Nazwa zawodów: | VII BIEG PO PUSZCZY |
Miejsce i termin: | Puszcza Niepołomicka, 2019-05-05 |
Organizator: | Organizatorem zawodów jest Proactive Sports Krystian Ignatowicz; Współorganizatorami zawodów są: Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach; Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice. |
Opis zawodów: | W ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje: a) bieg na dystansie zbliżonym do 21,097 km - zwany VII Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej, b) bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką, c) bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km – zwany Biegiem Drużynowym, d) Wyścig Rowerowy na dystansie zbliżonym do 21,097 km, e) bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km – zwany Biegiem Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie; Start i meta wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec Biuro zawodów, przebieralnie, depozyt odzieży oraz toalety zlokalizowane będą przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec; Biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy: dla Wyścigu Rowerowego - w godzinach od 7.00 do 9.15, dla biegów: VII Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Bieg Drużynowy, Bieg Leśników - w godzinach od 8.00 do 11.15. SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU |
Wpisowe i wpłata: | Organizator ustala następujące opłaty startowe, oraz terminy ich wnoszenia: 1) do 31 marca: a) 50 zł – VII Półmaraton, b) 35 zł – Leśna dziesiątka, c) 35 zł – Wyścig Rowerowy, 2) od 1 kwietnia do 28 kwietnia: a) 65 zł – VII Półmaraton, b) 50 zł – Leśna dziesiątka, c) 130 zł – Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę), d) 45 zł – Wyścig Rowerowy 3) W dniu zawodów: a) 100 zł – VII Półmaraton, b) 80 zł – Leśna dziesiątka, c) 240 zł- Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę), d) 60 zł – Wyścig Rowerowy, e) 20 zł - Bieg Leśników; Płatność przez stronę zapisów do biegu. Pierwszeństwo udziału, wg kolejności wpłat. Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych |
Limit zawodników: | 594 |
Strona WWW: | http://biegpopuszczy.pl/ |
Regulamin zawodów: | |
Lista opłaconych: | Zawodnicy z potwierdzoną płatnością |
Lista nieopłaconych: | Zawodnicy bez potwierdzonej płatności |
Lista zapisanych zawodników:
Lp. | Nazwisko i Imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Wpłata |
---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczuk Sławomir | Szarów | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
2 | Adamczuk Amelia | Szarów | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
3 | Adamczyk Paweł | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
4 | Adamek Dariusz | Kraków | VII Półmaraton | #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
5 | Adamski Łukasz | Świdnica | VII Półmaraton | Brak | TAK |
6 | Antys Mariusz | Wola Batorska | VII Półmaraton | Brak | TAK |
7 | Augustyniak Patrycja | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
8 | Babło Tomasz | Radłów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
9 | Babło Agnieszka | Radłów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
10 | Bachowicz Agnieszka | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
11 | Badyla Dariusz | Żegocina | VII Półmaraton | Biegam z Bogiem | TAK |
12 | Bagienska Aleksandra | Krakow | VII Półmaraton | Brak | TAK |
13 | Balińska Agnieszka | Szkucin | VII Półmaraton | BALAX TEAM | TAK |
14 | Baliński Wojciech | Szkucin | VII Półmaraton | BALAX TEAM | TAK |
15 | Bałut Dagmara | Gromnik | VII Półmaraton | Brak | TAK |
16 | Bałys Piotr | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
17 | Banasiewicz Łukasz | Zielonki | VII Półmaraton | Brak | TAK |
18 | Banaszak Magdalena | Trzebinia | Leśna Dziesiątka | MogęPrzecieżDużo | TAK |
19 | Banaś Michał | Samborzec | VII Półmaraton | 1997 | TAK |
20 | Barańska Wanda | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
21 | Barański Jakub | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
22 | Barć Tomasz | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
23 | Barć Katarzyna | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
24 | Bartkowska Katarzyna | Tarnów | VII Półmaraton | PTG- Sokół Świat Pracy Tarnów | TAK |
25 | Bator Paweł | ~Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
26 | Bednarek Daniel | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
27 | Bednarz Wacław | Jordanów | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
28 | Bębnowicz Tomasz | Przemyśl | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
29 | Biela Kamil | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
30 | Bielach Tomasz | Krakow | VII Półmaraton | Brak | NIE |
31 | Bilska Łucja | Niepołomice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
32 | Błaszczak Jarosław | Kraków | Leśna Dziesiątka | Go Aptiv! | TAK |
33 | Błąkała Damian | Kocmyrzów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
34 | Boba Daria | Polanka Wielka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
35 | Bogacka Kinga | Psary | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
36 | Bogucki Michał | Pless | VII Półmaraton | Brak | NIE |
37 | Bojdo Kamil | Wola Dębińska | VII Półmaraton | Brak | TAK |
38 | Boksa Anna | Kraków | Leśna Dziesiątka | KKM Kaloryfer | TAK |
39 | Boroń Izabela | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
40 | Borszowski Zbigniew | Łazy | Leśna Dziesiątka | Zabierzów Biega | NIE |
41 | Bovsunivskyi Sergii | Kraków | VII Półmaraton | Heineken Krakow Running Club | TAK |
42 | Bożek Marlena | Chrzanów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
43 | Bratkowicz Krzysztof | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
44 | Broniszewski Piotr | Stary sącz | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
45 | Broś Danuta | Kraków | Leśna Dziesiątka | Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewięćdziesiąt Dziewię | TAK |
46 | Brożbar Tomasz | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
47 | Bruzda Filip | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
48 | Bryndza Sławomir | Klecza Dolna | VII Półmaraton | Brak | TAK |
49 | Bryś Jadzia | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
50 | Brzana Mariusz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
51 | Brzek Jacek | Bochnia | VII Półmaraton | niezrzeszony | TAK |
52 | Bulanda Barbara | Bochnia | VII Półmaraton | Bulanda Barbara | TAK |
53 | Buława Szczepan | Nowy Wiśnicz | VII Półmaraton | Brak | TAK |
54 | Burda Monika | Kraków | Leśna Dziesiątka | #AdamCzerwińskiTeam | NIE |
55 | Burek Dawid | Kraków | Leśna Dziesiątka | ABB BS Running Team | NIE |
56 | Bury Szymon | Andrychów | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
57 | Buśko Rafał | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
58 | Butryn Wojciech | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
59 | Bydłoń Mirosław | Kokotów | VII Półmaraton | Ochotniczy klub "Twardniejąca skała" | TAK |
60 | Cader Agnieszka | Zabierzów | Leśna Dziesiątka | ZABIERZÓW BIEGA | TAK |
61 | Chacewicz Paweł | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
62 | Cholewa Tomasz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
63 | Chrobot Tomasz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
64 | Ciapała Mariusz | Nowy Sącz | VII Półmaraton | Brak | TAK |
65 | Ciaston Piotr | Krakow | VII Półmaraton | Brak | NIE |
66 | Cichoń Konrad | Skawina | VII Półmaraton | Brak | NIE |
67 | Ciebień Marcin | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
68 | Combrzyńska Elżbieta | Maciejowice | VII Półmaraton | COMBRY | TAK |
69 | Combrzyński Roman | Maciejowice | VII Półmaraton | COMBRY | TAK |
70 | Czarniak Andrzej | Bochnia | VII Półmaraton | Brak | TAK |
71 | Czarnożyński Aleksander | Gliwice | VII Półmaraton | GTT INTER PROJEKT | TAK |
72 | Czepiec Alicja | Krakow | VII Półmaraton | Husaria Race Team | NIE |
73 | Czerner Krzysztof | Libertów | VII Półmaraton | - | TAK |
74 | Czerwińska Marta | Zielonki | VII Półmaraton | Brak | NIE |
75 | Czesak Marcin | Kraków | VII Półmaraton | RWM Team | TAK |
76 | Czyzewicz Pawel | Krakow | Leśna Dziesiątka | 11 MBOT | TAK |
77 | Czyżykowski Marcin | Świętochłowice | VII Półmaraton | Brak | NIE |
78 | Dec Piotr | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
79 | Deka Patrycja | Sosnowiec | VII Półmaraton | Brak | TAK |
80 | Derwich Karol | Krakow | VII Półmaraton | Brak | TAK |
81 | Dłubis Alicja | Katowice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
82 | Drapich Natalia | Kraków | Leśna Dziesiątka | - | TAK |
83 | Drożdż Tomasz | Wieliczka | VII Półmaraton | Brak | NIE |
84 | Dubiel Kazimierz | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Kmpsp Kraków | NIE |
85 | Duda Lucyna | Mogilany | VII Półmaraton | Brak | TAK |
86 | Dudek Tomasz | Oświęcim | VII Półmaraton | ZADYSZKA OŚWIĘCIM | TAK |
87 | Dudek Joanna | Smardzowice | Leśna Dziesiątka | Wataha - Łączy nas bieganie | TAK |
88 | Dudziak Tomasz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Polar Team | TAK |
89 | Dudziak Dorota | Kraków | Leśna Dziesiątka | #AdamCzerwinskiTeam | NIE |
90 | Dulęba Grzegorz | Koszyce Wielkie | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
91 | Dulian Tadeusz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
92 | Duroń Marcin | Kraków | Leśna Dziesiątka | BeFit24Team | TAK |
93 | Dyduła Urszula | Czernichów | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
94 | Dyrda Justyna | Kraków | Leśna Dziesiątka | MirMark | TAK |
95 | Dziadkowiec Krzysztof | Niepolomice | Leśna Dziesiątka | FitClub24 | NIE |
96 | Dziedzic Julia | Stary Sącz | VII Półmaraton | Visegrad Maraton Rytro | TAK |
97 | Dziedzic - Wójtowicz Agnieszka | Kłaj | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
98 | Dzięgielowski Paweł | Niepołomice | Bieg Leśników - weryfikacja i płatność w biurze zawodów | Nadleśnictwo Niepołomice / Klub Biegających Leśnik | NIE |
99 | Dzik Mateusz | Gorlice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
100 | Dzikowski Józef | Tymowa | Leśna Dziesiątka | KB Perła | TAK |
101 | Dziob Grzegorz | Mała Wieś | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
102 | Dziubany Sebastian | Katowice | Leśna Dziesiątka | DeathByRun | TAK |
103 | Dziura Agata | Węgrzce Wielkie | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
104 | Dziurkowska Paulina | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
105 | Dziwirek Adam | Kraków | VII Półmaraton | 6BPD | TAK |
106 | Falkowski Krzysztof | Kraków | VII Półmaraton | Woodward Runners | TAK |
107 | Fayad Laurent | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
108 | Fedak Bohdan | Zagórz | VII Półmaraton | Klub Pod Wisienką | TAK |
109 | Fiecek Paweł | Kraków | VII Półmaraton | Świnki trzy | TAK |
110 | Filiciak Tomasz | Kraków | VII Półmaraton | 1967 | TAK |
111 | Filipek Krzysztof | Nowy Wiśnicz | Leśna Dziesiątka | WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz / 1 LO Bochnia | TAK |
112 | Filo Robert | Kocmyrzów | VII Półmaraton | Brak | NIE |
113 | Firek Rafał | Kraków | VII Półmaraton | Lacho Team | TAK |
114 | Flak Mateusz | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
115 | Florys Jakub | Ostrowiec Świętokrzyski | VII Półmaraton | Morski Koń | TAK |
116 | Formicki Marcin | Michałowice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
117 | Frączek Paulina | Piotrowice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
118 | Frączek Katarzyna | Proszowice | Leśna Dziesiątka | 1986 | TAK |
119 | Fryc Maksymilian | Alwernia | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
120 | Frycz Tadeusz | Świętoszówka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
121 | Gacek Krzysztof | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
122 | Gajda Kamil | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
123 | Gajda Edyta | Węgrzce Welkie | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
124 | Gajos Daniel | Kraków | VII Półmaraton | Grupa Luktrans | TAK |
125 | Gałka Marcin | Wrocław | Leśna Dziesiątka | #SOBASTEAM | TAK |
126 | Gapys Robert | Kraków | Leśna Dziesiątka | #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
127 | Gapys Jolanta | Kraków | Leśna Dziesiątka | #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
128 | Garcia Ivan | Krakow | VII Półmaraton | Brak | TAK |
129 | Garczyńska-Wąs Bogusława | Zielonki | VII Półmaraton | Brak | TAK |
130 | Garzeł Grzegorz | kraków | Leśna Dziesiątka | itmbw | NIE |
131 | Gaweł Rafał | Niepołomice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
132 | Gawęcki Dariusz | Lewniowa | VII Półmaraton | Biegam z Bogiem | TAK |
133 | Gawin Krzysztof | Więckowice | Leśna Dziesiątka | BeFit 24 team | TAK |
134 | Gawłowska Katarzyna | Zabierzów Bocheński | VII Półmaraton | Brak | TAK |
135 | Gawłowska Alina | Zabierzów Bocheński | VII Półmaraton | Brak | TAK |
136 | Gąsiorowski Krzysztof | Gorenice | Leśna Dziesiątka | Trzydzieści Dziewięć Koma Dziewiećdziesiąt Dziewię | TAK |
137 | Gębara Marcin | Dębica | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
138 | Gibała Piotr | Michałowice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
139 | Gierasiński Pablo | Kraków | VII Półmaraton | KKB DYSTANS | TAK |
140 | Gilarski Wacław | Suchoraba | VII Półmaraton | Brak | TAK |
141 | Gleń Natalia | Krzeszowice | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
142 | Glod Mateusz | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
143 | Głąbiński Piotr | PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
144 | Głownia Maciej | Alwernia | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
145 | Głownia Pamela | Alwernia | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
146 | Główczyk Rafał | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | PIWOSZE | TAK |
147 | Goliński Łukasz | Marcinkowice | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
148 | Gomółka Paweł | Kraków | VII Półmaraton | Brak | NIE |
149 | Gomulec Ewa | PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
150 | Gondek Aneta | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
151 | Gondek Dariusz | Borek | VII Półmaraton | Salt Runners Bochnia | NIE |
152 | Góra Mateusz | Tarnowskie Góry | VII Półmaraton | Brak | TAK |
153 | Górka Konrad | Zabierzów | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
154 | Górna-Cichoń Monika | Zabierzów Bocheński | Leśna Dziesiątka | Niepołomice Biegają | TAK |
155 | Górny Michał | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Spiesz się powoli | TAK |
156 | Górny Małgorzata | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
157 | Górski Michał | Giebułtów | VII Półmaraton | Giebułtów ciśnie | TAK |
158 | Grochal Rafał | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
159 | Grochal Grzegorz | Siercza | VII Półmaraton | Brak | TAK |
160 | Grochot Krzysztof | Wieliczka | VII Półmaraton | Eskadra Kraków | TAK |
161 | Grochot Tomasz | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
162 | Groń Krystian | Zabrze | VII Półmaraton | OASIS SPORT TEAM / TAK DLA TRANSPLANTACJI | TAK |
163 | Grudzień Bogusław | Kazimierza Wielka | Leśna Dziesiątka | AllBlacks | TAK |
164 | Gruszecka Katarzyna | Szarów | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
165 | Gruszka Radosław | Kraków | VII Półmaraton | SM Na Kozłówce | TAK |
166 | Gruszka Monika | Tarnów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
167 | Grzybowski Artur | Sułków | Leśna Dziesiątka | KrakUF Ultimate Frisbee Team | TAK |
168 | Gutmajer Grzegorz | Kraków | VII Półmaraton | Go APTIV! | TAK |
169 | Guzowski Szymon | Niepołomice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
170 | Hadała Natalia | Zalasowa | Leśna Dziesiątka | 1988 | NIE |
171 | Halama Marcin | Wieliczka | VII Półmaraton | UKS Gimnazjon | TAK |
172 | Halka Pawel | Niepolomice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
173 | Hybel-Szymańska Agnieszka | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
174 | Hyrc Jacek | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
175 | Hytroś Łukasz | Kraków | VII Półmaraton | Samodzielniebiegam | TAK |
176 | Iwulska Joanna | Szarów | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
177 | Jaglarz Daniel | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
178 | Janczewska Anna | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
179 | Janczewski Marek | Wieliczka | VII Półmaraton | Brak | TAK |
180 | Janiczko Maciej | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
181 | Janik Bogdan | Nowy Targ | Leśna Dziesiątka | Nowy Targ runners | NIE |
182 | Janik Marcin | Grabie | Leśna Dziesiątka | 2B | NIE |
183 | Janusz Olgierd | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
184 | Jarecki Grzegorz | Szarów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
185 | Jarosz Sebastian | Kraków | VII Półmaraton | Brak | NIE |
186 | Jarzwiec Jakub | Dąbrowa Tarnowska | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
187 | Jastrzębski Rafał | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
188 | Jastrzębski Micho | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
189 | Jaszczyńska Anna | Bochnia | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
190 | Jaszczyński Artur | Bochnia | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
191 | Jaworska Marcin | Staniatki | VII Półmaraton | Brak | TAK |
192 | Jędrusik Krzysztof | Dąbrowa Górnicza | VII Półmaraton | W POGONI ZA DUCHEM | TAK |
193 | Juras Tomasz | Sułków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
194 | Jurek Grzegorz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
195 | Kajmowicz Ryszard | Koszyce Małe | VII Półmaraton | PTG Sokół Świat Pracy | TAK |
196 | Kalemba Jacek | Kraków | VII Półmaraton | niezrzeszony | NIE |
197 | Kaleta Robert | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
198 | Kaleta Magdalena | Kozierów | VII Półmaraton | ESKADRA KRAKÓW | TAK |
199 | Kalina Magdalena | Tychy | Leśna Dziesiątka | Hager Sport Team | TAK |
200 | Kałuża Krzysztof | Czarnochowice | VII Półmaraton | LKS Czarnochowice | TAK |
201 | Kałuża Ewa | Niepołomice | VII Półmaraton | AZS UP Kraków | TAK |
202 | Kamusiński Jarosław | Staniątki | VII Półmaraton | Apteki Zdrowe Ceny | TAK |
203 | Kandefer Beata | Korczyna | VII Półmaraton | KB ,,Athletic '' Zręcin | TAK |
204 | Kandefer Wojciech | Korczyna | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
205 | Karwacka Maja | Czeladź | VII Półmaraton | Brak | TAK |
206 | Kazek Sylwia | Tarnów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
207 | Kaznowski Tomasz | Wieliczka | VII Półmaraton | Amator Biegania | TAK |
208 | Kaźmierczak Piotr | Kraków | VII Półmaraton | Brak | NIE |
209 | Kaźmierczak Karolina | Łapanów | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
210 | Kęder Włodzimierz | Kraków | VII Półmaraton | ITMBW - KRAKÓW | TAK |
211 | Khvainitskaya Katsiaryna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
212 | Kica Anna | Wieliczka | VII Półmaraton | #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
213 | Kicka Grzegorz | Wola Filipowska | Leśna Dziesiątka | KRZESZOWICE BIEGAJĄ | TAK |
214 | Kiewrel Katarzyna | Skała | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
215 | Kletschka Monika | Kazimierza Wielka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
216 | Klimczyk Tomasz | Kazimierza Wielka | VII Półmaraton | POLKAS | NIE |
217 | Klimek Dorota | Nowy Sącz | Leśna Dziesiątka | KlimKor | NIE |
218 | Klimek Magdalena | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
219 | Klimek Piotr | Nowy Sącz | Leśna Dziesiątka | KlimKor | NIE |
220 | Klimek Jagoda | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
221 | Kloch Dawid | Węgrzce Wielkie | VII Półmaraton | Mediaflex | TAK |
222 | Kluska Michał | Wola Radziszowska | VII Półmaraton | Brak | TAK |
223 | Kluska Zbigniew | Wola Radziszowska | VII Półmaraton | Brak | TAK |
224 | Kłos Jolanta | Chobot | VII Półmaraton | Brak | TAK |
225 | Kłos Wiktoria | Chobot | VII Półmaraton | Brak | TAK |
226 | Kocielska Anna | Gliwice | VII Półmaraton | AKMB Pędziwiatr Gliwice | TAK |
227 | Kofin Maciej | Ochojno | Leśna Dziesiątka | #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
228 | Kokosinski Krzysztof | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
229 | Kokosiński Tomasz | Kraków | VII Półmaraton | brak | TAK |
230 | Kokoszka Larysa | Nowe Rybie | VII Półmaraton | Daniel Wosik Tervel Team | TAK |
231 | Kokoszka Marcin | Bochnia | VII Półmaraton | Brak | TAK |
232 | Kołton Małgorzata | Donosy | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
233 | Kołton Przemysław | Donosy | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
234 | Konturek Agnieszka | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
235 | Kordos Elżbieta | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
236 | Kostrz Kasia | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
237 | Koszałka Marcin | Kraków | VII Półmaraton | Klub Wysokogórski Kraków | NIE |
238 | Kościelna Grażyna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
239 | Kościółek Michał | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Niepołomice biegają | TAK |
240 | Kotyla Irena | Zielonki | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
241 | Kowalczyk Natalia | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
242 | Kowalczyk Monika | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
243 | Kowalik Emilia | Wieliczka | VII Półmaraton | Brak | TAK |
244 | Kozak Paweł | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
245 | Kozak Sebastian | Zabierzów Bocheński | VII Półmaraton | Brak | TAK |
246 | Kozerska-Stanek Anna | Proszowice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
247 | Kozub Piotr | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
248 | Kramer Konrad | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
249 | Krasiński Marcin | Kraków | Leśna Dziesiątka | Woodward Runners | TAK |
250 | Krawczyk Piotr | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
251 | Krawczyk Aleksandra | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
252 | Krawczyk Jan | Kraków | VII Półmaraton | Klub Pod Wisienką | TAK |
253 | Król Michał | Kraków | VII Półmaraton | Nogi z Gumy | TAK |
254 | Kryński Grzegorz | Tarnowskie Góry | VII Półmaraton | Brak | NIE |
255 | Krzyszkowski Michał | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
256 | Krzywicki Piotr | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
257 | Krzyżanowska Iwona | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
258 | Krzyżanowski Przemysław | Jaworzno | VII Półmaraton | Husaria Race Team | TAK |
259 | Kubacki Krzysztof | Szymbark | Bieg Leśników - weryfikacja i płatność w biurze zawodów | Nadleśnictwo Łosie | TAK |
260 | Kubala Mariusz | Kraków | Leśna Dziesiątka | LeoTeam | NIE |
261 | Kubas Zbigniew | Drwinia | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
262 | Kubiesa Patrycja | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
263 | Kucharski Piotr | Niepołomice | VII Półmaraton | Brak | NIE |
264 | Kucharski Remigiusz | Jelenia Góra | Leśna Dziesiątka | 1985 | TAK |
265 | Kulawik Bartek | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
266 | Kulka Magdalena | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
267 | Kułynycz Dariusz | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | QŁYNYCZ TEAM | TAK |
268 | Kuma Wojciech | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
269 | Kupiec Marcin | Kłaj | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
270 | Kurochka Vladyslav | Krakow | VII Półmaraton | Euroclear Running Team | TAK |
271 | Kursa Łukasz | Kokotów | Leśna Dziesiątka | #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
272 | Kursa Agnieszka | Kokotów | VII Półmaraton | #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
273 | Kurzawski Damian | Tarnów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
274 | Kurzela Jakub | Świętochłowice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
275 | Kusina Paweł | Krakow | VII Półmaraton | Brak | NIE |
276 | Kuta Tomasz | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
277 | Kuzicki Artur | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
278 | Kuźma Przemysław | Janowice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
279 | Lachowska Anna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
280 | Lachowski Paweł | Kraków | VII Półmaraton | AZS AWF KRAKÓW Masters | TAK |
281 | Langer Łukasz | Siepraw | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
282 | Langer Patrycja | Siepraw | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
283 | Lasek Tomasz | Niepołomice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
284 | Latos Marcin | Kraków | VII Półmaraton | Euroclear Running Team | TAK |
285 | Ląd Sławomir | Kępie Zaleszańskie | VII Półmaraton | Nidec All for dreams | TAK |
286 | Ledzinski Łukasz | Wola Debinska | VII Półmaraton | Brak | TAK |
287 | Leszczyński Rafał | Bełchatów | VII Półmaraton | Husaria Race Team | NIE |
288 | Lipińska Marta | Zbylitowska Góra | VII Półmaraton | PTG Sokół Świat Pracy Tarnów | TAK |
289 | Liszka Szymon | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
290 | Lubarska Katarzyna | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | - | TAK |
291 | Ludian Marlena | Krakow | VII Półmaraton | Brak | NIE |
292 | Łabno Monika | Tarnów | VII Półmaraton | PTG Sokół Świat Pracy | TAK |
293 | Łach Agnieszka | Łysokanie | VII Półmaraton | Brak | TAK |
294 | Łacki Adam | Królówka | VII Półmaraton | brak | TAK |
295 | Łężniak Arkadiusz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
296 | Łukasik Andrzej | Janów Lubelski | Leśna Dziesiątka | Polar Team | TAK |
297 | Machajska Małgorzata | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
298 | Macherzyński Karol | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
299 | Madejski Marcin | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
300 | Madetko Arkadiusz | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
301 | Maj Kinga | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
302 | Majka Krzysztof | Dąbrowa Tarnowska | VII Półmaraton | Brak | NIE |
303 | Majorek Wojciech | Liszki | VII Półmaraton | Brak | TAK |
304 | Majtyka-Nieznańska Monika | Tarnów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
305 | Makola Jacek | Zielonki | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
306 | Makowska Joanna | Kraków | VII Półmaraton | Team makowscy | TAK |
307 | Makowski Rafał | Kraków | VII Półmaraton | Team makowscy | TAK |
308 | Malarczyk Jerzy | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
309 | Małe Marek | Staniątki | VII Półmaraton | Brak | TAK |
310 | Małek Bożena | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Niepołomice Biegają | TAK |
311 | Małka Bartosz | Knurów | Bieg Leśników - weryfikacja i płatność w biurze zawodów | Nadleśnictwo Rudy Raciborskie | NIE |
312 | Manikowski Adrian | Kraków | Leśna Dziesiątka | Mańki_w_podróży | TAK |
313 | Martini Agnieszka | Kraków | VII Półmaraton | KTPU Kraków | NIE |
314 | Martyka Michał | Borzęcin | VII Półmaraton | Goodbike.com.pl Sklep Rowerowy | NIE |
315 | Marzec Maciej | Wola Batorska | Leśna Dziesiątka | NIDEC ALL FOR DREAMS | TAK |
316 | Mazurek Monika | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
317 | Mężyk Aleksandra | Kraków | Leśna Dziesiątka | #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
318 | Michalik Klaudia | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
319 | Michalik Adrian | Libiąż | Leśna Dziesiątka | L&M | NIE |
320 | Michalska-Mazgaj Monika | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
321 | Michałkowska Magdalena | Kraków | Leśna Dziesiątka | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | TAK |
322 | Międzik Tomasz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Krwawe Suty | TAK |
323 | Mika Adam | Nakło Śląskie | VII Półmaraton | Brak | TAK |
324 | Mika Milosz | Zakrzowiec | Leśna Dziesiątka | Ulany Team | TAK |
325 | Mika Gabriela | Zakrzowiec | Leśna Dziesiątka | Ulany Team | TAK |
326 | Mikoś Magdalena | Kraków | Leśna Dziesiątka | NIDEC MOTORS & ACTUATORS (POLAND) Sp z o.o. | TAK |
327 | Mikulska Barbara | Nowy Wiśnicz | VII Półmaraton | Gremi Bochnia | TAK |
328 | Mikulski Michał | Bochnia | VII Półmaraton | Gremi Bochnia | TAK |
329 | Miśkiewicz Jakub | Kraków | VII Półmaraton | GoAptiv! | TAK |
330 | Mizia Marta | Kraków | Leśna Dziesiątka | Kizie Mizie | TAK |
331 | Mizia Ryszard | Kraków | Leśna Dziesiątka | Kizie Mizie | TAK |
332 | Mlynek Urszula | Krakow | VII Półmaraton | Brak | TAK |
333 | Morasiewicz Maciej | Kraków | Leśna Dziesiątka | Świnki Trzy | NIE |
334 | Moskal Kamil | Kraków | VII Półmaraton | Nie zrzeszony | TAK |
335 | Moszycki Jan | clamart | VII Półmaraton | 1958 | TAK |
336 | Możdżeń Agnieszka | Rzeszów | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
337 | Możdżeń Daniel | Bochnia | VII Półmaraton | Brak | NIE |
338 | Mróz Mateusz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
339 | Mróz Piotr | Kraków | VII Półmaraton | WP | NIE |
340 | Mynarska Ligia | Bielsko-Biała | VII Półmaraton | Daleko jeszcze? | TAK |
341 | Mynarski Sylwester | Bielsko-Biała | VII Półmaraton | Daleko jeszcze? | TAK |
342 | Nabielec Magdalena | Kraków | VII Półmaraton | ITMBW Kraków | TAK |
343 | Najman Katarzyna | Kazimierza Wielka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
344 | Najman Daniel | Kazimierza wielka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
345 | Nakoniaczny Michał | Rączna | VII Półmaraton | Brak | TAK |
346 | Nastałek Damian | Brzesko | Leśna Dziesiątka | PIWOSZE | TAK |
347 | Nawrot Katarzyna | Niepołomice | VII Półmaraton | SRTG Niepołomice | TAK |
348 | Nawrot Dawid | Niepołomice | VII Półmaraton | SRTG NIEPOŁOMICE | TAK |
349 | Niedzielska Agnieszka | Baczków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
350 | Niewczas Paweł | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
351 | Niewielski Janusz | Wieliczka | VII Półmaraton | UKS Gimnazjon Wieliczka | TAK |
352 | Niewielski Piotr | Wieliczka | VII Półmaraton | GRUPA DYKTATOR | TAK |
353 | Nizioł Agata | Nowy Wiśnicz | Leśna Dziesiątka | Active Artist | TAK |
354 | Nowak Grzegorz | Laskowa | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
355 | Nowak Jakub | Staniątki | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
356 | Nowak Anna | Bochnia | Leśna Dziesiątka | Żubry Bochnia | TAK |
357 | Nowak Dariusz | Bochnia | VII Półmaraton | Żubry Bochnia | TAK |
358 | Nowak Krzysztof | Zabierzów Bocheński | Leśna Dziesiątka | 1966 | TAK |
359 | Nowak Dominik | Zielonki | VII Półmaraton | Brak | TAK |
360 | Nowak Sebastian | Kłaj | VII Półmaraton | Brak | TAK |
361 | Nowakowski Mariusz | Dobczyce | VII Półmaraton | Brak | NIE |
362 | Nowotny Marian | Damienice | VII Półmaraton | Niepołomice biegają | TAK |
363 | Nusbaum Irek | Jaworzno | VII Półmaraton | Brak | TAK |
364 | Obrał Jolanta | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
365 | Okpala Amelia | Kraków | VII Półmaraton | Brak | NIE |
366 | Oleksak Tomasz | Nisko | VII Półmaraton | Brak | NIE |
367 | Oleksiak Bogusia | Niepoomice | VII Półmaraton | Niepoomice Biegają | TAK |
368 | Oleksiak Anna | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Niepołomice Biegają | TAK |
369 | Ołubek Robert | Żory | VII Półmaraton | HRmax Żory | NIE |
370 | Orlef Marcin | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
371 | Orłowska Izabela | Kraków | Leśna Dziesiątka | Przyjaciółki | NIE |
372 | Pagacz Joanna | Kraków | VII Półmaraton | TBC | TAK |
373 | Pagacz Marek | Bochnia | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
374 | Pałka Piotr | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
375 | Parejko Magdalena | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
376 | Pawelec Andrzej | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
377 | Pawelec Lidia | Bielsko-Biała | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
378 | Pawlak Marek | Tychy | VII Półmaraton | Klub Biegowy 40-latek Tychy | TAK |
379 | Pawłowski Czesław | Nowy Sącz | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
380 | Pękala Andrzej | Koniusza | VII Półmaraton | Brak | TAK |
381 | Pękalski Michał | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
382 | Piątek Stanisław | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
383 | Pieczonka Marek | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | - | NIE |
384 | Pieńkosz Wojciech | Rzeszów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
385 | Pieron Robert | Rzozów | VII Półmaraton | Brak | NIE |
386 | Pietras Mateusz | Śledziejowice | VII Półmaraton | Lajcik Team | TAK |
387 | Pietruszka Józef | Rudawa | Leśna Dziesiątka | ZABIERZÓW BIEGA | TAK |
388 | Pietruszka Małgorzata | Rudawa | Leśna Dziesiątka | ZABIERZÓW BIEGA | TAK |
389 | Pietrycki Wojciech | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
390 | Piorunek Ewa Anna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
391 | Piotrowicz Michał | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
392 | Pitak Maciej | Mogilany | VII Półmaraton | Brak | TAK |
393 | Pitala Marcin | Kraków | Leśna Dziesiątka | New Balance | NIE |
394 | Plata Piotr | Stary Sącz | VII Półmaraton | Brak | TAK |
395 | Pluciński Jakub | Igołomia/Kraków | VII Półmaraton | Husaria Race Team | TAK |
396 | Płachno Krzysztof | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
397 | Płachta Marek | Ruda Śląska | VII Półmaraton | Inter Projekt S.A. | TAK |
398 | Płaczek Robert | Kraków | Leśna Dziesiątka | KTPU Kraków | NIE |
399 | Podgórski Konrad | Kalinowo | Leśna Dziesiątka | Ulany Team | TAK |
400 | Polak Katarzyna | Brzezie | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
401 | Polak Bogusława | Myślenice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
402 | Popiołek Magdalena | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
403 | Popiołek Krzysztof | Tychy | VII Półmaraton | Brak | TAK |
404 | Poradzisz Natalia | Kraków | VII Półmaraton | Brak | NIE |
405 | Prajs Marcin | Kopanka | VII Półmaraton | Brak | TAK |
406 | Prochownik Paweł | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
407 | Protasiewicz Piotr | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | FC kalinex | NIE |
408 | Pruś Edyta | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
409 | Przewoźnik Piotr | Brzyska | VII Półmaraton | Brak | TAK |
410 | Ptak Tomasz | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | AllBlacks | TAK |
411 | Ptaszek Adam | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
412 | Pulnik Andżelika | Kraków | Leśna Dziesiątka | Nowohucki Kombinat Sportowy | NIE |
413 | Pustelnik Konrad | Męcina | VII Półmaraton | Brak | TAK |
414 | Putaj Jarosław | Jerzmanowice | Leśna Dziesiątka | GROHE | TAK |
415 | Pypeć Bartosz | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
416 | Pyrć Piotr | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
417 | Pysz Tomasz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
418 | Rado Katarzyna | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
419 | Radomska Katarzyna | Krakow | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
420 | Radwański Marcin | Zakrzów | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
421 | Rajtar Janusz | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
422 | Rak Dariusz | Krakó | VII Półmaraton | Brak | TAK |
423 | Rakowski Paweł | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
424 | Reimus Tadeusz | Kraków | VII Półmaraton | Nauka Biega | TAK |
425 | Reno Matheus | Niepolomice | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
426 | Rębilas Adam | Nowy Wiśnicz | VII Półmaraton | Brak | NIE |
427 | Rogasch Stanisław | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
428 | Rogowski Paweł | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
429 | Rogóż Monika | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
430 | Rogóż Agnieszka | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Niepołomice Biegają | TAK |
431 | Rojek Katarzyna | Koniusza | VII Półmaraton | Brak | TAK |
432 | Rosiek Daniel | Krakow | VII Półmaraton | Eskadra Kraków | NIE |
433 | Rosiek Grzegorz | Bolechowice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
434 | Rozwadowski Tadeusz | Brzesko | Leśna Dziesiątka | MPEC BRZESKO | NIE |
435 | Rudzki Paweł | Kraków | VII Półmaraton | Akademia Szybkiego Czytania | TAK |
436 | Ruta Jaromir | Kraków | VII Półmaraton | Klub Pod Wisienką | NIE |
437 | Rybaczuk Sandra | Krakow | VII Półmaraton | Brak | TAK |
438 | Rybińska Dorota | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
439 | Rybski Janusz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
440 | Rymarenko Serg | Kraków | VII Półmaraton | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | TAK |
441 | Rypuła Zenon | Lędziny | VII Półmaraton | 1956 | TAK |
442 | Ryznar Ela | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
443 | Rzepa Marcin | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
444 | Salabun Bartosz | Wieliczka | VII Półmaraton | Brak | TAK |
445 | Salje Jonas | Mogilany | VII Półmaraton | Brak | TAK |
446 | Salje Sara | Mogilany | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
447 | Satko Jacek | Tarnów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
448 | Sawicki Wojciech | Opole Lubelskie | VII Półmaraton | Brak | TAK |
449 | Serafin Agnieszka | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
450 | Serwatka Agata | Bochnia | VII Półmaraton | Brak | TAK |
451 | Seweryn Robert | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
452 | Seweryn Piotr | Wieliczka | VII Półmaraton | Brak | TAK |
453 | Sewiło Elżbieta | Konary | Leśna Dziesiątka | PRZYJACIÓŁKI | TAK |
454 | Sęk Wiesław | Pruchnik | VII Półmaraton | JAROSŁAWSKI BIEGACZ/PERFECT RUNNER TEAM | NIE |
455 | Sęk Monika | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
456 | Sierant Michał | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
457 | Sikora Przemysław | Proszowice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
458 | Sikora-Szot Kamila | Brzeszcze | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
459 | Sitarz Magdalena | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
460 | Siudymak Adam | Kraków | Leśna Dziesiątka | KRWAWE SUTY RUN&BIKE | TAK |
461 | Siudymak Monika | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
462 | Siwek Michał | Niepołomice | VII Półmaraton | Niepołomice Biegają | TAK |
463 | Skałoń Robert | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
464 | Skonieczny Patryk | Żory | VII Półmaraton | Babol-Team | TAK |
465 | Skowerska Ewa | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
466 | Skowron Daniel | Nowy Sącz | VII Półmaraton | Brak | TAK |
467 | Skuta Paweł | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
468 | Sliwa Agnieszka | Libertow | VII Półmaraton | Brak | TAK |
469 | Słowikowski Paweł | Kraków | VII Półmaraton | KOSOVO | TAK |
470 | Smaga Kinga | Książnice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
471 | Smereka Krzysztof | Kraków | Leśna Dziesiątka | VAILLANT | TAK |
472 | Smulski Sławomir | dobczyce | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
473 | Sobczak Bogusław | Kraków | Leśna Dziesiątka | 1979 | TAK |
474 | Soch Paweł | Kraków | Leśna Dziesiątka | BTH - Iron Style | TAK |
475 | Socha Maciej | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
476 | Sochacki Sławomir | Bodzanów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
477 | Sochaj-Macherzyńska Anna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Mała Ania Dzielnie Biega | NIE |
478 | Solarz Szymon | Kraków | Leśna Dziesiątka | ABB BS Running Team | NIE |
479 | Sołtys Artur | Sędziszów | VII Półmaraton | Brak | NIE |
480 | Stachoń Przemysław | Bochnia | VII Półmaraton | Brak | TAK |
481 | Stanek Grzegorz | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
482 | Stankiewicz Paulina | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
483 | Stasik Beata | Kraków | VII Półmaraton | BeFit24Team | TAK |
484 | Staszek Łukasz | Zielonki | VII Półmaraton | Brak | TAK |
485 | Staszowski Paweł | Pruchnik | VII Półmaraton | Pruchnicka Grupa Biegowa | TAK |
486 | Stępień Marek | Poręba Spytkowska | VII Półmaraton | Klub Biegowy Perła | TAK |
487 | Stępniewska-Włoch Sandra | Wieliczka | VII Półmaraton | Z bieganiem mi do twarzy | NIE |
488 | Stochel Teresa | Krakow | VII Półmaraton | AKPT Krakow | TAK |
489 | Stopa-Morasiewicz Anna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
490 | Straub Daniel | Struznice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
491 | Strękowski Paweł | Krakow | VII Półmaraton | ITMBW Kraków | TAK |
492 | Strzelecki Marek | Igołomia | Leśna Dziesiątka | Igołomia biega | TAK |
493 | Styczeń Szymon | Kraków | VII Półmaraton | Patologia | NIE |
494 | Suder Jakub | Kraków | VII Półmaraton | ART | TAK |
495 | Syguła Marcin | Niepołomice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
496 | Synowiec Ela | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
497 | Szałapak Leszek | Kraków | Leśna Dziesiątka | skarpety we krwi | TAK |
498 | Szczepaniak Aleksander | Stary Sącz | VII Półmaraton | Brak | TAK |
499 | Szczepaniak Sławomir | Stary Sącz | VII Półmaraton | Brak | TAK |
500 | Szczepanik Joanna | Kraków | VII Półmaraton | AZS AWF KRAKÓW MASTERS | TAK |
501 | Szczepanik Piotr | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
502 | Szczepańska Katarzyna | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Niepołomice biegają | TAK |
503 | Szczepocki Andrzej | PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
504 | Szewczyk Grzegorz | Kraków | VII Półmaraton | Brak | NIE |
505 | Szewczyk Mariusz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
506 | Szkoła Mateusz | Pruchnik | Leśna Dziesiątka | Pruchnicka Grupa Biegowa | TAK |
507 | Szkoła Izabela | Pruchnik | Leśna Dziesiątka | Pruchnicka Grupa Biegowa | TAK |
508 | Szopa Marcin | Kraków | Leśna Dziesiątka | Sura Team | TAK |
509 | Szostak Piotr | Zagórze | VII Półmaraton | Brak | TAK |
510 | Szpakiewicz Marek | PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX | Leśna Dziesiątka | Challenge Accepted | TAK |
511 | Szreniawa Waldemar | Niepołonmice | VII Półmaraton | Woodward Runners | TAK |
512 | Szubert Michał | Zabierzów | VII Półmaraton | ZABIERZÓW BIEGA | TAK |
513 | Szwed Tomasz | Kurów | Leśna Dziesiątka | OSP KURÓW | TAK |
514 | Szymanik Aleksandra | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
515 | Szymański Michał | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
516 | Szymuś Andrzej | Mszana Dolna | Leśna Dziesiątka | Nidec | TAK |
517 | Ścieszka Marcin | Kraków | VII Półmaraton | dreamcatcher.net.pl | TAK |
518 | Śliwiński Andrzej | Miechów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
519 | Ślusarek Jacek | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
520 | Ślusarek Marta | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
521 | Śmiałek Łukasz | Michałowice | VII Półmaraton | Apteki Zdrowe Ceny | TAK |
522 | Świdzińska-Szwed Basia | Krzysztoforzyce | VII Półmaraton | BBL Kraków/ RunningPerformanceTeam | NIE |
523 | Świerad Mikołaj | Kłaj | Leśna Dziesiątka | n/a | TAK |
524 | Świerk Anna | Nowe Brzesko | Leśna Dziesiątka | Urząd Gminy i Miasta Nowe Brzesko | NIE |
525 | Świętek Dominika | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
526 | Targosz Michał | Kraków | VII Półmaraton | ITMBW Krakow | NIE |
527 | Tiszler Krzysztof | Jaworzno | VII Półmaraton | Brak | TAK |
528 | Tochowicz Barbara | Michałowice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
529 | Tocka Patrycja | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
530 | Tokarczyk Paweł | Olchawa | VII Półmaraton | Creative Bochnia biega team | TAK |
531 | Tokarz Monika | Wielogłowy | Leśna Dziesiątka | KlimKor | NIE |
532 | Topolski Marcin | Jadowniki | VII Półmaraton | Człowiek który nie boi się Chucka Norrisa | TAK |
533 | Toporkiewicz Anna | Krakow | VII Półmaraton | WM Triself | NIE |
534 | Trebel-Bednarz Beata | Kraków | Leśna Dziesiątka | Przyjaciółki | TAK |
535 | Tryjefaczka Sławomir | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
536 | Trzos Robert | Kraków | VII Półmaraton | KTPU Kraków | NIE |
537 | Turek Dariusz | Zakrzowiec | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
538 | Twardowski Maciek | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
539 | Tynka Monika | Nieszkowice Male | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
540 | Uchański Piotr | Kraków | Leśna Dziesiątka | Woodward Runners | TAK |
541 | Uchto Tomasz | Miechów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
542 | Urbaniak Krzysztof | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
543 | Verheyen Kurt | Krakow | VII Półmaraton | Brak | TAK |
544 | Voit Emilia | Niepołomice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
545 | Warchałowski Wiktor | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
546 | Warchołek Jan | Łódź | VII Półmaraton | Brak | TAK |
547 | Wasilewski Piotr | Gorlice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
548 | Wereta Robert | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
549 | Węgiel Bogdan | Bolechowice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
550 | Wicherek Maciej | Kraków | VII Półmaraton | ITMBW | NIE |
551 | Wiech Anna | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | #AdamCzerwińskiTeam | TAK |
552 | Więcek Konrad | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
553 | Wilk Wioleta | Słomniki | Leśna Dziesiątka | Active Jura | TAK |
554 | Wilk Katarzyna | kraków | Leśna Dziesiątka | BeFit24Team | TAK |
555 | Wilk Tomasz | Miechów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
556 | Wiśnicki Tomasz | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
557 | Wiśniowski Marcin | Słonowice | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
558 | Włoch Mariusz | Wieliczka | VII Półmaraton | " Biegam Za Tych Co Nie Mogą.. " | NIE |
559 | Włodek-Jarzyna Magdalena | Kraków | VII Półmaraton | Polskie Kwasy | NIE |
560 | Wolnicki Bartosz | Kłaj | VII Półmaraton | Brak | TAK |
561 | Wolny Łukasz | Tarnów | Leśna Dziesiątka | Brak | NIE |
562 | Wołowik Dominik | Żory | VII Półmaraton | HRmax Żory | TAK |
563 | Woźniczka Radosław | Kraków | Leśna Dziesiątka | Józefińska Team | TAK |
564 | Wożniak-Szpakiewicz Ewelina | PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX | Leśna Dziesiątka | Challenge Accepted | TAK |
565 | Wójcik Marcin | Siedlec | VII Półmaraton | Brak | TAK |
566 | Wójcik Grzegorz | Wieliczka | VII Półmaraton | Brak | TAK |
567 | wrona Jarosław | koszyce wielkie | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
568 | Wrona Ela | KRAKÓW | VII Półmaraton | Brak | TAK |
569 | Wróbel Karolina | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | #Adamczerwińskiteam | TAK |
570 | Wróbel Anna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
571 | Wypych Agnieszka | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
572 | Wysocki Krzysztof | Miechów | VII Półmaraton | Brak | TAK |
573 | Wywiał Ewa | Niepołomice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
574 | Yurchyshyn Liubov | Krakow | Leśna Dziesiątka | Ulany Team | TAK |
575 | Zadarnowski Dariusz | Krakow | VII Półmaraton | Brak | TAK |
576 | Zając Monika | Kraków | Leśna Dziesiątka | Electrolux | TAK |
577 | Zając Piotr | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
578 | Zasada Weronika | Marszowice | VII Półmaraton | Brak | NIE |
579 | Zawiła Marek | Niepołomice | VII Półmaraton | Brak | TAK |
580 | Zborowska Magdalena | Olkusz | VII Półmaraton | Brak | TAK |
581 | Zdanowicz Sylwia | Krakow | VII Półmaraton | Brak | TAK |
582 | Zdeb Agnieszka | Kraków | Leśna Dziesiątka | Active Jura | TAK |
583 | Zembaczyńska Katarzyna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
584 | Zębala Paweł | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
585 | Zielinska Katarzyna | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
586 | Zielińska Barbara | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
587 | Ziemski Łukasz | Miechów | VII Półmaraton | Rota | NIE |
588 | Ziętara Marcin | Kazimierza Wielka | Leśna Dziesiątka | Zamek Dersława | NIE |
589 | Zoladz Jurek | Krakow | VII Półmaraton | Go Aptiv! | TAK |
590 | Żak Paweł | Podłęże | VII Półmaraton | Niepołomice Biegają | TAK |
591 | Żak Krzysztof | Kraków | VII Półmaraton | Brak | TAK |
592 | Żeżnik Czesław | Przywidz | VII Półmaraton | niezrzeszony | TAK |
593 | Żurek Sylwia | Kraków | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |
594 | Żurek-Wójcik Joanna | Wieliczka | Leśna Dziesiątka | Brak | TAK |