Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POGOŃ ZA JEDNROŻCEM
BIEG 5 km, MARSZ NW

Miejsce i termin: Jednorożec, 2019-04-28
Organizator: Stowarzyszenie Jednorożec robi co może
Gminna Biblioteka Publiczna
pod patronatem Wójta Gminy Jednorożec
Opis zawodów: Start/Meta Stadion w Jednorożcu
Program:
11:00 Odbiór pakietów i nr startowych (dzieci do godz.11:40; 5km do godz. 13.00)
12:00 Rozgrzewka dla dzieci
12:20 START kl.V,VI,VII (800m)
12:30 START kl. III,IV (400m)
12:40 START kl.I,II (200m)
12.45 START dla przedszkolaków (100m)
12.50 Dekoracja małych zwycięzców
13:10 Rozgrzewka dla dorosłych
13:30 START BIEGU 5km i NORDIC-WALKING
14:20 Ognisko
14:30 Dekoracja zwycięzców 5km
15.00 Losowanie nagród dla dzieci i dorosłych
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa na dystansie 5km to 15zł, które zostanie przekazane na leczenie mieszkańca Gminy Jednorożec Łukasza Rumińskiego. Opłata w systemie mikropłatności przez stronę zapisów do biegu lub poprzez członków Stowarzyszenia „Jednorożec robi co może” do dnia 10.4.2019r.
- Opłata startowa i zapisy na miejscu 30zł, do dyspozycji tylko 10 pakietów startowych. Kwota zostanie przekazane na leczenie Łukasz Rumińskiego (10pakietów)
Strona WWW: https://www.facebook.com/JednorozecRobiCoMoze/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abramczyk Joanna Żelazna Prywatna marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
2 Antosiak Magdalena Olszewka marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co możeTAK
3 Archacka Wiesława Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
4 Baczewska Klaudia Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię Ostrołęka
5 Bakuła Paulina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
6 Bakuła Piotr Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
7 Bakuła Jolanta Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
8 Bakuła Paweł Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
9 Bakuła Weronika Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
10 Bakuła Grażyna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
11 Bałabas Artur Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
12 Bany Robert Sokołówek bieg 5 km BrakTAK
13 Baranowska Alina Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
14 Baranowski Grzegorz Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
15 Baranowski Piotr Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
16 Barlozek Dorota Cegielnia marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
17 Bartyś Jan Olsztyn bieg 5 km Bigam Bo Lubię
18 Barzał Artur Ostrów Mazowiecka bieg 5 km Ostrów BiegaTAK
19 BARZAŁ DAWID Ostrów Mazowiecka bieg 5 km Ostrów BiegaTAK
20 Białobrzeski Łukasz Olsztyn bieg 5 km BrakTAK
21 Białorucka Wioletta Cichanów bieg 5 km Mazovia ProActiv Ciechanów TAK
22 Bielecka Magdalena Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
23 Bieńkowski Krzysztof Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
24 Biraga Marlena Brzozowo Wielkie bieg 5 km BrakTAK
25 Bobińska Anna Stara krepa marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
26 Boczak Adam Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
27 Bojarska Agata Stegna marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co moze TAK
28 Bonisławska-Sikorska Renata KRASNOSIELC marsz Nordic Walking 5 km PaniTAK
29 Borczak Dariusz Szla bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
30 Borczak Joanna Szla marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co możeTAK
31 Borczak Przemyslaw Szla bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
32 Borczak Aleksandra Szla bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
33 Borkowska Klaudia Chorzele bieg 5 km Brak
34 Brodacki Michał Ostrołęka marsz Nordic Walking 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
35 Bruździak Agata Ulatowo Słabogóra marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
36 Bruździak Mariola Żelazna Rządowa marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
37 Bruździak Włodzimierz Żelazna Rządowa marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
38 Brzeziński Wojciech Czernice Borowe bieg 5 km Gmina Czernice BoroweTAK
39 Brzeźniak Halina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
40 Budniak Aleksandra Władysławowo marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
41 Budniak Tomasz Władysławowo bieg 5 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW
42 Budny Krzysztof Stegna bieg 5 km BrakTAK
43 Bugaj Paulina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
44 Bukowski Michał Ostrołęka bieg 5 km bbl OstrołękaTAK
45 Chmielinski Sebastian Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
46 Chrostowski Łukasz Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
47 CIAK MONIKA Drążdżewo Nowe bieg 5 km BrakTAK
48 Cichocka Anna Ciechanów marsz Nordic Walking 5 km Tkkf Promyk Ciechanów
49 Czarnecka Joanna Pękowo bieg 5 km BrakTAK
50 Czartoryjska Justyna Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew Ostrołęka TAK
51 Dąbrowski Dariusz Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv Ciechanów
52 Dembińska Katarzyna Drążdżewo Nowe bieg 5 km BrakTAK
53 DEPTUŁA MATEUSZ OLSZTYN bieg 5 km PROMIL KORMORANTAK
54 Długokęcki Krzysztof Ciechanów marsz Nordic Walking 5 km TEAM NW CIECHANÓWTAK
55 Długokęcki Wojciech Przasnysz bieg 5 km Brak
56 Długołęcka Marzena Zielona bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
57 Długołęcka Małgorzata Zielona bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
58 Długołęcka Aleksandra Przasnysz bieg 5 km Jednorożec robi co może TAK
59 Długołęcka Anna Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
60 Długołęcki Piotr Zielona bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
61 Długołęcki Mariusz Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
62 Duch Ewa Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
63 Dudek Halina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
64 DUDZIEC MARCIN SZCZYTNO bieg 5 km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOTAK
65 Dzięgielewska Alicja Ulatowo Czerniaki bieg 5 km BrakTAK
66 Dzięgielewski Rafał Wyszków bieg 5 km KB WyszkówTAK
67 Ebing Łukasz Jednorożec bieg 5 km Brak
68 Eliasz Magdalena Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
69 Emilia Gwiazda Stegna bieg 5 km Brak
70 Fąderski Remigiusz Glinojeck bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
71 Fijałkowski Tomasz Łowicz bieg 5 km 6MBOTTAK
72 Filińska Iza Ulatowo Pogorzel marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
73 Filipowicz Dariusz Baranowo marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
74 Filipowicz Edyta Baranowo marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
75 Frontczak Marek Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
76 Furman Milena Stegna marsz Nordic Walking 5 km Stowarzyszenie "Przyjaciele Ziemi Jednorozeckiej"TAK
77 GAPINSKA BOGNA BYDGOSZCZ bieg 5 km Brak
78 Głażewska Magdalena Chorzele marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
79 Głąbowski Mateusz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
80 Głodkowska Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co może TAK
81 Gołębiewski Piotr Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
82 Gołębiewski Wojciech Krasne bieg 5 km UKS ISKRATAK
83 Gołota Paulina Ulatowo Pogorzel bieg 5 km BrakTAK
84 Gorząch Zbigniew Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
85 Górczyńki Kamil Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
86 Górecki Rafał Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
87 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
88 Grabowski Michał Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
89 Gromelsk Marcin Ulaski bieg 5 km Ks makow biega
90 GRUDKOWSI TOMASZ SZCZYTNO bieg 5 km AKB WTZ SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAMTAK
91 Grządkowska Natalia Władysławowo marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
92 Grządkowski Seweryn Władysławowo bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
93 Grzybowski Paweł Przasnysz bieg 5 km PrzasnyszTAK
94 Gut Renata Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
95 Guzowski Denis Szczytno bieg 5 km Prawie Jak Hermes
96 Gwiazda Krzysztof Stegna bieg 5 km Jednorożec robi co może TAK
97 Gwiazda Kazimiera Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
98 Gwiazda Ewa Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
99 Gwiazda Emilia Stegna bieg 5 km BrakTAK
100 Ilczuk Aneta Ostrów Mazowiecka bieg 5 km Ostrów Biega
101 Iniarski Artur Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
102 Iwulski Krzysztof Stegna marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
103 Jabłoński Paweł Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
104 Jakóbiak Milena Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
105 Jakubowski Mateusz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
106 Jakubowski Marcin Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
107 Janczewski Maciej Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
108 Jeziorek Agnieszka Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
109 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew TAK
110 Jóźwiak Karolina Ostrołęka bieg 5 km Brak
111 Jurkian Anita Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
112 Kacprzak Marta Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
113 Kaczmarczyk Monika Szczytno bieg 5 km Morsy Szczytno #Reset
114 Kaczyńska Magdalena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
115 Kado Rafał Ciechanów bieg 5 km brakTAK
116 Kamińska Patrycja Zabiele Piliki bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
117 Kamińska Ewa Zabiele Piliki marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
118 KANIAK Zbigniew Płońsk marsz Nordic Walking 5 km NW PłońskTAK
119 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka bieg 5 km Reebok run Crew OstrołękaTAK
120 Kardaś-Wcisło Małgorzata Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
121 Kawiecki Paweł Stegna bieg 5 km BrakTAK
122 Kienik Anna Jabłonowo bieg 5 km BrakTAK
123 Kiljańska Grażyna Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km -----TAK
124 Kisiel Kamil Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
125 Klep Anna Ciechanów bieg 5 km brakTAK
126 Klep Piotr Ciechanów bieg 5 km brakTAK
127 Klik Paweł Przasnysz bieg 5 km Brak
128 Klimczak Robert Jednorożec/Ostrołęka bieg 5 km BrakTAK
129 Kobylińska Marlena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
130 Kobyliński Piotr Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
131 Kobyliński Dariusz Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
132 Kołakowska Renata Stara Krępa 19A marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
133 Komenda Agata Ciechanów marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
134 Komenda Lech Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
135 Kopczyński Wojciech Olsztyn bieg 5 km BrakTAK
136 Kopeć Krzysztof Ciechanów bieg 5 km Brak
137 Kopeć Katarzyna Ciechanów bieg 5 km Brak
138 Kosakowska Anna Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
139 Kosakowski Kamil Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
140 Koszewski Wojciech Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
141 Kościelska Agnieszka Chruszczewo bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
142 KOŚCIELSKI Mariusz Chruszczewo bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
143 Kościelski Filip Chruszczewo bieg 5 km BrakTAK
144 Kowalczyk Kinga Jednorożec bieg 5 km Jednorożec robi co może TAK
145 Kowalczyk Michał Jednorożec bieg 5 km Jednorożec robi co może TAK
146 Kowaliński Maciej Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv Ciechanów TAK
147 Koźlik Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
148 Krajewska Alicja Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
149 Krajewska Halina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
150 Kraszewska Renata Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
151 Król Magdalena Lipa bieg 5 km Brak
152 Królicka Ania Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
153 Krzyżanowska Magdalena Jednorożec bieg 5 km Kwiaciarnia PASJA TAK
154 Krzyżanowski Tomek Jednorożec bieg 5 km Kwiaciarnia PASJA TAK
155 Kubiński SŁAWOMIR Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
156 Kucisz Piotr Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
157 Kucisz Martyna Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
158 Kućmierz Jakub Grodzisk Mazowiecki bieg 5 km BrakTAK
159 Kućmierz Jacek Grodzisk Mazowiecki bieg 5 km BrakTAK
160 Kulesza Justyna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
161 Kulesza Jarosław Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
162 Kulesza Julka Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
163 Kulesza Piotrek Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
164 Kunowska Marzena Lipa marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co możeTAK
165 Leszczyńska Teresa Ostrołęka marsz Nordic Walking 5 km niezrzeszonaTAK
166 Leszczyński Lech Przasnysz bieg 5 km wybierzTAK
167 Leszczyńsski Roman Ostrołęka bieg 5 km so-biebie-gamTAK
168 Lewalska-Konstanty Agata Szczytno bieg 5 km BrakTAK
169 Lewandowski Zenon Ciechanów bieg 5 km CKS Jurand Ciechanów
170 LIPKA Paweł PRZASNYSZ bieg 5 km PrzasnyszTAK
171 Lubińska Aneta Ciechanów bieg 5 km KB TKKF PROMYKTAK
172 Ładewska Aleksandra Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
173 Ładewski Artur Kamionek bieg 5 km Brak
174 Ładewski Daniel Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
175 Łukasiak Paweł Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
176 Łukasiak Monika Czernice Borowe bieg 5 km Gmina Czernice BoroweTAK
177 Łukasiak Bartosz Przasnysz bieg 5 km Brak
178 Magnuszewski Grzegorz Maków Mazowiecki bieg 5 km Brak
179 Majewska Sylwia Szczytno bieg 5 km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
180 Majewska Marta Warszawa bieg 5 km BrakTAK
181 Majewski Karol Olszewka bieg 5 km BrakTAK
182 Majewski Grzegorz Warszawa bieg 5 km BrakTAK
183 Majewski Mariusz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
184 MAKOWSKI MICHAŁ CIECHANÓW bieg 5 km Mazovia ProActiv, 2.ORel PrzasnyszTAK
185 Maluchnik Joanna Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
186 Maluchnik Radosław Grądy bieg 5 km KS MAKÓW BIEGATAK
187 Małek Piotr Biłgoraj bieg 5 km BrakTAK
188 Małkowski Grzegorz Maków Mazowiecki bieg 5 km BrakTAK
189 Męziński Mariusz Wólka Łanięcka bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
190 Mianowski Dariusz Przasnysz bieg 5 km PGE Energetic RunningTAK
191 Mikołajewska Anna Lipa bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
192 Mizerek Daniel Baranowo bieg 5 km BrakTAK
193 Mocek Tadeusz Przasnysz bieg 5 km Przasnysz
194 Mosakowski Rafal Grudusk bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
195 Mosiej Iwona Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
196 Mosiej Andrzej Ciechanów bieg 5 km MORSY CIECHANÓW TAK
197 Motacka-Osiecka Magdalena Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
198 NAPIÓRKOWSKA ANNA OSTROŁĘKA bieg 5 km AiH
199 Nicewicz Elwira Ostrołęka bieg 5 km BrakTAK
200 Nidzgorska Małgorzata Grądy marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
201 Nieznański Patryk Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
202 Nowacka Agata Ostrów Mazowiecka bieg 5 km OSTRÓW BIEGA TAK
203 Nowak Sebastian Ciechanów bieg 5 km 5 MBOTTAK
204 Nzielska Barbara Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
205 Obłudka Adam Ząbki bieg 5 km BrakTAK
206 Obłudka Monika ULASKI marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
207 Olender Judyta Połoń marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
208 olszewska edyta chorzele bieg 5 km Brak
209 Opalach Magdalena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
210 Orzoł Mirek Orzoł bieg 5 km Morsy reset Szszytno
211 Panuś Michał Jednoroec bieg 5 km Jrcm TAK
212 Panuś Dorota Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
213 Pękała Sylwia Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Kwiaciarnia PASJATAK
214 Pękała Michał Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Kwiaciarnia PASJATAK
215 Pękała Agnieszka Jednorożec bieg 5 km Kwiaciarnia PASJA TAK
216 Pękała Grzegorz Jednorożec bieg 5 km Kwiaciarnia PASJA TAK
217 Pieńkowska Elwira Zastawie bieg 5 km Ostrów Biega
218 Piersa Malgorzata Ostrołęka bieg 5 km BrakTAK
219 pietrzak anna Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
220 Pietrzak Patryk Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
221 Pietrzak Bartosz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
222 Piotrak Iga Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Brak
223 Piotrak Lucyna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
224 Piotrak Teresa Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
225 Piotrak Tomasz Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
226 Piotrak Iwona Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
227 Piotrowicz Danuta Nidzica bieg 5 km Nidzica Biega TAK
228 Piotrowicz Rafał Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
229 Piotrowska Marta Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co możeTAK
230 Piskorz Sebastian OLSZTYN bieg 5 km PROMIL KORMORANTAK
231 Płoska Emilia Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
232 Podlecki Maciej Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
233 Podlecki Krzysztof Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk Ciechanów
234 Pogorzelski Andrzej Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
235 Polewaczyk Tomasz Łyse bieg 5 km Brak
236 Pośpiech Jarosław Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
237 Potyraj Mariusz Przasnysz bieg 5 km 2 ORelTAK
238 Prusik Arkadiusz Nidzica bieg 5 km Nidzica biegaTAK
239 Prusik Paweł Baranowo bieg 5 km BrakTAK
240 Prusik Andrzej Olsztyn bieg 5 km BrakTAK
241 Prusik Bogdan Studzianki bieg 5 km BrakTAK
242 Prusik Monika Połoń marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
243 Prusik Wojciech Połoń marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
244 Przybylek Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
245 Przybyłek Iwona Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
246 Przybyłek Krzysztof Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
247 Puchała Włodzimierz Przasnysz bieg 5 km KS PrzaśnikTAK
248 Pudełko Tomasz Ostrów Mazowiecka bieg 5 km Ostrów Biega
249 Pytel Renata Niechodzin bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
250 Rudnicka Magdalena Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
251 Ruszczyńska Marta Bogate bieg 5 km ---TAK
252 Ruszkowski Przemysław Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
253 Rykowska Anna Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
254 Rykowska Agnieszka Chorzele bieg 5 km BrakTAK
255 Rykowski Grzegorz Ostrołęka bieg 5 km No nameTAK
256 Rykowski Paweł Chorzele bieg 5 km BrakTAK
257 Sadłowska Agata Ostroleka bieg 5 km 1978TAK
258 Sadowski Robert Dobrzankowo bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
259 Sadzyński Adam Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
260 Saluszewska Aneta Stegna bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
261 Samsel Marlena Stegna bieg 5 km Jednorożec robi co mozeTAK
262 Sapieha Grzegorz Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
263 Smolińska Elzbieta Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
264 Smoliński Damian Ulatowo Borzuchy bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
265 Smoliński Rafał Przasnysz bieg 5 km Państwowa Straż Pożarna Przasnysz
266 Smoliński Bartosz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
267 Smoliński Zygmunt Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
268 Sobczak Daniel Wyszków bieg 5 km KB Wyszków
269 Sobieraj Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
270 Sobocińska Monika Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
271 Sokołowska Justyna Ostrołęka marsz Nordic Walking 5 km Bb
272 Soliwoda Iwona Szczytno bieg 5 km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNO
273 Sopelewski Mariusz Jednorożec-Stegna bieg 5 km BrakTAK
274 Staszewska Magdalena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
275 Staszewska Paulina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Kwiaciarnia PASJATAK
276 Stefańska Wiesława Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
277 Stefański Krzysztof Przasnysz bieg 5 km Brak
278 Stefański Tomasz Przasnysz bieg 5 km Brak
279 Stolarczyk Krzysztof Baranowo bieg 5 km BrakTAK
280 Stolarczyk Krzysztof Ziomek bieg 5 km Brak
281 Stolarczyk Barbara Ziomek marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
282 Szablak-Michalik Anna Ostrołęka bieg 5 km Brak
283 Szafaryn Mariusz Ostrołęka bieg 5 km Morsy OstrołękaTAK
284 Szafrańska Aneta Ciechanów bieg 5 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓWTAK
285 Szawłowski Kamil Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
286 Szczepanek Łukasz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
287 Szczepaniak Aneta Ciechanów bieg 5 km 5MBOTTAK
288 Szczepaniak Karol Ciechanów bieg 5 km 5MBOTTAK
289 Szczepański Michał Nowe Żmijewo bieg 5 km BrakTAK
290 Szczepkowski Artur Nidzica marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
291 Szejn Marlena Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProAktiv CiechanówTAK
292 Szenda Barbara Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
293 SZWEJKOWSKA-DUDZIEC MARTA SZCZYTNO bieg 5 km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOTAK
294 Ścibek Patryk Jednorożec bieg 5 km KS Maków BiegaTAK
295 Ślusarski Kamil Chorzele bieg 5 km 2. Ośrodek Radioelektroniczny PrzasnyszTAK
296 Świderski Jakub Mława bieg 5 km BrakTAK
297 Tabaka Magdalena Przasnysz bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
298 Tabaka Beata Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻETAK
299 Tabaka Marek Kadzidło bieg 5 km 5 MBOT
300 Tabaka Marta Drążdżewo Male bieg 5 km BrakTAK
301 Tekliński Arkadiusz Brzozowo Małe bieg 5 km BrakTAK
302 Tenerowicz Inga Ząbki marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
303 Tłoczkowska Marzena Chorzele marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
304 Tłoczkowski Adam Chorzele bieg 5 km 8 batalion radiotechnicznyTAK
305 Traczyk Przemek Ciechanów bieg 5 km MazoviaProactiv CiechanówTAK
306 Trochimowicz Artur Szczytno bieg 5 km AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAMTAK
307 Trzcińska Anna Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
308 Tworkowaki Mariusz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
309 Tworkowska Marzena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co może TAK
310 Tworkowska Renata Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
311 Tworkowska Natalia Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
312 Tworkowski Zbigniew Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
313 Urbaniak Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
314 Urbaniak Sylwester Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
315 Urbaniak Damian Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
316 Urbanowska Joanna Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv Ciechanów TAK
317 Wątkowski Marcin Jednorożec bieg 5 km Brak
318 Wcisło Paweł Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
319 Wencław Milena Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
320 Wiktorska Mariola Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
321 Wiktorska Magdalena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
322 Wilga Ewa Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
323 Wilga Bartosz Jednorożec bieg 5 km Brak
324 Wilga Bożena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
325 Wilga Beata Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
326 Wilga Regina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
327 Wiśnicka Aleksandra Chorzele marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
328 Wiśniewska Marta Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
329 Wiśniewska Anna Miastkowo bieg 5 km BrakTAK
330 Wiśniewski Rafał Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
331 Wiśniewski Patryk Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
332 Wiśniewski Karol Miastkowo bieg 5 km BrakTAK
333 Włodkowska-Szczepańska Ewa Elżbiecin bieg 5 km BrakTAK
334 Wróbel Iza Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
335 Wróbel Adrian Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
336 Wudarczyk Tomasz Władysławowo bieg 5 km BrakTAK
337 Wysocka Magdalena Lipa bieg 5 km BrakTAK
338 Wyszczelska Bogusia Chruszczewo bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
339 Zaborawska Izabela Świętajno marsz Nordic Walking 5 km Morsy reset Szszytno
340 ZAŁUSKA JERZY SZCZYTNO bieg 5 km AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM TAK
341 Zawadzka Małgorzata Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv Ciechanów
342 Zawadzki Stanisław Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
343 Zbierzak Hanna Wielbark bieg 5 km Brak
344 Zhynkina Volha Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
345 Zieliński Jarosław Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
346 Zwierzchowska Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
347 Zyskowski Artur Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
348 Żbikowska Bożena Nidzica bieg 5 km BrakTAK
349 Żebrowska Beata Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
350 Żelaznowska Krystyna Pasym marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
351 Żelaznowska Beata Tylkowo marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту