Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

II SKIERNIEWICKA DZIESIĄTKA im. EDMUNDA JAWORSKIEGO

Miejsce i termin: Skierniewice, 2019-08-25
Organizator: ORGANIZATOR
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach.

PATRONAT HONOROWY
Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk
Opis zawodów: Bieg 10 km trasa posiada atest PZLA start godzina 10.00
Przebieg trasy: trasa przebiega ulicami miasta Skierniewice. Typ nawierzchni: twarda (asfalt, kostka brukowa);
Start/Meta: Rynek;
Punkt z wodą: w okolicach 5 kilometra oraz na mecie.
Rekomendujemy odbiór pakietów w sobotę 24.08.2019r. w godzinach 10.00-18.00 w Hali nr 1 przy ulicy Pomologicznej 10 w Skierniewicach. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, jeśli ktoś nie odbierze pakietu w dniu 25.08.2019r. ze względu na zbyt duża liczbę zawodników, którzy tego dnia będą chcieli odebrać pakiet;
Biuro zawodów w dniu biegu czynne do 8.00 do 9.30
Bieg jest II etapem Skierniewickiej Triady Biegowej.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa płatna w systemie mikropłatności przez stronę zapisów, zróżnicowana w zależności od terminu płatności wg poniższego harmonogramu:

Do 31.01.2019 – 40 zł
Od 01.02.2019 do 31.05.2019 cena 50 zŁ
Od 01.06.2019 do 31.07.2019 cena 60 zŁ
Od 01.08.2019 do 21.08.2019 cena 70 zŁ
Biuro zawodów 24.08.2019 cena 80 zŁ
Biuro zawodów 25.08.2019 cena 100 zŁ
Limit zawodników: 500
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antos Dawid Polesie Bieg 10 km OSP RUNNING POLESIETAK
2 Anyszka Małgorzata Łowicz Bieg 10 km BrakTAK
3 Bizoń Magdalena Skierniewice Bieg 10 km brakTAK
4 Brytan Patryk Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew Skierniewice
5 BURZYŃSKI ARTUR SKIERNIEWICE Bieg 10 km BRAK
6 Byster Aleksandra Skierniewice Bieg 10 km Speed Rabbits
7 Czeczott Katarzyna Skierniewice Bieg 10 km Brak
8 Czuba Łukasz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
9 Dąbrowska Klaudia Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew Skienriewice
10 Dąbrowski Michał Skierniewice Bieg 10 km Brak
11 Dębski Łukasz Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
12 Dryguła Piotr Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
13 DUBEL ANDRZEJ Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
14 Dudkowka Ewelina Bełchów Bieg 10 km OSP RUNNING POLESIETAK
15 Dudziński Jakub Łowicz Bieg 10 km Reebok Run Crew Skierniewice
16 Duranowski Maciej Łowicz Bieg 10 km Brak
17 Dworczyńska Martyna Skierniewice Bieg 10 km Adidas Runners WarsawTAK
18 Firek Piotr Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
19 Gosik Piotr Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
20 Gródecki Artur Skierniewice Bieg 10 km Parkrun Skierniewice
21 Grzegorczyk Natalia Opoczno Bieg 10 km Wanda Panfil Team / Kalenji by Decathlon Polska
22 Gutkowski Jarosław Skierniewice Bieg 10 km Speed Rabbits
23 Gutowska Agnieszka Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew TAK
24 Guzek Jolanta Ścieki Bieg 10 km BrakTAK
25 Jek Leszek Skierniewice Bieg 10 km tRUCHt MARATON SkierniewiceTAK
26 Jochym Mariusz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
27 Jokiel ŁUKASZ Skierniewice Bieg 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
28 Kaliściak Kinga Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
29 Kaliściak Justyna Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
30 Kaminska Joanna Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
31 KAMIŃSKI ARTUR SKIERNIEWICE Bieg 10 km tRUCHt Maraton Skierniewice
32 KAMIŃSKI ARTUR SKIERNIEWICE Bieg 10 km tRUCHt Maraton Skierniewice
33 Karda Tomadz Dzierzgów Bieg 10 km Reebok Run Crew Skierniewice
34 Karda Tomasz Bełchów Bieg 10 km Brak
35 Karda Tomasz Bełchów Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
36 Kijo Wincenty Janisławice Bieg 10 km KM PSP SKIERNIEWICETAK
37 Kłąb Adam Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
38 Kołakowski Jakub Skierniewice Bieg 10 km Brak
39 Kołakowski Lech Skierniewice Bieg 10 km Brak
40 Kołosowski Sławomir Borowiny Bieg 10 km Borowiny BiegajoTAK
41 Kowalczyk Ilona Łódź Bieg 10 km Mamy-Biegamy TAK
42 KRZĘCZKO MARIUSZ Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
43 Kumosiński Piotr Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
44 Kuśmierz Jerzy Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
45 Kutermankiewicz Waldemar Polesie Bieg 10 km OSP RUNNING POLESIETAK
46 Litoszko Jacek Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
47 Łastowska Iga Skierniewice Bieg 10 km Brak
48 Magdziarz Zuzanna Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run CrewTAK
49 Melon Tomasz Skierniewice Bieg 10 km Klub Sportowy TęczaTAK
50 Michalik Mateusz Rawa Mazowiecka Bieg 10 km OSP RUNNING POLESIETAK
51 Misiak Agnieszka Łowicz Bieg 10 km Starzyńskiego Biega ŁowiczTAK
52 Misiak Dariusz Łowicz Bieg 10 km Starzyńskiego Biega ŁowiczTAK
53 Miziołek Katarzyna Łowicz Bieg 10 km Starzyńskiego Biega ŁowiczTAK
54 Miziołek Katarzyna Łowicz Bieg 10 km Starzyńskiego Biega Łowicz
55 Moskwa Marek Skierniewice Bieg 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
56 Nagłowski Piotr Skierniewice Bieg 10 km Brak
57 Nowak Adam Piotr Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
58 Nowak Adam Piotr Skierniewice Bieg 10 km Brak
59 Nowakowski Stefan Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
60 Paczkowska Żaneta Bełchów Bieg 10 km Running Polesie
61 Paczkowska Żaneta Bełchów Bieg 10 km Running Polesie TAK
62 Pająk Bartłomiej Skierniewice Bieg 10 km SMSKLIMATAK
63 Pałosz Jacek Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
64 Pałys KInga Łódź Bieg 10 km Brak
65 Pawelczak Iwona Skierniewice Bieg 10 km Brak
66 Pietrzak Adam Mysłaków Bieg 10 km Seba-Team
67 Pietrzak Adam Mysłaków Bieg 10 km Seba Team ŁowiczTAK
68 Piorun Ewelina Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
69 Podsiedzik Magdalena Skierniewice Bieg 10 km brakTAK
70 Popławski Krzysiek Warszawa Bieg 10 km Reebok Run Crew Żoliborz
71 Przybył Mateusz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
72 Przybyszewski Radosław Skierniewice Bieg 10 km Brak
73 Rosa Agnieszka SKierniewice Bieg 10 km ParkRun SKierniewiceTAK
74 Samburski Tomasz Samice Bieg 10 km OSP SamiceTAK
75 Samson Andżelika Skierniewice Bieg 10 km ParkRun SkierniewiceTAK
76 Seliga-Dryguła Monika Skierniewice Bieg 10 km Brak
77 Skorupiński Paweł Łowicz Bieg 10 km Barlinek Team
78 Skowronek Jacek Skierniewice Bieg 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
79 Skręta Krzysztof Skierniewice Bieg 10 km parkrun SkierniewiceTAK
80 Skrzeszewski Sebastian Skierniewice Bieg 10 km Razem Trenujemy SportTAK
81 Sobczak Szymon Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
82 Sowińska Wioleta Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run CrewTAK
83 Stangreciak Wojciech Skierniewice Bieg 10 km Brak
84 Sujka Wojciech Tomaszów Mazowiecki Bieg 10 km #BIEGACZETAK
85 Syska Izabela Gawrony Bieg 10 km Brak
86 Syska Izabela Gawrony Bieg 10 km BrakTAK
87 Szost Sandra Płock Bieg 10 km BrakTAK
88 Świderek Marcin Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
89 Teofilak Agnieszka Skierniewice Bieg 10 km 1977
90 Teofilak Agnieszka Skierniewice Bieg 10 km Speed Rabbits TAK
91 Wiśniewski Remigiusz Kutno Bieg 10 km BrakTAK
92 Witerek Kamila Skierniewice Bieg 10 km Brak
93 Woźniak Jacek Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
94 Woźniak-Pałosz Beata Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
95 Wójt Aleksandra Skierniewice Bieg 10 km Brak
96 Wysocka Anna Skierniewice Bieg 10 km Parkrun Skierniewice
97 Wysocka Anna Skierniewice Bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
98 Wysocka Sylwia Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
99 Zbącki Konrad Skierniewice Bieg 10 km Noba-Sanit Pompy CiepłaTAK
100 Ziółkowska Paulina Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
101 Zwoliński Przemysław Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
102 ZWOLIŃSKI JAROSŁAW Skierniewice Bieg 10 km ParkRun SkierniewiceTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту