Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII DUATHLON MAKOWSKI

Miejsce i termin: Maków Mazowiecki, 2019-09-08
Organizator: Klub Sportowy Maków Biega
Fundacja „Kocham Maków”
Kontakt:
Andrzej Tartanus, tel. 606 806 678, e-mail: a.tartanus@wp.pl
Opis zawodów: Zawody odbędą się w dniu 08 września 2019 r (niedziela), na dystansie sprinterskim
5km bieg,
22 km jazda rowerem szosowym -dopuszcza się do startu i inne rowery
2,5km bieg
Start- godz. 12,00 – ul. Graniczna w Makowie Maz.
Start znajduje się w odległości ok 350 metrów od biura zawodów
Biuro zawodów mieści się przy stacji paliwowej „Gozana” (Maków Maz. ul Mazowiecka 18, oznakowany wyjazd kierunek „OSTROŁĘKA”
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Do dnia 4 września 2019 r. 40 złotyc
Od dnia 5 września 2019 r. oraz w dniu zawodów 60 złotych.
Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku PEKAO nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem startowe Duathlon oraz nazwiskiem i imieniem zawodnika.
W dniu 4 września osoby zapisane na Duathlon, które nie uiściły opłaty zostaną usunięte z listy zapisanych. Nie wyklucza to ponownego zapisu.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antoniuk Marcin Warszawa wg. regulaminu zawodów 23 TEAMNIE
2 Baka Elżbieta Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
3 Balś Andrzej Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
4 Banaszczyk Grzegorz Szydłowiec wg. regulaminu zawodów ENDORFINA SzydłowiecTAK
5 Baszta Magdalena Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
6 Baszta Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
7 BIELIŃSKI RAFAŁ Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
8 Blicharski Łukasz Ciechanów wg. regulaminu zawodów Mazovia ProactivNIE
9 Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów Mińska Grupa RowerowaNIE
10 Ciecharowska Justyna Żyrardów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
11 Czapińska Katarzyna Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
12 Dąbrowska Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów 12Tri.plNIE
13 Decyk Łukasz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
14 Gąsiorowska Dorota Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
15 GąSOWSKA RENATA Warszawa wg. regulaminu zawodów Dream RunNIE
16 Góreczny Kamila Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
17 Grabowski Tadeusz Sochaczew wg. regulaminu zawodów BrakNIE
18 Gumkowski Andrzej Ostrołęka wg. regulaminu zawodów Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaTAK
19 Jankowska Gosia Pamiątkowo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
20 Jaskółowski Waldemar Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
21 Juszczyk Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
22 Kabat Katarzyna Otwock wg. regulaminu zawodów BrakNIE
23 KARCZEWSKA IWONA LEŚNIEWO wg. regulaminu zawodów BrakTAK
24 Kawka Paulina Warszawa wg. regulaminu zawodów 23 TEAMNIE
25 Kiempisty Paweł Andrzejewo wg. regulaminu zawodów WRD NIE
26 Kiempisty Paweł Andrzejewo wg. regulaminu zawodów WRD NIE
27 Kiempisty Mariusz Andrzejewo wg. regulaminu zawodów MORSY CZYŻEWNIE
28 Kluczek Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów Finishers_Team TAK
29 Kołodziejczyk Łukasz Lublin wg. regulaminu zawodów BrakTAK
30 Kord Arkadiusz Barczewo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
31 Kościelski Mateusz KĄTY WĘGIERSKIE wg. regulaminu zawodów Bravehearts LegionowoNIE
32 Kościelski Patryk Legionowo wg. regulaminu zawodów Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoTAK
33 Kośla Paweł Żyrardów wg. regulaminu zawodów BrakTAK
34 Kot Wioleta Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
35 Krzemińska Agnieszka Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
36 Krzemiński Leszek Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
37 Kurkiewicz Sylwia Otwock wg. regulaminu zawodów BrakNIE
38 Łacheta Norbert Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
39 Łuba Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
40 Macko Mariusz Białobiel wg. regulaminu zawodów Morsy OstrołękaNIE
41 Markowska Małgorzata Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
42 Mazur Robert Warszawa wg. regulaminu zawodów MPK VeloTAK
43 Mierzejewski Wiktor Ostroleka wg. regulaminu zawodów Biegam bo lubie OstrołękaTAK
44 Modras Agnieszka Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
45 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów BrakNIE
46 Nec Sebastian Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
47 Nikliborc Marcin Wroclaw wg. regulaminu zawodów BrakNIE
48 O'Keeffe Arthur Sulejówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
49 Ożarowski Paweł Brańsk wg. regulaminu zawodów Brańsk Daje RadęNIE
50 Padowski Piotr Maków Maz. wg. regulaminu zawodów KS MAKÓW BIEGANIE
51 Palka Sylwia Góra Kalwaria wg. regulaminu zawodów Naprzód Linin!NIE
52 Pawlin Mateusz Warszawa wg. regulaminu zawodów TrizarzaTAK
53 Piechówka Łukasz Iwanowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
54 Podlasiński Wojtek Pruszków wg. regulaminu zawodów Wkurw_teamTAK
55 Przybyszewski Michał Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
56 Rakoczy Paweł Gdynia wg. regulaminu zawodów Jola & Paweł Biegiem Przez ŻycieTAK
57 Rykaczewski Marcin Józefosław wg. regulaminu zawodów BrakNIE
58 Saj Jakub Krasnystaw wg. regulaminu zawodów Drużyna ŻNIE
59 Smoła Agnieszka Międzybrodzie Żywieckie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
60 Sowała Kamil Brzyków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
61 Sworski Roman Łódź wg. regulaminu zawodów Vegan & Vege Runners / KastyoNIE
62 Sypniewski Tomasz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
63 Szulc Krzysztof Warszawa wg. regulaminu zawodów Albatrosy lub Wybieganie MPK :)NIE
64 Szymanek Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów Naprzód Młociny/RKATHLETICSNIE
65 Szymanek Jakub WARSZAWA wg. regulaminu zawodów UKS G8 BIELANYNIE
66 Szymkowski Przemysław Tychy wg. regulaminu zawodów BrakNIE
67 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS Maków BiegaNIE
68 Tuszyński Łukasz Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
69 Uchrońska Marzena Leśniewo wg. regulaminu zawodów BrakTAK
70 Uchroński Grzegorz Leśniewo wg. regulaminu zawodów BrakTAK
71 Wycisłowski Krzysztof Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów MKB DREPTAKNIE
72 Zerek Magdalena Dobaj Warszawa wg. regulaminu zawodów MAD-ZNIE
73 Zieliński Łukasz Ostrołęka wg. regulaminu zawodów Biegam Bo Lubię Ostrołęka NIE
74 Ziółkowski Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów UB 99NIE
75 Zwierzynski Krzysztof Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
76 ŻYŁOWSKI TOMASZ WARSZAWA wg. regulaminu zawodów BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту