Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POGOŃ ZA JEDNROŻCEM
BIEG 5 km, MARSZ NW

Miejsce i termin: Jednorożec, 2019-04-28
Organizator: Stowarzyszenie Jednorożec robi co może
Gminna Biblioteka Publiczna
pod patronatem Wójta Gminy Jednorożec
Opis zawodów: Start/Meta Stadion w Jednorożcu
Program:
11:00 Odbiór pakietów i nr startowych (dzieci do godz.11:40; 5km do godz. 13.00)
12:00 Rozgrzewka dla dzieci
12:20 START kl.V,VI,VII (800m)
12:30 START kl. III,IV (400m)
12:40 START kl.I,II (200m)
12.45 START dla przedszkolaków (100m)
12.50 Dekoracja małych zwycięzców
13:10 Rozgrzewka dla dorosłych
13:30 START BIEGU 5km i NORDIC-WALKING
14:20 Ognisko
14:30 Dekoracja zwycięzców 5km
15.00 Losowanie nagród dla dzieci i dorosłych
Wpisowe i wpłata: Opłata startowa na dystansie 5km to 15zł, które zostanie przekazane na leczenie mieszkańca Gminy Jednorożec Łukasza Rumińskiego. Opłata w systemie mikropłatności przez stronę zapisów do biegu lub poprzez członków Stowarzyszenia „Jednorożec robi co może” do dnia 10.4.2019r.
- Opłata startowa i zapisy na miejscu 30zł, do dyspozycji tylko 10 pakietów startowych. Kwota zostanie przekazane na leczenie Łukasz Rumińskiego (10pakietów)
Strona WWW: https://www.facebook.com/JednorozecRobiCoMoze/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Abramczyk Joanna Żelazna Prywatna marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
2 Antosiak Magdalena Olszewka marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co możeTAK
3 Archacka Wiesława Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
4 Baczewska Klaudia Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaNIE
5 Bakuła Paulina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
6 Bakuła Piotr Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
7 Bakuła Jolanta Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
8 Bakuła Paweł Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
9 Bakuła Weronika Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
10 Bakuła Grażyna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
11 Bałabas Artur Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
12 Bany Robert Sokołówek bieg 5 km BrakTAK
13 Baranowska Alina Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
14 Baranowski Grzegorz Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
15 Baranowski Piotr Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
16 Barlozek Dorota Cegielnia marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
17 Bartyś Jan Olsztyn bieg 5 km Bigam Bo LubięNIE
18 Barzał Artur Ostrów Mazowiecka bieg 5 km Ostrów BiegaTAK
19 Barzał Dawid Ostrów Mazowiecka bieg 5 km Ostrów BiegaTAK
20 Białobrzeski Łukasz Olsztyn bieg 5 km BrakTAK
21 Białorucka Wioletta Cichanów bieg 5 km Mazovia ProActiv Ciechanów TAK
22 Bielecka Magdalena Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
23 Bieńkowski Krzysztof Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
24 Biraga Marlena Brzozowo Wielkie bieg 5 km BrakTAK
25 Bobińska Anna Stara krepa marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
26 Boczak Adam Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
27 Bojarska Agata Stegna marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co moze TAK
28 Bonisławska-Sikorska Renata Krasnosielec marsz Nordic Walking 5 km PaniTAK
29 Borczak Dariusz Szla bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
30 Borczak Joanna Szla marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co możeTAK
31 Borczak Przemyslaw Szla bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
32 Borczak Aleksandra Szla bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
33 Borkowska Klaudia Chorzele bieg 5 km BrakNIE
34 Brodacki Michał Ostrołęka marsz Nordic Walking 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
35 Bruździak Agata Ulatowo Słabogóra marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
36 Bruździak Mariola Żelazna Rządowa marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
37 Bruździak Włodzimierz Żelazna Rządowa marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
38 Brzeziński Wojciech Czernice Borowe bieg 5 km Gmina Czernice BoroweTAK
39 Brzeźniak Halina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
40 Budniak Aleksandra Władysławowo marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
41 Budniak Tomasz Władysławowo bieg 5 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓW NIE
42 Budny Krzysztof Stegna bieg 5 km BrakTAK
43 Bugaj Paulina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
44 Bukowski Michał Ostrołęka bieg 5 km bbl OstrołękaTAK
45 Chmielinski Sebastian Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
46 Chrostowski Łukasz Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
47 Ciak Monika Drążdżewo Nowe bieg 5 km BrakTAK
48 Cichocka Anna Ciechanów marsz Nordic Walking 5 km Tkkf Promyk CiechanówNIE
49 Czarnecka Joanna Pękowo bieg 5 km BrakTAK
50 Czartoryjska Justyna Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew Ostrołęka TAK
51 Dąbrowski Dariusz Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówNIE
52 Dembińska Katarzyna Drążdżewo Nowe bieg 5 km BrakTAK
53 Deptuła Mateusz Olsztyn bieg 5 km PROMIL KORMORANTAK
54 Długokęcki Krzysztof Ciechanów marsz Nordic Walking 5 km TEAM NW CIECHANÓWTAK
55 Długokęcki Wojciech Przasnysz bieg 5 km BrakNIE
56 Długołęcka Marzena Zielona bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
57 Długołęcka Małgorzata Zielona bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
58 Długołęcka Aleksandra Przasnysz bieg 5 km Jednorożec robi co może TAK
59 Długołęcka Anna Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
60 Długołęcki Piotr Zielona bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
61 Długołęcki Mariusz Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
62 Duch Ewa Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
63 Dudek Halina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
64 Dudziec Marcin Szczytno bieg 5 km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOTAK
65 Dzięgielewska Alicja Ulatowo Czerniaki bieg 5 km BrakTAK
66 Dzięgielewski Rafał Wyszków bieg 5 km KB WyszkówTAK
67 Ebing Łukasz Jednorożec bieg 5 km BrakNIE
68 Eliasz Magdalena Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
69 Fąderski Remigiusz Glinojeck bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
70 Fijałkowski Tomasz Łowicz bieg 5 km 6MBOTTAK
71 Filińska Iza Ulatowo Pogorzel marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
72 Filipowicz Dariusz Baranowo marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
73 Filipowicz Edyta Baranowo marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
74 Frontczak Marek Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
75 Furman Milena Stegna marsz Nordic Walking 5 km Stowarzyszenie "Przyjaciele Ziemi Jednorozeckiej"TAK
76 Gapińska Bogna Bydgoszcz bieg 5 km BrakNIE
77 Głażewska Magdalena Chorzele marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
78 Głąbowski Mateusz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
79 Głodkowska Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co może TAK
80 Gołębiewski Piotr Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
81 Gołębiewski Wojciech Krasne bieg 5 km UKS ISKRATAK
82 Gołota Paulina Ulatowo Pogorzel bieg 5 km BrakTAK
83 Gorząch Zbigniew Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
84 Górczyńki Kamil Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
85 Górecki Rafał Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
86 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
87 Grabowski Michał Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
88 Gromelsk Marcin Ulaski bieg 5 km Ks makow biega NIE
89 Grudkowski Tomasz Szczytno bieg 5 km AKB WTZ SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAMTAK
90 Grządkowska Natalia Władysławowo marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
91 Grządkowski Seweryn Władysławowo bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
92 Grzybowski Paweł Przasnysz bieg 5 km PrzasnyszTAK
93 Gut Renata Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
94 Guzowski Denis Szczytno bieg 5 km Prawie Jak HermesNIE
95 Gwiazda Krzysztof Stegna bieg 5 km Jednorożec robi co może TAK
96 Gwiazda Kazimiera Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
97 Gwiazda Ewa Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
98 Gwiazda Emilia Stegna bieg 5 km BrakTAK
99 Ilczuk Aneta Ostrów Mazowiecka bieg 5 km Ostrów BiegaNIE
100 Iniarski Artur Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
101 Iwulski Krzysztof Stegna marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
102 Jabłoński Paweł Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
103 Jakóbiak Milena Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
104 Jakubowski Mateusz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
105 Jakubowski Marcin Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
106 Janczewski Maciej Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
107 Jeziorek Agnieszka Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
108 Jędrzejczyk Jarosław Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew TAK
109 Jóźwiak Karolina Ostrołęka bieg 5 km BrakNIE
110 Jurkian Anita Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
111 Kacprzak Marta Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
112 Kaczmarczyk Monika Szczytno bieg 5 km Morsy Szczytno #ResetNIE
113 Kaczyńska Magdalena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
114 Kado Rafał Ciechanów bieg 5 km brakTAK
115 Kamińska Patrycja Zabiele Piliki bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
116 Kamińska Ewa Zabiele Piliki marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
117 Kaniak Zbigniew Płońsk marsz Nordic Walking 5 km NW PłońskTAK
118 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka bieg 5 km Reebok run Crew OstrołękaTAK
119 Kardaś-Wcisło Małgorzata Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
120 Kawiecki Paweł Stegna bieg 5 km BrakTAK
121 Kienik Anna Jabłonowo bieg 5 km BrakTAK
122 Kiljańska Grażyna Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km -----TAK
123 Kisiel Kamil Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
124 Klep Anna Ciechanów bieg 5 km brakTAK
125 Klep Piotr Ciechanów bieg 5 km brakTAK
126 Klik Paweł Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
127 Klimczak Robert Jednorożec/Ostrołęka bieg 5 km BrakTAK
128 Kobylińska Marlena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
129 Kobyliński Piotr Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
130 Kobyliński Dariusz Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
131 Kołakowska Renata Stara Krępa 19A marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
132 Komenda Agata Ciechanów marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
133 Komenda Lech Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
134 Kopczyński Wojciech Olsztyn bieg 5 km BrakTAK
135 Kopeć Krzysztof Ciechanów bieg 5 km BrakNIE
136 Kopeć Katarzyna Ciechanów bieg 5 km BrakNIE
137 Kosakowska Anna Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
138 Kosakowski Kamil Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
139 Koszewski Wojciech Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
140 Kościelska Agnieszka Chruszczewo bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
141 Kościelski Mariusz Chruszczewo bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
142 Kościelski Filip Chruszczewo bieg 5 km BrakTAK
143 Kowalczyk Kinga Jednorożec bieg 5 km Jednorożec robi co może TAK
144 Kowalczyk Michał Jednorożec bieg 5 km Jednorożec robi co może TAK
145 Kowaliński Maciej Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv Ciechanów TAK
146 Koźlik Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
147 Krajewska Alicja Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
148 Krajewska Halina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
149 Kraszewska Renata Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
150 Król Magdalena Lipa bieg 5 km BrakNIE
151 Królicka Ania Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
152 Krzyżanowska Magdalena Jednorożec bieg 5 km Kwiaciarnia PASJA TAK
153 Krzyżanowski Tomek Jednorożec bieg 5 km Kwiaciarnia PASJA TAK
154 Kubiński Sławomir Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
155 Kucisz Piotr Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
156 Kucisz Martyna Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
157 Kućmierz Jakub Grodzisk Mazowiecki bieg 5 km BrakTAK
158 Kućmierz Jacek Grodzisk Mazowiecki bieg 5 km BrakTAK
159 Kulesza Justyna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
160 Kulesza Jarosław Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
161 Kulesza Julka Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
162 Kulesza Piotrek Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
163 Kunowska Marzena Lipa marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co możeTAK
164 Leszczyńska Teresa Ostrołęka marsz Nordic Walking 5 km niezrzeszonaTAK
165 Leszczyński Lech Przasnysz bieg 5 km wybierzTAK
166 Leszczyńsski Roman Ostrołęka bieg 5 km so-biebie-gamTAK
167 Lewalska-Konstanty Agata Szczytno bieg 5 km BrakTAK
168 Lewandowski Zenon Ciechanów bieg 5 km CKS Jurand CiechanówNIE
169 Lipka Paweł Przasnysz bieg 5 km PrzasnyszTAK
170 Lubińska Aneta Ciechanów bieg 5 km KB TKKF PROMYKTAK
171 Ładewska Aleksandra Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
172 Ładewski Artur Kamionek bieg 5 km BrakNIE
173 Ładewski Daniel Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
174 Łukasiak Paweł Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
175 Łukasiak Monika Czernice Borowe bieg 5 km Gmina Czernice BoroweTAK
176 Łukasiak Bartosz Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
177 Magnuszewski Grzegorz Maków Mazowiecki bieg 5 km BrakTAK
178 Majewska Sylwia Szczytno bieg 5 km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNONIE
179 Majewska Marta Warszawa bieg 5 km BrakTAK
180 Majewski Karol Olszewka bieg 5 km BrakTAK
181 Majewski Grzegorz Warszawa bieg 5 km BrakTAK
182 Majewski Mariusz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
183 Makowski Michał Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv, 2.ORel PrzasnyszTAK
184 Maluchnik Joanna Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
185 Maluchnik Radosław Grądy bieg 5 km KS MAKÓW BIEGATAK
186 Małek Piotr Biłgoraj bieg 5 km BrakTAK
187 Małkowski Grzegorz Maków Mazowiecki bieg 5 km BrakTAK
188 Męziński Mariusz Wólka Łanięcka bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
189 Mianowski Dariusz Przasnysz bieg 5 km PGE Energetic RunningTAK
190 Mikołajewska Anna Lipa bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
191 Mizerek Daniel Baranowo bieg 5 km BrakTAK
192 Mocek Tadeusz Przasnysz bieg 5 km PrzasnyszNIE
193 Mosakowski Rafal Grudusk bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
194 Mosiej Iwona Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
195 Mosiej Andrzej Ciechanów bieg 5 km MORSY CIECHANÓW TAK
196 Motacka-Osiecka Magdalena Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
197 Napiórkowska Anna Ostrołęka bieg 5 km AiHNIE
198 Nicewicz Elwira Ostrołęka bieg 5 km BrakTAK
199 Nidzgorska Małgorzata Grądy marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
200 Nieznański Patryk Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
201 Nowacka Agata Ostrów Mazowiecka bieg 5 km OSTRÓW BIEGA TAK
202 Nowak Sebastian Ciechanów bieg 5 km 5 MBOTTAK
203 Nzielska Barbara Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
204 Obłudka Adam Ząbki bieg 5 km BrakTAK
205 Obłudka Monika Ulaski marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
206 Olender Judyta Połoń marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
207 Olszewska Edyta Chorzele bieg 5 km BrakNIE
208 Opalach Magdalena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
209 Orzoł Mirek Orzoł bieg 5 km Morsy reset SzszytnoNIE
210 Panuś Michał Jednoroec bieg 5 km Jrcm TAK
211 Panuś Dorota Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
212 Pękała Sylwia Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Kwiaciarnia PASJATAK
213 Pękała Michał Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Kwiaciarnia PASJATAK
214 Pękała Agnieszka Jednorożec bieg 5 km Kwiaciarnia PASJA TAK
215 Pękała Grzegorz Jednorożec bieg 5 km Kwiaciarnia PASJA TAK
216 Pieńkowska Elwira Zastawie bieg 5 km Ostrów Biega NIE
217 Piersa Malgorzata Ostrołęka bieg 5 km BrakTAK
218 Pietrzak Anna Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
219 Pietrzak Patryk Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
220 Pietrzak Bartosz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
221 Piotrak Iga Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakNIE
222 Piotrak Lucyna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
223 Piotrak Teresa Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
224 Piotrak Tomasz Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
225 Piotrak Iwona Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
226 Piotrowicz Danuta Nidzica bieg 5 km Nidzica Biega TAK
227 Piotrowicz Rafał Nidzica bieg 5 km Nidzica BiegaTAK
228 Piotrowska Marta Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co możeTAK
229 Piskorz Sebastian Olsztyn bieg 5 km PROMIL KORMORANTAK
230 Płoska Emilia Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
231 Podlecki Maciej Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
232 Podlecki Krzysztof Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
233 Pogorzelski Andrzej Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
234 Polewaczyk Tomasz Łyse bieg 5 km BrakNIE
235 Pośpiech Jarosław Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
236 Potyraj Mariusz Przasnysz bieg 5 km 2 ORelTAK
237 Prusik Arkadiusz Nidzica bieg 5 km Nidzica biegaTAK
238 Prusik Paweł Baranowo bieg 5 km BrakTAK
239 Prusik Andrzej Olsztyn bieg 5 km BrakTAK
240 Prusik Bogdan Studzianki bieg 5 km BrakTAK
241 Prusik Monika Połoń marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
242 Prusik Wojciech Połoń marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
243 Przybylek Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
244 Przybyłek Iwona Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
245 Przybyłek Krzysztof Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
246 Puchała Włodzimierz Przasnysz bieg 5 km KS PrzaśnikTAK
247 Pudełko Tomasz Ostrów Mazowiecka bieg 5 km Ostrów BiegaTAK
248 Pytel Renata Niechodzin bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
249 Rudnicka Magdalena Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
250 Ruszczyńska Marta Bogate bieg 5 km ---TAK
251 Ruszkowski Przemysław Ciechanów bieg 5 km BrakTAK
252 Rykowska Anna Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
253 Rykowska Agnieszka Chorzele bieg 5 km BrakTAK
254 Rykowski Grzegorz Ostrołęka bieg 5 km No nameTAK
255 Rykowski Paweł Chorzele bieg 5 km BrakTAK
256 Sadłowska Agata Ostroleka bieg 5 km 1978TAK
257 Sadowski Robert Dobrzankowo bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
258 Sadzyński Adam Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
259 Saluszewska Aneta Stegna bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
260 Samsel Marlena Stegna bieg 5 km Jednorożec robi co mozeTAK
261 Sapieha Grzegorz Przasnysz bieg 5 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
262 Smolińska Elzbieta Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
263 Smoliński Damian Ulatowo Borzuchy bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
264 Smoliński Rafał Przasnysz bieg 5 km Państwowa Straż Pożarna PrzasnyszNIE
265 Smoliński Bartosz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
266 Smoliński Zygmunt Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
267 Sobczak Daniel Wyszków bieg 5 km KB WyszkówTAK
268 Sobieraj Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
269 Sobocińska Monika Przasnysz bieg 5 km BrakTAK
270 Sokołowska Justyna Ostrołęka marsz Nordic Walking 5 km BbNIE
271 Soliwoda Iwona Szczytno bieg 5 km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNONIE
272 Sopelewski Mariusz Jednorożec-Stegna bieg 5 km BrakTAK
273 Staszewska Magdalena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
274 Staszewska Paulina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Kwiaciarnia PASJATAK
275 Stefańska Wiesława Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
276 Stefański Krzysztof Przasnysz bieg 5 km BrakNIE
277 Stefański Tomasz Przasnysz bieg 5 km BrakNIE
278 Stolarczyk Krzysztof Baranowo bieg 5 km BrakTAK
279 Stolarczyk Barbara Ziomek marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
280 Szablak-Michalik Anna Ostrołęka bieg 5 km BrakNIE
281 Szafaryn Mariusz Ostrołęka bieg 5 km Morsy OstrołękaTAK
282 Szafrańska Aneta Ciechanów bieg 5 km KB TKKF PROMYK CIECHANÓWTAK
283 Szawłowski Kamil Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
284 Szczepanek Łukasz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
285 Szczepaniak Aneta Ciechanów bieg 5 km 5MBOTTAK
286 Szczepaniak Karol Ciechanów bieg 5 km 5MBOTTAK
287 Szczepański Michał Nowe Żmijewo bieg 5 km BrakTAK
288 Szczepkowski Artur Nidzica marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
289 Szejn Marlena Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProAktiv CiechanówTAK
290 Szenda Barbara Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
291 Szwejkowska-Dudziec Marta Szczytno bieg 5 km KLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOTAK
292 Ścibek Patryk Jednorożec bieg 5 km KS Maków BiegaTAK
293 Ślusarski Kamil Chorzele bieg 5 km 2. Ośrodek Radioelektroniczny PrzasnyszTAK
294 Świderski Jakub Mława bieg 5 km BrakTAK
295 Tabaka Magdalena Przasnysz bieg 5 km Jednorożec robi co możeTAK
296 Tabaka Beata Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC ROBI CO MOŻETAK
297 Tabaka Marek Kadzidło bieg 5 km 5 MBOTNIE
298 Tabaka Marta Drążdżewo Male bieg 5 km BrakTAK
299 Tekliński Arkadiusz Brzozowo Małe bieg 5 km BrakTAK
300 Tenerowicz Inga Ząbki marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
301 Tłoczkowska Marzena Chorzele marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
302 Tłoczkowski Adam Chorzele bieg 5 km 8 batalion radiotechnicznyTAK
303 Traczyk Przemek Ciechanów bieg 5 km MazoviaProactiv CiechanówTAK
304 Trochimowicz Artur Szczytno bieg 5 km AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAMTAK
305 Trzcińska Anna Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
306 Tworkowaki Mariusz Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
307 Tworkowska Marzena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km Jednorożec robi co może TAK
308 Tworkowska Renata Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
309 Tworkowska Natalia Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
310 Tworkowski Zbigniew Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
311 Urbaniak Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
312 Urbaniak Sylwester Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
313 Urbaniak Damian Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
314 Urbanowska Joanna Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv Ciechanów TAK
315 Wątkowski Marcin Jednorożec bieg 5 km BrakNIE
316 Wcisło Paweł Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
317 Wencław Milena Przasnysz marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
318 Wiktorska Mariola Jednorożec bieg 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
319 Wiktorska Magdalena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
320 Wilga Ewa Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
321 Wilga Bartosz Jednorożec bieg 5 km BrakNIE
322 Wilga Bożena Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
323 Wilga Beata Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
324 Wilga Regina Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
325 Wiśnicka Aleksandra Chorzele marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
326 Wiśniewska Marta Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
327 Wiśniewska Anna Miastkowo bieg 5 km BrakTAK
328 Wiśniewski Rafał Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
329 Wiśniewski Patryk Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
330 Wiśniewski Karol Miastkowo bieg 5 km BrakTAK
331 Włodkowska-Szczepańska Ewa Elżbiecin bieg 5 km BrakTAK
332 Wróbel Iza Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
333 Wróbel Adrian Jednorożec bieg 5 km BrakTAK
334 Wudarczyk Tomasz Władysławowo bieg 5 km BrakTAK
335 Wysocka Magdalena Lipa bieg 5 km BrakTAK
336 Wyszczelska Bogusia Chruszczewo bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
337 Zaborawska Izabela Świętajno marsz Nordic Walking 5 km Morsy reset SzszytnoNIE
338 Załuska Jerzy Szczytno bieg 5 km AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM TAK
339 Zawadzka Małgorzata Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówNIE
340 Zawadzki Stanisław Ciechanów bieg 5 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
341 Zbierzak Hanna Wielbark bieg 5 km BrakNIE
342 Zhynkina Volha Ciechanów bieg 5 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
343 Zieliński Jarosław Ciechanów bieg 5 km Mazovia ProActiv CiechanówTAK
344 Zwierzchowska Anna Jednorożec marsz Nordic Walking 5 km JEDNOROŻEC robi co możeTAK
345 Zyskowski Artur Ostrołęka bieg 5 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
346 Żbikowska Bożena Nidzica bieg 5 km BrakTAK
347 Żebrowska Beata Ostrołęka bieg 5 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
348 Żelaznowska Krystyna Pasym marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK
349 Żelaznowska Beata Tylkowo marsz Nordic Walking 5 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту