Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

BIEG PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Miejsce i termin: Jadowniki, 2019-03-03
Organizator: Stowarzyszenie „Nasze Jadowniki”
Sołtys oraz Rada Sołecka wsi Jadowniki
Gmina Brzesko
ZHP Szczep Czarny im. Bohaterów Państwa Podziemnego z Jadownik
KONTAKT:
Rejestracja zawodników, opłaty, kontakt z mediami:
Michał Krzywda +48 722 259 423 michalkrzywda@gmail.com
Trasa biegu, pytania techniczne odnośnie biegu
Jarosław Sorys +48 781 525 508 jsorys@onet.pl
Opis zawodów: Start godz. 12.00, Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Jadownikach – ul. Szkolna 5; 32-851 Jadowniki
Do wyboru będą przygotowane 2 trasy:

TRASA 1: dystans 1963 m.
Nawierzchnia asfaltowa, kamienista, fragmentami miękka, leśna
Trasa nie posiada atestu PZLA, ale będzie oznakowana i zabezpieczona.

TRASA 2: dystans 10 km.
Nawierzchnia asfaltowa, kamienista, 7km asfalt + 3km droga ubita twarda. Oznaczona, co 1 km.
Trasa nie posiada atestu PZLA, ale będzie oznakowana i zabezpieczona.
BIURO ZAWODÓW, SZATNIE, DEPOZYTY
Biuro zawodów, szatnie, toalety, natryski oraz depozyty będą znajdowały się w budynku Hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Jadownikach, ul. Szkolna 5; 32-851 Jadowniki
Pakiety startowe na oba biegi będą wydawane w Biurze Biegu w godzinach 9.00 – 11.30 w dniu zawodów.
Wpisowe i wpłata: Uczestnicy biegu zobowiązani są do wpłacenia wpisowego w wysokości:
Trasa nr 1 oraz Trasa nr 2 – 30,00 zł – w przypadku płatności do dnia 18 lutego 2019 r.
Trasa nr 1 oraz Trasa nr 2 – 40,00 zł – w przypadku płatności do dnia 28 lutego 2019 r.
Trasa nr 1 oraz Trasa nr 2 – 50,00 zł – w przypadku płatności gotówką w dniu zawodów
Pakiety startowe otrzyma pierwsze 250 osób, które opłacą wpisowe.
Limit zawodników: 300
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Joanna Stronie 1963 m BrakTAK
2 Adamczyk Piotr Stronie 1963 m BrakTAK
3 Arif Sophia Jadowniki 1963 m BrakTAK
4 Babicz Krzysztof Jasień 1963 m BrakTAK
5 Badyla Dariusz Żegocina 10 km BrakTAK
6 Baniak Kamila Brzesko 1963 m BrakTAK
7 Baniak Karol Brzesko 1963 m BrakTAK
8 Baniak Aneta Brzesko 1963 m BrakTAK
9 Baran Dominik Jasień 10 km BrakTAK
10 Baron Bartłomiej Okocim 10 km BrakTAK
11 Biel Robert Brzesko 10 km Brak
12 Biernat Monika Szczepanów 1963 m Brak
13 Bodzioch Bartłomiej Porąbka Uszewska 1963 m LKS Poręba SpytkowskaTAK
14 Bogacz Dariusz Zbylitowska Góra 10 km 1984TAK
15 Bogusz Krzysztof Sterkowiec 1963 m Sterkowiec
16 Bogusz Filip Sterkowiec 1963 m Sterkowiec
17 Bogusz Olaf Sterkowiec 1963 m Sterkowiec
18 Brach Eryka Brzesko 1963 m Mluks Tarnów
19 Bronczakowska Anna Jadowniki 1963 m BrakTAK
20 Bronczakowski Dominik Jadownik 1963 m BrakTAK
21 Bronczakowski Dawid Jadowniki 1963 m BrakTAK
22 Brzegowy Beata Bochnia 10 km ABNEZTAK
23 Brzyk Kazimierz Jasień 10 km BrakTAK
24 Budzyń Paweł Tarnów 10 km Decathlon Tarnów
25 Buźniak Andrzej Chełmiec 1963 m BrakTAK
26 Bużniak Emilia Chełmiec 1963 m BrakTAK
27 Cebula Mariusz JASIEŃ 10 km GRUBO PO 30TAK
28 Cebula Paweł Jasień 10 km Grubo Po 30TAK
29 Chmioła Marta Bielcza 1963 m KS Tarnów
30 Chojecki Radosław Tymowa 10 km BrakTAK
31 Chojecki Przemysław Tymowa 10 km BrakTAK
32 Chrabąszcz Jan Brzesko 10 km ELITA BrzeskoTAK
33 Chrabąszcz Krystian Brzesko 10 km ELITA BrzeskoTAK
34 Chrabąszcz Julia Brzesko 1963 m ELITA BrzeskoTAK
35 Chrapusta Paweł Wola Dębińska 1963 m -TAK
36 Chuchro Mirosława Mokrzyska 10 km Rezonans PowisleTAK
37 Cichoński Rafał Brzesko 10 km -TAK
38 Cisak Grzegorz Mokrzyska 1963 m -TAK
39 Cisak Jan Mokrzyska 1963 m -TAK
40 Cisak Paweł Mokrzyska 1963 m -TAK
41 Ciuruś Kamil Bucze 10 km BrakTAK
42 Ciuruś Zygmunt Bucze 10 km BrakTAK
43 Ciuruś Patryk Brzesko 10 km BrakTAK
44 Ciuruś Piotr Mokrzyska 10 km BrakTAK
45 Ciuruś Weronika Sterkowiec 1963 m BrakTAK
46 Curyło Ewelina Borzęcin 10 km BrakTAK
47 Cyankiewicz Agnieszka Kraków 1963 m KijankiTAK
48 Cyankiewicz Anna Kraków 1963 m kijankiTAK
49 Czernecka Julia Jadowniki 1963 m BrakTAK
50 Czernecki Szczepan Jadowniki 1963 m PSP nr 2 w JadownikachTAK
51 Czesak Stanisław Wola Dębińska 1963 m BrakTAK
52 Czesak Natalia Jasień 1963 m BrakTAK
53 Dach Ewa Sufczyn 1963 m MPEC BrzeskoTAK
54 Dadej Maksymilian Jadowniki 1963 m BrakTAK
55 Dadej Dominik Jadowniki 1963 m Stowarzyszenie Nasze JadownikiTAK
56 Danek Lukasz Tarnow 10 km Brak
57 Daniec - Kapałka Barbara Jodłówka 10 km Brak
58 Duda Aleksander Tarnów 1963 m PTG Sokół Świat Pracy Tarnów
59 Dudek-Wiśniewska Katarzyna wietrzychowice 1963 m BrakTAK
60 Dudzik Martyna Szczepanów 1963 m Brak
61 Dudzik Martyna Szczepanów 1963 m Brak
62 Dudzik Martyna Szczepanów 1963 m Brak
63 Duśko Bartosz Brzesko 1963 m BrakTAK
64 Dyrek Piotr chełmiec 1963 m BrakTAK
65 Dzikowska Maria Tymowa 1963 m BrakTAK
66 Dzikowski Jozef Tymowa 10 km BrakTAK
67 Filipek Krzysztof Nowy Wiśnicz 10 km WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz / 1 LO BochniaTAK
68 Flądro Daniel Wokowice 10 km Klub Biegowy PerłaTAK
69 Furmanek Mariusz Skołyszyn 10 km BrakTAK
70 Gaca Michał Pojawie 1963 m Brak
71 Gaczol Grzegorz Wokowice,Poland 1963 m BrakTAK
72 Gaczoł Gabriela Wokowice 1963 m BrakTAK
73 Gawędzki Dariusz Lewniowa 10 km Biegam z BogiemTAK
74 Gąsiorowska Kamila Szczepanów 1963 m Brak
75 Gicala Łukasz Jodłówka 10 km 11 MBOTTAK
76 Gicala Karol Poręba Spytkowska 1963 m BrakTAK
77 Gicala Zuzanna Poręba Spytkowska 1963 m BrakTAK
78 Główczyk Rafał Niepołomice 10 km PIWOSZETAK
79 Gorczyca Witold Brzesko 10 km BrakTAK
80 Górczewska Barbara Brzesko 1963 m Grupa historyczna Żołnierze Niezłomni, Niepokorni,TAK
81 Górczewski Piotr Brzesko 1963 m GH Żołnierze Niezłomni, Niepokorni,Wyklęci - PamięTAK
82 Górska Justyna Bochnia 10 km BrakTAK
83 Grochola Weronika Jadowniki 1963 m BrakTAK
84 Gromadzki Marcin Szczepanowice 10 km BrakTAK
85 Grzegórzek Piotr Koszyce Wielkie 10 km Brak
86 Grzyb Magdalena Brzesko 10 km BrakTAK
87 Gurgul Kamil Kraków 10 km KRAFTTAK
88 Gurgul Tobiasz Wokowice 10 km KRAFT
89 Gutfrańska Joanna Brzesko 1963 m BrakTAK
90 Gutfrański Leon Brzesko 1963 m BrakTAK
91 Gzyl Jan Jadowniki 1963 m BrakTAK
92 Halik Magda Przyborow 10 km BrakTAK
93 Hamielec Marcin Przemyśl 1963 m WKS Wawel KrakówTAK
94 Hamielec Robert Brzesko 10 km BrakTAK
95 Hamowska Aleksandra Jadowniki 1963 m BrakTAK
96 Jarosz Damian Mokrzyska 10 km BrakTAK
97 Jaworska Oliwia Jasień 10 km MLUKS TarnówTAK
98 Jedryka Ryszard Bochnia 10 km BrakTAK
99 Jeziorek Mariusz Brzesko 1963 m BrakTAK
100 Jodlowski Jozef Brzesko 10 km BrakTAK
101 Kaczmarczyk Natalia Szczepanów 1963 m Brak
102 Kajmowicz Aleksander Tuchów 10 km Sokół-TuchówTAK
103 Kania Grzegorz Bucze 1963 m BrakTAK
104 Kania Kamil Brzesko 1963 m BrakTAK
105 Kania Anna Brzesko 1963 m BrakTAK
106 Kania Ignacy Brzesko 1963 m BrakTAK
107 Kapałka Mateusz Jodłówka 10 km Brak
108 Kapcia Katarzyna Bochnia 10 km BrakTAK
109 Karaś Łukasz Poręba Spytkowska 1963 m BrakTAK
110 Kargol Patryk Wokowice 1963 m BrakTAK
111 Kita Roman Brzesko 10 km BrakTAK
112 Kita Kamila Brzesko 1963 m BrakTAK
113 Klecka Izabela Brzesko 10 km BrakTAK
114 Klecki Dominik Poręba Spytkowska 1963 m Brak
115 Klisiewicz Kalina Szczepanów 1963 m BrakTAK
116 Kmieć Katarzyna Perła 10 km Klub Biegowy PerłaTAK
117 Kochanowicz Piotr Tarnawce 1963 m Brak
118 Kołodziej Weronika Jadowniki 1963 m BrakTAK
119 Korbaś Gabriela Jadowniki 1963 m Brak
120 Kosałka Jan Szczepanów 1963 m BrakTAK
121 Kosałka Anna Szczepanów 1963 m BrakTAK
122 Kosałka Franciszek Szczepanów 1963 m BrakTAK
123 Kowalczyk Mariusz Brzesko 10 km Brak
124 Kozak Karol Bielcza 10 km BrakTAK
125 Kozub Seweryn Brzesko 10 km BrakTAK
126 Krzywda Michał Jadowniki 1963 m Stowarzyszenie Nasze JadownikiTAK
127 Krzywda Weronika Jadowniki 1963 m Stowarzyszenie Nasze JadownikiTAK
128 Kubala Mariusz Kraków 10 km BrakTAK
129 Kubala Filip Brzesko 10 km BrakTAK
130 Kubala Mateusz Brzesko 10 km BrakTAK
131 Kuder Tomasz Jadowniki 1963 m Cze- MiTAK
132 Kuder Adrianna Jadowniki 1963 m Cze- MiTAK
133 Kural Slawomir Dębno 10 km Orzeł Dębno TAK
134 Kurek Łukasz Wola Dębińska 10 km BrakTAK
135 Lechowicz Paweł Brzesko 1963 m BrakTAK
136 Legutko Milena Jadowniki 1963 m PSP nr 2 w JadownikachTAK
137 Legutko Rafał Jadowniki 1963 m BrakTAK
138 Legutko Wiktor Brzesko 1963 m MLUKS TARNÓW
139 Lisak Szczepan Mokrzyska 1963 m BrakTAK
140 Łacki Adam Królówka 10 km BrakTAK
141 Łazarz Przemysław Porąbka Uszewska 10 km BrakTAK
142 Łoboda Daniel Tarnów 1963 m Industria TeamTAK
143 Łoboda Filip Tarnów 1963 m Industria TeamTAK
144 Łoboda Erwin Jasień 10 km BrakTAK
145 Machalski Oskar Przyborów 10 km Ks Brzesko
146 Maj Paweł Strzelce Małe 10 km Il ventoTAK
147 Makuch Józef Jadowniki 1963 m BrakTAK
148 Malewski Zygmunt Bochnia 10 km BrakTAK
149 Małek Kinga Jadowniki 1963 m BrakTAK
150 Małek Amelia Jadowniki 1963 m BrakTAK
151 Marcinkowski Paweł Borzęcin 10 km BrakTAK
152 Marecik Grzegorz Lipnica Murowana 10 km Brak
153 Marecik Wacław Brzesko 1963 m BrakTAK
154 Marecik Kamil Brzesko 10 km Okocimski BrzeskoTAK
155 Marecik Wojtek Brzesko 10 km BrakTAK
156 Marek Arkadiusz Zaborów 10 km BrakTAK
157 Marek-Nowak Anna Jadowniki 1963 m BrakTAK
158 Matyaszek Waldemar Jasień 10 km Klub Biegowy PerłaTAK
159 Matyaszek Weronika Jasień 1963 m Klub Biegowy PerłaTAK
160 Matyaszek Dawid Jasień 1963 m MLUKS TarnówTAK
161 Mądry Janusz Brzesko 10 km BrakTAK
162 Michalik Jarek Wokowice 1963 m BrakTAK
163 Mietła Aleksandra Jadowniki 1963 m Brak
164 Mietła Marcin Jadowniki 1963 m Brak
165 Migrała Krzysztof Uszew 1963 m BrakTAK
166 Migrała Aneta Uszew 1963 m BrakTAK
167 Misina Michał Mokrzyska 1963 m BrakTAK
168 Miśkowicz Emilia Jadowniki 1963 m ZHP Szczep Czarny im. Bohaterów Państwa PodziemnegTAK
169 Miśkowicz Katarzyna Jadowniki 1963 m Stowarzyszenie Nasze JadownikiTAK
170 Miśkowicz Mariusz Jadowniki 1963 m Stowarzyszenie Nasze JadownikiTAK
171 Miśkowicz Jonasz Jadowniki 1963 m BrakTAK
172 Miśkowicz Zofia Jadowniki 1963 m BrakTAK
173 Moneta Agata Mokrzyszka 1963 m MPEC BrzeskoTAK
174 Morys Tymoteusz Jadowniki 1963 m Brak
175 Moździerz Piotr Tuchów 10 km Lks Burzyn TAK
176 Moździerz Grzegorz Tarnów 10 km BrakTAK
177 Mularz Jarosław Bochnia 10 km Salt Runners BochniaTAK
178 Mularz Janusz Jadowniki 1963 m BrakTAK
179 Nastałek Damian Brzesko 10 km PIWOSZETAK
180 Nazwisko Piotr Brzesko 10 km Brak
181 Niedźwiecki Szymon Mokrzyska 10 km Brak
182 Nowak Maciej Jadowniki 1963 m BrakTAK
183 Nowak Liliana Szczepanów 1963 m BrakTAK
184 Obrzut Mateusz Tarnów 10 km Dorzecze BiałejTAK
185 Opoka Elzbieta Debno 10 km BrakTAK
186 Opryszek Bogusław Kraków 10 km ITMBW Kraków
187 Oszywa Damian Kielce 10 km Brak
188 Ozimek Dariusz Bucze 10 km BrakTAK
189 Pabiam Marta Porąbka Uszewska 1963 m BrakTAK
190 Pabian Aneta Porąbka Uszewska 1963 m BrakTAK
191 Pabian Tomasz Porąbka Uszewska 1963 m BrakTAK
192 Pabian Wojciech Porąbka Uszewska 1963 m Brak
193 Pabian Bartosz Porąbka Uszewska 1963 m Brak
194 Pabian Dawid Stekowiec 1963 m BrakTAK
195 Pabian Andrzej Porąbka Uszewska 10 km brakTAK
196 Pagacz Krzysztof Bielcza 10 km BrakTAK
197 Palej Sebastian Brzesko 1963 m BrakTAK
198 Palej Sebastian Brzesko 1963 m Brak
199 Palka Tomasz Mszana Dolna 10 km solid-bhpTAK
200 Pałucka Ilona Sterkowiec 1963 m BrakTAK
201 Papuga Dominik Jadowniki 10 km Klub Biegowy PerłaTAK
202 Piasecki Wiesław Jadowniki 10 km BrakTAK
203 Piszczyk Sławomir Lipinki 1963 m ULKS LIPINKITAK
204 Piszczyk Szymon Lipinki 10 km ULKS LIPINKITAK
205 Piwowarska Anna Szczepanów 1963 m Brak TAK
206 Piwowarski Krzysztof Szczepanów 1963 m Brak TAK
207 Piwowarski Hubert Szczepanów 1963 m BrakTAK
208 Plewa Rafał Jadowniki 10 km BrakTAK
209 Plewa Krzysztof Nowy Targ 1963 m BrakTAK
210 Płachta Grzegorz Jadowniki 10 km BrakTAK
211 Płaneta Patrycja Szczepanów 1963 m BrakTAK
212 Podgórski Jerzy Kraków 10 km Lacho TeamTAK
213 Przepiórka Katarzyna Bucze 1963 m BrakTAK
214 Przepiórka Oliwia Bucze 1963 m BrakTAK
215 Przepiórka Wojciech Bucze 1963 m BrakTAK
216 Przybyło Anna Sterkowiec 10 km BrakTAK
217 Przybyło Dominik Szczepanów 1963 m BrakTAK
218 Przybyło Filip Szczepanów 1963 m BrakTAK
219 Przybyło Wiktoria Szczepanów 1963 m BrakTAK
220 Przybyło Łukasz Dębno 1963 m BrakTAK
221 Przybysławski Robert Bucze 10 km BrakTAK
222 Put Paweł Brzesko 1963 m BrakTAK
223 Rojkowicz Joanna Brzesko 1963 m BrakTAK
224 Rojkowicz Maria Jadowniki 1963 m Stowarzyszenie Nasze JadownikiTAK
225 Rojkowicz Sławomir Jadowniki 1963 m Stowarzyszenie Nasze JadownikiTAK
226 Rozwadowski Tadeusz Brzesko 1963 m MPEC BrzeskoTAK
227 Rudek Krystian Wola Dębińska 10 km BrakTAK
228 Rzepka Agnieszka Zaborów 1963 m BrakTAK
229 Rzepka Daria Zaborów 1963 m BrakTAK
230 Rzepka Arkadiusz dołęga 1963 m BrakTAK
231 Sadlej Adrian Brzesko 10 km Klub Biegowy PerłaTAK
232 Sarlej Piotr Szczepanów 1963 m Mężczyźni św. JózefaTAK
233 Serwatka Jakub Jadowniki 1963 m JadowniczankaTAK
234 Serwatka Zbigniew Jadowniki 1963 m Stowarzyszenie Nasze JadownikiTAK
235 Serwatka Katarzyna Jadowniki 1963 m Stowarzyszenie Nasze JadownikiTAK
236 Sielewicz Aneta Sufczyn 1963 m BrakTAK
237 Sielewicz Eryk Sufczyn 1963 m Unia TarnówTAK
238 Siemieniec Robert Wola Dębińska 10 km BrakTAK
239 Siemieniec Edyta Wola Dębińska 1963 m -TAK
240 Sierant Michał Kraków 10 km Brak
241 Skiba Kamil Tarnów 10 km PTG Sokół Świat Pracy TarnówTAK
242 Smoleń Krzysztof Porąbka Uszewska 10 km BrakTAK
243 Smulski Tomasz Przyborów 10 km Academia GorillaTAK
244 Sorys Alicja Jadowniki 10 km Rezonans PowiśleTAK
245 Sorys Jarosław Jadowniki 10 km SOŁTYS JadownikTAK
246 Sorys Sergiusz Jadowniki 1963 m Stowarzyszenie Nasze JadownikiTAK
247 Staszczyk Michał Brzesko 10 km BrakTAK
248 Stępień Marek Poręba Spytkowska 10 km 100 Marathon Club PolskaTAK
249 Strąk Jan Jadowniki 1963 m BrakTAK
250 Styrna Maja Jadowniki 1963 m Brak
251 Styrna Grzegorz Brzesko 1963 m Brak
252 Szarkowicz Tomasz Kraków 10 km BrakTAK
253 Szarkowicz Oliwia Jadowniki 1963 m Stowarzyszenie Nasze JadownikiTAK
254 Szczepka Joanna Brzesko 10 km Brak
255 Szostak Michał Przybor?w 1963 m BrakTAK
256 Szostak Tomasz Sterkowiec 1963 m BrakTAK
257 Szostak Radosław Sterkowiec 1963 m BrakTAK
258 Szostak Agnieszka Sterkowiec 1963 m BrakTAK
259 Szot Waldemar Brzesko 10 km niezrzeszonyTAK
260 Szuba Gabriela Jadowniki 1963 m BrakTAK
261 Szydłowski Damian Dębno 10 km BrakTAK
262 Szydłowski Daniel Dębno 1963 m BrakTAK
263 Szylar Joanna Brzesko 10 km Mluks TarnówTAK
264 Świątek Karolina Zalasowa 10 km BrakTAK
265 Świencicka Amelia Jadowniki 1963 m BrakTAK
266 Świerczek Patrycja Jadowniki 10 km Klub Biegowy PerłaTAK
267 Świerczek Dawid Jadowniki 1963 m BrakTAK
268 Świerczek Zofia Jadowniki 1963 m BrakTAK
269 Tchokouanha Nataniel Kraków 1963 m BrakTAK
270 Tlałka Sebastian Kraków 10 km KRAFTTAK
271 Tokarz Wojciech Jasień 10 km BrakTAK
272 Tokarz Kamil Ptaszkowa 10 km BrakTAK
273 Topolski Marcin Jadowniki 10 km Człowiek który nie boi się Chucka NorrisaTAK
274 Trepa Katarzyna Rzezawa 10 km Creative Bochnia Biega TeamTAK
275 Turlej Michał Jasień 10 km Brak
276 Tyka Natalia Jadowniki 1963 m BrakTAK
277 Tyka Karol Jadowniki 1963 m BrakTAK
278 Udała Maja KRAKÓW 1963 m BrakTAK
279 Wasyłek Krzysztof Brzesko 1963 m BrakTAK
280 Wcisło Marta Szczepanów 1963 m BrakTAK
281 Wcisło Wojtek Szczepanów 1963 m BrakTAK
282 Wcisło Mateusz Tarnów 10 km BrakTAK
283 Wielgosz Dominik Brzesko 1963 m BrakTAK
284 wisniewski piotr wietrzychowice 10 km BrakTAK
285 Wnęk Rafał Gnojnik 10 km Run Team GnojnikTAK
286 Woda Grzegorz Brzesko 10 km BrakTAK
287 Woda Marcin Mokrzyska 10 km BrakTAK
288 Wojciechowski Tomasz Brzesko 1963 m STACYJKOWOTAK
289 Wojciechowski Franciszek Brzesko 1963 m ELITA BRZESKOTAK
290 Wróblewski Kacper Brzesko 10 km BrakTAK
291 Zachara Kamil Mokrzyska 10 km BrakTAK
292 Zachara Dawid Mokrzyska 10 km BrakTAK
293 Zając Ireneusz Biecz 10 km BieczTAK
294 Zalecki Zbigniew Bochnia 10 km BrakTAK
295 Zych Grzegorz Jadowniki 10 km BrakTAK
296 Zygmond Daniel Krempachy 10 km BrakTAK
297 Zyznawski Mikołaj Brzesko 10 km BrakTAK
298 Żak Michał Brzesko 1963 m Jadowniczanka Jadowniki TAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту