Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

VII DUATHLON MAKOWSKI

Miejsce i termin: Maków Mazowiecki, 2019-09-08
Organizator: Klub Sportowy Maków Biega
Fundacja „Kocham Maków”
Kontakt:
Andrzej Tartanus, tel. 606 806 678, e-mail: a.tartanus@wp.pl
Opis zawodów: Zawody odbędą się w dniu 08 września 2019 r (niedziela), na dystansie sprinterskim
5km bieg,
22 km jazda rowerem szosowym -dopuszcza się do startu i inne rowery
2,5km bieg
Start- godz. 12,00 – ul. Graniczna w Makowie Maz.
Start znajduje się w odległości ok 350 metrów od biura zawodów
Biuro zawodów mieści się przy stacji paliwowej „Gozana” (Maków Maz. ul Mazowiecka 18, oznakowany wyjazd kierunek „OSTROŁĘKA”
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE
Wpisowe i wpłata: Do dnia 4 września 2019 r. 40 złotyc
Od dnia 5 września 2019 r. oraz w dniu zawodów 60 złotych.
Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku PEKAO nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem startowe Duathlon oraz nazwiskiem i imieniem zawodnika.
W dniu 4 września osoby zapisane na Duathlon, które nie uiściły opłaty zostaną usunięte z listy zapisanych. Nie wyklucza to ponownego zapisu.
Limit zawodników: 200
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Banaszczyk Grzegorz Szydłowiec wg. regulaminu zawodów ENDORFINA SzydłowiecTAK
2 Baszta Magdalena Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
3 Baszta Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
4 Brześkiewicz Dorota Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów Mińska Grupa RowerowaNIE
5 Grabowski Tadeusz Sochaczew wg. regulaminu zawodów BrakNIE
6 Gumkowski Andrzej Ostrołęka wg. regulaminu zawodów Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaTAK
7 Kabat Katarzyna Otwock wg. regulaminu zawodów BrakNIE
8 Kord Arkadiusz Barczewo wg. regulaminu zawodów BrakNIE
9 Kośla Paweł Żyrardów wg. regulaminu zawodów BrakTAK
10 Kot Wioleta Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
11 Krzemińska Agnieszka Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
12 Krzemiński Leszek Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
13 Kurkiewicz Sylwia Otwock wg. regulaminu zawodów BrakNIE
14 Markowska Małgorzata Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
15 Nec Sebastian Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
16 O'Keeffe Arthur Sulejówek wg. regulaminu zawodów BrakNIE
17 Padowski Piotr Maków Maz. wg. regulaminu zawodów KS MAKÓW BIEGANIE
18 Palka Sylwia Góra Kalwaria wg. regulaminu zawodów Naprzód Linin!NIE
19 Podlasiński Wojtek Pruszków wg. regulaminu zawodów Wkurw_teamTAK
20 Rakoczy Paweł Gdynia wg. regulaminu zawodów Jola & Paweł Biegiem Przez ŻycieNIE
21 Sworski Roman Łódź wg. regulaminu zawodów Vegan & Vege Runners / KastyoNIE
22 Sypniewski Tomasz Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE
23 Szulc Krzysztof Warszawa wg. regulaminu zawodów Albatrosy lub Wybieganie MPK :)NIE
24 Szymanek Anna Warszawa wg. regulaminu zawodów Naprzód Młociny/RKATHLETICSNIE
25 Szymanek Jakub WARSZAWA wg. regulaminu zawodów UKS G8 BIELANYNIE
26 Szymkowski Przemysław Tychy wg. regulaminu zawodów BrakNIE
27 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki wg. regulaminu zawodów KS Maków BiegaNIE
28 Wycisłowski Krzysztof Mińsk Mazowiecki wg. regulaminu zawodów MKB DREPTAKNIE
29 Zerek Magdalena Dobaj Warszawa wg. regulaminu zawodów MAD-ZNIE
30 Ziółkowski Paweł Warszawa wg. regulaminu zawodów UB 99NIE
31 Zwierzynski Krzysztof Warszawa wg. regulaminu zawodów BrakNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту