Opis zawodów

Opis zawodów
Nazwa zawodów:

XV MEMORIAŁ RADNEGO JANA KONIECZNEGO POD PATRONATEM PREZYDENTA MIASTA RUDA ŚLĄSKA
48 MASOWE BIEGI O PATERĘ DZIENNIKA ZACHODNIEGO I ŚLĄSKIEGO TKKF

Miejsce i termin: Ruda Śląska, 2019-03-31
Organizator: Miasto Ruda Śląska
KRS TKKF „Jastrząb” Ruda Śląska
MOSiR Ruda Śląska
Śl. TKKF Katowice
KONTAKT
August Jakubik tel. 506334584
Opis zawodów: 31 marca 2019 roku Ruda Śląska Burloch Arena ul. Bytomska 15.
Start biegu dzieci godzina 11:00, około godziny 11:40 start biegu na dystansie 2.5 km.
godz. 12:00 start biegu na dystansie 5.0 km
Biuro zawodów czynne od 9.00 do 10.30
W czasie zawodów prowadzona będzie klasyfikacja drużynowa, udział w drużynie na podstawie wpisanej nazwy drużyna w polu drużyna podczas rejestracji
Wpisowe i wpłata: Dzieci i młodzież do rocznika 2003 bezpłatnie pozostali 10 zł płatne na konto: ING 81 1050 1243 1000 0090 3109 4940 Klub Rekreacyjno-Sportowy TKKF Jastrząb ul. Ratowników 2, 41-709 Ruda Śląska tytułem "opłata za pakiet startowy bieg 31.03.2019" w terminie do 20.03.2019 r. Po tym terminie opłata 15 zł w biurze zawodów w dniu 31.03.2019.
Członkowie TKKF opłata 5 zł, w dniu zawodów opłata 10 zł. Kluby i ogniska TKKF mogą dokonać opłaty zbiorowej za swoich członków wysyłając listę osób za które dokonano opłaty na adres: augustjakubik@op.pl
Dane do rachunku za dokonane opłaty za pakiety startowe proszę wysyłać na adres: augustjakubik@op.pl
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antolik Łukasz Świętochłowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
2 Bachryj Wojciech Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
3 Bachryj Julian Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
4 Bachryj Arkadiusz Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
5 Baran Kinga Czeladź wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF "SATURN" CzeladźTAK
6 Baranowicz Julia Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
7 Barusek Patryk Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
8 Baryluk Beniamin Czeladź wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF SATURNTAK
9 Basa Przemysław Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLASKATAK
10 Bereszko Waldemar Sosnowiec wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF SATURNTAK
11 Bereszko Anna Sosnowiec wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF SATURNTAK
12 Bernacisko Damian Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakTAK
13 Błasiak Iwona Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
14 Bogacz Monika Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
15 Bogacz Lidia Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakTAK
16 Boroń Adam Czeladź wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF SATURNTAK
17 Bosowski Tomasz Paniówki wg. kategorii wiekowych BrakTAK
18 Brzezowska Melisa Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
19 Chobot Paulina Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
20 Ciechomska Iwona Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
21 Ciechomski Bogdan Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
22 Cybulska Zuzanna Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
23 Cybulska Dorota Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
24 Czarnecka Julia Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
25 Czarnecka Klaudia Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
26 Czarnecki Przemysław Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
27 Czyszczon Daria Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
28 Czyż Zuzanna Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
29 Czyż Julia Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
30 Deleś Artur Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakTAK
31 Deleś Mateusz Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakTAK
32 Deleś Łukasz Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
33 Drożniewicz Paweł Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
34 Duda Piotr Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
35 Duda Łukasz Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
36 Duda Patrycja Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceTAK
37 Durak Wojciech Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SLĄSK RUNNERSNIE
38 Dybowski Seweryn Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakNIE
39 Gabryś Monika Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakTAK
40 Gabryś Ania Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakTAK
41 Gabryś Paulina Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakTAK
42 Gajewski Marek Katowice wg. kategorii wiekowych BrakTAK
43 Gawlas Maria Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
44 Gołębiewska Natalia Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceTAK
45 Grzesik Andrzej Kuźnia Raciborska wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
46 Gumienny Lena Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
47 Gumienny Wiera Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
48 Gumienny Magdalena Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
49 Hajduk Mateusz Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
50 Haręża Maciej Katowice wg. kategorii wiekowych MKS MOS KatowiceNIE
51 Hemlecki Paweł Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
52 Jadczak Adrian Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych Slaski RunnersTAK
53 Jakubczyk Barbara PSARY wg. kategorii wiekowych MOSIR TKKF SATURN CzeladżNIE
54 Jankowski Henryk Sosnowiec wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF SATURNTAK
55 Jonas Beniamin Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
56 Jóskowski Rafał Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
57 Jóskowski Jakub Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLASKATAK
58 Jóskowski Jonatan Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLASKATAK
59 Jurasz Sebastian Bestwinka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
60 Kalino Paulina Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceTAK
61 Kałużna Anna Sosnowiec wg. kategorii wiekowych BrakTAK
62 Kandefer Michał Katowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
63 Kansy Paskal Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
64 Kansy Marcel Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
65 Kansy Izabela Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
66 Kansy Zygmunt Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
67 Kansy Dominika Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
68 Karmelita Julia Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceTAK
69 Kobierska Dominika Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
70 Kobylska Estera Siemianowice śląskie wg. kategorii wiekowych Klub Biegacz JózefinkaTAK
71 Kobylska Roksana Siemianowice śląskie wg. kategorii wiekowych Klub Biegacz JózefinkaTAK
72 Kobylski Dariusz Siemianowice śląskie wg. kategorii wiekowych Klub Biegacz JózefinkaTAK
73 Kordyś Adam Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych Klub Biegowy SZUSZARNIATAK
74 Kordyś Błażej Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych Klub Biegowy SZUSZARNIATAK
75 Kostrzewska Beata Katowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
76 Kostrzewski Jakub Katowice wg. kategorii wiekowych BrakNIE
77 Kotlarski Michał Chorzów wg. kategorii wiekowych KB Józefinka KatowiceTAK
78 Kowolik Ewelina Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
79 Kowolik Julia Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakTAK
80 Krajewska Monika Świętochłowice wg. kategorii wiekowych Śląsk RunnersNIE
81 Krajewska Emilia Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych Slask runnersTAK
82 Krajewski Michał Świętochłowice wg. kategorii wiekowych Śląsk RunnersTAK
83 Krajewski Damian Świętochłowice wg. kategorii wiekowych Śląsk Runners NIE
84 Krajewski Oliwier Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych Slask runnersTAK
85 Krawczyk Paweł Ruda slaska wg. kategorii wiekowych Śląsk Runners NIE
86 Krawczyk Laura Ruda slaska wg. kategorii wiekowych Śląsk Runnes TAK
87 Krawczyk Lilianna Ruda slaska wg. kategorii wiekowych Śląsk Runnes TAK
88 Krawczyk Mirela Ruda slaska wg. kategorii wiekowych Śląsk Runners NIE
89 Krzon Magdalena Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych krs tkkf jastrzab ruda slaskaTAK
90 Krzon Ireneusz Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych krs tkkf jastrzab ruda slaskaTAK
91 Krzon Andrzej Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLASKATAK
92 Kucharczyk Jakub Czeladź wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF SATURNTAK
93 Kulpok Antoni Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
94 Kulpok Martyna Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
95 Kurzeja Łukasz Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
96 Lalik Kamil Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakTAK
97 Leszczawski Andrzej Sosnowiec wg. kategorii wiekowych BrakNIE
98 Lewicka Elżbieta Knurów wg. kategorii wiekowych niezrzeszonaTAK
99 Łogiewa Andrzej Katowice wg. kategorii wiekowych Kb jozefinkaTAK
100 Łuczak Kamil Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
101 Łukasiak Robert Żory wg. kategorii wiekowych brakTAK
102 Maciantowicz Aleksandra Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
103 Maduzia Karolina Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
104 Malcherczyk Kamila Zabrze wg. kategorii wiekowych BrakTAK
105 Malcherczyk Maciej Zabrze wg. kategorii wiekowych MalcherczykiTAK
106 Malcherczyk Izolda Zabrze wg. kategorii wiekowych MalcherczykiTAK
107 Malcherczyk Adrian Zabrze wg. kategorii wiekowych Opel Active TeamTAK
108 Malcherczyk Estera Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
109 Maślanka Tomasz Bytom wg. kategorii wiekowych KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
110 Mazur Marcin Bestwinka wg. kategorii wiekowych BrakNIE
111 Michalska Beata Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
112 Michalski Marek Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
113 Michalski Piotr Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
114 Miliczek Magdalena ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
115 Milkowska Julia Świętochłowice wg. kategorii wiekowych Harciole ŚwiętochłowiceTAK
116 Milkowski Jan Świętochłowice wg. kategorii wiekowych Harciole ŚwiętochłowiceNIE
117 Moj Martyna Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
118 Mrowiec Kinga Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych TL "Pogoń" Ruda ŚląskaNIE
119 Mrowiec Kamila Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
120 Mrowiec Edyta Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
121 Mucha Michał Kraków wg. kategorii wiekowych BrakNIE
122 Mucha Mateusz Siemianowice Śląskie wg. kategorii wiekowych parkrun KatowiceTAK
123 Musioł Michał Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
124 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza wg. kategorii wiekowych FitOlaaTAK
125 Nawicki Adam Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLASKATAK
126 Niedziela Stefan Knurów wg. kategorii wiekowych WiecznośćTAK
127 Niski Adrian Chorzów wg. kategorii wiekowych BrakTAK
128 Nowińska Maja Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
129 Olbrich Barbara Świętochłowice 42 wg. kategorii wiekowych ŚLĄSK RUNNERS NIE
130 Pasternak Oliwia Ortowice wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
131 Pawletko Małgorzata Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
132 Pieron Zbigniew Zabrze wg. kategorii wiekowych BrakTAK
133 Pięta Krzysztof Sosnowiec wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF SATURNTAK
134 Pilarczyk Łukasz Katowice wg. kategorii wiekowych KB Józefinka KatowiceTAK
135 Podgórska Magdalena Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych TL Pogoń Ruda Śląska - SPS 15 TAK
136 Podgórski Marek Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakTAK
137 Połeć Jerzy Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF Jastrzab Ruda ŚląskaTAK
138 Połeć Adrian Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF Jastrzab Ruda ŚląskaTAK
139 Przybyłek Alicja Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
140 Reichert Andrzej Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
141 Rogowski Krzysztof Katowice wg. kategorii wiekowych BrakTAK
142 Rosiński Artur Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF Jastrzab Ruda ŚląskaTAK
143 Runau Bartosz Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
144 Runau Anna Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
145 Runau Marcin Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
146 Rzeszowski Mirosław ŚląskaRuda wg. kategorii wiekowych Mirosław RzeszowskiTAK
147 Sieliwończyk Michał Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
148 Sikorska Marcelina Tarnowskie Góry wg. kategorii wiekowych AZS AWF KatowiceTAK
149 Sindera Mirosław PSARY wg. kategorii wiekowych MOSIR TKKF SATURN CzeladżNIE
150 Skrzypski Marian Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF "Jastrząb" Ruda ŚląskaTAK
151 Skupień Anna Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF Jastrząb Ruda ŚląskaTAK
152 Skworc Grzegorz Siemianowice Ślaskie wg. kategorii wiekowych CoJaBiegne TeamTAK
153 Skworc Betina Siemianowice Ślaskie wg. kategorii wiekowych BrakTAK
154 Sobczyk Ewelina Kotlarnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
155 Socha Marlena Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
156 Socha Michał Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
157 Socha Tymon Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
158 Stachurska Anna Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych parkrun KatowiceNIE
159 Stańczyk Agata Goszczyce wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
160 Surma Igor Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
161 Surowiec Michał Wojkowice wg. kategorii wiekowych Runners Wojkowice TeamTAK
162 Szeszko Dorota Bytom wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
163 Szeszko Marek Bytom wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
164 Szewczyk Urszula Katowice wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
165 Szklorz Sylwester Katowice wg. kategorii wiekowych ADS MasnaNIE
166 Szmatłoch Iwona Chorzów Batory wg. kategorii wiekowych Śląsk Runners NIE
167 Ścibisz Bogdan Sosnowiec wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF SATURNTAK
168 Ścibisz Marta Czeladź wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF SATURNTAK
169 Trembaczowska Wiktoria Bytom wg. kategorii wiekowych Śląsk Runners TAK
170 Trembaczowski Paweł Bytom wg. kategorii wiekowych 1988NIE
171 Treścińska Aleksandra Czeladź wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF SATURNTAK
172 Ufel Marcelina Czeladź wg. kategorii wiekowych Mosir TKKF Saturn CzeladźTAK
173 Ufel Marcin Czeladź wg. kategorii wiekowych Mosir TKKF Saturn CzeladźTAK
174 Widawski Bazyli Katowice wg. kategorii wiekowych MKS MOS KatowiceTAK
175 Wiliński Arkadiusz Bytom wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
176 Wójcik Adam Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
177 Wójcik Kamila Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKANIE
178 Wójcik Filip Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
179 Wójcik Dominika Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKATAK
180 Wrońska Beata Stara Kuźnia wg. kategorii wiekowych ZAWISZA STARA KUŹNIATAK
181 Wylotek Bartek Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych SP 6 Ruda ŚląskaTAK
182 Zablocka Bernadeta Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych BrakNIE
183 Zaczyk Łukasz Chorzów wg. kategorii wiekowych AKS ChorzówTAK
184 Zaczyk Piotr Chorzów wg. kategorii wiekowych AKS ChorzówTAK
185 Zbąski Bartłomiej Ruda Śląska wg. kategorii wiekowych KRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKA TAK
186 Żak Dawid Czeladź wg. kategorii wiekowych MOSiR TKKF SATURNTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту