Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

IX BIEG O ZŁOTE GACIE

Miejsce i termin: Brzeszcze, 2019-03-30
Organizator: ORGANIZATOR
Ośrodek Kultury w Brzeszczach,
PARTNERZY
Gmina Brzeszcze,
Starostwo Powiatowe Oświęcim,
Uczniowski Klub Sportowy,
Speed Team Brzeszcze,
KONTAKT
Koordynator biegu Beata Jagiełło: telefon kontaktowy 785-70-85-58 mail: biegbrzeszcze@gmail.com

Opis zawodów: BIURO ZAWODÓW: Hala sportowa, 32 – 620 Brzeszcze, ul. Ofiar Oświęcimia 49
START: ul. Kościuszki 1 – obok biurowca KWK Brzeszcze.
META: Hala sportowa w Brzeszczach.
Przebieg trasy: Dystans: 10 km – ulicami gminy Brzeszcze, trasa asfaltowa i gruntowa, oznakowana, co 1 km, ulice z ograniczonym ruchem samochodowym
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa dla zawodników biegu i Nordic Walking.
40 zł – płatne w systemie mikropłatności przez stronę zapisów niezwłocznie po rejestracji, zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych. Zapisy do dnia 28 marca 2019 roku lub do wyczerpania limitu zapisów.
System płatności elektronicznych będzie czynny przy formularzu rejestracyjnym od 11 lutego do 28 marca lub do wyczerpania limitu zawodników
Jeśli w dniu zawodów będą jeszcze wolne miejsca - zawodnicy uiszczą opłatę startową w biurze zawodów w wysokości 50 zł.
Limit zawodników: 626
Strona WWW: http://biegbrzeszcze.pl/aktualnosci-2.html
Regulamin zawodów: Regulamin dostępny na stronie organizatora zawodów
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zakończona - osiągnięto limit zawodników

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Aneta Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
2 Adamiec Jarosław Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
3 Adamus Kamil Ozimek Bieg 10 km Biegam, bo mnie ludzkość denerwuje xDTAK
4 Anyż Maria Będzin Marsz Nordic Walking 10 km Kije w Dobrych RękachTAK
5 Arendt Zdzisław Katowice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
6 Babinski Zbigniew Bulowice Bieg 10 km BrakTAK
7 Badach Agnieszka Jastrzębie-Zdrój Bieg 10 km Kobiety na 5+TAK
8 Bajor Rafał Żory Bieg 10 km Rebellion Of Free RunnersTAK
9 Bajor Aneta Żory Bieg 10 km Rebellion Of Free RUNNERS TAK
10 Baraniak Marcin Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
11 Barankiewicz Irek Bielsko Biała Bieg 10 km BrakTAK
12 Baron Tomasz Bieruń Bieg 10 km BrakTAK
13 Bartula Arkadiusz Brzeszcze Bieg 10 km Speed Team BrzeszczeTAK
14 Bartula Jan Libiąż Bieg 10 km parkrun Chrzanów TAK
15 Bartuś Marcin Las Bieg 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
16 Bąk-Ścierska Beata Radostowice Bieg 10 km BrakTAK
17 Berke Krzysztof Jawiszowice Bieg 10 km Speed Team BrzeszczeTAK
18 Betańska Aneta Jastrzębie-Zdrój Bieg 10 km Kobiety na 5+TAK
19 Białas Michał Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
20 Białecki Jan Rybnik Bieg 10 km RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMTAK
21 Biarda Slawomir Gora Bieg 10 km BrakTAK
22 Biedra Krystyna Będzin Marsz Nordic Walking 10 km Kije w Dobrych RękachTAK
23 Biela Lucyna Czerwionka Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
24 Bielenin Wojciech Jawiszowice Bieg 10 km BrakTAK
25 Bielińska Monika Przyszowice Bieg 10 km BrakTAK
26 Bies Sylwia Hecznarowice Bieg 10 km BrakTAK
27 Bies Tomasz Kęty Bieg 10 km Kęckie harpagany TAK
28 Bińczyk Dariusz Częstochowa Marsz Nordic Walking 10 km KABEX Podkowa JanówTAK
29 Bireck Maciej Nysa Bieg 10 km BrakTAK
30 Bizoń Dawid Andrychów Bieg 10 km Andrychów Running TAK
31 Błaszczykowski Marcin Tarnowskie Góry Bieg 10 km BrakTAK
32 Bogacz Radoslaw Nidek Bieg 10 km BrakTAK
33 Bogucki Michał Pszczyna Bieg 10 km BrakTAK
34 Boroń Tomek Tychy Marsz Nordic Walking 10 km RUNHOGS TychyTAK
35 Boroń Luiza Tychy Marsz Nordic Walking 10 km RUNHOGS TychyTAK
36 Boryczka Szymon Miedzyrzecze Bieg 10 km PoWoli do celuTAK
37 Boryczko-Smolik Małgorzata Kraków Marsz Nordic Walking 10 km KIJANKITAK
38 Borysławski Wojciech Kęty Bieg 10 km LACRIMA OPTYK Triathlon TeamTAK
39 Bratek-Kudyba Katarzyna Ćwiklice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
40 Brończyk Ariel Bielsko-Biała Bieg 10 km rozBBiegane KomorowiceTAK
41 Bryl Sławomir Kożmice Wielkie Bieg 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCETAK
42 Bryś Sebastian Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
43 Buczak Lukasz Rybnik Bieg 10 km Alko Team RybnikTAK
44 Bukała Jarosław Bieruń Bieg 10 km Chwalisz Czy Nie Chwalisz - Lotej z NamiTAK
45 Bukowczan Marian Kraków Bieg 10 km Zadyszka OswięcimTAK
46 Bukowczan Mateusz Kraków Bieg 10 km Zadyszka OswięcimTAK
47 Całus Jolanta Bielsko Biała Bieg 10 km Nutrend BiegaTAK
48 Castillo-Żarczyński Luz Bielsko-Biała Bieg 10 km ULTRA BESKID SPORTTAK
49 Cembala Magda Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
50 Chęcińska Agnieszka Gliwice Bieg 10 km BrakTAK
51 Chęciński Tomasz Gliwice Bieg 10 km BrakTAK
52 Chęciński Tomasz Junior Gliwice Bieg 10 km BrakTAK
53 Chmielewski Karol Stara Wieś Krakowska Bieg 10 km ZFTAK
54 Chortaszko Artur Bielsko-biała Bieg 10 km BrakTAK
55 Chrobak Agnieszka Zabrzeg Bieg 10 km BBL TAK
56 Chrobak Marek Zabrzeg Bieg 10 km ZFTAK
57 Chrobok Marcin Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
58 Chuchro Michal Oswiecim Bieg 10 km Rebellion Off Free RunnersTAK
59 Chudek Agnieszka Goczałkowice Bieg 10 km Spot PszczynaTAK
60 Chudy Dawid Przeciszów Bieg 10 km BrakTAK
61 Chwałek Ewelina Bestwina Bieg 10 km BrakTAK
62 Ciaputa Lucyna Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
63 Ciaputa Maciej Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
64 Cyankiewicz Agnieszka Kraków Marsz Nordic Walking 10 km KijankiTAK
65 Cywińska Elżbieta Świerczyniec Bieg 10 km Świerczyniec RunningTAK
66 Czech Sylwia Piasek Marsz Nordic Walking 10 km WILD RUNNERS CLUBTAK
67 Czerniawska Beata Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
68 Czulak Karolina Kęty Bieg 10 km BrakTAK
69 Czuwaj Krzysztof Brzeszcze Bieg 10 km WE NSE BrzeszczeTAK
70 Czyrnek Ewa Rybnik Marsz Nordic Walking 10 km Decathlon Rybnik & PrzyjacieleTAK
71 Czyrnek Dariusz Rybnik Bieg 10 km Decathlon Rybnik & PrzyjacieleTAK
72 Dajka Sebastian Siemianowice Śląskie Bieg 10 km BrakTAK
73 Daniel Piotr Bielsko-Biała Bieg 10 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
74 Danielewicz Anna Kędzierzyn-Koźle Marsz Nordic Walking 10 km KE-KO TEAMTAK
75 Darska Katarzyna Zawiercie Bieg 10 km Leśni OlimpijczycyTAK
76 Dembowska Zofia Siemianowice Śląskie Bieg 10 km BrakTAK
77 Dobranowski Piotr Chrzanów Bieg 10 km parkrun ChrzanówTAK
78 Doniec Tomasz Wola Bieg 10 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
79 Drąg Tomasz Katowice Bieg 10 km BrakTAK
80 Drobek Jacek Bestwina Bieg 10 km Bestwina BiegaTAK
81 Dróżdż Beata Jastrzębie-Zdrój Marsz Nordic Walking 10 km Kobiety na 5+TAK
82 Drygalska Aleksandra Będzin Marsz Nordic Walking 10 km Kije w Dobrych RękachTAK
83 Drzyzga-Błaszczyk Anna Dobczyce Bieg 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCETAK
84 Dudek Jan Kędzierzyn-Koźle Marsz Nordic Walking 10 km KE-KO TEAMTAK
85 Dudek Tomasz Oświęcim Bieg 10 km ZADYSZKA OŚWIĘCIMTAK
86 Dudek Kinga Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
87 Dudoń Joachim Ornontowice Bieg 10 km BrakTAK
88 Dudzik Sebastian Mazancowice Bieg 10 km BrakTAK
89 Duraj Magdalena Bystra Bieg 10 km BrakTAK
90 Duraj Dariusz Bystra Bieg 10 km BrakTAK
91 Durok Wojciech Jankowice Bieg 10 km KAC RUNNERSTAK
92 Dusza Piotr Przecieszyn Bieg 10 km BrakTAK
93 Działkowska Joanna Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
94 Dzida Jakub Pszczyna Bieg 10 km BrakTAK
95 Dzida Anna Pszczyna Bieg 10 km BrakTAK
96 Dźwigoń Andrzej Nowa Wieś Bieg 10 km UMKS KęczaninTAK
97 Eisler Anna Cięcina Bieg 10 km NESSI TEAMTAK
98 Eisler Tomasz Cięcina Bieg 10 km SklepBiker.plTAK
99 Elżbieciak Łukasz Lachowice Marsz Nordic Walking 10 km Lux Torpeda MałopolskaTAK
100 Fabia Marcin Kęty Bieg 10 km BrakTAK
101 Fajczyk Krzysztof Przeciszów Bieg 10 km BrakTAK
102 Fałowska Sonia Andrychów Bieg 10 km Koper TeamTAK
103 Faruga Szymon Czarków Bieg 10 km BrakTAK
104 Ficek Krzysztof Łąka Bieg 10 km zieltransTAK
105 Ficek Izabela Świnna Bieg 10 km BrakTAK
106 Filipczyk-Kozłowska Magdalena Zawiercie Bieg 10 km GRUPA JURA.PLTAK
107 Fyda Agnieszka Wola Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
108 Gabryś Janusz Podolsze Bieg 10 km BrakTAK
109 Gacek Grzegorz Jordanów Bieg 10 km Pszczółka TeamTAK
110 Gajewski Jacek Gliwice Bieg 10 km 4th sectionTAK
111 Galos Zbigniew Płaza Bieg 10 km 1971TAK
112 Gałkiewicz Monika Katowice Bieg 10 km BrakTAK
113 Garbuz Agnieszka Brzeszcze Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
114 Garbuz Marcin Rajsko Bieg 10 km Zadyszka OświęcimTAK
115 Gaudyn Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 10 km BrakTAK
116 Gaweł Bogdan Zaborze Bieg 10 km Festiwal Biegowy w krynicy-ZdrójTAK
117 Gaweł Wojciech Kraków Bieg 10 km BrakTAK
118 Gawlak Barbara Goczałkowice-Zdrój Bieg 10 km BrakTAK
119 Gawlik - Rybińska Kasia Ruda Śląska Bieg 10 km EŁKA TeamTAK
120 Gąsiorek Wojciech Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
121 Gąsowski Szymon Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
122 Gębska Elżbieta Będzin Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
123 Gibas Jarosław Jaiszowice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
124 Giedwiłło Marta Tychy Bieg 10 km BrakTAK
125 Giełdoń Arleta Jawiszowice Bieg 10 km BrakTAK
126 Glinska Aleksandra Kraków Bieg 10 km BrakTAK
127 Głąb Bogusław Dankowice Bieg 10 km SHILOH RUNNERSTAK
128 Głąb Katarzyna Bestwina Bieg 10 km BrakTAK
129 Głąb Piotr Bestwina Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
130 Gorczewska Renata Rybarzowice Bieg 10 km KS ISKRA RYBARZOWICETAK
131 Gorczyca Aneta Jasło Bieg 10 km BrakTAK
132 Gozdek Andrzej Trzebinia Bieg 10 km MKSW Trzebinia TAK
133 Góralczyk Joanna Kęty Bieg 10 km BrakTAK
134 Górny Mirosław Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
135 Górski Paweł Mikołów Bieg 10 km BrakTAK
136 Grabowska Iwona Kęty Bieg 10 km Kolorowa Drużyna NessiTAK
137 Graca Dawid Dankowice Bieg 10 km Rozbiegani PasjonaciTAK
138 Gratka Mirosław Kojszówka Marsz Nordic Walking 10 km LUX TORPEDA MałopolskaTAK
139 Gratka Beata Kojszówka Marsz Nordic Walking 10 km LUX TORPEDA MałopolskaTAK
140 Grubka Maciej Czechowice Dziedzice Bieg 10 km BrovarnasTAK
141 Grudniok Damian Katowice Bieg 10 km Carbon OCR Racing TeamTAK
142 Grygierek Wojciech Jastrzębie-Zdrój Bieg 10 km ZFTAK
143 Grzebieluch Elżbieta Sosnowiec Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
144 Grzesina Arkadiusz Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
145 Grzesina Magdalena Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
146 Grześko Joanna Brzeszcze Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
147 Grzonka Andrzej Jastrzębie-Zdroj Bieg 10 km GB.GALOPUJACE ŚLIMAKITAK
148 Grzyb Leszek łąka Bieg 10 km KACTAK
149 Grzywocz Irena Mosina Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
150 Guzdek Janusz Mazańcowice Bieg 10 km BrakTAK
151 Gwarek Anita Warszawa Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
152 Gwóźdź Andrzej Wola Bieg 10 km PoWoli do CeluTAK
153 Hajnos Damian Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
154 Halota Izabella Kraków Marsz Nordic Walking 10 km KijankiTAK
155 Handy Samanta Kęty Bieg 10 km PoWoli do celuTAK
156 Hankus Łukasz Żywiec Bieg 10 km BrakTAK
157 Hankus Paweł Żywiec Bieg 10 km BrakTAK
158 Harat Beata Porąbka Bieg 10 km Kęckie HarpaganyTAK
159 Hatala Paweł Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
160 Hipner Marcin Babice Bieg 10 km SPOT PszczynaTAK
161 Horowski Tomasz Tychy Bieg 10 km RUNHOGS TychyTAK
162 Hristova Daria Pszczyna Bieg 10 km SPOT PszczynaTAK
163 Indeka Joanna Studzionka Bieg 10 km BrakTAK
164 Iskrzycka Ewelina Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km Rozbiegamy To Miasto Czechowice-DziedziceTAK
165 Jach Jolanta Czeladź Marsz Nordic Walking 10 km #CzeladzbiegaTAK
166 Jagiełło Wojciech Brzeszcze Marsz Nordic Walking 10 km Speed Club BrzeszczeTAK
167 Jaguś Przemysław Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
168 Jakubiec Mateusz Buczkowice Bieg 10 km ZFTAK
169 Jakubowska Martyna Goczałkowice-Zdrój Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
170 Jakubowska Roksana Janowice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
171 Jamrozik Kinga Kraków Marsz Nordic Walking 10 km KijankiTAK
172 Janko Kamil Międzyrzecze Dolne Bieg 10 km BrakTAK
173 Jankowska Wioletta Katowice Poland Marsz Nordic Walking 10 km Poszli w lasTAK
174 Jargus Paweł Podolsze Bieg 10 km BrakTAK
175 Jaromin Błażej Rudołtowice Bieg 10 km Spot PszczynaTAK
176 Jarzabek Monika Rybnik Bieg 10 km Decatchlon Rybnik &PrzyjacieleTAK
177 Jarzyna Adam Polanka Wielka Bieg 10 km BrakTAK
178 Jaworski Kamil Gliwice Bieg 10 km FUCHS OIL TEAMTAK
179 Jędrusik Mateusz Brzeszcze Bieg 10 km Zadyszka OświęcimTAK
180 Jędrzejewski Tadeusz Katowice Bieg 10 km BrakTAK
181 Jochacy Arkadiusz Bieruń Bieg 10 km 1979TAK
182 Jonkisz Dorota Czechowice Dziedzice Bieg 10 km RytmTAK
183 Jońca Jarosław Chrzanów Bieg 10 km parkrun ChrzanówTAK
184 Kaczmarczyk Magdalena Pawłowice Bieg 10 km RUNTEAM PawłowiceTAK
185 Kalamus Mirosław Łodygowice Bieg 10 km Decathlon Bielsko-BialaTAK
186 Kaleta Agnieszka 1 Brzeszcze Bieg 10 km PoWoli do celu TAK
187 Kaleta Agnieszka 2 Tychy Bieg 10 km 40 latek TychyTAK
188 Kaleta Karol Tychy Bieg 10 km ZFTAK
189 Kania Agnieszka Łaziska Górne Marsz Nordic Walking 10 km Kolorowa Drużyna NessiTAK
190 Kania Kamil Kobiernice Bieg 10 km BrakTAK
191 Kania Krystyna Bielsko_Biala Bieg 10 km BrakTAK
192 Kania Marcin Łaziska Górne Bieg 10 km Nessi TeamTAK
193 Kantorowska Anna Wola Bieg 10 km PoWoli dom CeluTAK
194 Karmański Piotr Bytom Bieg 10 km BrakTAK
195 Karolus Marcin Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
196 Kasprzyk Sylwia Myślachowice Marsz Nordic Walking 10 km SYLWIA TAK
197 Kawiak Maciej Zabrzeg Bieg 10 km ZFTAK
198 Kąkol-Wojtas Katarzyna Wola Bieg 10 km Po Woli do celu.TAK
199 Keiper Konrad Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
200 Kiełkowska Agnieszka Jastrzębie Bieg 10 km BrakTAK
201 Kierczak Elwira Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
202 Kilińska Monika Bielsko-Biała Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
203 Kipping Magdalena Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
204 Kiznar Tomasz Rzyki Bieg 10 km Andrychów RunningTAK
205 Klaczek Anna Buczkowice Bieg 10 km BrakTAK
206 Klaja Krzysztof Poręba Wielka Bieg 10 km BrakTAK
207 Kleciak Sławomir Zawiercie-Karlin Bieg 10 km Leśni OlimpijczycyTAK
208 Kleta Mateusz Bieruń Bieg 10 km BDTMTAK
209 Klimczak Piotr Balin Bieg 10 km BrakTAK
210 Kłosowicz Leszek Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
211 Kłyś Ryszard Gliwice Marsz Nordic Walking 10 km Błyskawica GliwiceTAK
212 Knapczyk-Kania Gabriela Bieńk?wka Bieg 10 km Bieńk?wkaTAK
213 Kobiałka Paweł Dobczyce Bieg 10 km Rozbiegane DobczyceTAK
214 Kobiela Daria Częstochowa Marsz Nordic Walking 10 km Kabex Podkowa JanówTAK
215 Kobosko Paweł Rajsko Bieg 10 km Zadyszka OświęcimTAK
216 Kobylańska Joanna Przeciszów Bieg 10 km ZasznurowaniTAK
217 Kochman Bożena Brzeszcze Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
218 Kohut Sebastian Bielsko-Biała Bieg 10 km Renault Wektor TeamTAK
219 Kojder Rafal Tychy Bieg 10 km BrakTAK
220 Kolanowski Kacper Brzeszcze Bieg 10 km SPEED TEAM BRZESZCZETAK
221 Kolasa Justyna Nowy Targ Bieg 10 km BrakTAK
222 Kolonko Roksana Międzyrzecze Bieg 10 km Speed Team Brzeszcze TAK
223 Kołeczko Grzegorz Łąka Bieg 10 km INGER PszczynaTAK
224 Kołodziej Joanna Ruda Śląska Marsz Nordic Walking 10 km Stadion ŚląskiTAK
225 Kołton Sławomir Zawiercie Bieg 10 km Grupa Jura'PLTAK
226 Komraus Sławomir Pszczyna Bieg 10 km WILD RUNNERS CLUBTAK
227 Komraus Justyna Wola Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
228 Komraus Damian Pszczyna Marsz Nordic Walking 10 km WILD RUNNERS CLUBTAK
229 Kondek Karol Skawina Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
230 Konrad Marcin Zawiercie Bieg 10 km BrakTAK
231 Konrad Artur Zawiercie Bieg 10 km Bracia Team Zawiercie TAK
232 Kopaczka Damian Janowice Bieg 10 km 2002TAK
233 Kopeć Andrzej Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km BrakTAK
234 Kopiec Roland Łaziska Górne Bieg 10 km 1988TAK
235 Kopijasz Marta Brzeszcze Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
236 Kopijasz Leonard Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
237 Korbut Mierosław Chełmek Bieg 10 km parkrun ChrzanówTAK
238 Kordos Elżbieta Krakow Bieg 10 km 80RTAK
239 Kordula Ewelina Brzeszcze Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
240 Kordula Łukasz Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
241 Kosowski Adam Podolsze Bieg 10 km ADAMEXPODOLSZE.PLTAK
242 Kostrzewa Wojciech Oświęcim Bieg 10 km Speed Team BrzeszczeTAK
243 Kościelniak Milena Łaziska Górne Bieg 10 km BrakTAK
244 Kościelniak Józef Łaziska Górne Bieg 10 km BrakTAK
245 Kowalczyk Tadeusz Kraków Marsz Nordic Walking 10 km LUX TORPEDA MałopolskaTAK
246 Kowalczyk Joanna 1 Kraków Marsz Nordic Walking 10 km LUX TORPEDA MałopolskaTAK
247 Kowalczyk Joanna 2 Brzeszcze Marsz Nordic Walking 10 km Speed Club BrzeszczeTAK
248 Kowalik Marta Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
249 Kowalski Rafał Rybnik Bieg 10 km CSK-Partner.plTAK
250 Koziarz Przemysław Jankowice Bieg 10 km BrakTAK
251 Kozik Krzysztof Wola Bieg 10 km PoWoli do CeluTAK
252 Kozłowski Rafał 2/25 Bieg 10 km Grupa Jura`PLTAK
253 Kozłowski Klaudiusz Polanka Wielka Bieg 10 km BrakTAK
254 Kraiński Piotr Czeladź Marsz Nordic Walking 10 km #CzeladzbiegaTAK
255 Krakowski Wojciech Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
256 Kruszek Małgorzata Katowice Bieg 10 km BrakTAK
257 Kruzel Tomasz Zawiercie Bieg 10 km JURATAK
258 Krywult Mirosław Bielsko - Biała Bieg 10 km JKS KomorowiceTAK
259 Krzemień Krzysztof Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
260 Krzus Grzegorz Godziszka Bieg 10 km BrakTAK
261 Krzuś Michał Czechowice - dziedzice Bieg 10 km BrakTAK
262 Książek Wioleta Libiąż Bieg 10 km BrakTAK
263 Księżyk Mirosław Chorzów Bieg 10 km BrakTAK
264 Księżyk Anna Chorzów Bieg 10 km Maratonypolskie.plTAK
265 Kubiak Edyta Wodzisław Śląski Bieg 10 km BrakTAK
266 Kubis Witold Czarków Bieg 10 km RodzinaTAK
267 Kubkowski Mateusz Tarnowskie Gory Bieg 10 km BrakTAK
268 Kudyba Pawel Ćwiklice Bieg 10 km BrakTAK
269 Kudzia Piotr Bystra Bieg 10 km Trio JaworzynkaTAK
270 Kudzia Bernardyna Bystra Bieg 10 km Trio JaworzynkaTAK
271 Kukla Agata Brzeszcze Bieg 10 km PoWoli do CeluTAK
272 Kukla Marcin Brzeszcze Bieg 10 km 1983TAK
273 Kula Ilona KĘTY Bieg 10 km KoperTeamTAK
274 Kulig Krzysztof Jawiszowice Bieg 10 km BrakTAK
275 Kuna Kasia Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km BrakTAK
276 Kurzeja Patryk Luszowice Bieg 10 km Parkrun ChrzanówTAK
277 Kusio Basia Chrzanów Bieg 10 km Parkrun ChrzanówTAK
278 Kusy Rafał Międzyświeć Bieg 10 km Olza Cieszyn TAK
279 Kut Barbara Jawiszowice Bieg 10 km BrakTAK
280 Kut Krzysztof Jawiszowice Bieg 10 km BrakTAK
281 Kwaśny Ewa Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
282 Kwiatkowski Rafał Chrzanów Bieg 10 km Forever YoungTAK
283 Kyrcz Barbara Dankowice Bieg 10 km BrakTAK
284 Kyrcz Mirosław Dankowice Bieg 10 km MirasTEAMTAK
285 Lasek Dariusz Kozy Bieg 10 km Byledobiec AninTAK
286 Lechowicz Magdalena Sobótka Bieg 10 km BrakTAK
287 Lenart Artur Chełmek Bieg 10 km Zadyszka OświęcimTAK
288 Lenart Joanna Chełmek Bieg 10 km Zadyszka Oświęcim TAK
289 Libardi-Kłyś Sylwia Gliwice Marsz Nordic Walking 10 km Błyskawica GliwiceTAK
290 Ligęza Janusz Tychy Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
291 Ligęza Elżbieta Tychy Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
292 Linek Michał Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km BrakTAK
293 Lipowicz- Kleciek Katarzyna Zawiercie-Karlin Marsz Nordic Walking 10 km Leśni OlimpijczycyTAK
294 Lisak Marcin Przecieszyn Bieg 10 km BrakTAK
295 Lubecki Tomasz Oświecim Bieg 10 km BrakTAK
296 Lysko Jakub Dąbrowa Górnicza Bieg 10 km WKB Meta LubliniecTAK
297 Łacny Sebastian Brzeszcze Bieg 10 km 5 Batalion Dowodzenia TAK
298 Łęcki Andrzej Kety Bieg 10 km KoperTeamTAK
299 Łoskot Marcin Łąka Bieg 10 km KAC RUNNERS TAK
300 Łoziński Wojciech Libiąż Bieg 10 km parkrun ChrzanówTAK
301 Łoziński Jerzy Libiąż Bieg 10 km parkrun ChrzanówTAK
302 Łoziński Damian BIelsko-Biała Bieg 10 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
303 Łucarz Anna Brzezinka Bieg 10 km Nessi TeamTAK
304 Łukowicz Piotr Dakowice Bieg 10 km Rozbiegane KomorowiceTAK
305 Machowski Artur Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
306 Maciejczyk Karolina Dankowice Bieg 10 km BrakTAK
307 Macura Ewelina Bielsko-Biała Bieg 10 km ZFTAK
308 Madej Józef Oświęcim Bieg 10 km Zadyszka OświęcimTAK
309 Madej Natalia Tychy Bieg 10 km Ada MasnaTAK
310 Madej Marek Chorzów Bieg 10 km BrakTAK
311 Madejczyk Iwona Stara Wieś Bieg 10 km BrakTAK
312 Madejski Dawid Żarki Bieg 10 km Lacho TeamTAK
313 Magiera Adam Imielin Bieg 10 km BrakTAK
314 Magiera Marek Bielsko-Biała Bieg 10 km Ultra Beskid SportTAK
315 Magiera Barbara Bielsko-Biała Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
316 Majdziak Marcin Brzeszcze Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
317 Makoś Tomek Jaworze Bieg 10 km BrakTAK
318 Malina Adam Bojszowy Bieg 10 km Świerczyniec RunningTAK
319 Malina Michalina Bojszowy Bieg 10 km GTS BojszowyTAK
320 Malinowski Krzysztof Gilowice Bieg 10 km Powoli do celuTAK
321 Mandrysz Aleksandra Lyski Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
322 Marcak Przemek Oświęcim Bieg 10 km Spiritual HomelandTAK
323 Marcisz Michal Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
324 Marek Rafał Goczałkowice-Zdrój Bieg 10 km KAC RUNNERSTAK
325 Marek Porębski Oświęcim Bieg 10 km Zadyszka Oświęcim /Speed team Brzeszcze TAK
326 Materny Anna Czeladź Marsz Nordic Walking 10 km #czeladzbiegaTAK
327 Matłaszek Radosław Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
328 Matusiak Marcin Wola Bieg 10 km PO WOLI DO CELUTAK
329 Matuszczyk Marek Rybnik Bieg 10 km RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMTAK
330 Matuszek Krzysztof Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km BrakTAK
331 Matyjaszek Barbara Brzeszcze Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
332 Mędrala Bartłomiej Pisarzowice Bieg 10 km BrakTAK
333 Mędrysa Michał Pławy Bieg 10 km BrakTAK
334 Michalak Teresa Bielsko-Biała Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
335 Miechurska-Młocek Monika Rzyki Bieg 10 km BrakTAK
336 Mieszczak Marcin Żywiec Bieg 10 km Decathlon Bielsko-BiałaTAK
337 Milkowski Jan Świętochłowice Bieg 10 km HarcioleTAK
338 Misiniec Bogdan Zubrzyca Górna Marsz Nordic Walking 10 km Pszczółka TeamTAK
339 Misztal Rafał Chrzanów Bieg 10 km Los Pantalones RojosTAK
340 Miszuta Tomasz Chrzanów Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
341 Miszuta Agnieszka Chrzanów Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
342 Mleczko Paweł Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
343 Młocek Jarosław Rzyki Bieg 10 km BrakTAK
344 Młocek Mikołaj Rzyki Bieg 10 km BrakTAK
345 Młynarczyk Krzysztof Wieprz Bieg 10 km BrakTAK
346 Mochel Kinga Kraków Bieg 10 km BrakTAK
347 Momot Paweł Jawiszowice Bieg 10 km ZADYSZKA OŚWIĘCIMTAK
348 Momot Krystyna Jawiszowice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
349 Moric Anna Pszczyna Bieg 10 km SPOT PszczynaTAK
350 Moskwa Sławomir Jawiszowice Bieg 10 km Speed Team BrzeszczeTAK
351 Mostowik Marcin Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
352 Mostowik Marek Jawiszowice Bieg 10 km BrakTAK
353 Mozgała Krzysztof Osiek k. Oświęcimia Bieg 10 km BrakTAK
354 Mudyn Rafał Wyry Bieg 10 km STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
355 Mudyn Karolina Wyry Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
356 Murański Piotr Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
357 Musialik Sabina Poekary sl Marsz Nordic Walking 10 km Lecymy DursTAK
358 Musik Łukasz Bielsko-biała Bieg 10 km ULTRA BESKID SPORTTAK
359 Myśliwiec Monika Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
360 Naglik Marcin Jawiszowice Bieg 10 km BrakTAK
361 Nagło Piotr Sosnowiec Bieg 10 km www.solvere.plTAK
362 Nec Dominika Mysłowice Bieg 10 km Kolorowa drużyna NessiTAK
363 Nec Grzegorz Mysłowice Bieg 10 km Wkurw teamTAK
364 Netkowski Wojciech Warszawa Marsz Nordic Walking 10 km Pasja Nordic WalkingTAK
365 Niemas Ania Błażejowice Bieg 10 km OYAMA KARATE BrzeszczeTAK
366 Niemczyk Anna Dankowice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
367 Niemczyk Tomasz Dankowice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
368 Niemiec Mirek Cieszyn Bieg 10 km BrakTAK
369 Niemiec Łukasz Kraków Bieg 10 km BrakTAK
370 Niepsuj Anna Swierklaniec Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
371 Niercad Tomasz Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
372 Niezgoda Jolanta Kraków Marsz Nordic Walking 10 km KijankiTAK
373 Norek Monika Wola Bieg 10 km BrakTAK
374 Nowak Łukasz Pszczyna Bieg 10 km BrakTAK
375 Nowak Michał Gilowice Bieg 10 km Buy BitcoinTAK
376 Nycz Marcin Janowice Bieg 10 km BrakTAK
377 Ogiegło Łukasz Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
378 Okrój Zbigniew Gliwice Bieg 10 km BrakTAK
379 Olejak Beata Bestwinka Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
380 Olejak Jacek Bestwinka Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
381 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg 10 km #czeladzbiegaTAK
382 Oleszkiewicz Artur Bielsko-biala Bieg 10 km BrakTAK
383 Olma Dariusz Jawiszowice Bieg 10 km Triathlon Training CenterTAK
384 Olma Teresa Przecieszyn Marsz Nordic Walking 10 km BLIZNIACZKI Z WE TAK
385 Opalska Karolina Brzeszcze Bieg 10 km Nessi TeamTAK
386 Opyrchał Tomasz Kraków Bieg 10 km ITMBW KRAKÓW TAK
387 Ordzowiały Piotr Osielec Marsz Nordic Walking 10 km LUX TORPEDA MAŁOPOLSKATAK
388 Osiecka Iwona Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
389 Pachut Juatyna Tychy Bieg 10 km Viking Training Center TAK
390 Pająk Grazyna Goczalkowice Marsz Nordic Walking 10 km Wloczy-kijki TAK
391 Panek Krzysztof Bieruń Bieg 10 km Team Papry TAK
392 Papała Leszek Łaziska Górne Bieg 10 km BrakTAK
393 Paprzyca Przemysław Zaborze Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
394 Pasko Ewelina Góra Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
395 Pasternak Magdalena Wilczkowice Bieg 10 km BrakTAK
396 Pasternak Tomasz Wilczkowice Bieg 10 km BrakTAK
397 Pastwa Grzegorz Jaienica Bieg 10 km BrakTAK
398 Pawlik NIkodem Wilkowice Bieg 10 km BrakTAK
399 Pawlus Ewelina Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
400 Pawlusiak Anna Bielany Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
401 Pełka Aneta Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
402 Pełka Maciej Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
403 Pękala Jacek Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
404 Pępek Łukasz rybarzowice Bieg 10 km Sol-DrewTAK
405 Pichner Jacek Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
406 Piczak Jarosław Kozy Bieg 10 km JabłuszkowaTAK
407 Piechaczek Izabela Goczałkowice-Zdrój Bieg 10 km BrakTAK
408 Piechoczek-Niezgoda Lucyna Żory Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
409 Piekarczyk Marcin Rajsko Bieg 10 km 52TAK
410 Piekiełko Tomasz Brzezinka Bieg 10 km BrakTAK
411 Pieron Zbigniew Zabrze Bieg 10 km BrakTAK
412 Pióro Grzegorz Oświęcim Bieg 10 km Zadyszka OświęcimTAK
413 Pipiro Grażyna Jastrzębie-Zdrój Bieg 10 km Kobiety na 5+TAK
414 Pipiro Grzegorz Jastrzębie-Zdrój Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
415 Pisarski Robert Tychy Bieg 10 km SzczekocinyTAK
416 Piwko Anna Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km ZFTAK
417 Piwowarczyk Paweł Dobczyce Bieg 10 km ROZBIEGANE DOBCZYCETAK
418 Płaza Andrzej Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km brakTAK
419 Płonka Małgorzata Poręba Wielka Bieg 10 km lecebochceTAK
420 Płuchowska Grazyna Bielsko-Biała Bieg 10 km 20TAK
421 Pocik Radosław Kobiernice Bieg 10 km UMKS Kęczanin TAK
422 Podbioł Zbigniew Jankowice Bieg 10 km Jankofans Myto TAK
423 Podbioł Dorota Jankowice Bieg 10 km Jankofans Myto TAK
424 Podeszwa Marek Rybnik Bieg 10 km RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEMTAK
425 Ponikiewska Małgorzata Pewel Mała Bieg 10 km BrakTAK
426 Poppek Dorota Ustroń Bieg 10 km BrakTAK
427 Porczyńska Patrycja Pszczyna Bieg 10 km SPOT PszczynaTAK
428 Pośpiech Jolanta Ruda Śłąska Marsz Nordic Walking 10 km BLIŹNIACZKI Z WETAK
429 Prokop Elżbieta Gliwice Bieg 10 km Biegaj z trenerami TAK
430 Prucnal Zbigniew Jasło Bieg 10 km elko24.plTAK
431 Przewoźnik Marek Brzeszcze Bieg 10 km Zadyszka Oświęcim/Drużyna Jezusa.plTAK
432 Przyłudzki Janusz Mikołów Bieg 10 km BrakTAK
433 Ptak Zbigniew Kozy Bieg 10 km B$ZK RELAK$TAK
434 Pucka Dawid Dankowice Bieg 10 km NAMÓWILI MNIETAK
435 Pudzisz Ryszard Ludzmierz Bieg 10 km MOK MSZANA DOLNATAK
436 Puskarz Angelika Balice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
437 Pyrek - Papciak Dorota Przeciszów Bieg 10 km BrakTAK
438 Raczyńska Aleksandra Chorzów Marsz Nordic Walking 10 km STADION ŚLĄSKITAK
439 Raff Damian Tychy Marsz Nordic Walking 10 km RUNHOGS TYCHYTAK
440 Raff Monika TYCHY Marsz Nordic Walking 10 km RUNHOGS TYCHYTAK
441 Rajek Magdalena Częstochowa Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
442 Rajek Tomasz Częstochowa Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
443 Raźniak Beata Jastrzębie-Zdrój Bieg 10 km Kobiety na 5+TAK
444 Reinert Aleksandra Pszczyna Bieg 10 km BrakTAK
445 Repliński Marek Trzebinia Bieg 10 km Parkrun ChrzanówTAK
446 Rogóż Kamil Będzin Bieg 10 km BrakTAK
447 Romańska Katarzyna Katowice Marsz Nordic Walking 10 km #CzeladzbiegaTAK
448 Romański Bartłomiej Jawiszowice Bieg 10 km BrakTAK
449 Rothkegel Joanna Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
450 Rothkegel Paweł Bielsko-Biała Bieg 10 km ROTHTAK
451 Rozmus Ewa Góra Bieg 10 km PoWoli do CeluTAK
452 Rozmus Wojciech Góra Bieg 10 km PoWoli do CeluTAK
453 Rozmus Marzena Bojszowy Nowe Bieg 10 km ŚWIERCZYNIEC RUNNINGTAK
454 Rozmus-Orczyk Anna Kozy Bieg 10 km Kozy biegają, a nie skaczą!TAK
455 Rumianek Mateusz Przeciszów Bieg 10 km 1987TAK
456 Rusinek Michał Krakow Bieg 10 km 1984TAK
457 Rybarz Witold Brzeszcze Bieg 10 km Oświęcimski Klub KarateTAK
458 Rybiński Łukasz Ruda Śląska Bieg 10 km EŁKA TeamTAK
459 Rygiel Grzegorz Ligota Bieg 10 km SZWAGRY TEAMTAK
460 Ryś Wacław Myślenice Bieg 10 km Zarabie-biegaTAK
461 Rzepka Michał Tychy Bieg 10 km Team PapryTAK
462 Sadłos Piotr Olkusz Bieg 10 km BrakTAK
463 Sadowski Tomasz Sosnowiec Marsz Nordic Walking 10 km W Pogoni Za DuchemTAK
464 Sadowski Mieczysław Zawiercie Bieg 10 km BrakTAK
465 Sałapatek Sara Kraków Bieg 10 km BrakTAK
466 Sambak Tadeusz Brzeszcze Bieg 10 km Zadyszka OświęcimTAK
467 Setkiewicz Adam Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
468 Setla Klaudia Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
469 Siata Daniel Trzebinia Bieg 10 km parkrun ChrzanówTAK
470 Sidzina Arek Bielsko-Biała Bieg 10 km TI AutomotiveTAK
471 Siedmina Paweł Dankowice Bieg 10 km ZFTAK
472 Sienkiewicz Gabriela Wola Bieg 10 km PoWoli do celuTAK
473 Sikora Gregor Kraków Bieg 10 km 80RTAK
474 Sikora-Szot Kamila Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
475 Sinka Damian Pszczyna Bieg 10 km Pszczyna BiegaTAK
476 Sitko Adam Bojszowy Bieg 10 km Brothers Team - Jak daleko nogi poniosąTAK
477 Sitko Grzegorz Chorzów Bieg 10 km Brothers Team-Jak daleko nogi poniosąTAK
478 Skarbarczyk Wiesław Wola Bieg 10 km PoWoli do celuTAK
479 Skęczek Arkadiusz Gilowice Bieg 10 km BrakTAK
480 Skoczykłoda Roman orzesze Marsz Nordic Walking 10 km stadion śląskiTAK
481 Skoczylas-Ligocka Anna Stróża Bieg 10 km BrakTAK
482 Skotnica Karolina Pszczyna Bieg 10 km SPOT PszczynaTAK
483 Słonka Jakub Mysłowice Bieg 10 km BrakTAK
484 Słowik Kornelia Wola Bieg 10 km PoWoli do celuTAK
485 Słupianek Sonia Katowice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
486 Słupianek Paweł Katowice Marsz Nordic Walking 10 km Lecymy DurśTAK
487 Smalec Sebastian Libiąż Bieg 10 km BrakTAK
488 Smolik Janusz Kraków Marsz Nordic Walking 10 km KIJANKITAK
489 Smulska Monika Lubsko Bieg 10 km BrakTAK
490 Sobański Mateusz Wisła Wielka Bieg 10 km BrakTAK
491 Soból Krzysztof Jawiszowice Marsz Nordic Walking 10 km PATYKIEM PISANE 505TAK
492 Sojka Wojciech Jankowice Bieg 10 km PATYKIEM PISANE TAK
493 Sojka Grażyna Brzeszcze Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
494 Sokołowska Anna Meszna Bieg 10 km BrakTAK
495 Sokołowski Sławomir kęty Bieg 10 km BrakTAK
496 Sokół- Oleś Ewelina Pawłowice Bieg 10 km RUNTEAM PawłowiceTAK
497 Solarz Paulina Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
498 Solka Daniel Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
499 Soska Michał Wisła Bieg 10 km BrakTAK
500 Sosna Daria Dankowice Bieg 10 km BrakTAK
501 Sowula Weronika Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
502 Stalmach Sławomir ŁĄKA Bieg 10 km Pszczyna Biega TAK
503 Stankiewicz Robert Radziechowy Bieg 10 km BrakTAK
504 Stankiewicz Anna Radziechowy Bieg 10 km BrakTAK
505 Stańczak Anna Czaniec Bieg 10 km wkurw_teamTAK
506 Stańczyk Andrzej Wola Marsz Nordic Walking 10 km Górnik WolaTAK
507 Stańczyk Krystyna Wola Marsz Nordic Walking 10 km TruchtaczeTAK
508 Starzyk Jacek Olkusz Bieg 10 km BrakTAK
509 Starzyk Bożena Olkusz Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
510 Stasicki Sławomir Zabrzeg Bieg 10 km ZFTAK
511 Staszewski Henryk Chorzów Bieg 10 km Gibkie SzłapyTAK
512 Staszkiewicz Wacław Bestwina Bieg 10 km Bestwina BiegaTAK
513 Stawicki Grzegorz Pawłowice Bieg 10 km RUNTEAM PawłowiceTAK
514 Stec Kuba Godziszka Bieg 10 km Decathlon Bielsko-BialaTAK
515 Stefanów Mirosław Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km WKU BIELSKO-BIAŁATAK
516 Stiller Karol Kusięta Marsz Nordic Walking 10 km Kabex Podkowa Janów TAK
517 Stolarczyk Aleksandra Pawłowice Bieg 10 km RUNTEAM PawłowiceTAK
518 Stolarzewicz Mariusz Jawiszowice Bieg 10 km BIG FAT RUNNERTAK
519 Sudoł Irena Skoczów Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
520 Surmiak Dawid Jawiszowice Bieg 10 km BrakTAK
521 Suszka Arkadiusz Jaworzynka Bieg 10 km Trio JaworzynkaTAK
522 Szajer Jadwiga Rybnik Marsz Nordic Walking 10 km Rybnicki Klub Nordic WalkingTAK
523 Szałaś Maciej Wielkie Drogi Bieg 10 km BrakTAK
524 Szałaś Anna Wielkie Drogi Bieg 10 km BrakTAK
525 Szałaśny Paweł Brzeszcze Bieg 10 km Star trekTAK
526 Szatan Michał Bulowice Bieg 10 km Kobylarnia running teamTAK
527 Szcząchor Judyta Bytom Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
528 Szczelina Marta Brzeszcze Bieg 10 km Speed Team BrzeszczeTAK
529 Szczęsny Krzysztof Knurów Bieg 10 km BrakTAK
530 Szczypka Jacek Pszczyna Bieg 10 km SPOT PszczynaTAK
531 Szczypka Alina Pszczyna Bieg 10 km SPOT PszczynaTAK
532 Szendzielorz Patryk Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km Szwagry TeamTAK
533 Szendzielorz Ilona Ruda Śląska Marsz Nordic Walking 10 km Stadion ŚląskiTAK
534 Szewczyk Monika Kraków Bieg 10 km Brzyski Tri TeamTAK
535 Szklanny-Reclik Elżbieta Pszczyna Bieg 10 km SPOT Pszczyna TAK
536 Szkoda Magda Łąka Bieg 10 km BrakTAK
537 Szkudlarek Artur Andrychów Bieg 10 km Andrychów RunningTAK
538 Szłapa Urszula Czarków Bieg 10 km SPOT PszczynaTAK
539 Szłapa Marta Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
540 Szopa Beniamin Chrzanów Bieg 10 km Parkrun ChrzanówTAK
541 Szutta Jacek Przeciszów Bieg 10 km BrakTAK
542 Szwed Renata Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km ZFTAK
543 Szweda Krzysztof Pszczyna Bieg 10 km Esa teamTAK
544 Śliwka Beata Dzięgielów Marsz Nordic Walking 10 km OLZA CIESZYNTAK
545 Śliwka Arkadiusz Dzięgielów Bieg 10 km OLZA CIESZYNTAK
546 Śmigielska Monika Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
547 Świąder Adam Przecieszyn Bieg 10 km BrakTAK
548 Świderska Anna Wola Bieg 10 km PoWoli do CeluTAK
549 Świerczek Anna Katowice Bieg 10 km BrakTAK
550 Świerkot Przemek Ligota Bieg 10 km Kaj Ta Meta TAK
551 Świerkot Dominika Decathlon Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
552 Talik Monika Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km BrakTAK
553 Talik Klaudia Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
554 Tarańska Dorota Bujaków Bieg 10 km BrakTAK
555 Tarański Marek Bujaków Bieg 10 km BrakTAK
556 Targiel Łukasz Tychy Bieg 10 km Bumerang TeamTAK
557 Toczek Wioleta Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
558 Tokarz Joanna Piekary Śląskie Marsz Nordic Walking 10 km Lecymy DurśTAK
559 Tomasiczek Dawid Dankowice Bieg 10 km Rozbiegani PasjonaciTAK
560 Tomczyk Piotr Czesław Piasek Bieg 10 km WILD RUNNERS CLUBTAK
561 Torbiński Wiesław Jastrzębie-Zdrój Bieg 10 km Szare MorsyTAK
562 Tosnowiec Radosława Jawiszowice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
563 Trąba Piotr Bielsko - Biała Bieg 10 km ASC RUNNING TEAMTAK
564 Trąba Ania Bielsko - Biała Bieg 10 km ASC RUNNING TEAMTAK
565 Treliński Mariusz Pszczyna Bieg 10 km Pszczyna BiegaTAK
566 Trepka Rafał Czechowice Dziedzice Bieg 10 km BrakTAK
567 Tuszyński Dawid Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
568 Tyczyńska Paulina Bielsko-Biała Bieg 10 km Szybkie Żółwie TAK
569 Tyczyńska Małgorzata Pogwizdów Bieg 10 km Szybkie ŻółwieTAK
570 Tytko Bartłomiej Tychy Bieg 10 km BrakTAK
571 Urbanek Małgorzata Bielsko Biała Bieg 10 km Margo TeamTAK
572 Urbanek Zbyszek Pszczyna Bieg 10 km anilewEdiwaDlimaKTAK
573 Urbaniak Witek Czechowice-dziedzice Bieg 10 km Rozbiegamy to - miasto Czechowice-DziedziceTAK
574 Walczyńska Karolina Tychy Bieg 10 km RUNHOGS TychyTAK
575 Waleczek Krzysztof Łąka Bieg 10 km Łąka biegaTAK
576 Wantulok Paweł Cieszyn Bieg 10 km BrakTAK
577 Warzecha Joanna Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
578 Wasztyl Sylwia Bielsko Biała Bieg 10 km BrakTAK
579 Wasztyl Tomasz Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
580 Welber Michał Nowe Miasto nad Pilicą Bieg 10 km Lacho Team TAK
581 Węgrzyn Ewa Ćwiklice Bieg 10 km Spot PszczynaTAK
582 Widuch Łukasz Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
583 Widuch Piotr Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
584 Wieczorek Klaudia Jastrzębie Zdrój Bieg 10 km BrakTAK
585 Wieczorek Henryk Goczałkowice Zdrój Bieg 10 km Hajna LotoTAK
586 Wielopolski Łukasz Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
587 Wielopolski Michał Bielsko-Biała Bieg 10 km BrakTAK
588 Więcław Marian Niepołomice Bieg 10 km BrakTAK
589 Wiktorzak Michał Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK
590 Wilczyński Franciszek Jaworzno Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
591 Witkowska Maria Katowice Marsz Nordic Walking 10 km Unia MiastTAK
592 Witula Joanna Łąka Bieg 10 km BrakTAK
593 Wodniak Angela Wola Bieg 10 km PoWoli do celuTAK
594 Wojciech Dorota Góra Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
595 Wojciechowski Tadeusz Dąbrowa Górnicza Marsz Nordic Walking 10 km DNTTAK
596 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz Nordic Walking 10 km Lecymy DurśTAK
597 Wojtas Arkadiusz Wola Bieg 10 km Po Woli do celu.TAK
598 Wojtoń-Stawicka Małgorzata Pawłowice Bieg 10 km RUNTEAM PawłowiceTAK
599 Wolak Krystyna Jastrzębie-Zdrój Marsz Nordic Walking 10 km Kobiety na 5+TAK
600 Wolant Sylwester Brzeszcze Bieg 10 km MASTERS Brzeszcze TAK
601 Wolas Anna Brzeszcze Bieg 10 km BrakTAK
602 Wołoszyn Ryszard Bielsko - Biała Bieg 10 km WAPIENICKI TEAMTAK
603 Worwa Dorota Jawiszowice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
604 Woźniak Adam Mikołów Bieg 10 km STS BIEGATON MIKOŁÓWTAK
605 Wójcik Mikołaj Przecieszyn Bieg 10 km BrakTAK
606 Wójcik Paweł Brzeszcze Bieg 10 km Zadyszka Oświęcim /speed team Brzeszcze TAK
607 Wójcik Marcin Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km BrakTAK
608 Wróbel Agnieszka Janowice Bieg 10 km BrakTAK
609 Wróblewski Jan Marian Bielsko-Biała Bieg 10 km SOUNIQ KS SPRINT BIELSKO-BIAŁA TAK
610 Wysocka Agnieszka Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km RyTM Czechowice-DziedziceTAK
611 Wysocki Tomasz Czechowice-Dziedzice Bieg 10 km RyTM Czechowice-DziedziceTAK
612 Wyszyński Piotr Libiąż Bieg 10 km BrakTAK
613 Zakrzewski Tomasz Dankowice Bieg 10 km BrakTAK
614 Zastawny Łukasz Libiąż Bieg 10 km BrakTAK
615 Zawadzki Tyberiusz Golasowice Bieg 10 km BrakTAK
616 Zielińska Urszula Katowice Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
617 Zielińska Klaudia Oświęcim Bieg 10 km parkrun ChrzanówTAK
618 Ziemińska Danuta Brzeszcze Marsz Nordic Walking 10 km BrakTAK
619 Zimny Ireneusz Rybnik Bieg 10 km Decathlon Rybnik & Przyjaciele TAK
620 Ziobro Tomasz Krosno Bieg 10 km 1978TAK
621 Ziomek Tomasz Bielsko-Biała Bieg 10 km Decathlon Bielsko-Biała TAK
622 Żak Jakub Rajsko Bieg 10 km OYAMA KARATE BRZESZCZETAK
623 Żak Wojtek Rajsko Bieg 10 km BrakTAK
624 Żelech Grzegorz Wola Bieg 10 km PoWoli do celuTAK
625 Żuchowicz Elżbieta Dąbrowa Górnicza Marsz Nordic Walking 10 km Medicover RunTAK
626 Żurek Michał Oświęcim Bieg 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту