Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

SZYBKA DYCHA
WYŚCIG ROWEROWY W INDYWIDUALNEJ JEŹDZIE NA CZAS

Miejsce i termin: Puszcza Niepołomicka, 2019-05-19
Organizator: Proactive Sports Krystian Ignatowicz.
Wsparcie organizacyjne
Urząd Miasta i Gminy w Niepołomicach;
Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe, Nadleśnictwo Niepołomice;
Gmina Drwinia.
Opis zawodów: Wyścig rowerowy w jeździe indywidualnej na czas
Start wyścigu: przy szlabanie obok drogi wiodącej od leśniczówki Hysne do Zabierzowa Bocheńskiego, o godzinie 10.15;
Meta zawodów: przy szlabanie obok miejscowości Mikluszowice;
Biuro zawodów zlokalizowane będzie w Zabierzowie Bocheńskim;
Biuro zawodów czynne będzie w dniu imprezy - w godz. 7.30 - 9.30;
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Organizator ustala następujące opłaty startowe oraz terminy zgłoszeń do uczestnictwa w Wyścigu rowerowym w indywidualnej jeździe na czas: Szybka Dycha Wiosna Edyszyn, zależne od rodzaju pakietu:
-Pakiet "START": 30 PLN w przypadku płatności do 16 maja 2019 r.,
-Pakiet "START": 50 PLN w przypadku płatności w dniu zawodów,
Każdy zarejestrowany ma 7 dni kalendarzowych od momentu rejestracji na wniesienie opłaty za start. W przypadku braku wpłaty, może być wykreślony z listy zarejestrowanych;
Płatność za pakiet ‘”START” może być dokonana za pośrednictwem strony www.chronotex.pl lub przelewem bezpośrednio na konto Organizatora (płatność przelewem zostanie uruchomiona w kwietniu).
Limit zawodników: 250
Strona WWW: http://wyscigrowerowy.pl/2019/01/17/szybka-dycha-2019/
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamczyk Bartosz Niepołomice 10 km NiepokręcęTAK
2 Amborski Rafał Katowice 10 km BrakTAK
3 Anderko Karol Ćwiklice 10 km BrakTAK
4 Antusiak Piotr Dobczyce 10 km BrakTAK
5 Antusiak Janusz Dobczyce 10 km BrakTAK
6 Azierski Michał Niepołomice 10 km BrakNIE
7 Bałasz Justyna Kraków 10 km PENTELTAK
8 Bartosz Katarzyna Kraków 10 km PENTEL TAK
9 Berdyczko Paweł Bytom 10 km BrakNIE
10 Bieron Jacek Krakow 10 km Uniwersytet JagiellonskiTAK
11 Bruzgielewicz Piotr Oświęcim 10 km BrakTAK
12 Brzegowski Janusz Kraków 10 km KKSW KRAKNIE
13 Bukry Wojciech Kraków 10 km Ewosoft Triathlon TeamNIE
14 Bulda Wojciech Liszki 10 km BrakNIE
15 Bunsch Łukasz Kraków 10 km BrakTAK
16 Chylek Wojciech Kraków 10 km Łuczanowice KrakówNIE
17 Chyżewski Michał Kraków 10 km BrakTAK
18 Cienciała Marek Tarnowskie Góry 10 km BrakTAK
19 Costanzo Gianmarco Kraków 10 km BrakTAK
20 Czechowski Tomasz kutno 10 km niestowarzyszonyTAK
21 Darowski Maciej Kraków 10 km brakNIE
22 Demczuk Ewa Warszawa 10 km PaniNIE
23 Dudek Anna Tarnów 10 km BrakTAK
24 Duzniak Paweł Krzeszowice 10 km Publisching School Racing TeamNIE
25 Erazmus Michał Kraków 10 km BrakTAK
26 Fikus Marek Ruda Śląska 10 km BLACK HORSE TEAMTAK
27 Fraś Wojciech Kraków 10 km BrakNIE
28 Fyda Marcin Bochnia 10 km BrakTAK
29 Galas Jerzy Wołowice 10 km BrakTAK
30 Gałka Jacek Bochnia 10 km Szosowa BochniaTAK
31 Gancarczyk Bartłomiej Nieszkowice Małe 10 km Bike Team Łąkta GórnaNIE
32 Gawlik Wojciech Kraków 10 km UJ_FAISTAK
33 Gąsiorowski Konrad Tarnów 10 km KRZEPA TarnówTAK
34 Godlewski Tomasz Łódź 10 km BrakTAK
35 Gołofit Stanisław Niepołomice 10 km NIEPOkręcęNIE
36 Gombarczyk Mateusz Kraków 10 km Mateusz GombarczykTAK
37 Greliak Zbigniew Kraków 10 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
38 Grzesiak Sławomir Modlniczka 10 km GATTA BIKE-RSTAK
39 Gulba Krzysztof Kraków 10 km PentelNIE
40 Gulba Andrzej Kraków 10 km BrakNIE
41 Haus Krzysztof Brzesko 10 km BrakTAK
42 Hauser Bartosz Niepołomice 10 km 4F Racing TeamTAK
43 Herchel Kamil Kraków 10 km PAINformanceTAK
44 Hoffmann Wojciech Kraków 10 km Zwift.plTAK
45 Jerczek Waldemar Bochnia 10 km Zwift.plTAK
46 Kaim Karol Brzesko 10 km BrakTAK
47 Kalbarczyk Piotr Kraków 10 km BrakTAK
48 Kałuszka Paweł Dziektarzew 10 km GATTA BIKE-RSTAK
49 Kasperowicz Radosław Kraków 10 km BrakTAK
50 Kasprzyk Michał Bochnia 10 km BrakTAK
51 Kasprzyk Andrzej Ruda Śląska 10 km Black Horse TeamTAK
52 Kędzierski Rafał Skawina 10 km hurra.comTAK
53 Kofin Łukasz Aleksandrowice 10 km Power and Beauty Zabierzów TAK
54 Kokosiński Kamil Kraków 10 km BrakTAK
55 Konieczny Szczepan Radomyśl Wielki 10 km http://AeroBike.EUTAK
56 Kopacz Michał Kraków 10 km BrakTAK
57 Korkuś Dagmara Żary 10 km BrakTAK
58 Kosmala Michał Miedziana Góra 10 km Labo Sport SUNWARD PolskaTAK
59 Kosyl Piotr Kielce 10 km BrakTAK
60 Krasińśki Wojciech Lipsko 10 km BrakTAK
61 Krawczyk Maciej Biłgoraj 10 km BrakTAK
62 Krupa Grzegorz Kraków 10 km BrakNIE
63 Krzak Marcin Kraków 10 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
64 Kucharski Krzysztof Kraków 10 km BrakTAK
65 Kuciński Benjamin Katowice 10 km CoJaBiegne.PL / NBteamNIE
66 Kumor Michał Kraków 10 km BrakTAK
67 Kurman Tomasz Kraków 10 km BrakNIE
68 Kusyk Marcin Kraków 10 km Enduro 69NIE
69 Lachowska Anna Kraków 10 km BrakNIE
70 Lichoń Tomasz Dobczyce 10 km BrakTAK
71 Ligęza Grzegorz Kraków 10 km BrakNIE
72 Loesch Konrad Kraków 10 km BrakNIE
73 Łachut Cezary Mielec 10 km Gardner team mielecNIE
74 Łukawski Karol Niepołomice 10 km BrakTAK
75 Macieik Michał Krakow 10 km BrakTAK
76 Majcher Tomasz Tychy 10 km HPE SportTAK
77 Makuch Marcin Węgrzce Wielkie 10 km BrakNIE
78 Małecka Anna Kraków 10 km BrakTAK
79 Matula Krzysztof Mikolow 10 km Black horse teamTAK
80 Michałek Artur Kraków 10 km UJ_FAISTAK
81 Michałek Łukasz Kraków 10 km BrakTAK
82 Michoń Rafał Niepołomice 10 km Kksw KrakNIE
83 Miękinia Wojciech Kraków 10 km BrakTAK
84 Miękinia Agata kraków 10 km BrakTAK
85 Migdał Łukasz Nieszkowice Małe 10 km Bike Team Łąkta GórnaNIE
86 Mika-Hoffmann Magdalena Kraków 10 km MPEC S.A w KrakowieTAK
87 Mikuś Paweł Radłów 10 km Sokół TarnówTAK
88 Miśkiewicz Bartosz Wieliczka 10 km Tri WiseNIE
89 Motyl-Adamczyk Agata Niepołomice 10 km NiepokręcęTAK
90 Mruklik Hubert Radomsko 10 km Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy w RadomskuTAK
91 Multana Hubert Kraków 10 km Tri Sport MarketingNIE
92 Musiał Izabela Oświęcim 10 km PAINformanceTAK
93 Mytnik Jakub Kraków 10 km BrakTAK
94 Nanek Sebastian Bochnia 10 km BrakTAK
95 Niedzielski Krzysztof Kraków 10 km BrakTAK
96 Nowok Michał Kobielice 10 km JAFI SPORT BIKE TEAMTAK
97 Obrał Łukasz Kraków 10 km www.prawo-porady.plTAK
98 Obrał Jolanta Kraków 10 km BrakTAK
99 Pająk Tomasz Kraków 10 km BrakNIE
100 Pajdzik Sebastian Wola Zabierzowska 10 km NIEPOkręcęTAK
101 Palczewski Wojciech Chrostowa 10 km BrakNIE
102 Pałczyk Bogdan Chorzów 10 km Kiosk Kolarski SPORTOSITONIE
103 Pamuła Adam Rzeszotary 10 km adimetNIE
104 Pawelec Klaudiusz Dąbrowa Tarnowska 10 km Rzacholecki lasNIE
105 Pawełczyk Kajetan Kraków 10 km UJNIE
106 Pączek Mateusz Kraków 10 km BrakTAK
107 Piaskowski Maciej Lanckorona 10 km PAINformanceTAK
108 Piątek Stanisław Kraków 10 km BrakNIE
109 Piątkowski Piotr Łapczyca 10 km BrakNIE
110 Piątkowski Andrzej Wadowice 10 km Peleton Aquila WadowiceNIE
111 Piechnik Piotr Wieliczka 10 km BrakTAK
112 Piekarczyk Kamil Bochnia 10 km BodyicoachNIE
113 Pietrycki Wojciech Kraków 10 km BrakNIE
114 Pilujski Rafał Kraków 10 km BrakTAK
115 Pitra Michał Kraków 10 km MPEC S.A. w KrakowieTAK
116 Połys Maciej Kraków 10 km BrakNIE
117 Poniedziałek Jerry Goodyear/Arizona 10 km WEST VALLY CYCLETAK
118 Popiołek Krzysztof Kraków 10 km BrakTAK
119 Poteralska Emilia Radomsko 10 km Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy RadomskoTAK
120 Półrola Mateusz Radomsko 10 km Kolarsko-Biegowy Klub Sportowy RadomskoTAK
121 Przęczek Paweł Książnice 10 km BrakNIE
122 Przybyło Marek Kraków 10 km Cisco CyclingTAK
123 Pytel Maciej Kraków 10 km BrakTAK
124 Pyznarska Marta Kraków 10 km BrakTAK
125 Pyznarski Piotr Kraków 10 km BrakTAK
126 Romek Paweł Kraków 10 km BrakTAK
127 Rosa Dawid Katowice 10 km BrakNIE
128 Rumińska-Pietrzyk Joanna Kraków 10 km WM TriselfNIE
129 Rymarczyk Mariusz Kraków 10 km BrakTAK
130 Rymarz Rafał Piotrków Trybunalski 10 km BrakTAK
131 Sacha Kazimierz Biadoliny 10 km Bikers TarnówNIE
132 Salwiński Andrzej Kraków 10 km BrakTAK
133 Sanocki Łukasz Zagórze 10 km BrakNIE
134 Sikora Bartosz Wieliczka 10 km Supreme Style MatesNIE
135 Siwiński Bartosz Zielona Góra 10 km BodyiCoach Team TAK
136 Skrzyniarz Jacek Majkowice 10 km BrakNIE
137 Sobula Sławomir Ochmanów 10 km BrakTAK
138 Soch Paweł Kraków 10 km BTH - Iron StyleTAK
139 Stawarz Krzysztof KRAKÓW 10 km Heepy TRI friends TAK
140 Stecko Jacek Wadowice 10 km TriWiseTAK
141 Stelmach Krzysztof Niepołomice 10 km BrakNIE
142 Surmacz Tomasz Dobczyce 10 km BrakTAK
143 Syrowiecka Joanna Kraków 10 km BrakNIE
144 Szarek Michał Gorzków 10 km WM TriselfTAK
145 Szczepanik Renata Kraków 10 km KRAKÓWTAK
146 Szczotka Mariusz Wieprz 10 km Labosport TAK
147 Szela Urszula Kraków 10 km BrakTAK
148 Szuraj Joanna Ruda Śląska 10 km BrakNIE
149 Szuraj Marta Ruda Śląska 10 km BrakNIE
150 Szymaniec Marek Kraków 10 km W&K TeamTAK
151 Szymański Paweł Busko Zdrój 10 km REGESTA TEAMTAK
152 Szymczyk Paweł Bochnia 10 km Bike Team Łąkta GórnaNIE
153 Szyszkowska Paulina Niepołomice 10 km BrakTAK
154 Szyszkowski Tadeusz Ostrowiec Świętokrzyski 10 km BrakTAK
155 Śliwiński Tomasz Kraków 10 km BrakTAK
156 Śmiałek Łukasz Michałowice 10 km Apteka Zdrowe CenyTAK
157 Thomann Jacek Katowice 10 km GOULTRA.PLTAK
158 Tyrpa Mirosław Skawina 10 km BrakTAK
159 Ugarenko Łukasz krakow 10 km Pogoń AptivTAK
160 Ulmaniec Anna Kraków 10 km BrakNIE
161 Urbaniak Grzegorz Tarnobrzeg 10 km ZORZA TARNOBRZEGTAK
162 Warchoł Grzegorz Koszyce WIelkie 10 km KRZEPA TarnówTAK
163 Wardziak Wojciech Piasek 10 km Jafi Sport Bike TeamTAK
164 Warias Dominik Skawina 10 km BrakTAK
165 Warias Michał Skawina 10 km BrakTAK
166 Wągiel Szymon Żarnówka 10 km BrakTAK
167 Weberbauer Krzysztof Kraków 10 km Supreme Style MatesTAK
168 Wiechec Sławomir Alwernia 10 km BrakNIE
169 Wierzgacz Barbara Kraków 10 km BrakTAK
170 Wiśnicki Tomasz Kraków 10 km BrakTAK
171 Wlazło Michał Kraków 10 km BrakTAK
172 Wojas Waldek Kłaj 10 km Apteki Zdrowe CenyTAK
173 Wołek Marcin Kraków 10 km 7bikes.plTAK
174 Woźniak Michał Bejsce 10 km Zwift.plTAK
175 Woźniak Tomasz Bejsce 10 km Zwift.plTAK
176 Wójciak Mirosław Katowice 10 km Jafi Sport Bike TeamNIE
177 Wójcik Marcin Istebna 10 km BrakNIE
178 Wójcik Mateusz Kraków 10 km PAINformanceTAK
179 Wójcik Patryk Kraków 10 km Inmogilany Cycling TeamTAK
180 Wrona Dariusz Myślenice 10 km Sokół BorzętaTAK
181 Wrożyna Rafał Pszczyna 10 km JAFI SPORT BIKE TEAMTAK
182 Wylężek Dariusz Sosnowiec 10 km BrakNIE
183 Zimny Ola Kraków 10 km BrakNIE
184 Zugaj Łukasz Wyżyce 10 km BodyiCoachNIE
185 Zyczkowski Karol Krakow 10 km UJTAK
186 Życzkowska Maria Kraków 10 km BrakTAK
187 Życzkowski Antoni Kraków 10 km UJTAK
188 Życzkowski Jan Kraków 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту