Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

II BIEG „ZIELONEGO JABŁUSZKA”

Miejsce i termin: Skierniewice, 2019-06-09
Organizator: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach
Skierniewickie Stowarzyszenie Olimpijczyk – Skierniewickie Poranki Biegowe
Trucht Maraton Skierniewice
Opis zawodów: Bieg na 10 km oraz Nordic Walking na dystansie 2,5 km
Trasa Biegów przebiegać będzie alejkami parku miejskiego w Skierniewicach.
Start Biegów nastąpi przy bramie parkowej o godz.: 10:00.
Meta Biegów znajdować się będzie w tym samym miejscu co start.
Biuro Zawodów mieścić się przy bramie parkowej, przy ulicy Sienkiewicza w Skierniewicach.
Czynne w dniach: 09.06,2018 w godzinach: 8:00 – 9:30.
Bieg jest I etapem Skierniewickiej Triady Biegowej.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa wynosi:

• w biegu indywidualnym na dystansie 10 km:
- do dnia 31.05.2019r. – 20,00 zł
- w dniu zawodów – 40,00 zł

•Nordic Walking na dystansie 2,5 km.
- do dnia 31.05.2019r. – 10,00 zł
- w dniu zawodów – 20,00 zł

Płatne w systemie mikropłatności przez stronę zapisów do biegu
Osoby nieopłacone będą usuwane z listy
Strona WWW: http://www.osirskierniewice.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 ANTOS Dawid Polesie Bieg 10 km OSP RUNNING POLESIETAK
2 Anyszka Małgorzata Łowicz Bieg 10 km BrakTAK
3 Baranowski Romuald Płock Nordic Walking 2,5 km DynamicTAK
4 Bartosik Grzegorz Skierniewice Bieg 10 km Brak
5 Bizoń Ma Skierniewice Bieg 10 km brakTAK
6 Brytan Patryk Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
7 Burna Iweta Płock Nordic Walking 2,5 km Face Nordic Walking TeamTAK
8 BURZYŃSKI ARTUR SKIERNIEWICE Bieg 10 km BRAKTAK
9 Byster Aleksandra Skierniewice Bieg 10 km Speed Rabbits
10 Chmura Tomasz Budy Zaklasztorne Bieg 10 km Brak
11 Czeczott Katarzyna Skierniewice Bieg 10 km Brak
12 Częstochowska Kinga Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
13 Częstochowska Iga Skierniewice Bieg 10 km Brak
14 Czuba Łukasz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
15 Dąbrowska Klaudia Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew Skierniewice
16 Dąbrowski Michał Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
17 Dębski Łukasz Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
18 Dryguła Piotr Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
19 DUBEL ANDRZEJ Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
20 Dudziński Jakub Łowicz Bieg 10 km Reebok Run Crew Skierniewice
21 Firek Piotr Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
22 Gałka Patrycja Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
23 Gosik Piotr Skierniewice Bieg 10 km Parkrun. SkierniewiceTAK
24 Gródecki Artur Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
25 Gródecki Andrzej Skierniewice Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
26 Gródecki Marek Skierniewice Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
27 Gutkowski Jarosław Skierniewice Bieg 10 km Speed Rabbits
28 Gutowska Agnieszka Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
29 Guzek Jola Rawa Mazowiecka Nordic Walking 2,5 km Brak
30 JAGIELSKI WITOLD Warszawa Bieg 10 km DZIKIE SKRZYDŁOTAK
31 Jagieluk Jacek Łowicz Bieg 10 km BrakTAK
32 Janecki Paweł Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
33 JASTRZĘBSKI Jacek SOCHACZEW Bieg 10 km KM AKTYWNI SOCHACZEW
34 Jek Leszek Skierniewice Bieg 10 km tRUCHt MARATON SkierniewiceTAK
35 Jędrzejczak Małgorzata Skierniewice Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
36 Jędrzejczak Zuzanna Skierniewice Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
37 Kalisiak Włodzimierz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
38 Kaliściak Kinga Skierniewice Bieg 10 km Brak
39 Kaliściak Justyna Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
40 Kamińska Joanna Skierniewice Bieg 10 km joanna071126@onet.pl
41 Kamiński Artur Skierniewice Bieg 10 km tRUCHt Maraton Skierniewice
42 Kaniewska Monika Skierniewice Bieg 10 km PARKRUN SKIERNIEWICE
43 Karda Tomasz Dzierzgów Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
44 Kijo Wincenty Skierniewice Bieg 10 km KM PSP SKIERNIEWICETAK
45 Kłąb Adam Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
46 Kołakowski Jakub Skierniewice Bieg 10 km Brak
47 Kołosowski Sławomir Borowiny Bieg 10 km BrakTAK
48 Kowalczyk Ilona Łódź Bieg 10 km Mamy-Biegamy TAK
49 KRZĘCZKO MARIUSZ Skierniewice Bieg 10 km Parkrun Skierniewice
50 Kumosiński Roman Skierniewice Bieg 10 km Orange PolskaTAK
51 Kumosiński Piotr Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
52 Kuśmierz Jerzy Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
53 Kutermankiewicz Waldemar Polesie Bieg 10 km OSP RUNNING POLESIETAK
54 Litoszko Jacek Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
55 Łastowska Iga Skierniewice Bieg 10 km Brak
56 Macander Jakub Skierniewice Bieg 10 km Brak
57 Magdziarz Zuzanna Skierniewice Bieg 10 km REEBOK RUN CREWTAK
58 Marat Ewa Skierniewice Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
59 Marat Kamila Skierniewice Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
60 Matyjek Mateusz Skierniewixe Bieg 10 km Brak
61 Melon Tomasz Skierniewice Bieg 10 km Klub Sportowy TęczaTAK
62 Nowak Adam Piotr Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
63 Nowak Hanna Skierniewice Nordic Walking 2,5 km BrakTAK
64 Nowakowski Stefan Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
65 Paciorkowski PAWEL Płock Nordic Walking 2,5 km Fundacja SWDTAK
66 Pająk Bartłomiej Skierniewice Bieg 10 km SMSKLIMATAK
67 Pawelczak Iwona Skierniewice Bieg 10 km Brak
68 Pawelczak Iwona Skierniewice Bieg 10 km Brak
69 Pesta Marek Płock Nordic Walking 2,5 km Brak
70 PIASECKA URSZULA skierniewice Bieg 10 km SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWETAK
71 Pintara Anna Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
72 Piorun Ewelina Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
73 Piorun Paweł Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
74 Podrażka Dariusz PARMA Bieg 10 km LKS DAR PLACENCJA
75 Podsiedzik Magdalena Skierniewice Bieg 10 km brakTAK
76 Przybył Mateusz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
77 Radke-Witczak Ewelina SKIERNIEWICE Nordic Walking 2,5 km Park Run SkierniewiceTAK
78 Radke-Witczak Ewelina Skierniewice Nordic Walking 2,5 km Park Run Skierniewice
79 Radomski Marcin Płock Nordic Walking 2,5 km Biegam W SfetszeTAK
80 ROSA AGNIESZKA SKIERNIEWICE Bieg 10 km PARKRUN SKIERNIEWICETAK
81 Samburski Tomasz Samice Bieg 10 km OSP SamiceTAK
82 Samson Andżelika Skierniewice Bieg 10 km ParkRun SkierniewiceTAK
83 Seliga-Dryguła Monika Skierniewice Bieg 10 km Brak
84 siódemak marcin warszawa Bieg 10 km BrakTAK
85 Sitkowski Grzegorz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
86 Skowronek Jacek Skierniewice Bieg 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
87 Skowronek Hubert Skierniewice Bieg 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
88 Skręta Krzysztof Mokra Lewa Bieg 10 km Parkrun skierniewice
89 Skrzeszewski Sebastian Skierniewice Bieg 10 km Razem Trenujemy SportTAK
90 SOWIŃSKA WIOLETA SKIERNIEWICE Bieg 10 km REEBOK RUN CREWTAK
91 stanecka małgorzata skierniewice Bieg 10 km reebok run crewTAK
92 stanecka zuzia skierniewice Nordic Walking 2,5 km reebok run crewTAK
93 stanecki maciej skierniewice Nordic Walking 2,5 km reebok run crewTAK
94 stanecki marcin skierniewice Nordic Walking 2,5 km reebok run crewTAK
95 Stangreciak Wojciech Skierniewice Bieg 10 km Brak
96 Sujka Wojciech Tomaszów Mazowiecki Bieg 10 km #BIEGACZETAK
97 Teofilak Agnieszka Skierniewice Bieg 10 km Brak
98 Walasik Maciej łódź Bieg 10 km BrakTAK
99 Witczak Piotr Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
100 Witerek Kamila Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
101 Woźniak Jacek Skierniewice Bieg 10 km Brak
102 Wójt Aleksandra Skierniewice Bieg 10 km Brak
103 Wysocka Anna Skierniewice Bieg 10 km Parkrun Skierniewice
104 Wysocki Mariusz Maków Bieg 10 km BrakTAK
105 Wyszkowska Karolina Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
106 Zbącki Konrad Skierniewice Bieg 10 km Noba-Sanit Pompy CiepłaTAK
107 Zieliński Jarosław SSierakowice Lewe Bieg 10 km BrakTAK
108 Zwoliński Przemysław Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew Skierniewice
109 ZWOLIŃSKI JAROSŁAW Skierniewice Bieg 10 km ParkRun SkierniewiceTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту