Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
IV DYSZKA PIĘCIU STAWÓW

Miejsce i termin: Janków Przygodzki, 2019-06-09
Organizator: Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Społeczności Wiejskiej Gminy Przygodzice;
Szkoła Podstawowa w Jankowie Przygodzkim;
Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim;
Sołectwo Janków Przygodzki;
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim;
Gmina Przygodzice;
Nadleśnictwo Antonin.
Octagon.
KONTAKT
Dyrektor biegu:
p. Barbara Szymanowska tel. 602-294-050 e-mail: szymanowskabarbara6@gmail.com
p. Marcin Borecki tel. 604-782-075 e-mail: boreckimarcin@o2.pl

Opis zawodów: START i META– boisko Szkoły Podstawowej w Jankowie Przygodzkim godzina 16.30
BIURO ZAWODÓW
Czynne w dniu 09.06.2019 r. od godz. 14.00 do godz. 16.00 w Sali Wiejskiej
w Jankowie Przygodzkim (Szkoła Podstawowa).
Bieg stanowi pierwszą część triady POWIAT OSTROWSKI BIEGA
Wpisowe i wpłata: Bieg główny 10 km i marsz nordic walking 5 km
- wpłata do 26.05.2019 r. 40 zł.
- wpłata od 27.05.2019 r. – 09.06.2019 r. 50 zł.

Bieg dla najmłodszych i młodzieży – bezpłatny, zapisy w biurze zawodów.
Opłatę startową można wpłacić przez stronę zapisów do biegu w systemie mikropłatności.

W dniu 05.06.2019 r., wszyscy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej. Ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów bez prawa pierwszeństwa.
Limit zawodników: 300
Strona WWW: https://www.facebook.com/powiatbiega/posts/354858984918168
Regulamin zawodów: PDF
Regulamin biegów dzieci: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności
Rejestracja zamknięta

Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus Radosław Ostrów Wlkp bieg 10 km BrakTAK
2 Balcer Radosław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
3 Bartkowiak Sławomir Ostrów Wlkp. bieg 10 km BrakTAK
4 Bartoszek Sławomir Ostrow Wlkp bieg 10 km BrakNIE
5 Biernacka Magdalena Jankow przygodzki bieg 10 km BrakNIE
6 Bindel Karolina Kościelna Wieś bieg 10 km BrakTAK
7 Binek Krzysztof Mikstat bieg 10 km BrakTAK
8 Binkowski Jarosław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Maraton Ostrów WielkopolskiNIE
9 Błaszczuk Łukasz Dębnica bieg 10 km BrakTAK
10 Błaszczyk Tomasz Tarchały Wielkie bieg 10 km LZS TarchalankaTAK
11 Bodylski Grzegorz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
12 Bogusławski Dominik Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
13 Bogusławski Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Halfen Produkcja Running TeamTAK
14 Brucheiser Agnieszka Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
15 Bruski Maciej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
16 Brzezińska Anita Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
17 Bury Roman Karski bieg 10 km BrakTAK
18 Chatian Tomasz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km GeminiNIE
19 Chłopek Rafał Jankow Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
20 Chmielarczyk Jarosław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
21 Cieplik Marcin Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
22 Cierniewski Grzegorz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Spółka PłomykTAK
23 Cnotalska Aneta Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
24 Cnotalski Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
25 Czuchra Paweł Ostrów Wielkopolski bieg 10 km NiezrzeszonyTAK
26 Czysty Zenon Odolanów bieg 10 km KSMARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKITAK
27 Dąbrowska Estera Janków Przygodzki bieg 10 km BrakNIE
28 Dąbrówka Tomasz Ostrów Wlkp bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.TAK
29 Dera Adrian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
30 Dera Rafał Potśnia bieg 10 km amatorskoTAK
31 Deresiński Tomasz Topola-Osiedle bieg 10 km BrakTAK
32 Dobras Damian Granowiec bieg 10 km BrakTAK
33 Drobnikowska Marika Ostrów Wlkp bieg 10 km BrakTAK
34 Dudek Bogusława Ostrów Wielkopolski marsz NW 5 km BrakTAK
35 Dudek Andrzej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km NiezrzeszonyTAK
36 Dzięcioł Agnieszka Jaskółki bieg 10 km BrakTAK
37 Fidyka Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
38 Fluder Roman Dębnica bieg 10 km OSP DębnicaTAK
39 Fluder Szymon Dębnica bieg 10 km OSP DębnicaTAK
40 Foksa Marek Ostrzeszów bieg 10 km Borki MorawaNIE
41 Fraś Wiktoria Ostrzeszów bieg 10 km WKURW TEAMTAK
42 Garcarek Łukasz Żydów bieg 10 km BrakNIE
43 Godziszewski Jacek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
44 Gołdyn Miłosz Topola Mała bieg 10 km BrakTAK
45 Gołdyn Sebastian Ostrzeszów bieg 10 km Aktywny OstrzeszówTAK
46 Górecki Mirosław Salamony bieg 10 km BrakTAK
47 Górka Justyna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
48 Graf Robert Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
49 Grajek Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KB Czarne WilkiTAK
50 Grądzielewska Anna Kalisz bieg 10 km BrakTAK
51 Grądzielewski Paweł Kalisz bieg 10 km BrakTAK
52 Grobarek Sebastian Odolanów bieg 10 km BrakTAK
53 Grzegorczyk Marzena Ostrów Wielkopolski marsz NW 5 km BrakTAK
54 Grzegorek Monika Śliwniki bieg 10 km BrakTAK
55 Grzegorowska Kamila Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
56 Grzegorowski Marcin Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
57 Grzelak Hanna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
58 Grzesiek Bartosz Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakNIE
59 Grzeszczyk Marcin Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
60 Grześczyk Marek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
61 Guzek Jacek Nowy Tomyśl marsz NW 5 km BrakTAK
62 Guzek Ewa Nowy Tomyśl marsz NW 5 km BrakTAK
63 Hajdziony Dawid Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
64 Helicki Andrzej Ostrów wielkopolski bieg 10 km NIEZRZESZONYTAK
65 Idzior Barbara Ostrów Wlkp bieg 10 km BrakNIE
66 Jadczak Monika Krotoszyn bieg 10 km Krotoszyńska Grupa BiegowaTAK
67 Jakuszkowiak Dariusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Niebieski parasolTAK
68 Janik Marcin Wieruszów bieg 10 km BrakNIE
69 jankowski Sławek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Night RunnersTAK
70 Jarosik Dariusz Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
71 Jasiński Tomasz Godziesze bieg 10 km KM PSP KaliszTAK
72 Jaśkiewicz Jakub Parczew bieg 10 km BrakTAK
73 Józkowiak Joanna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
74 Kabat Szymon Krotoszyn bieg 10 km TeamRomansNIE
75 Kalmarczyk Piotr Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Klub Sportowy Fabryka Biegania w Ostrowie WielkopoTAK
76 Kaniewski Błażej Raszków bieg 10 km KB Czarne WilkiTAK
77 Kasprzak Emilia Rososzyca bieg 10 km BrakTAK
78 Kasprzak Tadeusz Osiek marsz NW 5 km BrakTAK
79 Kędziak Paweł Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
80 Klopocka Agnieszka Krotoszyn bieg 10 km BrakNIE
81 Koczura Alina Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
82 Kolanowski Sebastian Śliwniki bieg 10 km KSSTALSERVISNIE
83 Kołodziej Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.TAK
84 Kopras Arkadiusz Janków Przygodzki bieg 10 km BrakNIE
85 Kowalczyk Robert Kąty Ślaskie bieg 10 km Międzyborska Grupa BiegowaTAK
86 Kowalczyk Łukasz Wrocław bieg 10 km PKP Intercity WrocławTAK
87 Król Iwona Ludwików marsz NW 5 km BrakTAK
88 Król Radek Tarchały wielkie bieg 10 km BrakNIE
89 Król Łukasz Przygodzice bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
90 Król Maciej Ludwików marsz NW 5 km BrakTAK
91 Kubasik Tomasz Kalisz bieg 10 km Kubasik TeamTAK
92 Kubicki Grzegorz Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
93 Kubik Bartosz Goluchow bieg 10 km Uliczna strefaTAK
94 Kubik Bartosz Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
95 Kurzawa Michał Latowice bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski TAK
96 Kurzeja Adam Ostrów Wlkp. bieg 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
97 Kuziemski Tomasz Ostrow Wielkopolski bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIATAK
98 Lamek Andrzej Ostrzeszów bieg 10 km Aktywny OstrzeszówNIE
99 Laskowski Przemysław Kalisz bieg 10 km PKB KMP KALISZ TAK
100 Lebioda Karol Kalisz bieg 10 km BrakNIE
101 Leczykiewicz Mikołaj Ostrów Wielkopolski bieg 10 km 5F TEAMTAK
102 Liszewski Damian Wrocław bieg 10 km Wkb Meta Lubliniec NIE
103 Lorenc Arleta Michałków bieg 10 km KB Czarne WilkiTAK
104 Łęcki Mariusz Wtórek bieg 10 km BrakTAK
105 Maj Adrian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
106 Majewska Małgorzata Poznań bieg 10 km MMTAK
107 Marcinkowski Robert Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KSSTALSERVISNIE
108 Matczak Maciej Odolanów bieg 10 km Klub Sportowy Fabryka Biegania w Ostrowie WielkopoTAK
109 Matuszak Sebastian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
110 Matysik Zbigniew Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKITAK
111 Mądry Jakub Kierzno bieg 10 km BrakTAK
112 Miazga Maciej Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
113 Michaś Gerard Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
114 Mikołajczak Marcin Wtórek bieg 10 km BrakTAK
115 Minta Łukasz Daniszyn bieg 10 km OSP DaniszynTAK
116 Nowak Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
117 Nycek Jagoda Krotoszyn bieg 10 km BrakTAK
118 Pacyna Marek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BBKTSTAK
119 Paczesny Michał Kalisz bieg 10 km BrakNIE
120 Panowicz Krzysztof Lewków bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA Ostrów WielkopolskiTAK
121 Pasternak Emil Topola-Osiedle bieg 10 km TopolokiNIE
122 Patalong Tomasz Ostrów Wlkp bieg 10 km Pokonaj wadyNIE
123 Patalong Sylwia Ostrów Wlkp bieg 10 km BrakNIE
124 Pauś Jarosław Antonin bieg 10 km AntoninTAK
125 Pauś Jan Szklarka Przygodzicka bieg 10 km BrakTAK
126 Pauś Maciej Szklarka Przygodzicka bieg 10 km BrakTAK
127 Pawlak Kazimierz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
128 Pawlak Natalia Lamki bieg 10 km BrakTAK
129 Pawlik Katarzyna Przygodzice bieg 10 km 5F TeamTAK
130 Piwonski Wojciech Ostrów wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
131 Plota Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
132 Płochocki Ryszard Nowe Skalmierzyce bieg 10 km SUPERMARATON KALISZTAK
133 Płóciennik Renata Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
134 Poprawa Grzegorz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKPTAK
135 Przerwa Michał Odolanów bieg 10 km AMS Trofea sportowe Ostrów Wielkopolski / Centrum TAK
136 Przybył Aron Kuźnia bieg 10 km WK KWP Poznań-PKBTAK
137 Przybył Łukasz Janków Zaleśny bieg 10 km Pędząca JajecznicaTAK
138 Przywarciak Marcin Topola-osiedle bieg 10 km BrakTAK
139 Radomska Karolina Kalisz bieg 10 km PKB KMP KaliszNIE
140 Radomski Artur Kalisz bieg 10 km PKB KMP KaliszNIE
141 Rajewska Marta Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
142 Rejek Wiesław Krobia bieg 10 km BrakTAK
143 Rogala Grzegorz Odolanów bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.NIE
144 Ropa Łukasz Krośnice bieg 10 km BrakTAK
145 Różańska Kinga Łąkociny bieg 10 km BrakNIE
146 Schubert Mateusz Tarchały Wielkie bieg 10 km BrakTAK
147 Schubert Robert Tarchały Wielkie bieg 10 km BrakTAK
148 Sitkowski Konrad Dobroszyce marsz NW 5 km BrakTAK
149 Skorupka Aleksandra Grabów nad Prosną bieg 10 km BrakTAK
150 Skowronek Marian gorzyce małe bieg 10 km LZS Gorzyce MałeTAK
151 Skórzyński Arkadiusz Lewków bieg 10 km BrakTAK
152 Skrzypczak Joanna Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
153 Sołtysiak Robert Wtórek bieg 10 km BrakTAK
154 Sroka Jan Ostrów Wlkp bieg 10 km ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKITAK
155 Stachowicz Marcin Przygodzice bieg 10 km BrakTAK
156 Stasiński Krzysztof Leszno bieg 10 km BrakNIE
157 Statkiewicz Anna Zduny bieg 10 km BrakNIE
158 Stawicka Magdalena Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
159 Stawik Tomasz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
160 Suski Patryk Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Klub sportowy Maraton Ostrów WlkpTAK
161 Szałata Paula Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakNIE
162 Szczap Magdalena Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS STAL LANIE
163 Szczepanek Monika Janków Zaleśny bieg 10 km BrakNIE
164 Szczepaniak Witold Ostrów Wlkp. bieg 10 km BrakTAK
165 Szczerbicki Bartłomiej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
166 Szczypkowski Hieronim Ostrów Wlkp. bieg 10 km BrakTAK
167 Szkudlarek Izabela Ostrów Wlkp. marsz NW 5 km BrakTAK
168 Szymanowska Irena Ostrów Wielkopolski marsz NW 5 km BrakTAK
169 Szymanowski Paweł Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
170 Świątek Daniel Przygodzice bieg 10 km BrakTAK
171 Świerblewski Patryk Żerków bieg 10 km Ledwo dyszęTAK
172 Troszczyński Kamil Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
173 Tylicki Robert Leszno bieg 10 km Karkonosz Running TeamNIE
174 Udała Paweł Opatów bieg 10 km -----TAK
175 Ukleja Monika Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
176 Urbaniak Jan Topola-Osiedle bieg 10 km BrakTAK
177 Walczak Grzegorz Janków Przygodzki bieg 10 km Wojskowy Dozór TechnicznyTAK
178 Wasiela Angelika Tarchały Wielkie bieg 10 km BrakTAK
179 Wasielak Tomasz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km III LOTAK
180 Wawrzyniak Michał Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS ICE MAT TEAMTAK
181 Wawrzyniak Leon Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Maraton Ostrów wlkp.TAK
182 Wechman Przemysław Kalisz bieg 10 km PKB KMP KALISZTAK
183 Wełnic Adam Kalisz bieg 10 km BrakTAK
184 Wiencek Artur Ostrów Wlkp. bieg 10 km KS Fabryka biegania Ostrów WielkopolskiTAK
185 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
186 Wojciechowski Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
187 Wojtaszek Katarzyna Tarchały Wielkie bieg 10 km LZS TarchalankaTAK
188 Wojtkowiak-Mielicka Dorota Ostrów Wlkp. marsz NW 5 km BrakTAK
189 Zajac Kamila Gołuchów bieg 10 km Uliczna strefaTAK
190 Zając Aleksandra Łęka Opatowska bieg 10 km BrakTAK
191 Zielonka Marian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
192 Żurkowska Karolina Ostrów Wlkp bieg 10 km BrakTAK
193 Żymełka Roman Radłów bieg 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту