Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG SIEDMIU RÓŻ

Miejsce i termin: Czerwonka, 2019-10-13
Organizator: Biblioteka Publiczna – Centrum Kultury w Czerwonce
Urząd Gminy Czerwonka.
Klub Sportowy Maków Biega.
Fundacja Kocham Maków
Starostwo Powiatowe w Makowie Mazowieckim
KONTAKT
Grzegorz Łuniewski Tel. 663 538 776 mail: g.luniewski@czerwonka.pl
Opis zawodów: Start i meta biegu zlokalizowane będą na parkingu przy budynku Biblioteki Publicznej – Centrum Kultury w Czerwonce.
Trasa biegu (10 km) wiodła będzie drogami: gminną i powiatową (nawierzchnia asfaltowa) terenami gminy Czerwonka.
- 8:00 – 10.15 Biuro zawodów.
- 10:25 Odprawa na linii startu.
- 10:30 Start.
- 12:00 Zamknięcie mety.
- 12:30 Dekoracja zwycięzców.
- 12.45 Dekoracja „Biegowej Triady Powiatu Makowskiego”.
- 13.00 Zakończenie imprezy.

Bieg wchodzi w skład cyklu „Biegowa Triada Powiatu Makowskiego”
Wpisowe i wpłata: 30 zł przelewem na konto Klubu Sportowego Maków Biega do dnia 09.10.2019 r.
50 zł w dniu zawodów w biurze zawodów.
Opłatę startową należy wpłacać na konto organizatora w banku Pekao nr konta 72 1240 5325 1111 0010 6166 5960 z dopiskiem „startowe B7R” oraz rokiem urodzenia, nazwiskiem i imieniem zawodnika.
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Bałabas Artur Ciechanów 10 km Mazovia ProActiv NIE
2 Bany Robert Sokołówek 10 km Mazovia Proactiv NIE
3 BUDNIAK TOMASZ WŁADYSŁAWOWO 10 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
4 Chełstowska Małgorzata Warszawa 10 km BrakNIE
5 Dąbrowska Klaudia Skierniewice 10 km Reebok Run Crew Skierniewice NIE
6 Falkowski Michał Jankowo 10 km BrakNIE
7 Frydrych Bożena Warszawa 10 km -NIE
8 Gadomska Barbara Przasnysz 10 km KS Przaśnik NIE
9 Gadomski21 Jacek Przasnysz 10 km KS Przaśnik NIE
10 Gajek Ireneusz Ciechanów 10 km BrakNIE
11 Gawek Michał Ostrołęka 10 km Dąbrowski TEAMNIE
12 Grabowski Stanisław Leśniewo Dolne 10 km KB TKKF Promyk CiechanówNIE
13 Gromelski Marcin Ukaski 10 km KS Maków biega NIE
14 Gumkowski Andrzej Ostrołęka 10 km Biegam Bo Lubię/Morsy OstrołękaNIE
15 Gutowski Krystian Ostroleka 10 km Morsy. OstrolekaNIE
16 Gutowski Krystian Ostroleka 10 km Dombrowski. Tem 3NIE
17 Jaroszewski Cezary Zakocie 10 km KS Maków BiegaNIE
18 Kamiński Arkadiusz Załuzie 10 km BrakNIE
19 Karasiewicz Paweł Winnica 10 km Lider WinnicaNIE
20 Kiełek Daniel Przasnysz 10 km BrakNIE
21 Klusek Jolanta Warszawa 10 km Yola YolandaNIE
22 Krawczyk Paweł Winnica 10 km Lider WinnicaTAK
23 Kucisz Piotr Ostrołęka 10 km Reebok Run Crew OstrołękaNIE
24 Leszczyński Roman Ostrołęka 10 km so-biebie-gamNIE
25 Lewandowski Zenon Ciechanów 10 km SCKS JURAND CiechanówNIE
26 LUBIŃSKA ANETA CIECHANÓW 10 km MAZOVIA PROACTIVNIE
27 Marek Henryk Warszawa 10 km -NIE
28 Podlecki Maciej Ciechanów 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów NIE
29 Podlecki Krzysztof Ciechanów 10 km KB TKKF Promyk Ciechanów NIE
30 Prusik Andrzej Olsztyn 10 km BrakNIE
31 Puławski Kazimierz Łyse 10 km GPNNIE
32 Rakowska Iwona Krasnosielc 10 km biegaMYNIE
33 Sadłowska Agata Ostroleka 10 km BrakNIE
34 Smoliński Rafał Przasnysz 10 km KS PRZAŚNIK PRZASNYSZ / PSP PRZASNYSZNIE
35 Sobierańska Edyta Przasnysz 10 km KS Przaśnik PrzasnyszNIE
36 Sprawka Katarzyna Boża Wola 10 km RozbiegaMy Nowy DwórNIE
37 Szewczyk Adrian Duczki 10 km Zabiegany WołominTAK
38 Szymanek Anna WARSZAWA 10 km Naprzód Młociny/RKATHLETICSNIE
39 Wielechowski Piotr Maków Mazowiecki 10 km Klub Sportowy Maków BiegaNIE
40 Własinowicz Sebastian Łomianki 10 km OSP ŁOMIANKITAK
41 Zagroba Rafał Olsztyn 10 km UzerbejdżanNIE


займ на карту срочно без отказа займ на карту