Opis zawodów

Opis zawodów


Nazwa zawodów:

POWIAT OSTROWSKI BIEGA
II DYSZKA SKALMIERZYCKA

Miejsce i termin: Nowe Skalmierzyce, 2019-06-23
Organizator: LZS Chynowa
Starostwo Powiatowe w Ostrowie Wielkopolskim;
Gmina Miasto Nowe Skalmierzyce;
Sołtys wsi Gniazdów;
Octagon.
KONTAKT
Dyrektor biegu:
p. Paweł Wojtaszak tel. 570-721-674 e-mail: biegi@ulicznastrefa.pl
p. Marcin Borecki tel. 604-782-075 e-mail: boreckimarcin@o2.pl
Opis zawodów: START i META – Stadion Miejski w Nowych Skalmierzycach godzina 12.00
12. BIURO ZAWODÓW
Czynne w dniu 23.06.2019 r. od godz. 10.00 do godz. 11.30 na stadionie miejskim w Nowych Skalmierzycach.
Bieg stanowi pierwszą część triady POWIAT OSTROWSKI BIEGA
SZCZEGÓŁY W REGULAMINIE BIEGU
Wpisowe i wpłata: Bieg główny 10 km i marsz nordic walking 5 km
- wpłata do 09.06.2019 r. 40 zł.
- wpłata od 09.06.2019 r. – 23.06.2019 r. 50 zł.
Bieg dla najmłodszych i młodzieży – bezpłatny, zapisy w biurze zawodów.
Opłatę startową można wpłacić przez stronę zapisów do biegu w systemie mikropłatności.
W dniu 19.06.2019 r., wszyscy zapisani nieopłaceni zostaną usunięci z listy startowej. Ponowna rejestracja możliwa w biurze zawodów bez prawa pierwszeństwa.
Limit zawodników: 300
Strona WWW: https://www.facebook.com/powiatbiega/posts/354858984918168
Regulamin zawodów: PDF
Lista opłaconych:Zawodnicy z potwierdzoną płatnością
Lista nieopłaconych:Zawodnicy bez potwierdzonej płatności


Lista zapisanych zawodników:

Lp. Nazwisko i Imię Miejscowość Dystans Klub Wpłata
1 Adamus Radosław Ostrów Wlkp bieg 10 km BrakTAK
2 Andrzejewski Marcin Kalisz bieg 10 km projekt 10.40.40TAK
3 Bartoszek Slawomir Ostrow Wlkp bieg 10 km Brak
4 Bednarczyk Jan Śliwniki bieg 10 km BrakTAK
5 Bednarek Paweł Lewków bieg 10 km NightRunners OstrówTAK
6 Bilski Przemysław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Maraton Ostrów Wlkp.TAK
7 Binek Artur Ostrów bieg 10 km Brak
8 Binkowski Jarosław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Maraton Ostrów Wielkopolski
9 Błaszczuk Łukasz Dębnica bieg 10 km BrakTAK
10 Błaszczyk Tomasz Tarchały Wielkie bieg 10 km LZS TarchalankaTAK
11 Bober Dominika Nowe Skalmierzyce marsz NW 5 km EudajmoniaTAK
12 Bodylska Patrycja Węgry bieg 10 km BrakTAK
13 Bodylska Karolina Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
14 Bodylski Szymon Węgry bieg 10 km BrakTAK
15 Bodylski Grzegorz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
16 Bogacz Jolanta Michałków bieg 10 km BrakTAK
17 Bogusławski Dominik Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
18 Bogusławski Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Halfen Produkcja Running TeamTAK
19 Bohatikov Yevhen Kalisz bieg 10 km Raj Sport active TAK
20 Brucheiser Agnieszka Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
21 Bruski Maciej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
22 Brzezińska Anita Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
23 Brzozowski Kamil Gorzów Wielkopolski bieg 10 km OctagonTAK
24 Bunk Patrycja Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
25 Chłopek Rafał Jankow Przygodzki bieg 10 km Brak
26 Chmielarczyk Jarosław Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
27 Chmura Jarosław Raszków bieg 10 km BrakTAK
28 Chmura Jolanta Raszków marsz NW 5 km BrakTAK
29 Chrześcijanek Tomasz Kalisz bieg 10 km SNG WILD DUCKSTAK
30 Ciapierzyński Jerzy Ołobok bieg 10 km MTB OŁOBOKTAK
31 Cieplik Marcin Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
32 Cierniawska Agata Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Spółka PłomykTAK
33 Cierniewski Grzegorz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Spółka PłomykTAK
34 Cieślak Paulina Kalisz bieg 10 km PtctopTAK
35 Cnotalska Aneta Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
36 Cnotalski Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
37 Czarnojańczyk Rafał Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
38 Czuchra Paweł Ostrów Wielkopolski bieg 10 km NiezrzeszonyTAK
39 Czysty Zenon Odolanów bieg 10 km KSMARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKITAK
40 Dąbrówka Tomasz Ostrów Wlkp bieg 10 km Ks Maraton Ostrów Wlkp.TAK
41 Dera Rafał Potaśnia bieg 10 km amatorskoTAK
42 Dera Adrian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
43 Deresiński Tomasz Topola-Osiedle bieg 10 km BrakTAK
44 Dobras Damian Granowiec bieg 10 km BrakTAK
45 Duczmal Piotr Ostrów WIelkopolski bieg 10 km BrakTAK
46 Dudek Andrzej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km niezrzeszonyTAK
47 Dudlej Jacek Wrocław bieg 10 km BrakTAK
48 Figaszewski Witold Ostrów Wlkp bieg 10 km WF-PŁYTYTAK
49 Figiel Arkadiusz Kalisz bieg 10 km Team Masters Barracuda
50 Fluder Roman Dębnica bieg 10 km DębnicaTAK
51 Fluder Szymon Dębnica bieg 10 km OSP Dębnica
52 Frencel Piotr Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
53 Gac Maria Węgry bieg 10 km brakTAK
54 Garcarek Łukasz Żydów bieg 10 km BrakTAK
55 Głodek Justyna Nowe Skalmierzyce marsz NW 5 km brakTAK
56 Godziszewski Jacek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
57 Gołdyn Miłosz Topola Mała bieg 10 km BrakTAK
58 Gołdyn Sebastian Ostrzeszów bieg 10 km Aktywny OstrzeszówTAK
59 Górka Justyna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
60 Góźdź Ewelina Odolanów bieg 10 km Brak
61 Grad Adrian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
62 Grad Daria Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
63 Grajek Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KB Czarne WilkiTAK
64 Grobarek Sebastian Odolanów bieg 10 km BrakTAK
65 Grobelna Magdalena Nowe Skalmierzyce marsz NW 5 km Eudajmonia
66 Grzegorczyk Marcin Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
67 Grzegorek Monika Śliwniki bieg 10 km 1980TAK
68 Grzegorek Piotr Śliwniki bieg 10 km BrakTAK
69 Grzegorowska Kamila Janków Przygodzki bieg 10 km MOZZI SERVICETAK
70 Grzegorowski Marcin Ostrów Wielkopolski bieg 10 km MOZZI SERVICETAK
71 Grzelak Hanna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
72 Grześczyk Marek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
73 Grzybowska Karolina Czermin bieg 10 km 1978TAK
74 Guzek Jacek Nowy Tomyśl marsz NW 5 km BrakTAK
75 Guzek Ewa Nowy Tomyśl marsz NW 5 km BrakTAK
76 Hajdziony Dawid Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
77 Helicki Andrzej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Ostrów WielkopolskiTAK
78 Hermann Sebastian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
79 Jadczak Monika Krotoszyn bieg 10 km Krotoszyńska Grupa BiegowaTAK
80 Jadczak Anita Krotoszyn bieg 10 km Krotoszyńska Grupa BiegowaTAK
81 Jakuszkowiak Dariusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Niebieski parasolTAK
82 Janiszewski Wiktor Milicz bieg 10 km KPP Trzebnica
83 Jarosik Dariusz Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
84 Jasiński Tomasz Godziesze bieg 10 km KM PSP KaliszTAK
85 Jaszka Łukasz Ostrów wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
86 Jaśkiewicz Jakub Parczew bieg 10 km BrakTAK
87 Jaźwiec Adam Łódź bieg 10 km BrakTAK
88 Jaźwiec Paulina Łódź bieg 10 km BrakTAK
89 Jezierski Norbert Węgry bieg 10 km Brak
90 Józkowiak Joanna Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Night Runners Ostrów WielkopolskiTAK
91 Kabat Szymon Krotoszyn bieg 10 km TeamRomansTAK
92 Kaczmarek Artur Kalisz bieg 10 km BrakTAK
93 Kałajak Marek Kalisz bieg 10 km BrakTAK
94 Kaniewski Błażej Raszków bieg 10 km KB Czarne WilkiTAK
95 Karbowski Jan Skalmierzyce bieg 10 km Brak
96 Kasprzak Emilia Rososzyca bieg 10 km BrakTAK
97 Kasprzak Tadeusz Osiek marsz NW 5 km BrakTAK
98 Kaźmierczak Piotr Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
99 Kędziak Paweł Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
100 Kołodziej Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.TAK
101 Kołodziej Anna Raczyce bieg 10 km Brak
102 Konieczka Przemek Ostrów wielkopolski bieg 10 km Brak
103 Konieczka Przemek Ostrów wielkopolski bieg 10 km Brak
104 Konieczny Kamil Kobierno bieg 10 km Ks Krotosz KrotoszynTAK
105 Kopa Tomasz Nowe Skalmierzyce bieg 10 km Brak
106 Kowalczyk Robert Kąty Ślaskie bieg 10 km Międzyborska Grupa BiegowaTAK
107 Kozłowski Stanisław Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
108 Krawczyk Mateusz OSTRÓW WIELKOPOLSKI bieg 10 km KS MARATON OCTAGON
109 Król Radek Tarchały wielkie bieg 10 km Brak
110 Król Jagoda Ludwików bieg 10 km BrakTAK
111 Król Iwona Ludwików marsz NW 5 km BrakTAK
112 Król Maciej Ludwików marsz NW 5 km BrakTAK
113 Król Łukasz Przygodzice bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
114 Krzywik Paweł Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
115 Krzywik Tomasz Kościelna Wieś bieg 10 km BrakTAK
116 Kubasik Tomasz Kalisz bieg 10 km Kubasik TeamTAK
117 Kubicki Grzegorz Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
118 Kubik Bartosz Goluchow bieg 10 km Uliczna strefaTAK
119 Kubik Bartek Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
120 Kulay Taras Lwow bieg 10 km SC ULTRA
121 Kurzawa Michał Latowice bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
122 Kurzawa Michał Latowice bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA OSTRÓW WIELKOPOLSKI TAK
123 Laskowski Przemysław Kalisz bieg 10 km PKB KMP KALISZTAK
124 Leczykiewicz Mikołaj Ostrów Wielkopolski bieg 10 km 5F TEAMTAK
125 Leja Małgorzata Raczyce bieg 10 km BrakTAK
126 Liszewski Damian Wrocław bieg 10 km Wkb Meta Lubliniec
127 Lorenc Arleta Michałków bieg 10 km KB Czarne WilkiTAK
128 Łęcki Mariusz Wtórek bieg 10 km BrakTAK
129 Maj Adrian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
130 Majewska Małgorzata Poznań bieg 10 km Brak
131 Małys Marcin Mączniki bieg 10 km BrakTAK
132 Manikowski Jakub Kalisz bieg 10 km BrakTAK
133 Marcinkowski Robert Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KSSTALSERVISTAK
134 Markowski Grzegorz Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
135 Matuszak Sebastian Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
136 Matysik Zbigniew Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKITAK
137 Mądry Jakub KIerzno bieg 10 km BrakTAK
138 Miazga Maciej Janków Przygodzki bieg 10 km Brak
139 Mielczarek Stanisław Kalisz bieg 10 km niezrzeszonyTAK
140 Mikołajczyk Katarzyna Nowe Skalmierzyce marsz NW 5 km eudajmonia
141 Minta Łukasz Daniszyn bieg 10 km OSP DaniszynTAK
142 Naglak Łukasz Koźmin Wielkopolski bieg 10 km Koźmin BiegaTAK
143 Niezgodka Ewelina Maczniki bieg 10 km BrakTAK
144 Nowak Adam Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
145 Nowak Sergiusz Ostrowa Wlkp bieg 10 km ICE-MAT TEAMTAK
146 Nowak-Maślak Irena Kalisz bieg 10 km PKB KMP KaliszTAK
147 Nycek Jagoda Krotoszyn bieg 10 km BrakTAK
148 Pacyna Marek Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BBKTSTAK
149 Panowicz Krzysztof Lewków bieg 10 km KS FABRYKA BIEGANIA Ostrów Wielkopolski
150 Pasiecznik Maciej Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
151 Pasternak Emil Topola-Osiedle bieg 10 km Topoloki
152 Pauś Maciej Szklarka Przygodzicka bieg 10 km Brak
153 Pauś Jarosław Antonin bieg 10 km Antonin
154 Pauś Jan Szklarka Przygodzicka bieg 10 km BrakTAK
155 Pawlak Kazimierz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
156 Pawlak Natalia Lamki bieg 10 km BrakTAK
157 Perkowska Małgorzata Sieradz bieg 10 km BrakTAK
158 Plota Mateusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS Fabryka Biegania Ostrów WielkopolskiTAK
159 Płochocki Ryszard Nowe Skalmierzyce bieg 10 km SUPERMARATON KALISZTAK
160 Płoszaj Krzysztof Chocz bieg 10 km BrakTAK
161 Poprawa Grzegorz Ostrów wlkp bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKPTAK
162 Przerwa Michał Odolanów bieg 10 km AMS trofea sportowe / centrum optyki Kasprzak OstrTAK
163 Przybył Łukasz Janków Zaleśny bieg 10 km Pędząca JajecznicaTAK
164 Przybył Aron Chocz bieg 10 km PKB Kalisz TAK
165 Przybył Maciej Kalisz bieg 10 km parkrun KaliszTAK
166 Przywarciak Marcin Topola-Osiedle bieg 10 km Topoloki
167 Pszczoła Mateusz Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
168 Radomska Karolina Kalisz bieg 10 km PKB KMP KaliszTAK
169 Radomski Artur Kalisz bieg 10 km PKB KMP KaliszTAK
170 Rajewska Marta Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
171 Rogala Grzegorz Odolanów bieg 10 km KS MARATON OSTRÓW WLKP.
172 Ropa Łukasz Krośnice bieg 10 km BrakTAK
173 Salita Lech Gniezno bieg 10 km ALTOM GNIEZNOTAK
174 Schubert Mateusz Tarchały Wielkie bieg 10 km BrakTAK
175 Schubert Robert Tarchały Wielkie bieg 10 km BrakTAK
176 Sitkowski Konrad Dobroszyce marsz NW 5 km BrakTAK
177 Skórzyński Arkadiusz Lewków bieg 10 km Sobie biegam TAK
178 Skrzypczak Joanna Janków Przygodzki bieg 10 km Brak
179 Sobański Patryk Godziesze Małe bieg 10 km Biegam bo chceTAK
180 Sołtysiak Robert Wtórek bieg 10 km BrakTAK
181 Sroka Jan Ostrów Wlkp bieg 10 km ICE MAT TEAM OSTRÓW WIELKOPOLSKITAK
182 Stachowicz - Zych Ewelina Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
183 Stasiński Krzysztof Leszno bieg 10 km Brak
184 Stawicka Magdalena Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
185 Stodolna Katarzyna Wieruszów bieg 10 km 1987TAK
186 Stolarska Barbara Nowe Skalmierzyce bieg 10 km Brak
187 Suski Patryk Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Klub sportowy Maraton Ostrów WlkpTAK
188 Suś Dariusz Zacharzew bieg 10 km BrakTAK
189 Szczepanek Monika Janków Zaleśny bieg 10 km Brak
190 Szczerbicki Bartłomiej Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
191 Szczypkowski Hieronim Ostrów Wlkp. bieg 10 km BrakTAK
192 Szymanowska Irena Ostrów Wielkopolski marsz NW 5 km BrakTAK
193 Szymanowski Paweł Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
194 Szymański Kamil Żegocin bieg 10 km BrakTAK
195 Świątek Daniel Przygodzice bieg 10 km BrakTAK
196 Świerblewski Patryk Żerków bieg 10 km Ledwo dyszę TAK
197 Tacik Maciej Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
198 Tacik Miłosz Nowe Skalmierzyce bieg 10 km BrakTAK
199 TOMASZEK SZYMON JANKÓW PRZYGODZKI bieg 10 km Brak
200 Tomaszek Szymon Janków Przygodzki bieg 10 km BrakTAK
201 Troszczyński Kamil Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
202 Tułacz Łukasz Opatówek bieg 10 km Ks Opatówek
203 Tułacz Bohdan Opatówek bieg 10 km KP Błaszki TAK
204 Tylicki Robert Leszno bieg 10 km Karkonosz Running Team
205 Udała Paweł Opatów bieg 10 km -----TAK
206 Ukleja Monika Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
207 Ulichnowska Monika Skalmierzyce marsz NW 5 km eudajmoniaTAK
208 Urbaniak Jan Topola -Osiedle marsz NW 5 km BrakTAK
209 Wawrzyniak Marcin Ostrów Wielkopolski bieg 10 km Brak
210 Wawrzyniak Michał Ostrów Wielkopolski bieg 10 km KS ICE MAT TEAMTAK
211 wawrzyniak leon ostrów wielkopolski bieg 10 km ks maraton ostrow wlkpTAK
212 Wechman Przemysław Kalisz bieg 10 km PKB KMP KALISZTAK
213 Wełnic Adam Boczków bieg 10 km BrakTAK
214 Wielowiejski Michał Pogorzela bieg 10 km Brak
215 Wiencek Artur Ostrów Wlkp. bieg 10 km KS Fabryka biegania Ostrów WielkopolskiTAK
216 Wiktorek Dariusz Ostrów Wielkopolski bieg 10 km BrakTAK
217 Winiarski Hieronim Janków Zaleśny marsz NW 5 km BrakTAK
218 Wiśniewski Emil Nowe Skalmierzyce bieg 10 km Halfen ProdukcjaTAK
219 Wodzyński Michał Warszawa bieg 10 km BrakTAK
220 Wojtaszek Katarzyna Tarchały Wielkie bieg 10 km LZS TARCHALANKA Tarchały WielkieTAK
221 Woźniak Tomasz Wróblew bieg 10 km MUKS WróblewTAK
222 Wysocka Kamila Nowe Skalmierzyce marsz NW 5 km eudajmoniaTAK
223 Zając Kamila Gołuchów bieg 10 km Uliczna strefaTAK
224 Zając Aleksandra Łęka Opatowska bieg 10 km BrakTAK


займ на карту срочно без отказа займ на карту