Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII BIEG PO PUSZCZY
WYŚCIG ROWEROWY

Miejsce i termin: Puszcza Niepołomicka, 2019-05-05
Organizator: Organizatorem zawodów jest Proactive Sports Krystian Ignatowicz;
Współorganizatorami zawodów są:
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Niepołomice.
Opis zawodów: W ramach zawodów odbędą się następujące konkurencje:
a) bieg na dystansie zbliżonym do 21,097 km - zwany VII Półmaratonem po Puszczy Niepołomickiej,
b) bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km - zwany Leśną Dziesiątką,
c) bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km – zwany Biegiem Drużynowym,
d) Wyścig Rowerowy na dystansie zbliżonym do 21,097 km,
e) bieg na dystansie zbliżonym do 10,8 km – zwany Biegiem Leśników o Puchar Dyrektora Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krakowie;

Start i meta wszystkich wyścigów znajduje się przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec
Biuro zawodów, przebieralnie, depozyt odzieży oraz toalety zlokalizowane będą przy Punkcie Edukacyjno-Turystycznym Nadleśnictwa Niepołomice - Polana Sitowiec;
Biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy:
dla Wyścigu Rowerowego - w godzinach od 7.00 do 9.15,
dla biegów: VII Półmaraton, Leśna Dziesiątka, Bieg Drużynowy, Bieg Leśników - w godzinach od 8.00 do 11.15.

SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Organizator ustala następujące opłaty startowe, oraz terminy ich wnoszenia:
1) do 31 marca:
a) 50 zł – VII Półmaraton,
b) 35 zł – Leśna dziesiątka,
c) 35 zł – Wyścig Rowerowy,
2) od 1 kwietnia do 28 kwietnia:
a) 65 zł – VII Półmaraton,
b) 50 zł – Leśna dziesiątka,
c) 130 zł – Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 45 zł – Wyścig Rowerowy
3) W dniu zawodów:
a) 100 zł – VII Półmaraton,
b) 80 zł – Leśna dziesiątka,
c) 240 zł- Bieg Drużynowy (opłata za całą, 3-osobową drużynę),
d) 60 zł – Wyścig Rowerowy,
e) 20 zł - Bieg Leśników;
Płatność przez stronę zapisów do biegu.
Pierwszeństwo udziału, wg kolejności wpłat. Zawodnicy nieopłaceni będą sukcesywnie usuwani z listy zapisanych
Limit zawodników: 250
Strona WWW: http://biegpopuszczy.pl/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Artym Magdalena Przemyśl Wyścig Rowerowy Bida Przemyśl / Przemyski Klub Biegacza
2 Augustyn Mariusz Kraków Wyścig Rowerowy MPEC S.A. w KrakowieTAK
3 Azierski Michał Niepołomice Wyścig Rowerowy BrakTAK
4 Babczyk Artur Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
5 Bajak Tomasz Kraków Wyścig Rowerowy I sport teamTAK
6 Bajorek Piotr Niepołomice Wyścig Rowerowy Garażowy
7 Chmera Anna Miechow Wyścig Rowerowy Brak
8 Cisek Paweł Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
9 Cisek Kinga Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
10 Czerwińska Marta Zielonki Wyścig Rowerowy BrakTAK
11 Duzniak Pawel Krzeszowice Wyścig Rowerowy Publishing School Racing Team
12 Fraś Wojciech Kraków Wyścig Rowerowy Brak
13 Gemza Marcin Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
14 Gędoś Sławomir Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
15 Goćwin Marta Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
16 Górka Renata Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
17 Górni Krystian Mszana Dolna Wyścig Rowerowy Brak
18 Grudzien Michał Krakow Wyścig Rowerowy Brak
19 Hart Piotr Tarnow Wyścig Rowerowy BrakTAK
20 Jankoski Zbigniew podłęże Wyścig Rowerowy Brak
21 Janowski Krzysztof Niepolomice Wyścig Rowerowy BrakTAK
22 Jarnot Jarosław Kraków Wyścig Rowerowy Brak
23 Jasek Artur Kraków Wyścig Rowerowy Brak
24 Jaskiernik Rafał Kraków Wyścig Rowerowy MPEC S.A. w KrakowieTAK
25 Jereczek Waldemar Bochnia Wyścig Rowerowy Zwift.pl
26 Kaleta Dobromir Kozierów Wyścig Rowerowy K3 serviceTAK
27 Kalicki Łukasz Filipowice Wyścig Rowerowy UzabyTAK
28 Kijewski Rafał Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
29 Kochanowicz Janusz Pruchnik Wyścig Rowerowy Aktywny Pruchnik
30 Kościółek Konrad Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
31 Kraszewski Jan Kraków Wyścig Rowerowy Brak
32 Krzak Marcin Kraków Wyścig Rowerowy MPEC S.A. w KrakowieTAK
33 Krzemień Artur Skawina Wyścig Rowerowy BrakTAK
34 Krzworączka Roman Kraków Wyścig Rowerowy Tabletoid.plTAK
35 Krzyworączka Piotr Kraków Wyścig Rowerowy Tabletoid.plTAK
36 Krzyworączka Paweł ZIELONKI Wyścig Rowerowy tabletoid.plTAK
37 Kubala Mariusz Kraków Wyścig Rowerowy LeoTeam
38 Lasota Grzegorz Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
39 Lichorobiec Jerzy Kraków Wyścig Rowerowy MPEC S.A. w KrakowieTAK
40 Luboń Michał Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
41 Łukawski Karol Niepołomice Wyścig Rowerowy BrakTAK
42 Maj Ewa Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
43 Majta Paweł Kędzierzyn-Koźle Wyścig Rowerowy Jeźdźcy ApokalipsyTAK
44 Makuch Marcin Węgrzce Wielkie Wyścig Rowerowy Brak
45 Małysz Michał Gdów Wyścig Rowerowy BrakTAK
46 Mokijewski Marcin Poniatowa Wyścig Rowerowy Brak
47 Motyl-Adamczyk Agata Niepołomice Wyścig Rowerowy Niepokręcę
48 Możdżeń Rafal Rzeszów Wyścig Rowerowy Brak
49 Możdżeń Marcin Bochnia Wyścig Rowerowy Brak
50 Możdżeń Anna Bochnia Wyścig Rowerowy Brak
51 Możdżeń Kinga Bochnia Wyścig Rowerowy Brak
52 Myszka Piotr Niepołomice Wyścig Rowerowy Brak
53 Nanek Sebastian Bochnia Wyścig Rowerowy BrakTAK
54 Nieduziak Magdalena Bukowno Wyścig Rowerowy Brak
55 Pajdzik Sebastian Wola Zabierzowska Wyścig Rowerowy NIEPOkręcęTAK
56 Pawleta Roman STASZÓW Wyścig Rowerowy BrakTAK
57 Pączek Mateusz Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
58 Piątek Stanisław Kraków Wyścig Rowerowy Brak
59 Piątkowski Piotr Łapczyca Wyścig Rowerowy Brak
60 Piekara Bernard Wola Batorska Wyścig Rowerowy BrakTAK
61 Pitra Michał Kraków Wyścig Rowerowy MPEC S.A. w KrakowieTAK
62 Południak Grzegorz Niepołomice Wyścig Rowerowy Brak
63 Rabski Ireneusz Skomielna Biała Wyścig Rowerowy BrakTAK
64 Rabski Józef Skomielna Biała Wyścig Rowerowy KS Luboń Skomielna BiałaTAK
65 Radwański Łukasz Skawina Wyścig Rowerowy BrakTAK
66 Radzik Jerzy Niepolomice Wyścig Rowerowy BrakTAK
67 Rusnak Paweł Węgrzce Wielkie Wyścig Rowerowy Brak
68 Rybka Rafał Bochnia Wyścig Rowerowy Brak
69 Sacha Kazimierz Biadoliny Wyścig Rowerowy Bikers Tarnów
70 Sacha Kazimierz Biadoliny Wyścig Rowerowy MK-KS
71 Sakowski Rafał Niepołomice Wyścig Rowerowy BrakTAK
72 Sakwiński Przemysław Kraków Wyścig Rowerowy Wild Dogs Team TAK
73 Siwek Piotr Niepolomice Wyścig Rowerowy -TAK
74 Siwek Maciej Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
75 Smoleń Michał Bochnia Wyścig Rowerowy BrakTAK
76 Stanisz Adrian Krakow Wyścig Rowerowy BrakTAK
77 Stankiewicz Paulina Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
78 Strzałka Krzysztof Bochnia Wyścig Rowerowy BrakTAK
79 Szapałowska Roksana Kraków Wyścig Rowerowy Brak
80 Szczepański Gabriel Kraków Wyścig Rowerowy Brak
81 Szewczyk Grzegorz Kraków Wyścig Rowerowy Brak
82 Szymaniec Marek Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
83 Szyszkowska Paulina Niepołomice Wyścig Rowerowy Brak
84 Szyszkowski Wojciech Niepołomice Wyścig Rowerowy Brak
85 Tokarczyk Grzegorz Wieliczka Wyścig Rowerowy BrakTAK
86 Tylek Krzysztof Brzyczyna Wyścig Rowerowy Brak
87 Ulman Artur Myślenice Wyścig Rowerowy TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
88 Ulmaniec Anna Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
89 Ulmaniec Zbigniew Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
90 Ważny Andrzej Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
91 Wilgocki Artur Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
92 Wojas Waldek Kłaj Wyścig Rowerowy Brak
93 Woźny Paweł Niepołomice Wyścig Rowerowy LPP TEAMTAK
94 Wójcik Daniel Kraków Wyścig Rowerowy BrakTAK
95 Ziemski Łukasz Miechów Wyścig Rowerowy RotaTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту