany pod patronatem Wójta Gminy Lutowiska, Lasów Państwowych, Nadleśnictwa Lutowiska

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: kontakt@kamiendwernik.com oraz numery telefonów Adam 600 914 313, Arek 660 200 844, Tomek 604 172 241 lub w sytuacji braku uzyskania połączenia wiadomość SMS.
Opis zawodów: Termin i miejsce:
Dwernik (Dawny park konny w Dwerniku) 14.07.2019 godz.10:00

Program:
8:00 – 9:30 Praca Biura Zawodów
9:45 – Odprawa zawodników
10:00 – Start Dwernik Kamień Trail 21km
10:15 – Start Dwernik Kamień Trail 10km
12:45 – zamknięcie mety Dwernik Kamień Trail 10km
14:00 – zamknięcie mety Dwernik Kamień Trail 21km
14:15 – Dekoracja zawodników oraz wręczenie nagród
14:45 – Licytacje i aukcje
16:00 – Zakończenie Dwernik Kamień Trail

Przebieg i opis trasy
Dystans 21km, (DKT21 +1135m/-1135m)
Trasa jest bardzo malownicza i przebiega przez szczyt Kamień Dwernik (1004mnpm), obok wodospadu Szepit w Zatwarnicy oraz ciekawą ścieżką przyrodniczą przez las gdzie znajdują się historyczne okopy z II Wojny Światowej. Przed metą zostaje do pokonania już tylko Potok Nasiczański.

Dystans 10km (z małym plusem), (DKT10 +636m/-636m)
Trasa przebiega szlakiem czerwonym przez szczyt Kamień Dwernik (1004mnpm) i zawraca w prawo przez las, a po kilkudziesięciu metrach wpada na trasę DKT21 ciekawą ścieżką przyrodniczą. Przed metą również do pokonania Potok Nasiczański.
Wpisowe i wpłata: Darowizna startowa wynosi nie mniej niż 50zł lub więcej wg uznania. Cały dochód bez żadnych pośredników zostanie przekazany bezpośrednio do podopiecznej.
– Zapisy będą dostępne od 01.03.2019, godz. 19:00 do 7.07.2019 godz. 19:00 lub do wyczerpania limitu miejsc.
Dane do przelewu:

Fundacja "Słoneczko"
Spółdzielczy Bank Ludowy w Zakrzewie 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
tytułem: 617/W Maja Wójcik DKT + Imię i Nazwisko
(Całość opłaty startowej będzie przekazane dla Mai)

UWAGA
11.07.2019 WSZYSCY NIEOPŁACENI ZOSTANĄ USUNIĘCI Z LISTY ZAPISANYCH. POWTÓRNA REJESTRACJA MOŻLIWA W BIURZE ZAWODÓW BEZ PRAWA PIERWSZEŃSTWA. OSOBY OPŁACONE NIE OZNACZONE NA LIŚCIE ZAPISANYCH PROSIMY O ZABRANIE POTWIERDZENIA WPŁATY DO OKAZANIA W BIURZE ZAWODÓW
Limit zawodników: 350
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Gabriela Jedlicze 10 km BrakTAK
2 Amrożkiewicz - Gromek Judyta Sanok 21 km Amrożkiewicz Team/ San-Reh Bogdan GromekTAK
3 Ast Grzegorz Jedlicze 10 km Amstaff Team Jedlicze TAK
4 Babińska Inga Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
5 Bal Barbara Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
6 Bal Robert Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
7 Bardzinska Agata Lutowiska 21 km Ustrzyki klub biegacza , Nadleśnictwo Lutowiska TAK
8 Barska Barbara Brzegi G?rne 10 km Rawka TeamTAK
9 Bartula Jakub Kołaczyce 10 km Jadowite ptakiTAK
10 Barud Piotr Rymanów 10 km Finisz RymanówTAK
11 Bednarczyk Adam Karniowice 10 km Klub biegaczaTAK
12 Bieszczad Ilona Wojaszówka 21 km KKB MOSIR KROSNOTAK
13 Bieszczad Mateusz Wojaszówka 21 km Nowy styl Group Running TeamTAK
14 Bilski Marcin Zarzecze 21 km BrakTAK
15 Błaszczyk Tomasz Warta 10 km BrakTAK
16 Błażejowski Dariusz Świerzowa Polska 21 km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMTAK
17 Błyskal Krzysztof Ustrzyki Dolne 10 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNETAK
18 Błyskal Marlena Ustrzyki Dolne 10 km Ustrzycki Klub BiegaczaTAK
19 Bodnar Sławomir Krosno 10 km BrakTAK
20 Bodniak Tomasz Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
21 Brzozowska Anna Krasnystaw 21 km PKS Galopująca SoczewicaTAK
22 Brzozowski Armand Krasnystaw 21 km PKS Galopująca SoczewicaTAK
23 Brzozowski Marek Wołkowyja 10 km BrakTAK
24 Budzik Jacek Nowe Grochale 21 km WKURW_TEAMTAK
25 Cebrat Ewa Sosnowiec 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
26 Cebrat Tomasz Sosnowiec 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
27 Cherniak Milena Kraków 10 km BrakTAK
28 Chmiel-Przybyło Justyna Trzebownisko 21 km BrakTAK
29 Chojnacki Wiktor Lutowiska 21 km BrakTAK
30 Ciepałowicz Ewa Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
31 Cwynar Krzysztof Orly 21 km BrakTAK
32 Cwynar Marta Orły 10 km BrakTAK
33 Czekaj Bogdan Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
34 Czekański Wojciech Krościenko Wyżne 21 km BrakTAK
35 Dabrowska Agnieszka Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
36 Dacyk Sylwester Dąbrowa Górnicza 21 km SAINT-GOBAIN SQUADTAK
37 Deleżuch Wojciech Niemce 21 km Nie Ma LetkoTAK
38 Demkowicz Olgierd Gdańsk 21 km BrakTAK
39 Demkowicz Tomasz Reszow 21 km BrakTAK
40 Dobrzański Paweł Warszawa 21 km Posmakuj Run TeamTAK
41 Domiszewska Maria Ustrzyki Dolne 21 km MKS HaliczTAK
42 Domiszewski Wojciech Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczTAK
43 Domiszewski Ignacy Ustrzyki Dolne 10 km MKS HaliczTAK
44 Dopart Jacek Dwernik 10 km BrakTAK
45 Dorosz Barbara Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
46 Drupka Grzegorz Stobierna 10 km BrakTAK
47 Fedak Bohdan Zagórz 21 km Klub Pod WisienkąTAK
48 Filipiński Bartosz Łańcut 21 km SuperklubBTAK
49 Fundakowska Ewelina Stuposiany 10 km BrakTAK
50 Fundakowski Marcin Stuposiany 10 km BrakTAK
51 Furs Teodor Cisna 21 km Pierdzące zająceTAK
52 Futyma Michał Ustrzyki Dolne 10 km -TAK
53 Gajek Magdalena Czółna 21 km wieś tańczy i biega TAK
54 Gajek Grzegorz Czółna 21 km wieś tańczy i biega TAK
55 Gaworecki Tomasz Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
56 Gawron Marcin Nowy Borek 21 km RooksTeamTAK
57 Gawron Gabriela Nowy Borek 10 km RooksTeamTAK
58 Giefert Tomasz Przemyśl 21 km BrakTAK
59 Gmiter Dagmara Krasnik 10 km Mankey TeamTAK
60 Goleń Justyna Kraśnik 10 km BrakTAK
61 Goliński Łukasz Marcinkowice 21 km BrakTAK
62 Goliński Michał Marcinkowice 10 km BrakTAK
63 Gotfryd Karol Iwonicz Zdrój 10 km BrakTAK
64 Grabowski Mateusz Brzegi G?rne 10 km Rawka TeamTAK
65 Grzela Joanna Kraków 10 km Krakowskie ŻółwikiTAK
66 Gut Marcin Łańcut 21 km BrakTAK
67 Guzik Paweł Krosno 21 km AZS PWSZ Krosno/Zatorski TeamTAK
68 Harłacz Artur Przemyśl 10 km BrakTAK
69 Hulboj Monika Kłodzko 10 km BrakTAK
70 Hydzik Łukasz Sanok 21 km Lider SanokTAK
71 Iskrzycki Andrzej Rzeszów 21 km BrakTAK
72 Jachimowski Jarosław Wujskie 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
73 Jagodzińska Paulina Mielec 21 km Zabiegani Mielec/Wkurw_TeamTAK
74 Jakubik Marcin Ustrzyki dolne 10 km BiOSGTAK
75 Janeczko Piotr Lutowiska 10 km FC DwernikTAK
76 Janusz Miłosz Dydnia 10 km BrakTAK
77 Jaracz Marcin Krosno 21 km BrakTAK
78 Jarema Maciej Majdan 21 km Lokomotiv MajdanTAK
79 Jasłowska Justyna Warszawa 21 km SCOTTrunningteamTAK
80 Jeziorek Jozi Lapczyca 10 km BrakTAK
81 Jędrzejczyk Tomasz Gorzów Wielkopolski 21 km BrakTAK
82 Józefczyk Tomasz Krosno 21 km Posmakuj Run TeamTAK
83 Kaczor Lech Przemyśl 21 km Przemyski Klub Walki Wręcz TAK
84 Kajdrowicz Grzegorz Baltazar Otryt Gorny 21 km Chata Socjologa - PRZEMYSLnePODROZE.plTAK
85 Kantor Darek Boduszyn 21 km lubelskibiegacz.pl/TEAMTAK
86 Kapral Adam Lutowiska, 21 km Mks HaliczTAK
87 Karski Jacek Lublin 10 km BrakTAK
88 Kaseja Kacper Jabłonka 21 km 1991TAK
89 Kazienko Angelika Tarnawa Niżna 10 km BrakTAK
90 Kazienko Agata Tarnawa Niżna 10 km BrakTAK
91 Kazienko Jacek Tarnawa Niżna 10 km BrakTAK
92 Kłosowski Karol Modlnica 21 km Los Trepos CompanierosTAK
93 Kogut Leszek Grochowce 10 km BrakTAK
94 Kolanko Michał Krościenko Wyżne 21 km InfoSoftware Polska/Grupa PościgowaTAK
95 Kołtuniewicz Andrzej Lublin 21 km wieś tańczy i biegaTAK
96 Kornak Dariusz Munina 21 km Pkp Cargo TAK
97 Korytek Piotr Witkowo 21 km Witkowo BiegaTAK
98 Kostka Janusz Szczepańcowa 21 km Posmakuj Run TeamTAK
99 Koza Jan Cisna 21 km GOPR Bieszczady, Lokomotiv MajdanTAK
100 Kozioł Mariusz Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
101 Krech Jacek Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
102 Krudysz Anna Jarosław 10 km BrakTAK
103 Krudysz Przemysław Jarosław 10 km BrakTAK
104 Krzak Wojciech Kraków 10 km Krakowskie ŻółwikiTAK
105 Krzysztoń Marcin Kraśnik / Lasy 21 km BrakTAK
106 Krzysztoń Piotr Kraśnik / Lasy 21 km BrakTAK
107 Kucharczyk Tomasz Koszalin 10 km Krakowskie ŻółwikiTAK
108 Kuliga Sławomir Krosno 21 km Posmakuj Run TeamTAK
109 Kuś Bartlomiej Ustrzyki Dolne 10 km MKS Halicz Ustrzyki DolneTAK
110 Kuśmider Jakub Przemyśl 21 km Przemyski klub biegaczaTAK
111 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl 21 km BrakTAK
112 Kuźniar Paweł Krosno 21 km Finisz Rymanów TAK
113 Langenfeld Rafał Sanok 10 km BrakTAK
114 Leja Julian Dwernik 21 km Republika PołonińskaTAK
115 Leśniak-Popiel Marta Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani Sanok TAK
116 Lipińska Katarzyna Sulnowo 10 km BrakTAK
117 Lipiński Maciej Sulnowo 10 km BrakTAK
118 Łuszczyc Anna Rzeszów 21 km BrakTAK
119 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów 21 km BrakTAK
120 Majcher Beata Lublin 21 km wieś tańczy i biegaTAK
121 Majewski Marcin Gąbin 21 km Golonka HULSTAK
122 Majewski Wojciech Gąbin 21 km Golonka HULSTAK
123 Makowski Roman Pabianice 21 km Korona PabianiceTAK
124 Marszałek Łukasz Ustrzyki Dolne 21 km BrakTAK
125 Mazurek Bogumiła Dwernik 10 km KGW ,, JAGÓDKA''TAK
126 Mazurek Dariusz Stalowa Wola 21 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
127 Mezglewski Szymon Kraków 10 km KSW GaryuTAK
128 Michalik Maksymilian Warszawa 21 km BrakTAK
129 Mickoś Paweł Ustrzyki Dolne 10 km MKS HALICZ Ustrzyki DolneTAK
130 Mickoś Marcelina Ustrzyki Dolne 10 km MKS HALICZ Ustrzyki DolneTAK
131 Mierzwa Szymon PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 21 km BrakTAK
132 Motyka Aneta Ustrzyki Gorne 10 km BrakTAK
133 Motyka Wojciech Ustrzyki Gorne 10 km BrakTAK
134 Mryczko Roman Dynów 21 km Aktywny DynówTAK
135 Mulawa Mateusz Lublin 21 km BrakTAK
136 Nawrot Bartłomiej Lesko 21 km KamieniołomTAK
137 Nazimek Lilianna Nowy Sącz 21 km BrakTAK
138 Niedziela Michał Jarosław 21 km BrakTAK
139 Nybak Beata Bydgoszcz 10 km BrakTAK
140 Nykiel Tomasz Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
141 Ochyra Konrad Lesko 21 km SOLINA TEAMTAK
142 Oksiutycz Marek Kraków 10 km BrakTAK
143 Oksiutycz Renata Kraków 10 km Krakowskie ŻółwikiTAK
144 Oksiutycz Karolina Kraków 10 km Krakowskie ŻółwikiTAK
145 Ostrowski Paweł Rzeszów 21 km BrakTAK
146 Owoc Krystian Wróblik Królewski 10 km WróblikTAK
147 Pajestka Wojtek Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani Sanok/AZS PWSZTAK
148 Pawelec Piotr Jasło 21 km BrakTAK
149 Pawłowska Agnieszka Tarnawce 21 km Przemyski Klub biegaczaTAK
150 Pereślucha Zuzanna Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
151 Pęcak Agnieszka Dzierzkowice 10 km GetGymTAK
152 Piątek Dominik Rzeszów 10 km BrakTAK
153 Płeszka Marek Lutowiska 10 km KS OTRYT LutowiskaTAK
154 Podolak Paweł Ustrzyki Dolne 10 km UKB MKS HALICZTAK
155 Podolak Zbigniew Przemyśl 21 km Stowarzyszenie Przyjaciół Dobrego Wojaka SzwejkaTAK
156 Podolak Rafał Kraśnik 10 km Monkeys' Team TAK
157 Pokojska Ewa Legionowo 21 km Wybiegaj SiebieTAK
158 Popławski Krzysztof Proszę o kontakt CHRONOTEX 21 km BrakTAK
159 Posadzki Paweł Sanok 21 km MPfoto Maria Posadzka FotografTAK
160 Prędki Mirosław Przysieki 21 km AMPRE Projekty konstrukcjiTAK
161 Przybylo Piotr Trzebownisko 21 km MTUTAK
162 Pszczola Joanna Kraków 10 km TEAM DORIS KRAKÓWTAK
163 Pudłowska Renata Przemyśl 10 km OpenFit PrzemyślTAK
164 Pyrzak Wojciech Łuczyce 10 km BrakTAK
165 Radyk Jakub Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
166 Radyk Joanna Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
167 Rauza Adrian Leżajsk 10 km BrakTAK
168 Rogala Grzegorz Boguchwała 21 km BrakTAK
169 Rogala Edyta Rzeszów 21 km BrakTAK
170 Rohan Łukasz Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
171 Rohan Iwona Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
172 Różycka Dorota Jasło 21 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
173 Rudziak Gabriela Tarnawa Niżna 10 km BrakTAK
174 Rudziak Eryk Tarnawa Niżna 10 km BrakTAK
175 Rudziak Paweł Tarnawa Niżna 10 km BrakTAK
176 Rudziak Renata PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 21 km BrakTAK
177 Rus Marta Sławków 21 km Sławków TAK
178 Rychlik Łukasz Radom 10 km BrakTAK
179 Rzemińska Kinga Stróże 10 km BrakTAK
180 Rzemiński Jacek Stróże 21 km BrakTAK
181 Rzemiński Kamil Stróże 10 km BrakTAK
182 Saj Przemysław Nowa Sarzyna 21 km NOWY STYL GROUP RUNNING TEAMTAK
183 Sałdan Krzysztof Buszkowice 21 km BrakTAK
184 Sałdan Barbara Buszkowice 10 km BrakTAK
185 Sałdan Grzegorz Buszkowice 21 km BrakTAK
186 Samborska Weronika Brzyska 10 km Nowy Styl Group Running TeamTAK
187 Sidor Katarzyna Rzeszów 10 km BrakTAK
188 Smoliński Paweł Sanok / Hajfa 21 km Kilometry Oddechów / Zaporowy Maraton / Smashing PTAK
189 Sojka Agnieszka Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
190 Sokół Sylwia Sędziszów 21 km BrakTAK
191 Stańko Paweł Stuposiany 21 km Biesy i CzortyTAK
192 Stec Korwin Rzeszów 10 km BrakTAK
193 Stefańska Maria Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
194 Stępień Krzysztof Kraśnik 10 km BrakTAK
195 Stopa Agata Boguchwala 21 km SP 3 RzeszówTAK
196 Stróżyk Piotr Biecz 10 km BrakTAK
197 Studzinski Rafal Krosno 10 km BrakTAK
198 Surdacka Edyta Kraśnik 10 km GetGymKrasnikTAK
199 Sycz Barbara Kniażyce 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
200 Szadurski Tomasz Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
201 Szczepanek Sylwester Siedliska 21 km Beardy weirdyTAK
202 Szczerbicka Katarzyna Lutowiska 10 km BrakTAK
203 Szczerbicki Michał Lutowiska 10 km BrakTAK
204 Szczurek Mateusz Iwonicz 10 km BrakTAK
205 Szczygieł Paweł Łodyna 10 km BrakTAK
206 Szeremeta Tomasz Wojtkowa 10 km BrakTAK
207 Szewczyk Katarzyna Kraśnik 10 km BrakTAK
208 Szopa Łukasz Dobroszyce 21 km KB LUPUS OLEŚNICATAK
209 Szuba Dariusz Przemyśl 10 km KGB KORCZYNATAK
210 Szuberla Anna Medynia Głogowska 10 km BrakTAK
211 Szumna Aleksandra Suchynia, Kraśnik 10 km BrakTAK
212 Szybiak Joanna Reczpol 21 km BrakTAK
213 Szybiak Waldemar Reczpol 21 km BrakTAK
214 Szymula Paula Ustrzyki Dolne 10 km BrakTAK
215 Szyszło Tomasz Sanok 21 km Pozytywnie Zabiegani SanokTAK
216 Ścibor Jarosław Przemyśl 21 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
217 Śnieżek Piotr Przemyśl 21 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
218 Śnieżek Lidia Przemyśl 10 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
219 Świdziński Tomasz Kraków 21 km Vege Runners Hajime Run TeamTAK
220 Taraciński Marcin Ustrzyki Dolne 10 km Us-3-ki DolneTAK
221 Tatarczyński Paweł Kraków 10 km -TAK
222 Tomaszek Zbigniew Ustrzyki Dolne 21 km MKS HALICZ USTRZYKI DOLNETAK
223 Tomaszek Hubert Ustrzyki Dolne 10 km SP nr 2 - NSS Ustrzyki Dolne TAK
224 Tuczapski Piotr Rzeszów 21 km xRunnersTAK
225 Tymicki Zbigniew Warszawa 21 km ENTRE.PL TEAMTAK
226 Uzdejczyk Kamil Ustrzyki Dolne 10 km Solina team/Sen SołtysaTAK
227 Wajcowicz Witold Sanok 10 km Kilometry OddechówTAK
228 Wajda Barbara Korczyna 10 km KGB Korczyna TAK
229 Walaszczyk Sławomir Jasło 21 km BrakTAK
230 Waręcka Katarzyna Lesko 21 km BrakTAK
231 Wierzbicka Joanna Boguchwała 21 km BrakTAK
232 Wierzbicki Tomasz Boguchwała 21 km BrakTAK
233 Więckowska Katarzyna Pruszków 10 km BrakTAK
234 Więckowski Jakub Pruszków 10 km BrakTAK
235 Wileczek Antoni Jurowce 21 km BrakTAK
236 Witko Jerzy Fredropol 10 km brakTAK
237 Woźniczka Krzysztof Katowice 21 km BrakTAK
238 Woźny Rafał Sanok 21 km BrakTAK
239 Wójcik Sławomir Jureczkowa 21 km LZS WIAR JURECZKOWATAK
240 Wójcik Marta Ustrzyki Górne 10 km -TAK
241 Zaremba Maciej Ksawerów 21 km BrakTAK
242 Zieliński Norbert Piastów 10 km BrakTAK
243 Zimak Sebastian Zarszyn 10 km SANOK RUBBER RUNNING TEAMTAK
244 Zimek Dominika Rzeszów 21 km BrakTAK
245 Żołnierczyk Mirosław Hyżne 21 km BrakTAK
246 Żorniak Mateusz Sieniawa 21 km Mega Fason SieniawaTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту