Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII BIEG PO PUSZCZY
PÓLMARATON
LEŚNA DZIESIĄTKA
BIEG LEŚNIKÓW

Miejsce i termin: Puszcza Niepołomicka, 2019-05-05
Organizator: Organizatorem zawodów jest Proactive Sports Krystian Ignatowicz;
Współorganizatorami zawodów są:
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice.
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje:
a) bieg na dystansie zbliżonym do 21,097 km - zwany VII Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej,
b) bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką,
c) bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km – zwany Biegiem Drużynowym,
d) Wyścig Rowerowy na dystansie zbliżonym do 21,097 km,
e) bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km – zwany Biegiem Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie;

Start i meta wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec
Biuro zawodów, przebieralnie, depozyt odzieży oraz toalety zlokalizowane będą przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec;
Biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy:
dla Wyścigu Rowerowego - w godzinach od 7.00 do 9.15,
dla biegów: VII Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Bieg Drużynowy, Bieg Leśników - w godzinach od 8.00 do 11.15.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Organizator ustala następujące opłaty startowe, oraz terminy ich wnoszenia:
1) do 31 marca:
a) 50 zł – VII Półmaraton,
b) 35 zł – Leśna dziesiątka,
c) 35 zł – Wyścig Rowerowy,
2) od 1 kwietnia do 28 kwietnia:
a) 65 zł – VII Półmaraton,
b) 50 zł – Leśna dziesiątka,
c) 130 zł – Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 45 zł – Wyścig Rowerowy
3) W dniu zawodów:
a) 100 zł – VII Półmaraton,
b) 80 zł – Leśna dziesiątka,
c) 240 zł- Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 60 zł – Wyścig Rowerowy,
e) 20 zł - Bieg Leśników;
Płatność przez stronę zapisów do biegu.
Pierwszeństwo udziału, wg kolejności wpłat. Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 594
Strona WWW: http://biegpopuszczy.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczuk Sławomir Szarów Leśna Dziesiątka BrakTAK
2 Adamczuk Amelia Szarów Leśna Dziesiątka BrakTAK
3 Adamczyk Paweł Niepołomice Leśna Dziesiątka BrakTAK
4 Adamek Dariusz Kraków VII Półmaraton #AdamCzerwińskiTeamTAK
5 Adamski Łukasz Świdnica VII Półmaraton BrakTAK
6 Antys Mariusz Wola Batorska VII Półmaraton BrakTAK
7 Augustyniak Patrycja Kraków VII Półmaraton BrakTAK
8 Babło Agnieszka Radłów VII Półmaraton BrakTAK
9 Babło Tomasz Radłów VII Półmaraton BrakTAK
10 Bachowicz Agnieszka Niepołomice Leśna Dziesiątka BrakNIE
11 Badyla Dariusz Żegocina VII Półmaraton Biegam z BogiemTAK
12 Bagienska Aleksandra Krakow VII Półmaraton BrakTAK
13 Balińska Agnieszka Szkucin VII Półmaraton BALAX TEAMTAK
14 Baliński Wojciech Szkucin VII Półmaraton BALAX TEAMTAK
15 Bałut Dagmara Gromnik VII Półmaraton BrakTAK
16 Bałys Piotr Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
17 Banasiewicz Łukasz Zielonki VII Półmaraton BrakTAK
18 Banaszak Magdalena Trzebinia Leśna Dziesiątka MogęPrzecieżDużoTAK
19 Banaś Michał Samborzec VII Półmaraton 1997TAK
20 Barańska Wanda Kraków VII Półmaraton BrakTAK
21 Barański Jakub Kraków VII Półmaraton BrakTAK
22 Barć Tomasz Kraków VII Półmaraton BrakTAK
23 Barć Katarzyna Kraków VII Półmaraton BrakTAK
24 Bartkowska Katarzyna Tarnów VII Półmaraton PTG- Sokół Świat Pracy TarnówTAK
25 Bator Paweł ~Kraków VII Półmaraton BrakTAK
26 Bednarek Daniel Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
27 Bednarz Wacław Jordanów Leśna Dziesiątka BrakTAK
28 Bębnowicz Tomasz Przemyśl Leśna Dziesiątka BrakTAK
29 Biela Kamil Kraków VII Półmaraton BrakTAK
30 Bielach Tomasz Krakow VII Półmaraton BrakNIE
31 Bilska Łucja Niepołomice VII Półmaraton BrakTAK
32 Błaszczak Jarosław Kraków Leśna Dziesiątka Go Aptiv!TAK
33 Błąkała Damian Kocmyrzów VII Półmaraton BrakTAK
34 Boba Daria Polanka Wielka Leśna Dziesiątka BrakTAK
35 Bogacka Kinga Psary Leśna Dziesiątka BrakTAK
36 Bogucki Michał Pless VII Półmaraton BrakNIE
37 Bojdo Kamil Wola Dębińska VII Półmaraton BrakTAK
38 Boksa Anna Kraków Leśna Dziesiątka KKM KaloryferTAK
39 Boroń Izabela Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
40 Borszowski Zbigniew Łazy Leśna Dziesiątka Zabierzów BiegaNIE
41 Bovsunivskyi Sergii Kraków VII Półmaraton Heineken Krakow Running ClubTAK
42 Bożek Marlena Chrzanów VII Półmaraton BrakTAK
43 Bratkowicz Krzysztof Kraków VII Półmaraton BrakTAK
44 Broniszewski Piotr Stary sącz Leśna Dziesiątka BrakNIE
45 Broś Danuta Kraków Leśna Dziesiątka Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt DziewięTAK
46 Brożbar Tomasz Kraków VII Półmaraton BrakTAK
47 Bruzda Filip Wieliczka Leśna Dziesiątka BrakTAK
48 Bryndza Sławomir Klecza Dolna VII Półmaraton BrakTAK
49 Bryś Jadzia Krakow Leśna Dziesiątka BrakTAK
50 Brzana Mariusz Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
51 Brzek Jacek Bochnia VII Półmaraton niezrzeszonyTAK
52 Bulanda Barbara Bochnia VII Półmaraton Bulanda BarbaraTAK
53 Buława Szczepan Nowy Wiśnicz VII Półmaraton BrakTAK
54 Burda Monika Kraków Leśna Dziesiątka #AdamCzerwińskiTeamNIE
55 Burek Dawid Kraków Leśna Dziesiątka ABB BS Running TeamNIE
56 Bury Szymon Andrychów Leśna Dziesiątka BrakTAK
57 Buśko Rafał Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
58 Butryn Wojciech Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
59 Bydłoń Mirosław Kokotów VII Półmaraton Ochotniczy klub "Twardniejąca skała"TAK
60 Cader Agnieszka Zabierzów Leśna Dziesiątka ZABIERZÓW BIEGATAK
61 Chacewicz Paweł Kraków VII Półmaraton BrakTAK
62 Cholewa Tomasz Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
63 Chrobot Tomasz Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
64 Ciapała Mariusz Nowy Sącz VII Półmaraton BrakTAK
65 Ciaston Piotr Krakow VII Półmaraton BrakNIE
66 Cichoń Konrad Skawina VII Półmaraton BrakNIE
67 Ciebień Marcin Wieliczka Leśna Dziesiątka BrakTAK
68 Combrzyńska Elżbieta Maciejowice VII Półmaraton COMBRYTAK
69 Combrzyński Roman Maciejowice VII Półmaraton COMBRYTAK
70 Czarniak Andrzej Bochnia VII Półmaraton BrakTAK
71 Czarnożyński Aleksander Gliwice VII Półmaraton GTT INTER PROJEKTTAK
72 Czepiec Alicja Krakow VII Półmaraton Husaria Race TeamNIE
73 Czerner Krzysztof Libertów VII Półmaraton -TAK
74 Czerwińska Marta Zielonki VII Półmaraton BrakNIE
75 Czesak Marcin Kraków VII Półmaraton RWM TeamTAK
76 Czyzewicz Pawel Krakow Leśna Dziesiątka 11 MBOTTAK
77 Czyżykowski Marcin Świętochłowice VII Półmaraton BrakNIE
78 Dec Piotr Kraków VII Półmaraton BrakTAK
79 Deka Patrycja Sosnowiec VII Półmaraton BrakTAK
80 Derwich Karol Krakow VII Półmaraton BrakTAK
81 Dłubis Alicja Katowice Leśna Dziesiątka BrakTAK
82 Drapich Natalia Kraków Leśna Dziesiątka -TAK
83 Drożdż Tomasz Wieliczka VII Półmaraton BrakNIE
84 Dubiel Kazimierz Wieliczka Leśna Dziesiątka Kmpsp Kraków NIE
85 Duda Lucyna Mogilany VII Półmaraton BrakTAK
86 Dudek Tomasz Oświęcim VII Półmaraton ZADYSZKA OŚWIĘCIMTAK
87 Dudek Joanna Smardzowice Leśna Dziesiątka Wataha - Łączy nas bieganieTAK
88 Dudziak Tomasz Kraków Leśna Dziesiątka Polar TeamTAK
89 Dudziak Dorota Kraków Leśna Dziesiątka #AdamCzerwinskiTeamNIE
90 Dulęba Grzegorz Koszyce Wielkie Leśna Dziesiątka BrakTAK
91 Dulian Tadeusz Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
92 Duroń Marcin Kraków Leśna Dziesiątka BeFit24TeamTAK
93 Dyduła Urszula Czernichów Leśna Dziesiątka BrakTAK
94 Dyrda Justyna Kraków Leśna Dziesiątka MirMarkTAK
95 Dziadkowiec Krzysztof Niepolomice Leśna Dziesiątka FitClub24NIE
96 Dziedzic Julia Stary Sącz VII Półmaraton Visegrad Maraton RytroTAK
97 Dziedzic - Wójtowicz Agnieszka Kłaj Leśna Dziesiątka BrakTAK
98 Dzięgielowski Paweł Niepołomice Bieg Leśników - weryfikacja i płatność w biurze zawodów Nadleśnictwo Niepołomice / Klub Biegających LeśnikNIE
99 Dzik Mateusz Gorlice VII Półmaraton BrakTAK
100 Dzikowski Józef Tymowa Leśna Dziesiątka KB PerłaTAK
101 Dziob Grzegorz Mała Wieś Leśna Dziesiątka BrakTAK
102 Dziubany Sebastian Katowice Leśna Dziesiątka DeathByRunTAK
103 Dziura Agata Węgrzce Wielkie Leśna Dziesiątka BrakTAK
104 Dziurkowska Paulina Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
105 Dziwirek Adam Kraków VII Półmaraton 6BPD TAK
106 Falkowski Krzysztof Kraków VII Półmaraton Woodward RunnersTAK
107 Fayad Laurent Kraków VII Półmaraton BrakTAK
108 Fedak Bohdan Zagórz VII Półmaraton Klub Pod WisienkąTAK
109 Fiecek Paweł Kraków VII Półmaraton Świnki trzyTAK
110 Filiciak Tomasz Kraków VII Półmaraton 1967TAK
111 Filipek Krzysztof Nowy Wiśnicz Leśna Dziesiątka WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz / 1 LO BochniaTAK
112 Filo Robert Kocmyrzów VII Półmaraton BrakNIE
113 Firek Rafał Kraków VII Półmaraton Lacho Team TAK
114 Flak Mateusz Kraków VII Półmaraton BrakTAK
115 Florys Jakub Ostrowiec Świętokrzyski VII Półmaraton Morski KońTAK
116 Formicki Marcin Michałowice Leśna Dziesiątka BrakTAK
117 Frączek Paulina Piotrowice VII Półmaraton BrakTAK
118 Frączek Katarzyna Proszowice Leśna Dziesiątka 1986TAK
119 Fryc Maksymilian Alwernia Leśna Dziesiątka BrakTAK
120 Frycz Tadeusz Świętoszówka Leśna Dziesiątka BrakTAK
121 Gacek Krzysztof Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
122 Gajda Edyta Węgrzce Welkie Leśna Dziesiątka BrakTAK
123 Gajda Kamil Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
124 Gajos Daniel Kraków VII Półmaraton Grupa LuktransTAK
125 Gałka Marcin Wrocław Leśna Dziesiątka #SOBASTEAMTAK
126 Gapys Jolanta Kraków Leśna Dziesiątka #AdamCzerwińskiTeamTAK
127 Gapys Robert Kraków Leśna Dziesiątka #AdamCzerwińskiTeamTAK
128 Garcia Ivan Krakow VII Półmaraton BrakTAK
129 Garczyńska-Wąs Bogusława Zielonki VII Półmaraton BrakTAK
130 Garzeł Grzegorz kraków Leśna Dziesiątka itmbwNIE
131 Gaweł Rafał Niepołomice VII Półmaraton BrakTAK
132 Gawęcki Dariusz Lewniowa VII Półmaraton Biegam z BogiemTAK
133 Gawin Krzysztof Więckowice Leśna Dziesiątka BeFit 24 teamTAK
134 Gawłowska Katarzyna Zabierzów Bocheński VII Półmaraton BrakTAK
135 Gawłowska Alina Zabierzów Bocheński VII Półmaraton BrakTAK
136 Gąsiorowski Krzysztof Gorenice Leśna Dziesiątka Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewiećdziesiąt DziewięTAK
137 Gębara Marcin Dębica Leśna Dziesiątka BrakTAK
138 Gibała Piotr Michałowice VII Półmaraton BrakTAK
139 Gierasiński Pablo Kraków VII Półmaraton KKB DYSTANSTAK
140 Gilarski Wacław Suchoraba VII Półmaraton BrakTAK
141 Gleń Natalia Krzeszowice Leśna Dziesiątka BrakNIE
142 Glod Mateusz Krakow Leśna Dziesiątka BrakTAK
143 Głąbiński Piotr PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX Leśna Dziesiątka BrakTAK
144 Głownia Maciej Alwernia Leśna Dziesiątka BrakTAK
145 Głownia Pamela Alwernia Leśna Dziesiątka BrakNIE
146 Główczyk Rafał Niepołomice Leśna Dziesiątka PIWOSZETAK
147 Goliński Łukasz Marcinkowice Leśna Dziesiątka BrakNIE
148 Gomółka Paweł Kraków VII Półmaraton BrakNIE
149 Gomulec Ewa PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX Leśna Dziesiątka BrakTAK
150 Gondek Aneta Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
151 Gondek Dariusz Borek VII Półmaraton Salt Runners BochniaNIE
152 Góra Mateusz Tarnowskie Góry VII Półmaraton BrakTAK
153 Górka Konrad Zabierzów Leśna Dziesiątka BrakNIE
154 Górna-Cichoń Monika Zabierzów Bocheński Leśna Dziesiątka Niepołomice BiegająTAK
155 Górny Małgorzata Wieliczka Leśna Dziesiątka BrakTAK
156 Górny Michał Wieliczka Leśna Dziesiątka Spiesz się powoliTAK
157 Górski Michał Giebułtów VII Półmaraton Giebułtów ciśnieTAK
158 Grochal Rafał Kraków VII Półmaraton BrakTAK
159 Grochal Grzegorz Siercza VII Półmaraton BrakTAK
160 Grochot Tomasz Niepołomice Leśna Dziesiątka BrakTAK
161 Grochot Krzysztof Wieliczka VII Półmaraton Eskadra KrakówTAK
162 Groń Krystian Zabrze VII Półmaraton OASIS SPORT TEAM / TAK DLA TRANSPLANTACJITAK
163 Grudzień Bogusław Kazimierza Wielka Leśna Dziesiątka AllBlacksTAK
164 Gruszecka Katarzyna Szarów Leśna Dziesiątka BrakTAK
165 Gruszka Radosław Kraków VII Półmaraton SM Na KozłówceTAK
166 Gruszka Monika Tarnów VII Półmaraton BrakTAK
167 Grzybowski Artur Sułków Leśna Dziesiątka KrakUF Ultimate Frisbee TeamTAK
168 Gutmajer Grzegorz Kraków VII Półmaraton Go APTIV!TAK
169 Guzowski Szymon Niepołomice VII Półmaraton BrakTAK
170 Hadała Natalia Zalasowa Leśna Dziesiątka 1988NIE
171 Halama Marcin Wieliczka VII Półmaraton UKS GimnazjonTAK
172 Halka Pawel Niepolomice Leśna Dziesiątka BrakTAK
173 Hybel-Szymańska Agnieszka Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
174 Hyrc Jacek Niepołomice Leśna Dziesiątka BrakTAK
175 Hytroś Łukasz Kraków VII Półmaraton SamodzielniebiegamTAK
176 Iwulska Joanna Szarów Leśna Dziesiątka BrakTAK
177 Jaglarz Daniel Wieliczka Leśna Dziesiątka BrakTAK
178 Janczewska Anna Wieliczka Leśna Dziesiątka BrakTAK
179 Janczewski Marek Wieliczka VII Półmaraton BrakTAK
180 Janiczko Maciej Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
181 Janik Marcin Grabie Leśna Dziesiątka 2B NIE
182 Janik Bogdan Nowy Targ Leśna Dziesiątka Nowy Targ runnersNIE
183 Janusz Olgierd Kraków VII Półmaraton BrakTAK
184 Jarecki Grzegorz Szarów VII Półmaraton BrakTAK
185 Jarosz Sebastian Kraków VII Półmaraton BrakNIE
186 Jarzwiec Jakub Dąbrowa Tarnowska Leśna Dziesiątka BrakNIE
187 Jastrzębski Rafał Kraków VII Półmaraton BrakTAK
188 Jastrzębski Micho Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
189 Jaszczyńska Anna Bochnia Leśna Dziesiątka BrakTAK
190 Jaszczyński Artur Bochnia Leśna Dziesiątka BrakTAK
191 Jaworska Marcin Staniatki VII Półmaraton BrakTAK
192 Jędrusik Krzysztof Dąbrowa Górnicza VII Półmaraton W POGONI ZA DUCHEMTAK
193 Juras Tomasz Sułków VII Półmaraton BrakTAK
194 Jurek Grzegorz Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
195 Kajmowicz Ryszard Koszyce Małe VII Półmaraton PTG Sokół Świat PracyTAK
196 Kalemba Jacek Kraków VII Półmaraton niezrzeszonyNIE
197 Kaleta Robert Niepołomice Leśna Dziesiątka BrakTAK
198 Kaleta Magdalena Kozierów VII Półmaraton ESKADRA KRAKÓWTAK
199 Kalina Magdalena Tychy Leśna Dziesiątka Hager Sport Team TAK
200 Kałuża Ewa Niepołomice VII Półmaraton AZS UP KrakówTAK
201 Kałuża Krzysztof Czarnochowice VII Półmaraton LKS Czarnochowice TAK
202 Kamusiński Jarosław Staniątki VII Półmaraton Apteki Zdrowe CenyTAK
203 Kandefer Beata Korczyna VII Półmaraton KB ,,Athletic '' ZręcinTAK
204 Kandefer Wojciech Korczyna Leśna Dziesiątka BrakTAK
205 Karwacka Maja Czeladź VII Półmaraton BrakTAK
206 Kazek Sylwia Tarnów VII Półmaraton BrakTAK
207 Kaznowski Tomasz Wieliczka VII Półmaraton Amator BieganiaTAK
208 Kaźmierczak Karolina Łapanów Leśna Dziesiątka BrakTAK
209 Kaźmierczak Piotr Kraków VII Półmaraton BrakNIE
210 Kęder Włodzimierz Kraków VII Półmaraton ITMBW - KRAKÓWTAK
211 Khvainitskaya Katsiaryna Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
212 Kica Anna Wieliczka VII Półmaraton #AdamCzerwińskiTeamTAK
213 Kicka Grzegorz Wola Filipowska Leśna Dziesiątka KRZESZOWICE BIEGAJĄTAK
214 Kiewrel Katarzyna Skała Leśna Dziesiątka BrakTAK
215 Kletschka Monika Kazimierza Wielka Leśna Dziesiątka BrakTAK
216 Klimczyk Tomasz Kazimierza Wielka VII Półmaraton POLKASNIE
217 Klimek Dorota Nowy Sącz Leśna Dziesiątka KlimKorNIE
218 Klimek Piotr Nowy Sącz Leśna Dziesiątka KlimKorNIE
219 Klimek Magdalena Krakow Leśna Dziesiątka BrakTAK
220 Klimek Jagoda Krakow Leśna Dziesiątka BrakTAK
221 Kloch Dawid Węgrzce Wielkie VII Półmaraton MediaflexTAK
222 Kluska Michał Wola Radziszowska VII Półmaraton BrakTAK
223 Kluska Zbigniew Wola Radziszowska VII Półmaraton BrakTAK
224 Kłos Jolanta Chobot VII Półmaraton BrakTAK
225 Kłos Wiktoria Chobot VII Półmaraton BrakTAK
226 Kocielska Anna Gliwice VII Półmaraton AKMB Pędziwiatr GliwiceTAK
227 Kofin Maciej Ochojno Leśna Dziesiątka #AdamCzerwińskiTeamTAK
228 Kokosinski Krzysztof Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
229 Kokosiński Tomasz Kraków VII Półmaraton brakTAK
230 Kokoszka Marcin Bochnia VII Półmaraton BrakTAK
231 Kokoszka Larysa Nowe Rybie VII Półmaraton Daniel Wosik Tervel TeamTAK
232 Kołton Przemysław Donosy Leśna Dziesiątka BrakTAK
233 Kołton Małgorzata Donosy Leśna Dziesiątka BrakTAK
234 Konturek Agnieszka Kraków VII Półmaraton BrakTAK
235 Kordos Elżbieta Krakow Leśna Dziesiątka BrakTAK
236 Kostrz Kasia Krakow Leśna Dziesiątka BrakTAK
237 Koszałka Marcin Kraków VII Półmaraton Klub Wysokogórski Kraków NIE
238 Kościelna Grażyna Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
239 Kościółek Michał Niepołomice Leśna Dziesiątka Niepołomice biegająTAK
240 Kotyla Irena Zielonki Leśna Dziesiątka BrakTAK
241 Kowalczyk Natalia Kraków VII Półmaraton BrakTAK
242 Kowalczyk Monika Wieliczka Leśna Dziesiątka BrakTAK
243 Kowalik Emilia Wieliczka VII Półmaraton BrakTAK
244 Kozak Sebastian Zabierzów Bocheński VII Półmaraton BrakTAK
245 Kozak Paweł Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
246 Kozerska-Stanek Anna Proszowice VII Półmaraton BrakTAK
247 Kozub Piotr Kraków VII Półmaraton BrakTAK
248 Kramer Konrad Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
249 Krasiński Marcin Kraków Leśna Dziesiątka Woodward RunnersTAK
250 Krawczyk Jan Kraków VII Półmaraton Klub Pod WisienkąTAK
251 Krawczyk Piotr Kraków VII Półmaraton BrakTAK
252 Krawczyk Aleksandra Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
253 Król Michał Kraków VII Półmaraton Nogi z GumyTAK
254 Kryński Grzegorz Tarnowskie Góry VII Półmaraton BrakNIE
255 Krzyszkowski Michał Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
256 Krzywicki Piotr Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
257 Krzyżanowska Iwona Kraków VII Półmaraton BrakTAK
258 Krzyżanowski Przemysław Jaworzno VII Półmaraton Husaria Race TeamTAK
259 Kubacki Krzysztof Szymbark Bieg Leśników - weryfikacja i płatność w biurze zawodów Nadleśnictwo ŁosieTAK
260 Kubala Mariusz Kraków Leśna Dziesiątka LeoTeamNIE
261 Kubas Zbigniew Drwinia Leśna Dziesiątka BrakTAK
262 Kubiesa Patrycja Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
263 Kucharski Piotr Niepołomice VII Półmaraton BrakNIE
264 Kucharski Remigiusz Jelenia Góra Leśna Dziesiątka 1985TAK
265 Kulawik Bartek Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
266 Kulka Magdalena Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
267 Kułynycz Dariusz Niepołomice Leśna Dziesiątka QŁYNYCZ TEAMTAK
268 Kuma Wojciech Kraków VII Półmaraton BrakTAK
269 Kupiec Marcin Kłaj Leśna Dziesiątka BrakTAK
270 Kurochka Vladyslav Krakow VII Półmaraton Euroclear Running TeamTAK
271 Kursa Agnieszka Kokotów VII Półmaraton #AdamCzerwińskiTeamTAK
272 Kursa Łukasz Kokotów Leśna Dziesiątka #AdamCzerwińskiTeamTAK
273 Kurzawski Damian Tarnów VII Półmaraton BrakTAK
274 Kurzela Jakub Świętochłowice VII Półmaraton BrakTAK
275 Kusina Paweł Krakow VII Półmaraton BrakNIE
276 Kuta Tomasz Kraków VII Półmaraton BrakTAK
277 Kuzicki Artur Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
278 Kuźma Przemysław Janowice VII Półmaraton BrakTAK
279 Lachowska Anna Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
280 Lachowski Paweł Kraków VII Półmaraton AZS AWF KRAKÓW MastersTAK
281 Langer Patrycja Siepraw Leśna Dziesiątka BrakTAK
282 Langer Łukasz Siepraw Leśna Dziesiątka BrakTAK
283 Lasek Tomasz Niepołomice VII Półmaraton BrakTAK
284 Latos Marcin Kraków VII Półmaraton Euroclear Running TeamTAK
285 Ląd Sławomir Kępie Zaleszańskie VII Półmaraton Nidec All for dreamsTAK
286 Ledzinski Łukasz Wola Debinska VII Półmaraton BrakTAK
287 Leszczyński Rafał Bełchatów VII Półmaraton Husaria Race TeamNIE
288 Lipińska Marta Zbylitowska Góra VII Półmaraton PTG Sokół Świat Pracy TarnówTAK
289 Liszka Szymon Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
290 Lubarska Katarzyna Niepołomice Leśna Dziesiątka -TAK
291 Ludian Marlena Krakow VII Półmaraton BrakNIE
292 Łabno Monika Tarnów VII Półmaraton PTG Sokół Świat PracyTAK
293 Łach Agnieszka Łysokanie VII Półmaraton BrakTAK
294 Łacki Adam Królówka VII Półmaraton brakTAK
295 Łężniak Arkadiusz Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
296 Łukasik Andrzej Janów Lubelski Leśna Dziesiątka Polar TeamTAK
297 Machajska Małgorzata Kraków VII Półmaraton BrakTAK
298 Macherzyński Karol Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
299 Madejski Marcin Kraków VII Półmaraton BrakTAK
300 Madetko Arkadiusz Kraków VII Półmaraton BrakTAK
301 Maj Kinga Wieliczka Leśna Dziesiątka BrakTAK
302 Majka Krzysztof Dąbrowa Tarnowska VII Półmaraton BrakNIE
303 Majorek Wojciech Liszki VII Półmaraton BrakTAK
304 Majtyka-Nieznańska Monika Tarnów VII Półmaraton BrakTAK
305 Makola Jacek Zielonki Leśna Dziesiątka BrakNIE
306 Makowska Joanna Kraków VII Półmaraton Team makowscyTAK
307 Makowski Rafał Kraków VII Półmaraton Team makowscy TAK
308 Malarczyk Jerzy Wieliczka Leśna Dziesiątka #AdamCzerwińskiTeamTAK
309 Małe Marek Staniątki VII Półmaraton BrakTAK
310 Małek Bożena Niepołomice Leśna Dziesiątka Niepołomice BiegająTAK
311 Małka Bartosz Knurów Bieg Leśników - weryfikacja i płatność w biurze zawodów Nadleśnictwo Rudy RaciborskieNIE
312 Manikowski Adrian Kraków Leśna Dziesiątka Mańki_w_podróżyTAK
313 Martini Agnieszka Kraków VII Półmaraton KTPU KrakówNIE
314 Martyka Michał Borzęcin VII Półmaraton Goodbike.com.pl Sklep RowerowyNIE
315 Marzec Maciej Wola Batorska Leśna Dziesiątka NIDEC ALL FOR DREAMSTAK
316 Mazurek Monika Kraków VII Półmaraton BrakTAK
317 Mężyk Aleksandra Kraków Leśna Dziesiątka #AdamCzerwińskiTeamTAK
318 Michalik Adrian Libiąż Leśna Dziesiątka L&MNIE
319 Michalik Klaudia Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
320 Michalska-Mazgaj Monika Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
321 Michałkowska Magdalena Kraków Leśna Dziesiątka AZS AWF KRAKÓW MASTERSTAK
322 Międzik Tomasz Kraków Leśna Dziesiątka Krwawe SutyTAK
323 Mika Gabriela Zakrzowiec Leśna Dziesiątka Ulany TeamTAK
324 Mika Milosz Zakrzowiec Leśna Dziesiątka Ulany TeamTAK
325 Mika Adam Nakło Śląskie VII Półmaraton BrakTAK
326 Mikoś Magdalena Kraków Leśna Dziesiątka NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp z o.o.TAK
327 Mikulska Barbara Nowy Wiśnicz VII Półmaraton Gremi BochniaTAK
328 Mikulski Michał Bochnia VII Półmaraton Gremi BochniaTAK
329 Miśkiewicz Jakub Kraków VII Półmaraton GoAptiv!TAK
330 Mizia Marta Kraków Leśna Dziesiątka Kizie MizieTAK
331 Mizia Ryszard Kraków Leśna Dziesiątka Kizie MizieTAK
332 Mlynek Urszula Krakow VII Półmaraton BrakTAK
333 Morasiewicz Maciej Kraków Leśna Dziesiątka Świnki TrzyNIE
334 Moskal Kamil Kraków VII Półmaraton Nie zrzeszony TAK
335 Moszycki Jan clamart VII Półmaraton 1958TAK
336 Możdżeń Agnieszka Rzeszów Leśna Dziesiątka BrakTAK
337 Możdżeń Daniel Bochnia VII Półmaraton BrakNIE
338 Mróz Mateusz Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
339 Mróz Piotr Kraków VII Półmaraton WPNIE
340 Mynarska Ligia Bielsko-Biała VII Półmaraton Daleko jeszcze?TAK
341 Mynarski Sylwester Bielsko-Biała VII Półmaraton Daleko jeszcze?TAK
342 Nabielec Magdalena Kraków VII Półmaraton ITMBW Kraków TAK
343 Najman Katarzyna Kazimierza Wielka Leśna Dziesiątka BrakTAK
344 Najman Daniel Kazimierza wielka Leśna Dziesiątka BrakTAK
345 Nakoniaczny Michał Rączna VII Półmaraton BrakTAK
346 Nastałek Damian Brzesko Leśna Dziesiątka PIWOSZETAK
347 Nawrot Katarzyna Niepołomice VII Półmaraton SRTG Niepołomice TAK
348 Nawrot Dawid Niepołomice VII Półmaraton SRTG NIEPOŁOMICE TAK
349 Niedzielska Agnieszka Baczków Leśna Dziesiątka BrakTAK
350 Niewczas Paweł Krakow Leśna Dziesiątka BrakTAK
351 Niewielski Piotr Wieliczka VII Półmaraton GRUPA DYKTATORTAK
352 Niewielski Janusz Wieliczka VII Półmaraton UKS Gimnazjon WieliczkaTAK
353 Nizioł Agata Nowy Wiśnicz Leśna Dziesiątka Active ArtistTAK
354 Nowak Sebastian Kłaj VII Półmaraton BrakTAK
355 Nowak Jakub Staniątki Leśna Dziesiątka BrakTAK
356 Nowak Krzysztof Zabierzów Bocheński Leśna Dziesiątka 1966TAK
357 Nowak Grzegorz Laskowa Leśna Dziesiątka BrakTAK
358 Nowak Dominik Zielonki VII Półmaraton BrakTAK
359 Nowak Dariusz Bochnia VII Półmaraton Żubry BochniaTAK
360 Nowak Anna Bochnia Leśna Dziesiątka Żubry BochniaTAK
361 Nowakowski Mariusz Dobczyce VII Półmaraton BrakNIE
362 Nowotny Marian Damienice VII Półmaraton Niepołomice biegająTAK
363 Nusbaum Irek Jaworzno VII Półmaraton BrakTAK
364 Obrał Jolanta Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
365 Okpala Amelia Kraków VII Półmaraton BrakNIE
366 Oleksak Tomasz Nisko VII Półmaraton BrakNIE
367 Oleksiak Bogusia Niepoomice VII Półmaraton Niepoomice BiegająTAK
368 Oleksiak Anna Niepołomice Leśna Dziesiątka Niepołomice BiegająTAK
369 Ołubek Robert Żory VII Półmaraton HRmax ŻoryNIE
370 Orlef Marcin Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
371 Orłowska Izabela Kraków Leśna Dziesiątka PrzyjaciółkiNIE
372 Pagacz Joanna Kraków VII Półmaraton TBCTAK
373 Pagacz Marek Bochnia Leśna Dziesiątka BrakTAK
374 Pałka Piotr Kraków VII Półmaraton BrakTAK
375 Parejko Magdalena Kraków VII Półmaraton BrakTAK
376 Pawelec Andrzej Kraków VII Półmaraton BrakTAK
377 Pawelec Lidia Bielsko-Biała Leśna Dziesiątka BrakTAK
378 Pawlak Marek Tychy VII Półmaraton Klub Biegowy 40-latek TychyTAK
379 Pawłowski Czesław Nowy Sącz Leśna Dziesiątka BrakTAK
380 Pękala Andrzej Koniusza VII Półmaraton BrakTAK
381 Pękalski Michał Kraków VII Półmaraton BrakTAK
382 Piątek Stanisław Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
383 Pieczonka Marek Niepołomice Leśna Dziesiątka -NIE
384 Pieńkosz Wojciech Rzeszów VII Półmaraton BrakTAK
385 Pieron Robert Rzozów VII Półmaraton BrakNIE
386 Pietras Mateusz Śledziejowice VII Półmaraton Lajcik Team TAK
387 Pietruszka Józef Rudawa Leśna Dziesiątka ZABIERZÓW BIEGATAK
388 Pietruszka Małgorzata Rudawa Leśna Dziesiątka ZABIERZÓW BIEGATAK
389 Pietrycki Wojciech Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
390 Piorunek Ewa Anna Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
391 Piotrowicz Michał Kraków VII Półmaraton BrakTAK
392 Pitak Maciej Mogilany VII Półmaraton BrakTAK
393 Pitala Marcin Kraków Leśna Dziesiątka New Balance NIE
394 Plata Piotr Stary Sącz VII Półmaraton BrakTAK
395 Pluciński Jakub Igołomia/Kraków VII Półmaraton Husaria Race TeamTAK
396 Płachno Krzysztof Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
397 Płachta Marek Ruda Śląska VII Półmaraton Inter Projekt S.A.TAK
398 Płaczek Robert Kraków Leśna Dziesiątka KTPU KrakówNIE
399 Podgórski Konrad Kalinowo Leśna Dziesiątka Ulany TeamTAK
400 Polak Katarzyna Brzezie Leśna Dziesiątka BrakNIE
401 Polak Bogusława Myślenice VII Półmaraton BrakTAK
402 Popiołek Krzysztof Tychy VII Półmaraton BrakTAK
403 Popiołek Magdalena Kraków VII Półmaraton BrakTAK
404 Poradzisz Natalia Kraków VII Półmaraton BrakNIE
405 Prajs Marcin Kopanka VII Półmaraton BrakTAK
406 Prochownik Paweł Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
407 Protasiewicz Piotr Niepołomice Leśna Dziesiątka FC kalinex NIE
408 Pruś Edyta Niepołomice Leśna Dziesiątka BrakTAK
409 Przewoźnik Piotr Brzyska VII Półmaraton BrakTAK
410 Ptak Tomasz Niepołomice Leśna Dziesiątka AllBlacksTAK
411 Ptaszek Adam Krakow Leśna Dziesiątka BrakTAK
412 Pulnik Andżelika Kraków Leśna Dziesiątka Nowohucki Kombinat Sportowy NIE
413 Pustelnik Konrad Męcina VII Półmaraton BrakTAK
414 Putaj Jarosław Jerzmanowice Leśna Dziesiątka GROHETAK
415 Pypeć Bartosz Kraków VII Półmaraton BrakTAK
416 Pyrć Piotr Kraków VII Półmaraton BrakTAK
417 Pysz Tomasz Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
418 Rado Katarzyna Krakow Leśna Dziesiątka BrakTAK
419 Radomska Katarzyna Krakow Leśna Dziesiątka BrakTAK
420 Radwański Marcin Zakrzów Leśna Dziesiątka BrakTAK
421 Rajtar Janusz Kraków VII Półmaraton BrakTAK
422 Rak Dariusz Krakó VII Półmaraton BrakTAK
423 Rakowski Paweł Kraków VII Półmaraton BrakTAK
424 Reimus Tadeusz Kraków VII Półmaraton Nauka BiegaTAK
425 Reno Matheus Niepolomice Leśna Dziesiątka BrakNIE
426 Rębilas Adam Nowy Wiśnicz VII Półmaraton BrakNIE
427 Rogasch Stanisław Kraków VII Półmaraton BrakTAK
428 Rogowski Paweł Kraków VII Półmaraton BrakTAK
429 Rogóż Monika Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
430 Rogóż Agnieszka Niepołomice Leśna Dziesiątka Niepołomice BiegająTAK
431 Rojek Katarzyna Koniusza VII Półmaraton BrakTAK
432 Rosiek Daniel Krakow VII Półmaraton Eskadra KrakówNIE
433 Rosiek Grzegorz Bolechowice VII Półmaraton BrakTAK
434 Rozwadowski Tadeusz Brzesko Leśna Dziesiątka MPEC BRZESKONIE
435 Rudzki Paweł Kraków VII Półmaraton Akademia Szybkiego CzytaniaTAK
436 Ruta Jaromir Kraków VII Półmaraton Klub Pod WisienkąNIE
437 Rybaczuk Sandra Krakow VII Półmaraton BrakTAK
438 Rybińska Dorota Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
439 Rybski Janusz Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
440 Rymarenko Serg Kraków VII Półmaraton AZS AWF KRAKÓW MASTERSTAK
441 Rypuła Zenon Lędziny VII Półmaraton 1956TAK
442 Ryznar Ela Wieliczka Leśna Dziesiątka BrakTAK
443 Rzepa Marcin Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
444 Salabun Bartosz Wieliczka VII Półmaraton BrakTAK
445 Salje Jonas Mogilany VII Półmaraton BrakTAK
446 Salje Sara Mogilany Leśna Dziesiątka BrakTAK
447 Satko Jacek Tarnów VII Półmaraton BrakTAK
448 Sawicki Wojciech Opole Lubelskie VII Półmaraton BrakTAK
449 Serafin Agnieszka Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
450 Serwatka Agata Bochnia VII Półmaraton BrakTAK
451 Seweryn Piotr Wieliczka VII Półmaraton BrakTAK
452 Seweryn Robert Kraków VII Półmaraton BrakTAK
453 Sewiło Elżbieta Konary Leśna Dziesiątka PRZYJACIÓŁKITAK
454 Sęk Monika Wieliczka Leśna Dziesiątka #AdamCzerwińskiTeamTAK
455 Sęk Wiesław Pruchnik VII Półmaraton JAROSŁAWSKI BIEGACZ/PERFECT RUNNER TEAMNIE
456 Sierant Michał Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
457 Sikora Przemysław Proszowice Leśna Dziesiątka BrakTAK
458 Sikora-Szot Kamila Brzeszcze Leśna Dziesiątka BrakTAK
459 Sitarz Magdalena Kraków VII Półmaraton BrakTAK
460 Siudymak Adam Kraków Leśna Dziesiątka KRWAWE SUTY RUN&BIKETAK
461 Siudymak Monika Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
462 Siwek Michał Niepołomice VII Półmaraton Niepołomice BiegająTAK
463 Skałoń Robert Kraków VII Półmaraton BrakTAK
464 Skonieczny Patryk Żory VII Półmaraton Babol-TeamTAK
465 Skowerska Ewa Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
466 Skowron Daniel Nowy Sącz VII Półmaraton BrakTAK
467 Skuta Paweł Kraków VII Półmaraton BrakTAK
468 Sliwa Agnieszka Libertow VII Półmaraton BrakTAK
469 Słowikowski Paweł Kraków VII Półmaraton KOSOVOTAK
470 Smaga Kinga Książnice Leśna Dziesiątka BrakTAK
471 Smereka Krzysztof Kraków Leśna Dziesiątka VAILLANTTAK
472 Smulski Sławomir dobczyce Leśna Dziesiątka BrakTAK
473 Sobczak Bogusław Kraków Leśna Dziesiątka 1979TAK
474 Soch Paweł Kraków Leśna Dziesiątka BTH - Iron StyleTAK
475 Socha Maciej Kraków VII Półmaraton BrakTAK
476 Sochacki Sławomir Bodzanów VII Półmaraton BrakTAK
477 Sochaj-Macherzyńska Anna Kraków Leśna Dziesiątka Mała Ania Dzielnie BiegaNIE
478 Solarz Szymon Kraków Leśna Dziesiątka ABB BS Running TeamNIE
479 Sołtys Artur Sędziszów VII Półmaraton BrakNIE
480 Stachoń Przemysław Bochnia VII Półmaraton BrakTAK
481 Stanek Grzegorz Kraków VII Półmaraton BrakTAK
482 Stankiewicz Paulina Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
483 Stasik Beata Kraków VII Półmaraton BeFit24Team TAK
484 Staszek Łukasz Zielonki VII Półmaraton BrakTAK
485 Staszowski Paweł Pruchnik VII Półmaraton Pruchnicka Grupa BiegowaTAK
486 Stępień Marek Poręba Spytkowska VII Półmaraton Klub Biegowy PerłaTAK
487 Stępniewska-Włoch Sandra Wieliczka VII Półmaraton Z bieganiem mi do twarzyNIE
488 Stochel Teresa Krakow VII Półmaraton AKPT KrakowTAK
489 Stopa-Morasiewicz Anna Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
490 Straub Daniel Struznice VII Półmaraton BrakTAK
491 Strękowski Paweł Krakow VII Półmaraton ITMBW KrakówTAK
492 Strzelecki Marek Igołomia Leśna Dziesiątka Igołomia biegaTAK
493 Styczeń Szymon Kraków VII Półmaraton PatologiaNIE
494 Suder Jakub Kraków VII Półmaraton ARTTAK
495 Syguła Marcin Niepołomice VII Półmaraton BrakTAK
496 Synowiec Ela Kraków VII Półmaraton BrakTAK
497 Szałapak Leszek Kraków Leśna Dziesiątka skarpety we krwiTAK
498 Szczepaniak Sławomir Stary Sącz VII Półmaraton BrakTAK
499 Szczepaniak Aleksander Stary Sącz VII Półmaraton BrakTAK
500 Szczepanik Joanna Kraków VII Półmaraton AZS AWF KRAKÓW MASTERS TAK
501 Szczepanik Piotr Kraków VII Półmaraton BrakTAK
502 Szczepańska Katarzyna Niepołomice Leśna Dziesiątka Niepołomice biegają TAK
503 Szczepocki Andrzej PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX Leśna Dziesiątka BrakTAK
504 Szewczyk Mariusz Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
505 Szewczyk Grzegorz Kraków VII Półmaraton BrakNIE
506 Szkoła Mateusz Pruchnik Leśna Dziesiątka Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
507 Szkoła Izabela Pruchnik Leśna Dziesiątka Pruchnicka Grupa Biegowa TAK
508 Szopa Marcin Kraków Leśna Dziesiątka Sura TeamTAK
509 Szostak Piotr Zagórze VII Półmaraton BrakTAK
510 Szpakiewicz Marek PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX Leśna Dziesiątka Challenge AcceptedTAK
511 Szreniawa Waldemar Niepołonmice VII Półmaraton Woodward RunnersTAK
512 Szubert Michał Zabierzów VII Półmaraton ZABIERZÓW BIEGATAK
513 Szwed Tomasz Kurów Leśna Dziesiątka OSP KURÓWTAK
514 Szymanik Aleksandra Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
515 Szymański Michał Kraków VII Półmaraton BrakTAK
516 Szymuś Andrzej Mszana Dolna Leśna Dziesiątka Nidec TAK
517 Ścieszka Marcin Kraków VII Półmaraton dreamcatcher.net.plTAK
518 Śliwiński Andrzej Miechów VII Półmaraton BrakTAK
519 Ślusarek Marta Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
520 Ślusarek Jacek Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
521 Śmiałek Łukasz Michałowice VII Półmaraton Apteki Zdrowe CenyTAK
522 Świdzińska-Szwed Basia Krzysztoforzyce VII Półmaraton BBL Kraków/ RunningPerformanceTeamNIE
523 Świerad Mikołaj Kłaj Leśna Dziesiątka n/aTAK
524 Świerk Anna Nowe Brzesko Leśna Dziesiątka Urząd Gminy i Miasta Nowe BrzeskoNIE
525 Świętek Dominika Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
526 Targosz Michał Kraków VII Półmaraton ITMBW KrakowNIE
527 Tiszler Krzysztof Jaworzno VII Półmaraton BrakTAK
528 Tochowicz Barbara Michałowice Leśna Dziesiątka BrakTAK
529 Tocka Patrycja Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
530 Tokarczyk Paweł Olchawa VII Półmaraton Creative Bochnia biega teamTAK
531 Tokarz Monika Wielogłowy Leśna Dziesiątka KlimKorNIE
532 Topolski Marcin Jadowniki VII Półmaraton Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaTAK
533 Toporkiewicz Anna Krakow VII Półmaraton WM TriselfNIE
534 Trebel-Bednarz Beata Kraków Leśna Dziesiątka PrzyjaciółkiTAK
535 Tryjefaczka Sławomir Niepołomice Leśna Dziesiątka BrakTAK
536 Trzos Robert Kraków VII Półmaraton KTPU KrakówNIE
537 Turek Dariusz Zakrzowiec Leśna Dziesiątka BrakTAK
538 Twardowski Maciek Kraków VII Półmaraton BrakTAK
539 Tynka Monika Nieszkowice Male Leśna Dziesiątka BrakTAK
540 Uchański Piotr Kraków Leśna Dziesiątka Woodward RunnersTAK
541 Uchto Tomasz Miechów VII Półmaraton BrakTAK
542 Urbaniak Krzysztof Kraków VII Półmaraton BrakTAK
543 Verheyen Kurt Krakow VII Półmaraton BrakTAK
544 Voit Emilia Niepołomice Leśna Dziesiątka BrakTAK
545 Warchałowski Wiktor Kraków VII Półmaraton BrakTAK
546 Warchołek Jan Łódź VII Półmaraton BrakTAK
547 Wasilewski Piotr Gorlice VII Półmaraton BrakTAK
548 Wereta Robert Kraków VII Półmaraton BrakTAK
549 Węgiel Bogdan Bolechowice VII Półmaraton BrakTAK
550 Wicherek Maciej Kraków VII Półmaraton ITMBWNIE
551 Wiech Anna Wieliczka Leśna Dziesiątka #AdamCzerwińskiTeamTAK
552 Więcek Konrad Kraków Leśna Dziesiątka BrakNIE
553 Wilk Wioleta Słomniki Leśna Dziesiątka Active JuraTAK
554 Wilk Katarzyna kraków Leśna Dziesiątka BeFit24TeamTAK
555 Wilk Tomasz Miechów VII Półmaraton BrakTAK
556 Wiśnicki Tomasz Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
557 Wiśniowski Marcin Słonowice Leśna Dziesiątka BrakTAK
558 Włoch Mariusz Wieliczka VII Półmaraton " Biegam Za Tych Co Nie Mogą.. "NIE
559 Włodek-Jarzyna Magdalena Kraków VII Półmaraton Polskie KwasyNIE
560 Wolnicki Bartosz Kłaj VII Półmaraton BrakTAK
561 Wolny Łukasz Tarnów Leśna Dziesiątka BrakNIE
562 Wołowik Dominik Żory VII Półmaraton HRmax ŻoryTAK
563 Woźniczka Radosław Kraków Leśna Dziesiątka Józefińska TeamTAK
564 Wożniak-Szpakiewicz Ewelina PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX Leśna Dziesiątka Challenge AcceptedTAK
565 Wójcik Marcin Siedlec VII Półmaraton BrakTAK
566 Wójcik Grzegorz Wieliczka VII Półmaraton BrakTAK
567 wrona Jarosław koszyce wielkie Leśna Dziesiątka BrakTAK
568 Wrona Ela KRAKÓW VII Półmaraton BrakTAK
569 Wróbel Karolina Wieliczka Leśna Dziesiątka #AdamczerwińskiteamTAK
570 Wróbel Anna Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
571 Wypych Agnieszka Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
572 Wysocki Krzysztof Miechów VII Półmaraton BrakTAK
573 Wywiał Ewa Niepołomice VII Półmaraton BrakTAK
574 Yurchyshyn Liubov Krakow Leśna Dziesiątka Ulany TeamTAK
575 Zadarnowski Dariusz Krakow VII Półmaraton BrakTAK
576 Zając Piotr Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
577 Zając Monika Kraków Leśna Dziesiątka ElectroluxTAK
578 Zasada Weronika Marszowice VII Półmaraton BrakNIE
579 Zawiła Marek Niepołomice VII Półmaraton BrakTAK
580 Zborowska Magdalena Olkusz VII Półmaraton BrakTAK
581 Zdanowicz Sylwia Krakow VII Półmaraton BrakTAK
582 Zdeb Agnieszka Kraków Leśna Dziesiątka Active JuraTAK
583 Zembaczyńska Katarzyna Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
584 Zębala Paweł Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
585 Zielinska Katarzyna Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
586 Zielińska Barbara Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
587 Ziemski Łukasz Miechów VII Półmaraton RotaNIE
588 Ziętara Marcin Kazimierza Wielka Leśna Dziesiątka Zamek DersławaNIE
589 Zoladz Jurek Krakow VII Półmaraton Go Aptiv!TAK
590 Żak Paweł Podłęże VII Półmaraton Niepołomice BiegająTAK
591 Żak Krzysztof Kraków VII Półmaraton BrakTAK
592 Żeżnik Czesław Przywidz VII Półmaraton niezrzeszonyTAK
593 Żurek Sylwia Kraków Leśna Dziesiątka BrakTAK
594 Żurek-Wójcik Joanna Wieliczka Leśna Dziesiątka BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту