Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG SIEDMIU RÓŻ

Miejsce i termin: Czerwonka, 2019-10-13
Organizator: Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Czerwonce
Urząd Gminy Czerwonka.
Klub Sportowy Maków Biega.
Fundacja Kocham Maków
Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim
KONTAKT
Grzegorz Łuniewski Tel. 663 538 776 mail: g.luniewski@czerwonka.pl
Opis zawodów: Start i meta biegu zlokalizowane będą na parkingu przy budynku Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Czerwonce.
Trasa biegu (10 km) wiodła będzie drogami: gminną i powiatową (nawierzchnia asfaltowa) terenami gminy Czerwonka.
- 10.10 – 12.30 Biuro zawodów.
- 12:50 Odprawa na linii startu.
- 13:00 Start.
- 14:30 Zamknięcie mety.
- 15:00 Dekoracja zwycięzców.
- 15.15 Dekoracja „Biegowej Triady Powiatu Makowskiego”.
- 16.00 Zakończenie imprezy.

Bieg wchodzi w skład cyklu „Biegowa Triada Powiatu Makowskiego”

UWAGA ZMIANA GODZINY STARTU
Wpisowe i wpłata: 30 zł przelewem na konto Klubu Sportowego Maków Biega do dnia 09.10.2019 r.
50 zł w dniu zawodów w biurze zawodów.

W dniu 10.10.2019 zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy zapisanych.Powtórna rejestracja możliwa w biurze zawodów w miarę dostępności pakietów
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bałabas Artur Ciechanów 10 km Mazovia ProActiv TAK
2 Bany Robert Sokołówek 10 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
3 Bartecka-Matuszewska Urszula Nowy Dwór Mazowiecki 10 km BrakTAK
4 Bereznowska Patrycja Wieliszew 10 km Wieliszew Heron Team TAK
5 Białobrzeski Witold Ostrołęk 10 km BBL OstrołękaTAK
6 Bodziakowski Bartosz Dąbrówka 10 km KS Maków biegaNIE
7 Brzostek Ela Przasnysz 10 km KS PRZAŚNIK PRZASNYSZTAK
8 Brzostek Krystian Szczytno 10 km BrakTAK
9 Budniak Tomasz Władysławowo 10 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
10 Chełstowska Małgorzata Warszawa 10 km BrakNIE
11 Czarnota Dorota Legionowo 10 km Bravehearts LegionowoTAK
12 Dąbrowska Klaudia Skierniewice 10 km Reebok Run Crew Skierniewice NIE
13 Deluga Magdalena Wyszków 10 km KB WyszkówTAK
14 Dembińska Katarzyna Przasnysz 10 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
15 Długołęcki Sławomir Zaręby Kościelne 10 km MKB TEAM Małkinia GórnaTAK
16 Dytrych Artur Maków Mazowiecki 10 km BrakTAK
17 Dziemitko Piotr Warszawa 10 km BrakNIE
18 Ejsmund Konstanty Przasnysz 10 km Przaśnik PrzasnyszNIE
19 Falkowski Michał Jankowo 10 km BrakTAK
20 Frydrych Bożena Warszawa 10 km -NIE
21 Gadomska Barbara Przasnysz 10 km KS Przaśnik TAK
22 Gadomski Jacek Przasnysz 10 km KS Przaśnik TAK
23 Gajek Ireneusz Ciechanów 10 km BrakTAK
24 Gawek Michał Ostrołęka 10 km Dąbrowski TEAMNIE
25 Gębski Mariusz Olsztyn 10 km BrakTAK
26 Glapiński Igor Tarczyn 10 km Bravehearts LegionowoTAK
27 Górowska Anna Ciechanów 10 km BrakTAK
28 Górowska Mariola Ciechanów 10 km BrakTAK
29 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne 10 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
30 Gromelski Marcin Ukaski 10 km KS Maków biega NIE
31 Grudkowski Tomasz Szczytno 10 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAMTAK
32 Gryz Jacek Janówek Pierwszy 10 km Bravehearts LegionowoTAK
33 Grzyb Jarosław Ciechanów 10 km 5MBOTTAK
34 Gumkowski Andrzej Ostrołęka 10 km Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaTAK
35 Gutowski Krystian Ostroleka 10 km Dombrowski. Tem 3TAK
36 Jakubowski Dariusz Winnica 10 km LIDER WINNICATAK
37 Janiszewski Jarosław Maków Mazowiecki 10 km KS Maków biegaTAK
38 Juchniewicz Stanisław Ostrołęka 10 km AG bez limitu Ostrołęka i okoliceTAK
39 Kamiński Arkadiusz Załuzie 10 km BrakNIE
40 Kamiński Andrzej Robert Ostrołęka 10 km Starglass Team Ostrołęka/Reebok Run Crew OstrołękaTAK
41 Karasiewicz Paweł Winnica 10 km Lider WinnicaTAK
42 Karczmarczyk Jakub Ostrołęka 10 km Reebok RUN CREW OstrołękaTAK
43 Karolak Cezary Ciechanów 10 km BrakTAK
44 Karpinski Adam Ostrołęka 10 km Dark Side TeamTAK
45 Kiełek Daniel Przasnysz 10 km BrakNIE
46 Kienik Anna Czernice Borowe 10 km BrakTAK
47 Klusek Jolanta Warszawa 10 km Yola YolandaNIE
48 Kobyliński Piotr Przasnysz 10 km KS PRZAŚNIK PRZASNYSZTAK
49 Kolator Witold Ostrów Mazowiecka 10 km BrakTAK
50 Kowalczyk Marlena Sulejówek 10 km BrakTAK
51 Kowalczyk Grażyna Ostrów Mazowiecka 10 km Ostrów BiegaTAK
52 Kowalczyk Sławomir Ostrów Mazowiecka 10 km Ostrów BiegaTAK
53 Kowalczyk Kinga Jednorożec 10 km Jednorożec robi co możeTAK
54 Kowalczyk Robert Warszawa 10 km BrakTAK
55 Kraśniewski Karol Ostrołęka 10 km Następnykrok NIE
56 Krawczyk Paweł Winnica 10 km Lider WinnicaTAK
57 Krupiński Marek Ostrołęka 10 km 1995NIE
58 Kubiński Sławomir Ciechanów 10 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
59 Kucisz Piotr Ostrołęka 10 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
60 Kucisz Martyna Ostrołęka 10 km Reebok Run Crew OstrołękaTAK
61 Kućmierz Jakub Grodzisk Mazowiecki 10 km UKS MTE MilanówekTAK
62 Kućmierz Jacek Grodzisk Mazowiecki 10 km BrakTAK
63 Kulawik Bartłomiej Ostrołęka 10 km BBL OstrołękaTAK
64 Kulesza Agnieszka Warszawa 10 km Trucht Tarchomin TeamTAK
65 Kurpiewska Dorota Pisz 10 km Klub Morsów w Piszu NIE
66 Kwiatkowska Ilona Wyszków 10 km KB WyszkówTAK
67 Kwiatkowski Adam Wyszków 10 km KB WyszkówTAK
68 Lenkiewicz Weronika Ostrołęka 10 km Dark Side TeamTAK
69 Leszczyński Roman Ostrołęka 10 km so-biebie-gamTAK
70 Leśnik Mariusz Warszawa 10 km KS Maków BiegaTAK
71 Lewandowski Zenon Ciechanów 10 km SCKS JURAND CiechanówNIE
72 Lubińska Aneta Ciechanów 10 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
73 Łobejko Wiesław Stanisławów Drugi 10 km Bravehearts LegionowoTAK
74 Malżycki Piotr Wołomin 10 km Zabiegany WołominNIE
75 Marek Henryk Warszawa 10 km -NIE
76 Mateusiak Radosław Różan 10 km DĄBROWSKI TEAMTAK
77 Matuszewski Paweł Nowy Dwór Mazowiecki 10 km SlowSquadTAK
78 Mierzyński Mateusz Grądy 10 km BrakTAK
79 Mikołajewska Anna Lipa 10 km Jednorożec robi co możeTAK
80 Mosiej Iwona Ciechanów 10 km Mazovia ProActiv Ciechanów NIE
81 Napiórkowska Anna Ostrołęka 10 km Dark Side TeamTAK
82 Narojczyk Arkadiusz Maków Mazowiecki 10 km KS Maków Biega NIE
83 Obojski Paweł Szczuki 10 km poTRABANTowaniTAK
84 Olbryś Stanisław Adam Nasielsk 10 km KB LegionowoTAK
85 Orliński Tomasz Legionowo 10 km BHP ORLINSCYTAK
86 Owczarek Adam Warszawa 10 km BrakTAK
87 Panuś Michał Jednorożec 10 km Jednorożec robi co możeTAK
88 Pełtak Marzena Ostrołęka 10 km Reebok Run Crew Ostrołęka TAK
89 Piekarski Paweł Legionowo 10 km BrakTAK
90 Pieńkowska Elwira PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 10 km BrakTAK
91 Piotrowski Dariusz Przasnysz 10 km KS PrzaśnikTAK
92 Podlecki Maciej Ciechanów 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
93 Podlecki Krzysztof Ciechanów 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów TAK
94 Ponichtera Daniel Długosiodło 10 km BrakTAK
95 Prusik Andrzej Olsztyn 10 km BrakNIE
96 Puchała Włodzimierz Sierakowo 10 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
97 Puławski Kazimierz Łyse 10 km GPNNIE
98 Rakowska Iwona Krasnosielc 10 km biegaMYNIE
99 Regulski Dariusz PROSZĘ O KONTAKT CHRONOTEX 10 km BrakTAK
100 Rogsch Damian Radzymin 10 km Radzymin Run TeamTAK
101 Ropiak Ryszard Myszyniec 10 km --KURPIE Myszyniec-TAK
102 Rybak Piotr Warszawa 10 km BrakTAK
103 Rykowski Grzegorz Drężewo 10 km Dark Side TeamTAK
104 Sadłowska Agata Ostroleka 10 km BrakNIE
105 Sadowski Robert Dobrzankowo 10 km Jednorożec robi co może TAK
106 Sapieha Grzegorz Przasnysz 10 km KS PRZAŚNIK PRZASNYSZTAK
107 Sierzputowski Artur Ostrołęka 10 km -TAK
108 Smoliński Rafał Przasnysz 10 km KS Przaśnik PrzasnyszNIE
109 Sobierańska Edyta Przasnysz 10 km KS PRZAŚNIK PRZASNYSZTAK
110 Spejna Artur Ciechanow 10 km .........NIE
111 Sprawka Katarzyna Boża Wola 10 km RozbiegaMy Nowy DwórNIE
112 Stańczak Łukasz Warszawa 10 km KS Maków Biega TAK
113 Stolarczyk Leszek Aleksandrowo 10 km BBL OstrołąkaTAK
114 Szczubełek Waldemar Ostrołęka 10 km Biegam Bo Lubię OstrołękaTAK
115 Szejko Wawrzyniec Ciechanów 10 km KB TKKF Promyk CiechanówTAK
116 Szewczyk Adrian Duczki 10 km Zabiegany WołominTAK
117 Szolc Dagmara Komorów 10 km Daga Szolc Run & MoveTAK
118 Szot Maria Ujazd 10 km Jasielkie piorunyTAK
119 Szymanek Anna Warszawa 10 km Naprzód Młociny/RKATHLETICSNIE
120 Szymanowska-Warcholak Agnieszka Pasym 10 km BrakNIE
121 Szynwelska - Leśnik Katarzyna Maków Mazowiecki 10 km KS Maków Biega TAK
122 Ścibek Patryk Jednorożec 10 km KS Maków Biega IITAK
123 Tabaka Magdalena Przasnysz 10 km BrakNIE
124 Tartanus Andrzej Maków Mazowiecki 10 km KS Maków Biega IITAK
125 Traczyk Przemysław Ciechanów 10 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
126 Trochimowicz Artur Szczytno 10 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAMTAK
127 Turczyński Filip Warszawa 10 km CraftwareTAK
128 Urbaniak Sylwester Jednorożec 10 km Jednorożec robi co możeTAK
129 Urmanowski Daniel Warszawa 10 km Dream Run TAK
130 Waszkiewicz Kacper Młodzianowo 10 km KS Maków biegaTAK
131 Wielechowska Małgorzata Maków Mazowiecki 10 km KS Maków Biega IITAK
132 Wielechowski Piotr Maków Mazowiecki 10 km KS Maków Biega IITAK
133 Wiktorska Mariola Jednorożec 10 km Jednorożec robi co możeTAK
134 Własinowicz Sebastian Łomianki 10 km OSP ŁOMIANKITAK
135 Wojnar Barbara Kruki 10 km Bee Hero - sports centerTAK
136 Wojnar Dariusz Kruki 10 km Bee Hero - sports centerTAK
137 Woźniak Ryszard Borzychy 10 km Politechnika Warszawska TAK
138 Wudarczyk Tomasz Władysławowo 10 km Mazovia Proactiv CiechanówTAK
139 Zacheja Adam Małkinia Górna 10 km MKB TEAM Małkinia GórnaTAK
140 Zacheja Dorota Małkinia Górna 10 km MKB TEAM Małkinia GórnaTAK
141 Zagroba Rafał Olsztyn 10 km UzerbejdżanNIE
142 Załuski Jerzy Szczytno 10 km AKB SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAMTAK
143 Zamielski Paweł Przasnysz 10 km KS Przaśnik PrzasnyszTAK
144 Zdunek Waldemar Wołomin 10 km BÓBR TŁUSZCZTAK
145 Zdunek Edyta Wołomin 10 km BÓBR TŁUSZCZTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту