Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

LEŚNA NAGONKA
EUROKERZE MARATON
CROSS
JUNIOR
CHILD
NORDIC WALKING 5 km
NORDIC WALKING 10 km

Miejsce i termin: Koło, 2019-05-18
Organizator: Fudu&Co. Sport Team, 97-300 Piotrków Tryb.; ul. Modrzewskiego 24/34
NIP: 644 277 04 13
Kontakt: e-mail: nagonka@fudu.co
Agnieszka – 500 397 803
Rafał – 794 293 667
Przemek – 796 281 291
Jarosław – 883 393 906
Opis zawodów: Start i meta tras: Leśna Osada Edukacyjna w Kole, Koło 115
W ramach cyklu biegów leśnych NAGONKA, Uczestnicy mogą wybrać jedną z czterech tras:
• Nagonka Eurokerze Maraton – dystans ok 43 km
• Nagonka Cross 13 – dystans ok 13 km
• Nagonka JUNIOR – dystans ok 2,5 km
• Nagonka CHILD – dystans ok 200 m
• NORDIC WALKING 5 km
• NORDIC WALKING 10 km
Biuro zawodów czynne dzień zawodów 18.05.2019 r. w godzinach 5:00 – 9:00
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE ZAWODÓW
Wpisowe i wpłata: I termin do 14.04.2019 r. - pakiet z pamiątkową koszulką !!!
Nagonka Eurokerze Maraton – 90 zł
Nagonka Cross 13 – 60 zł
Biegi dla dzieci – 10 zł
NORDIC WALKING 5 km – 30 zł
NORDIC WALKING 10 km – 40 zł
II termin do 12.05.2019 r. - pakiet bez pamiątkowej koszulki !!!
Nagonka Eurokerze Maraton – 90 zł
Nagonka Cross 13 – 60 zł
Biegi dla dzieci – 10 zł
NORDIC WALKING 5 km – 30 zł
NORDIC WALKING 10 km – 40 zł
W dniu zawodów 18.05.2019 r. – pakiet bez pamiątkowej koszulki !!!
Nagonka Eurokerze Maraton – 100 zł
Nagonka Cross 13 – 70 zł
Biegi dla dzieci – 15 zł
NORDIC WALKING 5 km – 40 zł
NORDIC WALKING 10 km – 50 zł
11. Konto bankowe
Opłatę za udział w zawodach można wnieść poprzez uiszczenie przelewem na konto:
30114020040000330276711964 (mbank) Fudu&Co. Sport Team
97-300 Piotrków Tryb. ul. Modrzewskiego 24/34
Tytuł wpłaty: [nazwa biegu] +[dystans]+ [imię i nazwisko Uczestnika]

UWAGA
koszulka wyłącznie w pakiecie biegów 13 i 43 km
Limit zawodników: 600
Strona WWW: http://www.nagonka.fudu.co/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Dorota Skronina Cross 13 km Wanda Panfil TeamTAK
2 Adamczyk Jakub Bogusławice Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
3 Adamczyk Marcin Bogusławice Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
4 Antosiak Anna Bełchatów Eurokerze Maraton 43 km KB Spartakus BełchatówNIE
5 Banaszczyk Mariusz Kaszewice Cross 13 km edc.teamTAK
6 Barczak Tomasz Milejów Cross 13 km RUN TEAM MILEJÓWTAK
7 Barczak Katarzyna Milejów Cross 13 km RUN TEAM MILEJÓWTAK
8 Barczak Helena Milejów Junior 2,5 km BrakTAK
9 Barczak Adela Milejów Child 200 m BrakTAK
10 Bardyszewska Ania Warszawa Cross 13 km BrakTAK
11 Barzyk Mateusz Piotrkow Trybunalski Cross 13 km Fudu&Co Sport TeamNIE
12 Barzyk Matylda Piotrkow Trybunalski Child 200 m BrakNIE
13 Barzyk Maurycy Piotrkow Trybunalski Child 200 m BrakNIE
14 Bąbol Justyna Wola Moszczenicka Cross 13 km BrakTAK
15 Bąk Natalia Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
16 Bełdowski Sławomir Piotrków Trybunalski Eurokerze Maraton 43 km FUDU&CO SPORT TEAMNIE
17 Bernatowicz Sylwia Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
18 Bielecki Tomasz Sulejów Eurokerze Maraton 43 km PKB ENDORFINANIE
19 Bielińska Edyta Bydgoszcz NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
20 Bieliński Leszek Bydgoszcz NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
21 Bieniek Pola Piotrków Trybunalski Child 200 m BrakTAK
22 Bijoch Jakub Wolbórz Cross 13 km BrakNIE
23 Biłek Izabela Koło Child 200 m BrakNIE
24 Biłek Wiktoria Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km brakTAK
25 BIŁEK DOMINIK PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Junior 2,5 km BRAKNIE
26 BIŁEK KLAUDIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Junior 2,5 km BRAKNIE
27 Bojarczuk Waldemar Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km Wanda Panfil TeamNIE
28 Boksza Martyna Tomaszów Mazowiecki Junior 2,5 km KS PILICA NIE
29 Brzostowicz Ewelina Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km WANDA PANFIL TEAMTAK
30 Ceranka Romek Piotrków Trybunalski Cross 13 km Piotrkowski Klub Biegacza EndorfinaTAK
31 Chmielewska Weronika Bogusławice Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
32 Chmielewski Wojciech Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
33 Chruścielewski Rafał Brzeziny Cross 13 km BrakNIE
34 Chwałowski Sergiusz Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km FUDU&Co. Sport TeamTAK
35 Cieciorowska Aleksandra końskie Cross 13 km BrakTAK
36 Cieciorowski Andrzej Końskie Cross 13 km BrakTAK
37 Cieciura Bartosz Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
38 Cygan Franciszek Piotrków Tryb. Junior 2,5 km Cygan TeamTAK
39 Cygan Bartosz Piotrków Tryb Child 200 m Cygan TeamTAK
40 Cygan Bartłomiej Piotrków Tryb Cross 13 km edc.teamTAK
41 Cyran Ryszard Sędziejowice NORDIC WALKING
10 km
NW Luca Team Zduńska WolaTAK
42 Czaja Wiktor Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km BrakTAK
43 Czeczotka Paweł Gomulin-Kolonia Cross 13 km BrakTAK
44 Czerski Krzysztof Łódź NORDIC WALKING
10 km
EPOKA NORDICA ŁÓDŹNIE
45 Dajcz Daniel Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakNIE
46 Danielewicz Jakub Wola Moszczenicka Junior 2,5 km BrakTAK
47 Danielik-Słodkowska Sylwia Piotrków Trybunalski Cross 13 km TRI Aktywny Piotrków TAK
48 Dąbrowski Przemysław Bełchatów Eurokerze Maraton 43 km BrakTAK
49 Derewęda Oskar Bogusławice Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
50 Domański Jarosław Bełchatów NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
51 Duczek Robert Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
52 Dudkiewicz Piotr Koprki NORDIC WALKING
10 km
ŻBIKI NORDIC WALKINGTAK
53 Działak Konrad Łódź Cross 13 km BrakNIE
54 Działowski Dariusz Dąbrowa Górnicza Cross 13 km BrakNIE
55 Dziano Łukasz Siemianowice Śląskie Eurokerze Maraton 43 km BrakNIE
56 Erenberg Dawid Piotrków Tryb. Junior 2,5 km Fudu&Co. Sport TeamTAK
57 Fogiel Michał Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
58 Fronk Michał Sulejów Child 200 m BrakTAK
59 Fronk Szymon Sulejów Cross 13 km BrakTAK
60 Gajewski Konrad Radomsko Eurokerze Maraton 43 km Aktywni Kamieńsk NIE
61 Gajewski Karol Piotrków Trybunalski Cross 13 km Wilczy Team NIE
62 Glab Krzysztof Kłobuck Cross 13 km Vege runners / ngb klobuckNIE
63 Głowacka Patrycja Moszczenica Junior 2,5 km BrakTAK
64 Głowacki Stanisław Wola Moszczenicka Cross 13 km GARDATAK
65 Gołębiowski Robert Radomsko Eurokerze Maraton 43 km Biegacze w RadomskuTAK
66 Gonciarz Marta Łódź Cross 13 km RETKINIARUNTAK
67 Górski Hubert Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakNIE
68 Grabowski Aleksander Piotrków Trybunalski Child 200 m BrakTAK
69 Grelowski Michał Piotrków Tryb. Cross 13 km edc.teamTAK
70 Gronostaj Nadia Tomaszów Mazowiecki Junior 2,5 km K. S. PilicaTAK
71 Gronostaj Eryk Tomaszów Mazowiecki Child 200 m K. S. PilicaTAK
72 Grzywacz Artur Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakNIE
73 Grzywacz Wiktor Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km BrakNIE
74 Grzywacz Franciszek Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km BrakNIE
75 Guzińska Krysia Piotrków Tryb Cross 13 km BrakNIE
76 Gwiździński Oskar Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
77 Jabłońska Dorota Sieradz NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
78 Jagiełło Joanna Milejów Cross 13 km BrakTAK
79 Jagiełło Konrad Milejów Cross 13 km BrakTAK
80 Jagiełło Zuzanna Milejów Junior 2,5 km BrakTAK
81 Jagiełło Mikołaj Milejów Child 200 m BrakTAK
82 Jagieło Adam Longinówka Cross 13 km edc.teamTAK
83 Jajko Marcin Dobromierz Cross 13 km BrakNIE
84 Jakubowski Paweł Toruń Cross 13 km AKPB MARMEL TORUŃNIE
85 Jakubowski Janusz Toruń Cross 13 km AKPB MARMEL TORUŃNIE
86 Janaillac Mia Piotrków Trybunalski Child 200 m BrakNIE
87 Janaillac Milan Piotrków Trybunalski Child 200 m BrakNIE
88 Janusz Tadeusz Piotrków Trybunalski Cross 13 km piotrkowski klub biegacza endorfinaTAK
89 Jarosz Justyna Longinówka Cross 13 km BrakTAK
90 Jurczyk Ewa Kletnia Cross 13 km Aktywni KamieńskTAK
91 Kabat Radosław Łódź Cross 13 km Inowrocław biegaNIE
92 Kabat Mateusz Łódź Junior 2,5 km Inowrocław biegaNIE
93 Kaczmarczyk Daniel Łódź Eurokerze Maraton 43 km BrakNIE
94 Kapka Piotr Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
95 Kapuściński Michał Łódź Eurokerze Maraton 43 km AKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹTAK
96 Karasiński Grzegorz Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km Afektywny Klub BiegowyNIE
97 Kiereś Łukasz Bujny Cross 13 km edc.teamTAK
98 Kilanowska Agnieszka Radomsko Cross 13 km Rozbiegajmy Radomsko TAK
99 Klatka Arleta Tomaszów Mazowiecki Eurokerze Maraton 43 km Bbl Tomaszów MazowieckiTAK
100 Klatka Michał Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km Bbl Tomaszów MazowieckiTAK
101 Klatka Albert Tomaszów Mazowiecki Junior 2,5 km Bbl Tomaszów MazowieckiTAK
102 Klepacz Rafał Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
103 Kluba Łukasz Wilkowiecko Eurokerze Maraton 43 km NGB KłobuckNIE
104 Kobus Ewelina Katowice Eurokerze Maraton 43 km BrakNIE
105 Kociołek Krzysztof Piotrków Trybunalski Eurokerze Maraton 43 km edc.teamTAK
106 Kociołek Kamila Piotrków Trybunalski NORDIC WALKING
5 km
BrakNIE
107 Kociucka Nina Tomaszów Mazowiecki Junior 2,5 km KS PILICATAK
108 Koczołowski Andrzej Łask NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
109 Kołek Robert Sulejów Cross 13 km BrakTAK
110 Kopiński Kacper Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
111 Kotelnicki Mariusz Janówka Eurokerze Maraton 43 km AkademiaBiegacza.plTAK
112 Kowalczyk Marek Radomsko Eurokerze Maraton 43 km Rozbiegajmy RadomskoNIE
113 Kowalska Agnieszka Toruń Eurokerze Maraton 43 km Kowale TeamNIE
114 Kowalski Paweł Toruń Eurokerze Maraton 43 km Kowale TeamNIE
115 Kowalski Bartosz Piotrków Trybunalski Child 200 m BrakTAK
116 Kowalski Piotr Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km BrakTAK
117 Kozik Jarosław Kamieńsk Cross 13 km Aktywni KamieńskTAK
118 Krawczyk Elżbieta Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
119 Krawczyk Oleg Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km BrakTAK
120 Krawczyńska Natalia Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km Tri Aktywny PiotrkówNIE
121 Krawczyński Mariusz Piotrków Trybunalski Cross 13 km Tri Aktywny PiotrkówNIE
122 Krawczyński Igor Piotrków Trybunalski Child 200 m Tri Aktywny PiotrkówNIE
123 Król Rafał Mierzyn Cross 13 km BrakNIE
124 Król Karol Rozprza Child 200 m BrakNIE
125 Krysiewicz Marcin Warszawa Eurokerze Maraton 43 km Run-logNIE
126 Krzysztofik Julia Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km BrakTAK
127 Krzywdzińska Monika Ciechocin Eurokerze Maraton 43 km AZS UMED Łódź NIE
128 Kucharski Robert Celestynów Eurokerze Maraton 43 km BrakNIE
129 Kucharski Robert Celestynów Eurokerze Maraton 43 km Wojskowa Akademia TechnicznaNIE
130 Kurzydlak Jakub Piotrków trybunalski Cross 13 km edc.teamTAK
131 Kuśmierski Igor Bujny Cross 13 km BrakTAK
132 Kuśmierski patryk Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km BrakNIE
133 Lec Julia Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
134 Lec-Rozwandowicz Magdalena Piotrków Tryb Cross 13 km BrakNIE
135 Lechnik Jakub Bolesławów Eurokerze Maraton 43 km Wojskowa Akademia TechnicznaNIE
136 Lenarczyk Daniel Baby Cross 13 km BrakTAK
137 Link Oliwia Brudaki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
138 Lisewska Zuzanna Góra Św. Małgorzaty Junior 2,5 km TEMPIO - Piątkowski Klub BiegaczaNIE
139 Luberska Monika Radom NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
140 Łaski Bartłomiej Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
141 Łukasiak Michał Tomaszów Mazowiecki Eurokerze Maraton 43 km BBL Tomaszów Maz.NIE
142 Łukasiak Amelia Tomaszów Mazowiecki Junior 2,5 km BrakNIE
143 Łukaszewski Marcin Łódź Eurokerze Maraton 43 km BrakTAK
144 Madej Elżbieta Łódź Cross 13 km BrakTAK
145 Majewski Wiesław Ciechocinek Eurokerze Maraton 43 km MARMEL ToruńTAK
146 Majkusiak Aneta Radom NORDIC WALKING
10 km
BrakTAK
147 Makulski Paweł Piotrków Trybunalski Eurokerze Maraton 43 km mBank / PKB EndorfinaTAK
148 Małachowski Mariusz Radomsko Eurokerze Maraton 43 km RundomskoNIE
149 Marchwiński Rafał Uszczyn Cross 13 km Tri Aktywny PiotrkówNIE
150 Marcińczak Beata Zduńska Wola NORDIC WALKING
10 km
NW LUCA TEAM ZDUŃSKA WOLANIE
151 Marzec Dominik Łęczno Cross 13 km BrakTAK
152 Mazur Małgorzata Zduńska Wola NORDIC WALKING
10 km
NWPL Garrosa TeamNIE
153 Mądra Julia Piotrków Tryb. Junior 2,5 km BrakTAK
154 Mądry Jeremiasz Piotrków Tryb. Child 200 m BrakTAK
155 Mądry Damian Piotrków Tryb. Cross 13 km edc.teamTAK
156 Mielczarek Ilona Łódź Cross 13 km RysieTAK
157 Mirowska Lena Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
158 Misiak Konrad Łódź Cross 13 km TIME4RUNNINGNIE
159 Misztela Michał Rozprza Cross 13 km BrakTAK
160 Niedziela Jakub Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km Wkurw_teamNIE
161 Niedźwiecki Przemysław Piotrków Trybunalski Cross 13 km 1/4NIE
162 Nosowski Konrad Nowy Dwór Mazowiecki Cross 13 km Slow SquadNIE
163 Nowakowski Sebastian Łódź Cross 13 km RysieTAK
164 Oberlan-Maroń Joanna Toruń Eurokerze Maraton 43 km BrakTAK
165 Ojrzyński Zbigniew Górki Eurokerze Maraton 43 km RUNdomskoTAK
166 Olas Piotr Nowa Wieś Cross 13 km BrakTAK
167 Olejnik Janusz Nysa NORDIC WALKING
10 km
BrakNIE
168 Owczarek Jowita Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
169 Owczarek Błażej Brudaki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
170 Pakulska Maja Koło Child 200 m TriAktywny PiotrkówNIE
171 Paluszek Jakub Bełchatów Junior 2,5 km BrakNIE
172 Papierak Wojciech Piotrków Tryb. Cross 13 km edc.teamTAK
173 Pawlak Jarosław Łódź Cross 13 km BrakTAK
174 Pesta Marek Płock NORDIC WALKING
5 km
BrakNIE
175 Piasecki Piotr Piotrków Trybunalski Eurokerze Maraton 43 km T.G. SOKÓŁ ZAKOPANETAK
176 Piasecki Stanisław Pruszków NORDIC WALKING
10 km
ŻBIKI NORDIC WALKINGTAK
177 Pietras Rafał Łazy Dąbrowa Cross 13 km BrakTAK
178 Piotrowski Arkadiusz Rydzyny Eurokerze Maraton 43 km BrakTAK
179 Plich Roksana Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
180 Polewczyk Fabian Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
181 Prokop Marzena Zarki Letnisko Cross 13 km BrakNIE
182 Przybyła Adam Łódź Junior 2,5 km Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji InnowacyNIE
183 Przybyła Zofia Łódź Child 200 m Międzynarodowa Szkoła Podstawowa Edukacji InnowacyNIE
184 Radomski Marcin Płock NORDIC WALKING
5 km
Biegam W SfetszeNIE
185 Radziszewski Wiktor Piotrków Trybunalski Cross 13 km brakTAK
186 Rajkowska Maja Bełchatów Junior 2,5 km FUDU&Co. Sport TeamTAK
187 Rajkowska Kaja Bełchatów Child 200 m FUDU&Co. Sport TeamTAK
188 Rajkowski Sławomir Bełchatów Cross 13 km FUDU&CO Sport TeamTAK
189 Rajkowski Aleksander Bełchatów Junior 2,5 km FUDU&Co. Sport TeamTAK
190 Rajkowski Marcin Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km Fudu&Co. Sport teamTAK
191 Rajkowski Andrzej Piotrk?w Tryb Cross 13 km FUDU&Co. Sport TeamTAK
192 Rokita Jan Piotrków Trybunalski Child 200 m BrakNIE
193 Rokita Paweł Piotrków Trybunalski Eurokerze Maraton 43 km BrakNIE
194 Rozwandowicz Piotr Piotrków Tryb Cross 13 km BrakNIE
195 Rudzki Piotr Warszawa Cross 13 km ToastmastersTAK
196 Rutkowska Anna Rusiec NORDIC WALKING
5 km
BrakNIE
197 Rybak Szymon Brudaki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
198 Rybak Mateusz Bogusławice Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
199 Rytel Izabela Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
200 Rytych Aleksandra Bogusławice Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
201 Ryżykowski Ariel Podwódka Cross 13 km edc.teamTAK
202 Rzeźnicka Agata Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
203 Rzeźnik Piotr Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km Dream TeamTAK
204 Sadowski Rafał Tomaszów Mazowiecki Eurokerze Maraton 43 km Bbl Tomaszów Mazowiecki TAK
205 Sadowski Mateusz Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km BrakTAK
206 Sadowski Mariusz Piotrków Trybunalski Cross 13 km edc.teamTAK
207 Samerek Dariusz Toruń Eurokerze Maraton 43 km Marmel ToruńTAK
208 Sewerynek Mariusz Kamieńsk Cross 13 km AKTYWNI KAMIEŃSKTAK
209 Sianos Mariusz Podlubien Cross 13 km BrakNIE
210 Sianos Katarzyna Podlubien Cross 13 km Tri Aktywny Piotrków NIE
211 Sikora Konrad Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakNIE
212 Siński Dominik Piotrków trybunalski Cross 13 km BrakTAK
213 Skrobek Karolona Rudniki Cross 13 km Vege RunnersNIE
214 Skucińska Weronika Bogusławice Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
215 Skurnica Marcin Bełchatów NORDIC WALKING
5 km
NW Bełchatów NIE
216 Słoka Marcin Łódź Cross 13 km Łódź Kocha SportTAK
217 Słoka Szymon Łódź Junior 2,5 km Łódź Kocha SportTAK
218 Słoka Maja Łódź Junior 2,5 km Łódź Kocha SportTAK
219 Smejda Dawid Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
220 Smejda Paweł Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
221 Smolińska Dominika LASKI Eurokerze Maraton 43 km Izabelin na StartNIE
222 Stachowiak Kamila Wielka Nieszawka Eurokerze Maraton 43 km MARMEL TORUŃNIE
223 Stachura Sebastian Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
224 Stanecka Zuzia Skierniewice NORDIC WALKING
5 km
reebok run crewNIE
225 Stanecka Małgorzata Skierniewice NORDIC WALKING
10 km
reebok run crewNIE
226 Stanecki Maciej Skierniewice NORDIC WALKING
5 km
reebok run crewNIE
227 Stanecki Marcin Skierniewice NORDIC WALKING
10 km
reebok run crewNIE
228 Stańczyk Marcin Zalasewo Eurokerze Maraton 43 km BrakTAK
229 Stawarska Elżbieta Toruń Eurokerze Maraton 43 km Marmel ToruńTAK
230 Stefaniak Artur Piotrków Tryb Cross 13 km Fudu&Co Sport TeamTAK
231 Stępień Natalia Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km BrakTAK
232 Stodulski Krzysztof Krzyżanów Eurokerze Maraton 43 km Kutno BiegaNIE
233 Sulej Teresa Sieradz NORDIC WALKING
5 km
Rajsport ActiveTAK
234 Swarbuła Milena Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
235 Syguła Sandra Tomaszów Mazowiecki Junior 2,5 km BrakTAK
236 Szefer Maciej Żytno Eurokerze Maraton 43 km Victoria ŻytnoTAK
237 Szefer Piotr Konstantynów Łódzki Cross 13 km Victoria ŻytnoTAK
238 Szeler Joanna Warszawa Eurokerze Maraton 43 km Silesia Marathon Team/Nagonka ambasador/Biegająca TAK
239 Szerszeń Łukasz Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakNIE
240 Szerszeń Julian Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km BrakNIE
241 Szponder Artur Radomsko Cross 13 km KBKS Radomsko / Centrum Edukacyjne Lepszy Start leTAK
242 Szymaniak Lidia Pruszków NORDIC WALKING
10 km
ŻBIKI NORDIC WALKINGNIE
243 Szymańska Marta Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakNIE
244 Szymańska Urszula Warszawa NORDIC WALKING
5 km
BrakTAK
245 Szymański Marcin Piotrków Trybunalski Eurokerze Maraton 43 km BrakNIE
246 Świtała Karolina Sieradz NORDIC WALKING
5 km
NWPL GARROSA TEAMTAK
247 Tamborska Agata Łódź Cross 13 km Dzik KomandoTAK
248 Teresik Paweł Sulejów Cross 13 km BrakNIE
249 Titz-Koza Julita Lodz Eurokerze Maraton 43 km Szakale Bałut ŁódźTAK
250 Tomaszewski Krzysztof Toruń Eurokerze Maraton 43 km Husaria Race TeamNIE
251 Tomczyk Zofia Tomaszów Mazowiecki Junior 2,5 km BrakNIE
252 Tomczyk Maciej Tomaszów mazowiecki Junior 2,5 km BrakNIE
253 Waszczykowski Kamil Karlin Cross 13 km BrakNIE
254 Wawrzyniak Damian Radomsko Eurokerze Maraton 43 km Aktywni Kamieńsk / Rozbiegajmy Radomsko TAK
255 Węgrzynowski Dominik Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
256 Wiączek Kamil Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
257 Witkowski Agata Gomunice Eurokerze Maraton 43 km Aktywni Kamieńsk NIE
258 Wnukiewicz Igor Wolbórz Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
259 Woicka Ewa Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km BrakNIE
260 Wojnach Julita Pruszków NORDIC WALKING
10 km
ŻBIKI NORDIC WALKINGTAK
261 Woźniak Marta Tomaszów Mazowiecki Cross 13 km BrakNIE
262 Woźniak Hania Tomaszów Mazowiecki Junior 2,5 km BrakNIE
263 Wójciak Błażej Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
264 Wójcik Adrian Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
265 Wysok Magdalena Piotrków Trybunalski Cross 13 km edc.teamTAK
266 Yanailac Milan Piotrkow trybunalski Child 200 m BrakNIE
267 Zajączkowski Jakub Piotrków Tryb. Cross 13 km BrakTAK
268 Zalewski Adam Łódź Cross 13 km BrakNIE
269 Zawadzka Julia Piotrków Trybunalski Junior 2,5 km BrakTAK
270 Zawadzki Andrzej Piotrków Trybunalski Cross 13 km BrakTAK
271 Zawadzki Aleksander Piotrków Trybunalski Child 200 m BrakTAK
272 Zieliński Tomasz Karlin Eurokerze Maraton 43 km Tetrycy SchrodingeraTAK
273 Zieliński Filip Karlin Cross 13 km BrakTAK
274 Zwaliński Marcin Toruń Eurokerze Maraton 43 km Marmel ToruńNIE
275 Żarski Oskar Piotrków Tryb. Junior 2,5 km FUDU&CO Sport TeamTAK
276 Żegota Wiktoria Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
277 Żegota Ksawery Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
278 Żerek Patrycja Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
279 Żerek Daniel Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
280 Żerek Norbert Żywocin Junior 2,5 km SP KomornikiNIE
281 Żerek Julia Komorniki Junior 2,5 km SP KomornikiNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту