Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII DUATHLON MAKOWSKI

Miejsce i termin: Maków Mazowiecki, 2019-09-08
Organizator: Klub Sportowy Maków Biega
Fundacja „Kocham Maków”
Kontakt:
Andrzej Tartanus, tel. 606 806 678, e-mail: a.tartanus@wp.pl
Opis zawodów: Zawody odbędą się w dniu 08 września 2019 r (niedziela), na dystansie sprinterskim
5km bieg,
22 km jazda rowerem szosowym -dopuszcza się do startu i inne rowery
2,5km bieg
Start- godz. 12,00 – ul. Graniczna w Makowie Maz.
Start znajduje się w odległości ok 350 metrów od biura zawodów
Biuro zawodów mieści się przy stacji paliwowej „Gozana” (Maków Maz. ul Mazowiecka 18, oznakowany wyjazd kierunek „OSTROŁĘKA”
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Do dnia 4 września 2019 r. 40 złotych
W biurze zawodów 60 złotych.
Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku PEKAO nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem startowe Duathlon oraz nazwiskiem i imieniem zawodnika.
W dniu 4 września osoby zapisane na Duathlon, które nie uiściły opłaty zostaną usunięte z listy zapisanych. Zapisy w biurz zawodów w miarę dostępności pakietów
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Antoniuk Marcin Warszawa wg. regulaminu zawodów 23 TEAMNIE
2 Bachmura Jacek Józefów wg. regulaminu zawodów BrakNIE
3 Bachorski Bogdan Przasnysz wg. regulaminu zawodów KS Przaśnik PrzasnyszTAK
4 Baka Elżbieta Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
5 Balś Andrzej Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
6 Bałdyga Paweł Pruszków wg. regulaminu zawodów WTPTAK
7 Banaszczyk Grzegorz Szydłowiec wg. regulaminu zawodów ENDORFINA SzydłowiecTAK
8 Bartczak Mariusz Ciechanów wg. regulaminu zawodów Alior Running TeamTAK
9 Baszta Magdalena Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
10 Baszta Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
11 Becz Karol Białobrzegi wg. regulaminu zawodów Radzio RoweryNIE
12 Białczak Marcin Głosków wg. regulaminu zawodów BrakTAK
13 Białczak Michał Ostrołęka wg. regulaminu zawodów OstraŁonkaTAK
14 Bielecka Patrycja Żyrardów wg. regulaminu zawodów BrakTAK
15 Bieliński Rafał Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
16 Blicharski Łukasz Ciechanów wg. regulaminu zawodów Mazovia ProactivTAK
17 Bobrowicz Artur Goleniów wg. regulaminu zawodów Rozbiegany goleniówTAK
18 Bodziakowski Bartosz Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS MakówBiegaNIE
19 Borowski Rafał Warszawa wg. regulaminu zawodów #TeamZabieganeDniTAK
20 Bryśkiewicz Jacek Winnica wg. regulaminu zawodów Lider WinnicaNIE
21 Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów Mińska Grupa RowerowaNIE
22 Bujko Tomasz Wielgolas wg. regulaminu zawodów BujeczkoTeamTAK
23 Butor Arkadiusz Małkinia Górna wg. regulaminu zawodów Team Karaś TAK
24 Chmieliński Michał Ciechanów wg. regulaminu zawodów Mazovia proactiv circhanówTAK
25 Ciecharowska Justyna Żyrardów wg. regulaminu zawodów BrakTAK
26 Cieślak Mateusz Warszawa wg. regulaminu zawodów KK TTB Maków MazowieckiNIE
27 Cieślewski Piotr Mława wg. regulaminu zawodów Wkurw_teamTAK
28 Cuszlag Jakub Warszawa wg. regulaminu zawodów LK KlostersTAK
29 Czapińska Katarzyna Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
30 Czyżewski Rafał Grójec wg. regulaminu zawodów RADZIO ROWERYTAK
31 Dąbrowska Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów 12Tri.plNIE
32 Decyk Łukasz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
33 Dudziec Marcin Ostrołęka wg. regulaminu zawodów BrakTAK
34 Fornalik Adam Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
35 Garbiec Tomasz Warszawa wg. regulaminu zawodów Varso Warszawa TargówekTAK
36 Gąsiorowska Dorota Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
37 Gąsowska Renata Warszawa wg. regulaminu zawodów Velo Łosie na szosieTAK
38 Góreczny Kamila Piaseczno wg. regulaminu zawodów BrakNIE
39 Grabowski Tadeusz Sochaczew wg. regulaminu zawodów BrakTAK
40 Grabowski Mikołaj Łódź wg. regulaminu zawodów Vege RunnersTAK
41 Grabowski Jacek Dębowo wg. regulaminu zawodów BrakTAK
42 Granoszek Przemysław Ciechanów wg. regulaminu zawodów BrakTAK
43 Gregajtis Nina Pułtusk wg. regulaminu zawodów TronikTriathlonTeamNIE
44 Grzeszczyk Bartosz Warszawa wg. regulaminu zawodów treningibiegowe.plNIE
45 Gumkowski Andrzej Ostrołęka wg. regulaminu zawodów Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaTAK
46 Horszczaruk Jacek Warszawa wg. regulaminu zawodów Jiżin z BażinNIE
47 Janiszewski Jarosław Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS Maków BiegaNIE
48 Jankowska Gosia Pamiątkowo wg. regulaminu zawodów BrakTAK
49 Jaskółowski Waldemar Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
50 Jelska Elżbieta Białystok wg. regulaminu zawodów BrakTAK
51 Juszczyk Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
52 Kabat Katarzyna Otwock wg. regulaminu zawodów BrakNIE
53 Kado Rafał Ciechanów wg. regulaminu zawodów Mazovia ProaAtiv Ciechanów TAK
54 Kamiński Arkadiusz Załuzie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
55 Kamola Sławomir Stasi Las wg. regulaminu zawodów Abba1 RunTAK
56 Karasiewicz Paweł Winnica wg. regulaminu zawodów Lider WinnicaNIE
57 Karczewska Iwona Leśniewo wg. regulaminu zawodów BrakTAK
58 Karpinski Adam Białobiel wg. regulaminu zawodów Morsy OstrołękaTAK
59 Kawka Paulina Warszawa wg. regulaminu zawodów 23 TEAMNIE
60 Kehl Paweł Płock wg. regulaminu zawodów NAFCIARZETAK
61 Kiempisty Paweł Andrzejewo wg. regulaminu zawodów WRD NIE
62 Kiempisty Mariusz Andrzejewo wg. regulaminu zawodów MORSY CZYŻEWNIE
63 Klepacki Tomasz Warszawa wg. regulaminu zawodów KS Triathlon RawaTAK
64 Klik Klaudia Łódź wg. regulaminu zawodów BrakTAK
65 Kluczek Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów Finishers_Team TAK
66 Kobyliński Piotr Przasnysz wg. regulaminu zawodów KS Przaśnik PrzasnyszTAK
67 Kołodziejczyk Łukasz Lublin wg. regulaminu zawodów BrakTAK
68 Kopyść Andrzej Wołomin wg. regulaminu zawodów Freedomadventure.plNIE
69 Kord Arkadiusz Barczewo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
70 Kosmalski Daniel Siedlce wg. regulaminu zawodów BrakTAK
71 Kostrzewa Michał Warszawa wg. regulaminu zawodów PRB KOMBUDNIE
72 Kościelski Mateusz Kąty Węgierskie wg. regulaminu zawodów Bravehearts LegionowoTAK
73 Kościelski Patryk Legionowo wg. regulaminu zawodów Ministerstwo Głupich Kroków LegionowoTAK
74 Kośla Paweł Żyrardów wg. regulaminu zawodów BrakTAK
75 Kot Wioleta Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
76 Kowalski Łukasz Polska wg. regulaminu zawodów BrakTAK
77 Kowalski Marek Grudusk wg. regulaminu zawodów BrakTAK
78 Kozak Tomasz Ostrów Wielkopolski wg. regulaminu zawodów BrakNIE
79 Krawczyk Mateusz Jabłonowo wg. regulaminu zawodów BrakTAK
80 Kroszkiewicz Adam Przasnysz wg. regulaminu zawodów brakTAK
81 Król Michał Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
82 Krupiński Marek Ostrołęka wg. regulaminu zawodów BrakNIE
83 Krzemińska Agnieszka Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
84 Krzemiński Leszek Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
85 Kubit Marcin Mława wg. regulaminu zawodów TEMPO MŁAWATAK
86 Kudra Dariusz Dłutów wg. regulaminu zawodów SZYBKIE ŻÓŁWIE TAK
87 Kuna Robert milanowek wg. regulaminu zawodów Legia intercarsTAK
88 Kurkiewicz Sylwia Otwock wg. regulaminu zawodów BrakNIE
89 Kuźdub Piotr Gąsawy Rządowe wg. regulaminu zawodów Team Media Project GroupTAK
90 Kuźdub Robert Gąsawy Rządowe Niwy wg. regulaminu zawodów Team Media Project Group TAK
91 Kwiatkowski Jarosław Gabryelin wg. regulaminu zawodów BrakTAK
92 Leszczyński Roman Ostrołęka wg. regulaminu zawodów so-biebie-gamTAK
93 Leśniewski Andrzej Ostrowiec Świętokrzyski wg. regulaminu zawodów Politechnika WarszawskaNIE
94 Leśnik Mariusz Warszawa wg. regulaminu zawodów KS Maków BiegaTAK
95 Ligocki Maciej Spychowo wg. regulaminu zawodów MAZURY FITNESSTAK
96 Łacheta Norbert Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
97 Maciorowski Michał Białystok wg. regulaminu zawodów BrakTAK
98 Macko Mariusz Białobiel wg. regulaminu zawodów Morsy OstrołękaTAK
99 Madei Arthur Pruszcz Gdański wg. regulaminu zawodów Kalach TeamTAK
100 Makowski Marek Pruszków wg. regulaminu zawodów WTPTAK
101 Markowska Małgorzata Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
102 Mazur Robert Warszawa wg. regulaminu zawodów MPK VeloTAK
103 Mazurkiewicz Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów #TeamZabieganeDniNIE
104 Mierzejewski Wiktor Ostroleka wg. regulaminu zawodów Biegam bo lubie OstrołękaTAK
105 Milczarek Marcin Żyrardów wg. regulaminu zawodów Drużyna Orzecha ŻyrardówTAK
106 Modras Agnieszka Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
107 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza wg. regulaminu zawodów BrakNIE
108 Narojczyk Arkadiusz Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS Maków Biega/ 2 ORelTAK
109 Nawrot Paweł Ciechanów wg. regulaminu zawodów Jurand Ciechanów NIE
110 Nec Sebastian Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
111 Niegowski Michał Ludwinowo wg. regulaminu zawodów KK24hNIE
112 Nikliborc Marcin Wroclaw wg. regulaminu zawodów BrakNIE
113 Nowaczyk Włodzimierz Ostrołęka wg. regulaminu zawodów BrakTAK
114 O'Keeffe Arthur Sulejówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
115 Obarska Katarzyna Proboszczowice wg. regulaminu zawodów BrakTAK
116 Obojski Paweł Szczuki wg. regulaminu zawodów BrakTAK
117 Ochenkowski Sebastian Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
118 Okrągły Emil Warszawa wg. regulaminu zawodów TRIZARZANIE
119 Olczak Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
120 Ostaszewski Marcin Wołomin wg. regulaminu zawodów Paciak.PL Running ClubTAK
121 Ożarowski Paweł Brańsk wg. regulaminu zawodów Brańsk Daje RadęTAK
122 Padowski Piotr Maków Maz. wg. regulaminu zawodów KS MAKÓW BIEGATAK
123 Palka Sylwia Góra Kalwaria wg. regulaminu zawodów Naprzód Linin!NIE
124 Parzyszek Agata Wołomin wg. regulaminu zawodów BrakTAK
125 Pawlin Mateusz Warszawa wg. regulaminu zawodów TrizarzaTAK
126 Piechówka Łukasz Iwanowice wg. regulaminu zawodów BrakNIE
127 Piekarski Rafał Opoczno wg. regulaminu zawodów HUROM TRI TEAMTAK
128 Pietruszewski Bartłomiej Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
129 Poczwardowski Marek Szczutowo wg. regulaminu zawodów BrakTAK
130 Podlasiński Wojtek Pruszków wg. regulaminu zawodów Wkurw_teamTAK
131 Podwysocki Marcin Warszawa wg. regulaminu zawodów TRI-LEVELTAK
132 Polak Szymon Solec Nad Wisłą wg. regulaminu zawodów BrakTAK
133 Polewski Marcin Milanówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
134 Polewski Jacek Milanówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
135 Prusiński Norbert Kobyłka wg. regulaminu zawodów Retro Stork TeamTAK
136 Przybyszewski Michał Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
137 Rakoczy Paweł Gdynia wg. regulaminu zawodów Jola & Paweł Biegiem Przez ŻycieTAK
138 Regulski Jakub Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
139 Regulski Dariusz Ostrołęka wg. regulaminu zawodów AGRO-METAL Ostrołęka NIE
140 Rembowski Michał Konstancin-Jeziorna wg. regulaminu zawodów UB 40 TTTAK
141 Robinski Marcin Warszawa wg. regulaminu zawodów Kuznia TriathlonuNIE
142 Rudnicka Magdalena Ciechanów wg. regulaminu zawodów Mazovia Proactiv CiechanówTAK
143 Ruzik Rafał Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
144 Rykaczewski Marcin Józefosław wg. regulaminu zawodów BrakNIE
145 Saj Jakub Krasnystaw wg. regulaminu zawodów Drużyna ŻTAK
146 Sawerski Karol Gdynia wg. regulaminu zawodów BrakTAK
147 Siemiński Piotr Łódź wg. regulaminu zawodów BrakTAK
148 Składanek Zuzanna Morzyczyn Włościański wg. regulaminu zawodów Ostrów BiegaTAK
149 Smoliński Rafał Przasnysz wg. regulaminu zawodów KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ / PSP PRZASNYSZNIE
150 Smoła Agnieszka Międzybrodzie Żywieckie wg. regulaminu zawodów BrakNIE
151 Soborowski Michał Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
152 Sobota Krzysztof Jabłonna wg. regulaminu zawodów Bravehearts LegionowoTAK
153 Sokołowski Łukasz Krasne wg. regulaminu zawodów Mazovia Pro ActivNIE
154 Sowała Kamil Brzyków wg. regulaminu zawodów BrakNIE
155 Sworski Roman Łódź wg. regulaminu zawodów Vegan & Vege Runners / KastyoTAK
156 Sypniewski Tomasz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
157 Szaładziński Sebastian Ząbki wg. regulaminu zawodów Solvitur AmbulandoNIE
158 Szczepańska Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów Biegam Na TarchominieTAK
159 Szeląg Tomasz Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów MKB DreptakTAK
160 Szulborski Andrzej Czyżew wg. regulaminu zawodów MORSY CZYŻEW TAK
161 Szulc Krzysztof Warszawa wg. regulaminu zawodów Albatrosy lub Wybieganie MPK :)TAK
162 Szurnicka Gosia Ostrołęka wg. regulaminu zawodów SZURA TEAMTAK
163 Szurnicki Robert Ostrołęka wg. regulaminu zawodów SZURA TEAMTAK
164 Szydłowski Marcin Myślenice wg. regulaminu zawodów Cross spot/DotfizjoTAK
165 Szymanek Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów Naprzód Młociny/RKATHLETICSNIE
166 Szymanek Jakub Warszawa wg. regulaminu zawodów UKS G8 BIELANYNIE
167 Szymkowski Przemysław Tychy wg. regulaminu zawodów BrakNIE
168 Szynwelska - Leśnik Katarzyna Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS Maków BiegaTAK
169 Śliwka Zuzanna Nidzica wg. regulaminu zawodów Śliwka BiegaTAK
170 Świątczak Anita Proboszczowice wg. regulaminu zawodów BrakTAK
171 Świerzewski Damian Wroclaw wg. regulaminu zawodów Litwin Triathlon Team TAK
172 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS Maków BiegaTAK
173 Toporowski Sławomir Mińsk mazowiecki wg. regulaminu zawodów BrakTAK
174 Tuszyński Łukasz Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów BrakNIE
175 Uchrońska Marzena Leśniewo wg. regulaminu zawodów BrakTAK
176 Uchroński Grzegorz Leśniewo wg. regulaminu zawodów BrakTAK
177 Walek Piotr Warszawa wg. regulaminu zawodów MPK Velo, Running Team QuiblTAK
178 Welber Michał Nowe Miasto nad Pilicą wg. regulaminu zawodów Lacho Team NIE
179 Wiśniewski Krzysztof Ostrołęka wg. regulaminu zawodów Amator_SportuTAK
180 Wiśniewski Jacek Bielsk wg. regulaminu zawodów PD BielskTAK
181 Włódarczak Agata Bydgoszcz wg. regulaminu zawodów TrizarzaNIE
182 Wojciechowski Michał Warszawa wg. regulaminu zawodów ganianie.plTAK
183 Wojtkowski Piotr Kobyła wg. regulaminu zawodów Zabiegany WołominTAK
184 Wójcicka Olga Węgrzynowo wg. regulaminu zawodów BrakTAK
185 Wycisłowski Krzysztof Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów MKB DREPTAKTAK
186 Zawadzak Zbigniew Warszawa wg. regulaminu zawodów Luft Tri TeamTAK
187 Zduniak Marcin Warszawa wg. regulaminu zawodów Biegam na TarchominieTAK
188 Zerek Magdalena Dobaj Warszawa wg. regulaminu zawodów MAD-ZNIE
189 Zieliński Michał Dziekanów Leśny wg. regulaminu zawodów BrakTAK
190 Zieliński Łukasz Ostrołęka wg. regulaminu zawodów Biegam Bo Lubię Ostrołęka NIE
191 Zielony-Koryczan Ewa Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakTAK
192 Ziemiński Bartosz Płock wg. regulaminu zawodów PTT DELTATAK
193 Zięba Marcin Warszawa wg. regulaminu zawodów Kuźnia TriathlonuNIE
194 Ziółkowski Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów UB 99NIE
195 Zurel Michał Rypin wg. regulaminu zawodów Cykliści Rypin NIE
196 Zwierzynski Krzysztof Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
197 Żebrowski Krzysiek Ciechanów wg. regulaminu zawodów Mazovia ProActiveNIE
198 Żyłowski Tomasz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту