Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

ZIMOWA KARPACKA PIĄTKA

Miejsce i termin: Przemyśl, 2019-02-17
Organizator: ORGANIZATOR
Stowarzyszenie Przemyski Klub Biegacza.
WSPÓŁORGANIZATOR
Urząd Miasta w Przemyślu
KONTAKT
Dyrektor zawodów
Mieczysław Jałocha tel. 608511542 m.jalocha@poczta.onet.pl
Zastępca Dyrektora
Daniel Dryniak tel. 693 946 448 danieldryniak@gmail.com
Koordynator biegu
Barbara Jałocha tel. 608511653 barjal@poczta.onet.pl

Opis zawodów: Start i meta – Przemyśl ul. Rynek godzina 10:00
Dystans 5 km
TRASA
• 1 pętla.
• Pofałdowana (teren Parku Miejskiego i Rynek w Przemyślu).
• Nawierzchnia kamienista, brukowa, fragmentami miękka.
• Trasa nie posiada atestu PZLA, ale będzie oznakowana i zabezpieczona.
• Zawodników obowiązuje limit czasu wynoszący 60 minut.
• Biuro zawodów, szatnie oraz depozyt znajdować się będzie w budynku Urzędu Miasta w Przemyślu ul. Rynek 1.
• Biuro zawodów czynne będzie w niedzielę, 17 lutego 2018 r. w godz. 7:30 – 9:30

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: • Zapisy do biegu odbywają się przy pomocy formularza elektronicznego dostępnego na stronie: http://chronotex.pl/ do dnia 10 lutego 2019 r. lub osobiście 17 lutego 2019r. w biurze zawodów – tylko w przypadku wolnego limitu zgłoszeń. Organizator może odmówić przyjęcia zgłoszenia z innych przyczyn.
• Za zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej.
• Opłata startowa 30 zł, w biurze zawodów 50 zł.
• Opłatę startową należy wpłacać poprzez system online.
Limit zawodników: 306
Strona WWW: http://przemyskiklubbiegacza.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Albrycht Katarzyna Krościenko Wyżne Bieg 5 km BrakTAK
2 Amarowicz Jacek Przemyśl Bieg 5 km 5 BSP/ Przemyśl Klub BiegaczaTAK
3 Andrasz Paweł Przemyśl Bieg 5 km SP Słupsk TAK
4 Artym Magdalena Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
5 Artym Jakub Przemyśl Bieg 5 km UKS Tempo 5TAK
6 Ast Grzegorz Jedlicze Bieg 5 km Amstaff Team JedliczeTAK
7 Babińska Inga Przemyśl Bieg 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA, IPATAK
8 Bachor Damian Surmaczówka Bieg 5 km BrakTAK
9 Bajsarowicz Maciej Kramarzówka Bieg 5 km BrakTAK
10 Bal Barbara Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
11 Bal Robert Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza/ Regia CivitasTAK
12 Bal Łukasz Krzywcza Bieg 5 km 5 bspTAK
13 Banasik Monika Pruchnik Bieg 5 km BrakTAK
14 Banasik Krzysztof Pruchnik Bieg 5 km BrakTAK
15 Banaś Mateusz Wierzbna Bieg 5 km KPP Jarosław IPA Przemyśl TAK
16 Banicka Agnieszka Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
17 Baran Andrzej Jodłowa Bieg 5 km 1975TAK
18 Baran Krzysztof Przemysl Bieg 5 km BrakTAK
19 Bartoszko Lucyna Żurawica Bieg 5 km BrakTAK
20 Bednarczyk Dariusz Przemyśl Bieg 5 km 5 bspTAK
21 Bembenek Andrzej zielona góra Bieg 5 km PTB Bembenki TAK
22 Bembenek Jan Przemyśl Bieg 5 km PTB BembenkiTAK
23 Bembenek Wojciech Przemysl Bieg 5 km BrakTAK
24 Bielakowski Rafał Nowa Dęba Bieg 5 km BrakTAK
25 Bieliszak Maciej Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
26 Bijoś Krzysztof Rzeszów Bieg 5 km BrakTAK
27 Bik Marcin Rzeszów Bieg 5 km BrakTAK
28 Biliński Tomasz Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
29 Błoniarz Bartłomiej Rogoźnica Bieg 5 km BrakTAK
30 Bobala Krystian Przemyśl Bieg 5 km Przemyskie SercaTAK
31 Bocek Sławomir Boguchwała Bieg 5 km Wataha TAK
32 Borys Andrzej Łazy Bieg 5 km BrakTAK
33 Broda Grzegorz Bobrówka Bieg 5 km BrakTAK
34 Bronhard Rafał Rzeszow Bieg 5 km BrakTAK
35 Buciora Paweł Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
36 Buczko Grzegorz Lubaczów Bieg 5 km Biegomania LubaczówTAK
37 Buksa Tomasz Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
38 Buksa Andżelika Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
39 Burak Adam Przemyśl Bieg 5 km 1 bczTAK
40 Burak Bartłomiej Przemyśl Bieg 5 km SP 16 PrzemyślTAK
41 Chajdaś Mateusz Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
42 Chlebek Tomasz Rzeszów Bieg 5 km ResoviaTAK
43 Cholewa Beata Łańcut Bieg 5 km Husaria Race TeamTAK
44 Choma Robert Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
45 Chrzanowski Mateusz Święte Bieg 5 km 5 bspTAK
46 Ciećko Magdalena Przemyśl Bieg 5 km Zatkało KakałoTAK
47 Ciepałowicz Ewa Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
48 Cwynar Damian Orły Bieg 5 km Night Runners WrocławTAK
49 Cwynar Marta Orły Bieg 5 km BrakTAK
50 Cwynar Krzysztof Orły Bieg 5 km BrakTAK
51 Cynk Adam Manasterz Bieg 5 km Przeworska Grupa BiegowaTAK
52 Czernicki Marcin Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
53 Czubiński Jakub Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
54 Czura Renata Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
55 Demski Witold Przemysl Bieg 5 km BrakTAK
56 Dębiec Przemysław Rzeszów Bieg 5 km BrakTAK
57 Domin Danuta Dubiecko Bieg 5 km BrakTAK
58 Domin Łukasz Dynów Bieg 5 km Aktywny DynówTAK
59 Duszczak Radosław Przemyśl Bieg 5 km Gang KotaTAK
60 Fedio Marek Ostrów Bieg 5 km 5 BSP/Przemyski Klub Biegacza TAK
61 Filipiński Bartosz Łańcut Bieg 5 km SuperklubBTAK
62 Fin-Szumowski Waldemar Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
63 Fleszar Andrzej Duńkowice Bieg 5 km WŻW RzeszówTAK
64 Folta Michał Przemyśl Bieg 5 km Przemyśl BearsTAK
65 Furman Brygida Krzemienica Bieg 5 km BrakTAK
66 Galanty Bartłomiej Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
67 Gancarz Rafał Rzeszów Bieg 5 km BrakTAK
68 Gaweł Damian Maćkowice Bieg 5 km BrakTAK
69 Gaweł Robert Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
70 Gaweł Marzena Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
71 Gaweł-Myczko Agnieszka Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
72 Golik Paweł Medyka Bieg 5 km BrakTAK
73 Górecki Patryk Jarosław Bieg 5 km PG FOTOTAK
74 Grabowski Damian Orły Bieg 5 km KM PSP PrzemyślTAK
75 Grabska Jagoda Rzeszów Bieg 5 km Spartan Training Group RzeszówTAK
76 Gradowska Katarzyna Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
77 Grasza Ireneusz Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
78 Grzybowska Sylwia Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza, www.parastyle.plTAK
79 Gudz-Kiciński Piotr Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
80 Hadam Ewa Dynów Bieg 5 km Spartan Race Training GroupTAK
81 Hamryszczak Beata Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
82 Hamryszczak Janusz Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
83 Harłacz Artur Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
84 Hataś Agnieszka Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
85 Hendzel Łukasz Ciemięrzowice Bieg 5 km 5 BSPTAK
86 Jakubów Krzysztof Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
87 Jakubów Magdalena Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
88 Jałocha Mieczysław Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
89 Janzer Janusz Przemyśl Bieg 5 km PKB PrzemyślTAK
90 Jaroch Jakub Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
91 Jaroch Rafał Wyszatyce Bieg 5 km 5 bspTAK
92 Jaroch Kamil Przemysl Bieg 5 km BrakTAK
93 Jusyp Eliza Przemyśl Bieg 5 km PTC Przemyśl TAK
94 Kaczmar Ireneusz Przemyśl Bieg 5 km Szafa BiegaczaTAK
95 Kalinowska Ewa Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
96 Kamińska Agnieszka Czudec Bieg 5 km BrakTAK
97 Kaniecki Paweł Przemyśl Bieg 5 km MIEJSCE Blok BTAK
98 Karwowski Maciej Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
99 Kic Damian Ujkowice/Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
100 Kic Ewelina Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
101 Kic Monika Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
102 Kicińska Anna Przemyśl Bieg 5 km UKS TEMPOTAK
103 Kielar Krzysztof Przemysl Bieg 5 km DemonteamTAK
104 Kilian Rafał Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
105 Kiper Maciej Jarosław Bieg 5 km JAROSLAWSKI BIEGACZATAK
106 Kipp Zbigniew Przemysl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
107 Klatka Aleksander Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
108 Klinger Weronika Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
109 Kłósek Zenon Szkodna Bieg 5 km BrakTAK
110 Kobylarz Piotr Rzeszów Bieg 5 km Rzeszowskie Gazele i GepardyTAK
111 Komorowski Artur Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
112 Konowalczuk Łukasz Lubaczów Bieg 5 km Student-Wyższa Szkoła Inżynieryjno-Ekonomiczna w RTAK
113 Kopczak Agata Sanok Bieg 5 km BrakTAK
114 Kopczyk Waldemar Przemyśl Bieg 5 km BCG PrzemyślTAK
115 Korzeniowski Władysław Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
116 Kosior Krzysztof Żołynia Bieg 5 km BrakTAK
117 Kosterkiewicz Marcin Przemyśl Bieg 5 km Koster I FamiliaTAK
118 Koterbicka-Paśko Agnieszka Przemyśl Bieg 5 km Elektronik ZSEiOTAK
119 Kowalczyk Dagmara Bazanowka Bieg 5 km BrakTAK
120 Kowieszko Marcin Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
121 Kozioł Mariusz Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
122 Krajewska Anna Święte Bieg 5 km BrakTAK
123 Krajewski Miłosz Święte Bieg 5 km BrakTAK
124 Krawczyk Beata Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
125 Kruba Marcin Cieszacin Wielki Bieg 5 km Jarosławska Grupa Biegowa SokółTAK
126 Kruszyński Marek Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
127 Kruszyński Paweł Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
128 Kuczma Piotr Rzeszów Bieg 5 km Projektant RzeszówTAK
129 Kuczynski Krystian Przemyśl Bieg 5 km 5bspTAK
130 Kulawik Patryk Przemyśl Bieg 5 km P A T K A C R E WTAK
131 Kunert Andrzej Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
132 Kurdybacha Paweł Radymno Bieg 5 km BrakTAK
133 Kuropatwa Kazimierz Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
134 Kuropatwa Gabriel Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
135 Kurzydło Krystian Markowce Bieg 5 km TG Sokół SanokTAK
136 Kurzydło Marcin Przemyśl Bieg 5 km 5bspTAK
137 Kuśnierz Krzysztof Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
138 Kwiatek Łukasz Rzeszów Bieg 5 km BrakTAK
139 Kwieciński Jerzy Warszawa Bieg 5 km BrakTAK
140 Kwoka Roman Bobrówka Bieg 5 km BrakTAK
141 Kwolik Mateusz Nowa Dęba Bieg 5 km BrakTAK
142 Lach Mateusz Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
143 Lula Jarosław Dobrucowa Bieg 5 km KP PSP JasłoTAK
144 Łabudzka Anna Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
145 Łabuz Paweł Rzeszów Bieg 5 km PAVLO TEAMTAK
146 Łańcucki Łukasz Żurawica Bieg 5 km BrakTAK
147 Łapa Dariusz Przeworsk Bieg 5 km BrakTAK
148 Łapińska Anna Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza / Jump StarsTAK
149 Łukaczyk Marcin Przemyśl Bieg 5 km BRICOMARCHE TAK
150 Łukaczyk Dominik Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
151 Łukasik Paweł Rapy Dylańskie Bieg 5 km RAPY MASTERSTAK
152 Łukasik Zbyszek Rapy Dylańskie Bieg 5 km RAPY MASTERSTAK
153 Łukaszek Tomasz Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
154 Łuszczyc Krzysztof Rzeszów Bieg 5 km BrakTAK
155 Łuszczyc Anna Rzeszów Bieg 5 km BrakTAK
156 Macek Bogusława Wyszatyce Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
157 Magda Arkadiusz Krzemienica Bieg 5 km BrakTAK
158 Makuch Joanna Cieszanów Bieg 5 km Biegomania Lubaczów TAK
159 Malik Grzegorz Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
160 Małek Andrzej Przemysl Bieg 5 km BrakTAK
161 Markowski Piotr Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
162 Marszałek Patryk Rzeszów Bieg 5 km CWKS Resovia Rzeszów TAK
163 Martyn Kamila Bachow Bieg 5 km BrakTAK
164 Masternak Izabela ORŁY Bieg 5 km BrakTAK
165 Mazur Mateusz Rzeszów Bieg 5 km WŻW RzeszówTAK
166 Mierzwa Mariusz Jarocin Bieg 5 km 32 Batalion lekkiej piechoty NiskoTAK
167 Mikoś Dariusz Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
168 Mikulski Robert Krakow Bieg 5 km Wydział Żandarmerii Wojskowej w Rzeszowie TAK
169 Mocio Michał Przemyśl Bieg 5 km Przemyskie SercaTAK
170 Morawski Konrad Oleszyce Bieg 5 km RUN RUN OleszyceTAK
171 Mul Mariusz Sieniawa Bieg 5 km Active Team Brzóza KrólewskaTAK
172 Nanowska Amelia Jaksmanice Bieg 5 km BrakTAK
173 Natoński Grzegorz Żołynia Bieg 5 km BrakTAK
174 Niedźwiedź Bartosz Warszawa Bieg 5 km OTW2TAK
175 Niemiec Karol Krasiczyn Bieg 5 km AutoFix TAK
176 Nodżak-Osieczko Katarzyna Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
177 Nowakowski Wiesław Przemyśl Bieg 5 km -TAK
178 Nykel Dariusz Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
179 Nykiel Tomasz Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
180 Obroślak Grzegorz Lubaczów Bieg 5 km Biegomania Lubaczów TAK
181 Oczoś Hubert Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
182 Oszczypko Piotr Przemyśl Bieg 5 km Przemyśl BearsTAK
183 Pajda Ewa Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
184 Panek Krzysztof Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
185 Paśko Rafał Przemyśl Bieg 5 km Teatr S.A.N. - Przemyski Klub BiegaczaTAK
186 Pawlak Anna Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
187 Pecka Gosia Blazowa Bieg 5 km RunBabyRunTAK
188 Pempuś Bernard Przemyśl Bieg 5 km UKS Tempo 5, Przemyski Klub BiegaczaTAK
189 Pempuś Magdalena Przemysl Bieg 5 km UKS Tempo 5TAK
190 Pempuś Remigiusz Przemysl Bieg 5 km UKS Tempo 5TAK
191 Perczyk Grzegorz Malkowice Bieg 5 km BrakTAK
192 Piejko Agnieszka Orzechowce Bieg 5 km BrakTAK
193 Piejko Karolina Lublin Bieg 5 km BrakTAK
194 Pietruś Justyna Buszkowice Bieg 5 km BrakTAK
195 Piszcz Dariusz Rzeszow Bieg 5 km BrakTAK
196 Piszczek Stanisław Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
197 Plis Sławek Przemyśl Bieg 5 km -TAK
198 Podolak Piotr Nehrybka Bieg 5 km ŚlęzakteamTAK
199 Polański Tomasz Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
200 Popiołek Rafał Rzeszów Bieg 5 km Husaria Race TeamTAK
201 Potoczny Krzysztof Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
202 Potoczny Paweł Przedmiescie dubieckie Bieg 5 km BrakTAK
203 Prokop Leszek Przemyśl Bieg 5 km IPA Region Bieszczadzki SGTAK
204 Przybylska Barbara Przemysl Bieg 5 km BrakTAK
205 Rabiejewski Zbigniew Chmielnik Bieg 5 km WŻW RzeszówTAK
206 Radyk Joanna Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
207 Radyk Jakub Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
208 Radyk Anna Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
209 Radyk Aleksandra Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
210 Radziejowski Aleksander Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
211 Rawska - Śmieciuch Anna Lubaczów Bieg 5 km Biegomania LubaczówTAK
212 Rohan Iwona Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
213 Roik Tomasz Szczucin Bieg 5 km biegam dla basiTAK
214 Rusinowski Rafał Medyka Bieg 5 km BrakTAK
215 Ryś Katarzyna Olszany Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
216 Rzeźniczek Iwona Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
217 Sala Zbigniew Stobierna Bieg 5 km BrakTAK
218 Sałdan Barbara Buszkowice Bieg 5 km BrakTAK
219 Sałdan Krzysztof Buszkowice Bieg 5 km BrakTAK
220 Sanocka Małgorzata Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
221 Sanocki Maciej Ujkowice Bieg 5 km Brak
222 Sikon Grzegorz Mlodowice Bieg 5 km 5bspTAK
223 Skiba Witold Lubaczów Bieg 5 km Sanitex Biegomania LubaczówTAK
224 Skrzypek Wojciech Jarosław Bieg 5 km WICHURA JAROSŁAWTAK
225 Skubisz Aleksandra Dynów Bieg 5 km aktywny dynówTAK
226 Smyła Wojciech Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
227 Sobaszek Damian Rz Bieg 5 km BrakTAK
228 Sobejko Artur Bolestraszyce Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
229 Socha Marcin Dynów Bieg 5 km Aktywny DynówTAK
230 Solarz Wiesław Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
231 Solarz-Kowalska Agata Krasiczyn Bieg 5 km BrakTAK
232 Solińska Magdalena Jankowice Bieg 5 km BrakTAK
233 Solski Sebastian Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
234 Sołtysiak Krystyna Jawornik Bieg 5 km Spartan Race Training GroupTAK
235 Sosnowski Wojciech Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
236 Sowa Tomasz Nienadowa Bieg 5 km BrakTAK
237 Stachurski Mirosław Rzeszów Bieg 5 km Spartan Training Group RzeszówTAK
238 Stadnik Wojciech Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
239 Stadnik Renata Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
240 Stadnik Piotr Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
241 Stasiowski Piotr Brzóza Królewska Bieg 5 km NGB/ Stajnia balonaTAK
242 Staszowski Paweł Pruchnik Bieg 5 km BrakTAK
243 Stefańska Maria Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
244 Stefański Ireneusz Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
245 Strzelec Justyna Przemyśl Bieg 5 km KU AZS UP KrakówTAK
246 Sura Jan Przemyśl Bieg 5 km 34 blpTAK
247 Surmacz Sławek Przemyśl Bieg 5 km Szafa biegacza TAK
248 Surmiak Piotr Żurawica Bieg 5 km BrakTAK
249 Sutyła Waldemar Jasionka Bieg 5 km BrakTAK
250 Sycz Barbara Kniażyce Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
251 Szadurski Tomasz Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
252 Szczepanik Joanna Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
253 Szczepanik Teresa Przemyśl Bieg 5 km PRZEMYSKI KLUB BIEGACZATAK
254 Szczyrba Damian Nosówka Bieg 5 km BrakTAK
255 Szkoła Mateusz Pruchnik Bieg 5 km Aktywny PruchnikTAK
256 Szkulski Krystian Przemyśl Bieg 5 km 5 Batalion Strzelców PodhalańskichTAK
257 Szot Maria Ujazd Bieg 5 km BrakTAK
258 Szpetman Jakub Bolestraszyce Bieg 5 km OSP BolestraszyceTAK
259 Szwedka Piotr Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
260 Szwedka Agata Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub Biegacza TAK
261 Szybiak Waldemar Przemyśl Bieg 5 km Agona W&MTAK
262 Szybiak Joanna Krzywcza Bieg 5 km Agona W&MTAK
263 Szybiak Maciej Krzywcza Bieg 5 km Agona W&MTAK
264 Ścibor Jarosław Przemyśl Bieg 5 km 5Bsp/PKBTAK
265 Ścibor Kamil Nienadowa Bieg 5 km BrakTAK
266 Ślęzak Bartosz Kraków Bieg 5 km 1992TAK
267 Ślimak Anna Bachów Bieg 5 km BrakTAK
268 Ślimak Miłosz Bachów Bieg 5 km BrakTAK
269 Śnieżek Piotr Przemyśl Bieg 5 km MKS Polonia PrzemyślTAK
270 Śnieżek Lidia Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
271 Świąder Małgorzata Sieniawa Bieg 5 km BrakTAK
272 Tracz Łukasz Radymno Bieg 5 km www.treningfizjoterapia.plTAK
273 Trusz Paweł Przemyśl Bieg 5 km Młode WilkiTAK
274 Trzonek Andrzej Jaroslaw Bieg 5 km jaroslawska grupa biegowa sokolTAK
275 Wasylów Jacek Przemyśl Bieg 5 km ANTEK TEAM LIPOWICA-PRZEMYŚLTAK
276 Wasyłeczko Piotr Nowe Sady Bieg 5 km WŻW RzeszówTAK
277 Wawrzusiak Bartosz Jarosław Bieg 5 km 5bspTAK
278 Wiatr Mateusz Rzeszów Bieg 5 km WŻW RzeszówTAK
279 Wikar Marta Przemyśl Bieg 5 km SanSwimmersTAK
280 Wikarski Krzysztof Przemyśl Bieg 5 km 5 bspTAK
281 Wilgucki Krzysztof Nairobi Bieg 5 km Birczańskie ŁotryTAK
282 Winiarz Witek Ostrów Bieg 5 km BrakTAK
283 Wnuk Norbert Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
284 Wojciechowski Krzysztof Łańcut Bieg 5 km Ultra ŁańcutTAK
285 Wojciechowski Paweł Jarosław Bieg 5 km Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
286 Wojdlo Adam Przemyśl Bieg 5 km 5BSPTAK
287 Wołosz Marcin Radymno Bieg 5 km single streetTAK
288 Wota Łukasz Żurawica Bieg 5 km BrakTAK
289 Wójcik-Bilińska Marta Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
290 Wrona Daniel Kraków Bieg 5 km BrakTAK
291 Wyskiel Maciej Dynów Bieg 5 km RunBabyRunTAK
292 Wywłoka Paulina Wierzbna Bieg 5 km Salco Garmin TeamTAK
293 Zajaczkowski Krzysztof Dubiecko Bieg 5 km BrakTAK
294 Zajdel Sławomir Jarosław Bieg 5 km Mrówka Jarosław Active TeamTAK
295 Zajdel Monika Jarosław Bieg 5 km BrakTAK
296 Zajezierski Mateusz Piaski Bieg 5 km BrakTAK
297 Zakrzacki Damian Rokietnica Bieg 5 km 5 BSPTAK
298 Załuski Piotr Lubaczów Bieg 5 km Biegomania LubaczówTAK
299 Zasadzińska Barbara Przemyśl Bieg 5 km Przemyski Klub BiegaczaTAK
300 Zieliński Sławomir Rzeszów Bieg 5 km BrakTAK
301 Zieliński Jarosław Rzeszów Bieg 5 km BrakTAK
302 Żaczek Maciej Przemyśl Bieg 5 km BrakTAK
303 Żak Izabela Ujkowice Bieg 5 km BrakTAK
304 Żak Dorota Krzywcza Bieg 5 km BrakTAK
305 Żelazny Judyta Jarosław Bieg 5 km BrakTAK
306 Żołnierz Tomasz Kuńkowce Bieg 5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту