Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

II SKIERNIEWICKA DZIESIĄTKA im. EDMUNDA JAWORSKIEGO

Miejsce i termin: Skierniewice, 2019-08-25
Organizator: ORGANIZATOR
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Skierniewicach.

PATRONAT HONOROWY
Prezydent Miasta Skierniewice Krzysztof Jażdżyk
Opis zawodów: Bieg 10 km trasa posiada atest PZLA start godzina 10.00
Przebieg trasy: trasa przebiega ulicami miasta Skierniewice. Typ nawierzchni: twarda (asfalt, kostka brukowa);
Start/Meta: Rynek;
Punkt z wodą: w okolicach 5 kilometra oraz na mecie.
Rekomendujemy odbiór pakietów w sobotę 24.08.2019r. w godzinach 10.00-18.00 w Hali nr 1 przy ulicy Pomologicznej 10 w Skierniewicach. Organizator nie ponosi odpowiedzialności, jeśli ktoś nie odbierze pakietu w dniu 25.08.2019r. ze względu na zbyt duża liczbę zawodników, którzy tego dnia będą chcieli odebrać pakiet;
Biuro zawodów w dniu biegu czynne do 8.00 do 9.30
Bieg jest II etapem Skierniewickiej Triady Biegowej.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa płatna w systemie mikropłatności przez stronę zapisów, zróżnicowana w zależności od terminu płatności wg poniższego harmonogramu:

1. Do 31.01.2019 – 40 zł – (gwarantowany medal i pakiet startowy)
2. Od 01.02.2019 do 31.05.2019 cena 50 zŁ - (gwarantowany medal i pakiet startowy)
3. Od 01.06.2019 do 31.07.2019 cena 60 zŁ - (gwarantowany medal i pakiet startowy)
4. Od 01.08.2019 do 09.08.2019 cena 70 zŁ – (gwarantowany medal i pakiet startowy)
5. Od 10.08.2019 do 19.08.2019 cena 70 zŁ – (medal i pakiet startowy w miarę możliwości technicznych)
6. Biuro zawodów 24.08.2019 cena 80 zŁ - (medal i pakiet startowy w miarę możliwości technicznych)
7. Biuro zawodów 25.08.2019 cena 100 zŁ – (medal i pakiet startowy w miarę możliwości technicznych)

Wszyscy nieopłaceni zostaną usunięci z listy zapisanych, powtórna rejestracja możliwa w biurze zawodów wg kolejności wpłat w miarę dostępności pakietów startowych.
Limit zawodników: 166
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antos Dawid Polesie Bieg 10 km OSP RUNNING POLESIETAK
2 Anyszka Małgorzata Łowicz Bieg 10 km BrakTAK
3 Bakalarski Piotr Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
4 Bizoń Magdalena Skierniewice Bieg 10 km brakTAK
5 Boczek Krzysztof Mysłaków Bieg 10 km BrakTAK
6 Brytan Patryk Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
7 Brzezińska Agnieszka Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
8 Brzeziński Grzegorz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
9 Bugała Anna ŁÓDŹ Bieg 10 km BrakTAK
10 Bugała Sylwester ŁÓDŹ Bieg 10 km BrakTAK
11 Burzyński Artur Skierniewice Bieg 10 km BRAKTAK
12 Choiński Piotr Skierniewice Bieg 10 km Grupa EKOENERGIA RunTAK
13 Chudziński Radosław Mokra Prawa Bieg 10 km BrakTAK
14 Częstochowska Iga Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
15 Czuba Łukasz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
16 Czyżewski Piotr Łódź Bieg 10 km Łódź Naszym MiastemTAK
17 Dąbrowski Michał Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
18 Dębski Łukasz Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
19 Dryguła Piotr Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
20 Dubel Andrzej Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
21 Dudek Sławomir Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
22 Dudkowka Ewelina Bełchów Bieg 10 km OSP RUNNING POLESIETAK
23 Dudziński Jakub Łowicz Bieg 10 km Reebok Run Crew Skierniewice TAK
24 Dworczyńska Martyna Skierniewice Bieg 10 km Adidas Runners WarsawTAK
25 Dziąg Tomasz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
26 Firek Piotr Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
27 Gładys Jacek Polesie Bieg 10 km BrakTAK
28 Głuszek Włodzimierz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
29 Gosik Piotr Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
30 Górka Krzysztof Grodzisk Mazowiecki Bieg 10 km MAKABI WARSZAWATAK
31 Gródecki Artur Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
32 Grzeczka Maciej Skierniewice Bieg 10 km SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWETAK
33 Grzelec Bartłomiej Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
34 Gutowska Agnieszka Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew TAK
35 Guzek Jolanta Ścieki Bieg 10 km BrakTAK
36 Hagen Marta Książenice Bieg 10 km DOGOŃ Grodzisk MazowieckiTAK
37 Jankiewicz Karol Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
38 Jankiewicz Ryszard Skierniewice Bieg 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
39 Jasiński Tomek Koluszki Bieg 10 km Grupa EKOENERGIA RunTAK
40 Jek Leszek Skierniewice Bieg 10 km tRUCHt MARATON SkierniewiceTAK
41 Jochym Mariusz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
42 Jokiel Łukasz Skierniewice Bieg 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
43 Kaczmarek Adrian Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
44 Kaflik Gabriela Warszawa Bieg 10 km BrakTAK
45 Kalisiak Włodzimierz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
46 Kalisiak Tomasz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
47 Kaliściak Kinga Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
48 Kaliściak Justyna Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
49 Kaminska Joanna Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
50 Kamiński Artur Skierniewice Bieg 10 km tRUCHt Maraton SkierniewiceTAK
51 Kaniewska Monika Skierniewice Bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
52 Kaniewski Mariusz Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
53 Karda Tomasz Bełchów Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
54 Khoudiri Naim Bieniewice Bieg 10 km BrakTAK
55 Kijo Wincenty Janisławice Bieg 10 km KM PSP SKIERNIEWICETAK
56 Klimczyńska Anna Łowicz Bieg 10 km Grupa EKOENERGIA RunTAK
57 Kłąb Adam Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
58 Kołakowski Lech Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
59 Kołosowski Sławomir Borowiny Bieg 10 km Borowiny BiegajoTAK
60 Kołumbajew Robert Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
61 Koncewicz Wioletta Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
62 Kosmatka Emil Łowicz Bieg 10 km BrakTAK
63 Kossowska-Toć Beata Kutno Bieg 10 km Kutno biegaTAK
64 Kowalczyk Ilona Łódź Bieg 10 km Mamy-Biegamy TAK
65 Kowalski Jakub Głowno Bieg 10 km KS Głowno w BieguTAK
66 Krawczyk Karolina Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
67 Krawczyk Marek Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
68 Krzęczko Mariusz Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
69 Kumosiński Piotr Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
70 Kumosiński Roman Skierniewice Bieg 10 km Orange PolskaTAK
71 Kupny Norbert Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
72 Kuśmierz Jerzy Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
73 Kutermankiewicz Waldemar Polesie Bieg 10 km OSP RUNNING POLESIETAK
74 Laskowski Marek Skierniewice Bieg 10 km Klub Morsa Lodołamacz Skierniewice TAK
75 Lelonkiewicz Arkadiusz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
76 Lipczyński Tomasz Płock Bieg 10 km Grupa Elf PłockTAK
77 Litoszko Jacek Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
78 Łobacz Michał Warszawa Bieg 10 km M&M&MTAK
79 Magdziarz Zuzanna Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run CrewTAK
80 marat Krzysztof Bobrowniki Bieg 10 km BrakTAK
81 Mądrzycka Edyta Skierniewice Bieg 10 km Lodołamacz Skierniewice TAK
82 Mądrzycki Arkadiusz Skierniewice Bieg 10 km Lodołamacz SkierniewiceTAK
83 Melon Tomasz Skierniewice Bieg 10 km Klub Sportowy TęczaTAK
84 Michalik Mateusz Rawa Mazowiecka Bieg 10 km OSP RUNNING POLESIETAK
85 Michałowski Daniel Grodzisk Mazowiecki Bieg 10 km DOGOŃ Grodzisk MazowieckiTAK
86 Mikulski Mateusz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
87 Misiak Agnieszka Łowicz Bieg 10 km Starzyńskiego Biega ŁowiczTAK
88 Misiak Dariusz Łowicz Bieg 10 km Starzyńskiego Biega ŁowiczTAK
89 Miziołek Katarzyna Łowicz Bieg 10 km Starzyńskiego Biega ŁowiczTAK
90 Moskwa Marek Skierniewice Bieg 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
91 Nagłowski Piotr Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
92 Niedźwiadek Tadeusz Mszczonów Bieg 10 km BrakTAK
93 Niedźwiadek Czesław Warszawa Bieg 10 km Niedźwiadki Running TeamTAK
94 Niedźwiadek Kamil Warszawa Bieg 10 km Niedźwiadki Running TeamTAK
95 Nowak Adam Piotr Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
96 Nowakowski Stefan Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
97 Ostrowsi Rafał Płock Bieg 10 km BrakTAK
98 Paczkowska Żaneta Bełchów Bieg 10 km Running Polesie TAK
99 Pająk Bartłomiej Skierniewice Bieg 10 km SMSKLIMATAK
100 Pałosz Jacek Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
101 Pałys KInga Łódź Bieg 10 km BrakTAK
102 Pawłowski Andrzej Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
103 Piasecka Urszula skierniewice Bieg 10 km SKIERNIEWICKIE PORANKI BIEGOWETAK
104 Pietrzak Adam Mysłaków Bieg 10 km Seba Team ŁowiczTAK
105 Pięcek Daniel Łódź Bieg 10 km BrakTAK
106 Piorun Ewelina Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
107 Piotrowiak Anna Skierniewice Bieg 10 km parkrun SkierniewiceTAK
108 Piotrowiak Tomasz Skierniewice Bieg 10 km parkrun SkierniewiceTAK
109 Pluta Stanisław Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
110 Pociech Marek Korytów Bieg 10 km 1962TAK
111 Podsiedzik Magdalena Skierniewice Bieg 10 km brakTAK
112 Podwójci Michał Dabrowka Bieg 10 km BrakTAK
113 Pokrop Agnieszka Skierniewice Bieg 10 km Górski Styl TeamTAK
114 Przybył Mateusz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
115 Przybyszewski Radosław Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
116 Przygoda Urszula Łowicz Bieg 10 km JUST HERO TEAMTAK
117 Radosz Joanna Łowicz Bieg 10 km UKS PIJARSKI KLUB SPORTOWY W ŁOWICZUTAK
118 Rojkowski Marcin Łódź Bieg 10 km BrakTAK
119 Rosa Agnieszka SKierniewice Bieg 10 km ParkRun SKierniewiceTAK
120 Rosa Dariusz Jamno Bieg 10 km BrakTAK
121 Rychcik Paweł Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
122 Sadowy Robert Skierniewice Bieg 10 km ZPC MilanowekTAK
123 Samburski Tomasz Samice Bieg 10 km OSP SamiceTAK
124 Samson Andżelika Skierniewice Bieg 10 km ParkRun SkierniewiceTAK
125 Sekta Grzegorz Skierniewice Bieg 10 km 1978TAK
126 Seliga-Dryguła Monika Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
127 Siekierski Rafał Bełchów Bieg 10 km Running OSP PolesieTAK
128 Sitkowski Grzegorz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
129 Skowronek Jacek Skierniewice Bieg 10 km Skierniewickie Poranki BiegoweTAK
130 Skręta Krzysztof Skierniewice Bieg 10 km parkrun SkierniewiceTAK
131 Skrzeszewski Sebastian Skierniewice Bieg 10 km Razem Trenujemy SportTAK
132 Sobczak Szymon Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
133 Sowińska Wioleta Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run CrewTAK
134 Stańczyk Michał Złaków Kościelny Bieg 10 km BrakTAK
135 Stoczyński Dariusz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
136 Sujka Wojciech Tomaszów Mazowiecki Bieg 10 km #BIEGACZETAK
137 Syska Izabela Gawrony Bieg 10 km BrakTAK
138 Szost Sandra Płock Bieg 10 km BrakTAK
139 Szymczak Dawid Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
140 Szymkowicz Julia Łowicz Bieg 10 km UKS Pijarski Klub Sportowy w ŁowiczuTAK
141 Świderek Marcin Skierniewice Bieg 10 km Parkrun SkierniewiceTAK
142 Teofilak Agnieszka Skierniewice Bieg 10 km Speed Rabbits TAK
143 Tomaszkiewicz Łukasz Łowicz Bieg 10 km JUST HERO TEAMTAK
144 Turczyński Zbigniew Warszawa Bieg 10 km BrakTAK
145 Walewski Marcin Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
146 Walo Elżbieta Aleksandria Bieg 10 km BrakTAK
147 Wieczorek Grzegorz Skierniewice Bieg 10 km Grupa EKOENERGIA RunTAK
148 Wielec Tomasz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
149 Wielgosz Mariusz Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
150 Wiśniewski Remigiusz Kutno Bieg 10 km BrakTAK
151 Witerek Kamila Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
152 Wojciechowski Tomasz Sochaczew Bieg 10 km BrakTAK
153 Woliński Benedykt Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
154 Woźniak Jacek Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
155 Woźniak Przemysław Sochaczew Bieg 10 km BrakTAK
156 Woźniak-Pałosz Beata Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
157 Wójt Aleksandra Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
158 Wysocka Anna Skierniewice Bieg 10 km Parkrun Skierniewice TAK
159 Wysocka Sylwia Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
160 Zbącki Konrad Skierniewice Bieg 10 km Noba-Sanit Pompy CiepłaTAK
161 Zieliński Radosław Maków Bieg 10 km BrakTAK
162 Ziombski Sebastian Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
163 Zwoliński Przemysław Skierniewice Bieg 10 km Reebok Run Crew SkierniewiceTAK
164 Zwoliński Jarosław Skierniewice Bieg 10 km ParkRun SkierniewiceTAK
165 Żaczkiewicz Jack Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK
166 Żaczkiewicz Izabela Skierniewice Bieg 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту