Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
IV DYSZKA PIĘCIU STAWÓW

Miejsce i termin: Janków Przygodzki, 2019-06-09
Organizator: Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społeczności Wiejskiej Gminy Przygodzice;
Szkoła Podstawowa w Jankowie Przygodzkim;
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim;
Sołectwo Janków Przygodzki;
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim;
Gmina Przygodzice;
Nadleśnictwo Antonin.
Octagon.
KONTAKT
Dyrektor biegu:
p. Barbara Szymanowska tel. 602-294-050 e-mail: szymanowskabarbara6@gmail.com
p. Marcin Borecki tel. 604-782-075 e-mail: boreckimarcin@o2.pl

Opis zawodów: START i META– boisko Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim godzina 16.30
BIURO ZAWODÓW
Czynne w dniu 09.06.2019 r. od godz. 14.00 do godz. 16.00 w Sali Wiejskiej
w Jankowie Przygodzkim (Szkoła Podstawowa).
Bieg stanowi pierwszą część triady POWIAT OSTROWSKI BIEGA
Wpisowe i wpłata: Bieg główny 10 km i marsz nordic walking 5 km
- wpłata do 26.05.2019 r. 40 zł.
- wpłata od 27.05.2019 r. – 09.06.2019 r. 50 zł.

Bieg dla najmłodszych i młodzieży – bezpłatny, zapisy w biurze zawodów.
Opłatę startową można wpłacić przez stronę zapisów do biegu w systemie mikropłatności.

W dniu 05.06.2019 r., wszyscy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej. Ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów bez prawa pierwszeństwa.
Limit zawodników: 300
Strona WWW: https://www.facebook.com/powiatbiega/posts/354858984918168
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin biegów dzieci: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Biernacka Magdalena Jankow przygodzki bieg 10 km Brak
2 Bindel Karolina Kościelna Wieś bieg 10 km BrakTAK
3 Binkowski Jarosław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Maraton Ostrów Wielkopolski
4 Brzezińska Anita Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
5 CHŁOPEK RAFAŁ Jankow Przygodzki bieg 10 km Brak
6 chmielarczyk jarosław ostrów wielkopolski bieg 10 km Brak
7 Fluder Roman Dębnica bieg 10 km OSP Dębnica
8 Garcarek Łukasz Żydów bieg 10 km Brak
9 Godziszewski Jacek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
10 GUZEK JACEK NOWY TOMYSL marsz NW 5 km Brak
11 Hajdziony Dawid Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
12 KOLANOWSKI SEBASTIAN ŚLIWNIKI bieg 10 km KSSTALSERVIS
13 Kołodziej Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.
14 Kubik Bartosz Goluchow bieg 10 km Uliczna strefa
15 Liszewski Damian Wrocław bieg 10 km Wkb Meta Lubliniec
16 Marcinkowski Robert OSTRÓW WIELKOPOLSKI bieg 10 km KSSTALSERVIS
17 Przybył Aron Kuźnia bieg 10 km WK KWP Poznań-PKB
18 Przybył Łukasz Janków Zaleśny bieg 10 km Pędząca Jajecznica
19 Radomska Karolina Kalisz bieg 10 km PKB KMP Kalisz
20 Radomski Artur Kalisz bieg 10 km PKB KMP Kalisz
21 RAJEWSKA MARTA OSTRÓW WIELKOPOLSKI bieg 10 km BrakTAK
22 ROPA ŁUKASZ Krośnice bieg 10 km BrakTAK
23 Sitkowski Konrad Dobroszyce marsz NW 5 km Brak
24 Stasiński Krzysztof Leszno bieg 10 km Brak
25 Stawicka Magdalena Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
26 Suski Patryk Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Klub sportowy Maraton Ostrów WlkpTAK
27 Szczepanek Monika Janków Zaleśny bieg 10 km Brak
28 Udała Paweł Opatów bieg 10 km -----TAK
29 Wiencek Artur Ostrów Wlkp. bieg 10 km KS Fabryka biegania Ostrów Wielkopolski
30 Zajac Kamila Gołuchów bieg 10 km Uliczna strefa


займ на карту срочно без отказа займ на карту