Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
II DYSZKA SKALMIERZYCKA

Miejsce i termin: Nowe Skalmierzyce, 2019-06-23
Organizator: LZS Chynowa
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim;
Gmina Miasto Nowe Skalmierzyce;
Sołtys wsi Gniazdów;
Octagon.
KONTAKT
Dyrektor biegu:
p. Paweł Wojtaszak tel. 570-721-674 e-mail: biegi@ulicznastrefa.pl
p. Marcin Borecki tel. 604-782-075 e-mail: boreckimarcin@o2.pl
Opis zawodów: START i META – Stadion Miejski w Nowych Skalmierzycach godzina 14.00
12. BIURO ZAWODÓW
Czynne w dniu 23.06.2019 r. od godz. 12.00 do godz. 14.00 na stadionie miejskim w Nowych Skalmierzycach.
Bieg stanowi pierwszą część triady POWIAT OSTROWSKI BIEGA
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Bieg główny 10 km i marsz nordic walking 5 km
- wpłata do 09.06.2019 r. 40 zł.
- wpłata od 09.06.2019 r. – 23.06.2019 r. 50 zł.
Bieg dla najmłodszych i młodzieży – bezpłatny, zapisy w biurze zawodów.
Opłatę startową można wpłacić przez stronę zapisów do biegu w systemie mikropłatności.
W dniu 19.06.2019 r., wszyscy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej. Ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów bez prawa pierwszeństwa.
Limit zawodników: 300
Strona WWW: https://www.facebook.com/powiatbiega/posts/354858984918168
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Binkowski Jarosław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Maraton Ostrów Wielkopolski
2 Bober Dominika Nowe Skalmierzyce marsz NW 5 km Eudajmonia
3 Bodylska Patrycja Węgry bieg 10 km Brak
4 Bodylski Szymon Węgry bieg 10 km Brak
5 BODYLSKI GRZEGORZ Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
6 Brzezińska Anita Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
7 CHŁOPEK RAFAŁ Jankow Przygodzki bieg 10 km Brak
8 chmielarczyk jarosław ostrów wielkopolski bieg 10 km Brak
9 Cnotalska Aneta Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
10 Cnotalski Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
11 Dąbrówka Tomasz Ostrów Wlkp bieg 10 km Ks Maraton Ostrów Wlkp.
12 Dera Rafał Potaśnia bieg 10 km amatorskoTAK
13 Deresiński Tomasz TOPOLA-OSIEDLE bieg 10 km Brak
14 Dudek Andrzej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km niezrzeszonyTAK
15 Fluder Roman Dębnica bieg 10 km Dębnica
16 Fluder Roman Dębnica bieg 10 km Dębnica
17 Garcarek Łukasz Żydów bieg 10 km Brak
18 Godziszewski Jacek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
19 Górka Justyna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
20 Grobelna Magdalena Nowe Skalmierzyce marsz NW 5 km Eudajmonia
21 Grzelak Hanna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
22 GUZEK JACEK NOWY TOMYSL marsz NW 5 km Brak
23 Hajdziony Dawid Janków Przygodzki bieg 10 km Brak
24 Helicki Andrzej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Ostrów Wielkopolski
25 Jakuszkowiak Dariusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Niebieski parasol
26 Jaśkiewicz Jakub PARCZEW bieg 10 km BrakTAK
27 Jezierski Norbert Węgry bieg 10 km Brak
28 Józkowiak Joanna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
29 Kasprzak Emilia Rososzyca bieg 10 km BrakTAK
30 Kaźmierczak Piotr Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
31 Kędziak Paweł Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
32 Kołodziej Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.
33 Kozłowski Stanisław Nowe Skalmierzyce bieg 10 km Brak
34 Kubicki Grzegorz Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
35 Kubik Bartosz Goluchow bieg 10 km Uliczna strefa
36 Kubik Bartek Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
37 Kulay Taras Lwow bieg 10 km SC ULTRA
38 LECZYKIEWICZ MIKOŁAJ Ostrów Wielkopolski bieg 10 km 5F TEAM
39 Liszewski Damian Wrocław bieg 10 km Wkb Meta Lubliniec
40 Marcinkowski Robert OSTRÓW WIELKOPOLSKI bieg 10 km KSSTALSERVISTAK
41 Matuszak Sebastian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
42 Mikołajczyk Katarzyna Nowe Skalmierzyce marsz NW 5 km eudajmonia
43 Panowicz Krzysztof Lewków bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA Ostrów Wielkopolski
44 Pawlak Kazimierz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
45 Plota Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
46 Przybył Łukasz Janków Zaleśny bieg 10 km Pędząca Jajecznica
47 Przybył Aron Chocz bieg 10 km PKB Kalisz
48 Pszczoła Mateusz Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
49 Radomska Karolina Kalisz bieg 10 km PKB KMP Kalisz
50 Radomski Artur Kalisz bieg 10 km PKB KMP Kalisz
51 RAJEWSKA MARTA OSTRÓW WIELKOPOLSKI bieg 10 km BrakTAK
52 Rogala Grzegorz Odolanów bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.
53 ROPA ŁUKASZ Krośnice bieg 10 km BrakTAK
54 SALITA LECH GNIEZNO bieg 10 km ALTOM GNIEZNOTAK
55 Schubert Mateusz Tarchały Wielkie bieg 10 km Brak
56 Sitkowski Konrad Dobroszyce marsz NW 5 km Brak
57 Skrzypczak Joanna Janków Przygodzki bieg 10 km Brak
58 Stachowicz - Zych Ewelina Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
59 Stasiński Krzysztof Leszno bieg 10 km Brak
60 Stawicka Magdalena Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
61 Stolarska Barbara Nowe Skalmierzyce bieg 10 km Brak
62 Suski Patryk Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Klub sportowy Maraton Ostrów WlkpTAK
63 Szczepanek Monika Janków Zaleśny bieg 10 km Brak
64 Szczerbicki Bartłomiej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
65 Troszczyński Kamil Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
66 Udała Paweł Opatów bieg 10 km -----TAK
67 Ulichnowska Monika Skalmierzyce marsz NW 5 km eudajmonia
68 Ulichnowska Monika Skalmierzyce marsz NW 5 km eudajmonia
69 Wiencek Artur Ostrów Wlkp. bieg 10 km KS Fabryka biegania Ostrów WielkopolskiTAK
70 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
71 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
72 Wodzyński Michał Warszawa bieg 10 km BrakTAK
73 Wysocka Kamila Nowe Skalmierzyce marsz NW 5 km eudajmonia
74 Zając Kamila Gołuchów bieg 10 km Uliczna strefa
75 Zając Aleksandra Łęka Opatowska bieg 10 km Brak


займ на карту срочно без отказа займ на карту